מיטב יצרני מטריות החוף לשנת 2020

0

פעם חשבנו שמטריות נוצרו כדי להגן עלינו מפני הגשם, אם כי במקור הן הומצאו כדי להגן עלינו מפני קרני השמש. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם סקירה של מיטב יצרני שמשיות החוף לשנת 2020.

היסטוריה של מקור

עדיין אין תקופה מדויקת שבה נקשר המראה של מטריות. יש מומחים שמדברים על בבל, אחרים נוטים לעבר מדינות המזרח. אבל דבר אחד ברור, הופעתו של מכשיר זה הייתה הרבה לפני עידןנו.

באותם ימים, הם היו עשויים בדרך כלל מעלי דקל ובמבוק, והיו מסוגלים בהחלט להגן על עצמם מפני השמש.

בעבר, הם יוצרו כמוצר הגנה מפני השמש. ומן הגשם. ורק בשנת 1756 הם נפרדו. המטריה הראשונה, שתוכננה להגן אך ורק מפני גשם, שקלה כ -4.5 ק"ג.

לאחר זמן מה הם החלו לשכלל את המוצר בפריס, שם שימשו משי לחומר הכיפה. זה איפשר ליצור פלטה שלמה של מוצרים בהירים שבאים לידי ביטוי בציורי האמנים.

עם כניסתו של פריט כזה הופיע מקצוע מקביל - נושא מטריה.

מראה מודרני יותר, עם ידית מתקפלת, הומצא באנגליה במאה ה -19. שם היו במוצר מסרגות מתכת, כמו גם יכולת לקפל אותן. עד היום המערכת הזו משמשת לייצור מטריות.

ברוסיה הפופולריות של המוצרים החלה להגיע רק בסוף המאה ה -19; לפני כן היה עדיף ללבוש בגדים עם מכסה מנוע, ולא חידוש זר.

קריטריונים לבחירה

על מנת לבחור אביזר איכותי לחוף, עליכם לדעת מספר פרמטרים שעליו לעמוד בהם. זה יאפשר לכם לרכוש מטריה אמינה באמת שתשרת אתכם לאורך זמן ולא תגרום לרגשות שליליים בעת השימוש בה.

מוצר איכותי חייב לעמוד במספר קריטריונים, זה הכרחי כדי שיימשך זמן רב ולא יישבר ממשבי רוח.

ממדים

אחד המדדים החשובים ביותר בבחירת מוצר הוא גודלו. עליכם לשים לב לפרמטר זה מכיוון שגודל הצל תלוי בו.

הגודל האופטימלי למטריית חוף יהיה בקוטר של 1.5 עד 2.5 מטר. עם מימדים כאלה, זה לא יהיה כבד מדי, ובשל העובדה שהוא מתקפל, זה יהיה די נוח להשתמש בו. גודל זה יכול להכיל בקלות כ3-4 אנשים.

אם אתה מרים מטריה מהשמש לאזור שלך, המידות יכולות להיות מעט גדולות יותר ולקוטר 3 מטרים. מוצרים כאלה יכולים להיות בעלי צורות שונות, בנוסף לעגל. זה יכול להיות מרובע או מלבני.

יש לבחור את הגודל בהתאם לצרכים שלך, מכיוון שאין שום משמעות לאדם אחד לקנות חתיכה גדולה.

אם לרוב אתה נרגע עם חברה, אז זה הגיוני לרכוש מטריה גדולה שתחתיה תוכל למקם ריהוט גן או חוף.

חוֹמֶר

על מנת שלא לטעות ברכישה, עליכם לגשת בקפידה לבחירת החומר ממנו עשויה הכיפה.לרוב, בדים כמו כותנה או סאטן משמשים לכך, אשר ספוגים בתרכובות דוחה מים.

עם זאת, במבצע ניתן למצוא גם מוצרים עם כיפה העשויה מפוליאסטר סינטטי. לחומר זה מספר יתרונות על פני הכותנה, אלה הם חוזקו ועמידותו המוגברת במים. אבל בנוסף לפלוס, יש גם מינוס כזה כמו חוסר היכולת של החומר לנשום. כלומר, זה לא מאפשר לאוויר לעבור בעצמו, ומסיבה זו ביום חם זה לא יהיה נוח במיוחד תחת מוצר כזה. לכן, עדיף לתת עדיפות למטריות עם כיפות מבדים טבעיים. הם מסוגלים לאפשר מעבר אוויר, מה שהופך את המנוחה תחתיהם לנעימה יותר.

מַנגָנוֹן

מנגנון הוא קריטריון חשוב. אולי האפשרות הטובה ביותר תהיה מוצר עם מנגנון נייד. זה יספק מחסה מקרני השמש ומשבי הרוח בכל עת, וצל ייווצר כל הזמן.

יש גם לכוונן את גובה המוצר; לשם כך, על הכיפה להיות מנוף מיוחד שיהיה אחראי לכך. ניתן להשתמש בו גם להתאמת זווית ההטיה. זה ייצור את זווית ההטיה הרצויה בעת שינוי מיקום השמש או כיוון הרוח. לשם כך אינך צריך להוציא את המבנה מהקרקע ולהטות אותו.

מִסגֶרֶת

על מנת שהמוצר ישמש לאורך זמן ויעמוד בפרמטר האמינות, כדאי לבחור נכון את המסגרת שלו. המאפיין העיקרי של מסגרת איכותית הוא חוזקה, זה חשוב כדי שלא תישבר בעומסים או בלחץ רוח.

בדגמים זולים בדרך כלל יש מסגרת בצורת צינור אלומיניום, שיכולה להישבר או להתכופף במקרה של משבי רוח. בדגמים יקרים, הצינורות עשויים פלדה או פיברגלס, מה שמשפיע על עלותם. אך זה יאפשר למודל לשרת פרק זמן ארוך יותר.

כדאי לשים לב גם למחטי הסריגה. הם חייבים להיות מתכתיים, ואז הכיפה תהיה אמינה יותר ותגן מפני משבי רוח. לאחר שבחרת לטובת מוצר איכותי, אתה נמנע מבעיות בפירוקו המהיר.

לַעֲמוֹד

נוכחות המעמד יכולה להיחשב כתוספת נעימה ושימושית לעיצוב. נוכחותו תאפשר התקנת המוצר גם במקומות בהם לא ניתן להדביק את הצינור לקרקע. זה מפשט מאוד את תהליך ההתקנה עצמו.

מקרה

ניתן לייחס נוכחות של כיסוי לתוספת נעימה, היא מאפשרת לסחוב את המטריה בקלות ובמהירות ללא מאמץ מיותר. לרבים מהם יש ידית שמאפשרת לך פשוט לתלות את המוצר על הכתף ולא לקחת את הידיים איתו.

מגוון מוצרים

אין הרבה סוגים של מטריית חוף:

 • קלַאסִי

זהו המודל הפשוט ביותר. שאין בהם אביזרים נוספים. המסגרת בינונית למדי ואין לה תוספות. הם קלים להובלה והתקנה.

 • ציר

ניתן להשתמש בגרסה זו של המוצר רק בחופים מאובזרים או באזורי בילוי. מכיוון שאי אפשר להעביר אותו והוא נייח.

 • מדורג

למוצר כזה יש ממדים משמעותיים והוא יכול להכיל מספר רב של אנשים מתחתיו. יש להם הגנה מוגברת מפני השמש.

 • עם מנגנון הטיה

גרסאות קלאסיות יכולות להיות מצוידות גם במנגנון כזה. זה עוזר לתת להם את זווית הנטייה הרצויה ומספק את היכולת להגן מפני תנאי מזג האוויר.

דירוג יצרני המטריות עם כיפה דוחה מים

צופה

את השורה הרביעית לוקח מוצר של המותג Boyscout. זו אפשרות נהדרת על חוף הים עם גימור דוחה מים. אפשרות תקציבית למדי, יש לו כיפה קטנה.

זה יכול להכיל 2-3 אנשים. יש לו צבע כחול, המסגרת עשויה מאלומיניום. אין מגבלות טמפרטורה לשימוש.

העלות הממוצעת של מוצר מגיעה ל -1,500 רובל.

מטריית חרמים

יתרונות:

 • תַקצִיבִי;
 • הספגה דוחה מים.

חסרונות:

 • קיבולת קטנה;
 • מסגרת אלומיניום.

חֲמָמָה

אנו נותנים את השורה השלישית ליצרנית המטריות הסינית, חממה. הם מתמחים בייצור אפשרויות מוצר תקציביות. הכיפה שלהם עשויה מניילון עם הספגה דוחה מים. מוצר כזה מסוגל להגן לא רק מפני השמש, אלא גם מפני גשם. בשל העובדה שהמסגרות עשויות מחומרים קלים, מבנים כאלה לא יעמדו בפני משב רוח חזק.

ליצרן זה אפשרויות למכירה במידות שונות, ניתן אפילו למצוא דגמי ילדים בקוטר כיפה קטן. לרבים מהדגמים, אך לא לכולם, יש מנגנון נדנדה. זה מאפשר לשנות במהירות את מיקום המטריה.

העלות הממוצעת מתחילה ב 500 רובל.

מטריית חוף חממה

יתרונות:

 • מבחר גדול של מידות;
 • ריאות.

חסרונות:

 • מסגרת חלשה.

ECOS

אנו נותנים את השורה השנייה למותג הרוסי ECOS. בין מוצרי סדרת הדגמים של יצרן זה, ניתן למצוא סוגים שונים של מוצרים המגנים מפני קרני השמש. אם אתם בתקציב הדוק זו לא בעיה שכן היצרן הציג מגוון נקודות מחיר בשוק.

אפשרויות התקציב טובות בהגנה מפני שמש וגשם כמו דגמים יקרים. כל הכיפות דוחות מים.

החישורים עשויים מתכת עמידה, המספקת חיי שירות ארוכים יותר ועמידות בפני גורמים חיצוניים.

מטריות של המותג הזה מיוצגות באופן נרחב בשוק, וכמעט כל אחד יכול לבחור אפשרות מתאימה לעצמו.

העיצוב הבהיר של המוצרים מושך גם משתמשים, מה שללא ספק גורם לך להיות מורגש יותר. דגמים רבים מצוידים במנגנון הטיה, כמו גם ביכולת לבחור רוחבים שונים של הכיפה.

העלות הממוצעת של דגמים מתחילה מ -500 רובל.

מטריית חוף ECOS

יתרונות:

 • זמינות;
 • צבעים בהירים;
 • בחירת מידות.

חסרונות:

 • לא מסגרת חזקה במיוחד עבור דגמי תקציב.

קרח ירוק

את המקום הראשון תפס נציג היצרנית הסינית Green Glade. מוצרים של מותג זה נבדלים על ידי הביצוע והביצוע שלהם. משתמשים רבים מציינים כי הדבר כמעט אידיאלי להרפיה והגנה מקרני השמש.

לדגם עיצוב מתקפל נוח ואמין, בעל מנגנון מסתובב המאפשר לתת את זווית הנטייה הרצויה, תלוי היכן השמש נמצאת.

המסגרת עשויה ממתכות איכותיות ועמידות, המאפשרות לעמוד במבנה משבי רוח חזקים. יש הספגה דוחה לחות, כך שתחת מוצר כזה תוכלו להסתיר בבטחה מהגשם.

יצרן זה מייצר מטריות איכותיות המשרתות לקוחות במשך תקופה ארוכה. אבל לא רק בגלל זה, הצבנו את היצרן מלכתחילה. יש לו גם אפשרות לבחור בכמה גדלים של חופת המטריה.

בונוס נעים בקניית מוצר כזה הוא נוכחות של כיסוי שמקל על נשיאת המוצר מהחוף למכונית. נכון, אין ערכה בערכה, שמאפילה מעט על הרכישה הזו.

מטריה ירוק גלייד

יתרונות:

 • מסגרת אמינה;
 • נוכחות כיסוי.

חסרונות:

 • אין עמדה.

דירוג דגמי עץ

מוצרים כאלה אינם אופציה קלאסית לחלוטין, ולכן הם משמשים לעתים קרובות בחופים מאובזרים, במרפסות מסוגננות, בכל מיני שטחים פתוחים, במוסדות ציבוריים.

ואביו

את השורה השלישית בין שמשיות חוף עץ לוקחים היצרן מרוסיה - Vavio. מטריית צל זו שייכת לדגמים סטטיים והיא מותקנת בדרך כלל בחופים מאובזרים.

הוא עשוי לוחות אורן, בעל צורה מרובעת וגודל כיפה של 2000x2000 ס"מ. גובה המבנה עצמו הוא 3 מ 'יש אפשרות לבחור מידות נרחבות יותר ולהזמין מוצר בגודל 2.5x2.5 מ'.

יש הספגה חיטוי והוא לא צבוע בשום צבע.

מוצרים כאלה מותקנים באדמה חולית או במגהץ חול מלט. ניתן לספק אותם גם מפורקים וגם מורכבים.

העלות הממוצעת היא 23 אלף רובל.

מטריית חוף ואביו

יתרונות:

 • שטח צל גדול.

חסרונות:

 • סטָטִי;
 • אין אפשרות לשנות את זווית הנטייה.

מטריית עץ "מילאנו"

את השורה השנייה בדירוג תופס מוצר ממילאנו. מודל זה משמש בדרך כלל לא רק בחופים מאובזרים, אלא גם על טרסות קיץ של בתי קפה או מסעדות.

זאת בשל העובדה שיש לו מבנה צירים יפהפה, המאפשר ליצור אווירה מיוחדת, ולא רק להגן מפני השמש או מזג האוויר הגרוע.

מיוצר מחומרים וחוזק איכותיים. מנגנון אמין מספיק מאפשר לכם להיות בבטחה מתחת למוצר מבלי לחשוש שהוא עלול ליפול.

הכיפה גדולה דיה בכדי להכיל חברה גדולה מתחתיה. הם 3x3 מטר. ישנם סלסולים נוספים המסוגלים להגן מפני משקעים.

חישורי המטריה עשויים עץ ומסוגלים לתמוך במבנה כולו.

העלות הממוצעת מגיעה ל 800 רובל.

מטריית עץ "מילאנו"

יתרונות:

 • כיפה גדולה;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

דומוס מקסי

אנו נותנים את השורה הראשונה ליצרן מטריות העץ מאיטליה - מקסי דומוס. המוצר גדול ויכול להכיל מספר לא מבוטל של אנשים. יש לו עיצוב מסוגנן ומושך עם כיפה בז '.

הכיפה עשויה מבד, שאר המטריה עשויה עץ. ישנו מנגנון קיפול המאפשר הובלה של מוצר כזה למקומות שונים ולהציבו גם בחופים וגם בבתי קפה בקיץ או אפילו באתר שלכם.

מוצר כזה ייתן לא רק נוחות, אלא גם מראה אסתטי לכל מקום בו הוא ממוקם.

העלות הממוצעת עבור מוצר היא 81 אלף רובל. זה לא נובע רק מהאיכות והאמינות של הרכבה וייצור המטריה, אלא גם מהמראה שלה. לשימוש אישי מדובר בעלות גבוהה למדי, אך עבור בעל בית קפה או מלון זו לעתים קרובות אפשרות משתלמת.

מטריית חוף מקסי דומוס

יתרונות:

 • מראה אופנתי;
 • מידות גדולות;
 • היכולת לנוע.

חסרונות:

 • לא זוהה.

סיכום

בסקירתנו אספנו הן אפשרויות תקציב מיצרני שמשיות והן דגמים יקרים יותר.

כל יצרן ידוע הוכיח את עצמו היטב בקרב המשתמשים, ולכן הדירוג נועד לעזור לכם לבחור אם אתם חושבים לקנות מוצר חוף אישי. עם זאת, היזהר והכיר את הכלל לבחירת מטריות. זה יעזור לכם לבחור דגם איכותי ועמיד באמת.

כדאי גם לשים לב לתדירות השימוש במוצר, במקרה שלא מתכוונים להשתמש בו לעתים קרובות, אין טעם להוציא כסף על רכישה יקרה, קל יותר לרכוש אפשרות תקציבית יותר.

אם אתם מתכננים להתקין אותו בבית הכפרי שלכם, או בבית כפרי, אז הגיוני לבחור בין דגמים יקרים יותר, כך שתוכלו לבלות בנוחות תחתיו בנוחות בעתיד.

נקווה שהביקורת שלנו הועילה לך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *