Manufacturers יצרני הגלגלים המזויפים הטובים ביותר לשנת 2020

0

יש אמירה כזו: "הם מתקבלים על ידי הבגדים שלהם, מלווים במוחם", וזה נכון ב 100%. הדבר הראשון שאנשים מסתכלים עליו כשמבטם נופל עליך הוא הבגדים שלך. בגדים והנעלה. ואמירה זו יכולה להיות מיושמת לא רק על אנשים, אלא גם על כלי הרכב שלהם, במיוחד על מכוניות. "הנעליים" של מכונית הם ללא ספק הגלגלים שלה: צמיגים וגלגלים. כעת שוק המוצרים שופע שלל גלגלים מזויפים, וכל נהג מנסה לבחור באופציה האטרקטיבית והאיכותית ביותר למכשיר שלו. מהם הזנים, לאילו קריטריונים כדאי לשים לב בעת בחירתם, וכן, למוצרים אשר היצרנים שווים את תשומת ליבכם ואת כספיכם. בואו נחקור את הנושאים הללו בפירוט רב ככל האפשר במאמר זה.

המונח "גלגלים מזויפים"

בואו להבין את שמו של האלמנט הזה של המכונית. למעשה, המונח "גלגלים מזויפים" שגוי לחלוטין, מכיוון שהם עשויים מסגסוגות קלות שעוברות הטבעה איזותרמית. אך השם הזה נכנס בתוקף לחיי היומיום של בעלי מכוניות, ומתוך הרגל, הוא עדיין משמש עד היום. בואו לא נשבור את סדר הדברים הרגיל ביקום ונמשיך להשתמש במונח במאמר.

היסטוריה של מקור

ציוד זה הגיע למכונות מתעופה. שאילת חידושים מעניינים מ"האחים השמימיים "כבר הפכה למקובל. המבחנים הראשונים היו ספורטאים מוטוריים. באזורים מסוימים בספורט המוטורי, דיסקים הצליחו להפחית את אינרציית הגלגלים, ובאחרים להגדיל את כוחם ואת אורך חייהם. הם צברו פופולריות במהירות גם בכבישים רגילים. לפני סוג זה היו אחרים: מוטבעות פלדה - זולות, עמידות בפני עומסים ועיוותים כבדים, אך כבדות מדי; גם לאלומיניום יצוק היו יתרונות, אך החיסרון הגדול שלהם - נטייתם להישבר במהלך עומסים, מה שהופך את הנחיתה הקשה ללא בטוחה - השפיע על החלפתם בזיופים.

גלגלים מזויפים ברוסיה

הרעיון של שימוש באלמנט הגלגל הזה במדינתנו שונה לחלוטין מזרים - ברוב המדינות האחרות גלגלים כאלה מותקנים בעיקר על מכוניות מירוץ ומותרות, על כל האחרים - סגסוגות, אבל בארצנו הכל שונה. מכונית עם גלגלים מזויפים בכבישים ציבוריים היא בשום פנים ואופן לא נדיר. וזה קורה מכיוון שעלותו של מוצר זה ברוסיה נמוכה במקומות מסוימים פי עשרה לעומת מקבילות זרות, אשר ליצרן משתלם לייצר יציקה פי כמה. סביר להניח שהמחירים עבור מוצר זה יעלו בשנים הקרובות, אחרת היצרנים יצטרכו לעבור לגרסת הגבס.

טכנולוגיה תעשייתית

בכל הנוגע לחומרים מדובר בסגסוגת אלומיניום תעופתית 6061 המבוססת על אלומיניום עם תוספות שונות, ביניהן מגנזיום, סיליקון, נחושת ומנגן. היתרון הבלתי מעורער של קומפוזיציה זו על פני אחרים הוא חוזקה מוגבר ופלסטיות.

ניתן לחלק את תהליך הייצור לשלושה שלבים עיקריים. להלן מספר פרטים נוספים עליהם:

 • השלב הראשון הוא עבודה עם ריקים מאלומיניום.המקלונים מחוממים לטמפרטורה מסוימת בתנור, ואז, באמצעות מכבש, הם משוטחים, ומעניקים להם צורה של לביבה. ואז - שוב בתנור, מחמם לטמפרטורה של 430 מעלות. לביבות אלומיניום מחוממות הופכות לריקים לדיסקים באמצעות חותמת. שני השלבים האחרונים חוזרים על עצמם פעם נוספת. השלמת השלב הראשון היא קבלת מוצר כמעט מוגמר בתבנית.
 • השלב השני הוא עבודה עם דיסק מזויף ריק. שלב זה מתחיל בבקרה על הגיאומטריה של חומר העבודה. לאחר מכן - טיפול בחום בכדי לתת מבנה מסוים לדיסק העתידי. זה נעשה על ידי חימום של חומר העבודה לטמפרטורה של 515 מעלות, ואז מרווה אותו. ואז - תהליך ההזדקנות המלאכותית בתנור בחום 150-160 מעלות למשך 14 שעות. סופו של שלב זה הוא קירור איטי ושליטה מחודשת בגיאומטריה.
 • השלב האחרון הוא עיבוד במכונה מיוחדת. בשלב השלישי מתבצעת העיבוד הסופי: סילוק עודפי מתכת, קידוח חור פטמה וכן חורים לברגים. המגע הסופי הוא עיבוד שבבי CNC להשלמת עיצוב ספציפי.

זנים

ניתן לחלק את כל אלמנטים הגלגלים הללו לשתי קבוצות גדולות: מגנזיום ואלומיניום. איזה מהם עדיף לקנות

מגנזיום

הוא לא מבוסס על סגסוגת אלומיניום עם תוספים שונים, אלא על מגנזיום. המאפיין העיקרי שלהם הוא מוליכות תרמית גבוהה, המאפשרת להפחית את טמפרטורת החישורים ומנגנון הבלמים. זה עוזר להגדיל את חיי הכרית הגדולים למדי. חסרון קטן הוא שלא בכל מקום ניתן לרכוש אותם בחופשיות, רק בהזמנה.

אֲלוּמִינְיוּם

באופן כללי, גרסת האלומיניום כמעט אינה שונה מזו של המגנזיום מבחינת הפרמטרים. והעלות הממוצעת של הראשונים נמוכה עוד יותר. בנוסף, הם נפוצים וזמינים בכמויות גדולות.

יתרונות וחסרונות

בהמשך למרתון המשפטים המפורסמים, הבה נביא לידיעתך את הדברים הבאים "שום דבר לא מושלם". מה במוצר המתואר ניתן לקחת לנקודות חוזק, ומה לחולשות בואו נבין את זה.

יתרונות:

 • חוזק מוגבר (במיוחד בהשוואה לקודם השחקנים).
 • הדיסק דק ובשל כוחו קל יותר. מאפיין זה מאפשר לו לא להתמוטט, אלא רק לעוות.
 • מאפיין חיובי נוסף נובע בצורה חלקה מהנקודה האחרונה - אפשרות לתיקון עם דפורמציות ונזק בינוני.
 • עמידות בעומסים כבדים מאלו של עמיתות יצוקות וחותמות.
 • חיסכון עלויות. קודם כל, כסף חוסך בדלק, מכיוון שדיסקים כאלה קלים לפחות ב 15 ק"ג לעומת עמיתיהם, הבדל כזה הופך את המכונית כולה לקלה יותר. המנוע צריך לייצר פחות אנרגיה - פחות דלק מושקע. בנוסף, המתלה לא נשחק כל כך מהר, מה שאומר שיש להחליף אותו בתדירות נמוכה יותר.
 • בְּטִיחוּת. פחות משקל - לא רק חסכון, אלא גם בטיחות. נערכו מחקרים עם כל סוגי המכוניות, וכתוצאה מכך הוכח שזמן האצה כמו גם מרחק הבלימה מופחתים.
 • נוחות נסיעה. סוג דיסקים זה פחות חשוף לחוסר איזון, מה שמפחית את הרטט בנסיעה, מה שהופך אותו לרך וחלק. בנוסף נראה כי המכשיר גמיש יותר בגלל רגישות מוגברת לפקודות הניתנות על ידי ההגה.
 • מראה חיצוני. פריט זה נעים מאוד לנהגים שרואים במכשיר שלהם לא רק אמצעי תחבורה. בשל חוזקו ופלסטיותו של החומר, ניתן לייצר מסרגות דקיקות וחינניות. באופן כללי מגוון העיצובים הולך וגדל.

מינוסים:

 • כאשר מכונית פוגעת בחורים גדולים, כל משקל הפגיעה מועבר למתלים. אם הוא אינו עמיד בפני השפעות כאלה, ההרכבה עלולה להיפגע.
 • עלות גבוהה יותר מאשר אנלוגים. זאת בשל המקדם הנמוך (30-40%) של השימוש בחומר זה.

כיצד לבחור דיסקים

כעת, לאחר שהיסטוריית המוצא ידועה, החומרים הדרושים לייצור ותהליך הייצור עצמו ידועים, כל היתרונות והחסרונות של דיסקים מסוג זה נדונו, הגיע הזמן להבין לאילו קריטריונים עליכם לשים לב על מנת למנוע טעויות בבחירה.

 • הדבר הראשון שצריך לדאוג לו הוא לגלות את הגודל המדויק של המכונית שלך. יש רשימה מסוימת של פרמטרים לפיהם אלמנט הגלגל הזה מדויק לחלוטין עבור המכונית שלך, כלומר:
 1. רוחב הדיסק בין אוגנים (מסומן באינץ ');
 2. צורת אוגן חרוז;
 3. קוטר חישוק הצמיג;
 4. מספר הדבשות - חרוזי נחיתת צמיגים;
 5. ערך יציאת הדיסק;
 6. תבנית בריח, הכוללת את מספר הברגים אליהם מחובר הדיסק וקוטר חורי ההרכבה;
 7. קוטר החור המרכזי.
 • היכן אוכל למצוא את המידע הזה
 1. בהוראות ההפעלה לרכב בסעיף "מפרט";
 2. על מדבקה בתא הכפפות;
 3. על מדבקה בגב מיכל הדלק;
 4. על מדבקה הממוקמת על העמוד בפתח (צד הנהג);
 5. על הדיסקים עצמם;
 6. ניתן ליצור קשר עם מרכזי שירות או חנויות אוטומטיות. במפעלים כאלה, סביר להניח שעובדים יתנסו בסוגים שונים של רכבים ויכולים לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם.
 • השלב הבא הוא סקירת תוכן החבילה. שימו לב לנוכחותם של ברגים מאורכים מיוחדים המחזיקים כמעט בכל גלגלי הסגסוגת. אם אלה לא כלולים בערכה, עליך לרכוש אותם בעצמך.
  מומלץ להתקין את ההתקנה בבתי מלאכה ובחנויות צמיגים מוכחות, המצוידים בציוד איכותי ובעובדים מוסמכים ביותר. חשוב לזכור כי כל מיני שבבים ושריטות שניתן להשיג במהלך התקנה באיכות ירודה או מהשפעת אבנים, חייבים להיפטר בהקדם עם אמייל או לכה אפוקסי.
 • בהמשך לנושא ההתקנה, לא יהיה מיותר להזכיר את רגישות החומר לקורוזיה. הנקודות החלשות ביותר של הגלגל הן נקודות ההצמדה של משקולות האיזון, ולכן כדאי להימנע ממשקולות הדורשות דופק ב"סוגריים "כביכול ולהעדיף דבקות עצמיות. הם גם יעזרו לשמור על המראה שלהם אם הם מוסתרים מאחורי מחטי הסריגה;
 • התאם גלגלים כך שיתאימו לסגנון הנהיגה שלך. אם אתם חובבי הסגנון הרגיל והרגוע, אתם מוזמנים לקנות את כל הדיסקים שאתם הכי אוהבים מבחינת עיצוב וצבע. עם זאת, אם אתם חובבי הסגנון ה"ספורטיבי ", ותאוצה מהירה עם בלימה קשה הם אלמנטים שכיחים בנסיעה שלכם, אזי שלכם אפשרויות מתאימות יותר עם מספר רב של חישורים דקים. שימו לב גם לאופציות טרומיות (דו חלקיות או שלוש חלקות), הן מאפשרות לכם לשלב את היתרונות של מספר סוגים: הן פרזול והן יציקה.

איפה אני יכול לקנות

אתה יכול לרכוש מוצר זה גם בחיים האמיתיים, באופן לא מקוון, על ידי מעבר לחנות, וגם באופן וירטואלי - הזמנה מקוונת בחנות המקוונת. מכיוון שהמאה ה -21 היא המאה של טכנולוגיית המידע, האפשרות השנייה פופולרית ומבוקשת יותר. זה מובן, באתר החנות המקוונת תוכלו לקרוא לא רק את תיאור המוצר ותמונותיו, לא רק לראות את כל המאפיינים העיקריים שלו, אלא גם לקרוא את הביקורות שהשאירו לקוחות אמיתיים.

בראש מיטב היצרנים הרוסים

סליק

אולי אחת החברות המפורסמות ביותר של המוצר המתואר. דיסקים של מותג טוליאטי זה מיוצרים מאז 1992. בתחילה החברה הייתה ספקית אך ורק למכוניות ספורט, אך כעת ניתן למצוא אלפי מכוניות עם גלגלי סליק בכבישים ציבוריים. המותג משמח עם מגוון עצום של עיצובים וצבעים למגוון לא פחות של מידות סטנדרטיות.

מחיר ממוצע: 6760 רובל.

גלגלים מזויפים

יתרונות:

 • אני מרוצה מאיכות חומרי הגלם המשמשים;
 • שימוש נרחב וזמינות.

חסרונות:

 • חוזק נמוך יותר בהשוואה לדגמים קודמים;
 • בחלק מהדגמים יש בעיות עם יציבות הצבע.

מגאלטק

המאפיין העיקרי של חברת טולה זו הוא מגוון המוצרים לפי גודל סטנדרטי (14-22 "). בשל סגסוגת האלומיניום והמגנזיום, המוצרים קלים ועמידים. תכונה מעניינת נוספת היא היעדר תפרים, אשר מושגת באמצעות ציוד דיוק גבוה במהלך הייצור.

מחיר: 4500 לשפשף.

גלגלים מזויפים של מגאלטק

יתרונות:

 • עֲמִידוּת;
 • הקונים מסמנים איזון כמעט מושלם.

מינוסים:

 • שכיחות נמוכה, לא תמיד זמינה;
 • מערך מוגבל.

M&K

מותג פרימיום רוסי. המשתמשים מציינים את העיצוב הנפח והקלילות של המוצרים. טווח הגדלים הסטנדרטיים משתנה בין 15 ל -24 ". המאפיין העיקרי של חברה זו הוא מגוון עצום של עיצובים. נכון, לעתים קרובות, בחיפוש אחר מראה יקר למראה, האיכות והפרקטיות דוהים ברקע.

עלות ממוצעת: 36,000 רובל.

גלגלים מזויפים של M&K

יתרונות:

 • יציבות גלגלים טובה;
 • מראה נחמד.

חסרונות:

 • עלות, מעט מאוד מודלים תקציביים;
 • איכות ציפוי ירודה.

TOP של מיטב היצרנים הזרים

מירוץ OZ

החברה האיטלקית המוכרת בכל רחבי העולם מאז 1971 תמיד משמחת את לקוחותיה, ספורטאי המנוע הראשונים, וכעת את כל הנהגים. גולת הכותרת של החברה היא תמיד באיכות גבוהה, כמו גם צדדיות - מגוון הדגמים מתגאה באופציות תקציביות ויוקרתיות.

מחיר: משתנה בין 19 ל -60 אלף רובל

גלגלים מזויפים של OZ Racing

יתרונות:

 • מחזור הטבעה מלא, חברות תקציביות רבות אינן יכולות להתפאר בעובדה זו;
 • נפוצה ברחבי העולם.

מינוסים:

 • תשלום יתר עבור שם המותג. עמיתים רוסים איכותיים לא פחות יעלו פחות.

BBS

חברת BBS הגרמנית פורחת בהצלחה בשוק העולמי מזה 50 שנה. צריך רק לומר כי המותג הזה מספק את מוצריה למפעלים של מכוניות כמו פרארי, מזראטי, רולס רויס, ורמת ה- BBS מתבהרת מיד. גולת הכותרת נעוצה בטכנולוגיית הייצור ובדיסקים הדו-חלקיים - שפה מזויפת ומרכז יצוק.

מחיר: 96,000 רובל.

גלגלים מזויפים של BBS

יתרונות:

 • באיכות גבוהה באופן עקבי;
 • השימוש במכבש חזק בתהליך הייצור.

חסרונות:

 • עֲלוּת. לאיכות יש מחיר.

ויסול

חברת ויסול האמריקאית מספקת את מוצריה לספורט יוקרתי ולמכוניות רגילות. ניתן להבחין בעיצוב המוצרים של חברה זו מאחרים - הוא אינדיבידואלי, יפה ונראה יקר. המוצרים עומדים במלואם בתקני איכות כמו: TSE, ISO / TS 16949, JWL, VIA. העלות הגבוהה מוצדקת על ידי איכות החומר הגבוהה, ויסול אף מעניקה אחריות לחמש שנים.

מחיר: 47,000 רובל.

גלגלים מזויפים של ויסול

יתרונות:

 • טכנולוגיית עיבוד חדשנית;
 • מגוון רחב של גדלים סטנדרטיים אליהם המוצר מתאים.

מינוסים:

 • איכות צבע לא מספקת בעלות כזו.

אנקיי

החברה הבאה שאנחנו מתארים היא היצרנית היפנית Enkei. אין צורך לדאוג לאיכות הסחורה - המוצרים ביפן עוברים בקרה קפדנית. להרכב סדרה שנמצאת בתחרויות פורמולה 1, מה שמוכיח את הרמה הגבוהה של מוצרי Enkei.

מחיר: 14,500 רובל.

גלגלים מזויפים אנקיי

יתרונות:

 • מחיר נחמד מאוד;
 • מגוון רחב של גדלים ועיצובים סטנדרטיים.

חסרונות:

 • דגמים מסוימים מיוצרים בטכנולוגיית MAT מיוחדת, לפיה יוצקים תחילה את חומר העבודה ואז מגולגלים את השפה. טכנולוגיה זו נחותה מעט מחישול קונבנציונאלי מבחינת חוזק החישורים, והמוצרים גם כבדים יותר.

יאמאטו

יצרן יפני נוסף. מכוניות הדיסק האוטומטיות של יאמאטו נהדרות לנהיגה בדרכים דלות תנועה. המשתמשים מציינים את האיכות המעולה של החומר וגם של ציפוי הצבע והלכה, העמיד בפני נזק מכני.

מחיר: 15,000 רובל.

גלגלים מזויפים יאמאטו

יתרונות:

 • עלות נחמדה;
 • קו דגמים רחב בגדלים סטנדרטיים שונים ועיצובים בלעדיים.

מינוסים:

 • העלות גבוהה יותר מאשר אנלוגים רוסיים;
 • דגמים מסוימים מצוידים בתושבות לא טיפוסיות עם מאפיינים לא טיפוסיים.

בחירת גלגלים מזויפים איכותיים ועמידים אינה קלה. כדאי לגשת אליו בכל אחריות, מכיוון שהנוחות והבטיחות של זמנכם בדרך יהיו תלויות בהצלחת הבחירה הזו. המידע הנ"ל יסייע להקל על תהליך מציאת האפשרות הנכונה במחיר הנכון. בחירה שמחה וקלה!

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן