מיטב היצרנים והדגמים של קערות שירותים לשנת 2020

0

ניתן לחלק את גופי התברואה המודרניים לשני סוגים - רצפה ותלייה. דגמי הרצפה הנפוצים ביותר. התקשורת עבורם ניתנת כמעט בכל דירה, ולכן ההתקנה דורשת התקנה פשוטה ועלויות מינימליות. דגמים תלויים מורכבים יותר וזקוקים להתקנה. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם סקירה של מיטב היצרנים והדגמים של מתקנים לקערות שירותים לשנת 2020.

התקנה - מה זה?

המתקן הוא מבנה הרכבה מיוחד הנדרש לתיקון ציוד סניטרי תלוי - קערת שירותים, שתן, בידה, כיור. בשל נוכחותם של המחברים הדרושים, המבנה מאפשר להסתיר את כל ה"מלית "הטכנית בתוך הקיר. רק מערכת הבקרה נותרה באופק. ההתקנה מתבצעת בחלקה החיצוני של המחיצה.

מה הם?

סוג ההתקנה תלוי היכן המשקל העיקרי של המבנה ייפול.

בלוק הוא האפשרות הטובה ביותר אם ניתן לתקן את הציוד על הקיר הראשי. ההתקנה מתבצעת באמצעות ברגי עוגן, שיטת ההרכבה מושעה. באופן כללי, המערכת מהווה מסגרת המצוידת במיכל פולימרי. המסגרת משולבת במלואה בנישה המיוצרת בקיר. הציוד מסוג הבלוק מתאים הן לתליון והן ליחידות רצפה.

מסגרת - נחשב למבנה מורכב יותר. ניתן לחבר את מבנה הפלדה החזק לכל קיר או רצפה. המערכת משמשת לעתים קרובות לקירות שווא שונים ומחיצות קיר גבס חלולות. זה טוב בכך שהוא מאפשר לכוון את גובה התקנת הציוד בתוך 20 ס"מ. זה מאפשר לך לתלות אסלה, בידה או כיור במיקום נוח יותר למשתמש.

כיצד לבחור את הדגם הנכון?

קריטריוני בחירה עיקריים:

 1. הַתקָנָה;
 2. לִשְׁלוֹט;
 3. פוּנקצִיוֹנָלִי;
 4. צִיוּד;
 5. יַצרָן;
 6. מחיר.

הַתקָנָה

לפני שאתה הולך לחנות, עליך להחליט היכן יותקן הציוד.

בהתאם לשיטת ההתקנה, מובחנות בין אפשרויות ההתקנה הבאות:

 • תֶקֶן;
 • נָמוּך;
 • דוּ צְדָדִי;
 • פינה;
 • להתקנה מקוונת.

יש לבחור את ההתקנה הסטנדרטית כאשר אין הגבלות על גודל ועומק ההתקנה בחדר האמבטיה או בסמוך לו. ככלל, בעיצוב הסטנדרטי יש פלוס מינוס עומק התקנה של 12 ס"מ, רוחב של 50 ס"מ וגובה של 112 ס"מ. מותקן בדירות עם חדרי אמבטיה קטנים.

עיצוב נמוך מאפשר התקנה מוגבלת בגובה. הוא משמש בבנייני דירות ובנחות אחרות עם מאפייני עיצוב מסוימים, למשל אדני חלונות נמוכים. במיוחד במקרה כזה, יש מסגרות שגובהן אינו עולה על 82 ס"מ.

המערכת הדו-כיוונית נמצאת לרוב במרכזי קניות, בבנייני משרדים ובמקומות אחרים עם תנועה רבה. המאפיין שלו הוא הידוק קערות משני הצדדים.

יש צורך בפינה כאשר יש צורך להתקין אסלה בפינה. ניתן לפתור בעיה זו בשתי דרכים - להשתמש במערכת הרכבה פינתית או לדאוג לרכישת מודולים פינתיים מיוחדים.

כאשר נדרש לשלב מספר מכשירי אינסטלציה, משתמשים במערכת התקנה מקוונת. זה מאפשר לך לשים כמה קערות זו לצד זו או לתקן טואלט תלוי על קיר, בידה, שתן בשורה.

לִשְׁלוֹט

פקדי ההתקנה צריכים להשתלב באופן אורגני בפנים הכללי של חדר הרחצה. חשוב גם לוודא שהם נגישים במהירות ובקלות.

הפקדים כוללים את מערכת השטיפה והמנגנון.

במכשיר אינסטלציה מודרני, שטיפה יכולה להיות הפוכה או ישירה.

השיטה הישירה פירושה שהמים מהחור זורמים בזרם ישיר למשפך.

במקרה ההפוך, המים עוברים תחילה מתחת לשפה, נרתעים מקירות המוצר ורק אז ממהרים למטה. בדגמים המצוידים בשיטת הזרימה האחורית יש כמה חורים בקערה, מה שגורם למים היוצאים ליצור משפך. שטיפת גב נחשבת ליעילה ביותר לשמירה על היגיינה.

על פי עקרון הפעולה, הניקוז יכול להיות מכני או פנאומטי.

עם מים מכניים, מים מסופקים באמצעות שסתום ניקוז ומוטות עבודה בהם מצויד מפתח הבקרה.

פנאומטי מבוסס על לחץ האוויר שנוצר על ידי הבוכנה.

פנאומטיקה עדיפה על פני מכניקה בכך שהם מאפשרים למקם את צלחת ההדחה במרחק של עד 2.5 מטר מהמתקן. זה נותן לך יותר מקום לקשט.

פוּנקצִיוֹנָלִי

השירותים מצוידים בפונקציות נוספות שונות. לדוגמה:

 • אִוְרוּר;
 • חימום מושב;
 • מַשָׁב;
 • יִבּוּשׁ;
 • בידה מובנית.

חלק מהאפשרויות מיותרות לחלוטין, אך ישנן כאלה שיהיו שימושיות.

מערכת האנטי ספלאש המותקנת בצנרת מצמצמת או אפילו מונעת התזת מים בזכות עיצוב משפך מיוחד. רוב המכשירים המודרניים מצוידים נגד התזה.

נוכחותו של מיקרוליפט מגן על כיסוי המושב מפני נפילה חדה. מנגנון מיוחד מאט את תנועתו, כך שהוא יורד בצורה חלקה ומדויקת. זה מקטין את הסבירות להיסדק ונזק לפלסטיק.

זה גם לא כואב לשים לב למצב ההדחה הזמין. כרגע ישנם שלושה כאלה:

 • רגיל הוא כפתור או מנוף מכני המשמשים לניקוז מים. נצרכים בו זמנית כ5-6 ליטרים;
 • כפול הוא שילוב של מצבים סטנדרטיים וחסכוניים. הוא מאופיין בנוכחות שני כפתורים - גדולים וקטנים. הכפתור הקטן מפעיל את מצב החיסכון, בו צריכת המים מינימלית - 2-3 ליטר. בלחיצה על הכפתור הגדול מתרחשת שטיפה מלאה הצורכת עד 8 ליטר;
 • חסכוני - יש רק כפתור אחד שמאפשר להתחיל ולעצור את זרימת המים.

צִיוּד

על החבילה לכלול את הפריטים הבאים:

 • אלמנטים בקרה שאיתם חייב ללכת בלוק מיוחד;
 • מסגרת צמודה לקיר עם פונקציית נשיאה;
 • חלקים איתם מבוצעים מחברים;
 • מיכל ניקוז עם מתאם;
 • רכיבי בידוד אקוסטי.

יַצרָן

על מנת להימנע מטעויות, בעת בחירה, עליך לשים לב ליצרן.

מאיזו חברה עדיף לקנות גופי אינסטלציה?

כיום השוק גדוש במותגים שונים - ידועים ולא מפורסמים כאחד. הסימן המסחרי לא פחות מכל משפיע על העלות, בנוסף, למוצרים של כל חברה יש תכונות פונקציונליות ועיצוביות משלהם.

היצרנים הטובים ביותר הם:

 1. גרוהה - גרמניה;
 2. גברית - שוויץ;
 3. ויגה - גרמניה;
 4. סטנדרט אידיאלי - ארה"ב.

הפופולריות של דגמים מ- Grohe ו- Geberit נובעת מקלות ההתקנה, משאב תפעולי משמעותי ואחריות ארוכה. ישנם גם חסרונות - עלות גבוהה וקושי למצוא חלקים מתאימים.עם זאת, על החסרונות הללו פיצוי האיכות הגרמנית והשוויצרית הגבוהה ביותר, מה שממעט את אפשרות השבירה.

דגמים פופולריים לא פחות מיוצרים על ידי Viega ו- Ideal Standart. יש להם יתרונות כמו עלות נמוכה ומגוון מגוון. בזכות שני היתרונות הללו הצליחו חברות גרמניות ואמריקאיות לכבוש חלק נכבד משוק ציוד האינסטלציה. למרות העלות הדמוקרטית יותר, מוצרי Viega ו- Ideal Standart הם באיכות טובה.

דגמי תקציב זמינים במגוון חברות כמו סרסנית, סאנטק, רוקה.

מחיר

על מנת לענות על השאלה כמה עולה התקנה איכותית, יש לקחת בחשבון גורמים רבים. במחיר, המערכות נבדלות בהתאם למותג, איכות החומרים, הממדים והפונקציונליות של מבנה ההרכבה. מערכת זולה תעלה בממוצע בין 9,000 ל -12,000 רובל, דגמים בקטגוריית המחירים האמצעיים נעים בין 16,000 ל -18,000 רובל, מכשירי פרימיום עולים בין 20,000 ל -30,000 רובל.

יתרונות וחסרונות של שירותים בהתקנה

יתרונות:

 • תכנון חזק שיכול לעמוד במשקל רב בזכות חלוקת העומס השווה בין נקודות התמיכה העיקריות;
 • התקנה סמויה, בה מרכיבי האסלה, המשתנה והבידה הופכים לבלתי נראים;
 • מראה "אוורירי" אסתטי;
 • חיסכון במקום בחדר הרחצה;
 • תחזוקה דורשת מינימום זמן וכסף;
 • לטענת הקונים, ניקיון בחדר שירותים המצויד בקערה תלויה קל בהרבה מאשר במכשיר עם רצפה;
 • בשל העובדה שהמיכל מוסתר בקיר, צליל ניקוז המים ושאיבתו הרבה יותר שקט.

חסרונות:

 • תכונות ההתקנה מאלצות אתכם לפעמים לשנות את מיקום צינורות הביוב וצינורות אספקת המים;
 • העלות גבוהה מהמחיר הממוצע של יחידות עומדות על הרצפה.

מאפיינים טכניים עיקריים

חֶדֶרמפרטיםהמלצות
1סוגבחדרי אינסטלציה מותקנים מכשירים כמו שירותים, שתן, בידה, ספסלים וכו '.
2לְעַצֵבבאופן קונבנציונאלי, ניתן לחלק את כל המכשירים לדגמי קיר ופינה. קיר צמוד (מצורף) מותקן ממש ליד הקיר. במקרה זה, מיכל הניקוז מותקן בנפרד, לעתים קרובות מוסתר בקיר. מודלים פינתיים מותקנים בפינת החדר. הם קומפקטיים וחוסכים מקום.
3חומר גוףרוב הדגמים בשוק עשויים כלים סניטריים ופורצלן סניטריים. משמשים גם מתכת, אבן מלאכותית וטבעית. כלים סניטריים הם זולים, אך שבירים. פורצלן סניטרי חזק יותר ובעל נקבוביות נמוכה, כלומר הוא סופג פחות לחות וריחות. מתכת קלה לניקוי, עמידה בפני נזק, אך יקרה. ניתן לבחור מוצרי מתכת למשרד. הם פחות מתאימים לשימוש ביתי. הדגמים הטובים ביותר עשויים אבן טבעית ומלאכותית. הם הכי היגייניים בגלל המשטח החלק שלהם. החיסרון העיקרי שלהם הוא המחיר.
4לְשַׁחְרֵרהיציאה יכולה להיות אנכית, אלכסונית ואופקית, תלוי באופן חורי הניקוז. האנכי (יציאה לרצפה) מותקן בצורה הטובה ביותר כאשר הביוב מחובר מהרצפה. אופקי (יציאה לקיר) נמצא לרוב כאשר מסכמים את הביוב מהקיר. אלכסוני - הרב-תכליתי ביותר, מאפשר התקנה אנכית ואופקית כאחד.
5התקנת טנקיםניתן להתקין או להסתיר את ההתקנה. כמו כן, ניתן להתקין את המיכל על הקערה. זו השיטה הפשוטה ביותר, המאפשרת לתקן בקלות את מכשיר הניקוז במידת הצורך. מיכל סמוי מותקן ישירות בקיר. זה מאפשר לך להסתיר באופן אמין את אלמנט הצנרת ולהשאיר יותר מקום פנוי בחדר. מיכל עם סוג של ציר מתקנה מרמז שהאלמנט ימוקם כמעט מתחת לתקרה.
6נפח טנקנפח המיכל יכול לנוע בין 5 ל -7 ליטר. ככל שנפח המיכל גדול יותר, כך התקן הניקוז יפעל פעמים רבות יותר ללא איסוף מים.
7התחלה סומקניתן לצייד את מכשיר האינסטלציה בהדק שטיפה מכני, אוטומטי או בשלט רחוק. עם מכני, כדי להתחיל את ניקוז המים, עליך ללחוץ על הכפתור או למשוך את הכבל / הידית. אוטומטי מרמז על קיומו של חיישן מיוחד המסתתר בקיר. זה מתעד מתי אדם מתרחק מהמכשיר ומתניע את ניקוז המים. מערכת זו מבטלת את הצורך במגע אנושי מתמיד עם הכפתור.
8צורת קערהבהתאם לצורה, ישנם מכשירים מלבניים וסגלגלים. הדגמים הנפוצים ביותר הם אליפסה. דגמים מלבניים גדולים יותר ואין להם פינות מעוגלות.
9גובה הקערהגודלה של קערה רגילה בגובה 35-40 ס"מ. לאנשים כבדים וגבוהים עדיף לבחור מכשירים בגובה 45-50 ס"מ. ניתן לכוונן את גובה הדגמים התלויים במהלך ההתקנה.
10קביעת פגישהמודלים בודדים של מבני אינסטלציה מיועדים לקבוצות אנשים ספציפיות. לדוגמא, יש קערות שירותים מיוחדות לילדים שתכונותיהן הייחודיות הן מידות קטנות וצבעים עזים. ישנם גם מכשירים לאנשים עם מוגבלות (אנשים עם מוגבלויות). יש להם קערה רחבה, מעקות ומשענות ידיים, ומאפשרים כיוונון גובה.
11ממדיםהחלק החלק הפנימי של ההתקנה יכול לנוע בין 54 ל- 70 ס"מ. יש לבחור את העיצוב על פי גודל החדר ומשקל המשתמשים בשירותים.

להלן דירוג קערות השירותים הטובות ביותר עם התקנה בשלוש קטגוריות מחיר. יש גם תמונה ותיאור הסחורה.

דירוג דגמי איכות לשנת 2020

דגמים לא יקרים

סרסנית דלפי + ליאון S-SET-DELFI-Leon-Cg-w

יצרן: סרסנית (פולין)

משקל - 34 ק"ג

מחיר ממוצע - 9,000 רובל.

מחלקת תיירים בקיר אסלה תלויה בקיר עם התקנה מכנית. מידות מבנה ההרכבה הן: גובה - 120 ס"מ, רוחב - 35 ס"מ, עומק - 25 ס"מ. הקערה הסגלגלה עם יציאה אופקית עשויה מחומר סניטרי. הסט של המבנה הצמוד לקיר כולל מיכל ניקוז, מושב, מסגרת הרכבה, צלחת סומק וערכת אלמנטים להתקנה. מתאים להתקנה בבית ובמקומות ציבוריים.

סרסנית דלפי + ליאון S-SET-DELFI-Leon-Cg-w

יתרונות:

 • עם מיקרוליפט;
 • עם הרכבה מיכל מוסתר;
 • עם ציפוי נגד בוץ;
 • עם אנטי-התזה;
 • סגנון מודרני;
 • מסגרת צרה;
 • סט מים מהיר;
 • ערך טוב לכסף.

חסרונות:

 • התקנה מורכבת;
 • ניקוז רועש.

סאנטק ניאו 1WH-3024-63

יצרן: סאנטק (רוסיה)

משקל - 34.4 ק"ג

המחיר הממוצע הוא 11,000 רובל.

קערת שירותים מהימנה על קיר עם התקנה, שמידותיה הן (h / w / d): 112x40x20 ס"מ. מסגרת ההרכבה בעלת חוזק גבוה עשויה מתכת מצופה בתרכובת נגד קורוזיה. עומד בעומסים של עד 400 ק"ג, ולכן מתאים גם לאנשים הסובלים מעודף משקל. מנגנון ההדחה מצויד בשני מצבי הפעלה - המקובל, בו הוא צורך 6 ליטר מים, והחסכוני הצורך לא יותר מ -3 ליטר. שסתום המילוי שקט כמעט. לוח הבקרה עשוי מפלסטיק העמיד בפני טמפרטורות קיצוניות ולחות. הקערה המלבנית הקומפקטית עשויה מחרסינה סניטרית, שקל מאוד לתחזק אותה. האבזור עשוי מכרום מבריק. הבנייה מתאימה לשירותים ביתיים וחדרי אמבטיה.

סאנטק ניאו 1WH-3024-63

יתרונות:

 • פריטים איכותיים;
 • מושב עם מנגנון סגירה רך;
 • מיכל גדול (עד 6 ליטר);
 • מצב ניקוז כפול;
 • עיצוב מסוגנן רב תכליתי;
 • עלות משתלמת.

חסרונות:

 • קערה עם חישוק, מה שמקשה על תהליך הניקוי.

Cersanit Delfi + Vector S-SET-DEL-Vec-S-DL-Cm-w

יצרן: סרסנית (פולין)

משקל - 30 ק"ג

מחיר ממוצע - 12,000 רובל.

אסלה תלויה בקיר עם התקנה סמויה ושקע אופקי. הערכה כוללת מיכל ניקוז של 6 ליטר, המוסתר בקיר בהתקנתו, מושב עם מיקרוליפט, מסגרת הרכבה אחת, צלחת סומק וסט תושבות הרכבה. מידות ההתקנה הן 105 ס"מ גובה, 39.5 ס"מ רוחב ועומק 31 ס"מ.הקערה הסגלגלה הקלאסית עשויה מחרסינה סניטרית וגובהה 37.5 ס"מ. המבנה מופעל באופן מכני באמצעות מפתחות. עומס מרבי - 400 ק"ג.

Cersanit Delfi + Vector S-SET-DEL-Vec-S-DL-Cm-w

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • מושב עם מנגנון הנמכה חלק;
 • אספקת מים משני הצדדים;
 • עם מערכת נגד התזה;
 • מושב הניתן לניתוק;
 • חוזק מבני מוגבר;
 • רגליים מתכווננות לגובה;
 • מנגנון בריחה דו-מפלסי.

חסרונות:

 • נשפך חזק.

קטגוריית מחירים ממוצעת

גרוהה באו קרמיקה 3958-60-00

יצרן: גרוהה (גרמניה)

משקל - 33 ק"ג

מחיר ממוצע - 16,500 רובל.

אסלה תלויה של יצרן גרמני. הערכה כוללת מיכל ניקוז, כיסוי מושב, מסגרת הרכבה, לוח בקרה, תושבות הרכבה ובידוד אקוסטי. מידות המתקן הן (h / w / d): 113x50x16.5 ס"מ. קערה אובלית עשויה חרסינה סניטרית. מיכל מסוג ניקוז מכני מצויד בחלון פיקוח קטן. המסגרת האוניברסלית טעינת הקיר עשויה פלדה ומצופה אבקה מעל. מיועד להתקנה מול קיר או קיר מחיצה. מאפשר לך להתאים במהירות את הגובה ולבחור את עומק ההתקנה. שסתום ההדחה הפנאומטי פועל בשני מצבים.

גרוהה באו קרמיקה 3958-60-00

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • מושב עם מנגנון סגירה רך;
 • מצב ניקוז כפול;
 • קערה ללא שוליים העשויה מחומרים היגייניים;
 • טנק רחב ידיים;
 • שטיפה אנכית עמוקה;
 • בידוד אקוסטי;
 • בידוד מעיבוי לחות;
 • מערכת קלה לתחזוקה.

חסרונות:

 • כפתורים מלוכלכים במהירות.

VitrA Arkitekt 9005-B003-7211

יצרן: VitrA (טורקיה)

המחיר הממוצע הוא 17,000 רובל.

ערכת אסלה תלויה על קיר עם התקנה, הכוללת מושב, בור מים, מסגרת הרכבה, לוח בקרה וערכת הרכבה. מבנה הפלדה קל להתקנה ויכול לשאת עומסים עד 400 ק"ג. הקערה הסגלגלה, בגובה 31.5 ס"מ, עשויה מחרסינה סניטרית ויש לה מוצא אופקי. בשל מנגנון אספקת המים מלמטה, המערכת פולטת מינימום רעש. נפח מיכל הניקוז הוא 3 ו -6 ליטר, מה שמאפשר לכם להתאים את כמות המים הניקוזים. מידות הבנייה (ש / רוחב / ד): 127x49x24 ס"מ.

VitrA Arkitekt 9005-B003-7211

יתרונות:

 • מראה לקוני;
 • מסגרת עמידה;
 • מערכת נגד התזה;
 • ניקוז מפל;
 • שני מצבי שטיפה;
 • ציפוי נגד קורוזיה;
 • יכולת תחזוקה;
 • קלות הטיפול;
 • עם גובה מסגרת מתכוונן.

חסרונות:

 • עם שפה;
 • ללא מיקרוליפט.

רוקה ויקטוריה 893-100-000

יצרן: רוקה (ספרד)

משקל - 40 ק"ג

המחיר הממוצע הוא 18,000 רובל.

שירותים תלויים על קיר בכלי סניטריים עם בור מים מובנה בקיר ויציאה אופקית. המים מסופקים מלמעלה. ישנם שני כפתורי שטיפה - מצב רגיל וחסכון. הקערה הסגלגלה רוחבה 35.5 ס"מ, גובהה 35 ס"מ ואורכה 52.2 ס"מ. הסט כולל גם מושב, פאנל עם כפתורים, התקנה, מסגרת הרכבה וסט מחברים. מידות המבנה (h / w / d): 115x53x22 ס"מ. בעל מידות קומפקטיות ועיצוב מסוגנן מודרני, המערכת תתפוס מינימום מקום ותשתלב בצורה מושלמת בחדר אמבטיה קטן. מתאים להתקנה בבנייני מגורים, כמו גם בחצרים ציבוריים ומסחריים.

רוקה ויקטוריה 893-100-000

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • מראה אסתטי;
 • חומר עמיד של המערכת, עמיד בפני בלאי;
 • התקנה נסתרת;
 • קערה נוחה;
 • מושב יורד בשקט;
 • אין התזה בעת ניקוז;
 • משוב טוב.

חסרונות:

 • מקשים שמתלכלכים בקלות;
 • מחיר.

כיתת פרימיום

אידיאלי STANDARD Connect W88-0101

יצרן: Ideal STANDARD (ארה"ב)

מחיר ממוצע - 20,000 רובל.

ערכה המיוצרת על ידי המובילה בייצור במגזר שלה. המבנה כולל קערת שירותים תלויה בקיר עם כיוון יציאה אופקי (לתוך הקיר), התקנה עם בור מים מובנה, כיסוי מושב, לוח בקרה, סט גופי הרכבה. המסגרת התומכת העצמית החזקה יכולה לשאת עומסים של עד 400 ק"ג. הבור האטום המובנה מוגן מפני הצטברות עיבוי. הקערה עשויה מחרסינה סניטרית ומכוסה בזיגוג נוצץ. המערכת מיועדת להתקנה בקיר מלא או מאחורי קיר מחיצה.מסתיר באופן אמין את כל השירותים, ומשאיר רק את לוחות השטיפה בחוץ. מידות המערכת (h / w / d): 130x35x24.5 ס"מ. מתאים להתקנה בדירה ולמשתמשים בקטגוריות משקל שונות.

אידיאלי STANDARD Connect W88-0101

יתרונות:

 • עיצוב לקוני;
 • מסגרת צרה;
 • שני כפתורי שליטה;
 • מושב עם מיקרוליפט;
 • ניקוז מפל;
 • מערכת נגד התזה;
 • ציפוי נגד בוץ;
 • רכיבים איכותיים;
 • עיצוב מודרני.

חסרונות:

 • עם שפה;
 • טביעות אצבעות נשארות על הכפתורים המבריקים;
 • מחיר גבוה.

VitrA S50 9003B003-7201

יצרן: ויטרה (טורקיה)

מחיר ממוצע - 24,000 רובל.

מערכת להתקנת אסלה תלויה בקיר עם בור מים נפרד. העיצוב צמוד הקיר עם שקע אופקי מתאים באופן מושלם לעיצוב של חדר רחצה מודרני. החומר של הקערה נטולת השפה בצורת אליפסה קלאסית הוא חרסינה סניטרית בעובי 18 מ"מ. הגובה 35 ס"מ. הערכה כוללת מיכל, מושב, לוח בקרה וערכת התקנה מלאה כולל סט תושבות הרכבה. מידות (h / w / d): 127x49x14.5 ס"מ. אחריות המוצר היא שנתיים.

VitrA S50 9003B003-7201

יתרונות:

 • התקנה נסתרת;
 • מצב שטיפה כפול;
 • מילוי שקט של המיכל;
 • מראה מסוגנן;
 • טיפול קל;
 • עֲמִידוּת;
 • מושב עם מיקרוליפט.

חסרונות:

 • ניקוז מכני;
 • תלונות על אי הנוחות של הקערה;
 • משטח מלוכלך של כפתור הניקוז.

רוקה הפער 893-104-100

יצרן: רוקה (ספרד)

מחיר ממוצע - 29,000 רובל.

אסלה תלויה בקיר יפה עם מערכת התקנה איכותית. הערכה כוללת טנק, מושב עם מכסה, מסגרת הרכבה, פלטה סומק, סט מחברים. קערת כלים סניטריים מלבנית בגודל 44 ס"מ מלבני מותקנת על מסגרת הרכבה שגובהה 112.5 ס"מ, רוחבה 54.7 ס"מ ועומקה 20 ס"מ. מערכת ההדחה מצוידת בשני מצבים - מלאים וחסכוניים. נפח המיכל הוא 3 ו -6 ליטר, בהתאמה. אספקת המים למיכל מתבצעת מאחור.

רוקה הפער 893-104-100

יתרונות:

 • אין לוח;
 • ניקוז מפל;
 • אביזרים מסוגננים;
 • עבודה שקטה;
 • רכיבים איכותיים;
 • מושב עם מנגנון מיקרוליפט;
 • מצב שטיפה כפול;
 • עם היכולת להתאים את גובה ההתקנה.

חסרונות:

 • בלי אנטי התזה.

קשה לענות על השאלה איזו התקנה עדיף לקנות. אך באופן כללי, מומחים ממליצים לבחור דגמים עם חלקי חילוף זמינים. אחרי הכל, אם אין כאלה, תצטרך לשנות את המערכת לחלוטין, וזה תענוג יקר. חשוב גם לשים לב למערכת השטיפה ולמידות.

אם יש לך ניסיון בשימוש בדגמים המפורטים בדירוג, או באפשרויות מעניינות יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *