Appsאפליקציות הטובות ביותר לייצור כסף אמיתי בסמארטפון לשנת 2020

0

האינטרנט כל כך רווי במגוון תוכן, סרטים, משחקים, אתרים ופרסומות, עד שהוא מהווה בעיה עולמית במשיכת משתמשים. הפתרון לבעיה נמצא במהירות. מבקרים, גיימרים וצופי מודעות מקבלים משכורת. מכיוון שיש הזדמנות להרוויח כסף, מדוע לא לנצל זאת, במיוחד מכיוון שאתה יכול לעשות זאת באמצעות הטלפון שלך. מאמר זה יגיד לך מה לחפש וכיצד להימנע מטעויות בעת בחירת רווחים כאלה.

צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של היישומים הטובים ביותר לייצור כסף אמיתי בסמארטפון לשנת 2020.

סוגי אפליקציות מניבות הכנסה

היתרון העיקרי של כל סוגי היישומים והשיטות של הכנסות כאלה הוא היעדר הצורך בחינוך מיוחד כלשהו, ​​כמו למשל בעת הוראת תכנות. כל מי שיש לו סמארטפון ומעט זמן יכול להרוויח. יש רק שבע דרכים כאלה להרוויח כסף:

 1. עבודה ברשתות חברתיות. הלקוח משלם עבור קבוצות ביקור, מנויים, הודעות חוזרות או הערות. החסרונות של שיטה זו כוללים את הצורך לרשום את החשבון שלך ברשתות החברתיות שצוינו על ידי הלקוח.
 2. התקנת משחקים או תוכנה. משימת המשתמש היא להוריד ולכתוב ביקורת על המשחק או התוכנה לסמארטפון. החיסרון בעבודה מסוג זה הוא שהסמארטפון חייב להיות תואם ליישומים להורדה, מכיוון שהתוכנה עשויה לדרוש מאפיינים מסוימים.
 3. צפייה במודעות היא סוג ההכנסה הנפוץ ביותר הזמין לכולם ואינו דורש השקעה. ישנן תוכניות עם פונקציה של צפייה אוטומטית בפרסומות, מה שחוסך משמעותית זמן. חלקם ניתנים להורדה בחינם.
 4. קלט Captcha. כדי להרוויח כסף בדרך זו עליכם להזין תווים בחלון מיוחד, בדרך כלל אותיות או מספרים, המוצגים דרך חלון אתר או יישום מיוחד.
 5. ביקור באתרים והשלמת מטלות. שיטה נפוצה נוספת להרוויח כסף עבור מכשירים ניידים ובעליהם. האחרון יצטרך לבקר באתרים, דפים מסוימים או להשאיר ביקורות בחנויות מקוונות. במקרים מסוימים, לפני שתשאיר תגובה, יהיה עליך ללמוד את החומר שפורסם על מנת להשאיר ביקורת נכונה.
 6. תוכנית הפניות. השיטה כוללת משיכת המספר המקסימלי של משתתפים בפרויקט פיננסי. אם לא הצלחת למשוך את בני משפחתך וחבריך לתוכנית הבונוס, תוכל לרכוש הפניה. היכן ניתן לרכוש הפניה ישנם אתרים מיוחדים לכך, אך למעשה תוכניות כאלה הן גרסה מוסווה היטב של פירמידת ה- MLM. כך או אחרת, לפעמים הכנסות מסוג זה הן הרווחיות ביותר עם הזמן המושקע ביותר.
 7. מכירת תמונות עם מיקום גיאוגרפי ספציפי. מבוקש לצילומי תיאטראות, מסעדות, בתי קפה או אתרים היסטוריים.

מה שאתה צריך כדי להרוויח כסף אמיתי

קודם כל, אתה צריך מכשיר נייד (טלפון חכם), שמערכת ההפעלה שלו מאפשרת לך לעבוד עם יישומים כאלה, שכן לאחרים יש תאימות מסוימת (אנדרואיד או iOS). הפופולריות של דגמי מערכת ההפעלה אנדרואיד מונעת על ידי הפלטפורמה הפתוחה שלה, מה שהופך טלפונים חכמים כאלה למשתלמים.

היתרון של דגמי iOS (מכשירי iPhone, iPad) נעוץ בפונקציונליות המשופרת המאפשרת לך לעבוד בצורה יעילה עם יישומים. התקנת תוכנה (תוכנה) להפעלה עשויה לדרוש כוח ספציפי של המכשיר הסלולרי, כמות זיכרון RAM וזיכרון פיזי. במיוחד כשמדובר בהורדה ובדיקת משחקים.

כדי להזין תווים מיוחדים (להרוויח כסף על captcha), דרושים מחווני תצוגה טובים (ניגודיות, רזולוציה, גודל אלכסוני), אחרת מילוי חלון ה- captcha יהיה קשה ולא נוח. אם ברצונך להשיג כסף עבור גלישה באינטרנט, עליך לשאול את השאלה: "מה הכי טוב להנפיק חבילת אינטרנט ללא הגבלה לטלפון שלך."

עבור משימות מסוימות ייתכן שתצטרך מודול GPS.

אמצעי זהירות

יש הרבה יישומים ואתרים מרמאים באינטרנט. כל אחד מהם מסוגל לגנוב נתוני משתמש חסויים ולהזיק בדרך זו או אחרת. המוזרות של מערכות ההפעלה של מכשירים ניידים היא שאף מגן (אפילו בתשלום) לא יכול להבטיח בטיחות מלאה מפני תוכנות זדוניות ווירוסים.

לדברי קונים של אנטי-וירוסים ניידים, הם אינם נבדלים בשום דבר מיוחד מהגרסאות החינמיות ומגנים רק מפני האיומים הפרימיטיביים ביותר. לפיכך, בטיחות הנתונים והגנת המידע תלויה במשתמש עצמו. כמו כן, יש לזכור כי מנחי הרשת יכולים להתייחס למודעות הרשת כתבי דואר חוזרים של כמה רשומות ברשתות חברתיות כדואר זבל, כך שבעל החשבון מאוים באיסור או אפילו במחיקה מוחלטת של החשבון.

כמה אתה יכול להרוויח

סכום התשלום תלוי במורכבות המשימה שבוצעה. הפשוטים ביותר הם קלט captcha וצפייה בסרטונים. המעסיק משלם אגורה על קפצ'ה, אך פרסום, או ליתר דיוק צפייה בה, מביא בין 6 ל -10 קופיקות (לכל תצוגה). אותן משימות תקציב מחכות לגולשים. כאן המחיר הממוצע משתנה בין 25 קופיק לרובל. "כסף גדול" ניתן להשיג רק על ידי כתיבת ביקורות והשארת תגובות.

הזמנת ביקורת ידידותית באינטרנט עולה עד 2 רובל, ואילו אם אתה מוריד את המשחק, היישום יביא 5-6 רובל רק בשביל זה. הם ישלמו בערך אותו סכום בכדי לספק תמונות מקוריות, אך השאלון נחשב למונטיזציה הטובה ביותר בשנת 2020.

יצרני סחורות ושירותים מעוניינים להגדיר את קהל היעד, את המיקום והקידום הנכון שלהם. לכן, לפני שמציעים מוצרים חדשים לשווקים, חברות מתבקשות לעיתים קרובות להעביר סקרי שיווק (בתשלום). זוהי האפשרות הרווחית ביותר, שכן חברות משלמות עד 150 רובל עבור מילוי שאלון אחד. עבודה כזו יכולה להיחשב לאחת הטובות ביותר להשגת רווח, מכיוון שהשיטות לעיל מוגבלות לזרם כספי של מקסימום 10-15 רובל ליום.

ניתן לקבל פרס עבור מבחן שעבר (סקר) רק על ידי קיום כל תנאי הלקוח. במקרה של גישה מזלזל למילוי השאלון, ללקוח הזכות לסרב לתשלום. הדבר יקרה אם לא מקיימים את הכללים לכתיבת ביקורת על מוצר או שירות, מכיוון שהלקוח באמצעות האפליקציה קובע בבירור את מספר התווים ללא רווחים, את הנושא ואת הדרישה לעמוד בכתיב.

על מנת למנוע מחלוקות אפשריות בתשלום עבור העבודה שבוצעה, קרא בעיון את תנאי ביצוע ההזמנה לפני תחילת העבודה.

דירוג יישומים איכותיים לרווחים אמיתיים בסמארטפון לשנת 2020

לאנדרואיד

AppCent

החלק העליון (ובצדק) בדירוג שלנו הוא תוכנית המאפשרת לך להרוויח כסף על ידי התקנת משחקים וצפייה במודעות.למשימות דרגות קושי שונות: מפשוטות (הצגת מודעה, הורדה, התקנה) למורכבות, בהן תצטרכו להשלים את המשחק לרמה מסוימת. יחד עם זאת, המשימות מתעדכנות באופן קבוע, מה שמאפשר לכם לבחור את המתאימים ביותר למשתמש.

להשלמת המשימה, הקבלן יצטרך לקרוא בעיון את ההוראות ולקיים בקפידה את המלצות הלקוח. המוזרות של שירות זה היא שהרווח תלוי בתדירות העבודה שבוצעה. כלומר, ככל שנעשה יותר עבודה המשתמש יקבל יותר כסף בפעם הבאה. דרך נוספת להשיג יותר מימון היא להפנות חברים דרך קישור הפניה.

יתרונות:

 • עובד גם עם אנדרואיד וגם עם iOS;
 • מספר אפשרויות לעבודה;
 • ממשק ידידותי למשתמש;
 • שיטות נסיגה שונות;
 • אינו מצריך הכשרה או ידע מיוחד.

חסרונות:

 • הסכום המינימלי הזמין למשיכה הוא 50 רובל;
 • מעט משימות יומיומיות.

AppCoins

כמו השירות לעיל, מערכת זו היא רב תכליתית ומאפשרת לך להרוויח כסף על ידי צפייה בסרטונים, מודעות, כתיבת ביקורות ותגובות, אך ההתמחות העיקרית של AppCoins היא התקנת תוכנת משחק. טוען את המשחק, עובר לרמה מסוימת, כותב תגובות וביקורות.

אתה יכול לעשות את העבודה בצורה "מקוצרת" (פשוט להוריד את תוכנת המשחק, לפתוח אותה, או להשלים את המשימה לחלוטין על ידי כתיבת תגובה והנחת סימן או המלצה תחתיה). מטבע הדברים, התשלום תלוי בסוג המעבר שנבחר. המשתמש יכול למשוך את הרווח שהתקבל בארנקים פופולריים או לשלם עבור שירותי טלפון, האינטרנט.

הפלוסים כוללים את הפופולריות הגבוהה של AppCoins.

יתרונות:

 • ממשק ברור העשוי בסגנון מינימליסטי;
 • תמיכה בארנקים פופולריים;
 • מספר מצבים לביצוע משימות.

חסרונות:

 • עליכם לקרוא בעיון את תיאור המשימות.

אפבונוס

כמעט לכל דגמי הרווחים הפופולריים יש סכום משיכה מינימלי מסוים. איפשהו אתה צריך לחסוך רק 3 רובל או 5 רובל, אבל תצטרך לחסוך כסף, בדרך זו או אחרת. מכיוון שלרוב המשימות אינן יקרות, זמן ההמתנה למשיכה מתעכב לרוב, אולם לאפליקציית בונוס אין סף כזה, ולכן גם לאחר סיום הפרויקט הראשון, המשתמש יכול למשוך כסף לארנקו או לטלפון שלו.

כדי להיות חבר בתכנית תצטרך לעבור הרשמה פשוטה. "שיא" נוסף של השירות הוא גרסה משופרת יותר לתשלום הבונוסים עבור הפניות נמשכות. לא משנה אם הם ממשיכים לעבוד במערכת זו, המפנה מקבל תשלום חד פעמי של שני רובל. אם ההפניה עובדת, אז 20 אחוז מהרווח שלו יועבר למפנה, שנחשב גם לנתון משמעותי בקרב שירותים דומים. למרבה הצער, המראה של עבודה חדשה אינו סדיר וקל לפספס אותה, ולכן עצתם של העובדים שכבר עובדת היא חד משמעית, כלומר יש להפעיל הודעות על משימות חדשות בהגדרות הטלפון.

יתרונות:

 • תוכנית בונוסים רווחית למשיכת הפניות;
 • תמיכה בארנקים פופולריים;
 • אין הגבלות על משיכת כסף;
 • יישומי משחק עם עלילה מעניינת.

חסרונות:

 • משימות חדשות לעיתים נדירות מופיעות.

BeMyEye

כל השיטות לעיל להרוויח מבוססות על עקרונות שאינם דורשים יציאה מהבית. בהתאם, התשלום היה קטן. כדי לקצור יתרונות נוספים, עליך לעזוב את אזור הנוחות שלך.

לכן, היישום, ששמו ניתן לתרגם מילולית כ"יהיו עיניי ", מוכן לשלם עבור תמונות של קייטרינג ציבורי, משרדים, אטרקציות וסחורות על מדפי החנויות. לאחר ההתקנה, התוכנית תקבע את מיקומך ותבחר רשימה של חברות שאת צילומיהן היא תרצה לראות "בעיניים שלך". מספר התמונות, כמו גם מה שהן צריכות להיות ובאיזה פורמט, מוגדרות במשימה.

זה האחרון יכול להיות חד פעמי וגם רגיל, וזה נוח אם, למשל, נקודות סקר ממוקמות במסלול היומי של המשתמש.סכום התגמול הכספי, שמשתנה בין 500 ל 1500 רובל, יהיה בבקשה.

יתרונות:

 • סכום הרווח הגון;
 • משימות אינן דורשות הכשרה;
 • תעסוקה קבועה;
 • אינו תופס זיכרון רב.

חסרונות:

 • מספר המשימות תלוי בגודל העיר;
 • מספר קטן של ארנקים וירטואליים;
 • הצורך לעזוב את הבית.

עבור iOS

AdvertApp

זהו אחד השירותים הראשונים להרווחת כסף מרחוק באמצעות טלפון חכם. ישנן מספר אפשרויות לביצוע משימות. המשתמש יכול לצפות בקליפים, להעריך את התוכנה ולסקור אותה (חנויות Google Play, App Store), וכן להתקין יישומי משחק. במהלך העבר, הגיימר מקבל תשלום, הן עבור התקנה חד פעמית והן עבור פתיחה רגילה. סכום התגמול נע בין 3-9 רובל.

אם אתה מזמין הפניות, המפנה יקבל עד 10% מהרווחים שלו. השירות באנגלית, אך יש ממשק מוכשר ברוסית. אתה יכול למשוך כסף לארנק וירטואלי אם כבר צברת לפחות שלושה רובל בחשבונך. זהו היתרון של "AdvertAppa", שכן הסף גבוה בהרבה עבור מערכות אחרות.

יתרונות:

 • אינו תופס מקום רב בטלפון;
 • משיכה מהירה של כסף;
 • מספר אופנים לביצוע משימות;
 • אתה יכול לשלם עבור שירותים פופולריים וחשבונות טלפון מהיישום עצמו;
 • תומך במכשירי מערכת הפעלה אנדרואיד.

חסרונות:

 • המשימות לא תמיד קבועות;
 • מספר קטן של ארנקים נתמכים.

קרוטו

מסע קניות מלווה תמיד בסדרת שאלות, איזו חברה היא המוצר הטוב ביותר, כיצד לבחור מוצר איכותי וכמובן כיצד לחסוך כסף. על השאלה האחרונה תשיב תוכנית סריקה הקוראת קודי QR של רשתות הסופרמרקטים הפופולריות "פרקרסטוק", "אוקיי", "פייטרוצ'קה", "VkusVille" ואחרים. לאחר עיבוד הנתונים, הקונה מקבל החזר כספי בהמחאות לחשבונו, אותו הוא יכול לשלם. קונה או מושך את הסכום המצטבר לארנק אלקטרוני. אם המשפחה גדולה או שיש רכישות תכופות, קרוטו תעזור לכם לחסוך הרבה בהוצאות היומיומיות.

יתרונות:

 • תומך בסופרמרקטים פופולריים;
 • אינו דורש מיומנויות.

חסרונות:

 • על הטלפון החכם לכלול מצלמה;
 • התמחות צרה.

יאנדקס.טולוקה

יאנדקס ידועה לא רק במנוע החיפוש שלה, אלא גם ביישומים ובשירותים הרבים שלה, שביחד דורשים בדיקה מקיפה ומתמדת. לדוגמא, מפתחים רוצים לדעת באיזו מידה תוצאות החיפוש תואמות לשאילתה המבוקשת או האם יש בתמונה סצנות של תוכן מגונה, המכונית הנמכרת תואמת את הצבע המוצהר וכו '. יש פורמט משימות נוסף: בדיקת שירות התמיכה של החנות המקוונת או בדיקת הכתובת החוקית של החברה, שבשבילה המשתמש יצטרך ללכת למשרדה ולצלם את השלט.

ישנן גם משימות די חריגות, למשל, לצלם סרטון עם חתול פיהוק, לכן בנוסף לרווח הכספי, טולוקה יעניק למשתמש בילוי נעים.

יתרונות:

 • משימות משעממות;
 • תעסוקה קבועה;
 • משיכה פשוטה של ​​כסף.

חסרונות:

 • משימות מסוימות דורשות הכשרה;
 • תגמולים לא משמעותיים;
 • עבודה מונוטונית ברמה הראשונית.

סיכום

המאמר אינו מתיימר להיות "האמת האולטימטיבית" מכיוון שמודלים ותכניות רווחים חדשים מופיעים מדי יום. אם הקורא מוצא אי דיוק או יכול להוסיף מידע "טרי" נוסף למאמר, יש לכך טופס תגובה. אנו תמיד שמחים לקבל מענה הולם למידע במאמר.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן