Appsאפליקציות לימוד אנגלית הטובות ביותר לשנת 2020

0

בגדול, אנגלית הפכה זה מכבר לשפה השנייה של כל מדינה בעולם. למצוא עבודה בתשלום טוב, לקבל השכלה מבטיחה, לבקר במדינה אחרת ללא היסוס בתקשורת, כל זה ועוד הרבה יותר פשוט אינו אפשרי ללא ידיעת השפה האנגלית. אבל לימודים בבית הספר ואפילו בקולג 'הם לפעמים בבירור לא מספיקים לדבר אנגלית בצורה נסבלת. אפליקציות ללימוד עצמי של השפה המותקנת בסמארטפון יכולות לעזור. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם סקירה של האפליקציות הטובות ביותר ללימוד אנגלית לשנת 2020.

מהם היישומים

כעת הגרסה הניידת של לימוד שפות זרות היא אחת הצורות הפופולריות ביותר של חינוך עצמי. שיעורי עזר, במיוחד שיעורים פרטניים, הם תענוג יקר, ואילו השתתפות בקורסים דורשת זמן מסוים. לימוד עצמי באמצעות מדריכי וידאו, ספרי לימוד, ככלל, הוא תהליך ארוך, לא תמיד יעיל. יתר על כן, כשאתה צריך ללמוד אנגלית מאפס, מההתחלה. אפשרות הנייד אינה מגבילה את הסטודנט בזמן, היא נבחרת תוך התחשבות בעבודתו היומית של האדם. ניתן גם לבחור את רמת הקושי המתאימה, מכיוון שישנם שירותים אפילו לילדים. אחד היתרונות החשובים ביותר במתכונת בלשנית זו הוא היכולת לבחור את סוג ההכשרה, תוך התחשבות בדרישות התלמיד.

מכיוון שכמעט כל השירותים מחולקים ל:

 • אוצר מילים - הרחיבו את אוצר המילים שלכם, ועזרו לכם ללמוד מילה חדשה בכל יום, תוך התחשבות בתעתיק, בהגייה, במילון ה מילים. מתאים למי שמדבר ברמה אלמנטרית של אנגלית, אך מעוניין להרחיב את אופק השפה שלהם.
 • הכשרה באוצר המילים - הם שונים מאוצר המילים בכך שבנוסף להגשת ביטויים, ביטויים חדשים, מתקיימים שיעורים לאיחוד החומר שהועבר.
 • דקדוק - ללימוד דקדוק, תכונות שפה.
 • ללימוד הגייה - כלי הכרחי אם המשתמש מציב לעצמו את המשימה לדבר ולהבין את בן השיח ממדינה אחרת.
 • תפיסה שמיעתית - ללא מיומנות זו, שיחה, צפייה בחדשות זרות, סרטים, קליפים היא גם בלתי אפשרית. קורסים ניידים אלה מכילים קבצי שמע שתוכלו להאזין להם, חוזרים על מה ששמעתם ומשווים אותו עם אמת מידה נתונה.
 • שירותי מולטימדיה - מציעים קליפים, קטעי וידאו, סדרות, מהדורות חדשות לצורך לימוד.
 • רב תכליתי - בעל אופי כללי, המסוגל להגדיל הן את רמת השיחה והן את ההגייה הדקדוקית, האיות.

יתר על כן, שיעורים ניידים כאלה בתשלום מחולקים;

 1. חינם - המשתמש יצטרך לראות מודעות רק כתשלום. לרוע המזל, לעתים קרובות זה מפריע למחקרים או שהוא ספאם מוחלט.
 2. מחיר מותנה בחינם - חלק מחומרי ההדרכה הם בחינם, השאר בתשלום. לחלופין, כמה שיעורי היכרות, השאר תמורת כסף.
 3. בתשלום - בהתחלה מציעים שכר לימוד בסכום מסוים.

מה צריך להיות סמארטפון

המדיום הטכני רחוק מלהיות גורם לא חשוב שחשוב לפני תחילת האימונים.קודם כל, אתה צריך אספקה ​​של זיכרון גישה פיזית ואקראית. עדיף אם לסמארטפון יש גם אפשרות לחבר כרטיסי זיכרון במקום בו יישמרו קבצי אימון. הזיכרון האופרטיבי יאפשר לך לעבור אימונים, תרגילים וירטואליים מבלי להאט. פיזי - שמור את החומר שהועבר, וכרטיסי זיכרון - העבר אותם ממדיום למדיום. מאחר ושיעורים רבים מתקיימים באופן מקוון, יש לספק גם חיבור יציב לאינטרנט.

יהיה קשה ללמוד אם למסך הטלפון יש רזולוציית מסך אלכסונית קטנה. לא כל מכשירי התקציב מתאימים למאפיינים כאלה. איזו חברה עדיפה להעדיף טאבלט או סמארטפון לצורך הכשרה, קשה לומר. בקרב מכשירי אנדרואיד, כדאי לבחון מקרוב את מוצרי Huawei, אשר דגמי הסמארטפונים הפופולריים שלהם מוצאים מספר הולך וגדל של מעריצים בשל שילוב מתחשב של מחיר ופונקציונליות. עם זאת, אירועי החברה האחרונים עשויים להקשות על הורדת אפליקציות מחנות Google Play.

כיצד לבחור את אפליקציית השפה המתאימה לך ביותר

הדבר הראשון שיש להנחות אותו בבחירת קורס אנגלית הוא התאימות של מערכת ההפעלה (OS) לאפליקציה שאתה אוהב. ואז יש לקבוע את רמת הידע של התלמיד. לשם כך תוכלו להוריד שירותים מיוחדים. חלק מהיישומים עצמם מציעים לעשות זאת בחינם לפני תחילת ההדרכה. האפקטיביות הנוספת של ההוראה תלויה בהגדרה הנכונה של בקיאות בשפה. כך שקורסי ילדים צריכים להכיל את הידע הבסיסי ביותר, האלף-בית, שמות האובייקטים בתמונות. וההוראה עצמה מוצגת בצורה שובבה. שיעורים לבני נוער, תלמידי בית ספר מבוססים על תחומי העניין שלהם - סרטים, משחקים, קליפים, רשתות חברתיות.

שיעורים מתקדמים יותר מועברים בעזרת מורה אישי, בדרך כלל דובר שפת אם. אפשרות זו משולמת בדרך כלל, אך על פי רוכשי הקורסים התוצאה מצדיקה את הכסף שהוצא. יש אפשרות תקציבית יותר למבוגרים, לאחר סיום הקורסים תוכלו להמשיך לתקשר באנגלית באמצעות קהילות מיוחדות ברשתות החברתיות. יש לא מעט כאלה, ותקשורת קבוצתית כזו עוזרת לאחד את החומר שעבר, ללמוד מילים חדשות. מה לחפש לפני שקונים שיעורים בתשלום! ראשית כל עליכם לקרוא את תיאור ההצעה הציבורית. מה מובטח לקונה מכוחו, אילו זכויות יש לו. לדוגמא, חלק מהקורסים בתשלום מספקים מורה אישי.

כדאי לברר מראש האם ניתן להחליפו אם תוצאת האימון אינה מספקת. לכן, לפני שבוחרים אפשרות הכשרה בתשלום, עליכם לקרוא את הביקורות של מי שלמדו קורסים אלה. עדיף לעשות זאת לא בדף היישום עצמו, אלא בפורומים מיוחדים. הם אובייקטיביים יותר, מה שיעזור למנוע טעויות בעת בחירת חבילה בתשלום. גורם חשוב הוא היכולת ללמוד את הקורס ללא אינטרנט. אחרי הכל, גישה מתמדת לאינטרנט אינה תמיד "בהישג יד". לכן, כריכה לאות יציב תגביל מאוד את התלמיד לפי מיקומו הגיאוגרפי. לדוגמה, הוא יצטרך להפריע את לימודיו בעת נסיעה מחוץ לעיר.

דירוג אפליקציות איכותיות ללימוד אנגלית לשנת 2020

עבור iOS

פשוט יותר

קורס העומד במלואו בדרישות הבסיס של המועמד. ראשית, מוצע שירות לקביעת רמת הידע באנגלית. לאחר מכן מוצעות שיעורים המתאימים לרמת התלמיד. עבור נקודות המעבר שלהם ניתנות, צבירה הם פותחים שיעורים חדשים. ההוראה מתבצעת על בסיס מבחנים, שבהם אתה צריך לתת את האפשרות הנכונה מהמערכת המוצעת. אם תבחר בחירה שגויה, ההחלטה השגויה תנותח תוך חזרה על החומר שהועבר. למערכת יש מילון משלה בו המשתמש יכול להזין משפטים חדשים או שקשה לזכור אותם לחזרה נוספת.תמורת תשלום ניתנת גישה להאזנה, הבנת דיבור דובר אנגלית, סטטיסטיקה של סטודנטים ומסע בלשי. כמו כן, עבור גישה בתשלום לאחר סיום הלימודים, מונפקת אישור מקביל.

יתרונות:

 • אתה יכול לעשות את זה במצב לא מקוון;
 • המלצות המשתמש הטובות ביותר;
 • מחיר ממוצע 2000 לשנה;
 • מספר אפשרויות גישה, תשלום.

חסרונות:

 • לא ניתן להעביר חלק מהרמות בחינם ללא תשלום.

בוסו

תוכנית רב לשונית לאייפון, אך מותקנת בקלות למכשירי אנדרואיד. התרגילים מוצגים כשיחה בין שני זרים, שעל המשתמשים לשחזר את הדיאלוגים שלהם. מסיבה זו, משלוח שיעורים בפורמט זה הפך פופולרי מאוד. ישנם מספר מודלים של התנהגות של בני שיח, עסקים, תיירות, שיחות יומיומיות. בנוסף, למשתמש יש גישה להדרכות האזנה, הגייה, שבמהלכן יש לבטא ביטויים, דיאלוגים על מיקרופון. התוצאה מאוחדת באמצעות רשת חברתית ארגונית, בה תוכלו לתקשר עם סטודנטים אחרים, לתקן אותם ולקבל ייעוץ ממשתמשים מנוסים יותר. הוראה בפונקציה של גישה פרטנית כבר בתשלום.

יתרונות:

 • תמיכה במספר שפות;
 • פונקציונליות רחבה;
 • רשת חברתית משלך.

חסרונות:

 • לפעמים, ללא קשר לאופן שבו הושלמה המשימה, היא נספרת אוטומטית;
 • חלק מהשיעורים מוגשים בקמטים.

אנגלית פאזל

זה לא סוד שצורת הלמידה הטובה ביותר היא משחק. בהתחשב בתואר זה, שירות "פאזל אנגלי" מציע פיתוח שפות זרות לפי שיטה מקורית. המשתמש מרכיב פאזלים המכילים מילים באנגלית הלקוחים מקבצי האודיו והווידאו שמאזינים להם. בדרך זו, ביטויים חדשים קבועים, אוצר המילים מתרחב. פרקים מסרטים פופולריים וסדרות טלוויזיה מוצעים גם למאסטרינג. לפני תחילת ההוראה יתבקש התלמיד לבחור את רמת הקושי שלו, בהתאם לאילו שיעורים יינתנו. בנוסף, האזנה לשפה מדוברת זרה נבחרת גם על ידי המשתמש, שיכול לבחור סוגים שונים של מבטאים על פי שיקול דעתו. החסרונות כוללים את מחיר הגישה הגבוה, מעל 120 דולר. לכן, אם השאלה כמה עולה אימונים חשובה למשתמש, כדאי לבחון מקרוב אפשרויות זולות יותר.

יתרונות:

 • המילון המובנה אינו תופס מקום רב;
 • מדבקות עם מילים על גבי מסך הטלפון;
 • אופן שובב של הצגת שפה;
 • הדרכה על הסרטים האהובים עליך, תוכניות טלוויזיה;
 • רמות נפרדות לילד.

חסרונות:

 • מחיר.

LinguaLeo

משלים את דירוג התוכניות ללימוד אנגלית שתופסות בצדק את רשימות ה- TOP של ההכשרות הפופולריות. זו גרסה נוספת להצגת ההוראה בצורה שובבה, כאשר הדמות הראשית, המורה, היא ליאו גור האריות. כדי שהוא יהיה חזק עליו להאכיל אותו בריא. האוכל ניתן לתלמיד כפרס על רמות שהועברו כהלכה. ומכיוון שההוראה היא אינטראקטיבית, שינון כללי הדקדוק והתיאוריה הוא הרבה יותר מהיר מזה של אנלוגים. אם קריטריוני הבחירה עוברים שיעורים בקלות לגיל הרך, תלמידי בית ספר, סטודנטים, הרי ש- LinguaLeo היא אחת האפשרויות האופטימליות ביותר. במקרה זה, מערכת ההפעלה הנתמכת יכולה להיות לא רק iOS, Android, אלא גם ב- Windows. זה הופך את תהליך הלמידה לרציף, ללא תלות בטעינה של הסוללה. משלמים ניתוח תיאוריה, דקדוק ואוצר מילים גדול יותר. כאשר נשאלת השאלה איזה עדיף לקנות קורס שפה עבור נער או כל המשפחה, התשובה אולי תהיה ברורה - LinguaLeo.

יתרונות:

 • מתאים לתלמידי בית ספר, ילדים, בני נוער;
 • הוראה אינטראקטיבית;
 • התקנה על מספר מדיות אפשרית;
 • הצגת שיעורים משעשעת.

חסרונות:

 • לשיעורי דקדוק בתשלום יש קצוות מחוספסים;
 • אין רכיב פונטי;
 • חלק מהתרגומים שגויים.

לאנדרואיד

עשרה קלים

תוכנית פשוטה המבוססת על הכלל - גדול מתחיל בקטן. לכן, כשאת משננת 10 מילים לא מוכרות מדי יום, בחודש כבר תדע 300.בהתאם, כבר קל לחבר ביטויים, משפטים מהם, לנהל דיאלוגים. הנושא וכרטיסי המילים המתאימים מוגדרים על ידי המשתמש. לדוגמא, נושאי תיירות יכילו ביטויים בנושא - היכן לקנות מזכרות, כיצד להגיע לאטרקציות של משק הבית בנושאי תקשורת יומיומיים. יש מספיק נושאים כאלה, פורמטים של תקשורת על מנת לדבר אנגלית בצורה שוטפת לאחר זמן קצר. המערכת מנגנת את הביטויים המוצעים דרך רמקולים או אוזניות, ולאחר מכן מוצע לחזור עליהם. לאחר סיום הקורס נמשכות הבחינות המוצגות כמשחק מרגש.

יתרונות:

 • ניתן להשתמש בחשבון משתמש בפלטפורמות שונות;
 • מבחר רחב של כרטיסי מילים נושאים;
 • ממשק אינטואיטיבי.

חסרונות:

 • גישה חופשית ללא תשלום למשך 7 ימים בלבד;
 • אינך יכול ליצור מילון משלך.

HelloTalk

כלי עזר - פריטים חדשים מובלים על ידי שירות המאפשר לך ללמוד שפות בצורה יעילה ככל האפשר, ומציע מתודולוגיה יעילה. הרי כולם יודעים ששום דבר לא יכול להחליף תקשורת חיה. יתר על כן, לעתים קרובות לאחר שיעורים ללא תרגול דיבור, ביטויים שנאלצו ללמוד במשך זמן רב נשכחים כמעט באופן מיידי. לכן השירות מציע הוראה מקבילה של תיאוריה (דקדוק, פונטיקה) בשילוב שיחות דוברי שפת אם. כלומר, לאחר השלמת "שיעורי הבית", הוא מתקבע בשיחה באמצעות קישור וידאו או באמצעות שליח טקסט. בנוסף, מיומנויות התקשורת משופרות בעזרת מיני רשת חברתית. תמונות, הצעות מחיר מתפרסמות שם, מטלות מטופלות. פורמט זה לא רק מחזק את הנלמד, אלא גם מאפשר לך להטמיע במהירות את הנלמד. אתה יכול לבחור בן שיח על פי העדפותיך לפי מגדר, גיל או גיאוגרפיה. התוכנה כוללת תכונות בתשלום, אך הן לא יקרות.

יתרונות:

 • פלטפורמה מרובה;
 • תקשורת ישירה, אימונים עם הדוברים את השפה;
 • תהליך שליטה בהגייה מואץ.

חסרונות:

 • הממשק אולי נראה מסובך;
 • לימוד הדקדוק משולם רק.

ללמוד אנגלית

לעזור לאלה הצמאים למדעני הבלשנות לבלשנים "ערפילי אלביון". הם יצרו מדריכים, לפיהם במשך עשרות שנים רבות הם מלמדים ללא תשלום לכולם. הטכניקה מתאימה למתחילים, נאמר להם הכללים הבסיסיים של הדקדוק, ההגייה, וכאלה שכבר החלו בלמידה עצמאית. אגדות קלאסיות, רומנים, כתבי עת, סרטים עם כתוביות משמשים כספרי לימוד. זה יאפשר לך להבין היטב את בריטניה עם המנהגים, הדיבור והמסורות שלה. יש גם מבחנים, תחרויות שיעזרו בצורה מרתקת להעביר, לאחד את החומר שהועבר. ניתן להזמין תכונות נוספות באופן מקוון בתשלום, אך ילמדו אנגלית - אנגלית זמינה בלעדיהן.

יתרונות:

 • הוראה נבחנת זמן;
 • אתה יכול לעשות את זה עם כל המשפחה;
 • ההדרכה מפותחת על ידי אנשי מקצוע.

חסרונות:

 • יש פרסום בגרסה החינמית;
 • לאנדרואיד בלבד.

סיכום

מאמר זה אינו מתיימר להיות מדריך יישומי מקיף העונה על כל מיני שאלות אודות שירותים לשוניים. אין ספק שמישהו ירצה לדעת מי הם היצרנים הטובים ביותר של טלפונים חכמים וטאבלטים המתאימים באופן אופטימלי לידע לשוני. אחרים היו מעוניינים במידע על מכשירים, מיקרופונים ואוזניות הדרושות למכשירים ניידים, בעזרתם יהיה פשוט יותר תהליך לימוד השפה הזרה. אם במהלך קריאת המאמר מתעוררות שאלות אלו או אחרות, ישנה פונקציית תגובה תחתיה. שם יכולים קוראי המאמר להשאיר את שאלותיהם, בקשותיהם, דעותיהם.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן