Dies הטוב ביותר מתים וברזים לשנת 2020

0

סט כלי חיתוך חוטים תמיד יועיל לאומן שמתפרנס בתיקון מכוניות ומכשירים ביתיים, וגם לאדם רגיל שידיו "לא מושחזות מתחת לגרזן". תיקון חוט פגום או הכנת בורג או אגוז מתאים במו ידיך, במקום אבודים, שיש לך כלי מתאים בידיים, לא יהיה קשה ויחסוך ממך את הצורך למהר בחנויות בחיפוש אחר החלק הנכון. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציגים דירוג של מערכות הברזים והמתים הטובות ביותר להשחלה לשנת 2020, בהתבסס על ביקורות של לקוחות והמלצות מומחים.

קצת היסטוריה

מחברים, אנלוגים של ברגים מודרניים, היו ידועים לאנושות מאז תחילת תקופתנו. תכשיטנים רומיים קדומים השתמשו בהם לייצור תכשיטים, ובעלי מלאכה השתמשו בהם לייצור מכשירים רפואיים. הייצור של מחברים היה מוערך מאוד באותם ימים ולא היה בשימוש נרחב.

המאה ה -15 הגיעה. בשדות הקרב התנגשו לוחמים בשריון ובשריון שחלקיהם היו מהודקים באמצעות ברגים וחתיכים. במקביל, ייצרו שעוני השעון את מוצריהם באמצעות ברגים. אבל האגוזים הופיעו מאוחר יותר, אחרי מאה וחמישים שנה. לא היו אז תקנים מקובלים. כל אדון יצר מחברים לפי שיקול דעתו. במאה ה -17 הופיעו מפרקים קרובים למודרניים, ומגרש החוט היה אינץ '.

חוט מטרי שימש לראשונה בצרפת לאחרונה, במאה ה -19.

סיווג חוטים

 1. מֶטרִי. חוט ההידוק הנפוץ ביותר. קוטר החלקים נמדד במ"מ.
 2. צינור. הוא משמש להתקנת צינורות ושסתומי כיבוי ובקרה (מערבלים, ברזים, שסתומים). הקוטר נמדד בסנטימטרים ובשברים של סנטימטר, ולכן הוא נקרא גם סנטימטר.
 3. חוטים על פני השטח החיצוניים של החלקים: ברגים, חתיכים, צינורות, נקראים חיצוניים, ואומים, שקעים עיוורים וזוגות נקראים פנימיים.
 4. בכיוון הסיבוב מובחנים שמאל וימין.
 5. לפי מספר השיחות - אחת וכמה.
 6. החתך הוא טרפז משולש, מלבני וכו '.
 7. יכול להיות ישר (גלילי) או חרוטי.

לפי אילו פרמטרים מובחנים חוטים

שקול את המאפיינים של חוטים מטריים וצינורות.

 1. אחד הפרמטרים העיקריים של חוט הוא גובה הצליל שלו. זה מיועד על ידי האות P. בחוטים מטריים המרחק הזה הוא במ"מ. בין אותם צדדים של שני סיבובים רצופים של זה. בצינור ובסנטימטר זה מספר הסיבובים לאינץ '.
 2. ישנם קטרים: חיצוניים, אמצעיים ופנימיים. בחוץ נמצא המרחק בין צמרות השיניים בצדדים מנוגדים של החלק. זה מסומן על ידי D (d). פנימי - אותו מרחק בין שוקת הסיבובים. זה מיועד על ידי האותיות D1 (d1). הממוצע נמדד בשתי נקודות מנוגדות לחלק האמצעי של הפרופיל.
 3. שבץ הוא המרחק בו נקודה תעבור על בורג בעל הברגה אחת, והופך סיבוב מלא על פני החלק. במעבר יחיד הוא שווה למדרגה, במעבר רב הוא תוצר של שלב P לפי מספר המעברים.

לא נשקול את הפרמטרים הנותרים, מכיוון שהם נחוצים בעיקר לצורך חישובים.ניתן למדוד את קוטר החוט המטרי באמצעות קליפר ורניר. כדי לקבוע את הפרמטרים של הצינור, תוצאות המדידה עם קליפר נבדקות על פי הנתונים של טבלה מיוחדת. עם זאת, טכנאי מנוסה מסוגל לקבוע בעין את קוטר חוט הצינור באינץ 'בעין. בכל מקרה, בטווח של 3/8 עד 2 אינץ 'זה לא קשה.

חוט מטרי

הוא נמצא בשימוש נרחב במחברים: ברגים, ברגים ואומים, חתיכים וכו '. צעד גדול מסומן על ידי האות M והערך המספרי של הקוטר החיצוני, בייעוד של הקטנה, הערך המספרי של המדרגה מתווסף לאות M ומספר הקוטר.

חוטים מטריים יכולים להיות מחודדים וגליליים, תלוי בצורת (החלק) של המשטח לעיבוד. בשני המקרים זווית הפרופיל (שן) היא 60 °. ההתחדדות מתבטאת ביחס של 1:16. מיועד על ידי חבר הכנסת.

חוט הצינור

מבוצע בהתאם לתקן BSP (חוט צינור תקני בריטי). לפרופיל יש זווית של 55 °. המגרש נמדד במספר סיבובים לכל סנטימטר באורך (25.4 מ"מ). פירוש סימון P 11 שאחת עשרה סיבובים מתאימים לאינץ 'אחד. P 14 - ארבע עשרה סיבובים על ידי 25.4 מ"מ וכו '. ישנם גם P 19 ו- 28 (4 שלבים בסך הכל) חוטי הצינור מיועדים באות G ומספר המציין את גודל שטח הזרימה של הצינור מבלי לקחת בחשבון את עובי קירותיו. ערך זה נקרא קידוח הצינור הנומינלי. נמדד באינץ 'שלם ושברירי. האות G עשויה שלא להיות נוכחת על מוצרים. חוטים שמאליים נקראים LH.

מחלקות הדיוק A ו- B. שונות. ייעוד G 1/2-A LH פירושו - 3/4 אינץ ', מחלקת דיוק A, שמאל. פריטים מסומנים לעתים קרובות בפשטות, כגון 3/4 "עד שלושת רבעי אינץ '(או 20 מ"מ). יש לזכור שבמקרה זה אנו מתכוונים לקוטר הנומינלי של חיבור הצינור. כדי להשיג את הקוטר החיצוני, יש להוסיף לעובי הכפול את עובי דופן הצינור.

איך מכינים חוט

נעשה שימוש בשיטות הבאות:

 1. חיתוך במת, הקשה, חותכי מחרטות, חותכי כרסום, ראשי רובה מיוחדים, שחזור ברגים פגומים עם קבצים.
 2. מתגלגל עם גלילים מיוחדים או מתים שטוחים, ברז ללא שבב.
 3. השחזה בעזרת גלגל יחיד או רב-גדילי. שיטה זו משמשת בייצור ברגי עופרת.
 4. שחול עם לחיצה על חלקים מפלסטיק שלהם ומתכת לא ברזלית.
 5. יְצִיקָה. שיטה זו אינה נבדלת בדיוק מדויק והיא משמשת בעת עיבוד מוצרי פלסטיק וליטוש.
 6. חומרים שבירים וקשים במיוחד: קרמיקה או חלקי קרביד נשחקים באלקטרו.

לָמוּת

זהו אגוז מוקשה מפלדה עם קצוות חיתוך. החלק נחתך על ידיו במעבר אחד. השבבים מוסרים דרך החורים שבין קצוות החיתוך. אפשר לעבוד באופן ידני על ידי קיבוע בכלי / כלי המת, או במכונה. בדרך כלל מתים עשויים בעובי של 8 - 10 סיבובים. החלק העובד הוא קונוס עם שניים עד שלושה סיבובים של החלק המוביל. פלדות סגסוגות או מהירות משמשות כחומר לייצור מתים: 9ХС, Р6М5 וכו '. סימון המוצר מציין את מידת הדיוק, הקוטר ודרגת הפלדה של המוצר. אם רכשתם תבנית שאין עליה פלדה על פני השטח, שימו לב כי מדובר בפלדה 9XC.

את המתה ניתן לפצל, להחליק (למות), עגול, משושה וכו '.

העבודה המדויקת ביותר מתבצעת עם מתים מוצקים. הם גם הכי שחוקים.

מעניין! פעם, רק מוצרים חתוכים והזזה נקראו מתים. לרקי היו רצופים והם נתנו את התוצאה המדויקת ביותר. כעת בוטלה הפרדת המושגים. השם "לרקה" הפך פופולרי.

ברזים

בורג מיוחד עם קצוות חיתוך. הוא מוברג בחומר העבודה, מסתובב וחותך את פני החלק. השבבים מוסרים דרך חריצים מיוחדים בין קצוות העבודה. חלק הזנב מהודק לתוך המחזיק לפני הניתוח. החלק הפעיל מחולק לחיתוך מוביל ולמדוד. התוצאה האיכותית ביותר מתקבלת על ידי נהיגת החור לסירוגין בעזרת ברזים מחוספסים, בינוניים וגימורים. קל להבחין ביניהן לפי פרופיל וטבעות סימון שוק.

הבחין בין כלי מכונה ידיים לכלי אגוזים ושקעים עיוורים. לחלק המוביל שלהם צורה שונה.

גלילים משמשים לגלגול. אין להם חלילי שבבים.

החומר לייצור ברזים הוא פלדות קרביד ומהיר. לפני תחילת העבודה, חומר העבודה משומן בכל שומן שומני. לא מומלץ לרוץ ללא שימון. מוצר איכותי לא יעבוד

קריטריונים לבחירת כלי

לפני רכישת ערכה, עליכם להחליט על סוג והקוטר של הכלים, איזה מהם מבוקש ביותר, ולמה עליכם לשים לב:

 1. אם אתם מתכננים להתקין מערכת אספקת מים בבית כפרי, עליכם לקנות שסתום מחגר ומות צינורות. המתאים ביותר לעבודה מסוג זה יהיו מתים בקוטר 1/2 '', 3/4 '', 1 '', 1 1/4 '', 1 1/5 '' ו -2 ''. מהדק המחגר יקל על העבודה.
 2. כדי לתקן חלקים פגומים או לחתוך חלקים חדשים, תזדקק לגדלים שונים של מתים וברזי יד. הקוטרים הנפוצים ביותר נחשבים מ- M3 ל- M12.
 3. עדיף לבחור ברזים מכל קוטר בסטים של שניים או שלושה מספרים, עבור מחוספס, בינוני וגימור. מספרים שונים מסומנים בחריצים טבעתיים בזנב. המחוספסים מסומנים בטבעת אחת, האמצעיים - בשניים והגמורים - בשלוש טבעות. פרופיל המחוספס הוא חרוט קטום, לגימור פרופיל משולש.
 4. כשאתם קונים ערכות, עליכם לבחון אותם היטב. הם יכולים להחליק שני מוצרים עם אותו פרופיל: שניהם גסים או שניים.
 5. לרקי, ככלל, חתך את החלק במעבר אחד, כך שכולם בסדר. מיוצר מפלדת פחמן גבוהה.
  6. הברזים מיוצרים לרוב מחומרים קרבידיים. פני המתים מסומנים בדרגת הפלדה. זה יכול להיות פלדה במהירות גבוהה או סגסוגת פלדה.
 6. עדיף לקנות כלי במקרים נוחים עשויים פלסטיק או מתכת. נוח יותר לנשיאה ולאחסון מאשר "רופף".
 7. עם זאת, לא ניתן להימנע מרכישת "המיקום". אין "מקרים" אוניברסליים.
 8. הסטים משתנים במספר הפריטים. ככל שיש יותר, כך הרכישה תהיה יקרה יותר.
 9. ייצרו כלים מקצועיים ומשק ביתיים. מקצוענים הם איכותיים, עמידים יותר בפני שחיקה ומחירים גבוהים יותר.
 10. כדי לקבוע את הפרופיל ואת המגרש, על המקרה להיות בעל מד חוט.
 11. בעת הקנייה, עליך לבדוק היטב את הכלי, במיוחד את מצב הקצוות. אפילו מתחיל יוכל להבחין בין מוצרים איכותיים לבין זיופים זולים.
 12. עדיף לרכוש מוצרים ממותגים ידועים. סטים צ'כיים וגרמניים הם באופן מסורתי באיכות טובה. בבחירת יצרנים באזור אסיה-פסיפיק, עדיף לבחור מוצרים מטייוואן. לקנות ערכה סינית זה כמו הגרלה. אתה יכול לקבל איכות, או שאתה יכול לקבל זיוף חד פעמי. סט מטייוואן תמיד איכותי.

איזו חברה עדיפה לקנות סט

אנו מציעים לך להכיר כמה יצרנים ידועים:

 1. ברגר. מותג רוסי עם ייצור בטייוואן. קלטות וברזים איכותיים ועמידים בפני בלאי. הסטים הושלמו עם מארז נוח, מחזיקים. היצרן נותן אחריות לכל החיים על מוצריה.
 2. ביבר. המותג הגרמני מיוצר בסין. נבדל באיכות טובה ובציוד טוב. ישנם שלושה מספרים של ברזים מכל קוטר, דבר שמקל מאוד על תהליך חיתוך החומר והבטיח איכות טובה.
 3. בובידיקס. המותג שייך לארה"ב. הייצור נפרס בטייוואן. Bovidix מייצרת כלים מהחומרים האיכותיים ביותר והיא כל הזמן מחדשת.צרכנים משאירים את הביקורות הטובות ביותר עבור מותג זה.
 4. JTC. מולדת המותג ומדינת המוצא היא טייוואן. במשך 33 שנה מייצרת החברה כלים מקצועיים שצברו פופולריות לא רק במולדתם, אלא גם באירופה ובארה"ב. איכות מעולה תמיד, עמידות, ארגונומיה מעולה.
 5. מַטרִיצָה. מותג גרמני עם ייצור בסין. החברה צעירה מאוד. מייצר מוצרים באיכות טובה ועיצוב וארגונומיה מעולים.
 6. רוטנברגר. החברה הגרמנית מובילה בעולם בייצור ציוד להתקנה ותחזוקת צינורות. ערכות רוטנברגר פופולריות בקרב אנשי מקצוע. אם אתם מתכננים לבנות בית כפרי עם חימום ואינסטלציה, כלי של רוטנברגר יהיה הפיתרון הטוב ביותר לבעיות הצנרת שלכם.
 7. מַחסָן נֶשֶׁק. מותג רוסי עם ייצור בטייוואן. בשוק מאז 1998. ארסנל מייצרת ערכות זולות ועמידות באיכות גבוהה.
 8. מסטאק. מותג ומדינת מוצא - טייוואן. מוצרים תחת המותג Mastak פותחו במיוחד למשלוח לשוק הרוסי. Mastak הוא ערכת מנעולנים מקצועית באיכות גבוהה הכוללת ארגונומיה יוצאת דופן, חדשנות, שימושיות ועמידות.
 9. Bucovice. מותג וייצור צ'כי. יצרנית מובילה בצ'כיה ובאירופה. Vucovice תמיד התפרסמה בזכות האיכות הגבוהה, העמידות והציוד המעולה שלהם.

לא כל היצרנים הטובים ביותר מיוצגים כאן. עם זאת, המותגים הרשומים מבוקשים בקרב בעלי מלאכה מקצועיים. לפני הרכישה, החליטו על קוטר המחברים הדרושים לפעילותכם, בררו כמה עולה סט מסוים, הפונקציונליות שלו, והפופולריות של דגמים ממותגים שונים. אם אתה לא מתפרנס מזה, לא כדאי לבזבז כסף על ערכת מקצוענים. לבית, עליכם לבחור בכלי תקציב במחיר משתלם. מומלץ להקשיב לעצות ולהמלצות של מומחים. לעומת זאת, אנשי מקצוע לא צריכים לבזבז זמן על זוטות. כלי טוב ויקר ישתלם בקרוב.

דירוג ערכות כלים איכותיות

ברגר BG 21TDS

את השורה העשירית בדירוג תופסת מארז עם כלי של המותג הרוסי Berger BG21TDS, המיוצר בטייוואן, שמדבר כשלעצמו על האיכות הגבוהה של המוצרים. מארז פלסטיק נוח מכיל 7 ברזים חד-פעמיים ושבעה מתים, בגדלים מ- M3 ל- M12. בנוסף, הערכה מכילה את הפריטים הבאים הדרושים להפעלת המוצר:

 • שתי תיליות בצורת T מהודקות M3 - M6 ו- M5-M12;
 • שני מחזיקים М3-М12;
 • מברג שטוח;
 • מברשת מתכת.

כל הרכיבים עשויים פלדה 9XC. הערכה קיבלה ביקורות טובות מאוד מצד הקונים. מחירו הממוצע הוא 1725 רובל. לדברי הקונים, שילוב מעולה של מחיר ואיכות.

סט מתים וברזים ברגר BG BG21TDS

יתרונות:

 • מחזיקים עמידים ונוחים;
 • נוכחות של צ'קים ללא מפתח;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • קביעת המקל במתקן באמצעות בורג אחד אינה תמיד אמינה;
 • חוסר ברזים מחוספסים ובינוניים.

מאסטר מטריקס 77337

במקום התשיעי נמצא מוצר של המותג הגרמני Matrix המיוצר בסין. ערכת המסירה כוללת עשרה מתים ועשרים ברזים, שניים (מספר 1 ומס '2) לכל קוטר, מ- M3 ועד M12, לחורים ראשוניים וגימורים. לרקי מיוצרים בגישה מסומנת בכיוון אחד. יש לזכור זאת בעת השימוש בהם. הערכה כוללת מארז פלסטיק עם אחיזה נוחה ומחזיק שילוב עם בורג קיבוע אחד. הסט כולו, למעט המחזיק המשולב, עשוי פלדה 9XC. העלות הממוצעת של סט היא 1879 רובל.

מאסטר מטריקס 77337

יתרונות:

 • תוצאת עבודה איכותית;
 • תיק קטן;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • המחזיק המשולב אינו אמין;
 • אין מברג ומד חוטים.

ביבר 90221

את המקום השמיני תופס סט ייצור סיני, מהמותג הגרמני Biber. החבילה כוללת:

 • לרקי מ- M3 ל- M12 - 7 יח ';
 • 21 ברזים, שלושה מכל גודל - מחוספסים, בינוניים ועדינים;
 • מחזיק עם חמישה ברגי קיבוע;
 • מַחְזִיק;
 • מברג.

כל הרכיבים שוכנים במארז מתכת. שלוש ברזים בקוטר מבטיחים את התוצאה הסופית המושלמת. חמישה ברגים לתיקון המקל במחזיק מבטיחים את חוסר התנועה שלו במהלך העבודה. העלות הממוצעת היא 2629 רובל.

ביבר 90221

יתרונות:

 • נוכחות ברזים גימור, בינוני ומחוספס בערכה;
 • התאמה בטוחה במחזיקים;
 • תוצאת עבודה איכותית.

חסרונות:

 • לא נמצא.

ברגר BG 31TDS

השורה השביעית של הדירוג נלקחת על ידי סט המותג הרוסי Berger BG 31TDS, תוצרת טייוואן. הסט כולל שתים עשרה מתים בגישה חד כיוונית, ומספר זהה של ברזים חד-פעמיים, בגדלים מ- M3 ל- M12. בנוסף, הסט מכיל:

 • מחזיק למות;
 • מחזיק M3 עד M12;
 • שני צ'אקים ללא מפתח: M3 - M6 ו- M5 - M12;
 • מברג;
 • מברשת מתכת.

הכלי עשוי פלדה 9XC. מארז נוח מסופק לאחסון והובלה. העלות הממוצעת של הערכה היא 2956 רובל.

סט של מתים וברזים ברגר BG BG31TDS

יתרונות:

 • עמידות ללבוש;
 • חותך בקלות ובחלק;
 • מחזיקים אמינים ורב-תכליתיים.

חסרונות:

 • חד פעמי מת.

JTC 3432

במקום השישי סט כלים של המותג הטייוואני JTС 3432. חומר אביזרים - פלדת סגסוגת. תוכן הערכה:

 • 16 מתים מ- M3 ל- M12 כולל, ועוד 1/8 ”מתים;
 • 6 ברזים, שניים כל אחד (מחוספס וגימור) М3 - М12, וברז 1/8 אינץ ';
 • שני מחזיקים;
 • שני צ'וקים ללא מפתח עם ידיות בצורת T;
 • מברג/

הסט מאוחסן ונשא בתוך מארז פלסטיק. עלותו היא 5040 רובל.

JTC 3432

יתרונות:

 • ציוד מצוין;
 • חותך מספיק בקלות;
 • איכות העבודה טובה;
 • התיק נוח לאחסון ונשיאה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

בובידיקס 288204001

במקום החמישי קבוצה של המותג האמריקני Bovidix, תוצרת טייוואן. מיועד לחיתוך חוטים פנימיים וחיצוניים M3, M4, M5, M6, M7, M8, M10, M12. שני מספרים של ברזים ומתים מסופקים לכל קוטר, המאפשרים לך לבצע חיתוכים גסים ועדינים באיכות גבוהה. בנוסף, הסט כולל: מחזיקים, צ'אק ללא מפתח, מברג. לקוחות אוהבים במיוחד את מארז המתכת הנוח. מכניס הפלסטיק הפנימי לאחסון כלים מסומן באותיות גדולות ומספרים לכל כיס. קל למצוא כל פרט, אפילו לאנשים עם לקות ראייה. העלות הממוצעת של סט היא 5292 רובל.

בובידיקס 288204001

יתרונות:

 • איכות כלי מעולה;
 • התנגדות ללבוש מוגברת;
 • קלות חיתוך ללא פגמים;
 • מקרה נוח.

חסרונות:

 • חד פעמי חד פעמי מת.

רוטנברגר סופר CUT 70781X

במקום הרביעי הצבנו סט לחיתוך חוטי צינור, המותג הגרמני Rothenberger Super CUT 70781X, ייצור ספרדי. הערכה כוללת:

 • כתרי צינור חרוטיים 1/2 '', 3/4 '', 1 '', 1.1 / 4 '';
 • מברג מחגר;
 • ידית קלה ועמידה, שאינה ניתנת להפרדה;
 • מארז פלסטיק.

כתרי החיתוך עשויים פלדה באיכות גבוהה שטופלה בחום. בזכות הגיאומטריה המשופרת הסכינים חותכים בקלות לחומר והסרת שבבים מצוינת. איכות העבודה תואמת את הסטנדרטים. כלי גרמני מצוין, שרכישתו תעלה לאומנים 19,239 רובל.

רוטנברגר סופר CUT 70781X

יתרונות:

 • ציוד מצוין, ישנם כל הגדלים הבסיסיים של כתרים;
 • כל הכתרים תואמים לכלים חשמליים של רוטנברגר;
 • עמידות ללבוש ועמידות של כתרים ומחגרות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

ארסנל AS-40

במקום השלישי סט של מותג רוסי, ארסנל AS-40 מתוצרת טייוואן. לכל קוטר יש שני מתים ושני ברזים, למעבר הראשוני ולגימור. הכלים עשויים פלדת ונדיום כרום. הערכה כוללת גם מחזיקים, צ'אק ללא מפתח, כפתור ומברג. כל האלמנטים של הסט ממוקמים במארז פלסטיק. קונים אוהבים את יתרת האריזה, האיכות והעלות של הסט. רכישתו תעלה לקונה 3089 רובל.

ארסנל AS-40

יתרונות:

 • עמידות ללבוש ועמידות;
 • ציוד טוב;
 • מקרה נוח.

חסרונות:

 • הסט אינו כולל מד חוטים;
 • התבנית שבמחזיק קבועה בעזרת בורג אחד בלבד.

М3 - תחביב CS Bucovice

במקום השני סט הסט של המותג הצ'כי M3 - Hobby CS Bucovice. הסט כולל שלושה ברזים בכל גודל, לחורים בינוניים ראשוניים וגימורים. בנוסף, יצרן הוסיף מקדחות מתכת לסט עם קוטר של 2.5 עד 10.2 מ"מ. סט שלם שכזה מאפשר לאומנים לא להיות מוסחים מעבודתם למצוא את התרגיל המתאים. מחזיקים, מברג, אגרוף ומד חוט משלימים את הסט. הכלי כולו מאוחסן ונשא בתוך מארז פלסטיק. עלותו היא 8134 רובל.

М3 - תחביב CS Bucovice

יתרונות:

 • ציוד מצוין;
 • עמידות ועמידות ללבוש;
 • מקרה נוח.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

Mastak 351 00040C

העמדה המובילה בדירוג תופסת סט מטייוואן מסטק 351 00040C. הערכה לשימוש מקצועי מורכבת מ -16 מתים ו -16 ברזים לחיתוך חוטים מטריים חיצוניים ופנימיים M3-M12. לכל קוטר שני מתים ושני ברזים לחיסול וגימור. בנוסף, הסט מכיל תבנית וברז לחיתוך חוטי צינור בקוטר סמלי של 1/8 ". מעניין במיוחד העיצוב של מחגר המחגר המשולב. לצ'אקים ללא מפתח יש שוקיים המותאמים להתקנה בתושבת מחגר. להתאמה בטוחה, לא נדרש מאמץ מיוחד.

למות הסט, בניגוד לצורה העגולה המסורתית, יש צורה של משושה. כדי לתקן אותם במחזיק המחגר, מסופק מתאם משושה מיוחד עם בורג קיבוע אחד. צורתו המשושה של המתה אינה מאפשרת לו להסתובב במושב. חריצי הברז הם קליפסים מפלסטיק המסתובבים על צירים המוכנסים לחריצים של מארז פלסטיק. זה מאוד נוח גם בעת הסרת המכשיר וגם כשמחזירים אותו למקומו בתיק. הסט עשוי מפלדת HSS במהירות גבוהה. המחיר הממוצע של סט הוא 10,100 רובל. היחס הטוב ביותר בין מחיר ואיכות.

Mastak 351 00040C

יתרונות:

 • עמידות ועמידות ללבוש;
 • ציוד מצוין;
 • מחזיק מחגר קל לשימוש;
 • מקרה שימושי מאוד.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

שם המותג / ארץ המוצאמפרט וציודמחיר ממוצע
SK-5 Mastak 351-00040C טייוואן / טייוואןכיוון חוט - יד ימין.
סט שלם: ברזים - 17 יח '; מת 17 יח '.
חוט מטרי M3-M12.
מחזיקי ברז להידוק מהיר M3-M6 -1 יח '. מחזיק איל מחגר, מברג, מד חוטים, מארז פלסטיק. חומר - פלדת כלי עבודה מהירה (SK5), Cr-V
גודל חוט מינימלי M3.
כמות בערכה, יח '. 40.
10100 רובל
M3 - תחביב CS Bucovice צ'כיהבסט ברזי יד, 3 יח '. (# 1, 2, 3): M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
מת: M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12
מחזיק ברז, בעל מת
מקדחות למתכת: 2.5 - 3.3 - 4.2 - 5.0 - 6.8 - 8.5 - 10.2 מ"מ
מברג, אגרוף מרכז, מד חוטים, מארז פלסטיק.
8143 רובל
ארסנל AS - 40 רוסיה / טייוואןכיוון חוט - יד ימין.
סט שלם - ברזים ומתים
חוט מטרי
М3-М12
פלדת פחמן גבוהה
גודל חוט מינימלי M3
כמות בערכה, יח '. - 40: 17 מתים, 17 ברזים, מחזיק ברז, בעל מת, מפתח שחרור מהיר עם מפתח ברז, מברג, מד חוט, מארז פלסטיק.
3089 רובל
רוטנברגר סופר CUT 70781X גרמניה / ספרדצִיוּד:
קלופ (מחגר) עם ידית שאינה ניתנת להפרדה.
חוט צינור BSPT מחודד, קוטר: 1/2 "- 3/4" - 1 "- 1.1 / 4". מארז פלסטיק. משקל הערכה, ק"ג - 5.1
1932 רובל
Bovidix 288204001 ארה"ב / טייוואןכיוון חוט - יד ימין.
סט שלם - ברזים 17 יח ', מת 17 יח'. מחזיק למות, מחזיק ברז, מפתח שחרור מהיר לברזים, מברג, מד חוט, מארז מתכת.
חוט מטרי - M3-M12.
פלדה - במהירות גבוהה.
גודל חוט מינימלי - M3.
כמות בערכה - 39 יח '.
מידות, מ"מ - 288x190x45. משקל - 1 ק"ג.

5292 רובל
JTC 3432 טייוואן / טייוואןכיוון חוט - נכון
סט שלם - ברזים ומתים
חוט מטרי M3-M12
חומר - פלדת סגסוגת בעלת חוזק גבוה
גודל חוט מינימלי M (ברזים / מתים) - M3
כמות בערכה - 34 יח ', כולל: מתים וברזים מדד M3 ל- M12, מתים וברז NPT, מחזיק איל, מחזיק ברז, מברג, מד חוט, מארז פלסטיק.
5040 רובל
ברגר BG 31TDS רוסיה / טייוואןכיוון חוט - נכון
סט שלם: ברזים ומתים
חוט מטרי M3-M12
פלדה 9ХС
גודל חוט מינימלי M (ברזים / מתים) - M3
כמות בערכה - יח '. - 31, כולל: 12 מתים, 12 ברזים, מחזיק ברז, בעל מת, מפתח ברגים מהדק לברזים - 2 יח ', מברשת מתכת, תבנית למדידת חוטים, מארז פלסטיק.
2956 רובל
ביבר 90221 גרמניה / סיןכיוון חוט - נכון
סט שלם - ברזים ומתים.
חוט מטרי M3-M12.
גודל חוט מינימלי M (ברזים ומת) M3.
כמות בערכה, יח '. 32.
ברזים גימורים, בינוניים ומחוספסים לכל גודל. הסט כולל מברג, מארז מתכת, מחזיק ברז ומחזיק למות, תבנית למדידת החוט.
2629 רובל
מטריקס מאסטר 77337 גרמניה / סיןסט שלם - ברזים ומתים, מחזיק למות / ברז ומארז פלסטיק.
חוט מטרי M3-M12
פלדת כלי סגסוגת
גודל חוט מינימלי M (ברזים) - M3
כמות בערכה, יח '. 31.
מידות, מ"מ 290x183x41
1879 רובל
ברגר BG21TDS רוסיה / טייוואןכיוון חוט - יד ימין.
צִיוּד:
חוט מטרי M3-M12; ברזים חד-פעמיים - 7 יח '; מת - 7 יח '.
ברגים מהדקים מהירים לברזים 2 יח '. מחזיק למות, מחזיק ברז, מברשת, מברג, מד חוטים, מארז פלסטיק.
חומר כלי - פלדה 9XC. M
כמות בערכה, יח '. 21.
1725 רובל

כמעט כל ערכות ההברגה המוצגות בדירוג שלנו מתאימות לשימוש מקצועי ולביתי. בקנייה כדאי לבחון היטב את הברזים והמתים כדי לא לרכוש זיוף באיכות נמוכה עבור מותגים ידועים. מומחים יקבעו בעין אם כדאי לקנות ערכה כזו או אחרת. מי שלא בקיא בעניין זה צריך לשאול את עצת האדונים. אנו מקווים כי הסקירה שלנו תאמר לך כיצד לבחור סט הגון במחיר סביר ויעזור לך להימנע מטעויות בבחירת ערכות כלי הברגה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *