Glassesכוסות הבירה והספלים הטובים ביותר לשנת 2020

0

רבים מאיתנו אוהבים בירה; מסורות וטקסים רבים קשורים אליה. כוסות בירה וספלים ממלאות בכך תפקיד חשוב.

ספל בירה הוא לא רק מיכל לנוזל, הוא נועד ליצור מצב רוח טוב ולרצות את העין עם צורה טובה והדפסים בהירים.

שימוש מסורתי במשקה קשור לחברה מעולה, לשיחות כנות, ולכן מיכלי הבירה משקפים את האינדיבידואליות שלנו ויוצרים מצב רוח מתאים.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו לתשומת ליבכם סקירה של מיטב הכוסות והספלים, שאיתם טעימות הנוזל המבעבע המוקצף תביא שמחה ומצב רוח טוב לכל החברה.

ההיסטוריה של ספל הבירה

לצד התפתחות תעשיית הבישול הופיעו כלי זכוכית מיוחדים. בתחילת הדרך הוא היה עשוי מעץ או מחימר מיוחד שיכול לספוג נוזלים בפני עצמו. ואז הם התחילו לשרוף אותו בתנורים מיוחדים, והחימר החל לעמוד בדרישות התברואה. מוצרים העשויים מחימר אפוי הפכו קלים, עמידים וחזקים מאוד.

באותם זמנים רחוקים הם יכלו להכין זיגוג בצבעים שונים לצביעת מוצרים. מדינות אירופה ייצרו כלי שולחן בהתאם לאזוריהן, והסגנון יכול לקבוע את האזור בו הוא הוכן:

 • סקנדינביה הייתה מפורסמת במוצרי העץ שלה עם מכסים על סוגרי עץ;
 • אוסטריה הכינה כלי אוכל מגושם;
 • באנגליה ובגרמניה ספלי בירה היו אלגנטיים והיו עם כיפות מקוריות.

במאה העשרים נהרסו מבשלות הבירה של מנזרי הגברים, בקשר אליהן חלו שינויים בגורל המוצרים לנוזל המבעבע. מבשלות בירה קטנות חדשות החלו להיווצר וייצרו משקאות צלולים. וכדי שהכלים לא יסתירו את ה"יופי "הזה, החלו הבעלים להזמין ספלי זכוכית חדשים. כך הופיעו כוסות יין מזכוכית דקה עם קישוט חריטה או אמייל.

כיום מחליפים ספלים בכוסות זכוכית בגדלים שונים. לכל מותג של אייל יש כוס אישית משלה של חומר באיכות גבוהה. הנפח הנומינלי הוא 330 מ"ל או 500 מ"ל, אך ישנן כוסות ונפח קטן יותר - 0.25 ליטר:

 • כוסות צרות וגבוהות המשמשות למזיגת שמפניה מתאימות היטב למבגי בלגי;
 • אייל טוב למזוג לכוסות בצורת צבעונים עמוקות;
 • בירה רוסית מסורתית מוכנה על בסיס מאלט שעורה או חיטה, מוגשת בכוס גבוהה עם חלקה עליון צר;
 • סטאוטים באנגלית מוזגים לקערות בגדלים וסוגים שונים, הם שותים מכוסות בצורה עגולה ומתרחבת;
 • לאגר מוגשות כוסות יין מאורכות העשויות מכוס דקה.

זה די טבעי שלכל חובב נוזל מוקצף יש את הזכות לבחור את המאכלים שלו, שמהם הוא נוח ונוח לשתות משקאות. אבל כדי להרגיש את הטעם שלהם, אתה צריך שיהיו לך כמה סוגים של מנות.

סוגי כוסות בירה

מיכלי בירה משפיעים ישירות על הטעם ועל הארומה של משקה מוגז. מבשלות בירה באירופה, על פי מסורת שהוקמה כבר, עבור כל סוג חדש של משקה משחררות כוסות חדשות, שיכולות להיות זכוכית, עץ, קרמיקה, מתכת.

היכולת הנכונה משפיעה על היווצרות הקצף, שעליו תלויה מכסה יפה ועמיד. זה חשוב מאוד לטעימה, שכן הוא מעין פילטר ללכידת חומרים קלים ונדיפים, המשמרים את ריח שמן הכשות, ניחוחות ורכיבים אחרים של הנוזל הקצף. מגוון רחב של אלות, בכלים הנכונים וכאשר מבקבוקים נכון, חושפים ומציגים מקסימום פירות, הופ, טעמי מאלט, קפה, ליקריץ וטעמים לוואי טעימים.

בואו ניקח בחשבון מהן כוסות, כוסות, ספלים לטקסים מוקצפים, היתרונות והחסרונות שלהם, נלמד כיצד צורת המוצר יכולה להשפיע על תפיסת סוגי הבירה השונים.

לרחרח

סוג זה נועד למזוג לתוכו חביות, יין שעורה, אייל עשיר אמריקאי, בירה למבית וכהה מבלגיה.

משקה מוקצף המכיל אלכוהול עם טעם עז ומורכב וטמפרטורה של עד 12 מעלות צלזיוס, מוטב למזוג אותו בכוסות כדוריות בנפח קטן המותקנות על גזע דק. צורה זו אידיאלית לבדיקת נוזלים תוססים.

סוג המנות תורם ליצירת גווני טעם בהירים ועשירים של הסבל. כאשר הרסיס מתמלא בנוזל, הריח מתגלה בחלק התחתון הרחב. החלק העליון, המצומצם, שומר על ריחות אלה, המתנדפים פשוט בספל רגיל, המונע מהאונינים קצף מהנאה.

יַיִן

מיכל משקאות מלאכה ומשק חקלאי מונחים. תהליך הביקבוק נראה קלאסי. קערת היין תורמת לשמירה מצוינת על ניחוחות הפירות, אייל צרפתי או בלגי עונתי קליל.

נפח המיכל אינו עולה על 0.3 ליטר. צורתו מורכבת מקערה המתחדדת כלפי מעלה. סוג זה של מאכל עוזר לתפוס את הניחוחות העדינים ביותר.

פילזנר

המיכל להגשת בירות קלות מסופק על ידי כלי צר בצורת טריז. כוס דקה בכוס גבוהה אינה מעוותת את הגוונים הרוויים של הנוזל ומאפשרת להתפעל ממשחק בועות הגז. הצוואר הגבוה מחזיק באופן מושלם את ראש הקצף וניחוחות עדינים.

בעת רכישת קערות, עליך לקחת בחשבון את עובי החישוק, לתת עדיפות לזכוכית דקה. ככל שהוא דק יותר, קל יותר למזוג אלות מקציפות.

משקאות מוגשים קרים מאוד בכוסות הרב תכליתיות הללו.

וייזן

מיכלים למזיגת זנים שונים של פורטר חיטה ניתנים לבלבול עם כוסות פילזנר בגלל הדמיון בין צורה ונפח. עם זאת, יש להם גם הבדלים: וייזן רחב ויציב בבסיס, מעוגל בחלקו העליון. מעט גבוה יותר מהבסיס, הצורה יורדת בהדרגה בקוטר, שמתרחבת כלפי מעלה ומתחדדת לכיוון השפה. במודל כזה, טוב להחזיק כובע קצף רך.

בירת חיטה מוגשת צוננת מעט, בטמפרטורה נמוכה נחשפות כל איכויות הטעם שלה.

צִבעוֹנִי

לקערה בסיס רחב עם החלק המתחדד בהדרגה, דומה מאוד לפרח צבעונים. כף הרגל הדקיקה שלו מתאימה לאצבעותיך בנוחות. למיכל זה יכולת וצורה גדולים, בהם ראש הקצף נשמר היטב, מתגלים ניחוחות של רעננות של תפוז, פרחים, פירות ומגוון עשבי תיבול. כדי לחשוף טוב יותר את הריח, אתה יכול לסובב את בסיס הצבעוני, אליו נשפכות אלות אנגליות, אמריקאיות, אימפריאליות.

המכולות מיוצרות בצורות הבאות:

 • קלאסי, עם קערה רחבה וקווי מתאר חלקים;
 • מודרניזציה, מוגדרת בחדות, עם גזע מעובה וחלק עליון מחודד.

פַּיִנט

הכלי הנפוץ והמוכר ביותר הוא החצי. יש לו צורה גלילית עם צוואר רחב שמתחדד מעט כלפי מטה. הוא מיוצר בשני נפחים: 500 ו -600 מ"ל מכילים את הכמות הנדרשת של נוזלים עם קצף צפוף מעולה.

כוס בירה זו משמשת באופן פעיל חובבי אייל בכל יבשות כדור הארץ. זו כוס כזו שאפשר להגיש כשמוזגים משקה נפוץ בברים ומסעדות שאינם מתמחים בבירה.

חצי ליטר פופולרי מאוד בזכות עלותו הזולה, קלות הניקוי והאחסון. חובבים רבים משתמשים בספינות כאלה בבית.

ספלי בירה

מגוון ספלי בירה פופולריים מאוד. אנשים רבים מעדיפים להשתמש בהם, מכיוון שהמכולות עמידות ונוחות מאוד.

מוצר מסיבי, מסורתי, גלילי עם ידית חסונה. דופן הזכוכית העבה של הכלי שומרת היטב על הבירה בטמפרטורה נמוכה, והידית מונעת ממנה לחמם את חום היד. ניתן לקבל ספלי בירה בסוגים ובגדלים שונים, כך שכל אחד יכול לבחור לעצמו מוצר המתאים לטעמו.

ספלים גרמניים מסורתיים עם מכסה - סטיין פופולריים מאוד. שטיין שונה מספלים רגילים במכסה קטן שנפתח כשלוחצים קלות על המנוף עם האצבע.

מכסה זה מונע מהארומה של המשקה להישחק, הופך את הכלי ליותר היגייני, מגן על הקצף מפני חרקים ואבק. מאז ימי קדם הוא הפך לחלק בלתי נפרד מכלי זכוכית בירה גרמניים מסורתיים. ספלי בירה מקרמיקה, חרסינה, פיוטר, נחושת ועץ זוכים לפופולריות רבה. הם אוהבים להציג בפני חובבי משקה תוסס, מכיוון שניתן לצרוך מהם כל סוג של קצף.

משקפי פנים

כל החברות הבלגיות מייצרות מנות של המותגים שלהן עם צורות מוכרות. הכוסות המפורסמות הידועות של Hoegaarden נמצאות בשימוש נרחב בחטיפי בירה באותו שם ובמטבחים של חובבי אייל בלגים רבים.

משקפי פנים עשויים זכוכית עבה בצורת בקבוקון עם צוואר מורחב כלפי מעלה. בדרך כלל מגישים מיכלי בירה כאלה על מגש עץ עגול.

איך שוטפים כלים כמו שצריך

נראה שאלה מאוד פשוטות מרמזות על הפעולה הרגילה - אתה יכול לשטוף את מיכל הבירה מתחת למים קרים זורמים או להניח אותו במדיח הכלים. עם זאת, לא כל כך פשוט.

אם המכל נשטף במדיח כלים, הוא לא ישטוף מספיק טוב, עקבות של חומרי ניקוי עלולים להישאר על הקירות, אשר ישפיעו על טעמו של הנוזל המבעבע ועל שמירת צפיפות הקצף. כמו כן, עם הזמן ניתן למחוק את הלוגו או הסמלים של פסטיבל או מבשלת בירה אהובים - ואז הכוס תתקלקל.

לכן, יש צורך לשטוף את הכלים ביד עם חומרי ניקוי חסרי ריח או סבון כביסה רגיל, וגם סודה לשתיה משמשת בתהליך הכביסה. בנוסף, עליכם להחזיק ספוג נפרד ומברשת לניקוי תחתית המוצר אשר נשטפים היטב.

הכלים נשטפים זמן רב ושוטפים עד שהמים זורמים מהקירות בקלות ונושרים וכתמים מפסיקים להיווצר עליהם. הקערות אינן נמחות מכיוון שהמוך מהמגבות יכול להשפיע לרעה על איכות המשקה.

בכלי שטוף מושלם עם בירה, בועות גז לא יתאספו על משטחי הקיר, והקצף יהיה צפוף ויציב.

קריטריונים לבחירת כלי בישול

מומחי פורטר מניחים כי איכותו תלויה ישירות בחומר ממנו מיוצרים המיכלים: זכוכית, קרמיקה, עץ וחימר משמשים בארצות שונות בייצורם. הוא האמין שהחומר יכול להיות כל דבר, העיקר שהוא טבעי. בירה בכוס פלסטיק או מתכת עלולה לאבד את הטעם והמראה שלה. לכן, כמעט כולם מעדיפים מוצרי זכוכית.

הדרישה הבאה היא החלקות. אם הכוס עשויה חלקה מבפנים, אז הבירה זורמת בחופשיות לאורך הקירות. החלק החיצוני יכול להיות כלשהו, ​​בעל:

 • לוגו מבשלת בירה;
 • לוגו ספורט;
 • מעילי נשק של ערים;
 • סימני אירועי הנצחה;
 • רישומים בנושא בירה;
 • קישוטים מגניבים.

המודל של כלי הבירה צריך להיות מחודד כלפי מעלה כך שריח הקצף יימשך זמן רב יותר ולא ייעלם.

לאוהבים יש בחירה - איזה סוג של מנות צריך לקנות כדי לא לטעות בבחירת הכוס האידיאלית שלהם כמובן, הבחירה היא לכל אחד, אבל כולם צריכים לדעת ש:

 1. הספל נוח יותר לאחיזה אם יש לו ידית.
 2. כלי זכוכית וקרמיקה יציבים יותר.
 3. כוס היין צריכה להיות גבוהה ולא רחבה.

חוץ מזה יצרני ספלי בירה מעניינים. אנשים רבים מעדיפים מכולות מגרמניה, שהיא המובילה בייצור קצף והטובה ביותר בקרב יצרני הכלים המתאימים. משקפי קריסטל גרמניים וספלי מתנה מבוקשים מאוד בקרב האוכלוסייה והתיירים.

ברוסיה נפתחו חנויות רבות, המציעות מגוון רחב של מוצרים הקשורים לתרבות שתיית משקאות מוקצפים.

דירוג המשקפיים הטובים ביותר עם קירות כפולים

על מנת לבחור כלים איכותיים בעלי קירות כפולים, עליכם להבין את עיצובם. למשקפי התרמו יש תכונה עיצובית הדומה למעשה לתרמוס. שני הכלים מחוברים ליד הצוואר. לכוס היין, הממוקמת בפנים, יש תחתונה וקירות משלה עם צורות מוזרות.

יש אוויר בין הקירות, המשמש בידוד לכלי עם נוזל. זה לא מאפשר להתקרר וליצור עיבוי על קירות המוצר.

יש חור קטן בתחתית הכוס הפנימית כדי להשוות את הפרש הלחץ בין הקיר לאווירת האוויר.

לכוסות בירה סוגים וגדלים שונים.

סט בלווי

המיכלים עשויים מחומר זכוכית עמיד בחום, השומר על הטמפרטורה הנדרשת במשקה קל לאורך זמן. הכלים נשארים יבשים ולא יפגעו ברהיטים.

כוסות יין מקוריות, מעוררות עניין במראה החריג שלהן בצורת בקבוק הפוך. כאשר יוצקים בירה לכלי, יש תחושה של כלי שתלוי בצווארו למטה במהלך טיסה ארוכה.

הסט כולל שתי כוסות שקופות בעלות קירות כפולים.

ארוז בשקית מתנה.

נפח: 400 מ"ל.

פרמטרים: 90x90x205 מ"מ.

משקל: 665 גרם.

מותג: חברת balvi הספרדית.

יצרן: סין.

עלות: 1990 רובל.

עבור בירה סט בלווי

יתרונות:

 • עיצוב מוצר אטרקטיבי ולא סטנדרטי;
 • עשוי זכוכית;
 • קל לנקות;
 • קירות כפולים שומרים על הבירה קרה לאורך זמן.

חסרונות:

 • סט יקר.

סט קירור "הקפאה"

לכוסות הקפאה יש קירות כפולים, שהחלל ביניהם מלא בג'ל קירור פטנט קנייני שמקרר את הבירה לאורך זמן. ישנן טבעות סיליקון בגוף, שאינן מאפשרות לנוזל להתחמם מטמפרטורת הידיים, והידיים עצמן מוגנות מפני הקפאה.

תוכלו ליהנות ממשקה קר כקרח פשוט על ידי אחסון הצנצנות במקפיא. כדי לתת לו טמפרטורה של עד 8 מעלות, אתה צריך להחזיק את הכלים במקפיא לפחות שעתיים.

הסט כולל שני מכולות.

חומר: פלסטיק, טריטן, סיליקון.

משקל: 1250 גרם.

נפח: 470 מ"ל.

מותג: מותגים אמיתיים, אמריקה, סדרת מארח.

עלות: 2290 רובל.

לסט קירור לבירה "הקפאה"

יתרונות:

 • קירור מהיר של המשקה המקציף;
 • נוכחות של טבעת סיליקון לידיים;
 • טמפרטורת הבירה האידיאלית היא כמה שעות.

חסרונות:

 • לא מומלץ לכבס במדיח הכלים;
 • יָקָר.

דירוג המשקפיים הטובים ביותר עם תפאורה

ספל MUNICH מעוטר

ספל זכוכית Luminarc מינכן פופולרי מאוד בקרב אוהבי משקה מוקצף רבים. המוצר גדול - ניתן למזוג מיד עד חצי ליטר נוזל בירה. עשוי זכוכית עמידה בפני פגיעות. בעל ידית נוחה. קל לניקוי הן ביד והן במדיח הכלים.

המוצר מעוטר בתפאורה - מעיל הקיר של העיר מינכן, המפורסם בזכות מבשלותיו ומותגי הבירה הנפלאים שלו, מוחל על קיר הספל.

נפח: 500 מ"ל.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 166 רובל.

לספל בירה MUNICH מעוטר

יתרונות:

 • איכות נהדרת;
 • עיצוב יפה;
 • נוֹחַ;
 • חסין זעזועים;
 • נפח גדול;
 • תקציב.

חסרונות:

 • כָּבֵד.

ספל אספנות בעיצוב פיוטר "היידלברג"

לאוהבי אייל אמיתיים יש מגוון של כלי בירה באוספים שלהם.כוסות יין או ספלים מעוטרים במתכת הופכים לאטרקטיביים במיוחד.

ספל האוסף "היידלברג" מיוצר בעבודת יד. הקיר שלה מעוטר בתמונת העיר היידלברג בגרמניה. לכלי מכסה חינני ויפה, אותו ניתן לפתוח בנוחות על ידי לחיצה על האגודל. הידית הנוחה מציבה את כלי השיט ביד.

נפח: 500 מ"ל.

גובה: 18 ס"מ.

יצרן: SKS-Artina, אוסטריה.

עלות: 3291 רובל.

לבירה ספל אספנות בעיצוב פיוטר "היידלברג"

יתרונות:

 • אספנות;
 • בעבודת יד;
 • עיצוב מעולה;
 • כיסוי אמנותי;
 • ידית נוחה.

חסרונות:

 • יָקָר.

דירוג המשקפיים והמשקפיים הפסים הטובים ביותר

חצי ליטר ספל NEC

ספל פינט הוא כלי נפוץ למדי. ניתן למצוא אותו גם בבר הבירה וגם על מדף המטבח הביתי. יש לו נפח גדול עד 0.5 ליטר. עשוי זכוכית עמידה בפני פנים. הספינה מצוידת בידית מטעמי נוחות.

צורת הספל מחזיקה היטב את מכסה משקה הבירה; צבע טהור נראה בבירור דרך הקירות העבים.

הסט מכיל שני מעגלים.

נפח: 500 מ"ל.

עלות: 120 רובל.

ארץ מוצא: רוסיה.

לבירה OSZ Mug Pint

יתרונות:

 • ידית נוחה;
 • איכות נהדרת;
 • תחתית עבה;
 • עָמִיד;
 • תקציב.

חסרונות:

 • לא נמצא.

סט משקפי פנים

המשקפיים הפאות הנפוצים ביותר, הנמצאים כמעט בכל משפחה רוסית, ידועים בפשטותם ובחוסר יומרותם. השימוש בהם רחב מספיק, הם מוזגים עם חלב, מיצים, מים. הם עשויים זכוכית עמידה בפני פגיעות.

בצד אחד של המוצר יש תמונה עם הלוגו "ניצחון" או "רוסיה".

הסט מורכב מ -4 יחידות.

נפח זכוכית: 250 מ"ל.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 232 רובל.

לבירה סט כוסות פנים

יתרונות:

 • פונקציונליות רחבה;
 • עָמִיד;
 • איכות גבוהה;
 • זוֹל;
 • נוֹחַ.

חסרונות:

 • מעט כבד;
 • לא גרסה נשית.

דירוג המשקפיים הטובים ביותר עם מכסה

ספל עם מכסה Dulevo Hunting

המוצרים של מפעל החרסינה דולבו - ספל עם מכסה לבירה, הם בעלי כוח קנייה גבוה ומבוקשים בקרב הצרכנים. משתמשים בו באופן פעיל על ידי חובבי אייל; מוצר כזה תופס מקום ראוי באוסף של אניני טעם רבים.

למוצר המעולה יש צורה של פעמון ויש לו ציור זיגוג אמנותי בנושא הציד. מצויד במכסה יפה וידית נוחה.

ארומת המשקה נשמרת היטב בכלי.

נפח ספל: 700 מ"ל.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 645 רובל.

לספל בירה עם מכסה דוליובו אוקותה

יתרונות:

 • עיצוב יפה;
 • חַרְסִינָה;
 • נפח גדול;
 • ידית נוחה.

חסרונות:

 • נֶעדָר.

ספל קרמיקה עם מכסה רוסיה

ספל הבירה המתנה המקורי עם דפוס הקלה תופס את מקומו הראוי באוסף כלי זכוכית הבירה. עשוי קרמיקה, הוא מעוטר במגדלי הקרמלין ובמעיל הנשק של רוסיה.

מצויד בידית לאחיזה נוחה ומכסה מתכתי הניתן לפתיחה באצבע.

בכלי זה המשקה המקציף נשמר היטב והארומה שלו נשמרת לאורך זמן.

ארוז בקופסת מתנה.

נפח: 500 מ"ל.

ארץ מוצא: רוסיה.

עלות: 2850 רובל.

לבירה ספל קרמיקה עם מכסה רוסיה

יתרונות:

 • מותג של יצרן מקומי;
 • אספנות;
 • הִיגִיֵנִי;
 • יפה;
 • בָּהִיר;
 • נוֹחַ;
 • עשוי מחומרים טבעיים.

חסרונות:

 • יָקָר.

סקירת הכלים לקצף המסופקת במאמר זה מהימנה מאוד על ידי אניני טעם וקונים רגילים.

אתה יכול לקנות ספלים ומשקפיים גם בסופרמרקטים רגילים וגם בחנויות מקוונות.

אנו מקווים כי המאמר יעזור לך לבחור נכון ברכישת כלי בישול מיוחדים ונודה על משובך ומשאלותיך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן