המשתלות הטובות ביותר לשתילים במוסקבה ובאזור מוסקבה לשנת 2020

0

משתלת צמחים הינה ארגון המגדל יבולים לגינון עירוני, גנים, קוטג'ים וקיצים. אם אתם מתכננים לייפות את השטח הסמוך לאחוזה או למפעל שלכם, עליכם ליצור קשר עם חברה מהימנה שתספק לקונה חומר איכותי. במאמרנו אספנו את מיטב משתלות השתילים במוסקבה ובאזור מוסקבה בשנת 2020.

מגוון שתילים

קונה חסר ניסיון שביקר במשתלה בפעם הראשונה עלול להתבלבל במגוון האפשרויות ולרכוש חומר לא הולם לחלוטין. בארגונים הרלוונטיים תוכלו למצוא את סוגי השתילים הבאים.

דקורטיבי

צמחים כאלה ניתן למצוא הן בשטח הפתוח והן בעציצים מיוחדים. אם השתיל גדל באדמה, השתלתו אפשרית רק בפרק זמן מסוים ובתנאי מזג אוויר מסוימים. ניתן להעביר חומר בעציץ לקרקע בכל זמן נוח, אולם לא מומלץ להשתיל בחורף ובסוף הסתיו.

לעיתים קרובות צמחים כאלה מיובאים ודורשים התאקלמות והתאמה לתנאי מזג אוויר חדשים.

שתילי נוי מחולקים לקטגוריות:

 • עצים נשירים ושיחים;
 • עצי מחט ושיחים;
 • צמחים פורחים;
 • צמחי שרך וביצה;
 • דִגנֵי בּוֹקֶר;
 • דשא דשא.

פרי

שתילים מוצגים גם בצורת עצים, שיחים, גידולי גן. עדיף לרכוש אותם בארגוני גננות ובמשתלות מיוחדות במיוחד. במקרה זה מובטח למגדל צמח בריא. גידולים אלה נרכשים אך ורק במטרה להגדיל את תפוקת קוטג 'או משק קיץ.

כיצד לבחור את השתיל הנכון

שתילת גידולים חייבת לעמוד בדרישות לאיכות המוצר. לעתים קרובות, המשתלה מבטיחה את המצב המצוין של מוצריה, אך תמיד קיימת אפשרות להיתקל במוצר פגום. אם אתה גנן חסר ניסיון, עיין בטיפים שלנו שיעזרו לך לנווט במבחר.

 • גידולי פירות חייבים להיות מושתלים ללא כישלון. הליך זה מתרחש בשני אופנים: דרך הכליה, ובמקרה זה הגנן צריך להבחין בעיקול תא המטען. במקרה השני, הקונה יוכל למצוא צלקת על העץ. סימנים אלה הם סימנים לכך שחומר השתילה איכותי ומניב. ללא סימנים אלה, לא רצוי לקנות צמח.
 • שורשי הצמח הם אינדיקטור לבריאותם. לשתיל בריא אין שורשים יבשים ואיטיים. אם חומר השתילה גבוה ושופע, מערכת השורשים שלו צריכה להיות גם מרשימה בגודלה. אם הגודל אינו תואם את גודל השתיל, ההסתברות להשתלה מוצלחת היא אפס.
 • אל תתנו לשפשופים קטנים על גזע העץ להפחיד את הגנן, יש לטפל בהם בכל שיטה שלאחריה הם ייעלמו, והשתיל ישתרש בקלות.
 • בעת הקנייה, עליך לציין את האזור ממנו הגיעה הסחורה. חומרים דרומיים "מדי" ימותו בעונה הקרה. קל לזהות צמחים כאלה, הם נראים גדולים מאוד ובעלי מראה יפה.עם זאת, בעוד שיופיו של העץ אינו שולל את המגדל, כפור קל יהרוג את השתיל במהירות.
 • כמו כן, במסווה של חומר צעיר, מוכר לא ישר יכול למכור צמח ישן. כיצד לקבוע זאת? לשתיל ענפים מהסדר השלישי והרביעי. נטיעות כאלה משתרשות הרבה מאוד זמן והוא בעייתי, בניגוד לגידולים צעירים, שמסוגלים להחיות במהירות במקום חדש.

איך לבחור משתלה

חברה המציעה שתילים חייבת להיות מהימנה על ידי הקונה. כיצד לקבוע שניתן לרכוש בבטחה חומר שתילה בחדר הילדים?

ראשית, עליכם ללמוד את הביקורות באינטרנט, הן המאפשרות לכם לשפוט את איכות הסחורה, כמו גם את יכולת היועצים והמוכרים העובדים שם. מומלץ לבקר גם באתר הרשמי של הארגון ולבחון את החשבון ברשתות החברתיות. כל זה יאפשר להבין איזה מוניטין יש למוצרי הקאטרי.

אז אתה יכול לבקר בשטח החברה. עליו להיות מטופח, גדול יחסית, כל חדרי השירות הממוקמים עליו חייבים להיות משופצים ומסודרים.

יועצים צריכים להיות לבושים במדים ארגוניים מסודרים, הם צריכים להיות לא רק מנומסים ומסבירי פנים, אנשי מכירות צריכים להיות בעלי השכלה מתאימה וידע מספיק בגינון. ציוד עבודה, כל האמצעים לעיבוד, השקיה, חייב להיות מודרני וניתן לשימוש.

ללא כישלון, על המשתלה לספק את כל הרישיונות והתעודות, וכן להציג את כל התיעוד למוצר לבקשתו הראשונה של הלקוח. יתרון גדול יהיה היכולת למסור צמחים לאתר, מכיוון שחלק מהדגימות גדולות.

כיצד לאחסן שתילים בצורה נכונה

זו נקודה חשובה מאוד, שכן אחסון והובלה לא נכונים עלולים להרוס את הצמח. אם שורשי השתילה חשופים, יש לעטוף אותם בבד לח, מכוסה בנייר צלופן מעל. רצוי לאחסן שתיל כזה בחדר חשוך וקריר, כך יובטח אחסון לטווח ארוך לחומר.

דירוג המשתלות הטובות ביותר לשתילים במוסקבה ובאזור מוסקבה

הגן הבוטני של אוניברסיטת מוסקבה

חנות טלפונים שמוכרת חומר שתילה :? 8 (915) 062-21-46
אתר: http://botsad.msu.ru/

אחד הארגונים הטובים ביותר המתהדר בזני הצמחים הטובים ביותר. גנן יכול לרכוש חומר בתחילת האביב, המכירות יימשכו עד סוף הסתיו. מגוון הסחורות גדול, מטפלים בשתילים בזהירות, הם נמכרים בהתאם לעונה. ראוי לציין גם את סידור הגידולים המסודר, אין שום בלבול בזנים. הקונה יכול להכיר את כל המחירים באתר הארגון.

איכות הסחורה גבוהה, מובטח לגנן לקבל שתילים שמשתרשים היטב. צמחי נוי פורחים בשפע, גידולי פירות ושיחים מניבים פריון רב. עם זאת, על הקונה לקחת בחשבון את העובדה שהמוצרים הם במחיר גבוה, מה שלא מפחיד קונים פוטנציאליים כלל בשל מספר רב של ביקורות חיוביות.

יתרונות:

 • זנים איכותיים;
 • אין בלבול בזנים;
 • מגוון רחב של אפשרויות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

העלות הממוצעת היא 800 - 3000 רובל רוסי.

עונות

טלפון של החנות לממכר חומר שתילה: 8 800 700-17-25 אתר: https://www.tissa.ru/

ארגון זה יפנה לחובבי העיצובים יוצאי הדופן. הצרכן מציע לא רק אפשרויות סטנדרטיות לשתילים, אלא גם חידושים סלקטיביים. במקביל, הקונה ימצא סחורות מקומיות ואירופאיות. בנוסף, הגנן יוכל לבחור נטיעות צעירות ועצים בוגרים.

כל השתילים כבר עברו התאקלמות, הם התגברו על תקופת ההסתגלות לתנאי מזג האוויר, מערכת השורשים חזקה, מעוצבת במלואה, היא יכולה להשתרש במהירות במקום חדש. לנוחיות ההיכרות עם המחירון והמבחר, במשתלה יש חנות מקוונת עם תיאורי מוצרים מפורטים ותמונות חי. יתרון גדול הוא ההזדמנות להשתמש בשירותיו של מעצב נוף.שירות זה כולל יצירת גדר חיה, היווצרות מאגרים, תכנון גן, גן פרחים, ערוגת פרחים. המומחה ילך עם הלקוח כל הדרך מעיצוב פנים להעברה מוחלטת של כל הרעיונות לנוף.

יתרונות:

 • בחירה רחבה;
 • חידושים סלקטיביים;
 • שירותים נוספים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

העלות הממוצעת היא 300-16,000 רובל רוסי.

ונוקובו

טלפון של חנות שמוכרת חומר שתילה:? + 7-985-424-0000 אתר: http://www.pitomnic.com/

בחירה מצוינת למתחילים בגינון. ארגון זה ממוקם באזור מוסקבה, בשטחו יש מבחר גדול של גידולי פירות מחטניים, דקורטיביים. גם קונים סיטונאיים וגם קמעונאים יוכלו לרכוש שתילים, המחירים במקרה זה יהיו שונים. חובבי עצים מחטניים ישמחו במגוון הרחב של ת'וז'ות ואשוחים כחולים.

עצי פרי ושיחים נבדלים על ידי תפוקה גבוהה, בקטלוג הקונה ימצא את הגידולים הפופולאריים ביותר, ביניהם ישנם צמחי נוי. הבחירה שלהם גדולה ותשמח אפילו את הגנן הבררני ביותר. יש מערכת רווחית של הנחות.

יתרונות:

 • הנחות;
 • מחירים נוחים;
 • מגוון רחב של.

חסרונות:

 • רק שתילים קלאסיים, הקונה לא ימצא כאן מבחר חדש.

העלות הממוצעת היא 170-10,000 רובל רוסי.

חברת הגינון סדקו

? +7 (495) 778-2535,
? +7 (495) 993-4936

אתר: https: //www.sadko-plant.ru/

לארגון המפותח מספר שותפים וסניפים, והוא נמצא בקהילות גננות שונות, כולל אירופיות, קשור ישירות לתחום עיצוב הנוף.

הפופולריים ביותר הם שתילי נוי דקורטיביים. תוכלו למצוא גם גידולי פירות וגרגרים וסוגים אחרים של שיחים ועצים במבצע. עלות החומר היא תקציבית למדי; ישנה גם מערכת גמישה של הנחות. לחברה יש אתר משלה באינטרנט, שם המשתמש יכול להכיר את המוצר, את המחירים שלו, כמו גם את ההנחות הנוכחיות.

יתרונות:

 • מחירים נמוכים;
 • ביקורות חיוביות רבות.

חסרונות:

 • לא הבחירה הגדולה ביותר.

העלות הממוצעת היא 50 - 7,000 רובל רוסי.

משתלה חקלאית סמלבסקי

? 8 (495) 646-49-42
אתר: http: //www.xn—-dtbikambmefefhcciqfy2a.xn--p1ai/contact.html

החברה ממוקמת 45 ק"מ מכביש הטבעת במוסקבה, המטרה העיקרית של פעילותה היא גידול גידולי מחטניים. עם זאת, ראוי לציין נוכחות של נטיעות נשירות בטווח רחב למדי.

במשתלה עובדים אנשי מקצוע העוסקים בטיפוח חומר שתילה. הקונה יוכל לקבל ייעוץ מפורט מהמוכר, החל מטיפול נכון בצמחים ועד ייעוץ בעיצוב נוף יפהפה. אל החברה פונים לא רק קונים קמעונאיים, אלא גם ארגונים גדולים העוסקים בגינון. כמו כן, המשתלה פופולרית בקרב חברות שעיסוקם קשור לעיצוב נוף. עלות שתילים מקובלת, החברה מבצעת באופן קבוע הנחות נושאיות. החברה מציעה גם אדמה מזינה לרכישה, ציוד לטיפול בצמחים, ניתן גם לספק רכישות לכל אזור על פי בקשת הלקוח. עלויות המשלוח מחושבות בנפרד. החברה מציעה שירותים נוספים בצורת נטיעת דגימות, קישוט האתר, דישון ותחזוקת השתילה. אם הלקוח יסכם חוזה למתן שירותים אלה, הוא יוכל לסמוך על החלפת דגימות שלא השתרשו.

יתרונות:

 • שירותים נוספים;
 • מבחר גדול של דגימות מחטניים;
 • משלוח סחורות עד הבית.

חסרונות:

 • מבחר קטן של צמחי נוי.

העלות הממוצעת היא 2,500 - 8,000 רובל רוסי.

אקולוגית

?8 (499) 283-28-52
אתר: https://ecoplant-pitomnik.ru/

הארגון מתגאה בשיעור הישרדות גבוה של שתילים. המשתלה פופולרית מאוד במוסקבה ובאזוריה. ראוי לציין גם את העובדה שמוצרי החברה מעטרים את אתרי כוכבי העסקים המוצגים, אשר ביקורות הקונה יכול למצוא באתר הרשמי. המשתלה ממוקמת על שטח עצום, שם עובדים אגרונומים משכילים שיש להם מידע שימושי.

רוב הביקורות החיוביות מתייחסות לטוג'ות, החברה מציעה גם מבחר רחב של סוגים אחרים של גידולים. המשתלה מכוונת לא רק למכור זנים איכותיים, אלא גם להתאמה ללא כאבים של חומרים במקום חדש. הלקוח יכול לסכם חוזה לשתילה מקצועית, אם תרצה בכך, תוכל להוציא אחריות לשתילים. בבחירת אפשרות אחריות לחוזה, הלקוח יכול לסמוך לא רק על החלפת הצמח המת, אלא גם על ביקורים קבועים אצל האגרונום, אשר ינקוט באמצעי הגנה ומניעה לשיפור מצבם ובריאותם של הנטיעות. כל המלאי, הדשנים והטכנולוגיות מתעדכנים בקביעות, המשתלה לומדת כל העת חידושים בתחום הגינון, תוך שימוש בשיטות מודרניות בלבד לגידול שתילים וטיפול בהם.

יתרונות:

 • שירות אחריות;
 • זנים איכותיים;
 • פופולריות בקרב ארגוני ערים ואישים מפורסמים;
 • שירותים נוספים;
 • שתילים משתרשים בקלות.

חסרונות:

 • מחירים גבוהים.

העלות הממוצעת היא 800-15,000 רובל רוסי.

גן עדן ירוק

? +7 (495) 154 76 79
אתר: https: //pitomnik-zr.ru/

מבחר גדול של גידולי נוי ופירות יקשטו גם קוטג 'קיץ קטן וגם את השטח העצום של הפארק.

גנן חסר ניסיון יוכל לקבל ייעוץ מקיף מהמוכרים, במידת הצורך, יבקר מומחה באתר. הלקוח יוכל ללמוד על המורכבויות של טיפול בשתילה בחורף ובעונה הגשומה. בנוסף, החברה מציעה שירותי עיצוב נוף, המספקים סגנון ייחודי של אזור יער ופארק. בנוסף, הלקוח יוכל ללמוד על כל מורכבות הטיפול בסוגים שונים של צמחים והשתילה הנכונה שלהם.

יתרונות:

 • התייעצויות מפורטות;
 • זני צמחים איכותיים.

חסרונות:

 • מחירים גבוהים.

העלות הממוצעת היא 1,000-67,000 רובל רוסי.

צמחים 24

? +7 (991) 777 31-13
? +7 (925) 857 22-15 אתר: https://rasteniya24.ru/

עבור אלה שרוצים לקנות שתיל שגדל באירופה או אפילו במדינה אקזוטית, משתלה זו תהיה הבחירה הטובה ביותר. החברה מציעה גם גידולים מקומיים. אתה לא צריך לדאוג לשיעור ההישרדות של דגימות מיובאות, מובטח שכל השתילים יתרגלו למקום החדש, אחוז יבול גבוה מאפיין זני פרי. צמחים מושתלים, הם לא חולים וכמעט לא מתים, התאקלמות מתרחשת בחדר הילדים בפיקוח קפדני של העובדים. כל האישורים זמינים.

מכיוון שהדוגמאות מוצגות ברוב האופציות המובחרות, עלותן גבוהה מזו של המתחרים. עם זאת, הארגון מארגן באופן קבוע הנחות ומכירות לחגים. אם תרצה בכך, הלקוח יכול לבצע הזמנה להכנת האתר לעונת הקוטג 'בקיץ.

יתרונות:

 • זני עילית;
 • סיוע בהכנת האתר;
 • סיוע ליועצים;
 • בחירה גדולה;
 • כבוד לשתילים.

חסרונות:

 • מחירים גבוהים.

העלות הממוצעת היא מ -4,000 רובל רוסי.

מרכז גן №1

?+7(495)108-52-59
אתר: https://www.sadoviy1.ru/

ובסוף הדירוג שלנו הוא ארגון שמוכר שתילים בלבד, מבלי לעבד אותם, ובנוסף, הגנן יוכל לרכוש ריהוט גן, ציוד עבודה, אדמה ודשנים.

אם תרצה בכך, המשתמש יוכל לרכוש צמחים באמצעות קניות מקוונות, אולם החנות תדרוש תשלום מראש. בנוסף, הלקוח יכול לקבל כרטיס הנחה לקבלת הנחה ברכישות הבאות. מסירת סחורות באמצעות שליח אפשרית.

יתרונות:

 • משלוח מהיר;
 • זמינות של מוצרים קשורים.

חסרונות:

 • החברה אינה מטפחת שתילים.

העלות הממוצעת היא 100-3,000 רובל רוסי.

אם היה לך ניסיון לרכוש במשתלות המתואר בדירוג, כתוב את המשוב שלך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *