כפפות הלחימה הטובות ביותר לשנת 2020

0

ספורטאים מקצועיים מציינים כי השימוש בכפפות בעלות משקל מיוחד במהלך אימונים מתמשכים מגדיל משמעותית את מדדי הסיבולת וכוח ההשפעה, ובכך משפר את היעילות הכוללת של ההפעלה.

צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם דירוג כפפות השקילה הטובות ביותר ללחימת צללים לשנת 2020.

Shadowboxing הוא תמצית המהלך האגדי

עצם שמה של הטכניקה מוכר גם לאנשים שכלל לא מעוניינים בחיי הספורט. תרגיל אגדי זה מסוגל לגוון את יכולותיו של אתלט. מהותה נעוצה בעובדה שלוחם נלחם ביריב דמיוני. בראשי נוצרת דימוי בדיוני של יריב, עליו יועברו מכות. במציאות הם ילכו לאוויר. בנוסף לשביתה, אתה צריך גם להיות מסוגל להתרכז בהדחת התקפות של יריב בלתי נראה. ברוב המקרים, משתמשים באגרוף צללים באגרוף ובסוגים אחרים של היאבקות, אך היתרונות בכך יהיו שימושיים לחסידי כל כיוון ספורטיבי.

היתרונות של טכניקות אגרוף צל

אחד היתרונות העיקריים של התרגיל הוא חופש פעולה מוחלט וקלות היישום. אתה יכול לתרגל כל מכות ותנועות, בעוד ששום דבר לא יסיח את דעתך. בנוסף, טכניקה זו אינה מספקת רכישת ציוד מיוחד (למעט כפפות שקלול) והיא בטיחותית כמעט. כל מה שנדרש הוא דמיון עשיר לעשות כל תנועה. החיסרון היחיד האפשרי של טכניקה זו הוא שהיא לא תמיד דומה למאבק אמיתי. גם כאשר נלחמים ביריב דמיוני, לעולם אינך יכול לנחש לאן הוא יעבור. אמנם מאבק אמיתי כולל הסתגלות ליריב ויכולת תגובה מהירה.

כללי התעמלות

 1. מתחמם. הדבר החשוב ביותר הוא לזוז. עליכם להשתמש ברגליים בצורה מקסימאלית, להזיז את הראש, להרפות את שרירי הכתפיים ולעשות כמה מכות. לאחר מכן, טלטלו את הגפיים וחזרו על השלבים הקודמים. הכלל הבסיסי הוא לנשום ולנוע עם מטרה ספציפית.
 2. טֶכנִיקָה. יש לבצע תנועות לאט, ללא חיפזון. במקרה זה, אתה לא צריך לנסות מיד לעבוד על התנועה כולה - עדיף לפרק אותה לכמה קלות יותר. לאחר שחידוד חלק אחד, תוכלו לעבור בבטחה לחלק הבא, ואז לסדר אותם.
 3. תֵאוּם. גם אם הספורטאי נע בצורה מושלמת, זה לא תמיד אומר שהוא נע באופן טבעי. יש לתרגל כל מכה במצבים שונים ועם שינוי במנח הגוף - אין צורך להכות מנקודה אחת.
 4. תחושת קצב. במקרים מסוימים, טוב מאוד להשתמש בתנועות בודדות, אך במהלך הקרב יש צורך להילחם במהירות גבוהה יותר. אתה יכול לעבוד על הקצב על ידי ביצוע מספר תנועות, כמה מכות, התחמקות וצעדים, ואז לחזור עליהם.זה יאפשר לספורטאי להרגיש את הקצב בגופו, כמו גם לשפר 100% מכה, תוך שימוש במלוא עוצמת הרגליים והידיים.
 5. בחירת אסטרטגיה. Shadowboxing היא הדרך המושלמת לתרגל אסטרטגיה לפני קרב. זה לא רק מאפשר לך לפתח טכניקות, אסטרטגיות והרגלים חדשים, אלא גם לתרגם אותם לאחר מכן למציאות, בזכות זיכרון השרירים.
 6. סיום האימון. לאחר סיום התרגיל עליכם להאט, לנשום ולהירגע לחלוטין. אתה יכול לחזור על הניתוח האחרון שלך בראש. עליכם לנתח גם טכניקות, תנועות ואסטרטגיות שונות העשויות להיות שימושיות בזירה בעתיד.

זנים של טכניקות לחימה בצללים

 • לבד עם עצמי. הביצוע מתבצע כאשר הספורטאי לבדו. אתה יכול להילחם מול המראה, לשפר את גופך ולתרגל מכות. אתה יכול גם להתאגרף בטבעת כדי להתרגל בהדרגה.
 • עם שותף. אתה יכול להילחם עם בן / בת זוג. השורה התחתונה היא שאתה נלחם ביריב שלך, אך יחד עם זאת אינך נוגע זה בזה - כל השביתות עדיין מתרחשות אך ורק באוויר. העיקר לא לעמוד במקום ולא לוותר.
 • בהדרכת מאמן. האם האפשרות הטובה ביותר. אחרי הכל, מי, אם לא מאמן, יכול לעזור לשפר באמת את הטכניקה, להצביע על החסרונות הקיימים ולתת עצות. הוא זה שיסייע בבחירת טקטיקות ואסטרטגיות במצבים שונים. ככל שהתכונות המקצועיות של המאמן יהיו טובות יותר, כך הלוחם יהיה טוב יותר.

תפקיד כפפות המשקל בלחימת צללים

במשקולות הידיים, המיוצרות בצורת כפפות מיוחדות, יש חומר מילוי התורם לעלייה במשקל. מטרתם העיקרית היא ליצור מרכז כובד נוסף בקצה מפרקי כף היד, אשר, בתורו, משפיע לטובה על שיפור התפתחות שרירי הכתף ואמה, כמו גם על התפתחות הסיבולת.

בפרט, מתאגרפים היו הראשונים שחשבו לראשונה על משקולות ידיים, משימת המכשירים הייתה להגביר את מהירות המכה תוך שמירה על הטכניקה. מכיוון שמשקל היד הראשוני קטן למדי, הייתה להם הזדמנות להגביר את חוזק הנפץ אך ורק באמצעות שכיבות סמיכה ותרגילים אחרים. כפפות שקלול פתרו לחלוטין את הבעיה, מכיוון שהם אפשרו להשיג את היתרונות החשובים ביותר:

 1. טווח תנועה טבעי. למרות תזוזה מסוימת של מרכז הכובד של התנועה, משקולות היד אפשרו לשמור על המשרעת הטבעית ולתרגל את הטכניקה של תנועה נפיצה, והביאה אותם קרוב ככל האפשר למציאות.
 2. עומס מתקדם. אם שכיבות סמיכה ולחיצות משקולות מכוונות לעלייה כללית בכוח וברוב המקרים יש להן השפעה עקיפה בלבד על עוצמת הפגיעה, אזי תנועה ישירה עם עליית מהירות אפשרה ליצור עומס פרוגרסיבי הדרגתי.

כמובן שחוזק שרירי הכתפיים נחוץ לא רק עבור הספורטאים העוסקים באומנויות לחימה, ולכן כפפות שקלול הפכו פופולריות מאוד כמעט בכל ענפי הספורט. ואגרוף צללים לא היה יוצא מן הכלל.

קריטריוני בחירה נכונים

אז, לאילו מטרות יש צורך בכפפות משוקללות, הכל ברור. עכשיו נשאלת השאלה - איך לבחור אותם נכון כדי לא להתאכזב מהרכישה בהמשך?

ישנם מספר קריטריונים עיקריים המאפשרים לך לא לטעות בעת בחירתך:

 • נוֹחוּת. למרות הכל, גורם זה עצמו צריך להיות החשוב ביותר. ואכן, בניגוד למשקולות, משקולות נלבשות הרבה יותר זמן, ולכן כל שפשוף או איזון שגוי עלולים לגרום לאי נוחות, ובמקרים נדירים יותר, אפילו לעקירה ולפגיעה אחרת.
 • מִשׁקָל. יש לבחור אותו בהתאם למטרה ומשך הלבישה. עדיף לקנות ערכות מרובות ולהחליף בין השימוש בהן. או שימו לב לגרסה עם לוחות נשלפים.
 • סוג מילוי. ישנם שלושה סוגים עיקריים של חומר מילוי - עופרת, חול ומתכת.עופרת היא די נדירה. החול מקבל לעתים קרובות תלונות על כך שהוא נוטה לחלחל דרך תפר התפירה לאורך זמן, ומשקלו של חומר שקלול כזה קבוע, וגרסת המתכת מספקת עלייה או ירידה במשקל השרוול, מכיוון שהפלטות נשלפות. מסיבה זו הפתרון הטוב ביותר יהיה לקנות כפפות עם משקולות מתכת. עם זאת, גרגירי הוא גם לא אופציה רעה, במיוחד אם אתה צריך להשמין מעט.
 • חומר ייצור. הבחירה הטובה ביותר היא פוליאסטר או ברזנט, מכיוון שיש להם חיי שירות ארוכים יותר;
 • יַצרָן. היצרן ממלא תפקיד חשוב גם בבחירת כפפות השקילה. לכן, כדאי לתת עדיפות רק לסחורות של יצרנים מהימנים הנותנים אחריות איכותית ויש להם ביקורות חיוביות.

דירוג כפפות השקילה הטובות ביותר

קוברה 3.5 ק"ג

המשקל מותאם על ידי משקולות עופרת יצוקים במיוחד ומצופים באבקה. יחד עם זאת, העומס תלוי בסיבולת הכוח של הספורטאי. במהלך האימון, כמו גם במהלך איגרוף הצללים, שקלול מיוחד לא רק תורם להוספת משקל, אלא גם מבטיח התאמה נוחה של הכפפה על יד הספורטאי. 2 מתלים אחראים על התאמת הגודל הנדרש. לפני תחילת האימון מומלץ לפרוש את הידיים בכפפות.

מכיוון שמשקלם הכולל של הזוג הוא 7 ק"ג, חשוב להבין שעומס זה ילך לכל חלקי הגוף (כתפיים, רגליים, גב תחתון). לכן, חשוב ביותר לחמם ולפקח על עוצמת האימון כדי לא לפגוע במפרקים.

חומר הייצור הוא בד סינתטי עמיד - ניילון 1680D. כדי לנטרל את הרגישות של הידיים למשקלי מתכת, החלק הפנימי של המוצר מרופד באיטום בעובי 5 מ"מ. הצד החיצוני של הכפפות עשוי מבד כותנה טבעי. למרות עמידות הביצוע, בתהליך של עומסים עזים הבד יכול להישחק בהדרגה.

המוצר מוגן בפטנט ובעל תעודת היגיינה מקבילה.

משקל כפפות קוברה 3.5 ק"ג

יתרונות:

 • חוזק חומר הייצור;
 • התאימו היטב ליד;
 • היכולת להתאים את הגודל הרצוי;
 • תעודת פטנט והיגיינה.

חסרונות:

 • במהלך אימונים אינטנסיביים מתרחש ללבוש חומר;
 • משקל כבד, אשר אם הוא מוזנח, עלול להוביל לפגיעה במפרקים.

סקייט, 2 ק"ג

מודל זה פותח על בסיס נבחרת רוסית האיגרוף הלאומית. כל שלוש החוליות של הנבחרת, כולל בנים, נוער ומבוגרים, מתאמנות באופן קבוע בכפפות כאלה לפני תחרויות חשובות. לדבריהם, "הידיים שלהם פשוט עפות".

המשקל המיוחד שנוסף לחלק הפנימי של המוצר לא רק תורם להתעמלות נוחה (אגרוף צללים 3 * 3), אלא גם מבטיח התאמה נוחה של הכפפה, ומונע את החלקתה על היד. 2 המתלים החיצוניים אחראים על התאמת הגודל הנדרש.

המשקל הכולל הוא 4 ק"ג והעומס כולו מופץ באופן שווה לא רק על זרועות הספורטאי, אלא גם על כל שאר חלקי הגוף, במיוחד על הגב התחתון והרגליים.

כפפות מחולקות לימין ולשמאל, ולכן העיקר לא לבלבל אותן, אחרת תהיה תחושה של אי נוחות.

משקולות כפפות סקאט, 2 ק"ג

יתרונות:

 • היכולת להסתגל לגודל הנדרש;
 • שימוש נוח;
 • מיוצר מבד סינטטי עמיד.

חסרונות:

 • יתכן ובלאי חומר מהיר;
 • אם משתמשים בו ברישול, קיים סיכון לפציעה.

טורס 5235 WC, 0.5 ק"ג

מיועד לתרגול שביתות אגרוף צל. התאמה מושלמת לידיים בזכות אזיקי סקוטש ורצועת הידוק. לכל כפפה משקל של 0.5 ק"ג.

חומר הייצור הוא ניאופרן איכותי, והמילוי הוא שבבי מתכת.

בשל ההתקשרות העמידה והנוחה על מפרקי כף היד, הם מספקים עומס אופטימלי, תוך שהם לא מפריעים לתנועה.

בנוסף לתרגול שביתות אגרוף צל, הם יכולים לשמש לריצה, אירובי, התעמלות בריאות וכושר.

משקולות כפפות Torres 5235 WC, 0.5 ק"ג

יתרונות:

 • קיבעון חזק;
 • חומר ייצור באיכות גבוהה;
 • הקפדה על עומס אופטימלי;
 • אל תפריע לתנועה.

חסרונות:

 • לא נמצא.

כפפת אדידס קרוס קאנטרי, 0.25 ק"ג

חומר הייצור הוא ניאופרן איכותי, המבטל את הסבירות לשפשף במהלך האימון ולתרגל שביתות אגרוף צל.

במשקל 0.25 ק"ג, מצויד בטכנולוגיית Climacool להסרת לחות והבטחת זרימת אוויר מיטבית.

חומר הניפוח מיוצר בצורה של כדורי מתכת, ובשל מהדק הוולקרו הנוח הם קבועים באופן אידיאלי על היד.

כפפת אדידס קרוס קאנטרי, 0.25 ק"ג

יתרונות:

 • קיבוע נוח;
 • שימוש בניאופרן החלקה איכותי;
 • סוכן שקלול בצורה של כדורי מתכת.

חסרונות:

 • נֶעדָר.

כפפות ג'ל משוקללות של Everlast

למרות העובדה שכפפות אלו מיועדות בעיקר לתרגול מכות צל, ניתן להשתמש בהן לעבודה עם תיק פנאומטי. טכנולוגיית האוורגל המיוחדת תורמת לספיגת זעזועים מצוינת ולהגנה על מפרקי האצבעות. סקוטש מאפשר לך לתקן את המוצר על פרק כף היד ככל האפשר, ומונע את החלקתו.

שקיות נשלפות במשקל 450 גרם כל אחת ממוקמות על גב היד בכיס בטיחות מיוחד.

כפפות ג'ל משוקללות של Everlast

יתרונות:

 • שימוש נוח;
 • מיקום משקל נוח (איזון);
 • הגנה על הידיים מפציעה.

חסרונות:

 • קשה ללבוש ולהמריא;
 • רמת ביצוע לא מספקת.

אדידס ADWT-10702

דגם זה הוא הידע האמיתי של יצרן ציוד ספורט פופולרי. כשהוא לובש כפפות כאלה, הספורטאי מקבל משקל נוסף של 500 גרם לכל יד. כאשר מתרגלים שביתות אגרוף צל, כפפות מאפשרות לידיים להרגיש את העומס הנוסף, הרחק ממרכז הכובד, כמשמעותי.

מהדק וולקרו אמין מקל להניח את המוצר על היד ולתקן את הגודל הנדרש. חומר הייצור מתאים ברכות לעור מבלי לגרום לאי נוחות.

אדידס ADWT-10702

יתרונות:

 • שימוש נוח;
 • אל תגרום לאי נוחות;
 • את היכולת להסתגל לגודל הנדרש.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

כמה טיפים מקצועיים חכמים

על מנת לתרגל שביתות אגרוף צלליות מעניינות ויעילות יותר, ניתן לעשות זאת עם מוסיקה. אנשי מקצוע מייעצים להתמקד במסלולים בעלי תדירות של מעל 120 סל"ד.

בנוסף, תרגיל זה מאפשר לכם להיפטר ממתחים, תוכלו אפילו לפנות אליו בחיי היומיום שאינם קשורים לספורט. לדוגמה, בעבודה או בבית, מרגיש עייף ומאומץ יתר, עליך להקדיש מעט זמן על מנת לבצע תקיפות אוויריות. הפסקה כזו לא רק תקל על המתח, אלא גם תקל על המתח שהצטבר בחזה, בשרירי הכתפיים, בידיים ובפרקי כף היד.

אנשים העוסקים בעבודה מונוטונית במחשב נחשפים להשפעה הגדולה ביותר ממתח מסוג זה - הם פשוט זקוקים לטכניקה כזו.

סיכום

לפיכך, אגרוף צללים הוא תרגיל שימושי למדי לכל מגרש ספורט, וביצועיו עם כפפות שקלול יהפכו את האימון לאינטנסיבי ויעיל יותר.

אם יש לך ניסיון בשימוש בכפפות עם משקולות המוצגות בדירוג זה, או באפשרויות מעניינות אחרות, שתף את דעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *