עדשות המצלמה הטובות ביותר של Canon לשנת 2020

0

צילום הוא אמנות הקפאת הרגע. עם כניסתו של ציוד הצילום, הדבר זמין לרבים, עם תחילת עידן הצילום הדיגיטלי - לכולם, ללא קשר למין ולגיל. על מנת ליצור כרטיסי SIM טובים, עליכם להחזיק מצלמה ראויה. המכשירים הפופולאריים ביותר בשוק הרוסי הם מוצרי החברה קָנוֹן... זה מהווה 44% מכלל המצלמות שנרכשו על ידי הרוסים. עם זאת, כל איש מקצוע יגיד לכם כי 70% הצלחה בעסק זה תלויה בעדשה ורק 30% בפגר. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציעים לקוראים סקירה של "העדשות הטובות ביותר למצלמות Canon לשנת 2020", על סמך ביקורות של לקוחות והמלצות מומחים.

מצלמת חריר

אבות ציוד הצילום היה המצלמה אובסקורה (lat. - חדר חשוך). זה נודע על כך עוד במאה החמישית לפני הספירה, הודות לפילוסוף הסיני מו-צו, שסיפר לאנשים על הופעת תמונות על הקיר בחדר חשוך, כאשר קרן אור עברה דרך חור קטן לתוכו. מעט אחר כך תיאר אריסטו את עקרון עבודתו. במאה העשירית, בעזרתו, הוכיח המתמטיקאי הערבי אלחזין את הליניאריות של התפשטות קרני האור. במאה ה -13 רוג'ר בייקון "גילה" אותו שוב.

היישום המעשי של המצלמה אובסקורה נמצא על ידי אמנים, והראשון שבהם היה לאונרדו דה וינצ'י הגדול. זה היה חדר חשוך עם חור קטן בקיר. קרני האור החולפות דרכו הקרינו תמונה הפוכה של עצם או נוף מואר על הקיר הנגדי, כל כך ברור ורווי, עד שהאמן יכול היה רק ​​להתחקות אחר קווי המתאר שלו ולצבוע את התמונה המתקבלת, תוך שמירה על צללים, גוונים ואמצע גוונים.

ציירים מפורסמים רבים השתמשו ב"כלי "זה כדי לצייר תמונות, דבר שדרש ציור מפורט של ריהוט, פרטים אדריכליים. נכון, לא כולם היו מרוצים מהתדמית ההפוכה.

הנזיר מימי הביניים של מסדר המפגינים, יוהנס צאנו, הצליח לפתור בעיה זו. לאחר שעבד היטב את עבודותיו של לאונרדו, הוא יצר בשנת 1686 גרסה ניידת של המצלמה אובסקורה, המצוידת במראה הממוקם בזווית של 45 מעלות לקרן האור. ההקרנה במנגנון של הנזיר המלומד הופיעה על לוח מאט אופקי, איתו היה הרבה יותר נוח לאמן להעתיק את התמונה שכבר לא הופכה על נייר.

הליוגרפיה ודאגרוטיפ

התצלום הראשון במצלמת אובסקורה צולם על ידי הצרפתי נסיפור נייפס.

מעניין! לא היה ברשותו את מתנת הציור, וניפס רצה שאור השמש יעבוד עבורו.בשנת 1926, לאחר שנים של התנסויות בקומפוזיציות שונות, הוא הצליח לקבל תמונה מצילום של הנוף מחלון בית המלאכה שלו. Niepce קרא לתמונה זו הליוגרפיה.

בן זמנו ובני ארצו של ניפס, לואי דאגרה, להפך, היה אמן מוכשר. תוך כדי עבודתו בתיאטרון הקומיקס אמביפו, הוא התנסה בתפאורה המתוארת על בדים שקופים ענקיים, ושינה את תאורתם בעזרת מראות רבות. לא היה גבול לשמחת הקהל.


דאגרה צייר שברי דיורמות שלו באמצעות מצלמה אובסקורה. הוא רצה לתקן את התמונות שהושגו על הזכוכית. צ'רלס שבלייה, שהכין עבורו את העדשות, קירב את דאגרה וניפס. המחקר המשותף שלהם הוביל לצייד את מצלמת האובסקורה בלוח רגיש לאור, כלומר. למראה המצלמה הראשונה.

התמונות שצולמו עם מנגנון Daguerre נקראו daguerreotypes.

עדשת צילום ראשונה

האופטיקאי הצרפתי צ'רלס שבלייה, זה שהפגיש את ניפצ'ה ודאגרה, יחד עם אביו, בעל בית המלאכה האופטי, עסק בייצור עדשות למיקרוסקופים, טלסקופים ובהפקדת משקפי שמש. אב ובנו הרכיבו את המנגנון הראשון לניסויים של ניפצ'ה, יצרו מצלמות אובסקורה לדאגואר. אבי המציא עדשה למצלמת חריר. הבן שיכלל את זה. בנוסף, צ'רלס המציא את מכשיר הציור שלו - המצלמה הצלולה.

עדשת הצילום הראשונה פותחה על ידי צ'רלס שבלייה בשנת 1839. זו הייתה עדשה - מניסקוס אכרומטי. שבלייה הרכיב אותה באמצעות עדשה דו-קונקוואית העשויה מזכוכית אופטית עם אינדקס שבירה גבוה (flin), ועדשת biconcave עם אינדקס שבירה נמוך (כתרים). באותה תקופה הוא ממציא את דיאפרגמת הקשתית, עם להבי מתכת.

מעניין! בשנת 1849 קיבל שבלייה מדליית זהב בתערוכה בפריס לתצלומים של פיאטיגורסק וסביבתה, שצולמו עם עדשתו. מחבר הצילומים היה הצלם הרוסי המפורסם ס.ל. לויצקי. בשנת 1877 הוענק לויצקי ובנו לתואר צלמי החצר "הוד מלכותם האימפריאלית".

בחירת אופטיקה למצלמות CANON

עדשת צילום מודרנית היא מכשיר אופטי מורכב, הכולל:

 • אלמנטים אופטיים המורכבים מעדשות כדוריות, כדוריות ונפוצות נמוכות;
 • מייצב אופטי;
 • מנוע פוקוס אוטומטי;
 • דִיאָפרַגמָה.

כדי לקבוע את הקריטריונים לבחירת אופטיקה איכותית למצלמה דיגיטלית, עליך להכיר את חלק מהמאפיינים הטכניים והיכולות שלהם. מידע זה כלול בתוויות שעל העדשה.

כיצד לפענח את הסימון

בכל המשקפיים יש כיתובים בהם המאפיינים העיקריים שלהם מוצפנים. אתה צריך להיות מסוגל לקרוא ולהבין אותם. מבחינת קנון, הטובים ביותר יהיו זכוכית "טבעית" מאותה חברה. לפיכך, הכיתוב הראשון שנחפש יהיה המילה "CANON".

יתכנו כתובות המציינות את סוג הירי. פירוש המילה "MACRO" הוא זכוכית מיוחדת המיועדת לצילום חפצים בסולם של 1: 1, או אפילו גדול יותר (זה אפשרי גם כן). פירוש המילה "LENC" מתמודד עם עדשה, לא משקפת או טלסקופ. לפיכך, הכיתוב CANON MACRO LENC מציין שיש לנו עדשה של CANON לצילומים בקנה מידה גדול.

מסגרת מלאה וגורם חיתוך

מצלמות דיגיטליות יכולות להיות מסגרות מלאות או חתוכות. שני מושגים אלה הופיעו בחיי היומיום של צלמים עם הופעתן של מצלמות דיגיטליות. רוחב סרט הצילום הרגיל הוא 35 מ"מ, המסגרת הסטנדרטית הייתה 35 x 24 מ"מ (איננו רואים כאן מצלמות סרט בפורמט רחב).

במצלמה דיגיטלית הוחלף הסרט במטריקס רגיש לאור. מידותיו יכולות להתאים למסגרת סרטים רגילה בגודל 35x24 מ"מ.מצלמות אלו נקראות מצלמות מסגרת מלאה. מצלמות עם חיישן קטן יותר מכונות "חתוך", מהמילה אנגלית crop (cut).

ייעוד ה- EF ספציפי לתושבת המצלמה של קנון (מזח אופטי גוף מצויד במגעים לאלקטרוניקה). פשוט EF - אומר לנו שעדשה זו מיועדת למצלמות 5D, 6D ו- 1D עם מסגרת מלאה. עם זאת, ניתן להתקין אותם במצלמות Canon אחרות, כולל במצלמות. האותיות EF-S מסמנות את כוס היבול בלבד.

אנחנו יכולים לדבר על היתרונות והחסרונות משני הסוגים במשך זמן רב. יש אנשים שאוהבים מצלמות עם מסגרת מלאה, חלקם עובדים אך ורק עם יבול ולא מתכוונים לשנות זאת. דבר אחד בטוח: מצלמות עם מסגרת מלאה יקרות בהרבה מיבול.

ייעוד אורך מוקד

המרחק ממישור העדשה למטריצת המצלמה נקרא אורך המוקד. חשוב מאוד להבין שזה לא מאפיין של מצלמה, אלא של עדשה. נמדד במילימטרים. דוגמאות לייעוד: 35 מ"מ, 50 מ"מ, 100 מ"מ.
ישנן שתי קבוצות של עדשות:

 • זום - עם אורך מוקד משתנה;
 • תיקונים - עם מיקוד מתמיד.

אורך המוקד של הגופים מסומן במספר אחד: 35 מ"מ, 50 מ"מ וכו '. ככל שהמספר נמוך יותר, כך שדה הראייה גדול יותר. עדשות עם אורכי מוקד עד 50 מ"מ נקראות עדשות רחבות זווית מכיוון שהן יכולות לכסות שטח גדול מאוד במסגרת. אופטיקה עם שדה ראייה של יותר מ 90 מעלות נקראות זווית רחבה במיוחד.

תיקון של חמישים מילימטר נקרא נורמלי, מכיוון שהוא מראה ללא עיוות מה רואה העין האנושית.

אופטיקה עם אורך מוקד של יותר מ -70 מ"מ נקראת טלה. ככל שאורך המוקד ארוך יותר, כך זווית שדה הראייה קטנה יותר. אם פרמטר זה עולה על 300 מ"מ, האופטיקה נקראת פוקוס ארוך במיוחד.

התיקונים חסרים זום. ניתן להגדיל או להתקרב לנושא רק על ידי מעבר לעבר הנושא לצילום מקרוב, או התרחקות ממנו כדי לקבל צילום רחב.

אורך המוקד של הזום הוא ערך משתנה. דוגמה לייעוד: 70-200 מ"מ. על ידי סיבוב טבעת הזום אנו משנים את זווית הראייה, מה שגורם לכך שהאובייקט מתקרב חזותית או מתרחק. צלמים מקצועיים משתמשים במיומנות בכוחם של התקרבות ותיקונים כדי "לשחק" בפרספקטיבה ובפרופורציות של האובייקטים.

ייעוד צמצם

יחס הצמצם מסומן במספרים 1: 5.6; 1: 2.8; 1: 1.2 וכו ' פרמטר זה מציג את כמות האור המרבית שהעדשה יכולה לחדור דרכה. ככל שהמספר אחרי המעי הגס קטן יותר, כך הזוהר של זכוכית כזו גבוה יותר. לדוגמא, יחס צמצם של 1: 1.2 הוא יותר מ -1: 5.6. עדיף משקפיים עם צמצם גבוה. איתם תוכלו לצלם תמונות באיכות גבוהה בתאורה חלשה במהירות תריס ארוכה מבלי להשתמש בפלאש או באמצעות חצובה.

מעניין! על מנת לצלם את הצד הרחוק של הירח, השתמשה נאס"א בעדשת Carl Zeiss Planar 50mm f / 0.7 המיוצרת והמהירה ביותר בעולם עם צמצם של 1:07. בסך הכל הופקו 10 מהם.

לתיקונים תמיד יש יחס צמצם קבוע. עבור זום, ניתן לציין את יחס הצמצם בשני מספרים, למשל f 3.5 / 5.6. המשמעות היא שבאורך המוקד המינימלי תוכלו לפתוח את הקשתית במלואה (עמדה 3.5). אם תצמצם את זווית הראיה על ידי קירוב חזותי של הנושא אליך על ידי גלילת טבעת הזום, הצמצם ייסגר אוטומטית ל -5.6, וכך יקטין את הצמצם. כדי לפצות על חוסר האור במסגרת, יהיה עליכם להגדיל את החשיפה (מהירות תריס), או להעלות את ה- ISO (רגישות המטריצה).

קטע יוקרה

יוקרה, מהאנגלית "Luxury" - יוקרה, פירושה שהעדשה שייכת למוצר היקר והאיכותי ביותר. אם אתה רואה את האות L ושפה אדומה על המארז, כדאי שתדע שזה דבר יקר מאוד. אופטיקה זו מצוידת תמיד בעמידות בפני אבק ולחות ובעדשות הטובות ביותר הקיימות כרגע. משקפיים כאלה נותנים תמונה מנוגדת, משחזרים צבעים בצורה מושלמת ולא מעוותים שום דבר.

מייצב תמונה אופטי

מכשיר מאוד שימושי.זה מבטל את "טשטוש" התמונות מהיד הרועדת בידיים הטבעיות, מה שחשוב במיוחד לבעלי מצלמות כבדות, או במהלך צילום מורחב, כאשר הידיים מתעייפות, או בעת צילום במהירות תריס איטית ללא חצובה. ייצוב מופעל על ידי כפתור מיוחד בתיק.

מנוע פוקוס אוטומטי

USM מציין את סוג מנוע הפוקוס האוטומטי. באופטיקה זו אין צורך להתמקד באופן ידני. מנוע הפוקוס האוטומטי יפעל אוטומטית והתמונה תובטח בפוקוס. מנוע ה- USM משמיע קצת רעש במהלך ההפעלה. בעת הקלטת סרטונים, הבעלים יצטרך להשתמש במיקרופון חיצוני על מנת שלא ייקלט רעש המנוע. במקום USM, אתה יכול לראות את הכיתוב STM. המשמעות היא שהפוקוס האוטומטי מצויד במנוע שקט. המצלמה עם פונקציית המיקוד האוטומטי מותאמת לצילומי וידאו.

ציר של מסנני אור

בקצה הקדמי של העדשה יש חוט לחיבור פילטר אור. כדי לא לטעות בממדיו, קוטרו מצוין, למשל, Ø 50 מ"מ.

מרחק מיקוד הכי קרוב

זה מצוין במטרים. מציין את המרחק המינימלי שתוכל לקרב את המצלמה לנושא כדי לקבל צילום בפוקוס. אם תתקרב למרחק המינימלי המיקוד האוטומטי לא יתמודד עם משימתו ולא תוכל לקבל תמונה טובה. פרמטר זה חשוב למי שאוהב לצלם חפצים קטנים בתמונת תקריב. את הייעוד המקביל למרחק המיקוד המינימלי ניתן להחיל על טבעת המיקוד או להציג אותו בחלון מיוחד על חבית העדשה.

על מה עוד כדאי לשים לב

לעדשות CANON יש תמיד מתג למיקוד אוטומטי וידני, אשר מסומנים באותיות AF ו- MF. בחר במצב אוטומטי (AF), כיוון את המצלמה לעבר הנושא ולחץ על התריס לחצי הדרך. המצלמה מתחילה לתפוס פוקוס באופן אוטומטי. כאשר המוקד נתפס, לחץ על כפתור הצמצם עד הסוף. במצב ידני, הזז את הלחצן למצב MF.

צילום פורטרט

העדשות הטובות ביותר לדיוקנאות הן עדשות ראשוניות. לתקציב הקבוע ביותר יש צמצם של f / 1.8. הזום הטוב ביותר לא יכול לעבור מהר יותר מ- f / 2.8. מרגישים את ההבדל! בגלל הצמצם הגבוה יותר, התיקונים נותנים רקע מטושטש יותר, וזה חשוב מאוד לדיוקן. לבסוף, לתיקונים יש את העדשות הטובות ביותר. הם מספקים עיבוד צבעים טוב יותר ועומדים טוב יותר בתאורה האחורית. זה מוסבר על ידי הפשטות של מכשיר התיקון, בהשוואה לזום. אין חלקים נעים, פחות זכוכית, פחות השתקפויות בממשק העדשה-אוויר, פחות עיוותים.

למשקפיים הטובים ביותר לצילום פורטרטים אורכי מוקד של 50, 80, 100, 135 מ"מ. אלה תיקונים עם מיקוד ארוך. ראש זווית רחבה מייצר עיוות משמעותי, וכתוצאה מכך עלייה בפירוט הקרובה ביותר לעדשה. את הדיוקן ניתן לעשות עם אף מוגדל, מצח, לחיים או עיניים. אם אתה לא צריך דיוקן, אלא סרט מצויר, אתה יכול להשתמש באופטיקה רחבת זווית.

מצלם נוף

עדשת הפריים לצילומי נוף היא עדשת הפריים. אם נשווה בין פריים וזום בעלות זהה, הרי שהפריים יהיה תמיד איכותי יותר וייצור תמונות בעלות חדות גדולה יותר והעברת אור טובה יותר מזום. אבל כך קורה שצלם עם עדשה קבועה לא יוכל להתקרב לנושא במרחק הנדרש, או שאובייקטים לא רצויים נופלים לפריים. יש צורך להפחית מעט את זווית שדה הראייה. זום רחב זווית כמו 16-35 מ"מ, 17-40 מ"מ יכול לעזור כאן. איכות התמונה תהיה מצוינת, אך לא המקסימלית (לא למכירה).

ספורט וחיות בר

למטרות אלה נעשה שימוש באופטיקה במיקוד ארוך ובמיקוד ארוך במיוחד. כתבי ספורט משתמשים ב- EF 400 מ"מ f / 2.8 L IS USM לרוב. כפי שניתן לראות מהסימונים, כאן עסקינן בפריים פוקוס ארוך במיוחד של פלח היוקרה, עם יחס צמצם טוב (f / 2.8), מייצב מתח אופטי ומנוע פוקוס אוטומטי של USM.

צילום מקרו

כולם העריצו אי פעם צילומי פרחים או חרקים בפורמט גדול. עדשת מאקרו משמשת לצילום כזה. מדובר באופטיקה מיוחדת עם אורכי מוקד רגילים (50 מ"מ) ל -180 מ"מ. התמונה של אובייקט קטן נלקחת על כל המסגרת.המאקרו EF 100 f / 2.8 פופולרי מאוד ואהוב על המאקרו EF 100 f / 2.8, עם מרחק מיקוד מינימלי של 31 ס"מ. הוא מאפשר לך לצלם את הנושא בגודל טבעי, עם חדות מעולה ורפרודוקציית צבעים.

עדשת משמרת

כלי מעניין, עם יכולת הסטה והטיה סביב הציר האופטי. אם מופיעים עיוותים פרספקטיביים בעת צילום אובייקטים אדריכליים, ניתן לתקן אותם על ידי הזזת האופטיקה יחסית לחלון המסגרת או הטייתו ביחס לציר האופטי. אופטיקה לגזירה בלבד מסומנת כ- PC (תיקון פרספקטיבה). העדשה, שיכולה גם לשנות את זווית ההטיה, מסומנת ב- TS (Tilt and Shift). דוגמה - Canon TS-E 45 מ"מ f / 2.8. משמרות יקרות, לפחות 1000 דולר.

איזו עדשה עדיף לקנות?

בנוסף לזכוכית המקורית, מצלמת CANON יכולה להיות מצוידת באופטיקה של חברות צד שלישי. שקול כמה מהיצרנים הטובים ביותר.

לרוב משתמשים במוצרי חברת Sigma היפנית. המשקפיים הזולים שלה, כמעט שלא שונים באיכותם ממוצרי CANON, נחותים משמעותית ממחירם. נכון, לא הכל חלק כאן עם שכפול צבעים. מוצרי סיגמא נותנים גוונים חמים יותר. העור והעלווה של העצים מקבלים גוון צהבהב. דוגמאות תקציב יכולות לתת ציפוי אפור. אך ניתן לתקן זאת באמצעות עורך גרפי.

אופטיקה טמרונית פחות נפוצה. המוצרים של החברה היפנית הזו דורשים בדיקה, מכיוון שניתן לייצר כמה מאותן עדשות בעלות איכויות שונות. במחיר, מוצרי טמרון יקרים במקצת מסיגמה.

יש גם אופטיקה של חברת Tokina היפנית, Vivitar האמריקאית ו- Soligor הגרמנית. הם נדירים ביותר בשוק שלנו. אז האלטרנטיבה הטובה ביותר לעדשות CANON היא אופטיקה של סיגמא. עם זאת, אם התקציב מאפשר זאת, האפשרות הטובה ביותר עבור מצלמת CANON תהיה חומרה מקורית.

דירוג עדשות איכות למצלמות Canon

10. Canon EF-S 18-55 מ"מ f3.5-5.6 IS STM

פותח את טווח הזום למצלמות עם גורם חיתוך בגודל 18-55 מ"מ ואורכי מוקד משתנים. מתאים למתחילים ככוס רגילה. לצילום פנימי הצמצם אינו מספיק, אך זה מפולס על ידי צילום באמצעות חצובה ופלאש. איכות התמונות, בכפוף לתנאים אלה, פשוט מצוינת. פוקוס אוטומטי במהירות גבוהה בעת צילום וידאו. מנוע STM פועל בשקט. מחיר ממוצע: 5250 רובל.

Canon EF-S 18-55 מ"מ f3.5-5.6 IS STM

יתרונות:

 • חדות טובה;
 • עיבוד צבעים מעולה;
 • מייצב תמונה;
 • פוקוס אוטומטי מהיר;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • צמצם קטן.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF-S 18-55 מ"מ f / 3.5-5.6 IS STMעדשת זום עם אורך מוקד משתנה בין 18 ל 55 מ"מ, זווית ראיה 27.5 - 75.2 מעלות דק. מרחק מיקוד מינימלי - 25 ס"מ. מיועד לעבודה עם מצלמות חלקיות. פרמטרי צמצם - 3.50-5.60, מספר הלהבים -7. יש מייצב אופטי. כונן פוקוס אוטומטי STM שקט. העדשה יכולה להיות מצוידת במסנני צבע 58 מ"מ.5250 רובל

9. Canon EF 28 מ"מ f / 2.8 IS USM

העמדה התשיעית תופסת פריים רחב זווית עם צמצם f / 2.8. זה לא האינדיקטור הגדול ביותר מבין התיקונים, אבל אופטיקה עם דיאפרגמה כזו נחשבת בין המהירות. למכשיר יש את כל הפונקציונליות הדרושה ופרמטרים אופטיים מצוינים להשגת תמונות באיכות גבוהה. תוכנן לעבוד עם מצלמה עם מסגרת מלאה, המפיק צילומי נוף מצוינים. זה הוכיח שהוא מצוין כצוות במצלמות חתוכות. המייצב האופטי ממש טוב. המיקוד האוטומטי מהיר וחד. מחיר ממוצע: 30,950 רובל.

Canon EF 28 מ"מ f / 2.8 IS USM

יתרונות:

 • מידה קומפקטית;
 • קל;
 • איכות תמונה מעולה;
 • פוקוס אוטומטי מהיר;
 • מייצב מעולה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה עבור פונקציונליות זו.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF 28mm f / 2.8 IS USMעדשת ראש זווית רחבה עם אורך מוקד של 28 מ"מ, מרחק מיקוד מינימלי של 23 ס"מ, צמצם של 2.8 מ"מ. תוכנן לעבודה עם מצלמות מסגרת מלאה. מצויד במייצב אופטי ומנוע פוקוס אוטומטי של USM. אלמנטים אופטיים - 9, קבוצות של אלמנטים אופטיים - 7. משקל 260 גרם. מתאימים מסנני אור בקוטר 58 מ"מ.30950 רובל

8. Canon EF 100mm f / 2.8 Macro USM

במקום השמיני בביקורת נמצאת העדשה לצילום מאקרו. כל קסמיו מצוינים בתווית. זהו פריים טלה עם מנוע פוקוס אוטומטי קולי. תוכנן לעבודה עם מצלמת פריים מלא. זה איתו שאתה יכול לקבל תמונות של חרקים או פרחים בקנה מידה של 1: 1 לכל המסגרת. בעזרת זכוכית זו תוכלו לצלם מאקרו, פורטרט, להשתמש בו כעדשת טלה. עומק השדה הוא רדוד, ולכן עדיף לעבוד עם חצובה. חדות מעולה, בוקה נעימה, עיוות מינימלי. המיקוד האוטומטי מהיר, שקט ומדויק. יש כאלה שמוטרדים מהיעדר מייצב, אך אל תשכחו שהכוס הזו מושחזת לצילום מאקרו, ודל לא יעזור בז'אנר הזה. מחיר ממוצע: 28,300 רובל.

Canon EF 100mm f / 2.8 Macro US

יתרונות:

 • חדות מעולה;
 • פירוט גבוה;
 • זוהר הגון;
 • בוקה נחמד.

חסרונות:

 • עומק שדה קטן.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF 100mm f / 2.8 Macro USMעדשת פריים עם פוקוס ארוך לצילום מאקרו, עם אורך מוקד של 100 מ"מ, זווית ראיה של 24 מעלות, מרחק מיקוד מינימלי של 31 ס"מ, צמצם f / 2.8. מידות 79x119 מ"מ, משקל 600 גרם. אלמנטים אופטיים 12, קבוצות של אלמנטים אופטיים - 8. מצויד במנוע פוקוס אוטומטי קולי, חוט למסנן אור, בקוטר 58 מ"מ. עובד עם מצלמות מסגרת מלאה וחתוך.28,300 רובל

7. Canon EF 17-40 מ"מ f / 4 ליטר USM

ה- L הראשון בסקירה שלנו. זום זווית רחבה במיוחד עם צמצם נמוך ומנוע פוקוס אוטומטי USM. יש מעטים שיחפשו פגמים באופטיקה של פלח היוקרה. עמידות מצוינת, אופטיקה והרכבה באיכות הגבוהה ביותר. ניגודיות גבוהה ורפרודוקציית צבעים מעולה. המיקוד האוטומטי מדויק מאוד ולא מפספס. הגנה אמינה מפני חדירת אבק ולחות. איתו - אפילו מתחת למים. רבים מחשיבים את הכוס הזו כצוות, אך זה לא לגמרי נכון. מדובר באופטיקה מתקדמת ומתקדמת לצילומי נוף. האיכויות המצוינות שלה נחשפות במלואן באמצעות מצלמה עם מסגרת מלאה. מארז נוח ומכסה עדשה כלול. המחיר ל- L-ki אינו גבוה, בממוצע - 31400. לפי קונים - היחס הטוב ביותר בין מחיר, איכות ופונקציונליות.

Canon EF 17-40 מ"מ f / 4 ליטר USM

יתרונות:

 • עמיד מאוד;
 • כל מזג האוויר;
 • איכות התמונה מצוינת;
 • פוקוס אוטומטי מהיר ומדויק;
 • מידות ומשקל לא מפריעים;
 • מחיר מקובל.

חסרונות:

 • הם פשוט לא קיימים.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF 17-40 מ"מ f / 4 ליטר USMעדשת זום רחבה עם אורך מוקד משתנה בין 17 ל -40 מ"מ, צמצם f / 4, מרחק מיקוד מינימלי של 28 ס"מ, זווית ראייה בין 54 ל -107 מעלות. יכול לעבוד עם מצלמות עם מסגרת מלאה ולחתוך. אלמנטים אופטיים 12, קבוצות - 9. מידות 83.5 x 96.8 מ"מ. משקל 500 גרם. מנוע פוקוס אוטומטי על-קולי. הגנה מפני אבק ולחות.33,990 רובל

6. Canon EF 28 מ"מ f / 1.8 USM

השורה השישית תפוסה על ידי תיקון צמצם רחב זווית. המשתמשים מעריכים את זה בזכות הקומפקטיות והמשקל הקל, הצמצם הגבוה, הזווית הרחבה ואיכות התמונה המעולה. מטשטש את הרקע בצורה מושלמת. זהו צייר נוף נהדר, אך דיוקנאות באורך מלא יוצאים טוב מאוד. קוטר חוט המסנן - 58 מ"מ נפוץ מאוד, לא קשה להרים אף אחד. סימס חד, עיבוד צבע מעולה. מנוע הפוקוס האוטומטי USM עובד ללא דופי. מחיר ממוצע: 32,240 רובל.

Canon EF 28 מ"מ f / 1.8 USM

יתרונות:

 • פוקוס אוטומטי מהיר ומדויק;
 • צמצם גדול;
 • זווית ראייה רחבה;
 • תמונות באיכות גבוהה;
 • צְפִיפוּת.

חסרונות

 • אין מספיק מכסה עדשה כלול.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF 28 מ"מ f / 1.8 USM עדשת פריים רחבת זווית עם אורך מוקד של 28 מ"מ, צמצם f / 1.8, זווית ראיה של 75 מעלות, מרחק מיקוד מינימלי של 28 ס"מ. ישנם 10 אלמנטים אופטיים, קבוצות - 9. פוקוס אוטומטי עם מנוע USM. מידות 73.6 x 55.6 מ"מ, משקל 310 גרם. חוט למסנן קליל בקוטר 58 מ"מ.32240 רובל

5. Sigma AF 8-16 מ"מ f / 4.5-5.6 DC HSM Canon EF-S

במקום החמישי נמצאת הזכוכית הראשונה והיחידה שאינה מקורית למצלמות קנון בסקירתנו. זהו מוצר של Sigma, זום רחב זווית במיוחד אינו הצמצם הגדול ביותר. הסימונים מצביעים על כך שהתושבת לזכוכית זו מיועדת למצלמות עם מסגרות קטנות.טוב מאוד לצילום נופים ונופים, במיוחד לאלה שאוהבים לטייל בערים אירופיות עתיקות. כל מה שאתה רוצה לתפוס ישתלב במסגרת. אין מייצב אופטי, אך באורכי מוקד כאלה אין צורך. מחיר ממוצע: 44,990 רובל.

Sigma AF 8-16 מ"מ f / 4.5-5.6 DC HSM Canon EF-S

יתרונות:

 • חדות מעולה;
 • צבעים רוויים;
 • זווית הצפייה הרחבה ביותר, כמעט כמו עין דג;
 • הרכבה איכותית.

חסרונות:

 • חוסר חוט למסנן אור.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Sigma AF 8-16 f / 4.5-5.6 DC HMS Canonעדשת זום רחבה בזווית עם אורך מוקד משתנה בין 8 ל -16 מ"מ, עם תושבת Canon EF-S למצלמות תת-מסגרת, עם זווית ראייה של 75 עד 114 מעלות, מרחק מיקוד מינימלי 0.24 מ '. אופטיקה: שלושה אלמנטים + כדוריים עם פיזור נמוך. מידות - 75 x 105.7 מ"מ, משקל 555 גרם. מנוע פוקוס אוטומטי קולי.44,900 רובל

4. Canon EF 135 מ"מ f / 2 ליטר USM

את השורה הרביעית לקח L-ka אחר. פריים עם פוקוס ארוך למצלמות עם מסגרת מלאה, מהיר, עם מנוע פוקוס אוטומטי של USM. אתה לא צריך לדאוג לאיכות הבנייה. הפס האדום הנחשק והאות L על המקרה מדברים בעד עצמם. האיכות של התמונות מדהימה, גם אם הן צולמו תוך כדי. זה נחשב על ידי קונים רבים לעדשת Canon הטובה ביותר. עיבוד צבעים, בוקה, חדות הם מעבר לשבחים. "פורטרט" נהדר. פוקוס אוטומטי מהיר ועיקש מאפשר לך לצלם סצנות ספורט ואקשן.

Canon EF 135 מ"מ f / 2 ליטר USM

יתרונות:

 • חדות על פני כל השדה;
 • פוקוס אוטומטי מהיר ומדויק;
 • חדות מדהימה;
 • עיבוד צבעים מעולה;
 • הגנה מפני אבק ולחות;
 • חומר גוף עמיד.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF 135 מ"מ f / 2 ליטר USMעדשת טלה באורך מוקד קבוע של 135 מ"מ, מרחק מיקוד מינימלי של 90 ס"מ, זווית ראיה של 18 מעלות. אופטיקה: 10 אלמנטים אופטיים. כולל 2 עדשות בעלות פיזור נמוך, שנאספו בשמונה קבוצות. תוכנן לעבוד עם מצלמות בפורמט מלא וחתוך. מנוע פוקוס אוטומטי של USM. מידות 82.5 x112 מ"מ, משקל - 750 גרם. העדשה יכולה להיות מצוידת במסנני חוט 72 מ"מ.48870 רובל

3. Canon EF 100mm f / 2.8 L Macro IS USM

את השורה השלישית פריים ממוקד ארוך עם צמצם הגון של f / 2.8. פרמטרים אחרים מדברים בעד עצמם. זוהי כוס מאקרו. האיכות מעולה באופן מסורתי, האופטיקה ברמה גבוהה ומזג האוויר, עם מייצב אופטי ומנוע פוקוס אוטומטי USM. התמחותו היא צילום בפורמט גדול. עם זאת, הוא עושה עבודה מצוינת עם דיוקנאות ודיווחים. בקיצור, מדובר באופטיקה אוניברסלית, חדה מאוד, במיוחד בצמצם סגור, עם עיבוד צבעים מעולה וכמעט ללא עיוות. הקונים אוהבים את המיקוד האוטומטי המהיר, בעל מיקוד אוטומטי במהירות 3 מצבים. מחיר ממוצע: 46,990 רובל.

Canon EF 100mm f / 2.8 L Macro IS USM

יתרונות:

 • איכות בנייה גבוהה;
 • אופטיקה מעולה;
 • חדות ועיבוד צבעים מעולים;
 • הגנה מפני חדירת אבק ולחות.

חסרונות:

 • אם יש, רק המחיר.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF 100mm f / 2.8 L Macro IS USMעדשת מקרו ממוקדת עם אורך מוקד קבוע של 100 מ"מ, מרחק מיקוד מינימלי של 30 ס"מ. אופטיקה של 15 אלמנטים המסודרת ב -12 קבוצות. מידות 77.7 x 123 מ"מ. משקל 625 גרם. פוקוס אוטומטי עם מנוע USB. תוכנן לעבודה עם מצלמות מסגרת מלאה. יכול לעבוד עם יבולים. מצויד במייצב אופטי מובנה.46890 רובל

2. Canon EF 35 מ"מ f / 1.4 L II USM

במקום השני נמצא פריים מהיר עם אורך מוקד 35 מ"מ ומנוע פוקוס אוטומטי USM. סימון II מודיע לנו שזו כבר הגרסה השנייה והמשופרת של זכוכית זו. המוצר מדהים בזכות אורך המוקד האידיאלי שלו. ברוב המקרים הוא יכול לשמש "צוות". המיקוד האוטומטי שקט ומהיר יותר מהגרסה הקודמת. זה גם מתפקד טוב יותר בחושך מקודמו.אין סטיות כרומטיות. בנוסף כל התענוגות באיכות קטע ה- L: עמידות, אופטיקה ברמה גבוהה בכל מזג האוויר. זה יראה את עצמו בצורה מושלמת בעת צילום נופים, דיוקנאות באורך מלא, בחוץ. עלות ממוצעת: 86,990 רובל.

Canon EF 35 מ"מ f / 1.4 L II USM

יתרונות:

 • חוסר כרומטיות;
 • צמצם גדול;
 • חדות מעולה;
 • כל מזג האוויר;
 • הרכבה חוזק ואיכותי.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF 35 f / 1.4 L II USMעדשת פריים רחבה בזווית רחבה עם אורך מוקד של 35 מ"מ, מרחק מיקוד מינימלי של 0.28 מ '. האופטיקה כוללת 14 אלמנטים, שנאספו ב -11 קבוצות, כולל שתי עדשות בעלות פיזור נמוך ואחת. בית אבק ואטימות לחות במידות 80 x 106 מ"מ, משקל 760 גרם. סרעפת 9 להבים. יש חוט למסנן קל בקוטר 72 מ"מ. פוקוס אוטומטי עם מנוע USM. 86990 רובל

1. Canon EF 70-200 מ"מ f / 2.8 L II IS USM

את השורה הראשונה ואת הביקורות הטובות ביותר זום הצמצם הגבוה של קטע ה- L, עם מייצב אופטי, מנוע פוקוס אוטומטי USM, אורך מוקד משתנה 70-200 מ"מ. כבר לפי הפרמטרים הללו ברור שהעדשה היא ייחודית. זווית הצפייה משתנה מכמעט רגילה לטלה. יחד עם זאת, החדות מצוינת עבור זום כזה, אפילו עם צמצם פתוח. הצמצם של f / 2.8 הוא המהיר ביותר עבור זום. המייצב אמין ומונע באמת בזבוז. בנוסף אופטיקה מעולה, עמידות ועמידות במזג האוויר. כוס מאוד הגונה במחיר הגון מאוד. העלות הממוצעת של הנס הזה: 95,500 רובל.

Canon EF 70-200 מ"מ f / 2.8 L II IS USM

יתרונות:

 • מיקוד מהיר ומדויק;
 • מייצב מעולה;
 • חדות מעולה.

חסרונות:

 • המחיר לא מתאים לכל אחד.

דגם עדשהמפרטיםמחיר ממוצע
Canon EF 70-200 מ"מ f2.8 L IS II USMעדשת זום טלה באורך מוקד משתנה של 70-200 מ"מ, צמצם f / 2.8, מרחק מיקוד מינימלי של 1.2 מ '. צמצם 8 להבים. אופטיקה: 23 אלמנטים אופטיים המסודרים ב -19 קבוצות. עדשות בפיזור נמוך בכמות של 5 יח '. מייצב אופטי ומנוע פוקוס אוטומטי של USM. עמיד בפני אבק ולחות. מידות 88.8 x 199 מ"מ. משקל 1490 גרם.91,017 רובל

קניית אופטיקה של מצלמות דיגיטליות איכותיות איננה תענוג זול. קו המשקפיים עבור Canon נרחב למדי. כדי לא לזרוק כסף, אתה צריך לדעת היטב מה אתה רוצה לירות ובאיזה מטרות. עבור "הנשמה" אתה יכול להרים משהו במחיר סביר. שווה לקנות משקפיים יקרות אם אתם הולכים או כבר מזמן "בשלים" לפעילות של צלם מקצועי. בכל מקרה, לפני שתבחרו כדאי ללמוד את סוגיהם, היתרונות והיכולות של העדשות, כדי לברר לאיזה סוג צילום הם מיועדים. איזה מהם עדיף לקנות תלוי בך, אך לעולם לא יזיק להקשיב לעצות ולהמלצות של אנשי מקצוע. עיין בקפידה בהוראות ותיאור הזכוכית שבחרת, גלה כמה היא עולה. אנו מקווים שהסקירה שלנו תעזור לך לא לטעות בעת בחירתך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *