מצלמות ההדמיה התרמיות הטובות ביותר לתיקון לשנת 2020

0

אולי הבעיה החמורה ביותר בבנייה המודרנית היא אספקת חום חסכונית באנרגיה. המשמעות היא שכיום לא מספיק רק לחמם את הבית כך שתוכלו לעבור מחדר לחדר במכנסיים קצרים לכל עונת החימום. חשוב לא לשלם יותר מדי עבור משאבי האנרגיה הנצרכים: חשמל, גז טבעי, חימום מרכזי, אספקת מים חמים, עצי הסקה או פחם. דלק, יהיה אשר יהיה, הוא יקר מאוד כיום. כדי לא לבזבז אותו על חימום הרחוב, יש צורך לזהות את אותם צמתים במבני הבניין שדרכם החום משאיר את השטח כלפי חוץ, ולבטל את "הדליפה". מכשיר המסוגל ללכוד, למדוד, להציג ואף להקליט את כל אובדן החום של ביתכם יעזור לכם לראות במו עיניכם את כל "הגשרים הקרים" הללו. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של "הדגמים הטובים ביותר של מצלמות תרמיות לתיקון בשנת 2020", שהורכבו על פי חוות דעת הקונים והערכת מומחים.

קצת היסטוריה

האיש שתגליותיו הובילו ליצירת הדמות התרמית היה פרידריך וילהלם הרשל.

הוא לקח אותו לראשו בשנת 1800 כדי למדוד את הטמפרטורה של הצבעים הראשוניים של החלק הגלוי של הספקטרום. לאחר שהציב מדחומים בקרניים כחולות, אדומות וצהובות, הרשל ביצע מדידות וגילה כי הטמפרטורה בצבעים שונים שונה ועולה מכחול לאדום. ואז המדען העביר את המדחום הרבה מעבר לקורה האדומה (לאזור החשוך) וקיבל את הקריאה הגבוהה ביותר. לפיכך, הוא הצליח לפתוח את טווח קרינת השמש שאינו נראה לעין האדם, הנקרא אינפרא אדום.

מעניין! בשנת 1878 הצליח הפיזיקאי והאסטרונום האמריקאי סמואל פירפונט לאנגלי להמציא מקלט אינפרא אדום שחלקו העיקרי היה אלמנט רגיש (לוחית מתכת דקה) שחומם תוך מדידת התנגדות חשמלית בו זמנית. המכשיר נקרא בולומטר.

הדחף לפיתוח נוסף של טכנולוגיות הדמיה תרמית, כפי שקורה לעתים קרובות, היה מחקר בתחום הציוד הצבאי. כבר בשנת 1936 היו תותחי נ"ט גרמניים מצוידים במראות אינפרא אדום לירי בלילה. מכליות של הצבא האדום באותה שנה קיבלו מוצרים דומים מסוג "הספינה" ו"דודקה ", שאפשרו לעמודות טנקים לצעוד בלילה.

פיתוח מכשירי אינפרא אדום לתצפית, מיקוד ואיתור לא נעצר במהלך מלחמת העולם השנייה, ומשני צידי הקו הקדמי.

מה יכול צילום תרמי לעשות

כל גוף פיזי עם טמפרטורה מעל לאפס מוחלט פולט חום וניתן לזהות אותו באמצעות צילום תרמי מודרני, ללא קשר למזג אוויר סוער ותאורה לקויה. זה מודד את הטמפרטורה מרחוק. איש לא יסתתר מפניו עם חליפת מגן או סבך שיחים.

המכשיר יסייע בזיהוי אדם בחדר מעושן, עקבות רעננים של בעל חיים שיש בו חום שיורי, חיווט חשמלי נסתר או צינור חימום מים מוקף במבנה בטון מזוין.

כבר לגבי האפשרויות המפורטות, ואין זו רשימה מלאה, אנו יכולים לומר כי מוצרים כאלה מתאימים באותה מידה לצרכי המשרד למצבי חירום, ציידים ובונים.

אנחנו לא מדברים על הצבא, הכל ברור כאן. עסקינן בציוד אופטו-אלקטרוני ייחודי, אשר לא רק קובע את הטמפרטורה מרחוק, אלא מאפשר לבחור אזורים של טמפרטורות שונות ולבנות מפת חום של האובייקט (תרמוגרמה).

עקרון הפעולה והמכשיר

מכשיר לראיית לילה לוכד אור המוחזר מאובייקט תצפית. לעומת זאת, צילום תרמי לוכד את טמפרטורת הרקע ואת מושא התצפית בפועל, ומדגיש אותם בצבעים שונים (החמים יותר, הבהירים יותר). שלא כמו מכשירי ראיית לילה, לא ניתן לעוור אותו. זה יעבוד באותה מידה בחושך מוחלט ובאור שמש בהיר.

בנייתו מורכבת מ:

 • עֲדָשָׁה;
 • מקלט IR או מטריצה;
 • לְהַצִיג;
 • אלקטרוניקה שליטה;
 • אחסון נתונים.

בעזרת עדשה, הקרינה ממוקדת במטריצה, מעובדת על ידי אלקטרוניקה ומוצגת כתמונה, ומאפשרת למפעיל לזהות עצמים על ידי קווי מתאר גלויים ועוצמת זוהר.

כל אלמנט מבצע פונקציות מסוימות הקובעות את סוגו, יכולותיו הטכניות ובסופו של דבר את היקפו. לכן כדאי להכיר כל מכשיר בנפרד.

מַטרִיצָה

זה נקרא חיישן, גלאי, מקלט IR. המטריצה ​​היא החלק העיקרי של המוצר. משימתה היא לקבל קרינה תרמית עם הפיכתה לאחר מכן לאותות חשמליים. כמו מטריצה ​​דיגיטלית, היא מורכבת מנקודות הנקראות פיקסלים. בתחילת סיפורנו התוודענו להמצאתו של סמואל פירפונט לנגלי, המכונה בולומטר.

על פתק! כל פיקסל של מטריצת הדמיה התרמית, ויכול להיות שבין 20,000 ל -1,000,000 מהם, הוא מיקרובומטר עשוי סיליקון אמורפי או תחמוצת ונדיום.

בהתאם ליישום, למטריצות יש רגישות, טווח תצפית ורזולוציה שונים.

המטריצות של כלי רכב נייחים בעלי רגישות מוגברת וטווח תצפית של כ -10 ק"מ מסוגלים להתחמם יתר על המידה. כדי למנוע כישלון בטרם עת, הם מיוצרים בקירור. גלאי המכשירים הניידים והמיניאטוריים אינם זקוקים לקירור. עם זאת, מבחינת הרגישות, הטווח. ופרמטרים אחרים, הם נחותים משמעותית לעומת נייחים.

מפרט עדשות

מכיוון שזכוכית קוורץ אינה מאפשרת לעבור אור שמש, העדשות מצוידות בעדשות גרמניום. המאפיינים העיקריים של אלמנט זה הם הקוטר שלו, הצמצם היחסי (F) והעברת האור בתחום האינפרא אדום. ערך הרגישות התרמית ובהירות התמונה תלויה ישירות בכך. מוצרים ניידים מצוידים לרוב בעדשות בקוטר של 30.40 ו -50 מ"מ ועוד - 75 ו -100 מ"מ. באשר למספר F, התמונות הברורות ביותר ניתנות על ידי עדשות עם F בטווח שבין 1.0 ל -1.2 יחידות.

תכונות תצוגה

מסך קטן לתצפית על קווי המתאר והטמפרטורה של האובייקט והרקע. בהירות התמונה עולה עם הגדלת רזולוציית המסך. התמונה מוצגת בצבע או בשחור לבן עם 256 גוונים של אפור. ישנם מספר מצבי תצוגה:

 • מסך מלא;
 • להגביר;
 • תמונות;
 • מסגרת במסגרת.

הסוגים העיקריים של הדמיות תרמיות

התקנים מחולקים באופן מקובל לשתי כיתות גדולות. בואו נספר להם בפירוט רב יותר.

תצפיתית

נייד ונייח. הם משמשים כחיפוש, ביטחון, לצורך בנייה, למטרות צבאיות ולציד, כמראות לילה. הטמפרטורה של משטח האובייקט נקבעת על ידי קבלה והמרה של הקרינה התרמית שלו, ואז, באמצעות הדרגת צבע, התמונה מוצגת על גבי מסך התצוגה.הם יכולים להיות מצוידים בעדשות בקטרים ​​שונים וניתן לשלב אותם עם טווח לייזר כדי לקבוע את המרחק לאובייקט. הם עובדים על מטרות המרוחקות עד 3000 מ '.

מדידה

מוצרים ליישומים מיוחדים. הם לא רק מראים את הבדל הטמפרטורה בין האובייקט לרקע, אלא הם מסוגלים למדוד את הטמפרטורה של המשטח שנחקר. מצויד במטריצות ותוכנות מכוילות. המשתמש יכול להתאים ולשנות פרמטרים בהתאם לשינויים בתנאי הצילום (טמפרטורת האוויר, הלחות וכו ').

הם משמשים לאבחון רפואי וטכני, קביעת נזילות חום במהלך ביקורת אנרגיה של מבנים ומתקנים, ניתוח תהליכים טכנולוגיים.

מהם הדמיה התרמית המדידה

מצלמות ידניות

הם לא נראים שונים ממצלמות או מצלמות וידיאו. מצויד בתצוגות צבע, בקרת כפתור וכמה מצבי מדידה. זמין עם פונקציית הגדרת השעה ותאריך הצילום, זיכרון מובנה. בנוסף, המכשיר יכול לעבוד עם כרטיס פלאש נשלף ומצויד במחבר USB להעברת נתונים למחשב. סוללות או סוללות נטענות מאפשרות פעולה אוטונומית לאורך זמן.

תחנות נייחות

משמש במערכות ניטור תהליכים. לעתים קרובות הם משולבים במערכות מעקב וידאו שונות. מסוגל להקלטת וידאו דיגיטלית ושלט רחוק.

מכשירים ניידים

הם יכולים להיעשות כקבצים מצורפים לסמארטפון או כמכשיר נייד רגיל (Seek products). לדגמים מסוימים, כמו ה- Flir One Pro, יש שתי מצלמות, טווח תרמי ונראה לעין. הדמיות תרמיות ניידות נוחות מאוד לתיקון חיווט חשמלי פגום, בחיי היומיום לאיתור אובדן חום במהלך התקנת סתימות החלונות והדלתות במקומות שבהם אטמים המפרקים בקצף וכו '. הם מסוגלים להראות הבדל טמפרטורה של אפילו שתי מעלות. המארז מתחבר לסמארטפון באמצעות יציאת טעינה ויכול להיות מופעל על ידי עצמו.

הגרסה המקורית לנייד של הדמיה התרמית בצורת כיסוי כיסוי לסמארטפון. זה, למשל, ה- FLIR ONE. המכשיר מורכב משני שכבות-על שעליך להניח לסירוגין בגב האייפון. זה שמונח ראשון ממלא את תפקיד ההגנה, השני הופך את הגאדג'ט שלך לצילום תרמי. המוצר, המצויד במצלמות תרמיות וקונבנציונליות, מופעל באמצעות מתג החלקה.

פירומטרים ומולטימטר עם פונקציית הדמיה תרמית נוחים מאוד. חשמלאי יכול למצוא במהירות קטע פגום במעגל חשמלי על ידי זיהוי אזור מחומם יתר על המידה.

קריטריונים לבחירת דימוי תרמי

רזולוציית גלאי

פרמטר זה של מצלמות אינפרא אדום נחות מיכולות המכשירים הקונבנציונליים המצולמים בטווח הגלוי. לכן, כדי לקבל תמונה ברורה יותר, כדאי לבחור במכשיר עם רזולוציה גבוהה יותר. עבור מכשיר ביתי, רזולוציה של 160x120 פיקסלים תספיק בכדי למצוא גשרים קרים במבני ביתכם ולנקוט באמצעים מתאימים בכדי לחסלם.

מכשירים חצי מקצועיים מצוידים במטריצה ​​ברזולוציה של 320x240 פיקסלים. איתם תוכלו לעשות ביקורת אנרגיה מקצועית ולקבל תרמוגרמות איכותיות הגונות.

בציוד מקצועי רזולוציית המטריצה ​​יכולה להגיע ל 640x480 פיקסלים ומעלה. מדובר במוצרים יקרים מאוד שבהם ניתן ליצור דוחות רשמיים עבור ארגוני פיקוח. אין טעם לרכוש אותם לשימוש יומיומי או ביתי.

טווח טמפרטורות נמדד

פרמטר זה הוא שקובע את היקף המכשיר. כדי לקבוע אובדן חום באמצעות מבני בניין, מספיק למכשיר להבחין בין טמפרטורות מ -20 ל + 300 מעלות צלזיוס. לחקר תהליכי ייצור בטמפרטורה גבוהה, מכשירים הקובעים טמפרטורות עד + 500 מעלות צלזיוס מתאימים יותר

רמת שגיאת מדידה

דיוק מדידה גבוה נדרש ממודלים המשמשים בייצור לצורך דוחות בדיקת ציוד או ניתוח תהליכים. עבור רוב המוצרים, פרמטר זה הוא +/- 2 מעלות צלזיוס.

קרוב למיקוד

זהו שם מרחק המיקוד המינימלי או המרחק הקטן ביותר מהאובייקט למשטח המטריצה, בו תוכלו לקבל תמונה המתוארת בבירור. עבור עדשות איכותיות פרמטר זה אינו עולה על 10 ס"מ. דגמים ניידים עם עדשות קונבנציונליות יכולים לתת תמונה ברורה למדי ממרחק של 30 ס"מ.

הגדרות ותיקון

כדי להגביר את הדיוק של תוצאות הסקר, מדידות הדמיות תרמיות מספקות את היכולת להתאים את פליטת המשטח בהתאם למרקם שלו, כמו גם לשנות את מקדם הטמפרטורה המשתקפת. כמה תיקונים מאפשרים לקחת בחשבון שינויים בתנאי הצילום ובמרחק של האובייקט. תוצאות מוגמרות (תרמוגרמות) נשמרות כקבצים בכרטיס זיכרון משלהן וניתן להעביר אותן להתקן אחר (מחשב אישי) באמצעות יציאת ה- USB. כל יצרן שמפתח תוכנה יכול לספק פורמט קובץ משלו, אשר לא יכול להיפתח כאשר הוא נטען למשאבים של מותגים אחרים.

ציוד אפשרי

כשמדווחים ללקוחות או למפקחים, תמונות אינפרא אדום לפעמים אינן מספיקות. לצורך קשירה מדויקת יותר של אובייקט לשטח וכדי לקבוע את השפעתם של עצמים סמוכים על מאפייניו התרמיים, אין זה רע לתמוך בתרמוגרמות עם תמונות בספקטרום הגלוי. לשם כך עדיף להשתמש בתמונת תרמית עם מצלמה דיגיטלית מובנית.
במקומות מוארים עמומים, איכות הצילום פוחתת בצורה דרמטית. אך עם תאורת לד מובנית, ניתן לבטל בעיה זו בקלות. בנוסף, התאורה האחורית יכולה לעבוד גם כפלאש צילום.

מעצב הלייזר המובנה משלים את סקירת הציוד האופציונלי של הדמיה התרמית. בעזרתו תוכלו לבחור את האזור שאנו זקוקים לו או מתקן ייצור מסוכן בתמונה, שעדיף שלא להתקרב אליו. קל יותר לנווט ולמצוא את האובייקט הרצוי בתמונת האינפרא אדום באמצעות סמן לייזר על תמונה דיגיטלית.

על מה עוד כדאי לשים לב

עם תמיכה ב- Wi-Fi, אתה יכול לחבר את הדמיה התרמית לגאדג'טים ניידים או לייבא תרמוגרמות אליהם. אם הביקורת עובדת על שטח רחב, מומחים יכולים להחליף תמונות ללא דיחוי, וזה חיסכון זמן רב.

ארגונומיה או קלות שימוש, במיוחד עבור אנשי מקצוע, ממלאים תפקיד חשוב. המכשיר צריך להיות בעל אחיזה נוחה ולהיות קליל מספיק. אחרת, "ההנאה" מהשימוש בו יכולה להשפיע לרעה על תוצאות העבודה. בנוסף, ממשק לא מוצלח, סידור לא נוח של לחצני הבקרה, מספר רב של תפריטים ותפריטי משנה מסבכים את הפעולה ומרגיזים את המפעיל.

היצרנים המובילים

 • פורטונה

מותג רוסי. בשוק מאז 2010. התמחות - חיפוש ציוד הדמיה תרמית עבור משרד החירום, הצבא, ציד. הפופולריות של המודלים שלה מוסברת על ידי שימוש בפתרונות טכניים חדשניים ובפונקציונליות הגבוהה שלהם.

 • קונטרול

יצרנית רוסית של מכשירי בדיקה לא הרסניים. החברה מכרה את הפיתוחים שלה ליצרנים ידועים: טריבל, לייזרלינר, ריובי. מאז 2007, היא מייצרת דגמים זולים המשתמשים ברכיבי איכות של היצרנים המובילים בעולם.

 • אליטק

מותג רוסי. מפעלים בסין, הרפובליקה של בלארוס. יחידות ורכיבים מיוצרים במפעלים באיטליה. הודות לגיאוגרפיה כה רחבה של יחידות ייצור, החברה מנהלת מכשירים תקציביים ואיכותיים.

 • פולססאר

חטיבה בלארוסית של החברה האמריקאית Ykon Advanced Optics. בשוק מאז 2006. תחומי העבודה העיקריים הם מוצרים לציידים, מנועי חיפוש, מצילים, תיירים ומערכות אבטחה. דגמים פופולריים של היקפי ההדמיה התרמית של פולססאר תרמיון מבוקשים מאוד

 • פליר

היצרנית הגדולה ביותר של צילומי תרמית מארה"ב. בשוק למעלה מ- 40 שנה. מפעלים באירופה, מטה בפורטלנד. הוא מייצר מכשירים לבדיקה ללא מגע של אובייקטים מכל פורמט ומטרה בטווח עצום.

 • נְמָלָה

חברה אמריקאית המתמחה בייצור מכשירי תצפית, מראות, טווחי לייזר.

 • מַזָל

יצרנית אמריקאית גדולה נוספת, המובילה בעולם בייצור מכשור. מטה המטה באוורט, עם מפעלים בארה"ב, אירופה ואסיה. אנשי מקצוע משתמשים בדגמי Fluke Ti, TiS ו- TiR בהרחבה לצורך ביקורת אנרגיה בענף הבנייה. מכשירי המשרד נבדלים על ידי חדות, מיקוד אוטומטי, מטריצות ברזולוציה גבוהה.

 • טסטו

החברה הגרמנית מייצרת מכשור כבר למעלה מ -50 שנה. מייצר ציוד לשימוש ביתי ומקצועי. מרבית המכשירים שלה נמצאים בטאבו המדיני של מכשירי מדידה של הפדרציה הרוסית ומבצעים את משימות ביקורת האנרגיה התעשייתית, הטכנית והבנייה.

 • חפש תרמי

חברה פרטית אמריקאית שבסיסה בסנטה ברברה. ההתמחות שלה היא מוצרי צריכה באיכות טובה עם פונקציונליות רחבה ובמחיר משתלם.
ניתן להמשיך ברשימת היצרנים הראויים. איזו חברה היא המכשיר הטוב ביותר לקנות, תלוי בך. ראשית, עליכם לקרוא את תיאור המוצר, לברר כמה עולה הדגם שאתם מעוניינים בו, להקשיב לעצות ולהמלצות של משתמשים מנוסים.

דירוג הדמיה תרמית איכותית לתיקון

10. Elitech P 1000 טלוויזיה

צילום תרמי של מותג רוסי ידוע. פועלת בטמפרטורות שבין -50 ל + 200 מעלות צלזיוס. למכשיר כרטיס זיכרון, פונקציות לתיקון ערכים וכיבוי אוטומטי, ראיית לייזר. למפעיל יש אפשרות לבחור סולם מדידה (צלזיוס או פרנהייט). מופעל על ידי סוללת ליתיום 18650, עם כיבוי אוטומטי לחיסכון בחשמל. המחיר הממוצע של המוצר הוא 20,010 רובל.

litech P 1000 טלוויזיה

יתרונות:

 • גודל קומפקטי ומשקל קל, 220 גרם;
 • תגובה מהירה (0.25 שניות);
 • היכולת לבחור פלטת צבעים;
 • פונקציית תיקון פליטה;
 • נוכחות של תאורת LED אחורית;
 • היכולת לשמור מידע בכרטיס זיכרון נוסף FAT 32.

חסרונות:

 • צג LCD בגודל קטן (2.4 אינץ ');
 • שגיאת מדידה +/- 3%.

9. קונדטרול IR - CAM 1

הטמפרטורה המינימלית שנקבעה היא -50 ° C, המקסימום הוא + 1000 ° C. מצויד בשתי מצלמות, קונבנציונאלי ואינפרא אדום, המאפשר לך לקבל תמונה תרמית על גבי תמונה דיגיטלית קונבנציונלית. ערכי טמפרטורת האובייקט מופיעים לאחר נגיעה בתצוגה. ניתן לבצע תיקון פליטה תרמית במהלך המדידה. תרמוגרמות נשמרות בפורמט GPEG. למכשיר זיכרון מובנה של 1.0 ג'יגה. בנוסף, המכשיר מצויד בחריץ לכרטיס זיכרון נשלף. ניהול המכשירים פשוט ופשוט. כדי לבצע מדידה, פשוט לחץ על כפתור בידית. מופעל על ידי סוללה מובנית. ערכת המסירה כוללת מארז פלסטיק לאחסון ונשיאת המכשיר. מחיר ממוצע: 20992 רובל.

קונדטרול IR - CAM 1

יתרונות:

 • טווח טמפרטורות גבוה;
 • שתי מצלמות: פשוט ואינפרא אדום;
 • מסך מגע;
 • פליטה תרמית מתכווננת;
 • סוללה מובנית חזקה;
 • זיכרון מובנה של 1 ג'יגה-בתים.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

8. Flir One Pro LT

מכשיר נייד ייחודי, מעט גדול יותר ממצית, הוא מצורף לסמארטפון אנדרואיד. Flir One Pro LT מתחבר לגאדג'ט דרך יציאת הטעינה שלה ב- USB. למרות גודלו הקטן, המכשיר מצויד בשתי מצלמות והוא שילוב של חיישן טמפרטורה הפועל בטווח שבין -20 ל -120 מעלות צלזיוס ומכשירי מדידה חזקים. הודות לאפליקציית Flir One המעודכנת, המכשיר יכול למדוד את הטמפרטורה של מספר נקודות או אזורים ולהעביר את התוצאות ל- SmartWatch. מצויד במטריצה ​​ברזולוציה של 80x60 פיקסלים.

טכנולוגיית Flir MSX משלבת תמונות אור אינפרא אדום ונראה לעין עם רזולוציית מצלמת HD כדי להפוך אותה לברורה יותר ומובנת יותר. המכשיר מצוין באיתור דליפות חום דרך מבני בניין או בידוד תרמי של צינורות ויצירת דוחות באמצעות יישום Flir Tools. העלות הממוצעת של המכשיר היא 25,580 רובל.

Flir One Pro LT

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • פונקציונליות נרחבת ביישום Flir One;
 • לעבוד מגישה מרחוק באמצעות יישום Flir Tools;
 • איכות תמונה גבוהה;
 • שתי מצלמות.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

7. CEM DT - 9868

צילום תרמי של יצרן סיני ידוע. בעזרתו, זה נוח לפקח על פעולת הציוד לקביעת אלמנטים של התחממות יתר: מרכזיות, רדיאטורים לחימום וכו '. המטריצה ​​ברזולוציה של 32x32 פיקסלים פועלת בטווח שבין -20 ל + 300 ° C. המארז מצויד בחריץ לכרטיס זיכרון ויציאת USB להעברת נתונים למחשב. תוצאות המדידה נשמרות בפורמט JPEG. העלות הממוצעת של המכשיר היא 27,639 רובל.

CEM DT - 9868

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • שתי מצלמות;
 • דיוק מדידה +/- 2%;
 • הושלם עם מארז פלסטיק, מיני חצובה.

חסרונות:

 • רזולוציית מטריצה ​​נמוכה;
 • אפס את הגדרות המשתמש בעת ניתוקו.

6. חפש גילוי תרמי

צילום תרמי מונובלוק קומפקטי של חברת Seek Thermal האמריקאית. בנוסף למצלמת ה- LED, המכשיר מצויד בפנס LED עם שני מצבי בהירות עם כפתור הפעלה נפרד מהמכשיר עצמו. זווית הראייה של העדשה של דגם ה- Reveal היא 36 °, רזולוציית המטריצה ​​היא 206x156 פיקסלים. טווח טמפרטורות בין -40 ל + 330 ° C.

המכשיר מסוגל לזהות ולמדוד את הטמפרטורה של אובייקט במרחק של עד 150 מטר. הבית האטום מגן מפני חדירת אבק ולחות. זה יכול לשמש כמבנה ובית. לטענת הקונים, ל- Seek Thermal Reveal יש יחס ביצועים מעולה למחיר.

חפש גילוי תרמי

יתרונות:

 • דיור חסין אבק ולחות;
 • רזולוציית מטריצה ​​גבוהה;
 • טווח טמפרטורות אופטימלי;
 • טווח המדידה תואם את מטרת המכשיר - לקבוע את המקומות של דליפות חום במבני בניין, פגיעה בבידוד צינורות וכו '.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

5. RGK TL - 70

המותג הרוסי RGK. הוצג בסקירתנו על ידי דגם TL-70, הוא קובע בקלות דליפות חום דרך מבנים ובידוד תרמי, מוצא אזורים מחוממים יתר על המידה במעגלים חשמליים. תמונת האינפרא אדום נוצרת על מטריצה ​​ברזולוציה של 80x80 פיקסלים ומוצגת על גבי צג LCD בגודל 2.8 אינץ '. המכשיר מזהה אוטומטית את הטמפרטורה במרכז התמונה ומחשב את ערכי המקסימום והמינימום שלה על פני כל שדה התצפית. באור חלש תוכלו להשתמש בפנס LED המובנה. המכשיר פועל בשני טווחי טמפרטורה:

 • מ -20 עד + 150 מעלות צלזיוס;
 • בין 0 ל + 300 מעלות צלזיוס.

שגיאת המדידה אינה עולה על 2%. העברת נתונים למחשב מתבצעת באמצעות כבל (מסופק) דרך יציאת USB. מופעל באמצעות סוללת ליתיום, כאשר היא טעונה במלואה, היא נמשכת 4 שעות. כדי לחסוך באנרגיה, ניתן כיבוי אוטומטי. העלות הממוצעת של המודל היא 54,900 רובל.

RGK TL - 70

יתרונות:

 • זמן פעולה עם סוללה טעונה במלואה;
 • תמונה נקייה וברורה;
 • גוף ארגונומי;
 • היכולת לעלות על חצובה;
 • טווח טמפרטורות רחב.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

4. טסטו 865

מוצר של חברה גרמנית ידועה המתמחה בייצור מכשירי בדיקה לא הרסניים. דגם 865 הוא מכשיר מקצועי לקביעת אובדן חום והתחממות יתר, שנרשם במרשם המדינה של מכשירי מדידה של הפדרציה הרוסית. הוא נמצא בשימוש נרחב בהנדסת חשמל. פועל בטווח הטמפרטורות בין -20 ל -280 מעלות צלזיוס עם שגיאה של לא יותר מ -2%. רזולוציית המטריצה ​​היא 160x120 פיקסלים, ניתן להגדיל באמצעות פונקציית SuperResoiution ל- 320x240 פיקסלים ולקבל תמונת IR מפורטת וברורה של האובייקט על המסך.

המפעיל יכול להשתמש בפונקציה ScaleAssist לסינון קיצוני טמפרטורה ולקבלת תרמוגרמה מדויקת יותר. לדברי הלקוחות, Testo 865 המקצועי הוא דוגמה לאיזון האידיאלי בין מחיר, איכות ופונקציונליות. רכישתו תעלה לקונה 75,000 רובל. זה המחיר הממוצע שלו.

טסטו 865

יתרונות:

 • הגדרה גבוהה של התמונה;
 • רוחב זווית הצפייה של 31 ° х23 ° מאפשר לך לצלם חפצים גדולים בחללים סגורים;
 • נוכחות של מוקד קבוע;
 • קיבוע אוטומטי של נקודות חמות וחמות;
 • תוכנה קניינית לניתוח תמונות אינפרא אדום.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

3. Bosch GTC 400C

ביקורות הלקוחות הטובות ביותר מתקבלות על ידי דגם Bosch GTS 400C, שנועד לקבוע אובדן חום, לאבחן רצפות חמות וחיווט נסתר. טווח טמפרטורות בין -1 ל + 400 ° C. תצוגת צבע 3.5 אינץ '. גודל מטריקס 160x120 פיקסלים. הפקדים פשוטים ופשוטים. במרכז החלונית כפתור בחירה וארבעה כפתורי סמן. למכשיר ארבעה מצבי הפעלה:

 • חפש חום;
 • חפש קור;
 • מצב אוטומטי;
 • מצב ידני עם אפשרות להגדרות שונות.

בהגדרות, אתה יכול לבחור את החומר של האובייקט הנחקר, להתאים את הפליטה בהתאם לחומר שנבחר. אינדיקציה זמינה לסירוגין של נקודה קרה וחמה, סולם צבעים (מוצג בצד ימין של המסך), Wi-Fi. בנוסף, באפשרותך לבחור שפה, להגדיר את תאריך ושעת הצילום, להפעיל או להשבית אותות קול ולהגדיר את מרווח הזמן לכיבוי אוטומטי. מחיר ממוצע: 80,690 רובל.

בוש GTC 400С

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • תמונה ברורה;
 • מופעל על ידי מצבר מובנה וסוללות;
 • קבוצה אופטימלית של מצבי פעולה;
 • פונקציונליות רחבה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

2. פלוק טיז 40

המכשיר של היצרנית האמריקאית הגדולה ביותר מצויד בפונקציית PIP (תמונה בתמונה) עם חמש קביעות מוגדרות מראש, מצלמה דיגיטלית מובנית ברזולוציה של 5.0 מגה פיקסל ושדה ראייה רחב (35.7 ° x26.8 °). גודלה של מטריקס האינפרא אדום הוא 160x120 פיקסלים. טווח הטמפרטורות לצילומי IR הוא מ -20 עד +350 מעלות צלזיוס. זיכרון מובנה של 4 ג'יגה-בתים מאפשר לך לאחסן כמות עצומה של תמונות. בנוסף, תוכלו להתקין כרטיס זיכרון נשלף לעוד 4 ג'יגה-בתים. LCD גדול מספיק (3.5 אינץ 'באלכסון). מחיר ממוצע: 184,885 רובל.

פלוק טיס 40

יתרונות:

 • ארגונומיה;
 • לבנות איכות;
 • תמונה ברורה;
 • קלות שולטת;
 • פונקציונליות רחבה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

1. פלוק טיס 55

כמו בגרסה הקודמת, המכשיר מצויד בפונקציית PIP עם אותו מספר הגדרות קבועות מראש ומצלמה דיגיטלית של 5 מגה פיקסל. הטווח התרמי מורחב מ -20 ° C עד + 450 ° С. הרזולוציה של גלאי ה- IR מוגדלת גם היא ל -260 x 160 פיקסלים. כמות המידע המאוחסנת: 4 ג'יגה בייט בזיכרון המובנה וכרטיס נשלף. ניתן להעלות הערות על תמונות באמצעות IR-PhotoNotes ™, או באמצעות הערה קולית. עלות ממוצעת: 366 530 רובל.

פלוק טיז 55

יתרונות:

 • ארגונומיה;
 • לבנות איכות;
 • תמונה סופר ברורה;
 • שליטה פשוטה באמצעות הצבעה ולחיצה;
 • פונקציונליות מורחבת.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

רכישה של אפילו דימוי תרמי פשוט קשורה בעלויות רציניות. כדי לא לעשות טעויות בבחירה ולא לבזבז כסף, עליכם ללמוד את יכולות המכשיר, להשוות אותן לצרכים שלכם ולקבוע בעצמכם את היצרן הטוב ביותר. אנו מקווים כי הסקירה שלנו תאמר לך כיצד לבחור את הדגם הנכון של הדמיה תרמית לבית, ביקורת אנרגיה, תיקון חשמל, אבחון של צינורות חימום נסתרים וביקורת אנרגיה מקצועית.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *