מיני הטרקטורים הטובים ביותר לבקתות קיץ בשנת 2020

0

מאז שהקוף לקח מקל בידו לראשונה, חלה התפתחות מתמדת של חדש ומודרניזציה של מכשירים ומנגנונים ישנים כדי להקל על עבודת האדם. עם התפתחותם של עסקים קטנים בתחום החקלאות, כמו גם גידול במספר ובגודל השטחים החקלאיים הפרטיים, עולה הצורך להגדיל את התפוקה והמכון של עבודת האדם בחקלאות תוך השקעה מינימלית ביישום משימה זו. הביקוש מייצר היצע, ויש בשוק כמות עצומה של כלים וציוד לגינה המאפשרים את עבודתם של גננים, תושבי קיץ, גננים וחקלאים. לא את המקום האחרון תופסים מיני טרקטורים שיכולים לעזור לאדם בעיבוד שטח גדול למדי. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" יעזרו לכם להבין את נושא הבחירה בטרקטור מיני.

טרקטור מיני - מה זה

אין מושג רשמי של "מיני טרקטור". קיים סיווג רשמי של רכבים מונעים על-פיו, לפיו כלי רכב עם הנעה עצמית מקטגוריה B נופלים יותר מכולם תחת המושג "מיני טרקטור" - מכשירים מונעים על גלגלים עם מנוע בהספק של פחות מ -27.5 כ"ס (37.4 כ"ס).

כל מיני הטרקטורים, כולל תוצרת בית, כפופים לרישום בבדיקת גוסטכנאדזור, חייבים במיסוי ויש לבדוק אותם באופן קבוע. בנוסף, מי שינסע בטרקטור מיני חייב להיות בעל רישיון נהיגה לטרקטור עם קטגוריה מקבילה פתוחה לזכות לנהוג במכונה מונעת עצמית.

אם מיני טרקטור נע בדרכים ציבוריות, והמהירות המרבית בדרכון שלו היא יותר מ -20 קמ"ש, בנוסף למסמכים הנ"ל, עליך להיות איתך מדיניות OSAGO. אם המיני טרקטור מועבר בחלק האחורי של מכונית, נגרר או טריילר, אינך צריך להוציא מדיניות OSAGO.

חשוב לדעת כי טרקטור מאחור עם נגרר אינו מיני טרקטור, אינו כפוף לרישום אצל גוסטכנאדזור, ותנועה בכלי רכב מסוג זה בדרכים ציבוריות אסורה.

מה זה טרקטור מיני

טרקטור מיני אינו עותק מיניאטורי של טרקטור גדול, אלא מנגנון שלם.

האלמנטים העיקריים של מיני טרקטור:

 • מִסגֶרֶת;
 • מנוע;
 • הפצה;
 • גופים ממשלתיים;
 • התקני תאורה חיצוניים;
 • המראה כוח;
 • מערכת הידראולית.

בואו נתעכב על כל אלמנט בפירוט מעט יותר.

מִסגֶרֶת

המסגרת היא מה שמצורפים אליו המנוע, אלמנטים ההילוכים של המיני טרקטור והכלי. המסגרת נושאת את העומס העיקרי ממשקל אלמנטים הטרקטורים והעומס הנובע משימוש בכלי מחובר (מחרשה, מטפח, חרב, מזרע, להב).

התקנת תוספות אפשרית הן מאחורי הטרקטור והן מקדימה. זה מאפשר לך להשתמש בטרקטור המיני לא רק בעבודה חקלאית, אלא גם לבצע מגוון רחב של עבודות קהילתיות, כגון ניקוי השטח מבוץ ושלג.ניתן להשתמש בו גם עם נגרר מטען, כרכב המאפשר הובלת מטענים קטנים למרחקים בשטח המיזם. מסגרת הטרקטור יכולה להיות חלקה ומבוססת. המסגרת המפרקית מסבכת מעט את העיצוב מבלי להגדיל משמעותית את עלותו, אך מאפשרת לך לקבל יכולת תמרון טובה יותר ויכולת שטח.

מנוע

טרקטורים מיני מצוידים במנוע דיזל או בנזין ארבע פעימות. מנועי בנזין קלים וקלים יותר, אך למנוע הדיזל יש תגובה מומנטית חלקה יותר על טווח מהירות גל ארכובה רחב יותר, מה שהופך את הסולר לטוב יותר להתמודד עם עומסים משתנים. בנוסף, מנוע הדיזל חסכוני יותר.

מנועים מודרניים, אפילו בעוצמה הקטנה ביותר, מצוידים במתנע חשמלי, שמפשט את פעולתו.

הפצה

תיבת הילוכים ידנית מותקנת על מיני טרקטורים. מספר ההילוכים לפנים משתנה בין 4 ל -8, לאחור, ככלל, ישנם 2 הילוכים.

העברת המומנט מהמנוע לתיבת ההילוכים, על טרקטורים בעלי הספק נמוך, יכולה להתבצע באמצעות תיבת חגורת וי, המפשטת את סידור אלמנטים הטרקטורים בינם לבין עצמם.

במתלה לטרקטור אין קפיצים או בולמי זעזועים. הציר האחורי מחובר בצורה נוקשה למסגרת, מקדימה משתמשים במתלה מאוזן. לדגמים מסוימים ישנה אפשרות לשנות את מד המסילה.

גופים ממשלתיים

טרקטורים מיני, לרוב, אינם כוללים מונית סגורה. זה נעשה קודם כל כדי להפחית את הממדים והמשקל, כדי לפשט את הטעינה, הפריקה וההובלה, כדי להפחית את עלות הטרקטור ולהשתמש בכוח המנוע בצורה יעילה יותר, מבלי לבזבז אותו על מיקרו אקלים של תא הנוסעים ולהעביר משקל עודף. כל המכשירים החשמליים והמתגים מוגנים באופן אמין מפני לחות. החומרים מהם עשויים הפקדים עמידים ואדישים לקיצוניות הטמפרטורה וללחות גבוהה.

מכשירי תאורה חיצוניים

לעתים קרובות מאוד עבודות חקלאיות באביב ובסתיו של השנה מתחילות מוקדם בבוקר ומסתיימות בשעות הערב המאוחרות. כך שאין מגבלות על השימוש בטרקטור מיני במהלך היום, הוא מצויד בפנסים חזקים מספיק המאפשרים לכם לעבוד בתקופה של תאורה לא מספקת.

מכיוון שלמיני הטרקטור יש יכולת לנוע בדרכים ציבוריות, הוא יכול להיות מצויד במחווני כיוון, מלפנים ומאחור, ואורות בלמים.

ממיר כוח (PTO)

נוכחות של הפעלת כוח הופכת את הטרקטור למיני תכליתי יותר, שכן הוא מאפשר לחבר ציוד נוסף באמצעות פיר קרדין כונן, שעבורו נדרש כונן נוסף, למשל מברשת לסיבוב שבילים.

מערכת הידראולית

יש צורך במערכת הידראולית קטנה לאוטומציה של תהליכי הגבהה למצב התחבורה והנמכה למצב העבודה של אביזר הטרקטור.

חברות לייצור טרקטורים מיני ומוצריהם

בכל מדינה בה החקלאות הפרטית מפותחת, קיים ייצור של ציוד המאפשר להקל על עבודת החקלאי והמטפח. ישנן חברות קטנות רבות העובדות רק למען השוק המקומי, אך ישנן גם מפלצות אמיתיות המפורסמות בעולם שמגיעות לאמון של אנשים העובדים בשטח.

חברת "MITRAX"

ראוי להזכיר את הסימן המסחרי MITRAX גם מכיוון שמדובר ביצרנית מקומית המנסה להשתמש במספר המרבי האפשרי של רכיבים המיוצרים ברוסיה בייצור הטרקטורים שלה. החברה צעירה - היא הוקמה בשנת 2015 על בסיס תוכנת Vulkan. כרגע החברה מרכיבה שלושה דגמים של מיני טרקטורים: MITRAX T10, MITRAX T100 ו- MITRAX T150.

מיני טרקטור MITRAX T10

דגם זה מצויד במנוע בנזין ארבע פעימות מקורר אוויר בנפח 10 או 15 כ"ס.לתיבת ההילוכים הידנית שלושה צעדים קדימה והילוך אחורי אחד. הטרקטור מצויד בהמנעת כוח, המאפשרת להרחיב את אפשרויות השימוש בתוספות נוספות. מרבית הרכיבים מיוצרים מבית, מה שמעניק יתרון מסוים כאשר יש צורך בתיקונים.

המחיר הממוצע של MITRAX T10 הוא 265,000 רובל.

מיני טרקטור מיטראקס T10

יתרונות:

 • מחיר נמוך;
 • ייצור ברוסיה;
 • צדדיות.

חסרונות:

 • מנוע מקורר אוויר.

רוסל

חברת רוסל ההולנדית מייצרת עבורם מיני טרקטורים ואביזרים נלווים והיא חברה בת של קונצרן ניו הולנד הגדול, המייצר מגוון רחב של ציוד בנייה, כביש וחקלאות. מיני טרקטורים של רוסל מצוידים במנועים יפניים "Kama" או "Kubota", המגדילים לא רק את האמינות והחסכונות של הטרקטור, אלא גם את יעילות הרובוטים.

טרקטור מיני רוסל XT-152D

מיני טרקטור זה מונע על ידי מנוע דיזל ארבע פעימות דיזל קמה R18 מקורר מים בהספק של 18 כ"ס. ויעילות דלק מצוינת - צריכת דלק בעומס היא 0.8 ליטר / שעה. תיבת הילוכים עם תיבה ידנית. ישנם 6 צעדים לנוע קדימה ו -2 צעדים לנוע אחורה. יש אפשרות להגדיל את המסלול. הדגם מצויד בפלט הידראולי ובפיר הסרת כוח, המרחיב משמעותית את יכולותיו לעבודה עם ציוד צמוד ונגרר.

המחיר הממוצע של רוסל XT-152D הוא 179,900 רובל.

טרקטור מיני רוסל XT-152D

יתרונות:

 • מחיר נמוך;
 • יעילות הדלק;
 • צדדיות.

חסרונות:

 • לא ארבע גלגלים.

עובד טרקטור מינסק

MTZ נוסדה עוד בשנת 1946. כיום הוא אחד היצרנים הגדולים ביותר של טרקטורים פנאומטיים. בעל ניסיון אישי עשיר ביצירת מכונות לחקלאות ובהתחשב בנטייה לעלייה בחוות קטנות במדינות חבר העמים, יצרן כה גדול לא יכול היה לעמוד בצד, וכתוצאה מכך נוצרו כמה דגמים של מיני טרקטורים.

מיני טרקטור בלארוס 132H

המאפיין העיקרי של טרקטור זה הוא המסגרת המפרקית, מה שהופך אותה לניתנת מאוד. מיני טרקטור בלארוס 132H כולל הנעה לכל הגלגלים. במידת הצורך ניתן להשבית את הציר האחורי. המסלול מתכוונן בין 600 ל 840 מ"מ. נוכחות של פיר הסרת כוח מאפשרת לך להשתמש במגוון רחב של אביזרים נלווים וציוד נגרר לעבודה חקלאית. לפיר הסרת הכוח שני מצבי פעולה - תלויים (1200 סל"ד) וסינכרוני (4.87 סל"ד). המיני טרקטור מצויד במנוע בנזין יפני הונדה GX390 המפתח הספק של 13 כ"ס. מאפיין נוסף של דגם זה הוא תיבת ההילוכים הידנית, הכוללת 4 הילוכים קדימה ו -3 הילוכים לאחור, המאפשרת פעולה יעילה יותר במרחבים סגורים.

מחיר ממוצע בלארוס 132H - 230 385 רובל.

מיני טרקטור בלארוס 132H

יתרונות:

 • כּוֹשֵׁר תִמרוּן;
 • ארבע על ארבע;
 • נוכחות של חסימה של ההפרש הבין גלגל של הציר הקדמי;
 • שלושה הילוכים לאחור.

חסרונות:

 • מרווח אגרוטכני נמוך, רק 270 מ"מ.

חברת MasterYard

חברת MasterYard שורשיה בצרפת והיא חברה בת של Pubert, שתופסת רביעית משוק המכונות החקלאיות העולמי ויש לה יותר מ -150 שנות היסטוריה. מתקני הייצור של MasterYard ממוקמים בסין. איכות המוצרים נשלטת בקפידה על ידי חברת האם. צרפת היא מדינה עם תעשייה חזקה וחקלאות חזקה לא פחות. מוצרים תחת המותג MasterYard מייצגים ניסיון של מאות שנים בייצור מכשירים ומנגנונים כדי להקל על עבודתם של עובדים חקלאיים במחיר סביר.

מיני טרקטור MasterYard M244 4WD

מיני טרקטור עוצמתי למדי עם ארבע גלגלים עם מנוע דיזל בעל שלושה צילינדרים.המנוע, המפתח הספק של 24 כ"ס, מאוזן טוב יותר מהצילינדר היחיד והתאומי, מה שאומר שיש לו פחות רעש ורעידות. לטרקטור נעילות דיפרנציאליות, מה שמגביר את יעילותו בעבודה על שלג ואדמה רטובה. יש לו מרווח אגרוטכני טוב של יותר מ -350 מ"מ. בלוח המכשירים יש טכומטר, מחוון מפלס דלק ומחוון רמת טעינת סוללה. כל זה מעלה את רמת הנוחות בעבודה. לפיר הסרת הכוח שתי מהירויות - 540 ו -1000 סל"ד. יש גם שקע הידראולי המאפשר לך להשתמש בתוספים לעבודות שירות.

המחיר הממוצע של MasterYard M244 4WD הוא 469,990 רובל.

מיני טרקטור MasterYard M244 4WD

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • כּוֹחַ;
 • צדדיות.

חסרונות:

 • די הרבה משקל ומידות להובלה.

חברת שיבאורה

שיבאורה הוקמה בשנת 1950 ביפן ביוזמת שתי חברות ידועות, טושיבה ו- IHI. כל הייצור מתבצע ביפן, מה שמטביע את חותמו על העלות הסופית של המוצר. למרות האיכות והאמינות המצוינים, קשה יותר ויותר להתחרות עם חברות אחרות בשוק הטרקטורים.

מיני טרקטור שיבאורה ST333 HST

מנוע חזק (33 כ"ס), ארבע גלגלים, תיבת הילוכים אוטומטית משתנה ברציפות, לוח מכשירים אינפורמטיבי, פיר הסרת כוח, תפוקה הידראולית - כל זה מחוויר על רקע המחיר.

מחיר ממוצע שיבאורה ST333 HST - 2 399 900 רובל.

מיני טרקטור שיבאורה ST333 HST

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • כּוֹחַ;
 • תיבת הילוכים אוטומטיות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

חברת דונג פנג

דונג פנג היא אחת מיצרניות הרכב המונעות בעצמי הגדולות בסין. הוא הוקם לפני למעלה מ -60 שנה. כיום, מספר עצום של אנשים ברחבי העולם, העובדים הן בחוות פרטיות, בחוות ובמפעלים חקלאיים גדולים, סומכים על תוצרת החברה הזו. יומרות ופשטות הם היתרונות העיקריים של מיני הטרקטורים של המותג הזה.

טרקטור מיני דונג פנג DF-244

מנוע דיזל בעל שלושה צילינדרים, 24 כ"ס הופך את הטרקטור הזה לעוזר טוב בחקלאות. פשטות העיצוב ובמקביל פונקציונליות טובה הופכים אותו לרכישה טובה. ערכת הכלים שלו לעבודה חקלאית ושירותית כוללת את כל מה שאתה צריך, כולל הנעה ארבע גלגלים, פיר PTO דו מהירתי, ופלט הידראולי. המחוון הצנוע היחיד עבור מיני טרקטור חזק למדי הוא מרווח אגרוטכני קטן, רק 290 מ"מ.

המחיר הממוצע של דונג פנג DF-244 הוא 610,000 רובל.

טרקטור מיני דונג פנג DF-244

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • פשטות העיצוב.

חסרונות:

 • פינוי קטן;
 • אין מספר גדול של הילוכים לכוח כזה - 4 קדימה, אחת לאחור.

קצת על טרקטורים ביתיים

אתה יכול ליצור מיני טרקטור במו ידיך, אף אחד לא אוסר עליך לעשות זאת, אך בהתאם לכללים לרישום המדינה של טרקטורים בגוסטכנאדזור, כל מה שנראה כמו טרקטור (למעט טרקטור מאחור) בנפח מנוע של יותר מ- 50 סמ"ק כפוף לרישום.

אתרים מסוימים מספקים מידע שאם המוצר הביתי מועבר בחלק האחורי של מכונית או נגרר, הרי שלא נדרש רישום. זה לא נכון. בעת הובלת טרקטור ברכב או בקרוואן, כאמור לעיל, אינך נדרש לפוליסת ביטוח של OSAGO לטרקטור ולמסמכים לזכות לנהוג במכונה מונעת עצמית מסוג זה, אך מסמכי רישום הם המסמכים היחידים המאשרים את בעלותך.

על מנת לרשום טרקטור תוצרת בית, עליכם להיות מעל גיל 18, עליכם לקבל אישור שהייה ועליכם להחזיק במסמכים המאשרים את חוקיות הרכישה של יחידות ממוספרות המשמשות להרכבת המכונה.
בנוסף, יש להגיש את המכונית לבדיקה טכנית ממלכתית, ולאחריה תינתן חוות דעת בצורה של דוח פיקוח על עמידה בתקן הבטיחות ובדרישות הטכניות.על בסיס מעשה זה יינתן לך דרכון לרכב מונע עצמי, שלאחריו נרשם הטרקטור הביתי והופך למציאות על בשרך.

לא משנה איזה סוג של טרקטור יש לכם: תוצרת בית או תוצרת בית, יקר או זול, ממותג או מיצרן לא ידוע. העיקר שהוא יהפוך לעוזר טוב עבורך בעבודה שלך, ולא לנטל וכאב ראש. הבחירה בידיים שלך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *