תחנות מזג האוויר הביתיות הטובות ביותר לשנת 2020

0

כשיוצאים לעבודה, מתכננים סוף שבוע, יוצאים לטיול דיג או לפיקניק משפחתי, חשוב לנו לדעת לאילו הפתעות מצפה ממזג האוויר, איך להתלבש בעצמנו ובמה להלביש את הילד. ציידים ודייגים, גמלאים ותושבי קיץ - כולם מתכננים את תוכניותיהם בהתאם לתנאי מזג האוויר: טמפרטורת האוויר, כיוון הרוח והחוזק, גשם כבד או חום קיץ חם. מידע בנושא זה מגיע אלינו ממכשירי טלוויזיה, ערוצי רדיו ומהאינטרנט. עם זאת, הדיוק והשלמות של תחזיות כאלה, בלשון המעטה, מותירים הרבה מהדבר הרצוי. תחנות מזג אוויר ביתיות של יצרנים שונים יעזרו לכם לקבל את המידע הדרוש: יקר ותקציבי, רב תכליתי ופשוט. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של תחנות מזג האוויר הטובות ביותר לבית לשנת 2020, על סמך משוב של קונים ומומחים.

איך התחילה תחנת מזג האוויר?

שביל מזג האוויר והברומטר היו הכלים הראשונים שעזרו לבני אדם לחזות את מזג האוויר. הראשון הצביע על כיוון הרוח, השני הזהיר מפני סערה מתקרבת. בעלי המלאכה העניקו להם מראה אטרקטיבי מאוד. תרנגולי מזג אוויר מימי הביניים עדיין מעטרים את גגות הערים באירופה. בהמשך התווספו אליהם ברומטר, מדחום, מד לחום ואנמומטר, המהווים בסיס לכל תחנת מזג אוויר.

חלק מהציוד

בָּרוֹמֶטֶר

מכשיר זה מודד לחץ אטמוספרי מזה כמה מאות שנים. הברומטר הראשון נוצר על ידי פלורנטין טוריקלי המפורסם, שבשנת 1644 הרכיב מכשיר מפלטת כספית וצינור חלול עם אבנית שקועה בתוכו. עמוד כספית עלה או נפל בצינור בהתאם ללחץ האטמוספרי. מאתיים שנה לאחר מכן שופר הברומטר על ידי הצרפתי לוסיין וידי. החלק העיקרי שלה היה קופסת מתכת דקת דופן עם אוויר שנשאב ממנה. הממדים של תיבה זו השתנו עם שינויים בלחץ. התנודות של קיר הקופסה הועברו למעיין המחובר לחץ זז המחליק לאורך הסקאלה. מכיוון שבמקרה זה לא נעשה שימוש בנוזל, המילה אנרואיד נוספה לשם הברומטר (אנרוס, ביוונית - לא מכיל לחות). הברומטר אנרואיד משמש בתחנות מזג אוויר אנלוגיות גם עכשיו.

מַד לָחוּת

הוא משמש למדידת תכולת הלחות של גזים ואוויר, אשר ידוע כתערובת של גזים. מידת רוויית הלחות באוויר תלויה במידת הנוחות שתרגישו בימי הקיץ החמים או בימי החורף הקפואים. עלייה בפרמטר זה בקיץ פירושה גודש מתיש, בחורף - מצמרר עד העצם. חוסר לחות באוויר הבית משפיע לרעה על בריאות התושבים. ישנם מספר סוגים של מדדי לחות:

 1. וולוסובה עקרון הפעולה מבוסס על שינוי אורך שיער אדם ללא שומן שנמתח על מסגרת מתכת, תלוי בלחות האוויר. הערכים נקבעים על ידי ציון החץ בסולם.המכשיר פשוט וזול, אך שביר ולא מדויק במיוחד.
 2. סרט צילום. עובד על אותו עיקרון כמו שיער. במקום שיער משתמשים בסרט אורגני המוצמד לחץ. החץ מצויד במשקל. בתנאים של רטיבות מוגברת, הסרט נמתח בהשפעת העומס, שממנו החץ נע לאורך הסקאלה. עם ירידה בתכולת הלחות באוויר, הסרט מתכווץ, גורר איתו את החץ בכיוון ההפוך. היתרונות והחסרונות של מד לחות לסרט זהים לזה של מד לחות לשיער.
 3. מְשׁוּקלָל. זהו צינור בצורת U מלא בהרכב היגרוסקופי. כדי לקבוע את לחות האוויר, כמות מסוימת ממנו מונעת דרך המכשיר על ידי משאבה מיוחדת. האחוז מחושב מההפרש במשקל המילוי ההיגרוסקופי לפני ואחרי שאיבת אוויר, על פי נוסחה מיוחדת. החיסרון הוא הצורך בחישובים מתמטיים כדי להשיג את המידע הנדרש. זהו מסע ארוך שלא כל משתמש יכול לעשות.
 4. קֵרָמִי. זה עובד על העיקרון של קביעת ההבדל בהתנגדות החשמלית של מכנס קרמי.
 5. אלקטרוליטי. העיקרון זהה לזה שבגרסה הקודמת. נמדדת התנגדות האלקטרוליט המשתנה בהתאם לכמות הלחות באוויר.
 6. עיבוי. נותן את הקריאות המדויקות ביותר. מנתחים את כמות העיבוי הנופל על משטח המראה לאחר קירור מאולץ. הערך היחסי נקבע על ידי מדחום אלקטרוני הממוקם מתחת למראה המכשיר.

מד חום

כולם מכירים את המכשיר הזה עוד מילדות. מדחומי כספית מודדים את טמפרטורת הגוף. אלכוהול משמש לקביעת מידת החימום של אוויר ומים בחדר אמבטיה או באקווריום. עקרון הפעולה בשני המקרים זהה. תכולת הבקבוקון (אלכוהול או כספית), מתרחבת בחימום ומתכווצת כתוצאה מהתקררות, עולה או נופלת דרך צינור חלול שיוצא מהבקבוק עצמו. הצינור ממוקם לאורך הסקאלה.

אנו משתמשים בסולם צלזיוס. בארצות הברית, בליז, איי בהאמה וקיימן משתמשים בסולם פרנהייט. אפס מעלות צלזיוס שווה 32 מעלות פרנהייט. מהנדסים ומדענים בחישוביהם משתמשים בסולם קלווין, כאשר הסימן "אפס" תואם למינוס 273.15 מעלות צלזיוס. עם הקפאה כזו, התנועה התרמית של מולקולות נעצרת, ופשוט אי אפשר לקרר את הגוף עוד יותר. אני מכנה את מצב החומר "אפס מוחלט"

מעניין! בתחילה, אנדרס צלסיוס ראה את נקודת הרתיחה של המים כ"אפס "בקנה המידה שלו. בהתאם לכך, ב 100 מעלות, קרח החל להתמוסס. המחלוקת על מי שהפנה את סולם הצלזי למצב הנוכחי, בו מים רותחים ב 100 מעלות, וקרח נמס באפס, אינה מתפוגגת עד עצם היום הזה. יש מקורות שטוענים כי קארל לינאוס היה הראשון ש"הפך "את המידה; אחרים מכנים את מורטן סטרמר, תלמידו של צלסיוס. אחרים אחרים בטוחים כי צלסיוס עצמו עשה זאת, בעצתו של סטרמר.

בנוסף לכספית ואלכוהול, נעשה שימוש נרחב במדי חום מכניים. עקרון הפעולה זהה לזה של כספית ואלכוהול. כאלמנט פעיל במכשירים אלה, נעשה שימוש ברצועות מתכת מפותלות, או לוחות בימטאליים.
מדחום אלקטרוני משווה את ההתנגדות של מוליך, המשתנה עם תנודות בטמפרטורת המדיום. כדי לשלוט על מצבו של חומר בתהליכים טכנולוגיים, משתמשים לרוב בצמדים תרמיים ובמדחומי עמידות.

תחנות מזג אוויר ביתיות, סוגיהן ויכולותיהן

תחזית מזג האוויר של קריין הטלוויזיה או מהאינטרנט כבר לא מתאימה לרבים, מכיוון שהיא מודיעה רק על הערכים הממוצעים של טמפרטורת האוויר ומשקעים אפשריים באזור. על סמך הנתונים "הממוצעים", אתה יכול להיתפס בגשם, או להתלבש לא בגלל מזג האוויר. חשוב לתושב העיר המודרני שיהיה לו מידע על כיוון הרוח ועוצמתה, לדעת את גודל התנודות היומיות האפשריות בלחץ האטמוספרי. מידע זה מאפשר לך לתכנן את יומך באופן פרודוקטיבי יותר.לאנשים התלויים במזג האוויר ומועדים להצטננות, מידע נוסף יעזור למנוע בעיות בריאותיות. כדי להתבונן ולקבל מידע סינופטי מלא, אתה זקוק לתחנת מזג אוויר ביתית. בהתאם לפונקציונליות, ניתן לחלק אותם לאנלוגיים ודיגיטליים.

תחנות אנלוגיות

אולי הסוג ה"עתיק "ביותר של" תחזיות מזג אוויר ביתיות ". הם מצוידים במכשירים מכניים המציגים את הערך הנוכחי של לחץ אטמוספרי, טמפרטורה ולחות. כולם רשומים כבר זמן רב בבתים ובדירות. מדחום מחוץ לחלון ובחדר עדיין מותקן. הברומטר נמצא לעיתים קרובות בבתים במאה ה -19. הם הוצבו בבניינים מעץ ומעוצב עשיר, והם לא רק ניבאו מזג אוויר גרוע, אלא גם קישטו את הפנים.
תחנה אנלוגית ביתית מודרנית יכולה לשלב ברומטר, מדחום ומד לחום בבית אחד. גימור המארז יכול להיות שונה, מפלסטיק למהגוני. חלק מהמכשירים מובנים בתוך מארז מתכת. DIYers יכולים להרכיב משהו כזה במו ידיהם. לשם כך מספיק לרכוש מד טווח, מדחום ולחץ לחות, לבחור את החומר והצורה למארז ואז, כמו שאומרים, זה עניין של טכנולוגיה.

חזאי בית כזה לא יכול לחזות את המחר. הוא יציג לבעלים את הנתונים הראשוניים, ותצטרך להסיק את המסקנות בעצמך. יש לזה רומנטיקה משלה.

מכשירים דיגיטליים

סוג זה של ציוד שונה מגרסאות אנלוגיות בעיקר בנוכחות פונקציית תחזית מזג אוויר לעתיד הקרוב. הציוד כולל חיישני טמפרטורה חיצוניים ופנימיים, מדדי לחות וברומטר. חיבור החיישנים למודול בגרסאות תקציב מתבצע על ידי חוטים. דגמים מתקדמים ויקרים יותר מצוידים בחיישן אלחוטי מרחוק עם העברת אותות רדיו למודול או בתקשורת באמצעות Wi-Fi. מספר החיישנים החיצוניים השונים בדגמים הטובים ביותר מגיע ל -5 יח '. בנוסף לסט הבסיסי, ציוד הדגמים המתקדמים כולל מד רוח רוח - מכשיר המודד מהירות וכיוון רוח. היחידה הפנימית יכולה להיות מופעלת באמצעות סוללות או מצברים, רשת חשמל או פאנלים סולאריים. דגמים דיגיטליים זמינים בגרסאות שולחן עבודה וקיר. יש אפילו גאדג'טים לחלונות - גאדג'טים קטנים וקלים שמוצמדים עם סרט על זכוכית החלון.

קריטריונים לבחירת תחנת מזג אוויר

חזאי מזג אוויר ביתי בפנים

בבחירת "מטאורולוג מכני" לביתכם, עליכם לזכור כי הדגם צריך להשתלב באופן אורגני בפנים. מודולים פנימיים זמינים להתקנה בשולחן העבודה ובקיר. גוף המודול הפנימי יכול להיות מתכת, פלסטיק או עץ יקר. חלק מהיצרנים משלימים את הפונקציונליות של המכשירים שלהם עם שעון מעורר ומקלט רדיו.
תחנות אנלוגיות זמינות גם בתור צמוד לשולחן. לאור אופי ארכאי משהו, הם מעוטרים בדרך כלל בסגנון רטרו, עם גוף העשוי מיני עץ יקרי ערך. העיצוב, המורכב מברומטר אנרואידי, מדחום חץ ומד לחום, נראה מוצק מאוד. כרונומטר לא יהיה מיותר במערך זה. גם צורת הספינה יכולה להיות מודרנית למדי, או שהיא יכולה להיות גוף ברומטר מסורתי של המאה ה -19, בדמות גלגל הגה או עוגן, המזכיר את זמן ספינות השיט, הנסיעות והתגליות. לגרסה המותקנת בקיר במקרה עץ יש משקל מוצק, לכן יש לשים לב מיוחדת להתקנה אמינה.

תכונות מסך

המידע על המסכים של דגמים מסוימים נראה בבירור רק מזווית ראייה מסוימת. בדרך כלל זה מקוזז על ידי תאורה אחורית של המסך. דגמי התקציב מסופקים עם מסך מונוכרום, יקר ומקצועי - עם צבעוני שמקל על הקריאה במידע.

מה לחפש

בחירה לפי מחיר

בעת רכישת מכשיר תקציב, הבעלים מקבל מודול פנימי בצורת תצוגה מונוכרום עם ברומטר ומד חום מובנה, בתוספת חיישן חיצוני עם חיבור קווי. המסך מציג את השעה הנוכחית, הטמפרטורה, הלחץ האטמוספרי.בעזרת חיישן חיצוני ניתן לראות את אותם פרמטרים אקלימיים בחוץ. תחזית מזג האוויר למחצית היום הבאה מסומנת על גבי המסך על ידי סמלים.

מגוון חיישנים

במכשירים בטווח המחירים האמצעי, הפונקציונליות מורחבת. הסט כולל חיישנים אלחוטיים עם טווחים שונים. בעת רכישת תחנת מזג אוויר לבית כפרי, עליכם לחשב את המרחק בין חיישנים חיצוניים למודול הפנימי ולבחור מכשירים בטווח של 100 מטר לפחות. נכון, מכשיר כזה יעלה יותר.

תכונות נוספות

תצוגת הצבעים עם תאורה אחורית חכמה מאפשרת לך לקבוע את התחזית לעתיד הקרוב לפי צבע המסך. מודולים מסוימים יכולים להקרין את המידע הדרוש על התקרה, הקיר או כל משטח אחר על פי בקשת הבעלים. לשם כך, פשוט סובב את המקרן המובנה בכיוון הרצוי.
דגמים עם פונקציונליות מורחבת צורכים כמות משמעותית של חשמל. סוללות רגילות מחזיקות מעמד כמה חודשים. אפשרות טובה תהיה שיהיה לכם סוללה נטענת מובנית. באופן אידיאלי מופעל סולארי.

תחנות מזג אוויר מקצועיות מצוידות בחיישנים ומכשירים נוספים לקביעת כיוון ומהירות הרוח, כדי לתת תחזית מדויקת למשך 12 השעות והמספר הימים הבאים. בנוסף לניטור נתוני האקלים, מסך המגע מציג תאריך, שעה, שלבי ירח וגובה. על ידי נגיעה במסך תוכלו להחליף ערוצים מחיישנים חיצוניים לחיצוניים כדי לעקוב אחר הפרמטרים האקלימיים בבית. ציוד כזה מצויד ביציאת USB המאפשרת לך לחבר את המכשיר למחשב. זה מספק הזדמנויות נוספות לחיזוי מדויק, בהתייחס לנתוני האינטרנט.

תחנת מזג אוויר ב"בית החכם "

שילוב של תחנת מזג אוויר דיגיטלית במערכת "בית חכם" מאפשר לך להתאים באופן אוטומטי את האקלים במגורי המגורים בהתאם לתנאי מזג האוויר. באמצעות נתונים מחיישנים חיצוניים של חזאי ביתי, הבית החכם יגדיל את הטמפרטורה במערכת החימום בקשר עם הצמד הקור החזוי, יפעל מניפולציה עם הופעת החום, והווילונות החכמים יימשכו אוטומטית ביום שמש חם. על פי קריאות מדדי לחות, הבית החכם יפעיל את מכשיר האדים. שילוב כזה יחסוך עד 40% בעלויות החום והחשמל.

בחירת דגם ממיטב היצרנים

בין חברות וחברות רבות העוסקות בייצור מכשירים מדויקים, כולל תחנות מזג אוויר, חברת TFA הגרמנית תופסת את אחת התפקידים המובילים. הדגמים שלה מיוצרים בדיוק וקפדנות גרמניים ומוצגים בטווחי מחירים שונים:

 • מכשירים פשוטים ללא חיישנים חיצוניים עולים בין 800 ל 1500 רובל;
 • דגמי בית עם קבוצה מורחבת של פונקציות, ארוזים במקרים אלגנטיים, נסחרים בטווח שבין 2600 ל 5000 רובל;
 • הדגמים הטובים ביותר עם מגוון רחב של יכולות, עם חיישנים חיצוניים ויציאת USB, נמכרים ב-15,000 עד 23,000 רובל.

חברת Assistant האמריקאית מתמחה בייצור מוצרי אלקטרוניקה, החל ממחשבונים ואינטרקומים, וכלה במחשבים ניידים, טאבלטים, סמארטפונים וכו 'תחנות מזג אוויר ביתיות עם סט מינימלי של בקרת אקלים יעלו לרוכש 1500 - 2500 רובל. מכשיר עם חיישן אלחוטי מרחוק יעלה לפחות 3,000 רובל. הייצור של החברה נפרס בסין.

חברת הונג קונג EA2 קיימת מאז 2010. מייצרת תחנות מזג אוויר ביתיות ושעוני הקרנה, בהיותה אחת החברות המובילות בתחום זה. הפיתוחים שלה מובחנים על ידי עיצוב מינימליסטי, אמינות ומחיר משתלם. מחירי דגמי החברה נעים בין 500 ל -7000 רובל. דגם Ea2 EN209, מצויד בחיישן טמפרטורה גבוהה Ea2 SR111, שפותח לאמבטיה וסאונה.

בנוסף לחברות הרשומות, מוצגים בשוק דגמים פופולריים של חברות אורגון סיינטיפיק ולה קרוס, גרמנית בורר וברסר, Netatmo Urban הצרפתית.כולם מספקים לשוק מוצרים עם יכולות שונות, מהפשוטות ביותר ליקרות ביותר, העובדות דרך האינטרנט (Netatmo Urban) עם שילוב במערכת הבית החכם, ניטור רמת ה- CO וכו '.

למעוניינים במוצרים של חברות סיניות, כדאי להכיר את מגוון תחנות מזג האוויר הביתיות ב- Ali Express - אתר אינטרנט עולמי המציע מוצרי אלקטרוניקה באיכות הגונה מסין, תכונות שונות ובמחיר משתלם.

לפני ביצוע הרכישה, מומלץ לאסוף מידע מלא אודותיהם. כדאי לברר מהן תחנות מזג אוויר וכיצד הן יכולות להיות שימושיות. לא מזיק להאזין לעצות של משתמשים שיש להם ניסיון בהפעלת גאדג'טים דומים של יצרנים שונים, עם סט תכונות מינימלי ומורחב. כדי לא לטעות בבחירת דגם, עליך לקבוע את מערך הפונקציות המינימלי המתאים לך כמשתמש. רמת המחירים של הדגם תלויה בכך. המלצות של מוכרים או מכרים שלך מבין משתמשים מנוסים יגידו לך איזו חברה היא הדגם הטוב ביותר לקנות. לפני הקנייה, כדאי לקרוא בעיון את תיאור המכשיר, לקרוא את הוראות ההתקנה והתפעול, לברר כמה עולה המודל שלך. רק לאחר קבלת תשובות לכל השאלות שלך, אתה יכול לשלם עבור הרכישה.

לאחר שהחלטנו על קריטריוני הבחירה, אנו ממשיכים לבחון את דירוג תחנות מזג האוויר הביתיות האיכותיות בשנת 2020.

בורו H103G

את המקום העשירי בדירוג שלנו תופסת תחנת מזג האוויר התקציבית Buro H103G. מכשיר שולחן קטן עם אפשרות הרכבה על הקיר. למעשה, מדובר במד חום אלקטרוני השולט בטמפרטורה בחדר וב"ספינה ". הסט כולל חיישן אלחוטי אחד עם טווח של עד 80 מ '. המודול הפנימי כולל צג מונוכרום עם פונקציות לוח שנה, שעון, אזעקה וירח. חיישן מובנה מראה את אחוז הלחות באוויר. אפשר לחבר שני חיישנים אלחוטיים נוספים, שנרכשים בנפרד. המחיר הממוצע הוא 595 רובל בלבד. לדברי הקונים, למודל יש מאפיינים הגונים למדי עבור הכסף.

בורו H103G

יתרונות:

 • קריאות חיישנים מדויקות;
 • מכשיר קומפקטי מאוד;
 • דיור מחוספס שיכול לעמוד בטיפות מגובה של עד 100 ס"מ;
 • זמינות תחזית מזג אוויר;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • תצוגה מונוכרומית;
 • מחסור בחיישנים לקביעת לחץ אטמוספרי;
 • היעדר תאורה אחורית של המסך.

יוניאל UTV - 64

המספר התשיעי בדירוג שלנו הוא הדגם הביתי הזול יחסית יוניאל UTV - 64. הסט כולל חיישן בקרת טמפרטורה אלחוטי אחד עם טווח של עד 30 מטר. החיישן השני מובנה במודול פנימי המצויד בתצוגת צבע. טווח המדידה הוא ממינוס 40 עד פלוס 60 מעלות. הסף העליון למדידת לחות פנים וחוץ הוא 99%, הסף התחתון הוא 22%. המכשיר מודיע על תחזית מזג האוויר, מראה את השעה המדויקת, כולל לוח שנה רגיל. אספקת החשמל מהרשת משוכפלת על ידי היכולת לעבוד מסוללות AA. חיווי הטעינה מוצג בתצוגה. המחיר הממוצע של המכשיר הוא 1148 רובל.

יוניאל UTV - 64

יתרונות:

 • תצוגת צבע עם תמונה ברורה;
 • נוכחות של ברומטר ותחזית מזג אוויר;
 • היכולת לחבר שלושה חיישנים;
 • קריאות חיישנים מדויקות.

חסרונות:

 • לחץ מוצג ביחידות מדידה יוצאות דופן - הטרופסקלים;
 • כל נתוני האקלים אינם מוצגים בו זמנית, יש צורך לעבור באמצעות כפתורים;
 • קשיים ברכישת חיישנים נוספים.

HAMA EWS - 800

את השורה השמינית בדירוג תופסת המוצר HAMA EWS - 800, חברת HAMA גרמנית ידועה. זו תחנת מזג אוויר ביתית המצוידת בתצוגה מונוכרום עם מדדי לחות מובנים, מדחום וחיישן אלחוטי מרחוק, עם טווח של עד 100 מ '. ניתן להפעיל אותו גם על שולחן וגם עם הרכבה על הקיר. מראה תחזית, טמפרטורת אוויר פנימית וחיצונית, לחות ולחץ. פונקציות נוספות כוללות שעון ולוח שנה רגיל. מופעל על ידי סוללות AA. יש תאורה אחורית של המסך.

HAMA EWS - 800

יתרונות:

 • פונקציונליות שלמה למדי;
 • תצוגה בגודל הגון עם מידע נרחב;
 • תאורה טובה;
 • תצוגה בו זמנית של כל נתוני האקלים;
 • גרף של שינויים בלחץ האטמוספרי;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • אם יש קירות בין החיישן החיצוני למודול, הטווח מצטמצם ל -30 מ ';
 • יחידות לחץ - hPa ואינץ 'כספית;
 • הוראות מעורפלות שנכתבו באותיות קטנות.

Ea2 Bl502

הביקורות הטובות ביותר של הקונים התקבלו על ידי המודל של חברת הונג קונג Ea2 Bl502, שתופסת את המקום השביעי בדירוג שלנו. תחנת שולחן עבודה קטנה עם מדידת פרמטרים אקלימיים בבית. הסט כולל חיישן טמפרטורה חיצוני אלחוטי, עם יכולת לחבר שניים נוספים. בקרת לחות מ -20% ל -99%. קריאות החיישן מדויקות. רדיוס הפעולה הוא 30 מ '. המכשיר משלב עם המטרה העיקרית של הפונקציה של שעון, שעון מעורר, לוח שנה. העלות הממוצעת היא סבירה למדי ומסתכמת ב -1,790 רובל.

Ea2 Bl502

יתרונות:

 • דיוק קריאות חיישנים;
 • חיישן מרחוק ללא חוטים;
 • היכולת לעלות לקיר;
 • עיצוב נחמד;
 • תצוגה מונוכרומית ברורה.

חסרונות:

 • כפתורי שליטה בלוח האחורי, מה שלא נוח כאשר המכשיר מותקן על הקיר.

בר מדעי אורגון 806

במקום השישי נמצאת התחנה האמריקאית סיינטיפיק בר 806. מודול פנים קטן (160 x 94 x 46 מ"מ) עם צג מונוכרום, מדחום מובנה ומדידת לחות. יש תאורה אחורית. החיישן החיצוני מתקשר עם המודול הפנימי במרחק שלא יעלה על 30 מ '. אפשר לחבר שלושה התקני בקרת אקלים חיצוניים. פונקציות נוספות כוללות: תחזית מזג אוויר, שעון ואזעקה, לוח שנה, מחוון כפור. הרכישה תעלה למשתמש 2,100 רובל.

בר מדעי אורגון 806

יתרונות:

 • עיצוב נחמד שלא מקלקל את הפנים;
 • אספקת חשמל אוטונומית; עובד על סוללות ליתיום למעלה משנה;
 • הרכבה איכותית;
 • סוללה סולארית;
 • קריאות חיישנים מדויקות.

חסרונות:

 • חיישן חיצוני דורש הגנה מפני שמש ומשקעים.

RST 05301

החמישי בסקירתנו הוא המוצר השבדי RST 05301. זהו דגם אנלוגי עם ברומטר אנרואידי, מדדי לחות מצביע ומד חום. מעצבי החברה פיתחו סדרת מוצרים בשם הכללי "פוגודניק", המובחנת בעיצוב המעולה שלה בסגנון האימפריה הרוסית של המאה ה -19. RST 05301 הוא לא רק דבר מסוגנן ומתנה נהדרת, אלא גם תחנת מזג אוויר עם המכשירים המדויקים ביותר המאפשרים לך לפקח על הטמפרטורה, הלחץ והלחות של האוויר בחדר. תחזית מזג האוויר מסומנת בסמלים בסולם הברומטר. מתנה כזו תעלה ללקוחות 3940 רובל.

RST 05301

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • דיוק גבוה;
 • תחזית מזג האוויר.

חסרונות:

 • לא נמצא.

בריג + M-47 חדש

השורה הרביעית בדירוג תופסת המוצרים של LLC בריג רוסיה. התחנה האנלוגית החדשה Brig + M-47 מצוידת במכשירים המדויקים ביותר בעיצוב גרמני, המסודרים במארז עץ מעוצב. מדחום מצביע ומד לחות עם ברומטר אנרואיד משלימים זה את זה בצורה מושלמת. דייגים וציידים מעריכים את ה- Brig + M-47 לא רק על עיצובו המצוין, אלא גם על קריאותיו המדויקות המאפשרות תכנון דיג יעיל.

בריג + M-47 חדש

יתרונות:

 • איכות גרמנית מעולה;
 • דיוק הקריאות;
 • עיצוב מתחשב;
 • מתנה נפלאה ודבר שימושי מאוד עבור מגוון רחב של משתמשים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

תחנת מזג אוויר עירונית נטטמו

שלושת המובילים בדירוג נפתחים על ידי תחנת מזג האוויר העירונית Netatmo, שפותחה בצרפת. מכשיר זה שונה מהשאר בכך שהוא חושף באופן מלא את הפונקציונליות הניכרת שלו באמצעות האינטרנט. הסט כולל תצוגה עם תאורה אחורית, שני חיישנים מרוחקים התומכים בתקשורת עם המודול הפנימי באמצעות Wi-Fi במרחק של עד 100 מ '. הטמפרטורה והלחות נמדדים בפנים ובחוץ. הדגם משולב במערכת הבית החכם.זה מאפשר לבקר לשלוט במערכת החימום, להפעיל אוטומטית מכני אדים, לסגור ולפתוח וילונות, ולהפעיל ולעצור את המזגן באופן אוטומטי. ניתן לשלוט במידע על פרמטרים אקלימיים בבית ומחוצה לו באמצעות סמארטפונים, מכשירי אייפון וטאבלט באמצעות האפליקציות המתאימות. הרכישה תעלה הרבה, בממוצע כ 11,390 רובל.

תחנת מזג אוויר עירונית נטטמו

יתרונות:

 • אמינות ודיוק קריאות מכשירים;
 • רב תכליתיות;
 • בקרת ריכוז CO (מראה מתי החדר דורש אוורור);
 • שילוב במערכת "הבית החכם", ויסות אוטומטי של חימום ואוורור על פי קריאות חיישני התחנה, וחוסך באנרגיה חשמלית ותרמית.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

לה קרוס WS 9057

במקום השני בדירוג נמצאת תחנת מזג האוויר הדיגיטלית La Crosse WS 9057, שפותחה בארצות הברית. למכשיר תצוגה גדולה במארז פלסטיק, צבע אלומיניום או עץ, עם יכולת לעלות על קיר או להשתמש כשולחן עבודה. ניתן לחבר שלושה חיישנים חיצוניים למודול הפנימי, אך הוא מצויד באחד, עם העברת אות לא יותר מ 100 מ '. תצוגה מונוכרום עם פונקציית תחזית מזג האוויר, מציגה את ערכי הטמפרטורה, הלחץ והלחות בחדר ומחוצה לו, יכולה לשמש כשעון ושעון מעורר, רגיל ו לוחות שנה ירחיים. אספקת חשמל אוטונומית מסוללות AA. יש אינדיקציה לטעינה של הסוללה, בחירת יחידות מידה לטמפרטורה ולחץ. מחיר ממוצע: כ 4000 רובל.

לה קרוס WS 9057

יתרונות:

 • מראה מסוגנן;
 • תצוגה אינפורמטיבית;
 • מציג את שלבי הירח;
 • קריאות חיישנים מדויקות;
 • היכולת לסנכרן את השעון עם אותות הזמן המדויקים דרך ערוץ הרדיו.

חסרונות:

 • יחידות מדידת לחץ ב- hPa (אין אפשרות לבחור ממ"מ כספית);
 • הצורך להתאים את הגובה מעל פני הים בהתאם לרצפה;
 • ללא תאורה אחורית לתצוגה.

RST 02523

את המקום הראשון תופסת התחנה הדיגיטלית השוודית RST 02523. משתמשים אוהבים את הבית המסוגנן של היחידה הפנימית העשויה פלסטיק איכותי, ייעוד מוצלח של הקריאות בתצוגה, יחידות המדידה של הלחץ האטמוספרי והטמפרטורה המוכרים לנו. אפשר לחבר שלושה חיישנים אלחוטיים עם טווח של עד 30 מ '. הסט מגיע עם אחד. לחות נמדדת בפנים ובחוץ. טווח המדידה הוא בין 30 ל -80%. אספקת חשמל אוטונומית מסוללות ניתנות להחלפה. התצוגה מציגה את ערכי הטמפרטורה, הלחץ, הזמן הנוכחי. בנוסף, הוא משלב את היתרונות של שעון מעורר, לוח שנה רגיל ולוח ירח, ומציג את רמת טעינת הסוללה. העלות הממוצעת של המכשיר אינה גבוהה במיוחד ומסתכמת ב 5150 רובל.

RST 02523

יתרונות:

 • דיוק מעולה ואיכות בנייה;
 • רב תכליתיות;
 • זמינות תחזית;
 • עיצוב מסוגנן;
 • ערך טוב לכסף.

חסרונות:

 • הסף העליון למדידת לחות אינו עולה על 80%, וזה לא מספיק למדידות בחוץ.

שם התקןייצור מפתחיםמאפיינים עיקרייםמחיר ממוצע
RST 02523שבדיהמדידת טמפרטורה מ -50 עד +60 מעלות; מדידת לחות בין 30 ל -80%. בנוסף: תחזית; שָׁעוֹן; שעון מעורר; לוח שנה רגיל וירחי. מאפיינים: חיישן מרוחק ברדיוס קליטה של ​​30 מטר, יכולת לחבר שלושה חיישנים; העברת נתונים ב 433, 92 מגהרץ; אספקת חשמל אוטונומית - סוללות AA.רובל 5150
לה קרוס WS 9057ארה"בטווח טמפרטורות; מדידת לחות
בפנים, בחוץ, בטווח 1 - 99%; הצגת לחץ אטמוספרי על המסך. בנוסף:
תחזית מזג אוויר, שעון, שעון מעורר, לוח שנה רגיל / ירחי. מאפיינים: חיישן אלחוטי (טווח קבלה 100 מ '), מקסימום מספר חיישנים - 3, כלול - 1; תדר שידור 915 מגה-הרץ. תְזוּנָה
אוטונומית, סוללות מסוג R14, ציון רמת הטעינה.
3710 רובל
תחנת מזג אוויר עירונית נטטמוצָרְפַתטווח מחווני הטמפרטורה נע בין -40 ל +60 מעלות צלזיוס; מדידת לחות
בתוך הבית, בחוץ, בטווח 0 - 100%.פונקציות נוספות: תחזית מזג אוויר, אחסון ערכי טמפרטורה, שעון, שעון מעורר, לוח שנה רגיל. מאפיינים: חיישן מרוחק עם רדיוס קבלה של 100 מ ', 2 יח'; אספקת חשמל אוטונומית, סוללות AAA; תצוגה עם תאורה אחורית; תחנת מזג אוויר לאנדרואיד / אייפון / אייפד / אייפוד טאץ '; מדידת רמות ורעש CO2 בחדר; חיבור חיישן חיצוני באמצעות Wi-Fi, פנימי באמצעות USB.
11272 רובל
בריג + M-47 גרמניה / רוסיהתחנת מזג אוויר אנלוגית; עץ חומר גוף; קיר הר; ברומטר ללא נוזלים; מדידת לחץ, טמפרטורה, לחות.4,990 רובל
RST 05301שבדיהתחנת מזג אוויר אנלוגית; עץ חומר גוף; קיר הר; ברומטר ללא נוזלים; מדחום אלכוהול; מדידת לחץ, טמפרטורה, לחות.4600 רובל
בר מדעי אורגון 806ארה"בטווח מחווני הטמפרטורה נע בין -20 ל +60 מעלות צלזיוס; מדידת לחות
בתוך הבית, בטווח של 25 - 95%; פונקציות נוספות
תחזית מזג אוויר, אחסון ערכי טמפרטורה, שעון, לוח שנה רגיל;
תחזית מזג אוויר, לוח שנה רגיל; חיישן מרחוק
אלחוטי (טווח קבלה 30 מ '), מקסימום מספר חיישנים - 3, כלול - 1; ספק כוח אוטונומי, סוללות AA (כלולות), אינדיקציה לרמת הטעינה; מחוון כפור, סנכרון אוטומטי DCF-77, סוללה סולארית.
2690 רובל
Ea2 Bl502חרסינהטווח מדדי הטמפרטורה נע בין -4 ל +50 מעלות צלזיוס; מדידת לחות
בתוך הבית, בטווח של 20 - 99%; בנוסף
שעון, שעון מעורר, לוח שנה רגיל; חיישן מרחוק
אלחוטי (טווח קבלה 30 מ '), מקסימום מספר חיישנים - 3, כולל - 1; ספק כוח
סוללות AAA אוטונומיות, אינדיקציה לרמת טעינה; לְהַצִיג
עם תאורה אחורית.
1290 רובל
HAMA EWS - 800גֶרמָנִיָהטווח טמפרטורות
-40 - 65 מעלות צלזיוס; מדידת לחות
בתוך הבית, בחוץ, בטווח של 1 - 99%. בנוסף:
תחזית מזג אוויר, אחסון ערכי טמפרטורה, שעון, שעון מעורר, לוח שנה רגיל; חיישן מרחוק
אלחוטי (רדיוס קבלה 100 מ '), כולל - 1; העברת נתונים
כל 48 שניות, תדר שידור 433.92 מגהרץ; תצוגה עם תאורה אחורית.
2039 רובל
יוניאל UTV - 64רוסיה / סיןטווח מחווני הטמפרטורה נע בין -40 ל +60 מעלות צלזיוס; מדידת לחות
בתוך הבית, בחוץ, בטווח של 20 - 99%; בָּרוֹמֶטֶר; בנוסף
תחזית מזג אוויר, שעון, שעון מעורר, לוח שנה רגיל; חיישן מרחוק
אלחוטי (טווח קבלה 30 מ '), מקסימום מספר חיישנים - 3, כלול - 1; העברת נתונים
כל 45 שניות, תדר שידור 433.92 מגהרץ; תְזוּנָה
אוטונומית / רשתית, סוללות AA, חיווי רמת טעינה; תצוגה עם תאורה אחורית.
1148 רובל
בורו H103Gרוסיה / סיןטווח מחווני הטמפרטורה נע בין -50 ל + 70 מעלות צלזיוס; מדידת לחות
בתוך הבית, בחוץ, בטווח של 20 - 95%; בנוסף:
תחזית מזג אוויר, שעון, שעון מעורר, לוח שנה רגיל, לוח שנה ירחי; חיישן אלחוטי (טווח קבלה 80 מ '), מקסימום מספר חיישנים - 3, כלול - 1.
תְזוּנָה
סוללות AAA אוטונומיות, אינדיקציה לרמת טעינה.
720 רבל

תחנת מזג אוויר ביתית יכולה לשנות את איכות החיים. מכשירים כאלה מקלים על אנשים תלויי מזג אוויר, ציידים ודייגים, אזרחים שמקצועם קשור לשהייה מתמדת בחוץ (בונים, עובדי שירות, שליחים וכו '). הורים צעירים מתקינים דגמים זולים בחדרי השינה של ילדים צעירים. זה עוזר לשלוט ולהתאים בזמן פרמטרים בריאותיים חשובים כמו לחות, רמת CO, טמפרטורת החדר.

בנוסף לפונקציות השימושיות ללא ספק, מכשירים אלה משמשים כתוספת יעילה וקישוט של פנים הסלון, הבית והמשרד. נסו לשנות את חייכם לטובה, קבלו חזאי מזג אוויר ביתי. הסקירה הכללית שמספק אתר האינטרנט שלנו תאמר לך כיצד לבחור את הדגם הנכון.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *