Estמקררים ומקפיאים רפואיים הטובים ביותר לשנת 2020

0

אי אפשר לדמיין את הרפואה המודרנית ללא טכנולוגיה קריוגנית מושלמת המאפשרת לך לשמר דם שנתרם ומרכיביו, החיסונים והדגימות הביולוגיות. מקרר רגיל, שתופס את אחת העמדות הדומיננטיות במטבח הביתי, אינו מתאים לצרכים רפואיים, מכיוון שאין בו פרמטרים ספציפיים של טמפרטורה ורמת יציבות גבוהה.

צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של ציוד קירור והקפאה רפואיים איכותיים לשנת 2020.

היכן יש צורך ב"הצטננות רפואית "

אין דבר יקר יותר מחיי אדם. לעתים קרובות במהלך הניתוחים, יש צורך בעירוי דם שנתרם. רכיבי הדם מאוחסנים בתאי הקפאה מיוחדים, שבהם משטר הטמפרטורה נקבע על 15 ... - 90 מעלות. כדי להבטיח משטר טמפרטורה יציב גבוה, מקפיאים מיוצרים על פי טכנולוגיות מיוחדות, עם צינורות אוויר מובנים השומרים על פיזור אחיד של קור בתוך היחידה; אלומיניום או פלדה מוכנה במיוחד נלקחים לדפנות התאים, אשר אינם חוששים מכפור ולחות.

תעשיית התרופות זקוקה גם לארונות קירור מיוחדים לאחסון תרופות, ובחלק מהדגמים יש מקפיא, שכן התרופות דורשות פרמטרים שונים של טמפרטורה.

אינך יכול להסתדר ללא ציוד מעבדה מיוחד לתחום הקוסמטיקה ולתעשייה הכימית. האחרון דורש עיצובים מיוחדים עם הגנה אמינה מפני פיצוצים ושריפות.

נעשה שימוש בציוד רפואי בחקלאות. זה מבטיח אחסון בטוח של הדגימות.

מקררים ומקפיאים פרמצבטיים ורפואיים מצאו יישומים בתחום החינוכי - הם מצוידים במעבדות חינוך.

סוגי מקררים ומקפיאים רפואיים

ציוד קירור למוסדות רפואיים מחולק לפי השימוש בו.

מה הם:

 • מקררים פרמצבטיים

בארונות קירור מאוחסנים תרופות, דגימות ביולוגיות, סרום, חיסונים וריאגנטים שונים.

 • מקררי מעבדה

מקררים מסוג זה משמשים במעבדות מחקר של מכונים, מרכזים, חברות תרופות. הם מאחסנים דגימות ביולוגיות. מקררי המעבדה הם בעלי טמפרטורה ממוצעת של 4 מעלות צלזיוס. גדלי המכשירים שונים: קטנים (נפרדים ומובנים בריהוט); נפח, עד אלף ליטר.

 • מקפיאים

יחידות הקפאה שונות בתנאי הטמפרטורה: - 20 ... - 30; - 30 ... - 45; - 45 ... - 86; - 140 ... - 150 מעלות צלזיוס. אלה בטמפרטורה נמוכה הם אנכיים ואופקיים.מקפיאי קריו המשמשים להקפאה עמוקה הם אופקיים.

 • מקררים אוטומטיים

משמש להובלת תרופות, דם ורכיבי דם. טווח - - 18 ... + 8.

כיצד לבחור מקררים ומקפיאים רפואיים

קריטריונים לבחירת ציוד מיוחד:

 • אֲטִימוּת

העיצוב נעשה בצורה כזו שתמנע חדירת אוויר חם מבחוץ. היציבות המתקבלת מעניקה ערובה לבטיחות החומרים.

 • בְּטִיחוּת

הרכיבים עשויים מתכת, עמידים בפני חלודה וקור. הציוד הפנימי של המקררים מתוכנן כך שיהיה נוח לקחת ולשים דגימות, ניתן לשנות את מיקום המדפים והמגירות.

 • יציבות תרמית

זה מאפשר לשמור על חומרים ביולוגיים לאורך זמן.

 • קל לנקות

מקררים ומקפיאים מטופלים בפתרונות ניקוי. משטחי המתכת של ציוד מיוחד אינם חוששים מחומרי ניקוי.

 • זמינות בקרים

חיישנים, בקרי טמפרטורה, מצבים הניתנים להתאמה אישית למקפיאים מובנים, אזעקות המודיעות על שינויי טמפרטורה, היכולת להפעיל תהליך הפשרה אוטומטית מבטיחים תפעול חלק של הציוד.

 • אוורור מאולץ

פונקציה זו מאפשרת זרימת אוויר קבועה הנדרשת לאחסון חומרים רפואיים. בנוסף, אוורור מבטל הצטברות של ריחות לא רצויים.

 • אחסון אנרגיה

זרימת עבודה חלקה חיונית לשמירה על איכות הדגימות הביולוגיות, החיסונים וחומרים אחרים. אפילו מצבי חירום לא אמורים לגרום לכיבוי ציוד. קיימת סוללה רזרבית למקרים אלה.

 • נוכחות של טירה

כדי למנוע גישה בלתי מורשית, הציוד מסופק עם מנעולים.

 • תְצוּרָה

היכן הארון יוצב חשוב. "מפלצת" מגושמת אינה מתאימה לחדר צנוע, ותיבה קומפקטית תהיה קטנה מדי ולא משתלמת עבור מעבדה גדולה.

 • לְעַצֵב

מיטב היצרנים הרחיבו את תפיסת תכנון הציוד הרפואי, כולל נוחות שימוש, היכולת להסתיר את התכולה הפנימית של החנות מעיניים סקרניות, וליצור את פרמטרי האור הדרושים לתרופות שאינן יכולות לסבול אור. למטרות אלה, זכוכית כהה מותקנת לעתים קרובות על דלתות הארון.

על מה עוד צריך לשים לב?

טעויות בבחירה נעשות על ידי חובבים שיש להם מושג לקוי עבור מה רוכשים את הציוד. לפני הקנייה, חשוב להבין את נקודות המבט של שימוש ביחידת קירור רפואית בה היא תמוקם.

לתחנות עירוי דם מתאימים מעבדות, מקררים עם פונקציית אחסון דם ומרכיביו.

עבור משרדים פרמקולוגיים, CP CP, מעבדה CL תהפוך לרכישה רווחית יותר. בדגמים הפופולריים ביותר אין אחד, אלא כמה מקפיאים, ישנם משולבים המאפשרים לאחסן תכשירים ודוגמאות הדורשות תנאי טמפרטורה שונים. מעבדה גדולה מתאימה יותר לציוד רב, ואין צורך במקרר ענק למרפאה. כאן, החלטה מוכשרת כלכלית היא לרכוש ציוד משולב בנפח 120 ליטר ומעלה. זוהי אפשרות מעשית לשמירה על תרופות באותו אחסון, אך בטווחי טמפרטורה שונים.

מותגים ויצרנים

בשוק של תעשיית ציוד הקירור לתחום הבריאות, ישנן תריסר או שתיים חברות אשר קודם כל יש לשים לב למותגיהן, אם נשאלת השאלה: איזו חברה עדיפה לקנות מקרר. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" ריכזו מבחר של 15 היצרנים הטובים ביותר.

 • פוזיס

החברה מתוארכת לשנת 1898. תחת אלכסנדר השלישי, הוקם שיתוף פעולה צרפתי-רוסי.במים האחוריים של פרצקי - כיום זלנודולסק - הוקם מפעל פלדה. במשך הזמן שלטה החברה בייצור מכשירי קירור. כיום זהו היצרן המקומי הראשון של ציוד רפואי ששולט בייצור "שרשרת קרה".

 • האייר

מותג סיני. בבעלות Haier Medical and Laboratory Products Co., Ltd., פרי יוזמתה של קבוצת Haier הרב-לאומית שנכנסה לשוק בשנת 1998. מנת הניסוי הראשונה - מקפיאים עם משטר טמפרטורה של -40 מעלות - נמכרה מיידית, הקהילה הרפואית זיהתה את היצרן, ועם הזמן היא נקטה עמדה מובילה בשוק. נכון לעכשיו, החברה מייצרת מקררים לצרכים פרמקולוגיים, בנקי דם ומקפיאים אחרים, שנוצרו באמצעות הטכנולוגיות העדכניות ביותר.

 • ליבהר

ההיסטוריה של החברה הגרמנית החלה בשנת 1949. מומחים ממפעל הבנייה הלא מוכר הנס ליבהר Maschinenfabrik המציאו מנוף מגדל נייד. כעבור חמש שנים הקימה חברת הנס ליבכר מתקן לבניית מקררים באוכסןאוזן. כיום Liebherr-Hausgeräte הוא המחבר של דור חדש של מקררים ומקפיאים BluPerformance. ניתן להזמין מוצרים ממותגים באופן מקוון באתרי אינטרנט ובאתר הרשמי של היצרן. כמה זה תענוג? מ- 200 אלף רובל, אך איכות המוצרים ללא דופי.

 • בירוסה

סימן המסחר של OJSC KZH Biryusa, שהוביל את ההיסטוריה מאז 1963, כשהמפעל לבניית מכונות בקרסנויארסק החליט לבנות ייצור של מקררים ביתיים. המדגם הראשון - "בירוסה" - שוחרר בשנת 1964. כיום החברה מייצרת מכשירי חשמל ביתיים, ציוד קירור מסחרי. המפעל הוענק לתעודת הזוכה בתחרות "1000 המפעלים הטובים ביותר ברוסיה 2001", התואר "מנהיג הכלכלה האזורית" בשנת 2002, הפרס "האולימפוס הלאומי הרוסי" בשנת 2004. מוצרי המותג זולים, מה שמסביר גם את הפופולריות של דגמי בירוסה.

 • פולייר

סימן מסחרי של קבוצת החברות POLAIR, יצרנית רוסית מוולז'סק. החברה הוקמה בשנת 1990. החברה מציגה מגוון רחב של ציוד קירור: ארונות קירור עשויים מגולוון ונירוסטה, מונוקולים, מערכות מפוצלות, שידות, שולחנות ועוד. מוצרי החברה מבוקשים בקרב ארגונים קטנים, מכיוון שהם מציעים אפשרויות תקציב באיכות טובה.

 • Marikholodmash

סימן המסחר ידוע מאז 1960, אז החל מפעל מריהולודמאש בייצור ציוד קירור מסחרי. בארגון זה הופיעו ארונות הקירור הרוסים האיכותיים הראשונים למגזר הקמעונאי. אגב, ארמון הקונגרסים בקרמלין היה אחד הלקוחות החשובים של החברה. בשנת 2012 הושקה סדרה חדשה של ארונות קירור של קאפרי. מוצרים אלה מצאו יישומים בתחום הרפואי והתרופות.

 • מילד

BIOLOGY MEILING brand מותג רפואי. זה הופיע בשנת 2002 הודות למאמציה של חפי מיילינג ושות 'בע"מ. והאקדמיה הסינית למדעים. מוצרי המותג מסומנים בתעודות בינלאומיות ISO, CE, UL, מיוצאים ל 50 מדינות. המפעלים משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות, המפתחים של MEILING BIOLOGY & MEDICAL הם כותבי פטנטים רבים.

 • טפקולד

החברה הוקמה על ידי טורבן ופרדה כריסטנסן בשנת 1987 בוויבור. המותג הדני ידוע באירופה. שמו מעיד על האיכות הגבוהה והאמינות של המוצרים. באתר הרשמי של החברה נכתב: "35 אלף יחידות ציוד במחסנים ולוגיסטיקה אופטימלית מאפשרות לנו לבצע משלוחים בצורה מהירה ומדויקת, ללא קשר לנפחים הנדרשים." עקרונות טפקולד: יכולת, גישה גמישה ללקוחות ונאמנות.

 • ארקטיקו

מותג דני נוסף. החברה הוקמה בשנת 2001 הודות למאמציו של לארס אול ג'נסן, איש עסקים מנוסה מאסבירג, שעבד במשך חמש עשרה שנים בתעשיית משאיות הקירור והחליט לפתוח עסק משלו. עד שנת 2010 נקראה החברה Dairei Europe A / S, המכונה כיום ארקטיקו A / S. המשרד הראשי ממוקם בדנמרק, חברת הבת נמצאת בארה"ב ומכונה ארקטיקו אינטרנשיונל. מוצרי הקירור של המפעלים מיוצרים למגזר הבריאות.

 • דייהן

המותג עם שלושים שנות היסטוריה שייך לחברת DAIHAN Scientific מדרום קוריאה.ציוד מעבדה עם מערכת בקרת Wisd מבוקש בשוק העולמי. נכון לעכשיו, החברה מספקת 30 אלף מעבדות ממדינות שונות. DAIHAN משתף פעולה עם 170 ארגונים.

 • דומטיק

ההיסטוריה של המותג החלה בשנת 1919, כאשר המהנדסים השוודים הצעירים קארל מונטרס ובלזר פון פלטן פיתחו את מקרר הקליטה הראשון. ארקטיקה רכשה את זכויות הייצור. אלקטרולוקס התעניינה בהמצאה וקנתה את ארקטיקה. בשנות ה -60, אחת החטיבות נקראה Dometic. תפיסת חברה: להפוך את חיי המובייל לנוחים.

 • Panasonic KM

אם הציוד נושא את המותג Panasonic Healthcare / Sanyo Electric, המשמעות היא שהציוד מיוצר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. החברה פרצה לשוק ונכנסה לאחת התפקידים המובילים בשנת 1969 ונחשבת עדיין למתחרה רציני. תחומי הפעילות העיקריים הם ייצור ציוד קירור והקפאה, מכשירים למעבדות, תאי אקלים.

 • GFL

מותג גרמני. חברת GFL Gesellschaft für Labortechnik mbH נולדה בשנת 1967 והתבססה כשותפה אמינה העומדת בסטנדרטים האיכותיים הגבוהים ביותר. טכנולוגיות מתקדמות, חומר ללא דופי, עיצוב מודרני, אמינות הרכבה גבוהה - אלה כללי היצרן הגרמני. בעולם המותג GFL נחשב למוצר עזר.

 • תרמו מדעי

חברת תרמו פישר סיינטיפיק האמריקאית עוסקת בשירות התחום המדעי. תאריך היסוד - 2006, מקום - מסצ'וסטס. החברה הוקמה באמצעות מיזוג תרמו אלקטרונים ופישר סיינטיפיק. היכן ניתן לרכוש מוצרים של מותג מפורסם ברוסיה? לתרמו פישר סיינטיפיק נציגות של JSC Thermo Fisher Scientific עם משרדים במוסקבה ובסנט פטרסבורג. לאחרונה חידושים אמריקאים זוכים ליותר ויותר פופולריות.

 • אנטק

יצרן סיני עם 20 שנות היסטוריה. מוצרים של מותג זה מיוצאים למאה מדינות. קבוצת אנטק בע"מ מספקת 10 אלף ציוד, כולל מקפיאים נמוכים במיוחד, בנקי דם, חממות, ארונות מעבדה, מכשירים קריוגניים ואחרים.

נכון לעכשיו, למרבה הצער, המוצרים של לא כל המותגים הנ"ל מתמקדים בקונים רוסים, הרכישה אפשרית רק דרך מתווכים.

דירוג מקררים ומקפיאים איכותיים לשנת 2020

צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של הדגימות הטובות ביותר של ציוד רפואי המשמש לאחסון תרופות, חיסונים, חומרים ביולוגיים, שניתן לרכוש בחנויות ובאתרי אינטרנט.

מקררים פרמצבטיים: TOP-5

הארונות המשמשים בתעשיית התרופות מיוצרים בעיקר עם דלתות זכוכית. תמיכות רולר מתחת למישור התחתון אפשריות.

הדגמים הפופולריים ביותר המבוקשים:

מקום 5: Biryusa-150S-G

הוא נמכר במחיר של 17,500 רובל.

ארון תצוגה בנפח 154 ליטר עם דלת זכוכית עם מנעול, המיועד לאחסון תרופות. עם מערכת קירור דינמית. מצב הפעלה + 2 ... + 15. משתמשים בו בבתי חולים, במרפאות.

סוג שליטהאֶלֶקטרוֹנִי
מידות (BxHxD) מ"מ580x850x620
מתג תאורה בלתי תלוי של המצלמהיש
הבהרת לדיש
הגנת UVיש
מספר מדחסים1
קירורR-600a
צריכת חשמל, קילוואט0.12
טווח טמפרטורות, ˚С+2 +15
טורקיז -150 S-G

יתרונות:

 • מודל תרופתי מיוחד;
 • עם אזעקה;
 • זול על רקע מוצרים זרים.

מינוסים:

 • מאבד מבחינת האיכות של מוצרים זרים.

מקום רביעי: KhF-140 Posis

המחיר הממוצע הוא 17 אלף רובל.

מקרר בנפח 140 ליטר. מצב הפעלה + 2 ... + 15 מעלות צלזיוס. משמש במרפאות, מעבדות, מרפאות ובתי חולים כארון תרופות. עם בקר טמפרטורת מעבד, חיישן רגיש-על, מערכת זרימת אוויר מאולצת.

מידות (BxHxD) מ"מ600x915x607
טווח טמפרטורות, ˚С+2 +15
אזעקה כאשר הטמפרטורה חורגת מהסטיש
תצוגת טמפרטורה בתצוגת לוח הבקרהיש
צריכת חשמל0.15 קילוואט
HF-140 Pozis

יתרונות:

 • מוצר מיוחד;
 • דלת צמודה ממתכת עם מנעול.

חסרונות:

 • לא נייד.

"ארד": Polair SHHF-1.4 DS

המחיר הממוצע הוא 50 אלף רובל.

דגם בנפח שימושי של 1200 ליטר עם דלתות צירים שקופות, קירור דינמי, תאורת פנים ומנעולים. טווח - + 1 ... + 15 מעלות צלזיוס. מומלץ לאחסון תרופות. מוכר על ידי RosZdravvadzor כתוצר של ציוד רפואי, כפי שמעיד תעודת הרישום.

מידות (BxHxD) מ"מ1402x2028x945
עובי דופן מ"מ43
כוח מותקן ואט600
צריכת חשמללא יותר מ -6 קילוואט לשעה ליום
עומס מדף מותר 40 ק"ג
יחידת בקרה אלקטרוניתיש
קירור R134а
Polair SHHF-1.4 DS

יתרונות:

 • נוֹחַ;
 • שמונה מדפים נשלפים.

חסרונות:

 • לא זוהה.

"כסף": Posis HF-250-3

זה עולה 19,900 רובל.

ארון בסיס עם דלת זכוכית כהה סגורה הרמטית. עם זרימת אוויר מאולצת. המנוע עמיד למים. כולל 5 מדפים ו -2 מכולות. מוצרים דומים משמשים במעבדות מחקר, מרפאות, מרפאות.

מידות (BxHxD), מ"מ600x1300x610
בקר EV3B22
בידוד תרמי קצף פוליאוריטן
קירוראיזובוטאן R600a
מספר מדחסים1
טמפרטורה בתא המקרר, Сמ +2 ל +15 מעלות
רמת עוצמת קול מתוקנת, dBa55
מערכת הפשרת מקרריםאוֹטוֹמָטִי
Posis HF-250-3

יתרונות:

 • ניידות עקב גלגלים;
 • מרווח, 250 ליטר;
 • חיי שירות 10 שנים;
 • עם כרטיס תרמי;
 • מחיר טוב.

מינוסים:

 • לא זוהה.

"זהב": VacProtect VPA-200 POZIS

מגבלת המחיר בחנות המקוונת היא 104 אלף רובל.

המוצר מעוצב על פי דרישות ה- EAEU. בעל תעודת עמידה בתקנים אירופיים. מיועד לאחסון חיסונים. עם כרטיס תרמי. מצב + 2 ... + 8 מעלות צלזיוס. זה יכול לשמור על הטמפרטורה שנקבעה למשך יממה במהלך הפסקת חשמל חירום.

מידות (BxHxD), מ"מ730x1660x860
קירורR600a
נפח כולל, l200
מספר מדחסיםמחשב אחד.
מצבר קר51 יח '.
יעילות וצריכת אנרגיה0.35 קילוואט * שעה / יום
VacProtect VPA-200 POZIS

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • שומר על יציבות הקירור בזמן הפסקות חשמל;
 • עם מקפיא.

חסרונות:

 • אחריות לשנה בלבד.

מקררי מעבדה

במרכזי מחקר, מעבדות כימיות, מרפאות, נעשה שימוש נרחב בציוד רפואי מיוחד זה. ששת המוצרים הבאים זכו לביקורות חיוביות של לקוחות.

עמדת 6: לבנק הדם Antech MBR-208

מוכר החל מ -2,600 דולר.

מותג סיני. דם ונגזרותיו, חומרים פרמצבטיים בארון זה יהיו בטוחים. טווח טמפרטורות: + 4 מעלות צלזיוס. עם הפשרה אוטומטית, תנור חשמלי תרמי.

מידות (BxHxD), מ"מחיצוני: 522x600x1550; פנימי: 432х462х978
מעמד אקלימינ
סוג קירורקירור אוויר מאולץ
קירורללא FCFC
רמת רעש, dB42
מיכל לאחסון דם (שקיות דם 450 מ"ל)130
מַקלִיטלא
אוגר נתוניםאוֹפְּצִיָה
תעודותCE, ISO9001
עבור בנק הדם אנטק MBR-208

יתרונות:

 • דגם נייד;
 • מרווח, 208 ליטר, עם 4 מדפים;
 • עם מעבד ותצוגה;
 • פלדת אל - חלד;
 • עם אזעקה לגבי הפעלת חיישן והפסקות חשמל.

מינוסים:

 • דלת זכוכית אחת.

מקום 5: HXC-608

זה עולה 557 אלף רובל.

בנק דם נייד אנכי עם קירור מאולץ, הפשרה אוטומטית. תכולה 608 ליטר. הגוף מבודד בקצף פוליאוריטן, יש יחידת זכוכית מובנית בדלת, המספקת בידוד תרמי אמין. טמפרטורת עבודה + 4 ° С. מבחר מתמיד של תחנות עירוי דם ובתי חולים. עם מעבד, סוללת גיבוי, נעילת דלתות.

מידות (BxHxD), מ"מחיצוני: 780 x 840 x 1945; פנימי: 680 x 640 x 1400
מעמד אקלימירחוב
קירורללא CFC
רמת רעש, dB43
לְהַצִיגלד
כוח, W490560
כוח נוכחי, א3.5 7.5
קיבולת דם (שקיות דם של 450 מ"ל)300
HXC-608

יתרונות:

 • עם בידוד תרמי עמיד;
 • לְהַצִיג;
 • תאורה אחורית;
 • עם רשם;
 • עם אותות קול ואור במקרה חירום;
 • במקרה של הפסקת חשמל, זה עובד באופן אוטונומי במשך 72 שעות;
 • על גלגיליות.

חסרונות:

 • לֹא.

מקום 4: Liebherr LKUexv 1610

המחיר הוא 91 אלף רובל.

דגם אוסטרי של ארון מקרר עם דלת ריקה, שלושה מדפים, תא פנימי עמיד בפני פיצוץ והגנת הצתה, פונקציית אזעקה המפעילה בשעת חירום, חיישני מדידת טמפרטורה וממשק לניטור מרכזי. הנפח הקטן מאפשר לכם לשלב את ארון הבגדים ברהיטים. מתאים לאחסון חומרים דליקים ונפיצים. עומד בתקני nA של אזור II, הנחיית ATEX.

מידות (BxHxD), מ"מחיצוני: 455x669x435; פנימי: 600х820х615
נפח כולל, l141
קירור דינמייש
טווח טמפרטורות פעולה מתכוונן, Сמ +3 ל +16
צריכת אנרגיה יומית0.7 קוט"ש
בקר אלקטרוני "נוחות"יש
עיצוב דלתותנוּקשֶׁה
ממשק העברת נתונים ממשק סדרתי RS 485
פונקציות HACCP (הקלטה ואחסון של מינימום / מקסימום קריאות)תומך
מעמד אקלימיSN-ST (מ + 10 ° C עד + 38 ° C)
קירורR600a
ליבהר LKUexv 1610

יתרונות:

 • פיצוץ והגנה מפני אש;
 • יש נתיך טיפת טמפרטורה;
 • עם תוכנית "חכמה" הלוכדת נתונים;
 • המדפים מסודרים מחדש;
 • ניתן להכביד על הדלת;
 • עם מנעול.

מינוסים:

 • יָקָר.

מקום 3: AQUALYTIC

מחיר - מ 97 אלף רובל.

יצרן גרמני - איכותי. הדגם מיועד לאחסון חומרים מסוכנים, דליקים ונפיצים. עם מדפי זכוכית.

נפח, l300
מידות (W x D x H), מ"ממידות כלליות: 600 x 610 x 1640; מצלמה: 470 x 440 x 1452 * 64
טווח טמפרטורות, ° Сמ +1 ל +15
בקר טמפרטורהיש
אינדקס דיגיטלייש
אקווליטיק

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • נפח טוב;
 • בטוח.

חסרונות:

 • יָקָר.

מקום 2: GPS מדעי THERMO

נמכר מ -230 אלף רובל.

עבור 1400 ליטר לאחסון דגימות. המלצות מומחים - לרכוש מוצרי THERMO SCIENTIFIC למעבדות גדולות. סדרת ה- GPS הינם מוצרים בטוחים ואיכותיים לתחום הרפואי. עם בקר מובנה, תצוגת טמפרטורה דיגיטלית, אזעקה, מנעולים. טווח טמפרטורות: + 1 ... -25 ° С.

מידות (LxWxD), מ"מחיצוני: 1400 × 817 × 1972; פנימי: 1300 × 660 × 1300
רולר תומך כסטנדרט (סדרת GPS)יש
זרימת אוויר כפויה (סדרת GPS)יש
תאורת פנים (סדרת GPS)יש
יציאת גישהיש
מערכת הפשרה אוטומטיתיש
תרמו GPS מדעי

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • שישה מדפים.

מינוסים:

 • יָקָר.

מקום 1: HYCD-282

זה עולה 278 אלף רובל.

ארון תרופות ל 185 ליטר עם דלת זכוכית, אך הפונקציונליות מורחבת. תא הקירור פועל בטווח +2 ... + 8 ° С. מקפיא - 97 ליטר - יש מצב של -20 ... - 40 ° C. מוצר בגימור נירוסטה. עם אזעקה שמתרחשת כאשר הטמפרטורה משתנה או כשלת חשמל, רישום אוטומטי של פרמטרי הטמפרטורה לחודש.

מידות (W x D x H), מ"מחיצוני: 736x660x1810; פנימי: מקרר - 605х510х720; ; מקפיא: 515x465x440
לְהַצִיגלד
שיטת קירורמקרר - הסעה כפויה
מקפיא - קירור ישיר
הַפשָׁרָהבאופן ידני
קירורללא כלורופלואור פחמנים
מדפים3 יח '.
קופסאות2 יח '
כוח, W400
כוח נוכחי, א2.8
רמת רעש, dB43
תְעוּדָהלִספִירַת הַנוֹצרִים
HYCD-282

יתרונות:

 • תצוגה כפולה עם תצוגת נתונים;
 • מדחס כפול;
 • מעבד נשלט;
 • עם סוללה מובנית;
 • יש יציאת USB;
 • על גלגיליות;
 • דלת זכוכית מחוממת חשמלית.

חסרונות:

 • יָקָר.

מקפיאים

בקרב מקררים מסוג זה, על פי הקונים, מוצגים הטובים ביותר ברשימה הבאה.

עמדה 4: MM-180 Posis

המחיר הוא 49 אלף רובל.

מיועד לתחנות עירוי דם המשמשות לאחסון חומר ביולוגי במעבדות מדעיות. מצויד במערכת אזעקה רגישה המגיבה לשינויים באווירה בתוך המקפיא. עם דלת מתכת עם מנעול. הסט כולל שבעה סלים למיכלי פלסטיק.

מידות (BxHxD), מ"מ1320х855х720
כרך180 ליטר
טווח טמפרטורות, ˚С2
שמירה אוטומטית על הטמפרטורה בתאיש
תצוגת טמפרטורה בלוח הבקרהיש
MM-180 Posis

יתרונות:

 • עם בקר מעבד;
 • עם דלת נעילה הדוקה.

חסרונות:

 • אין סרטונים.

מקום 3: Liebherr LGPv 1420

נמכר במחיר של 548 אלף רובל.

עיצוב ארגונומי, נעים, עם דלתות זכוכית. הדלתות מצוידות במנגנון לסגירה עצמית. עם בקר אלקטרוני Profi, מערכת קירור עם אוורור מאולץ, הפשרה אוטומטית ואספקת חשמל חירום במקרה של כשל בסוללה. טווח העבודה הוא -10 ... -26 ° С. המקפיא מצויד באזעקה במקרה של רגעי חירום, תוכנית להקלטת נתוני טמפרטורה. בעל גלגלים עם בלמים ושמונה מדפים מתכווננים.

נפח, l1361
מידות חיצוניות (HxWxD), מ"מ2160x1430x830
צריכת אנרגיה תוך 24 שעות7.271 קוט"ש / 24 שעות
אות אזהרהיש
קירור מעגלייש
קירורR 290
יציבות טמפרטורה EN 60068-3
רמת רעש60 dBA
Liebherr LGPv 1420

יתרונות:

 • איכות גרמנית;
 • עם תוכנית "חכמה" מובנית;
 • טווח עבודה טוב;
 • נייד, על גלילים.

מינוסים:

 • יקר מאוד.

מקום שני: ארקטיקו ULUF P610

מגבלת המחיר היא 600 אלף רובל.

תא אנכי עם מערכת קירור עצמאית כפולה ומשטר טמפרטורה נמוכה במיוחד - -40 ... -90 ° С. נפח 610 ליטר. עשוי לוחות מבודדים בוואקום. משתמש במצב ECO. יש פונקציה לאבחון עצמי, אזעקה, מדפים הניתנים להתאמה אישית.

מידות (BxDxH), מ"מחיצוני: 1035 × 1002 × 1999; פנימי: 746 × 620 × 1320
טכנולוגיית קירורמערכת כפולה (נייחת)
יציאת RS 485אוֹפְּצִיָה
יציאת USB לעדכוני תוכנה והורדת נתוניםיש
מספר מדחסים2 יח '
קירורEP88
ארקטיקו ULUF P610

יתרונות:

 • לא רועש;
 • ניתן להסיר דלתות פנימיות לצורך ניקוי;
 • יש תוכנית לניטור משטר הטמפרטורה.

מינוסים:

 • לֹא.

עמדה ראשונה: טפקולד SE40-45-P

זה עולה 68 אלף רובל.

מותג טפקולד. מקפיא חזה עם מכסה עיוור בנפח 392 ליטר בטווח טמפרטורות של -5 ... -45 ° С. סוג קירור - סטטי. שיעור אקלים - 3. החבילה כוללת סל.

מידות (BxHxD), מ"מ1504x945x705
מתח220 וולט
רמת רעש, dB45
קירורR290
הספק, קילוואט0.245
אזעקה כאשר הטמפרטורה חורגת מהסטיש
לנעוליש
טפקולד SE40-45-P

יתרונות:

 • מתמשך;
 • עם תרמוסטט אלקטרוני;
 • עם מנעול.

מינוסים:

 • לֹא.

מקפיאים קריו

מקום 2: CRYO 170

המחיר הממוצע הוא יותר מ- 25 אלף €.

ארץ מוצא דנמרק. מקפיא קריו של המותג ארקטיקו המפורסם עם מערכת קירור מתכווננת כפולה. ציוד הכרחי לאחסון דגימות ביולוגיות לתקופה ארוכה. נפח 169 ליטר. עם בקרת טמפרטורה של המעבד, אזעקות אקוסטיות וחזותיות, תצוגה אלקטרונית, מקליט נתונים מובנה.

מידות (BxDxH), מ"מחיצוני: 1420 × 960 × 1090; פנימי: 500 × 500 × 675
בִּדוּד170 מ"מ
טווח טמפרטורותמ - 140 עד - 150
רמת רעש<50 דציבלים
דגם בקר / סוג בדיקה TTM-004 / PT100
צריכת חשמל (קוט"ש / 24 שעות) 31.7
קריו 170

יתרונות:

 • עיצוב מתקפל, קל לכביסה;
 • כאשר אחת ממערכות הקירור כבויה, מצב המתנה מופעל;
 • כיסוי אטום;
 • אין רעש חזק;
 • הוא צורך מעט אנרגיה;
 • על גלגלים, קל להזזה.

חסרונות:

 • זה מאוד יקר.

מקום 1: DW-ZW128

נמכר ב -18,000 דולר

המצאתו של מיילינג פועלת בטמפרטורת -120 ... -164 מעלות צלזיוס. לאחסון חומרים ביולוגיים. מצויד במסך דיגיטלי, מעבד. במקרה של הפסקת חשמל, הציוד שומר על מצב הפעלה למשך 72 שעות הודות לסוללת חירום.

נפח, l128
מידות (BxDxH), מ"מחיצוני: 880x1590x1040; פנימי: 370x600x550
כּוֹחַ3600 וואט
לוחות VIP ואקוםיש
לנעוליש
מערכות קירור חירוםיש
מערכת ניטור מרחוקיש
DW-ZW128

יתרונות:

 • בניית בידוד משופרת;
 • עם לוחות VIP ואקום;
 • מכסה הניתן לנעילה;
 • עם מקליט גרפי;
 • עם פונקצית הקפאה מהירה;
 • לא רועש.

חסרונות:

 • יקר מאוד.

מקררים אוטומטיים

לצורך הובלת תרופות וחומרים ביולוגיים משתמשים במיכלים מיוחדים ובמכשירי קירור.רשימת המוצרים הפופולריים כוללת את הדברים הבאים:

מקום 3: מיכל תרמי TM-20

מחיר - 3450 רובל.

נפח - 25.5 ליטר. מיוצר מקצף פוליאוריטן קשיח. מרווח וקל לנשיאה. שומר על פרמטרים + 2 ... + 8 ° C למשך 82 שעות.

מידות (BxDxH), מ"מ335x500x360
חבילות קרח מיושמות / משקל MHD-1 / 0.44
MHD-2 / 0.50
סט חבילות קרח מומלץ17 יח '
נפח שימושי, ל14.7
משקל המיכל התרמי המצויד, ק"ג11.1
מיכל תרמי TM-20

יתרונות:

 • עם כיסוי עמיד למים;
 • יש הגנה עמידה בפני זעזועים.

חסרונות:

 • לא נראה.

מקום 2: Dometic MT 12 E

מחיר התחלה - מ- 80 אלף רובל.

מותג Dometic. הוא משמש להובלת דם ותרופות. נפח, בנפח 24 ליטר. עם תא נירוסטה נשלף. גוף פוליאוריטן. שומר על יציבות בתא למשך 96 שעות.

מידות (HxWxL), מ"מחיצוני: 500x550x470; פנימי: 192х310х237
מספר שקיות (450 ו -270 מ"מ)15; 25
משקל מיכל, ק"ג11.7
עובי שכבת בידוד, מ"מ105
מצברים קרים (3 קבועים, 0.6 ליטר כל אחד)12
Dometic MT 12 E

יתרונות:

 • מְרוּוָח;
 • אתה יכול להעביר תרופות, פלזמה, דם.

מינוסים:

 • כבד, מעל 10 ק"ג.

מקום 1: מדחס Indel B FM 7

החנות המקוונת נמכרת תמורת 52 אלף רובל.

המותג האיטלקי Indel B. מיועד לאמבולנסים. טמפרטורה קבועה 4 מעלות צלזיוס מצויד באזעקה במקרה של כשל חירום במצב ההפעלה.

סוג של התקנהשקוע
הִתקָרְרוּתמדחס SECOP
מידות (HxWxD), מ"מ532x242x243
כוח, W67
נפח, l7
משקל (ק"ג10.9
מדחס Indel B FM 7

יתרונות:

 • מוטבע;
 • בקרת טמפרטורה;
 • הדלת נפתחת 180 מעלות.

חסרונות:

 • לא זוהה.

סקירה זו מבוססת על ביקורות עצמאיות באינטרנט.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מזכירים: לפני שתחליט על בחירת הרכישה, עליך ללמוד את התיאור והמאפיינים הטכניים של הדגמים ישירות בקומות המסחר, לוודא שהציוד שייך לרפואה, כפי שמעיד אישור מיוחד, לברר אם ניתנת ערבות. עבור הסחורה, כמו גם האם ניתן לתקן ציוד בשירותים.
אם יש לך ניסיון ברכישת ציוד קירור והקפאה רפואי, אנא השאירו ביקורת. איזה מקרר עדיף לקנות לדעתך? דעתך תעזור למשתמשי אינטרנט אחרים לבחור.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *