מסנני המים העיקריים הטובים ביותר לשנת 2020

0

מים קובעים את עצם האפשרות לקיומם של כל היצורים החיים על הפלנטה שלנו. בשל נוכחותם של מים, תגובות ביוכימיות בגופנו נמשכות במהירות גבוהה. עבודת ההגנות של הגוף תלויה בכך, במהירות הגוף ותגובות המוח לגירויים חיצוניים, ביכולת לשרוד במצבים קיצוניים ובדרך כלל לשרוד.

ההתפתחות המהירה של התעשייה במאתיים האחרונות גרמה לזיהום מסיבי של הסביבה בפסולת תעשייתית, בנהרות ובאגמים - במי שפכים של מפעלים תעשייתיים. המים נעשו מלוכלכים ובלתי שמישים. אספקת המים המרכזית, המצוידת במתקני טיפול במים, אינה מסוגלת לטהר מים בתנאים מקובלים. רכישת מכשירים בודדים לטיהור מים תעזור לתקן את המצב. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מביא לידיעתכם את מיטב מסנני המים העיקריים לשנת 2020, סקירה המבוססת על ביקורות של לקוחות והמלצות מומחים.

מההיסטוריה של טיפול במים

עד שכוכב הלכת שלנו היה מאוכלס כל כך בצפיפות, והאוכלוסייה לא עסקה בייצור תעשייתי, לא היה צורך בטיהור מים בקנה מידה גדול. הבעיה התעוררה עם הקמת הערים וריכוז מספר רב של תושבים בהן. תושבי סין העתיקה היו הראשונים לטהר מים. הם ספגו את המקל בקריש, חומר המסוגל לייצר חלקיקים מוצקים במקל נוזלי ולהידבק. ואז המים לשתייה התערבבו עם מקל כה ספוג. אז אפשר היה להיפטר מעוננות החימר. לאחר מכן נוספו למים פרחים ועשבי תיבול מסוימים כדי להעניק להם טעם וריח נעימים.

היוונים הקדמונים טיהרו מים מזיהומים על ידי העברתם בכמה שכבות בד. מכשיר כזה שימש ברפואה העתיקה וכונה "הזרוע ההיפוקרטית".

הרומאים הקדומים היו הראשונים שסיפקו מים נקיים בכמויות אדירות. הם בנו אמות מים שדרכם סופקו מים בכוח המשיכה לעיר הנצחית. זיהומים מכניים הושקעו במיכלי שקיעת אבן ענקיים. הבנייה ארכה מאה שנים ומעלה ועלתה הרבה כסף. לכן שילמו מים ממי אמת עבור הרומאים.

באותם ימים שימשה רתיחה כפולה לחיטויו. עם התפתחות התעשייה והעיור הנלווה לכך, החלו להופיע מתקני טיפול, שם החלו לעבור מסות מים גדולות במילוי החצץ. מאוחר יותר, במהלך המאבק במגיפת הכולרה, החלו כלור המים. עם זאת, כלור הוא רעל, כפי שמתברר. מדענים מחפשים כיום דרכים לשלוט בחיידקים במים ללא שימוש בכלור.

מהם המסננים האישיים

קנקן סינון

המסנן הזול והמשתלם ביותר הוא קנקן.המכשיר הפשוט ביותר הזה הוא מיכל פלסטיק קטן, המחולק לשני חלקים: התחתון למילוי מים מטוהרים, והעליון, מצויד בקלטת מלאה בפחם פעיל. שרף להחלפת יונים גרגרי שנוסף לאגרגט הפחמן מרכך מים קשים, חומר תלוי גס נשמר על ידי רשת דקה. חלק מהיצרנים מוסיפים כסף לתוכן, ההורג חיידקים פתוגניים וחיידקים.

מים מוזגים לחלק העליון של הכד, עוברים עיבוד מורכב ומצטברים בחלקו התחתון של המכשיר. השיטה פשוטה ויעילה. ביציאה מקבל הבעלים מים נקיים המתאימים לשתייה ובישול. דגמים מסוימים מצוידים באינדיקציה אלקטרונית המודיעה למשתמש על מצב הקלטת, או ליתר דיוק, מתי יש להחליפה. למכשירים כאלה יש חסרונות:

 1. נשאר יבש, האלמנט מאבד את הפונקציונליות שלו;
 2. קלטת שפג תוקף רווי זיהומים מזיקים הופכת למקור זיהום, ולכן יש להחליף אותה לפחות פעם בחודש;
 3. התפוקה של מכשירים כאלה נמוכה ביותר ואינה עולה על 400 מ"ל לדקה.

חָשׁוּב! העלות של פילטר כד אינה גדולה. אם אינך יודע כמה עולה מחסנית ובאיזו תדירות אתה צריך להחליף אותה, אולי נראה שזו האפשרות התקציבית ביותר. עם זאת, בהתחשב בהחלפה חודשית של קלטות, סוג זה של מכשיר הופך יקר מאוד.

הכד אידיאלי לקוטג 'קיץ בו המשתמש מבקר בסופי שבוע. במקרה זה, מספיקות שתי קלטות בעונה. אתה יכול לקרוא על מיטב כדים המסננים פה.

פילטר - זרבובית

מכשיר פשוט הוא מחסנית שמתאימה למיקסר או ברז למיקסר. המכשיר בגודל קטן ויכול להיות שימושי בארץ או בנסיעות. ניתן לשים אותו על מנוף ברכבת, במלון ולדאוג לבריאותכם גם ב"תנאי השטח ". כדאי לקחת בחשבון שהזרבוב יעבוד ביעילות אם המים כבר טופלו מראש. הזרבובית לא תתמודד עם לכלוך רציני. בנוסף, המטייל יצטרך לדאוג לזמינותו של מיכל בו תוכלו לאחסן מים מטוהרים. גם ביצועי הזרבובית נמוכים. המכשירים זולים. העלות הממוצעת נעה בין 130 ל 3500 רובל.

מִסנֶנֶת

מכשיר פשוט להסרת חלקיקים תלויים, אבנית וחלודה. זהו גוף מתכת (רצוי פליז) עם שלושה חורים: כניסה, יציאה, וחריץ להתקנת גליל רשת. הם מיוצרים בקטרים ​​שונים, עם חיבורי צימוד ואוגן. אלמנט הניקוי הוא צילינדר - רשת עם תאים בגדלים שונים. חדירות הרשתות נעה בין 50 ל -500 מיקרון. ככל שהתאים קטנים יותר, כך הלכלוך יתפוס את המכשיר. יש לנקות את הרשת מדי פעם. לשם כך משתמשים בשיטה מכנית פשוטה:

 • סגרו את המים;
 • שחרר את כיסוי האגן;
 • להוציא ולנקות את הרשת;
 • ההרכבה נעשית הפוך.

אם אתה מבצע את הפעולה באופן קבוע, אתה רק צריך לשטוף את הרשת במים ולהתקין אותה מחדש.

הבתים עשויים בשתי גרסאות: עם בור ישיר

ולוחית בוץ אלכסונית.

מכשיר מצוין לטיהור מים גסים.
ישנן אפשרויות המשלבות בור עם שסתום כדור בגוף אחד.

מסנני כיור

הסוג הנפוץ ביותר של מכשירי זרימה עם מחסניות להחלפה. קבוצה של קלטות ניקוי (בדרך כלל שלוש) המורכבות ליחידה אחת מותקנת מתחת לכיור המטבח. הם מחוברים לאספקת המים בעזרת צינור גמיש. השקע מחובר לברז נפרד המותקן על הכיור ליד המיקסר. היחידה כוללת מחסניות למטרות שונות:

 • פרופילן, מבצע ניקוי מכני מחול, חלודה ולכלוך אחר בצנרת;
 • שרף חילופי היונים של הבקבוק השני מפחית את ריכוז מלחי הקשיות, כלומרמרכך מים קשים, מגן על קירות קומקומים, סירים, גופי חימום של מכונות כביסה ומדיחי כלים מפני היווצרות אבנית;
 • מילוי הפחמן הפעיל בקלטת השלישית מנקה את המים מכלור חופשי, זיהומים אורגניים, מתכות כבדות ומסיר ריחות לא נעימים.

ביצועי הדגמים נעים בין 2 ל -3 ליטר / דקה. תלוי עד כמה המים מזוהמים, הקלטות יכולות להתמודד ביעילות בין 4,000 ל -10,000 ליטר. בהשוואה לגרסת הכד, עלות חומרים מתכלים נמוכה יותר, הניקוי עדין והפרודוקטיביות של המכשיר גדולה יותר. המסננים הטובים ביותר לכביסה הוכיחו את עצמם כמכשירים לטיהור עדין של מי שתייה.

פילטרים עיקריים

מגורים מודרניים אינם מתקבלים על הדעת ללא מכשירי חשמל ביתיים הצורכים מים בכמויות העולות משמעותית על ביצועי הדגמים כמו "מתחת לכיור" ויתרה מכך, קנקנים. מכונת כביסה, מדיח כלים או יוצר קרח עם חיבור לאספקת המים, הם זקוקים גם למים נקיים. אחרת, הבעלים יעמדו בפני עלויות רציניות בגין תיקונם הקבוע. כנ"ל לגבי הצנרת המודרנית. אדם רגיל צריך להתקלח או להתרחץ. סביר להניח כי מים חלודים ומלוכלכים אינם מתאימים להליכי היגיינה יומיומיים. הימצאותו של כלור חופשי בו תגרום נזק לא פחות מתועלת. כלור הוא רעל. כשהוא מקלחת חמה, המשתמש דואג לעצמו בו זמנית שאיפה עם אדי כלור, וזו כבר הסיבה למחלות רבות. מסננים מוטבעים נועדו למנוע בעיות אלה.

סוגי פילטרים עיקריים

בניגוד לדגמים "מתחת לכיור", התקנים עיקריים מותקנים ישירות על הצינור המספקים מים לכל צרכני הדירה: אינסטלציה, כביסה ומדיח כלים. הם יכולים לשמש מכשירים לניקוי ראשוני (גס) לפני מכשירים "מתחת לכיור". במקרה זה, המשאב של האחרון גדל.

סוג זה של מכשירי זרימה שונה מהאחרים, קודם כל בביצועים המוגברים. עבור מכשיר תא מטען ממוצע, מאפיין זה ינוע בין 15 ל 33 ליטר / דקה. אם זה לא מספיק, מכשירים עם קיבולת של 50 ליטר / דקה עומדים לשירות המשתמשים, כלומר. תוך שעה תקבלו שלוש טונות של מים נקיים.

דגמי תא המטען עובדים עם מחסניות ובלעדיהן. במקרה הראשון, החלפה תקופתית של חומרים מתכלים היא בלתי נמנעת, פעמיים או שלוש בשנה. המשמעות היא שיהיו עלויות קבועות לרכישת חומרים מתכלים. האופציה השנייה היא דגם השטיפה האחורית. כאן משתמשים באלמנטים לניקוי עשויים נירוסטה: רשת או צילינדרים עשויים חוט אל חלד דק, עם מרחק בין סיבובים של 20.50, 100 מיקרון. מים בלחץ עוברים דרך הרשת ומשאירים זיהומים מכניים מבחוץ. הצלוחיות של מכשירים כאלה מצוידות בשסתום ניקוז בתחתית. כדי להסיר את הלכלוך שהצטבר, מספיק לפתוח את הברז, ראשית להניח מיכל מתחתיו, לנקז את המשקעים ולסגור שוב את הברז.

ניתן לבצע אוטומציה של תהליך זה על ידי התקנת שסתום מבוקר חשמלי במקום שסתום ניקוז ידני והתקנת מד לחץ דיפרנציאלי למגע במכסה המכשיר, מה שמאפשר לקבוע את מידת הזיהום מהפרש הלחץ בכניסה ובמוצא של המכשיר. כל המכשירים משולבים לתרשים חיווט בקרה. כעת, על אות מד הלחץ, השסתום ייפתח, שטיפה תתרחש והשסתום ייסגר. הלכלוך המצטבר יחד עם מים יעבור לביוב דרך צינור גמיש.

תקני ציוד

ישנם שני תקנים לייצור מחסניות ומסננים:

 1. SL - Slim Line (קו דק באנגלית), תקן אירופאי;
 2. BB - כחול גדול (תרתי משמע - כחול גדול, אבל "תהום כחולה" מעניין יותר), תקן אמריקאי.

ציוד בתקן SL משמש לעתים קרובות יותר במכשירים מסוג "מתחת לכיור", או לטיהור מים בנקודת ניתוח אחת. הסיבה היא פשוטה. מוצרי SL קטנים וחזקים יותר.לכן, כדי לספק מים נקיים לדירה גדולה וביתר שאת בית כפרי, יהיה נכון יותר להשתמש במכשירים ובחומרים מתכלים בתקן BB.

מחסניות פוליפרופילן

המטרה העיקרית של המסנן הראשי היא להגן על אינסטלציה ומכשירי חשמל ביתיים מפני תקלות. לצורך כך משתמשים במחסניות העשויות מפוליפרופילן מורחב וחוט פוליפרופילן. הם מסירים ביעילות חלודה, חול, אבנית ופסולת ממים. המאפיין הטכני העיקרי של קלטת פוליפרופילן הוא נקבוביותה, הנמדדת במיקרונים (מיקרומטר או מיליונית מטר). מוצרים מסוימים מיוצרים עם נקבוביות של 5 או אפילו 1 מיקרון. משמעות הדבר היא שהם לא יאפשרו לחלקיקים גדולים מ- 5 או 1 מיקרון לעבור דרכם. ביציאה נקבל מים כמעט ללא זיהומים מכניים: לכלוך, חול, חלודה וכו '. היצרנים מוסיפים למילוי הפוליפרופילן שרף להחלפת יונים לריכוך מים קשים, או יונים כסף להרוס חיידקים מזיקים. המשאב, או זמן הפעולה היעיל של חומר מילוי פוליפרופילן, תלוי ישירות בנקבוביותו. ככל שלכלוך עוצר את המוצר, או פחות נקבוביות, כך פחות המשאב שלו.

חָשׁוּב! עליכם להבין כי מחסנית הפוליפרופילן מסירה רק זיהומים מכניים מהמים: לכלוך, חול, חלודה. הוא אינו מסוגל לנקות מים מזיהומים אורגניים, ברזל או כלור.

מחסניות פחמן

הוא משמש לניקוי מים והסרת זיהומים אורגניים, כלור חופשי וריחות לא נעימים מהם. הם מיוצרים בצורה של מיכל מלא באבקת פחם פעיל או פחם פעיל sintered. החומר לייצור פחמן פעיל הוא קליפת קוקוס המחושבת בטמפרטורות גבוהות.

מחסניות להפחתת ריכוז הברזל במים

בעיה חמורה נוספת עבור משתמשי המים היא תכולת הברזל הגבוהה. זה ברזל שמשאיר פריחה אדומה על כוסות גופי הצנרת, מקלקל את הפשתן הלבן כשלג. כדי להפחית את ריכוזו משתמשים בקלטות עם פונקציית דחייה, העשויות חוטים מיוחדים, ספוגים שרף להחלפת יונים. האפשרות השנייה יכולה להיות מיכל מלא בחומר קטליטי שעל פניו מחמצן ברזל ונשמר מחוץ לאלמנט.

מחסניות ריכוך

מים קשים מאופיינים בתכולה מוגברת של מלחי סידן, אשלגן, נתרן ומגנזיום. הם הסיבה להיווצרות רובד על קירות ותחתית קומקומים, גופי חימום של מכונות כביסה ומדיחי כלים, מה שמפחית את יעילותם ומגביל בחדות את חיי העבודה. כדי להפחית את ריכוז מלחי הקשיות משתמשים במיכלים מיוחדים מלאים בשרף חילופי יונים.

חָשׁוּב! יש מיכלים מלאים בפוליפוספט. הם לא יאפשרו להיווצר פלאק על פני גופי החימום, אך הנוקשות תישאר זהה.

אוסמוזה הפוכה

מכשירים עם אוסמוזה הפוכה מתפקדים בצורה מושלמת עם ריכוך מים. עקרון הפעולה הוא פשוט. הבקבוקון מחולק אנכית לשני חלקים על ידי קרום מיוחד המאפשר מעבר מים ושומר על מלחי קשיות המומסים בו. מים נאלצים דרך הממברנה לחצי הבקבוק ה"נקי ", ואילו המלחים נותרים בחלק" המלוח ". עם זאת, יש להבין כי ריכוך מים "לאפס" אינו טוב. מלחי סידן, אשלגן, נתרן ומגנזיום נחוצים לגוף האדם בכמויות מסוימות והם נספגים בקלות במים. אז לאחר ריכוךו באוסמוזה הפוכה, יהיה עליכם להוסיף מכשיר עם פונקציית מינרליזציה למתחם הסינון - מיכל עם מינרלים, שעובר דרכו, המים שוב רוויים במלחים.נכון, עכשיו בסכום מוסדר.

אין היגיון בריכוך שכזה. הוא נמצא בשימוש נרחב בתעשייה שבה נעשה שימוש במים מסומנים עם מוליכות חשמלית מופחתת. במקרה זה, הנהלת המיזם תצטרך לארגן את הטיפול בשפכים מלוחים כדי לא ליפול בסנקציות של מחלקות איכות הסביבה.

על מנת למנוע את כל הבעיות במים, ניתן להתקין שניים או שלושה מכשירים עיקריים עם חומרי מילוי למטרות שונות. מספר יצרנים מייצרים מכשירים מרובי דיור למטרה זו.

לבחירת הסט האופטימלי של מכשירי הניקוי, עליכם למסור מים לניתוח ההרכב הכימי בתחנה הסניטרית והאפידמיולוגית הקרובה אליכם. לאחר שקיבלת אותו, עליך לפנות למומחים ולהקשיב לעצותיהם. הם יעצו לך כיצד לבחור את המחסניות המתאימות ביותר למים שלך.

איזו חברה היא הציוד הטוב ביותר לרכישה

הפופולריות של הדגמים תלויה ברבים מהמאפיינים שלה: מחיר, איכות, פונקציונליות, ביצועים. הקונה מעריך עד כמה רשת מרכזי השירות מפותחת, האם קל למצוא מוצרים מתכלים לדגם מסוים. לדוגמא, חברת Aquaphor Viking הרוסית פיתחה מחסניות ניקוי למכשירים שלה על פי הסטנדרטים שלה, תוך התעלמות מהשכיחות והפופולריות של חומרים מתכלים על פי תקני Sl ו- BB. כעת נאלץ הקונה לחפש חומרים מתכלים ממותגים. זה טוב לחברה, אך הלקוח מוגבל בבחירתו. עם זאת, מוצרי Aquaphor פופולריים בקרב קונים מקומיים בזכות קלות ההתקנה והתפעול שלהם, חומרים איכותיים וביצועים טובים.

ניתן לומר את אותו הדבר לגבי מפיקים רוסים אחרים: גייזר, מחסום, נובאיה וודה. אחד היצרנים הטובים ביותר של ציוד מסוג זה הוא חברת "פיבוס" הרוסית. הדגם שלה פיבוס פיבוס 3 נהנה מפופולריות ראויה. לקוחות משאירים ביקורות מצוינות על מוצרי Honeywell מגרמניה.

קריטריונים לבחירת מסנן עיקריים

 1. בבחירת דגם, העדיפו מכשירים עם שסתום ניקוז. היכולת להקל על הלחץ בבקבוק בעת החלפת אלמנט ניקוי היא חוויה נטולת טרחה.
 2. כדאי לבחור בדגמים פופולריים של יצרנים ידועים. הקשיבו להמלצות של משתמשים מנוסים, החליטו על המחיר, שאלו את המוכר אם יש בעיות ברכישת חומרים מתכלים.
 3. הגוף השקוף מאפשר לצפות ויזואלית במידת הסתימה ולנקות את הרשת מיד או להחליף את המחסנית.
 4. דגמים עם בתי פלסטיק מסתדרים היטב במים קרים. למשתמשים מנוסים לא מומלץ להתקין פלסטיק על מים חמים, גם אם היצרן מבטיח את פעולתו בטמפרטורת עבודה של עד 100 מעלות צלזיוס. במוקדם או במאוחר, תקבל שיטפון.
 5. בחירת דגם עם מארז מתכת ואי יכולת להתבונן חזותית כיצד סתום את המכשיר, בחר במכשיר המצויד במדי לחץ כניסה ויציאה, או דגם עם מותקן מד לחץ דיפרנציאלי. זה יאפשר לך, בהתבסס על קריאת לחץ דיפרנציאלית (דיפרנציאלית), לקבוע מתי להחליף את המחסנית או לנקות את הרשת.
 6. אם אתם מחפשים דגם לבית פרטי, בחרו במכשיר בעל קיבולת גבוהה, לא פחות מ -30 ליטר / דקה, ונקבוביות מחסנית של לא יותר מ -20 מיקרון. מים מבארות תמיד מזוהמים מאוד ולא כדאי לחסוך בדקויות הטיהור. כאן, רצוי להתקין כמה מכשירי תא מטען עם מילוי שונה, בהתבסס על נתוני הניתוח הכימי.

מה לחפש

 1. בקניית מוצר יש לבדוק את תכולת החבילה. וודא כי הערכה כוללת מפתח ברגים מיוחד לפירוק הבקבוק. במהלך הפעולה, נסה לא לאבד את זה. המפתח מדגם אחר בהחלט לא יעבוד, ואם הבקבוקון "נדבק" למכסה, לא תוכל להסיר אותו.
 2. קרא בעיון את התיאור, במיוחד את הוראות ההתקנה. אם אינך יודע כיצד להתקין פילטר ראשי, פנה למומחה. קל לשבור את החוטים בכיסוי הדיור, במיוחד אם הוא מפלסטיק.קשה מאוד לתקן זאת וסכנת הצפת הדירה גוברת משמעותית.

דירוג של פילטרים עיקריים איכותיים

מחסום BM 1/2

את המקום העשירי תופס המכשיר הראשי התקציבי Barrier VM 1/2 של העיצוב הרוסי. מספר שלבי הניקוי - 1. מחסנית עם נקבוביות של 1 מיקרון מספקת ניקוי בדרגה גבוהה מחלקיקים תלויים. זה הוכיח את עצמו היטב בבתים פרטיים עם מים זורמים מבאר. מנקה מים כמעט לחלוטין מלכלוך, חול, חלודה ושאר זיהומים מכניים. מחסניות זולות וקלות ההחלפה הופכות אותם לבלתי נחוצים עבור צינורות מים עם מים מזוהמים מאוד, ומאפשרים לך להגן באופן אמין על מכשירי חשמל ביתיים וצנרת מפני תקלות. המחיר הממוצע הוא 814 רובל.

מחסום BM 1/2

יתרונות:

 • קלות התקנה;
 • ביצועים טובים;
 • נקבוביות המחסנית היא 1 מיקרון;
 • מחסניות זולות;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • ייתכן שהחורים בתושבת הרכבה בקיר אינם מסתדרים עם החורים שבמכסה המכשיר.

Honeywell FF06 1/2 ″ AAM

את השורה התשיעית תופס מוצר שפותח על ידי מומחים של תאגיד Honeywell FF06 1/2 ″ AAM. מנקה מראש אמין המצויד ברשת נירוסטה בגודל רשת 100 מיקרון. המוצר עמיד, קל להרכבה ופירוק. זה נוח להתבונן בתהליך דרך גוף הזכוכית של הבקבוקון. קטרים ​​מחברים של כניסה ויציאה הם 1/2 "(חצי אינץ 'או 15 מ"מ). הבקבוק מצויד בשסתום ניקוז לניקוז המשקעים בעת החלפת המילוי. בנוחות רבה. על פי ביקורות הלקוחות, זה מצדיק באופן מושלם את עלות הרכישה. מחירו הממוצע הוא 2289 רובל.

Honeywell FF06 1/2 ″ AAM

יתרונות:

 • גוף עמיד;
 • בקבוק שקוף;
 • נוכחות של שסתום ניקוז;
 • חומרים וביצוע באיכות גבוהה.

חסרונות:

 • רשת סינון גדולה של 100 מיקרון, מומלץ להחליף לקטן יותר של 50 מיקרון.

גייזר טייפון 10SL 3/4 ″

במקום השמיני נמצא הדגם של היזם והיצרן הרוסי המוביל - חברת גייזר. זהו המכשיר העיקרי גייזר טייפון 10SL 3/4 ″. שם המוצר מכיל את המידע הבא:

 • 10 מציין את גודל (גובה) המחסנית באינץ ';
 • SL - Slim Line (מתורגם כקו דק), תקן אירופאי.
 • 3/4 ″ - גודל חיבור באינץ ', המתאים לקוטר הפנימי של החור ב- 20 מ"מ.

הגוף עשוי נירוסטה. זה מאפשר להשתמש בו על מים קרים וחמים. חיבורי הברגה מפלדה ופליז אמינים יותר מאלה מפלסטיק או אבקות מטלורגיה, מכיוון שקשה לפגוע בהם. המחסנית קלה מספיק להכנסה ומונחת היטב במושב. החיבור בין המכסה לבקבוק נעשה בעזרת מהדק במהירות, בפשטות ובאמינות. מפתח ברגים אינו נדרש לפירוק הבקבוק. נקבוביות הצבר היא 10 מיקרון, מה שמעיד על מידת טיהור גבוהה. טייפון גייזר קיבולת מרבית של 45 ליטר / דקה. זה מספיק כדי לספק לצרכנים מים מטוהרים ללא דיחוי. תצטרך לשלם 5130 רובל עבור זה. זה המחיר הממוצע שלו.

גייזר טייפון 10SL 3/4 ″

יתרונות:

 • גוף עמיד;
 • חיבור פשוט ואמין של הבקבוק למכסה;
 • בעת החלפת המחסנית, לא נדרש מפתח ברגים מיוחד לפירוק הבקבוק.

חסרונות:

 • הגודל האנכי הוא 35 ס"מ. בעת ההתקנה, נדרש להשאיר שולי גובה לפירוק הבקבוק של 30 ס"מ לפחות מתחתית הבקבוק לרצפה, מה שהופך את גובה ההתקנה הכולל לפחות ל 70 ס"מ.

מים חדשים A 082

את המקום השביעי תופס המנגנון של חברת Novaya Voda A 082 הרוסית. הגוף עשוי נירוסטה. המוצר עובד עם מים קרים וחמים. תוך דקה הוא ינקה 15 ליטרים של לחות נותנת חיים ממתלים, חול וחלודה. במידת הצורך, ניתן להרכיב כלוב של שניים או שלושה מכשירים עם פוליפרופילן, מילוי פחמן ושרפי חילופי יונים. המחיר הממוצע של מכשיר שימושי זה הוא 6,300 רובל.

מים חדשים A 082

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • גוף פלדה עמיד;
 • לא מחליד.

חסרונות:

 • המפתח לפירוק הבקבוק אינו נוח; ידית הפלדה אינה מגומאת;
 • קשה לכבות את הבקבוק עם מקש אחד; עליך להשלים את המוצר עם שני מקשים.

Fibos Fibos mini

במקום השישי נמצא המוצר של מפתחים רוסים - Fibos mini. המוצר מאוד מעניין. מהנדסי החברה רואים מחסניות חלופיות כמזיקות, ומזהמות את הסביבה בשל הפירוק הארוך שלהן. מסנני Fibos אינם משתמשים במחסניות ובחומרים מתכלים ניתנים להחלפה. הבעלים שוטף מעת לעת את אלמנט הניקוי על ידי פתיחת שסתום הניקוז על הגוף לתעלה. ההתקנה כל כך פשוטה שהיא זמינה לא רק לקונה רגיל, אלא גם ללקוח. מאפיין של Fibos mini הוא הימצאותם של יוני כסף באלמנט הפילטר, חיטוי מים והשמדת חיידקים וחיידקים. ניתן להתקין את המוצר על צינורות אספקת מים קרים וחמים. מד לחץ דיפרנציאלי מותקן בכיסוי לקביעת מידת סתימת המכשיר. הפרודוקטיביות נמוכה, רק 5 ליטר / דקה, ובכן, זו הסיבה שהיא מיני. העלות הממוצעת שלה היא 7999 רובל. לדברי הקונים, זו אפשרות מצוינת להתקנה בדירה.

Fibos Fibos mini

יתרונות

 • מידה קטנה;
 • גוף עמיד;
 • נוכחות של שסתום ניקוז ומד לחץ דיפרנציאלי;
 • אלמנט הפילטר עם יוני כסף מנקה ומחטא מים בצורה מושלמת.

חסרונות:

 • תפוקה נמוכה;
 • מחיר גבוה.

גייזר 4CH

את המקום החמישי תופסת דגם אחר של חברת גייזר - עם המותג 4CH. גוף הנירוסטה מצויד במסנן שקיות פוליאסטר בעל נקבוביות של 5 מיקרון, המספק דרגה גבוהה של טיהור מזיהומים מכניים: חול, לכלוך וחלודה. התיק ניתן להחלפה, עם אפשרות לכביסה ולהתקנה מחדש. הדגם מותקן על צינורות מים קרים וחמים. חור ניקוז עם תקע מסופק בתחתית הבקבוקון. התקנה ותחזוקה הם פשוטים ביותר ונגישים לאדם מיומן פחות או יותר. עלות ממוצעת של הדגם: 7509 רובל.

גייזר 4CH

יתרונות:

 • עיצוב טוב;
 • גוף נירוסטה חזק;
 • קלות התקנה ותפעול;

חסרונות:

 • קשיים בקניית תיקים.

Aquaphor Viking mini

במקום הרביעי נמצא המוצר של חברת Aquaphor Viking mini הרוסית. ערכת המסירה כוללת מחסנית Aquaphor B505 - 13 לטיהור מים מורכבים מברזל, חומר אורגני, כלור ומתכות כבדות. המוצר עשוי נירוסטה ומורכב משני חצאי הבקבוקון, מהודקים בעזרת מהדק מיוחד. אין צורך במפתח מיוחד לפירוק. בין חצאי הגוף העליונים והתחתונים מותקן חותם גומי דו צדדי. המוצר המורכב אינו דולף. חורי חיבור מצוידים בזיווגים מהירים מסוג אמריקאי. ביצועי הדגם הם 15 ליטר מים מטוהרים בכל דקה. בנוסף לגרסת המיני מייצרת החברה דגמי מידי וויקינג ויקינג, שונים בגודל ובביצועים. למיני יש את הממדים הקטנים ביותר וניתן להתקין אותם בקלות בחללים מצומצמים. עלות ממוצעת של המוצר: 8490 רובל.

Aquaphor Viking mini

יתרונות:

 • מארז נירוסטה עמיד;
 • עיצוב מסוגנן;
 • ניקיון דו שלבי;
 • קלות התקנה ותחזוקה, זמין למשתמש שאינו מאומן.

חסרונות:

 • לא נמצא.

גייזר הית 32585

שלושת המנהיגים נפתחים על ידי מודל גייזר היט של החברה הרוסית באותו שם. מכשיר פשוט ואמין המצויד ברשת של 100 מיקרון. זין ניקוז לשטיפה אחורית מובנה בתחתית הבקבוקון. הגוף השקוף מאפשר זיהוי חזותי של מידת הזיהום. היצרנים מבטיחים פעולה תקינה של המוצר בטמפרטורת מים שלא תעלה על 90 מעלות צלזיוס. ניתן להתקין אותו על צינורות מים קרים וחמים. קיבולת המסנן המרבית היא 33 ליטר / דקה.תוך שעה מכשיר זול זה מפנה שני טונות מים מחול, לכלוך וחלודה. לא רע למוצר שנקנה ב -1,380 רובל. זה המחיר הממוצע שלו.

גייזר הית 32585

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • פרודוקטיביות רבה;
 • אין צורך להחליף מחסניות;
 • אפשרות מצוינת לבית כפרי.

חסרונות:

 • מארז פלסטיק;
 • רשת 100 מיקרומטר מוחלפת טוב יותר ב 50 מיקרומטר

Honeywell F 76S 3/4 "AA

את המקום השני תופס המוצר מגרמניה Honeywell F 76S 3/4 ”AA. מכשיר אמין עם מכסה מתכתי ובקבוקון שקוף, בחלקו התחתון מותקן שסתום שטיפה. הסט כולל רשת נירוסטה עם רשת של 100 מיקרון. היצרן הגדיר את חיי השירות של המוצר שלו בעשר שנים. משתמשים אמיתיים משתמשים במודל זה במשך שתים עשרה שנים או יותר ללא תקלות ובעיות. במקרה השקוף תוכלו לראות בבירור שהגיע הזמן לשטוף את המכשיר. המכשיר שייך לסוג המכשיר, שנאמר שהוא "מותקן ונשכח". אין צורך בתחזוקה, החלפת אלמנט הניקוי במקרה זה. הוא משמש רק לטיהור מים קרים. מחיר ממוצע של המכשיר: 12882 רובל.

Honeywell F 76S 3/4 "AA

יתרונות:

 • כוח;
 • מהימנות;
 • הפעלה לטווח ארוך ללא תקלות, תיקונים, החלפת רכיבים;
 • גוף שקוף;
 • שסתום שטיפה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

פיבוס פיבוס 3

הביקורות הטובות ביותר מהקונים התקבלו על ידי מנהיג דירוג Fibos Fibos 3. המאפיינים הטכניים שלו מרשימים:

 1. הבית מיועד ללחצים של עד 16 בר (1 בר = 1 כספומט טכני).
 2. התפוקה היא 50 ליטר / דקה. זה שלושה טון לשעה!
 3. נקבוביות אלמנט הפילטר היא 1 מיקרון.

אין צורך בהחלפת חומרים מתכלים. בעת פיתוח אלמנט העבודה נעשה שימוש בטכנולוגיות חלל צבאיות. על גבי מסגרת אלמנט הפילטר מתפתל חוט נירוסטה עם מעטפת זכוכית, שאינו פחות משערה אנושית. מים נאלצים דרך הרשת הזו, ומשאירים את כל הלכלוך מבחוץ. בשל הימצאותם של יוני כסף ברשת, במקביל לטיהור מים, הוא מחוטא. שסתום שטיפה מסופק לשטיפה והוצאת לכלוך מהבקבוק. המוצר עובד על פי עקרון "קבע ושכח". המכשיר עולה בממוצע 14,990 רובל. אידיאלי לבית כפרי ודירה. מתאים לטיפול במים חמים.

פיבוס פיבוס 3

יתרונות:

 • פרודוקטיביות רבה;
 • גודל צנוע;
 • חיטוי מים עם יונים כסופים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

שם המסנן הראשימפרטיםמחיר ממוצע
פיבוס פיבוס 3 סוג מסנן ראשי
חיבור מים - כן
מספר שלבי הניקיון - 1
שימוש: למים קרים, למים חמים
מאפיינים פיזיים:
כלול מודול סינון - כן
משאבה להגברת הלחץ - לא
קיבולת אחסון - לא
פרודוקטיביות - 50 ליטר / דקה
טמפרטורת מי כניסה - עד 95 מעלות צלזיוס
לחץ כניסה - 0.50 - 16 atm.
נקבוביות - 1 מיקרון
גודל חיבור - 1 "תכונות:
חיבור עם מתאם 3/4 אינץ '; יוני כסף לחיטוי וחיטוי מכל החיידקים והמיקרובים; ללא אלמנטים ניתנים להחלפה
14,990 רובל
Honeywell F 76S 3/4 "AAסוג מסנן ראשי.
חיבור לאספקת המים - כן.
מספר שלבי הניקיון הוא 1.
שימוש: למים קרים.
מאפיינים פיזיים:
כלול מודול סינון.
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא.
טמפרטורת מי השקע - עד 40 מעלות צלזיוס.
לחץ כניסה - 1.50 - 16 atm.
הנקבוביות היא 100 מיקרון.
גודל חיבור - 3/4 "(20 מ"מ)
גוף שקוף - כן.
בנוסף:
חיי שירות 3600 יום.
תקופת האחריות היא 730 יום.
רובל 12882
גייזר היתסוג מסנן - ראשי.
חיבור לאספקת המים - כן.
מספר שלבי הניקיון הוא 1.
שימוש: למים קרים, למים חמים.
מאפיינים פיזיים:
מודול הפילטר כלול.
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא.
פרודוקטיביות מרבית
33.3 ליטר / דקה.
טמפרטורת מי כניסה עד 90 מעלות צלזיוס.
לחץ כניסה - עד 7 כספומטים.
הנקבוביות היא 100 מיקרון.
גודל חיבור 3/4 "(20 מ"מ).
גוף שקוף
משקל 0.8 ק"ג.
בנוסף
חיי שירות 330 יום.
תקופת אחריות 330 יום
1380 רובל
אקווהפור ויקינג מיני סוג מסנן ראשי.
חיבור מים - כן
שימוש: למים קרים, למים חמים.
מאפיינים פיזיים:
כלול מודול סינון.
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא.
מידות (BxHxD) - 18x25.5x18 ס"מ. מאפיינים: אלמנט סינון דו-שלבי (קרום / ספיגה) מטהר מים מזיהומים מכניים, מתכות כבדות, כלור ומחטא אותם על ידי הנוכחים בחומר המסנן. יונים מכסף.
בנוסף:
חיי שירות 3653 יום.
תקופת אחריות 365 יום.
8490 רובל
גייזר 4 צ'סוג מסנן - ראשי. חיבור לאספקת המים - כן.
שימוש: למים קרים, למים חמים.
מאפיינים פיזיים:
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא. הנקבוביות היא 5 מיקרון.
גודל חיבור - 1 "(DN 25 מ"מ).
מאפיינים:
מארז נירוסטה.
בנוסף:
חיי שירות - 330 יום.
תקופת האחריות היא 330 יום.
7509 רובל
Fibos Fibos miniסוג מסנן - ראשי.
חיבור מים - כן.
מספר שלבי הניקיון הוא 1.
שימוש: למים קרים, למים חמים.
מאפיינים פיזיים:
כלול מודול סינון.
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא.
פרודוקטיביות מרבית
5 ליטר / דקה.
טמפרטורת מי כניסה - עד 95 מעלות צלזיוס.
לחץ כניסה - 0.50 - 16 atm.
הנקבוביות היא 1 מיקרון.
גודל חיבור - 3/4 "(DN 20 מ"מ).
מאפיינים:
חיבור עם מתאם 1/2 אינץ '; יוני כסף לחיטוי וניקוי של כל החיידקים והמיקרובים; ללא אלמנטים ניתנים להחלפה
בנוסף
תקופת האחריות היא 365 יום.
רובל 7990
מים חדשים A 082 סוג מסנן - ראשי.
חיבור לאספקת המים - כן.
שימוש: למים קרים, למים חמים.
מאפיינים פיזיים:
כלול מודול סינון.
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא.
פרודוקטיביות מרבית
15 ליטר / דקה
טמפרטורת מי הכניסה - 2 - 93 ° С.
גודל חיבור - 1/2 "(DN 15 מ"מ).
בנוסף:
חיי שירות - 180 יום.
תקופת האחריות היא 30 יום.
רובל 6300
גייזר טייפון 10SL 3/4 "סוג מסנן - ראשי
חיבור מים - כן
שימוש: למים קרים, למים חמים
מאפיינים פיזיים:
כלול מודול סינון.
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא.
ביצועים מומלצים
30 ליטר / דקה.
פרודוקטיביות מרבית
45 ליטר / דקה.
טמפרטורת מי הכניסה - 4 - 95 מעלות צלזיוס
הנקבוביות היא 10 מיקרון.
גודל חיבור - 3/4 "(DN 20 מ"מ).
מידות (BxHxD) - 14x35x14 ס"מ.
בנוסף:
חיי שירות - 330 יום.
תקופת האחריות היא 330 יום.
רובל 5130
Honeywell FF06 1/2 "AAMסוג מסנן - ראשי.
חיבור לאספקת המים - כן.
מספר שלבי הניקיון הוא 1.
שימוש: למים קרים, למים חמים.
מאפיינים פיזיים:
כלול מודול סינון.
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא.
הנקבוביות היא 100 מיקרון.
גודל חיבור - 1/2 "תכונות:
בנוסף:
חיי שירות - 3600 יום.
תקופת האחריות היא 730 יום.
רובל 3705
מחסום VM 1/2סוג מסנן - ראשי.
חיבור לאספקת המים - כן. מספר שלבי הניקיון הוא 1.
שימוש: למים קרים. מאפיינים פיזיים:
כלול מודול סינון.
משאבה להגברת הלחץ - לא.
קיבולת אחסון - לא.
הנקבוביות היא 1 מיקרון.
גודל החיבור
1/2 "(DN 15 מ"מ).
מאפיינים:
מטרה - הגנה על אינסטלציה ומכשירי חשמל ביתיים המשתמשים במים; ניתן להשתמש בסוגים אחרים של מחסניות.
814 רובל

מים זה החיים. מים טהורים פירושם חיים ארוכים ללא מחלות ומחלות. יש לך סיכוי לגשת למים נקיים.

בקניית מכשיר שיכול לטהר מים מכל זיהומים מגעילים, תיפטרו מהצורך להוציא כסף על הטיפול שלכם, על תיקון או החלפה של מכונת כביסה ומדיח כלים, ברזים בחדר האמבטיה ובמטבח. ארוחת צהריים מבושלת במים נקיים וללא ריח תעניק לכם הנאה אמיתית. השקיעו בבריאות שלכם. תחשוב טוב טוב וקנה מסנן מים ראשי טוב. האתר שלנו יעזור לכם לא לעשות טעויות בבחירת הדגם הטוב ביותר.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *