מיטב יצרני הקרח לשנת 2020

0

עם הופעתם של מקררים ביתיים, קרח נוכח בבתים שלנו בחורף ובקיץ. שטיפה עם קרח מהדקת את הקמטים ומצעירה את העור. שתיים או שלוש מהקוביות שלו יועילו מאוד בכוס מרטיני יבשה ויגדלו בצורה מושלמת את טעמו של הוויסקי הסקוטי הישן. לאחר שאספתם את חבריכם להתארגנות, תוכלו להפתיע אותם לטובה על ידי הכנת קוקטיילים קלים וארומטיים. כשאתם מסדרים פיקניק בטבע בקיץ, תוכלו לשמור על משקאות קרירים לאורך זמן על ידי הצבתם במיכל מיוחד מלא בקוביות קפואות. בעלי בתי קפה, ברים, מסעדות וחנויות מכולת דורשים עשרות ומאות קילוגרמים של מוצר ייחודי זה מדי יום. וכאן אי אפשר להסתדר בלי מכשירים מיוחדים המסוגלים לייצר אותו. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של מיטב יצרני הקרח לשנת 2020, בהתבסס על משוב של קונים ומומחים.

קצת היסטוריה

ברגע שאדם העריך את התכונות המועילות והיכולות של קרח, הוא כבר לא נפרד ממתנת הטבע הזו. מאז ימי קדם אנשים הצטיידו במרתפים לאחסון בשר ומוצרי חלב ודגים, בהם הציבו גושי מים קפואים של נהר ואגם, שנחצבו בחורף על הנהרות הקרובים. גם בקיץ הטמפרטורה בהם לא עלתה מעל מינוס חמש מעלות צלזיוס.

בתחילת המאה ה -18 הקימו אמריקנים יוזמים עסק רווחי מאוד - סחר בקרח הטבעי. החל משנת 1806 הצליח יזם ניו אינגלנד פרדריק טיודור להפיץ את מרכולתו ברחבי מדינות הדרום, אנגליה, אוסטרליה, הודו, סין ודרום אמריקה עד 1840. עם צמיחת הערים במזרח ארצות הברית ובמערב התיכון, הביקוש למים קפואים גדל באופן אקספוננציאלי. ניו יורק ופילדלפיה צרכו כמויות אדירות של מוצר זה, במיוחד בחודשי הקיץ החמים.

מעניין! הצריכה הגוברת של קרח היוותה את התנופה לפיתוח מקררי רכבת ודרך. זה, בתורו, הוביל להתפתחות תעשיית הבשר, מכיוון שכבר לא היה צורך להסיע עדרין בכוחות עצמם לצרכן. התאפשר לשחוט בעלי חיים במקום, לקצב, לארוז ולשלוח אותו בקרונות ובמכוניות קירור לצרכנים בארצות הברית ומחוצה לה.

מאותן סיבות, תעשיית הירקות והפירות האמריקאית והדיג בבריטניה ובארצות הברית חוו צמיחה מהירה בתקופה זו. סחר המים הקפואים הקפיץ את הכלכלה הגדולה בעולם!

כיום, כמו לפני מאתיים שנה, קרח הוא הכרחי. נכון, עכשיו אף אחד לא מנסר אותו על הנהר. למצוא מוצר טבעי טהור מספיק בזמננו הוא כמעט לא מציאותי או יקר מאוד.הוא משמש עדיין לאחסון אוכל מתכלה, קירור משקאות בברים ומסעדות, ועיצוב חלונות במוצרי בשר ודגים בחנויות גדולות. הצרכים הגדלים כל הזמן מסופקים לחלוטין על ידי תוצר של הקפאה מלאכותית של מי שתייה. הוא מתקבל בכל כמות ובאיכות מעולה באמצעות ציוד קירור מיוחד.

המכשיר הראשון להקפאת מים נוצר על ידי ג'ון גורי, רופא הממוקם באפלצ'יקולה, פלורידה. כרופא הוא ידע שחיידקים פתוגניים מתפתחים מהר יותר בסביבות חמות וחמות. כדי לרפא בהצלחה את מטופליו, היה על הרופא הצעיר להוריד את הטמפרטורה במחלקות בית חולים הממוקמות באחת המדינות החמות ביותר בצפון אמריקה. לשם כך הם נאלצו לקנות ולהביא לוחות קפואים שנחתכו משטח האגמים והנהרות.

מקם אותם בחדרי בית החולים ו"פזר "ידנית את האוויר שהתקרר ברחבי החדר.

גורי הכיר את כתביהם של אוליבר אוונס ושותפו ג'ייקוב פרקינס, שקיבלו פטנט על המצאת המקרר בשנת 1834. ההמצאה התבססה על תכונת הגז להתקרר במהלך ההתרחבות.

גוררי עזב את העיסוק הרפואי שלו והתחיל לעבוד על שיפור מנגנון הקירור. הוא דחס את הגז עשר פעמים, ואז שחרר אותו למיכל שבתוכו נמצא כלי עם מים. אמוניה שימשה כקירור. החוויה הייתה הצלחה. בשנת 1850 השתמש גורי במכשירו להקפאת מים ולקבלת פטנט על המצאתו.

הוא לא הצליח להתחיל בייצור תעשייתי של המכשיר הנחוץ ביותר. רק בסוף המאה ה -19 הופיעו המקררים התעשייתיים הראשונים. האנושות השתמשה במכשירי חשמל ביתיים לראשונה רק בשנות העשרים של המאה העשרים.

מעניין! יתכן שהאנושות הייתה משתמשת בקרח מלאכותי כבר באמצע המאה ה -19, אלמלא סוחרי סחורות הטבע מונעים אותו. לא רצו לאבד את רווחיהם, הם ניסו בכל דרך אפשרית "לחנוק" המצאות המסוכנות להם. רק החורף החם בצורה יוצאת דופן של 1889/1890, ואפילו זיהום של נהרות ואגמים עם שפכים תעשייתיים, הובילו לפריצת דרך ביצירת מכשירים להקפאת מים.

איך עובד קרח

פריונים משמשים כחומר עובד (קירור) בציוד קירור - תערובות של מתאן או אתאן עם פלואור או כלור. בברית המועצות, ואז בפדרציה הרוסית, הם נקראו פריונים. תכונות של פריונים טמונות ביכולתן להרתיח גם עם ירידה קלה בלחץ. רתיחה מלווה בהפיכת נוזל לאדים, עם ספיגת כמות אדירה של חום מהחלל שמסביב (חום אידוי סמוי). זה יוצר קור מלאכותי. אבל איך לגרום לרתיחה של פריאון? פשוט מאוד. עליכם לכוון אותו לצינור דק, המעוות לספירלה, הנקרא מאייד. לחץ הפריאון במאייד מופחת מספיק בכדי להתחיל לרתיחה.

מעניין! פריונים מועברים בצילינדרים המסומנים R ***, כאשר *** הוא הכינוי הדיגיטלי של מספר אטומי הפלואור, המימן והפחמן בתרכובת; האות R מייצגת קירור, כלומר מְצַנֵן.

אז שלחנו את הקירור למאייד, קיבלנו טמפרטורה שלילית על פניו. כדי להמשיך במחזור, יש להחזיר את הפריאון הגזי החם למצב נוזלי ולקרר אותו. המדחס עושה זאת. הוא קולט את הפריאון האדים המחומם מהמאייד ומכניס אותו למעבה, שהוא גם סליל. עובר דרך סליל זה, פריאון חם נותן חום לאוויר שמסביב ומתעבה (עובר ממצב אדים לנוזל). ואז, הפריאון הרווי המקורר שוב נכנס למאייד והתהליך חוזר על עצמו. זהו העיקרון הכללי להפעלת ציוד קירור מדחס.

מה הם יצרני הקרח

לפי צורת המוצר המוגמר

מים מסופקים לפני השטח של המאייד. הוא קופא ומקבל צורה של מאייד (קוביות, עמודים וכו '). ואז פריאון חם מהקבל מוזר לזמן קצר למאייד.הקוביות המוגמרות (או צורות אחרות) מופשרות מעט, מופרדות מהמאייד ונזרקות לצבר.

קוביות

טופס זה משמש לקירור משקאות. לאחרונה הקוביות מפנות את מקומן ל"אצבעותיהן ". זהו שמו של קרח בצורת אצבעון חלול. שטח המגע שלו עם המשקה גדול מזה של הקוביה, תהליך הקירור מהיר יותר. עם זאת, הקוביות לא ממהרות לוותר על עמדותיהן ולא מאבדות מהפופולריות שלהן בקרב מבקרים בבתי קפה וברים. בהתאם לצורת המאייד, המכשירים יכולים לחלק את המוצר בצורה של קונוסים, גלילים, מגל בצורת מגל ומשושה. העיקרון של השגת המוצר המוגמר זהה: הקפאה על המאייד, הפשרה, איסוף במיכל.

צלחות או קשקשים

קוביות, צילינדרים ושאר צורות גיאומטריות קפואות באופן מלאכותי אינן מתאימות לדלפקי חנויות ולאחסון מוצרי בשר ודגים. שטח המגע של מוצרים איתם הוא קטן ביותר, קירור אינו יעיל, כסף מבוזבז. מכשירים מיוחדים מייצרים גרגירים וצלחות קפואות (או קשקשים) למטרות אלה.

מאייד מסוג תוף משמש לייצור קרח פתיתים. התוכנית פשוטה. תוף המאייד מסתובב באמבט מים ומכוסה בקרח. במקביל לתוף, סכין קבועה על גוף הגנרטור. מסת המים הקפואה מצטברת על פני השטח של המאייד בעובי שני מ"מ ומנותקת בעזרת סכין קבועה. הטופס הקשקשי בעל הטמפרטורה הנמוכה ביותר (ממינוס 6 למינוס 12 מעלות). אידיאלי לאחסון דגים ופירות ים, בשר וירקות. הוא נמצא בשימוש נרחב בספינות צי הדייג, במפעלי בשר ועיבוד דגים, בחנויות קונדיטוריה. נראה נהדר בחלון ההלבשה של חנויות מכולת.

גרגירים

המסה המגוררת מיוצרת במכשיר דומה. אותו תוף מסתובב - המאייד מנוזל במים. שכבת מים קפואים נחתכת מעל פני התוף על ידי מקדח או חותך טחינה, נמעך ומוקפא שוב. גודל גרגירים קטן, בין 5 ל -10 מ"מ, מאפשר להשתמש בהם בבתי קפה וברים לקירור משקאות. מושלם לחנות, כאשר מקשטים חלונות ראווה ודלפקים עם בשר ומוצרי דגים. הוא נמצא בשימוש נרחב במסעדות כדי לקרר שמפניה, סלטים, פירות ים. שלא כמו צלחות, לגרגירים אין קצוות חדים, צור קשר עדין יותר עם פני השטח של מוצרים מקוררים, אל תפגע בידי אנשי הכוח.

קריטריונים לבחירת גנרטור

לפי ביצועים

מאפיין זה של הציוד נקבע על ידי כמות המוצר שהוא מייצר ליחידת זמן. בעת הערכתו, הם מתכוונים בדרך כלל למספר קילוגרם המוצרים המיוצרים במהלך היום. מאפיין זה יכול להשתנות בהתאם לטמפרטורת החדר ולטמפרטורת המים המסופקים למאיידים. התנאים האידיאליים נחשבים לטמפרטורת אוויר של 21 מעלות צלזיוס וטמפרטורת מים של 15 מעלות צלזיוס בעת רכישת מכשיר, יש לזכור כי תנודות בטמפרטורות אלה יכולות להשפיע באופן משמעותי על ביצועי לוחית המכשיר.

בשיטת אספקת מים

מכשירים בעלי קיבולת קטנה מצויידים במיכל שאליו מוזגים מים לפני שמתחילים בתהליך. במידת הצורך מוסיפים מים למיכל באופן ידני. גנרטורים כאלה נקראים עצמאיים או מוצפים. הם לא מייצרים יותר מ 10 - 15 ק"ג מוצר ליום, הם זולים ואידיאליים עבור בר, בית קפה קטן או בית.

בנוסף לגנרטורים מוצפים, ישנם דגמים עם אספקת מים מרשת אספקת המים, דרך צינורות וצינורות גמישים. גנרטורים כאלה נקראים מחוללי זרימה. מי שתייה מסופקים כל הזמן למכשיר. כאשר המכשיר מופעל, שסתום הכניסה בכניסה נפתח. בסוף המחזור השסתום נסגר. עודף לחות מוזרם לנקז. התקן על קו האספקה מרככי מים ומסנני מים, שסתומי כיבוי ובקרה (שסתום או שסתום). מכשירים נייחים מייצרים מ -20 ק"ג עד טונה ומעלה מים קפואים באופן מלאכותי ליום.

לפי שיטת קירור הציוד

קירור ומעבר קירור ממצב גזי לנוזל מתרחש, כפי שכבר קבענו, במעבה של היחידה. אתה יכול לקרר את זה בדרכים שונות. במקררים ביתיים, למשל, הקירור מתקרר באופן טבעי על ידי העברת חום משטח הקבל לאוויר הסביבה. ככל שביצועי הציוד יעלו, הביצועים התרמיים שלו יגדלו עד כדי כך שקירור חינם לא יספיק. במקרים כאלה משתמשים בקירור כפוי, מים ואוויר.

קירור מים


הגנרטור מקורר המים פועל ביציבות, צורך פחות חשמל ואינו מחמם את המקום. אבל צריכת המים גדולה מספיק וצריך לשלם עבור מים. קירור מים מוצדק רק בארגונים עם רווחים יציבים וצריכה גבוהה של קרח מלאכותי.

קירור אוויר טבעי

קירור אוויר טבעי של מזגן דורש מקום פנוי בין היחידה לקירות החדר כדי להבטיח חילופי אוויר מספקים. וככל שהביצועים גדולים יותר ובהתאם לשחרור החום מהמזגן, כך צריך להיות שטח פנוי זה. אל תציב גנרטורים חזקים הפולטים כמות משמעותית של חום בחדרים קטנים ומאווררים בצורה גרועה.

קירור אוויר מאולץ


עבור גנרטורים עם קירור אוויר מאולץ, הקבל מפוצץ על ידי מאוורר. הפתרון הוא עתיר אנרגיה, שכן בנוסף למנוע המדחס, מאוורר המפוח מופעל גם הוא באמצעות חשמל. בנוסף, סוג זה של גנרטור מאופיין ברמת רעש מוגברת. פתרון זה מתאים למכשירים תעשייתיים בעלי עוצמה גבוהה. במקרה זה, צריכת החשמל מקוזזת על ידי הרווח מכמות המוצרים המיוצרים. בנוסף, רעש ממאוורר בבית מלאכה או מחסן גדול לא יפריע לאף אחד.

ציוד מרחוק

אפשרות טובה למכשירים עם זרימת אוויר מאולצת היא ציוד חיצוני. המזגן, המדחס והמאוורר ממוקמים בחוץ (בחוץ), אינם יוצרים רעש ואינם תופסים מקום רב בחדר, אינם משפיעים על האיזון התרמי שלו.

מה לחפש

טיהור מים

מים מרשת אספקת המים שופעים זיהומים מזיקים וחלקיקים תלויים. מים לא מטופלים עלולים לפגוע בבריאות הצרכנים, במעדנים צוננים ובכשל בציוד. אנשים ובעלי ברים ובתי קפה צריכים לדעת: אם מנהל מרכז השירות מזהה מים באיכות ירודה כגורם להתמוטטות היחידה (ולא יהיה קשה לקבוע זאת), לא יכולה להיות שאלה של תיקון אחריות. בקושי ניתן להעריך את היתרונות שיש במסנן מים:

 1. טיהור מים מזיהומים הפוגעים בטעם המוצר;
 2. מניעת הצטברות של חלקיקים תלויים במנגנון, הפחתת ביצועיו;
 3. הגן על מדחס וחותמות מפני נזק הנגרם על ידי מוצקים תלויים מצטברים, ומונע תקלות משמעותיות, תיקונים או עלויות החלפה.

מרכך מים קשים

מים קשים יכולים להפוך ציוד לבלתי שמיש מבעוד מועד ולהפחית קשות את איכות הקרח. כדי למנוע בעיות, יש צורך לנתח את המים לנוכחות מלחי סידן ומגנזיום. אם נתון זה עולה על 3.99 מ"ג- eq / l, עדיף לדאוג לריכוךו. יש יותר ממספיק מכשירים לכך: פילטרים - כדים, חילופי יונים, מתקנים ללא ריאגנטים ואלקטרומגנטיות.

ציוד אפשרי

בונקר לאחסון מוצרים מוגמרים

זהו המכשיר בו מאוחסן קרח. זה בכלל לא יהיה מיותר בברים ובבתי קפה. כל הגנרטורים מצוידים בפחי אחסון קטנים.ניתן לרכוש הופר גדול יותר בנפרד. המלאי המאוחסן בכונן יאפשר לכם לשרת את כל המגיעים ללא דיחוי, גם אם לגנרטור אין זמן להכין את מנת הקוביות הבאה בזמן. הלקוח לא צריך לחכות!

סְקוּפּ

לא נוח להקליד קוביות או אצבעות בידיים (אין צורך לדבר על אסתטיקה). נוכחותו של כלי זה תראה ללקוח כי הקרח הצלול נאסף בכלי נקי. בנוסף, אם תבחר באופציית עיצוב נעימה לעין, גם המשתמש וגם הלקוח ייהנו מכך. מצירות כלולות במשלוח. אבל הם במהירות מתקלקלים או נעלמים איפשהו. עלות אפשרות העיצוב החדשה נעה בין 5 ל -10 דולר.

היצרנים המובילים

כשקונים ציוד כלשהו, ​​תמיד עולות שאלות: "כמה זה עולה?" ו"איזו חברה היא המכשיר הטוב ביותר לקנות? " הפופולריות של הדגמים תלויה ישירות באיכות ההרכבה שלהם, אז אתה צריך לבחור מכשיר מיצרנים ידועים, שהמוניטין שלהם בשוק של מוצרים איכותיים הוא די גבוה.

ראשית, עליך לחשב את ביצועי המכשיר כך שלא יהיו בעיות עם מחסור או עודף של המוצר. בבחירת הדגם הנכון, עליך להתייעץ עם הארנק שלך. יחידות חזקות של מותגים גלובליים עולות הרבה כסף. מכונות ברמה מאסטר פיצול איטלקיות מקצועיות, בעלות נפח של עד 400 ק"ג ליום של פתית או קרח מגורען, עלו בממוצע בין 25,000 עד כמה מאות אלפי רובל.

מכשירים תקציביים למדי מיוצרים על ידי החברות הסיניות Edit, Gastrorag ואחרות. הגנרטורים העצמאיים השולחניים שלהם עם קיבולת של 10-15 ק"ג ליום עולים בממוצע בין 7,000 ל -12,000 רובל. בנוסף לחברות הנקובות, ראויים לתשומת לב דגמים פופולריים של החברות האיטלקיות סקוטסמן, NTF, Apach, Convito, Ise Matic, המותגים הגרמניים Wessamat, Caso, Clatronic, Profi Cook, Manitowoc האמריקאית והושיזאקי היפנית. טווח המחירים רחב מספיק, תלוי בפונקציונליות ובביצועים.

גנרטורים מובנים

רבים לא מבינים לשם מה מייצר קרח ומאמינים שאפשר להסתדר בלעדיו. מגשי קוביות קרח כלולים בכל מקרר מטבח וזה מספיק.

עם זאת, כולם יודעים כמה קשה להסיר קוביות מתבניות מקוללות. לעתים קרובות, עם ניסיונות כאלה, הקוביות מסתיימות לחלוטין על הרצפה.
נסה אפשרות אחרת. ציוד המטבח מיושן עם הזמן ומחייב החלפה. מודלים חדשים וחסכוניים באנרגיה עם פונקציות שימושיות שונות מופיעים. בעת שדרוג המקרר, החלף אותו למכונה עם יצרנית קרח מובנית. ישנם הרבה דגמים חסכוניים הגונים של מיטב היצרנים האירופאים והאסייתיים. מכשיר קטן המובנה בדלת המקרר יבשל תוך מספר דקות תריסר קוביות או אצבעות בעלות צורה אידיאלית. נותר לקחת אותם בכפית נוחה ולהכניס אותם לכוסות עם משקה. קניית מכשיר כזה היא צעד קטן נוסף לקראת שיפור איכות החיים, די משתלם לכולם.

לפני שתחליט איזה גנרטור לקנות, בצע את הצעדים הבאים:

 • ערוך חישוב פשוט של הביצועים הנדרשים של הגנרטור שלך;
 • להחליט על מידותיו (אורך * רוחב * גובה), חשוב כיצד להתקין אותו הרחק ממכשירי חימום, עם הפערים הנחוצים ליד הקירות לצורך קירור ציוד רגיל;
 • חשוב על איזה סוג של קרח מתאים לך יותר;
 • התמקדי במחיר כדי להשיג את האפקט הרצוי ולא לשלם יותר מדי;
 • קבעו בעצמכם איזה צבע צריך להיות לציוד שלכם בכדי שהוא יתאים באופן אורגני לחלל הפנים;
 • שמע עצות ועצות ממשתמשים מנוסים כיצד לבחור את הדגם הטוב ביותר על סמך נתוני הקלט שלך;
 • קרא בעיון את תיאור הדגם ואת מדריך ההוראות, גלה כל מה שנשאר בלתי מובן למוכר;
 • הקפד לבסס נוכחות של מרכז שירות מיצרן הדגם שבחרת, מכיוון שייתכן שהתחזוקה שלו לא תאפשר לך לבצע את התיקונים הפשוטים ביותר בעצמך.

לאחר היכרות קצרה עם קריטריוני הבחירה, אנו מציעים לך להכיר את דירוג יצרני הקרח האיכותיים, המורכב על פי חוות דעת הקונים והמומחים.

Gastrorag DB - 02

את השורה העשירית בדירוג נותנים הרוכשים ליחידה הסינית Gastrorag DB - 02. זוהי יחידת שולחנות קומפקטית, המתאימה לשימוש אישי ולציוד של מיני בתי קפה וברים. מייצר 15 ק"ג קוביות קפואות ליום. זמן המחזור לא יעלה על 10 דקות. הכיסוי עם חלון הצפייה וידיות הנשיאה מעידים כי היזמים דאגו לנוחות השימוש במכשיר שלהם. המחיר הממוצע של הגנרטור הוא סביר למדי ומסתכם ב -10,076 רובל.

Gastrorag DB - 02

יתרונות:

 • קוביות קרח איכותיות בשני גדלים;
 • קלות נשיאה;
 • נוכחות של חלון צפייה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • גודל קטן של מיכל המים (1.7 ליטר) ומכל התוצרת המוגמרת (1 ק"ג).

Caso IseMaster Ecostyle

התשיעית בדירוג שלנו היא היחידה הגרמנית. יצרן - Caso IseMaster Ecostyle. מכשיר עצמאי שולחני קומפקטי במשקל 13 ק"ג, מפיק 12 ק"ג ליום. אצבעות קפואות. גוף המכונה העשוי נירוסטה ובקבוקי מים איכותיים לתדלוק מבטיחים הפעלה לטווח ארוך ללא בעיות ואיכות קרח מעולה. המכשיר מצויד בכרטוס לאחסון המוצר המוגמר (0.7 ק"ג). עבור מכשיר זה תצטרך לשלם 19,990 רובל. זה המחיר הממוצע שלו.

Caso IseMaster Ecostyle

יתרונות:

 • נוכחות אינדיקטורים לסיום המחזור והיעדר נוזל;
 • זמן מחזור קצר (בין 6 ל -13 דקות, תלוי בתנאי ההפעלה);
 • שני גדלים של אצבעות.

חסרונות:

 • סל קטן לאחסון המוצר המוגמר.

מחשב Profi cook - EWB 1079

את השורה השמינית של הדירוג לקח מכשיר אחר של היצרן הגרמני Profi cook PC - EWB 1079. הוא גם קומפקטי וקליל מאוד (משקל של 10 ק"ג בלבד), גנרטור מצופה שולחן עם ביצועים גבוהים למדי, ומקפיא עד 25 ק"ג ליום של אצבעות קרח. בהשוואה לדגימה הקודמת, עם קיבולת מאגר זהה של 1.7 ליטר, הגנרטור מצויד בכלי אחסון גדול יותר (1 ק"ג). המחיר הממוצע של המכשיר הוא 22,999 רובל.

מחשב Profi cook - EWB 1079

יתרונות:

 • זמן המחזור אינו עולה על 10 דקות;
 • מידה קומפקטית;
 • ביצועים גבוהים;
 • אינדיקטורים לסיום המחזור ורמת הנוזל במיכל.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

Clatronic EWB 3526

את המקום השביעי תופס המכשיר של המותג הגרמני המפורסם (ייצור סיני) Clatronic EWB 3526. בדיוק כמו שני המכשירים הגרמניים הקודמים, יש מחולל קוביות שולחן עבודה קומפקטי בעל קיבולת של 25 ק"ג ליום. זה שונה מ"עמיתו לארץ "על ידי מאגר מוגדל, בנפח 2.2 ליטר. מושלם לבית, לבר ולבית קפה. העיצוב של הגנרטור אולי נראה פשוט מדי עבור משתמשים מסוימים, אבל זה עניין של טעם. העלות הממוצעת היא 15,895 רובל.

Clatronic EWB 3526

יתרונות:

 • מיכל נפחי (2.2 ליטר);
 • מחזור הקפאה מהיר (לא יותר מ -10 דקות);
 • אינדיקטורים לסיום המחזור, הפעלה, בקרת מים.

חסרונות:

 • לא העיצוב המסוגנן ביותר.

Gastrorag IM - 50

את המקום השישי בסקירתנו תופס ה- Gastrorag IM - 50, מכשיר אוטונומי סיני לייצור אצבעות קרח. המכשיר בגודל בינוני. חומר מארז - נירוסטה. משקל המבנה הוא 32 ק"ג, ולכן עדיף להניח אותו על הרצפה. הקבל מקורר באוויר, מה שאומר שהוא חייב להיות מותקן עם מרווח מהקירות וציוד אחר והרחק ממכשירי חימום וחימום. אספקת מים מסופקת על ידי צינורות גמישים מרשת אספקת המים. לגנרטור תפוקה גבוהה - 50 ק"ג ליום. זה מספיק כדי לספק קרח לבר או לבית קפה קטן. מחירו הממוצע הוא 33553 רובל.

Gastrorag IM - 50

יתרונות:

 • ביצועים טובים;
 • נוכחות של הופר לאחסון (7 ק"ג);
 • שליטה אוטומטית במילוי הבונקר;
 • בקרת זמינות מים.

חסרונות:

 • חסר פילטר ומרכך מים.

NTF SL 50 א

במקום החמישי בדירוג זכה נציג המותג האיטלקי המפורסם NTF. המכשיר מייצר עד 28 ק"ג ליום. מים קפואים בצורת גורמה (קונוסים), בטמפרטורה חיצונית של עד 21 מעלות. טמפרטורה וטמפרטורת מים לא יותר מ -10 מעלות. ג.מידות גדולות מספיק ומשקל מוצק - 39 ק"ג אינן מאפשרות התקנתו על שולחן. בנוסף, המכשיר דורש חיבור מים. קוטר חיבור המים הוא 20 מ"מ (3/4 "). קוטר הניקוז הוא אינץ 'אחד (25 מ"מ). יש מסנן מים מובנה הניתן להסרה לצורך ניקוי. הגנרטור מתפקד היטב בברים, בתי מלון ובתי קפה. זה יכול לעבוד בטמפרטורות הסביבה עד +40 מעלות. ש '(עם ביצועים מופחתים). המחיר הממוצע של המכשיר הוא 62350 רובל.

NTF SL 50 א

יתרונות:

 • בקרה אלקטרומכנית;
 • דלת הזזה מבודדת;
 • הופר אחסון רחב ידיים (6 ק"ג קרח).

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

Apach ACB 3010A

במקום הרביעי זכתה יחידת אפאץ 'ACB 3010A האיטלקית. זהו מכשיר זרימה רצפתי (המחובר לרשת אספקת המים), המייצר עד 30 ק"ג ליום. אצבעות קרח קרות. הופר האחסון המובנה מכיל עד 10 ק"ג מוצרים מוגמרים. הוא לא מפחד ממים קשים, יש מכשיר לריכוך אותם. המכלול האיטלקי הופך אותו למכשיר אמין ביותר שיכול לעבוד בתנאי טמפרטורה גבוהה. בקרות אלקטרוניות עם פונקציית אבחון עצמי מקלות על התפעול. הרכישה תעלה לבעלים 61,160 רובל.

Apach ACB 3010A

יתרונות:

 • פרודוקטיביות רבה;
 • הופר אחסון רחב ידיים;
 • מערכת בקרה ואבחון אלקטרונית;
 • מרכך מים מובנה.

חסרונות:

 • צורכת הרבה חשמל, ההספק של 480 וואט הוא די גדול.

הושיזאקי IM - 45CNE

ביקורות הלקוחות הטובות ביותר התקבלו על ידי מכשיר הרצפה של חברת Hoshizaki IM - 45CNE היפנית, שתופס את השורה השלישית בדירוג. זהו מחולל קוביות עומד בעל רצפה המסוגל לייצר 44 קילוגרם קוביות ביום. המכשיר זורם, מחובר לרשת אספקת המים, עם בונקר בעל קיבולת של 15 ק"ג. קוביות, מידות 28x28x32 מ"מ. צריכת חשמל 280 וואט. הופך אותו לחסכוני יותר באנרגיה מהדגם הקודם. סוג בקרה אלקטרוני. המכשיר מזהה באופן עצמאי חריגות מפרמטרי ההפעלה ונכבה במועד, ומונע תקלות. עם החזרת הפרמטרים למצב נורמלי, ההפעלה מתרחשת באופן אוטומטי. איתות נשמע מודיע לבעלים על בעיה. עלות המכשיר תואמת את הביצועים, האמינות והפונקציונליות המורחבת שלו. זה נע סביב 105,400 רובל.

הושיזאקי IM - 45CNE

יתרונות:

 • איכות בנייה גבוהה;
 • אמינות ואמינות;
 • זמינות מסנני מים הניתנים להחלפה;
 • בקרה אלקטרונית ואבחון עצמי.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Manitowoc Ice SM - 50 א '

המקום השני בסקירתנו ניתן לדגם של חברת Manitowoc Ice SM האמריקאית - 50 A. זהו מכשיר לשימוש מקצועי בבתי קפה, ברים ומסעדות. עמידה על הרצפה, זורמת, מייצרת עד 24 קילוגרמים של גרגירים ליום, המשמשים באותה מידה להכנת קוקטיילים, קירור סלטים והצגת מוצרי בשר ודגים על מדפי הסופרמרקטים. הופר האחסון מכיל עד 15 ק"ג גרגירים מוגמרים. לבקרה האוטומטית יש פונקציית התחלה מאוחרת, שבזכותה מפעיל מנוסה יכול לתכנת את המכשיר להפעלה זמן קצר לפני סיום מלאי המסה הגרגרית המוגמרת. תאורת לד בתוך המכשיר מאפשרת לך לעקוב אחר התהליך. מערכת טיהור המים מבטיחה ייצור של מוצר איכותי.איכויות מצוינות אלה יעלו לקונה 120,000 רובל.

Manitowoc Ice SM - 50 א '

יתרונות:

 • חסכון באנרגיה;
 • מערכת טיהור מים מובנית;
 • מחוון שינוי מסנן.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

סקוטמן BF 80 AC

את המקום הראשון בדירוג, על פי ביקורות הלקוחות וחוות דעת המומחים, תופסת דגם של המותג האיטלקי Scotsman BF 80 AC. ציוד זרימה מקצועי העומד לרצפה לייצור עד 71 ק"ג מסה גרגרית (פרפה). סינון מים מובנה ודיור אנטיבקטריאלי מבטיחים טעם גבוה של המוצר. הופר האחסון מכיל 15 ליטר גרגירים מוגמרים. המשרד מבטיח פעולה ללא בעיות למשך שנתיים. שליטה אלקטרונית ודיאגנוסטיקה עצמית מעגלים את התכונות החיוביות הרבות של יצרנית הקרח המודרנית והאמינה הזו. התענוג הזה שווה 150,620 רובל

סקוטמן BF 80 AC

יתרונות:

 • ביצועים גבוהים;
 • אמינות והרכבה איכותית;
 • טיהור מים מובנה;
 • בקרה ואבחון אלקטרוניים.

חסרונות:

 • לא נמצא.

שם התקןפיתוח / ייצורמאפיינים עיקרייםמחיר ממוצע
Gastrorag DB - 02חרסינה סוג: יצרנית קרח; מידות: 305x350x327 מ"מ; משקל - 13 ק"ג. עם חבילה. קוביות קרח; שולחן, עצמאי, מילוי; מייצר. - 15 ק"ג ליום; בונקר - 1.0 ק"ג. הספק 150 וואט. 10076
Caso IseMaster Ecostyleגֶרמָנִיָה סוג: יצרנית קרח; מידות: 243x350x340 מ"מ; סוג של קרח - אצבע; שולחן עבודה, עצמאי; גוף נירוסטה פלדה מייצרת. - 12 ק"ג ליום; מאגר - 1.7 ליטר; פח לאחסון קרח - 0.7 ק"ג. כוח 150 - W.19990
מחשב Profi cook - EWB 1079גֶרמָנִיָה סוג: מכונת קרח; מידות: 280x390x360 מ"מ; משקל - 10 ק"ג; קרח - אצבע; שולחן עבודה, עצמאי, מילוי; מייצר. - 25 ק"ג ליום; מאגר - 1.7 ליטר; סל אחסון לקרח - 1.0 ק"ג. הספק 150 וואט.22999
Clatronic EWB 3526גרמניה / סין סוג: מכונת קרח; מידות: 245х330х370 מ"מ; משקל - 11.5 ק"ג. עם חבילה.; קוביות קרח; שולחן, עצמאי, מילוי; מייצר. - 25 ק"ג ליום; מאגר - 2.2 ליטר; 15895
Gastrorag IM - 50 Bחרסינה סוג: מכונת קרח לבר; מידות: 395x542x682 מ"מ; משקל - 32 ק"ג; קרח - אצבע; חיבור מים - כן, זורם; מייצר. - 50 ק"ג ליום; סל אחסון קרח - 7.0 ק"ג; שליטה אוטומטית במילוי הבונקר. הספק 150 וואט.33553
NTF SL 50 אאִיטַלִיָה סוג: יצרנית קרח; מידות: 387x ק"ג. עם חבילה.; קוביות קרח; שולחן עבודה, עצמאי, מילוי; מייצר. - 12 ק"ג ליום; מאגר - 2.2 ליטר; בונקר - 0.8 ק"ג. הספק 290 וואט 62352
Apach ACB 3010Aאִיטַלִיָה סוג: מכונת קרח; מידות: 395x495x690 מ"מ; משקל - 36 ק"ג. עם חבילה. קוביות קרח; קוֹמָה; עמיד, חיבור מים נדרש; מייצר. - 30 ק"ג ליום; הופר לאחסון - 10 ק"ג; מרכך מים מובנה; הספק 450 וואט61159
הושיזאקי IM - 45CNEיפן סוג: יצרנית קרח; מידות: 633x511x690 מ"מ; משקל - 45 ק"ג. קרח - קובייה גדולה 28x28x32 מ"מ; קוֹמָה; זורם, חיבור מים נדרש; מייצר. - 44 ק"ג ליום; הופר לאחסון - 15 ק"ג. הספק 280 וואט105362
Manitowoc Ice SM - 50 א 'ארה"ב סוג: מכונת קרח; מידות: 375x577x850 מ"מ; משקל - 45 ק"ג. קובית קרח; קוֹמָה; זרימה, חיבור מים נדרש, פילטר מובנה; מייצר. - 24 ק"ג ליום; הופר אחסון - 11 ק"ג. בנוסף: תאורת לד בתוך הארון; השקה מאוחרת; מעכב סולם מחוון שינוי מסנן, תכונות אנטיבקטריאליות של הדיור.120000
סקוטמן BF 80 ACאִיטַלִיָה סוג: מכונת קרח; מידות: 626x529x796 מ"מ; משקל - 59 ק"ג. רצפת קרח (פרפה); זורם, חיבור מים נדרש; מייצר. - 71 ק"ג ליום; הופר לאחסון - 15 ליטר. דיור אנטיבקטריאלי. הספק 320 וואט150619

יצרני קרח מלאכותי כבר אינם צעצועים אקזוטיים בדירותינו. עבור בית כפרי, ציוד כזה נחוץ כמו מקרר, מיקרוגל או תנור גז. בעלי מפעלים קטנים: מיני בתי קפה, ברים, בתי מלון, ציוד כזה נחוץ על מנת להעלות את רווחיות העסק. לקוחות אסירי תודה יזכרו את המקום, ישאירו ביקורות מעולות על איכות השירות וירצו לחזור.
ברכישת יצרנית קרח אתה לוקח צעד נוסף לקראת שיפור איכות חייך. הדירוג שלנו יעזור לך לא לטעות בעת בחירתך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *