Levelsרמות הלייזר הטובות ביותר לשנת 2020

0

לצורך עבודות תיקון משתמשים במספר רב של מכשירים קטנים, מה שמפשט מאוד את התהליך הזה. אחד מהם הוא רמת הלייזר. בעזרתו תוכלו לראות קו ישר מקורה דקה, אנכית ואופקית. כבר אין צורך להשתמש בסמן. כיצד לבחור את רמת הלייזר הטובה ביותר יידון להלן.

מהי רמת לייזר?

מפלס לייזר הוא מכשיר מדידה המציג קו ישר באמצעות קרן לייזר. במהלך הבנייה, מדובר בליווי אינטגרלי, המפחית משמעותית את זמן העבודה. רמת הלייזר מכונה מנגנונים מודרניים, ויש אנשים ששומעים לראשונה על מכשיר כזה. אך לאחר הרכישה, אינך יכול עוד לדמיין תיקון בלעדיו. מפלס הלייזר עוזר לבצע סימונים אחידים לא רק על הקירות, אלא גם על התקרה. ניתן להשתמש בו למדידה מדויקת של זווית אחידה לרעפים או לעבודה אחרת.

אתה כבר לא צריך להשתמש במדידת סרט סטנדרטית, שלא תמיד קל לבצע מדידות. יתר על כן, מכשיר זה רלוונטי לא רק לאתרי בנייה, אלא גם לשימוש ביתי.

למה צריך רמת לייזר?

באמצעות מכשיר זה תוכלו לבצע כל סוג של סימון:

 1. מדוד כל מרחק. לדוגמא, על מנת להזמין תקרה או לחשב את שטח החדר.
 2. לדמות מבנים מורכבים. משמש לעתים קרובות לתקרה או לריצוף כאשר לקוח מעוניין ליצור דפוס יוצא דופן.
 3. הפוך זווית ישרה. לא קל למדוד 90 מעלות בסנטימטר רגיל. למשל, על מנת לתלות בצורה סימטרית את המדפים על הקיר.
 4. הניחו תקשורת נכונה. מכשיר כזה מפשט מאוד את המשימה.
 5. חישוב מהיר של שטח החדר והנחות.
 6. חשוף את מסגרות החלונות ואת הדלתות באופן שווה. אתה כבר לא צריך לדאוג לעיוותים מתמידים.
 7. מדביקים את האריחים בדיוק. במקרה זה, אינך צריך לדאוג לחורים בפינות.
 8. נְאוּם אָרוֹך וּמְשַׁעֲמֵם. הנחת רצפה אורכת הרבה פחות זמן.
 9. מניחים ערימות ועמודים.
 10. מפשט את עבודת הבטון.
 11. יישור קירות ומחיצות.

אין חסרונות בשימוש במכשיר.

מאפיינים עיקריים

ישנם מספר פרמטרים שיעזרו לך לבחור את המונה המתאים.

לפני הקנייה, כדאי להבין מדוע ישמש את המכשיר. אם הלקוח רק רוצה לתלות את המדפים, אז אתה לא צריך לבחור רמת לייזר עם הרבה פונקציות נוספות. הם לא ישמשו אותם, אלא רק יסבכו את הפעולה.

מספר הקרניים וכיוונן

האפשרות הסטנדרטית היא קו אנכי, קו אופקי ונקודת החיתוך שלהם. למכשיר הרב-תכליתי יש מספר גדול של קורות - מ -5 עד 7. ואז ההוראות יהיו לאורך קו נוטה ומקביל. ישנן אפשרויות עם קרן אחת בלבד.

שְׁגִיאָה

יש לקחת בחשבון אי דיוק מכיוון שפרמטר זה משפיע על דיוק המדידה.לשימוש ביתי, פרמטר זה אינו חשוב כמו לעבודות בנייה מקצועיות. המכשיר מדויק ויקר ביותר.

השגיאה במכשירי חשמל ביתיים היא בין 0.5 ל -1.5 מ"מ, ובמקצועיים - פחות מ- 0.5 מ"מ.

טווח מדידה

טווח המדידה הוא המרחק הארוך ביותר שאליו יכולה להגיע קרן הלייזר. לעבודה בדירה או בבית, זה מספיק עד 10-15 מטר. אם יש להשתמש במכשיר בחוץ, אז מחוון זה צריך להיות גבוה יותר (מ -20 מטר).

סוג כוח

ישנן שתי אפשרויות להפעלת רמת הלייזר - סוללות או סוללות נטענות. אם משתמשים במכשיר לעתים קרובות מאוד, עדיף לבחור באפשרות השנייה, מכיוון שהוא מיועד לחיי שירות ארוכים. לשימוש ביתי הראשון מתאים גם הוא מכיוון שאין צורך במכשיר לכל יום. ניתן להחליף את הסוללות בקלות בעת הצורך.

כדי להיות בצד הבטוח, תמיד עדיף שיהיה לך סוללה אחרת או סוללות רזרביות.

אפשרויות נוספות

בעת בחירת מכשיר, עליך לשים לב לא רק למאפיינים העיקריים, אלא גם לקחת בחשבון מאפיינים נוספים. אלה כוללים הגנה מפני אבק, הגנה על לחות, פילוס עצמי וכיבוי עצמי.

הגנה מפני אבק ולחות

אם מאפיין זה אינו חשוב במיוחד לשימוש ביתי, הרי שהוא נחוץ לעבודות בנייה תכופות. עלול לרדת גשם, שלג או משקעים אחרים בחוץ, אשר ישפיעו לרעה על ביצועי המכשיר.

בקנייה כדאי לשים לב למעמד ההגנה. עדיף לבחור פרמטר מ- IP54. בדרך זו רמת הלייזר תהיה מוגנת באופן אמין מפני אבק ולכלוך קבועים. בזכות זה זה יימשך הרבה יותר זמן.

כיבוי עצמי

פרמטר זה הוא אופציונלי, אך הוא מקל על העניינים. אם אדם לא משתמש במכשיר במשך יותר מ -20 דקות, הוא יכול לכבות אותו במכונה לאחר שהוציא אות בעבר. הגדרה זו מאפשרת לך לשמור על קיבולת הסוללה זמן רב בהרבה.

טווח טמפרטורות

ישנם מכשירים העובדים רק בטמפרטורות אוויר מעל אפס מעלות צלזיוס. זה לא נוח אם אדם רוצה להשתמש במכשיר בחוץ בחורף. עדיף לבחור טווח טמפרטורות בין -10 ל +40.

פילוס עצמי

בכל תזוזה, אפילו קטנה, המכשיר פולט אות. זה יכול להיות צליל או מהבהב בתצוגה. ואז האדם מבין שצריך להעביר מעט את המונה למקומו המקורי. פרמטר זה נמצא בדגמים פופולריים רבים.

כמו כן, ייתכן שהמכשיר ידליק אור מהבהב כאשר הסוללה נגמרת.

אם אתה צריך לבנות סימון בזווית, ניתן להשבית תכונה זו.

צבע קרן

פרמטר זה אינו חשוב עבור משתמשים מסוימים, בעוד שאחרים מנסים שתי אפשרויות. צבעי היסוד הם אדום או ירוק. אדום נראה בבירור מרחוק, אך ירוק אינו דוהה באור השמש.

משתמשים לעתים קרובות במכשיר הראשי עם קרן אדומה, ובנוסף נוסף עם ירוק. כל כך קל להבחין בין קווים עיקריים לקווים מינוריים.

אתה יכול לראות את צבע הקורה בקנייה בחנות או באתר היצרן.

סוגים

פילוס ידני

המאפיין העיקרי של רמת לייזר הוא יישור קרן. במודלים הפשוטים ביותר, פרמטר זה מותאם ידנית באמצעות רמת בועה. הוא מוכנס ישירות למארז המכשיר.

לפני תחילת העבודה עליך להטות את המכשיר ולהגדיר את מיקום הבועה. אז אתה יכול להגיע לעבודה.

פילוס עצמי

רמות פילוס עצמי שכיחות הרבה יותר. השימוש בהם קל הרבה יותר ולוקח פחות זמן. ישנם שני סוגים - אלקטרוניים ומטוטלת. מה ההבדלים ביניהם?

 • אֶלֶקטרוֹנִי

סוג זה הוא המדויק ביותר, ולכן מומחים בוחרים בו. יש בתוכו מנגנון שלוקח את חיישן השיפוע בחשבון ומתיישר באמצעות חישובים מורכבים. היתרון העיקרי הוא היעדר שגיאות מדידה.

 • מְטוּטֶלֶת

למכשיר זה יש מטוטלת עם דיודות לייזר בפנים. הם פולטים אור. המטוטלת תופסת את המיקום כאשר הדיודות פוגעות באנכי ובאופק.

בחירת רמת לייזר

כיצד לבחור רמת לייזר? כיום, חנויות מקוונות מציעות מבחר גדול של רמות לייזר, כך שבחירה נכונה אינה כל כך קלה. לקוחות רבים מכוונים לתמחור, אך זה לא נכון. שקול מה צריך לעשות עם מכשיר המדידה.

איפה הכי טוב לקנות רמת לייזר? עדיף ללמוד את המאפיינים והביקורות באתר. אתה יכול ללכת לחנות ולחקור את המבחר. כך שתוכלו להבין את המשקל והקומפקטיות המשוערים של דגם מסוים. לא תמיד ניתן להיתפס על ידי יועץ שמבין נושא זה, ולכן עדיף ללמוד נושא זה בעצמך. אחת האפשרויות היא להזמין מעלי אקספרס.

רמת מתלה

רמת המדף היא המכשיר הפשוט ביותר. הוא מתאים לשימוש ביתי, מכיוון שיכולותיו מוגבלות בגלל היעדר פונקציות נוספות. היקף היישום הוא עבודות בית קטנות. לשימוש ביתי, אין טעם לקנות מכשיר יקר.

היתרון העיקרי הוא עלות נמוכה. המחיר הממוצע הוא 3000-4000 רובל.

יש מכשיר משוכלל יותר שיכול להציג מיקומים לא רק אופקית, אלא גם אנכית. הוא עשוי בצורה של צלב ומכוון את הקרניים לכיוונים שונים. מינוס - לא ניתן להשתמש על הרצפה, רק על הקיר. העלות המשוערת היא 5000 רובל.

רמות לייזר

רמות מקצועיות כוללות רמות לייזר. ניתן להשתמש בהם גם בתנאים ביתיים וגם לעבודות בנייה תכופות. לעיתים קרובות כלול חצובה המספקת השלכת הקורה במעגל. יתכנו גם משקפיים מיוחדים המסייעים בזיהוי הקורה למרחקים ארוכים. כך, למשל, הקורה הירוקה נראית הרבה יותר טוב. היתרון העיקרי הוא בנייה של לא רק קו ישר בזוויות שונות, אלא גם אלכסונית. בעבודות בנייה מסוימות נדרשת פונקציה זו.

רמות סיבוביות

ההבדלים מסוג זה הם המחלקה הגבוהה ביותר והעלות הגבוהה ביותר של מכשירים. לשימוש ביתי, לעתים רחוקות נבחרה אפשרות זו. ההבדל העיקרי מאחרים הוא ההקרנה של כמה קרניים מקבילות לכל גובה. לכן אין צורך לבצע סימון ראשוני באמצעות סמן, אלא ההתקנה נעשית לאורך הקורה. משמש לעבודות בנייה מקצועיות. המחיר מתחיל מ- 65,000 רובל.

היתרונות של רמת הלייזר

ישנם מספר יתרונות לשימוש ברמת לייזר:

 1. מהירות העבודה. אתה כבר לא צריך לרוץ בבית עם סרט מדידה ולסמן את המרחק בעזרת טוש. מי שניסה פעם אחת לעולם לא ישוב לאפשרות מדידה אחרת.
 2. כמעט כל פעולה יכולה להיעשות על ידי אדם אחד. אתה כבר לא צריך להעסיק עובדים שיצטרכו לשלם כסף גדול או לבקש מחבר עזרה במדידות.
 3. דיוק מדידה גבוה.
 4. שגיאה קטנה מאוד עבור רוב המכשירים.
 5. קו ישר עוזר לך לבצע את העבודה בזמן אמת. אין צורך למדוד את המרחקים ולצייר את הקיר כולו בעיפרון.
 6. לא דורש שום כישורים. ניתן להשתמש גם ללא הוראות.

דירוג רמות לייזר איכותיות

יש מגוון גדול של מכשירי מדידה בשוק, ולכן הבחירה הנכונה יכולה להיות קשה מאוד. על מנת להישאר מרוצים בדיוק מהרכישה, עליכם ללמוד את המאפיינים, היתרונות והחסרונות העיקריים. שקול את הדירוג של רמות לייזר באיכות גבוהה עם ביקורות טובות.

רמת לייזר Bort BLN-15-K

רמת הלייזר Bort BLN-15-K היא מכשיר פופולרי המועדף על ידי מספר רב של משתמשים. יש לו קרן לייזר מדויקת שיכולה לשמש למגוון רחב של מטרות. למשל, על מנת להדביק את הטפט במדויק, למסמר מדף, לתלות תמונה ועבודות תיקון רבות אחרות. ניתן להשתמש בו בחושך מכיוון שיש תאורת פנס נוספת.

צבע הקרן הוא אדום. טווח מדידה - עד 15 מטר.

הקופסה מכילה לא רק את המכשיר עצמו, אלא גם משקפיים לעבודה, רצועת נשיאה וסוללה. Bort BLN-15-K אידיאלי לשימוש ביתי.

רמת לייזר Bort BLN-15-K

המחיר המשוער הוא 2300-2500 רובל.

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • הרכבה איכותית;
 • פשוט לשימוש;
 • יש תאורה אחורית ויישור אוטומטי;
 • דיוק 0.2 מ"מ למטר.

חסרונות:

 • לֹא.

מכשירי ADA ברמת לייזר CUBE MINI Basic Edition

מכשירי ADA CUBE MINI Basic Edition ברמת הלייזר קטנה ונוחה לשימוש. הוא מקרין קרניים לאורך קו אופקי ואנכי אחד. באמצעות מכשיר זה תוכלו לבצע בעצמכם תיקונים בבית. לא יהיו בעיות נוספות עם טפטים, התקנת התקרה וכרכובים.

המארז עשוי מחומר עמיד, כך שאין צורך לדאוג לשבירה. הגנת רטיבות - IP54. משקל - 190 גרם. בשל הקומפקטיות שלו, תמיד ניתן לקחת את המכשיר איתך.

זמן עבודה מתמשך על סוללות AA - עד 20 שעות.

העלות המשוערת היא 2000-2200 רובל.

מכשירי ADA ברמת לייזר CUBE MINI Basic Edition

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • קומפקטי וקל משקל;
 • קל לשימוש
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • קשה לראות את הקורה בלי משקפיים.

INSTRUMAX ELEMENT רמת לייזר 2D

רמת הלייזר 2D INSTRUMAX ELEMENT מייצרת קרניים ירוקות הנראות בבירור גם במרחק. אורך - עד 30 מטר. ניתן להשתמש בו להתקנת יסוד, חזית וגדר. ניתן להשתמש גם בבית. ישנן 3 אפשרויות הקרנה - אנכית, אופקית וצולבת. יתר על כן, ניתן לכוון את הקורה לרצפה, לקיר או לתקרה.

המפלס עשוי מחומרים איכותיים, אז אל תדאגו מפני בליטות ושריטות.

העלות היא 2500 רובל.

INSTRUMAX ELEMENT רמת לייזר 2D

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • צְפִיפוּת;
 • קבוצה של פונקציות;
 • מתמודד עם משימתו בצורה מושלמת;
 • קל לשימוש.

חסרונות:

 • לֹא.

מפלס לייזר BOSCH UniversalLevel 2 סט

רמת הלייזר של BOSCH מבצעת סימון אנכי ואופקי אוטומטי. קל מאוד לשימוש בעבודות בנייה במורכבות משתנה.

מפלס לייזר BOSCH UniversalLevel 2 סט

יתרונות:

 • יש פונקציית פילוס עצמי;
 • ישנם מספר מצבים;
 • קווים בהירים;
 • איכות בנייה טובה
 • טווח עד 10 מטר;
 • יש כיסוי כלול;
 • טעינת הסוללה מחזיקה זמן רב;
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • לֹא.

רמת לייזר ELITECH LN 5

רמת הלייזר Elitech LN 5 היא מכשיר מדידה שפועל על שלוש סוללות AA. מקרין קו אופקי ואנכי ונקודת צומת. טווח המדידה הוא בין 40 ל -70 מטר. היתרון העיקרי הוא החצובה הכלולה.

זה אידיאלי לשימוש ביתי.

רמת לייזר ELITECH LN 5

יתרונות:

 • מגוון רחב של שימושים;
 • יש מקלט המספק קרן רחוקה;
 • יש פונקציית פילוס עצמי שניתן לכבות;
 • 2 כפתורי שליטה.

חסרונות:

 • אין מקרה קשה.

מפלס לייזר קונדטרול QB

מפלס הלייזר Condtrol QB הוא מכשיר מדידה עם הפעלה פשוטה ובית חזק. הוא מקרין אנכית ואופקית. לרוב העבודות בבית זה מספיק.

קרן הלייזר אדומה בהירה, כך שהיא נראית בבירור גם בתנאי תאורה ירודים. טווח המדידה - 10 מטר.

העלות היא 2300 רובל.

מפלס לייזר קונדטרול QB

יתרונות:

 • מחיר;
 • צְפִיפוּת;
 • איכות החומרים;
 • חצובה כלולה.

חסרונות:

 • קרן עבה.

מתחיל בעבודות בנייה ושיפוצים עלול להתקשות לבחור באופן עצמאי ברמת לייזר. כדי למצוא את המכשיר הנכון, אנו ממליצים לך להכיר את דירוג רמות הלייזר הטובות ביותר.

אם יש לך ניסיון בשימוש ברמות לייזר, ספר לנו על המכשיר שלך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *