מזרני הלטקס הטובים ביותר לשנת 2020

0

שינה עמוקה ומלאה היא ערובה לבריאות, רווחה וביצועים גבוהים. ואחד המרכיבים העיקריים של מנוחת לילה הוא משטח שינה איכותי, שיעזור לכם להירגע אחרי יום עמוס ארוך ולהבריא. מזרני לטקס נחשבים לאחד הטובים מבין כל מה שקיים כיום בשוק, ולכן צוות המערכת של "best-iw.designuspro.com" הכין עבורכם סקירה של דגמי הלטקס הטובים ביותר לשנת 2020.

מזרני לטקס - מאפיינים

מזרני לטקס מסווגים כאורתופדים והם ללא ספק המשטחים הפופולאריים ביותר לשינה ומנוחה.

למילוי לטקס העשוי ממיץ עץ הגומי Hevea יש מבנה נקבובי, שבגללו הוא חוזר על כל עיקול בגוף האדם, מספק תמיכה אורטופדית מקסימאלית, אינו סוחט או משבש את זרימת הדם.

הטמפרטורה האופטימלית, המושגת באמצעות נשימה, מספקת סביבה נוחה לשינה קולית גם בחורף וגם בקיץ. אך לגבי קרדית האבק, חומר המילוי אינו משאיר סיכוי להתפתחות - מבנה החומר צפוף מאוד ואינו מתאים לקיומם. לכן משטחים כאלה, לטענת הרופאים, מומלצים ביותר לחולים הסובלים מאלסטיות מאסטמה ואבק.

יחד עם זאת, לטקס מאופיין בחיי שירות ארוכים להפליא - אם תקפידו על כל ההמלצות לטיפול במוצר, אז הוא לא יאבד את תכונותיו גם לאחר מספר עשורים של פעולה.

עם זאת, עם כל היתרונות הקיימים, יש גם חסרון משמעותי - מחיר המוצר גבוה מאוד. זה קשור בניואנסים של מיצוי הבסיס לייצור לטקס. בתחילה נאסף המיץ מעצי הגומי בברזיל, אך בשל העובדה שבקרוב היו שם רק צמחי גומי פראיים, כיום עוסקות אספקת המילוי מדינות מזרח אסיה, בעיקר סין. עלויות לוגיסטיקה ותהליך טכנולוגי מורכב קובעות את העלות הגבוהה של המוצרים.

חומרי מילוי לטקס - מה הם?

סוגי לטקס:

 • 100% טבעי - תכולת החומרים הטבעיים (גומי) היא לפחות 85% מהמשקל הכולל של המילוי. 15% הנותרים הם תוספים מייצבים ואנטי בקטריאליים, שבלעדיהם ייצור בלתי אפשרי. לטקס זה מבנה ספוגי המאפשר לאוויר להסתובב בחופשיות. כמו כן, הוא אינו צובר אבק וקל לניקוי;
 • טבעי - על פי התקנים האירופיים, הוא מסומן באותיות NRL. חומר מילוי זה מכיל 20% חומר טבעי, השאר הוא לטקס מלאכותי. יחס כזה של חומרים בהרכב מאפשר ליצרנים להפחית משמעותית את המחיר, תוך שמירה על התכונות העיקריות של חומר טבעי לחלוטין;
 • מלאכותי - מוגדר כ- SBR. חומר מלאכותי מתקבל על ידי פילומרים של מונומרים.כתוצאה מתהליך טכנולוגי מורכב ניתן ליצור חומר הדומה לטבע, אשר, עם זאת, יש שני חסרונות - חיי שירות קצרים יותר וריח מובהק של גומי. האחרון, לעומת זאת, נעלם עם הזמן.

ישנם מזרנים גם לגמרי מחומר מלאכותי וגם טבעיים לחלוטין. חיי השירות של המלאכותי הם פחותים, אך המחיר נעים יותר. ישנם גם מוצרים המשלבים את שני סוגי הלטקס ובעלי הביצועים הטובים ביותר משני החומרים.

לאחר מכן, נשקול את קריטריוני הבחירה העיקריים על מנת להבין איזה מזרן עדיף לקנות.

איך לבחור?

על מנת להימנע מטעויות, בעת בחירתך, עליך לשים לב לפרמטרים הבאים:

 1. מצב ייצור;
 2. סוג;
 3. הצורה;
 4. רמת קשיות;
 5. גוש אביב;
 6. חומר כיסוי.

מצב ייצור

משטחי השינה שונים באופן ייצורם. והטכנולוגיה המשמשת שונה באופן משמעותי מיצירת אנלוגים קפיצים או קצף.

הסוג הראשון של הטכנולוגיה נקרא דנלופ והוא מסתכם בדברים הבאים - המיץ מוקצף תחילה בצנטריפוגה, ואז יוצקים את המסה שהתקבלה לתבניות, ואז נאטמים ומחוממים.

הסוג השני, הנקרא Talalay, כולל, בנוסף לאמור לעיל, שני תהליכים נוספים.

מוצרים המיוצרים בטכנולוגיית דנלופ מאופיינים בקשיחות רבה יותר ומהווים בלוק מונוליטי אחד. מוצרים המבוססים על טכניקת Talalay הם רכים יותר, אך יקרים יותר.

סוג

הפונקציונליות של משטחי השינה קובעת את חלוקתם לסטנדרט, לילדים ולספה בהתאם לגודל, ייעוד ומספר המיטות.

בהתאם לרוחב, הסטנדרטיים מחולקים ל:

 • מיטות יחיד - מיועדות למבוגר אחד. הרוחב האופטימלי למיטת יחיד הוא 90 ס"מ;
 • אחת וחצי - מיועדת גם לישון אחד, אך מניחים רוחב של 120 ס"מ. נכון לעכשיו, מיטה אחת וחצי כמעט ולא מיוצרים, ולכן די קשה למצוא מזרן אורטופדי וחצי;
 • כפול - מיועד לשני מבוגרים. הגודל המינימלי ברוחב הוא 140 ס"מ, האופטימלי הוא 160 ס"מ.

משטחי שינה לילדים מופרדים לקבוצה נפרדת, שבתורה מחולקת לקבוצות משנה, שונות באורכם ומתאימות לקטגוריות גיל שונות. מזרן נחשב כסטנדרט לילד, שהפרמטרים שלו הם 60x120 ס"מ.

אפשרויות הספה מיועדות לספות ונקראות טופרים. מזרן הספה דק יותר ממקבילו לחדר השינה. ולכל ספה, עליך לבחור באפשרות המתאימה שלך.

הצורה

מבחינת הצורה, משטחי השינה מחולקים למלבניים ועגולים. כמו כן, חלק מהיצרנים מספקים לשוק מוצרים לא סטנדרטיים למיטות לא סטנדרטיות.

רמת קשיות

נוקשות היא אחד המאפיינים החשובים ביותר בבחירת מזרן.

שיטות ייצור לטקס מאפשרות להשיג חומרי מילוי בדרגות קשיות שונות, ולכן, בהתאם לפרמטר זה, כל המוצרים מחולקים לרך, בינוני וקשה.

לכל צד של משטח השינה יכול להיות מוצקות משלו, מה שהופך את המזרן לגמיש.

כמו כן, קיימים בשוק דגמים המצוידים בשני אזורי נוקשות בו זמנית. משטחי שינה של שני אזורים מאופיינים ברמות קשיחות שונות לכל מחצית. מזרנים כאלה מתאימים לזוגות נשואים בהם בני הזוג שייכים לקטגוריות משקל שונות או שונים בבחירת הנוקשות.

כמו כן, כשבוחרים, יש לקחת בחשבון את גיל ומשקל האדם (ככל שהוא גבוה יותר, כך המזרן צריך להיות קשה יותר), והעדפותיו האישיות.

ההמלצות הממוצעות לבחירת הנוקשות הן כדלקמן:

 • לאנשים מבוגרים עדיף לבחור באפשרויות רכות;
 • לילדים קטנים עם עמוד שדרה לא מעוצב, מוצרים בעלי קשיות בינונית מתאימים;
 • מבנים קשיחים שימושיים לבעלי בעיות בעמוד השדרה העליון. אך אם אתם מודאגים מכאבי גב תחתון, מזרנים קשים, להיפך, עלולים להזיק.לכן, אם יש לך בעיות גב, עליך להתייעץ עם רופא לפני הרכישה.

גוש אביב

לפי סוג הבנייה כל המזרנים מחולקים ל:

 • דגמים עם קפיצים תלויים;
 • דגמים עם קפיצים עצמאיים;
 • ללא קפיץ.

משטחי שינה עם קפיצים תלויים נרקמים ברציפות, כלומר כל קפיץ שזור למבנה יחיד עם שכניו ויוצר גוש מוצק. בשל צרור המעיינות הנוקשה, מוצרים כאלה אינם שונים בתכונות אורטופדיות, מכיוון שכאשר נלחץ קפיץ אחד, מופעלים בו זמנית אלה שכנים. טכנולוגיית קפיצים תלויה נחשבת מיושנת ונמצאת לעיתים נדירות במזרנים הזולים ביותר.

קפיצים עצמאיים הם בעלי צורה גלילית, כל קפיץ מצויד בכיסוי רך נפרד וכיסויים אלה הם מחוברים זה לזה. צרור כזה מספק למעיינות רעש, עצמאות זו מזו וחלוקה אחידה של העומס על כל האזור.

להצעות ללא אביב יש מילוי שונה - שכבה אחת או שתיים.

חומר מילוי לטקס משמש כבסיס במזרונים ללא קפיצים, כמו גם כדי להעניק רכות ונוחות - במזרני קפיצים.

חומר כיסוי

כיסוי המזרן יכול להיות עשוי מחומרים טבעיים, סינתטיים ומעורבים - צמר, פשתן, כותנה, ג'קארד, קליקו, ויסקוזה, פוליקון או קטיפה.

לטענת הקונים כיסויי צמר טובים מכיוון שהבד סופג לחות בצורה מושלמת, מאפשר מעבר אוויר ומספק נוחות.

כותנה ופשתן הם בעלי תכונות אחרות - חוזק ונשימה. גם כותנה שנעימה מאוד למגע ידועה בסגולות הבידוד והסופג שלה.

הכיסויים הטובים ביותר למשטחי שינה הם ג'קארד. זה שישים אחוז כותנה, הארבעים האחרים הם פוליאסטר. בשל האריגה הסבוכה, ג'קארד מאופיין בחוזק ועמידות גבוהים.

קליקו גס הוא גם בד צפוף ועמיד בפני נזק חיצוני. בנוסף, כיסוי הקליקו אינו מחליק ושומר על צורתו לאורך זמן.

פוליקוטון, בתורו, מתגאה בתכונות היגייניות מצוינות, וקטיפה נעימה למגע ולא יומרנית לטיפול.

בדים סינטטיים משמשים לתפירת כיסויים זולים - הם אטרקטיביים לעמידותם, אך יחד עם זאת הם כמעט ולא מאפשרים לעבור אוויר.

טיפים לבחירה

כמה מזרני לטקס ספוגים חומרים מיוחדים. אפשרויות זולות מעובדות רק בתרכובות אנטיבקטריאליות בסיסיות. במוצרים בקטגוריית מחירים גבוהה יותר משתמשים בתרכובות נוגדות הצתה נוספות, נוגדי לחץ והספגות אחרות.

יש לשים לב במיוחד לידיות ההעיף, שנוכחותן מפשטת מאוד את פעולת המוצר. מכיוון שרוב משטחי השינה כבדים למדי, תחבורה או אפילו הרמה פשוטה עלולים לגרום לאי נוחות. ידיות מיוחדות מבדים רכים, שחלק מהיצרנים מציידים בהן את הדגמים שלהן, יכולות לעזור בעניין זה.

כדאי לשים לב גם לנוכחות של אפקט כל כך שימושי כמו "חורף-קיץ", הקיים בחלק מהדגמים. משמעות ההגדרה הזו היא שצד אחד של המזרן מבודד (כאשר משתמשים בצמר או חומר אחר), והצד השני קל משקל (למשל בגלל כותנה). ובהתאם לזמן השנה, המזרן פשוט הופך לצד ימין.

יש גם פונקציה כמו אפקט הזיכרון, שמרמז על קיומה של שכבת צורת זיכרון על משטח השינה. זהו חומר נקבובי סינתטי שבשל גמישותו מקבל צורה זהה לקווי גוף האדם.

איפה אני יכול לקנות?

ניתן לרכוש את מזרון הלטקס מחנות מצעים מיוחדת או להזמין באינטרנט בחנות המקוונת.

האפשרות הראשונה מאפשרת היכרות עם המוצר המוגמר במקום, לבדוק את מאפייני האיכות שלו, לוודא שאין נישואים וכל המסמכים הדרושים זמינים.

האפשרות השנייה מאפשרת לך להכיר את מבחר הסחורות מבלי לצאת מביתך, להתייעץ עם מומחה בפורמט של שיחה מקוונת, ללמוד את תיאור המוצר וביקורות לדגם מסוים. יש חנויות מקוונות מיוחדות שעובדות ישירות עם מפעלים. הם מציעים מגוון רחב של אפשרויות, הכוללות מזרנים תקציביים ומוצרי יוקרה.

אחת משתי האפשרויות שתבחר, לפני שתבצע רכישה, עליך לבדוק עם המוכר את כל אישורי האיכות הנדרשים ולהכיר את היצרן.

ענה על השאלה "איזו חברה עדיפה לקנות מזרן?" די קשה. אחרי הכל, הרבה תלוי בדרישות האישיות. עם זאת, בשנים האחרונות, מוצרי לטקס מתוצרת תאילנד היו מבוקשים מאוד. הפופולריות של דגמים כאלה נובעת מהאיכות הגבוהה של החומר המופק ישירות ממטעי הגומי של תאילנד. ייצור מוצרים ממנו מהווה חלק מרשים בתעשייה התאילנדית - מפעלים לייצור מוצרי לטקס, המבוקשים בקרב תיירים, פזורים ברחבי הארץ.

יתרונות וחסרונות של חומר מילוי טבעי

יתרונות:

 • לטקס הוא חומר היפואלרגני, ולכן מומלץ לאנשים עם אלרגיות ועור רגיש;
 • אינו פולט חומרים נדיפים מזיקים ואינו מסוגל לגרום נזק לבריאות;
 • בטוח לילדים;
 • בעל תכונות אנטיבקטריאליות;
 • הוא עמיד, ובכפוף לכללי הפעולה, המזרן יכול להחזיק מעמד 20 שנה ויותר, אפילו תוך התחשבות בהחלפת המיטות;
 • עומד בעומסים כבדים - עד 200 ק"ג;
 • זה לובש את צורת גוף האדם, ולכן מאפשר לך לנקוט עמדה נכונה מבחינה אנטומית במהלך השינה;
 • לא משמיע קולות בנהיגה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

מאפיינים טכניים עיקריים

חֶדֶרמפרטיםהמלצות
1יַצרָןהיצרניות הטובות ביותר הן Dreamline, LONAX, BENARTTI, Plitex, Dimax, Lien.
דגמים פופולריים מיוצרים על ידי קונסול, Springless, Dream Master, Ascona, Violight Marto.
גם דגמים מאיקאה, וייטנאם ותאילנד פופולריים.
2משקל למושבהמשקל המרבי של אדם ישן אחד, שמיועד לו דרגש אחד. הערך של פרמטר זה נקבע על ידי נוקשות משטח השינה.
מרבית הדגמים המוצגים בחנויות יכולים לעמוד במשקל של עד 100-150 ק"ג.
3גוֹבַהגובה המזרן למיטה לרוב אינו עולה על 45 ס"מ. המוצרים המיועדים לספה הם בדרך כלל נמוכים יותר - מ -5 עד 15 ס"מ.
4אורךאורך משטח השינה נקבע על ידי פרמטרי המיטה - ממדיה הפנימיים. כמו כן, בעת בחירתכם, עליכם לשים לב לעובדה שהמזרון צריך לעלות על גובה האדם ב -15 - 20 ס"מ.
5רוֹחַברוחב המזרן חייב להתאים למידות המיטה. אך מכיוון שמיטות ומזרנים מיוצרים באותם סטנדרטים, הבחירה הנכונה היא די קלה.
6כמה זהמזרני לטקס שונים במחירם בהתאם להרכב המילוי והיצרן. בממוצע מוצר איכותי עולה בין 20-27 אלף רובל.

דירוג דגמי איכות לשנת 2020

פליטקס קומפורט-עלית 60 × 120

יצרן: בלארוס

אורך - 120 ס"מ

רוחב - 60 ס"מ

גובה - 10 ס"מ

מחיר ממוצע - 3,500 רובל.

מזרן ללא קפיצים לילדים מהסוג המשולב - צידו האחד מצויד בלוח קוקוס קוקוס רב שכבתי, והשני - עם גוש לטקס. הודות לכך, על פי ההורים, משטח זה מהווה אופציה מצוינת לשינה בריאה ובריאה של התינוק, המספק תמיכה אידיאלית לגופו בזמן מנוחה. צורת המוצר מלבנית. הנוקשות שונה - צד אחד מאופיין בקשיחות גבוהה, השני - בינוני. מתאים לילדים מגיל 0 עד 4.

פליטקס קומפורט-עלית 60 × 120

יתרונות:

 • עם אפקט אורטופדי מעולה;
 • היפואלרגני;
 • מחומרים "נושמים";
 • עָמִיד;
 • עם פונקציית "StressFree";
 • עם ההשפעה של "חורף-קיץ";
 • עם כיסוי קליקו נשלף;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא אורטופדי.

אסקונה קומפקט חדש

יצרן: רוסיה

גובה - 14 ס"מ

המחיר הממוצע הוא 11,000 רובל.

מזרן קפיצי מלבני סטנדרטי בעל מוצקות בינונית אוניברסלית. המילוי הוא גוש לטקס מקשה אחת, שלמשטח המוטבע יש השפעת עיסוי קלה על גוף האדם. לתמצית סויה במילוי יש פונקציה אנטיבקטריאלית, המונעת התפתחות של חיידקים פתוגניים. המשקל המקסימלי למעגן הוא 90 ק"ג. מטעמי נוחות, המודל מועבר ללקוח במצב מגולגל ובסרט אטום. הכיסוי עשוי מכותנה מרופדת הספוגה בהרכב מיוחד.

אסקונה קומפקט חדש

יתרונות:

 • אוֹרְתוֹפֵּדִי;
 • הִיגִיֵנִי;
 • ספוג;
 • עם אפקט מיקרומסאז ';
 • מקדם הרפיה והפגת מתחים;
 • חומרים איכותיים.

חסרונות:

 • אין אפקט חורף-קיץ;
 • ללא ידית הפוך.

מצעים מיס מריאנות

יצרן: איטליה

גובה: 20 ס"מ

מחיר ממוצע - 24,000 רובל.

דגם סטנדרטי ללא קפיצים, המצויד בחמישה אזורי קשיחות ומונובלוק מחומר מלאכותי. הצורה מלבנית. הכיסוי עשוי מבדים טבעיים - צד הקיץ מכותנה מצרית, הצד הימני מצמר הכבשה הסקוטית. מסופק ואקום. סדרת המוצרים של מיס מריאנס מומלצת במיוחד למניעה וטיפול במחלות של מערכת השלד והשרירים - המשטח תומך בגוף בזמן השינה, מקל על המתח, מחזיר את הגוף ומגביל את היציבה. המשקל המרבי ליחידה הוא 120 ק"ג.

מצעים מיס מריאנות

יתרונות:

 • עם ההשפעה של "חורף-קיץ";
 • עם ידיות לסיבוב;
 • מאוורר היטב בגלל המבנה הסלולרי שלו;
 • אינו מעוות;
 • נוֹחַ;
 • עָמִיד;
 • משוב טוב.

חסרונות:

 • ללא טופס זיכרון;
 • ללא הספגה.

אזור חכם שינה של Dreamline

יצרן: רוסיה

סדרה: אזור חכם

גובה - 21 ס"מ

המחיר הממוצע הוא 25,000 רובל.

מזרן סטנדרטי עם קפיצים עצמאיים (250 למ"ר2) ומילוי עם חמישה אזורי קשיות. האחרון מספק את התמיכה הדרושה הנדרשת לכל חלק בגוף. המוצר בעל צורה מלבנית. הכיסוי עשוי מקטיפה, שנעים מאוד למגע ולא תובעני לטיפול. המשקל המרבי לאדם הוא 150 ק"ג.

אזור חכם שינה של Dreamline

יתרונות:

 • מלטקס טבעי;
 • אוֹרְתוֹפֵּדִי;
 • אזורי;
 • בעל אפקט עיסוי קל;
 • מקדם הרפיה מוחלטת של הגוף;
 • עומד בעומסים כבדים;
 • עם כיסוי נשלף.

חסרונות:

 • ללא הספגה;
 • אין ידיות לפנייה.

Dreamline Soft Slim

יצרן: רוסיה

סדרה: ללא קפיץ

גובה: 11 ס"מ

המחיר הממוצע הוא 27,000 רובל.

מזרן ללא קפיצים במידות סטנדרטיות ובצורה מלבנית. משני הצדדים הקשיחות נמוכה מהממוצע. מכוסה בכיסוי אקארד, אשר טוב לעמידות השחיקה שלו ויכול להחזיק מעמד שנים רבות מבלי לאבד את האיכות. המשקל המקסימלי עבור דרגש אחד הוא 120 ק"ג.

Dreamline Soft Slim

יתרונות:

 • עשוי 100% לטקס;
 • נוֹחַ;
 • חומרים באיכות טובה;
 • עם תפקוד אורטופדי;
 • שומר על צורתו בצורה מושלמת;
 • נקיים מריחות זרים.

חסרונות:

 • אין אפקט זיכרון;
 • ללא אפקט חורף-קיץ.

ויולט מארטו

יצרן: רוסיה

גובה - 20 ס"מ

מחיר ממוצע - 29,000 רובל.

דגם בגודל סטנדרטי עם קפיצים עצמאיים, מילוי לטקס ותכונות אנטומיות גבוהות. הצורה מלבנית. הקשיות נמוכה מהממוצע. הכיסוי עשוי מבד ג'קארד מכותנה. דרגש אחד מיועד לכל היותר 110 ק"ג. המזרן עוזר להרפיית שרירים עייפים, אינו מפריע למחזור הדם, אינו גורם לבצקת. עוזר להירדם מהר יותר ולהתעורר במנוחה מלאה.

ויולט מארטו

יתרונות:

 • עם תפקוד אורטופדי;
 • עם חלוקת משקל אחידה;
 • כיסוי איכותי;
 • אין ריחות זרים;
 • לא נלחץ.

חסרונות:

 • אין אפקט חורף-קיץ;
 • אין הספגה;
 • ללא ידיות לסיבוב.

Dream Master Dream Prestige 4 UP 80 × 190

יצרן: רוסיה

אורך - 190 ס"מ

רוחב - 80 ס"מ

גובה - 27 ס"מ

המחיר הממוצע הוא 31,000 רובל.

מזרן סטנדרטי עם קפיצים עצמאיים בכמות 2000 למ"ר.המילוי הוא חומר טבעי המכסה את הקפיצים משני הצדדים. הכיסוי עשוי מבד ג'קארד. דגם מלבני זה מצויד ב 7 אזורי נוקשות, המופצים על פני השטח בצורה האופטימלית והיעילה ביותר - באמצע גוש השינה נוקשה יותר לתמיכה באגן, אזור הכתף, להיפך, מתרכך. נקבים ממוקמים בצידי המוצר לצורך אוורור נוסף. המשקל המרבי למעגן הוא 135 ק"ג.

Dream Master Dream Prestige 4 UP 80 × 190

יתרונות:

 • רך ונוח;
 • עם תפקוד אורטופדי;
 • עם יעוד רוחבי;
 • עם ידיות לנשיאה;
 • עם חיזוק קפיץ נוסף;
 • חומרים באיכות גבוהה.

חסרונות:

 • ללא אפקט חורף-קיץ.

שעבוד פינקור 10 160 × 200

יצרן: וייטנאם

אורך - 200 ס"מ

רוחב - 160 ס"מ

גובה - 10 ס"מ

משקל - 27.5 ק"ג

המחיר הממוצע הוא 34,000 רובל.

דגם ללא קפיץ מיוצר במידות סטנדרטיות ויאטנמיות. יש לו צורה מלבנית, עשוי גוש לטקס טבעי מלא של 100% של קשיות בינונית והוא מיועד למיטה זוגית עם בסיס קשיח שטוח. המוצר מווייטנאם מסופק עם מארז מפעל עשוי ג'רסי לבן ומצויד ברוכסן. המשקל המרבי לשינה הוא 150 ק"ג.

שעבוד פינקור 10 160 × 200

יתרונות:

 • כיסוי ג'רזי נשלף;
 • עם פונקציה אנטומית;
 • ללא שימוש בדבק;
 • חומרים טבעיים איכותיים;
 • נקיים מריחות לא נעימים זרים;
 • מְאֻורָר;
 • יש את כל אישורי האיכות הדרושים.

חסרונות:

 • ללא אפקט חורף-קיץ.

דימקס און ליין רכה

יצרן: רוסיה

איסוף בלבד

גובה - 19 ס"מ

מחיר ממוצע - 43,000 רובל.

דגם מלבני סטנדרטי נטול קפיצים עשוי חומר טבעי, מונח בשש שכבות בגובה 3 ס"מ כל אחת. קשיות שני הצדדים נמוכה, רכה במידה. הכיסוי עם רוכסן הצפייה עשוי מבד סרוג (ויסקוזה ופוליאסטר) מרופד על פוליאסטר ריפוד. המשקל המרבי למעגן הוא 110 ק"ג.

דימקס און ליין רכה

יתרונות:

 • מלטקס טבעי המיוצר בבלגיה;
 • עם תפקוד אורטופדי;
 • אינו מעוות;
 • נקיים מריחות זרים;
 • חומרים באיכות מעולה;
 • עָמִיד.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • ללא הספגה;
 • ללא אפקט חורף-קיץ.

קונסול מונולית אורטופדי

יצרן: רוסיה

גובה: 15 ס"מ

המחיר הממוצע הוא 47,000 רובל.

מזרן סטנדרטי ללא קפיצים לבית עם מילוי טבעי. קשיות משטח השינה היא ממוצעת - מצד אחד וגם מצד שני. כיסוי הכותנה מספק תחושות מישוש נעימות, שומר בצורה מושלמת על החום, סופג לחות ומאפשר מעבר אוויר. הצורה מלבנית. המשקל המרבי לישיבה הוא 90 ק"ג.

קונסול מונולית אורטופדי

יתרונות:

 • עם מוסיף צדדי דו-ממדי;
 • עם כיסוי נשלף עמיד;
 • עם תפקוד אורטופדי;
 • ספוג;
 • עם ידית סביב ההיקף;
 • היפואלרגני;
 • ערך טוב לכסף.

חסרונות:

 • אין אפקט "חורף-קיץ";
 • מחיר גבוה.

טיפים לטיפול במזרני לטקס

עדיף לבחור דגמים המצוידים בכיסוי נשלף. במקרה שהוא מתלכלך, ניתן להסירו ולשטוף אותו בקלות. אם הכיסוי אינו נשלף, כדאי לחשוב על רכישת טופר מזרן - כך המוצר יחזיק מעמד זמן רב יותר ויהיה קל יותר לטפל בו.

יש להגן על משטח השינה מפני מכשירי חימום ואור שמש ישיר.

ניתן לנקות את המוצר או לכבס אותו בכמה שנים עם חומרי ניקוי עדינים במים שלא יעלה על 400ג. והתייבש מטמפרטורות גבוהות.

לסיכום, אנו יכולים לומר שכדי לבצע רכישה מוצלחת צריך קודם להחליט - האם צריך חומר מילוי טבעי או מלאכותי? קל להבחין בין הראשון לשני על ידי קריאת הקומפוזיציה או התבוננות מקרוב בצבע המוצר - לזה הטבעי יש גוון אפרפר, ולסינתטי צבע אפור-צהוב. גם גומי טבעי עמיד יותר ממקבילו הסינתטי.

אם יש לך ניסיון בשימוש במזרנים המתוארים בדירוג, או בדגם מעניין יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *