הבובות הטובות ביותר לבנות לשנת 2020

0

קשה שלא לקנא בילדים מודרניים: תעשיית הצעצועים, שקיבלה טעימה, מממשת רעיונות מעניינים חדשים, ומנסה לספק את רצונות הדור הצעיר. בובות תמיד על הדוכן. כל אחת מהן - מבובות גומי ועד מודלים אינטראקטיביים - מוצאת את ילדה.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" ריכזו עבורכם סקירה של מיטב הבובות לילדות לשנת 2020.

תוֹכֶן

סוגים

לחומר יש חשיבות רבה.

 • הפופולריים ביותר עשויים פלסטיק, ויניל.

זול, משתלם למשפחה מכל הכנסה שהיא. פלסטיק לא מפחד ממים, ולכן ניתן לרחוץ את המוצרים, וזה פופולרי במיוחד בקרב ילדים צעירים.

 • מעץ.

המטריושקה היא הפשוטה ביותר, אפילו פירורים יכולים לשחק איתה. חומר בטוח לחלוטין, ידידותי לסביבה.

 • קַרטוֹן.

יפהפיות נייר עם סט בגדים לחיתוך יעניינו בנות מבוגרות שחולמות על עולם האופנה. לעתים קרובות, נשים צעירות של אופנה מעצבות את הבגדים שלהן.

 • טֶקסטִיל.

הכי רך, הכי בטוח. לפעמים הם ממלאים את התפקיד של כרית, כי התינוק הישן לא, לא, כן, זה יקנן על חברה סמרטוטים.

מומחים מבחינים בין בובות לשימוש במשחקי נושא. מה הם המועדפים על הילדים?

 • בובלההדס.

להתנדנד, להרגיע, להאכיל, להתרחץ, לסחוב עגלה, לחתל - הם מתאימים לכל דבר. הם מעלים קשב, אדיבות, דיוק, בדידות.

 • ילדת בובה, ילד בובה.

הילד בגיל הגן ממשיך לפתח תכונות אופי, לומד לתקשר, מופיעים משחקי תפקידים.

 • תיאטרון: בובות, בובות אצבע.

תיאטרון הוא אחד הבידור האהוב על ילדים. דמויות תיאטרליות מפתחות דמיון של ילדים, חשיבה לוגית, תודעה יצירתית.

 • דֶגֶם.

"ילדות" מסוגננות עם מנגנון מורכב מעניינות ילדים בגיל הגן ותלמידים צעירים יותר. ברבי תוביל אותך לעולם האופנה המסתורי, בנוסף, תוכל להמציא עלילה משלך.

 • וולדורף.

עם גוף רך, תמונה קונבנציונאלית של הפנים, הדגמים אהובים על ילדים, אתה יכול לבוא עם דימוי משלהם, אופי. לדברי פסיכולוגים, הם עוזרים בפיתוח דמיונות של ילדים.

איך לבחור בובה

פאשניסטה בת 7 היא חובבת דוגמניות עם אביזרים, ואם בכל זאת תוכלו לצבוע את השיער, הציפורניים, להתאפר, לחבר קווצות צבעוניות מלאכותיות לשיער, אז לא יהיה שום גבול לענג. עם זאת, ילדה בת שלוש בכלל לא תאהב חבר כזה. זה לא קשור לטעם, אלא לגיל.

לפני שבוחרים איזו חברה היא הצעצוע הטוב ביותר, ההורים צריכים להבין שלכל גיל יש את ההעדפות שלו.על פי המאפיינים הפיזיולוגיים, הפסיכולוגיים של ילדים, צריך להתבסס על קריטריוני הבחירה.

תינוקות עד שנה

לתינוקות לא אכפת כמה עולה המוצר, לאיזה מותג הוא שייך. כמו כל דבר אחר, הבובה תלקק, תשכב עליה. היא "תצטרך לחצר", אם זה נעים לגעת, ללחוץ לעצמה. החשוב מכל, מודלים מלאי רך מתמודדים עם משימה זו.

ילדים מגיל שנה עד שלוש

בגיל הפעוטות, תינוקות מתחילים לאט לאט להשתלט על אמנות המשחק. צעצועים קטנים יתפסו בזריזות את אצבעות הילדים, בעוד צעצועים מגושמים יכולים אפילו להפחיד ולפצוע. ילדים בני שנתיים-שלוש מאוד אוהבים לקחת איתם "ליאלו" לעריסה שלהם, אז צריך לבחור בעיניים עצומות. יש להעדיף מוצרים עם פלג גוף עליון רך, אך ידיות ויניל, רגליים ופנים.

בנות בנות 3-5

גיל נפלא שבו "אמא" קטנה מטפלת בבת "הבת", מאכילה אותה, מתרחצת, מתלבשת, שרה ורכיבה בעגלה. מיטב היצרנים, שיודעים פסיכולוגיית ילדים, מצרפים בהכרח "תעודת לידה" - כמעט "מסמך" אמיתי.

נסיכה בת 6-8

יפהפיות קטנות מתחפשות בהנאה ואוהבות את כל מה שנפלא. הם גם מאזינים לאגדות, צופים בסרטים מצוירים. אין זה מפתיע שבמוקדם או במאוחר ילדים בני שש או שמונה מבקשים מהוריהם לקנות גיבורת סדרת אנימציה פופולרית או סרט אגדות פופולרי. נסיכות דיסני, פיות, כל מיני דמויות מכושפות מושכות בנות בגיל הזה. אם לדגם פונקציונליות רחבה, הוא מוערך כפליים. המנהיגים הם ברבי חסרת הגיל, למרבה המזל, יש עליה גם הרבה סיפורי קסמים מצוירים שמצאו תגובה בליבם של ילדים. הגודל הקומפקטי של הברבי מאפשר לך לקחת אותו איתך.

נשים בגילאי 8-10

בתקופה זו מופיעה אהדה ומשעשעת בעיני ההורים אהבת ילדים. נשים בגיל שמונה ועשר שכבר מתעניינות באופנה ורציניות במראה שלהן כמו אפשרויות דוגמניות. מתעניין גם בדמויות עם סיפור. נסיכות, ברביות, גיבורות אופי מהסרטים והקריקטורות הפופולריות הן בראש סדר העדיפויות.

מילדות בנות 5 מעריצות את כל מה שמסתורי. הפתעה היא שמחה. לכן, הפופולריות של דגמים בבלונים, כמוסות ברורה. מבלי לפתוח את האריזה, לא תוכלו לגלות מה מסתתר בפנים. בובת המסתורין נותרה אחד הצעצועים האהובים ביותר. בנוסף, הם בהירים, עם אביזרים רבים, קל לאסוף מהם.

המותגים והיצרנים הטובים ביותר

בין החברות המייצרות צעצועים לילדים, כמה חברות תופסות את העמדות המובילות בשוק העולמי.

 • קבוצת סימבה דיקי

המייסד פריץ סיבר. החברה הוקמה בשנת 1982, והיא נקראה "צעצועי סימבה". כיום התאגיד הוא אחד המובילים בייצור צעצועי ילדים. מטה המפעלים נמצא בפירסטה (בוואריה). החברה פתחה סניפים ב -30 מדינות. המפעלים המייצרים מוצרים של קבוצת סימבה דיקי ממוקמים בסין, איטליה, צרפת, צ'כיה, גרמניה. המבחר כולל יותר מ 5000 פריטים.

 • גוץ

חברת בובות גרמנית נוסדה בשנת 1950. יוצריה הם מריאנה ופרנץ גוץ. מקום הולדתו של המותג הוא העיר רדנטל. זה התחיל בבובות נייר־מכה. בשנת 1989 החברה פותחת סניף בארה"ב. גוץ משתף פעולה עם מעצבים ידועים כדי ליצור פריטי אספנות שהם מבוקשים מאוד. החברה מייצרת כיום דגמי משחק ואספנות. אחד משורות התשלום הוא "אותו דבר כמוני". הפיתוח האחרון של המותג הוא ייצור חזה למכוני יופי למשחק לילדים.

 • פטיטקולין

יצרן צרפתי. בשוק מאז 1960. ניקולה פטיטקולין היה בבעלות בית מלאכה בו היו מכינים ציוד למספרות שנהב, קליפת צב ועץ תאשור. בשנת 1900 החלה החברה לעבוד עם תאית. שבע שנים אחר כך, בנוסף לציוד למספרות, אביזרי נשים, מחוכים ומוצרי בית, הופקו גם בובות צלולואיד. הדוגמאות הראשונות הן מתרחצים שהילדים הפריזאים עימם התרחצו ברצון. בשנת 1929, פטיטקולין מענג ילדים עם חידוש - בבה, עם שיער יפה, ידיים ורגליים, שכל אצבע נראית עליהן בבירור.הצעצוע ההמוני הראשון של המותג הוא הבובת קולין. זה פופולרי עד היום.

 • פאולה ריינה

חברה ספרדית. המותג קיים מאז 1994 וידוע ב -33 מדינות. הדגמים מיוצרים מוויניל איכותי, הייצור עומד בתקני הבטיחות EN17 EEC. מאפיין אופייני לבובות המאסטרים הספרדים הוא חיקוי הבעות פנים לילדים, מה שהופך את הדוגמניות למציאותיות. כיום היצרן מייצר מספר שורות: מוויניל, בנים ובנות, עם גוף מודפס, בובות. האמנים של פאולה ריינה יוצרים דוגמניות בעלות לאומים וצבעי עור שונים כדי לפרק מחסומים גזעיים.

 • MGA בידור

חברה אמריקאית, שבזכותה העולם הכיר בבראץ, ללולופסי, מוקסי. החברה הוקמה בשנת 1979 על ידי יצחק לאריאן. המשרד הראשי ממוקם במדינת קליפורניה, בעמק סן פרננדו. בתחילה, MGA Entertainment קשרה חלומות עם אלקטרוניקה, אך בשנת 1980 קיבלה אישור למכור צעצועים. מאז החל בום הצעצועים. במאה העשרים ואחת החברה מייצרת סחורות תחת המותגים בראץ, בראצילאז, ללאלופוסי, מוושקה, וי-וו-וו, מוקסי גירלז, מוקסי טינז, ל.ו.ל. הפתעה, דיו BFC.

 • מאטל

יצרנית אמריקאית שנתנה לילדים בשנת 1959 את ברבי ואת עולמה הנפלא. המטה נמצא בקליפורניה, בעיר אל סגונדו. כרגע, ייצור מאטל נמצא בסין, אינדונזיה, מקסיקו, מלזיה. המוצרים מסופקים ל -150 מדינות העולם. בשנת 2012 הפכה מאטל לאחת המובילות בתחום הצעצועים בשוק הרוסי, ובאותה שנה פתחה החברה נציגות ברוסיה.

 • האסברו

זה קיים מאז 1923. חברה אמריקאית שמטה מטה בפוטאקט, רוד איילנד. החברה צמחה ביד קלה של האחים הסנפלד, שהקימו חברת טקסטיל בניו ג'רזי. ואז התרחבה הייצור, הייצור של כלי כתיבה החל. צעצועים מיוצרים מאז 1940. ראש תפוח האדמה המפורסם בעולם, ששוחרר בשנת 1949, שייך לחסברו. כיום לחברה מספר חברות בנות. אחת ההצלחות של הסברו היא My Little Pony.

 • נסיכת דיסני

המותג כולל נסיכות דיסני: שלגיה, סינדרלה, אורורה, אריאל, יסמין, טיאנה, מולאן, פוקהונטס, מרידה, אלזה ואנה. נסיכות דיסני קיבלו זיכיון על ידי עסקי צעצועים רבים כמו מאטל, סימבה, ג'קס פסיפיק ואחרים. מוצרים הופקו גם תחת המותג דיסני עצמו.

 • "אביב"

מפעל צעצועים רוסי. בשוק מאז 1942. כיום מגוון הארגונים כולל יותר מ- 1200 פריטים. המוצרים מאושרים ועומדים בתקנים בינלאומיים. המוצרים של וסנה הוענקו פרסים מקומיים וזרים, בפרט תעודה מתערוכת Spielwarenmesse 2019 בגרמניה, מספר פעמים תעודות של התחרות הכל-רוסית על התוכנית "100 הסחורות הטובות ביותר ברוסיה", ותו האיכות "הטוב ביותר לילדים".

 • Zapf Creation AG

החברה האירופית שבסיסה בגרמניה. החברה הוקמה בשנת 1932 על ידי מקס ורוזה זאף. בשנת 1960 מייצרת החברה את בובות הפלסטיק הראשונות. Zapf Creation AG זכתה לפופולריות בשנת 1991, אז הופיעו בשוק המוצרים הייחודיים של החברה - תינוקות Baby Born פונקציונליים שניתן להאכיל ושולכים לסיר.

לדעת הקונים, המוצרים של המותגים הללו הם המוצרים האיכותיים ביותר שנמכרים.

שגיאות בחירה

בחירת הבובות הטובות ביותר לילדים, אמהות ואבות לעיתים קרובות מפקחת. נראה שקל יותר לקנות צעצוע? מספיק להכיר את המותגים הטובים ביותר, למצוא חנות מעולה, לבקר בחנות קמעונאית באופן אישי, או להזמין באינטרנט באינטרנט לאחר לימוד ביקורות משתמשים.

ההורים מאמינים שהדבר החשוב ביותר הוא לדעת את ההתמכרות של היורש: בין אם הוא רוצה דמויות בובות מהקריקטורות האהובות עליו, נציגי המקצוע עליו הוא חולם, או יצורים קסומים שיכולים לשיר, לרקוד, לעוף ולנצנץ בכל צבעי הקשת. אין ספק מי עדיף לקנות מתנה לחולם וחולם קטן. עם זאת, תוך כדי לימוד המאפיינים של צעצוע, מבוגרים אינם שמים לב לדברים הברורים - נוחות ובטיחות.

מה לחפש בקנייה?

 1. הגודל.

בובה גדולה מדי תבריח אותך.

גודל מושלם:

 • בשנה - 28 ס"מ;
 • בגיל שנתיים - 30 ס"מ;
 • בגיל 3 - 36 ס"מ;
 • בגיל 4 - 42 ס"מ;
 • בגיל 5 - 45-50 ס"מ.
 • בגיל 6 - 50 ס"מ ומעלה.
 1. מִשׁקָל.

השכחה מחכה לצעצוע כבד. מוצר מגושם עלול לגרום לפציעה.

 1. לְעַצֵב.

מפרקים מפרקים אינם מיועדים לילדים מתחת לגיל חמש. זרועות ורגליים נעים גרוע של הדוגמנית ירגיזו את הילד, שלא יכול היה להתלבש ולהפשיט את "ליאלו".

 1. תפירת שיער.

דגימות "קירח" נמצאות לעיתים קרובות בשוק. לא ניתן לקלוע או לפדות אדם כזה שאינו מלטף - קרחות יהרסו את מצב הרוח של סטייליסט קטן. אך לילדים מתחת לגיל שלוש, מומלץ לתת בובות עם שיער צבוע.

 1. מנגנון עיניים נחמד או עיניים נמשכות מציאותיות.

ילדים מגיל שנה עד 3 רוצים ש"בתם "תעצום ותפקח את עיניהם, ילדים גדולים אינם חשובים, אך הם מעריכים טבעיות ויופי.

על ידי שמירה על כללים אלה, תוכל למצוא מתנה טובה.

ייעוץ של פסיכולוגים חינוכיים

לא כואב להקשיב למומחי הילדים לפני שאתה יוצא לקניות. ההמלצות של פסיכולוגים הן כדלקמן:

 • הכלל הראשון הוא לא לפגוע, אז כדאי לשים לב להרכב.
 • הפנים לא צריכים להיות עצובים או שמחים מדי. רגשות ניטרליים הם הבחירה הטובה ביותר. ילדים יוכלו ליצור סיפור שבו "הבת" או "הבן" נסערים, כועסים, שמחים, כלומר הם מתנהגים כמו אנשים אמיתיים.
 • בחר מוצר עם דמות פרופורציונאלית, תכונות מציאותיות. רצוי שהעיניים יסתגרו, הידיים והרגליים יזוזו, ויש יציבות.
 • נטורליזם הוא חסר תועלת. למרות שיש בשוק הרבה תינוקות גומי איכותיים עם מאפייני מין מפורטים, ילדים צעירים אלה אינם צריכים לרכוש על ידי ילדים בגילאי שלוש עד חמש.
 • זה לא רצוי לילדים מתחת לגיל שלוש לתת בובות עם שיער ארוך. מודלים עם הרבה כפתורים קטנים, ווים, מסמרות על בגדיהם מסוכנים, אם פרט כזה יירד והתינוק יבלע אותו, זה לא נראה מעט.
 • צעצועים עם מנגנון קול מאטים את דמיונם של ילדים. כך גם לגבי אינטראקציה, הקשורה לביצוע פעולות ספציפיות. יחד עם בובות כאלה, צריכים להיות בתים רגילים.
 • ברבי ואפשרויות דומות אינן מומלצות לתינוקות מתחת לגיל חמש. ילדים נוטים להשוות את עצמם עם הבובה האהובה עליהם, ולכן "דק דק רגליים" אינה האופציה הטובה ביותר.
 • ילדים מתחת לגיל 5 אינם רשאים למסור דמויות של סיפורי פנטזיה, במיוחד את העולם "אחרי החיים". לא משנה כמה חמודה המפלצת על מסך הטלוויזיה נראית, ילד יכול להיבהל כשהוא מתעורר בזרועות מפלצת צעצוע. או שהוא יתחיל להזדהות עם דמות מצוירת, המסוכנת לנפש הילד.

לשחק עם בובות זו גם אמנות. אמהות ואחיות מבוגרות צריכות ללמד זאת.

דירוג בובות איכותיות לילדים מגיל שנה עד שלוש

מקום שלישי: הבובה הראשונה שלי

זה עולה כ 800 רובל.

סימן מסחרי סימבה. רך, עם ידיים ויניל, ראש. גובה 38 ס"מ. קל משקל, לא יהיה קשה להחזיק את התינוק. צבע חליפה - ורוד, לילך, כחול.

הבובה הראשונה שלי סימבה

יתרונות:

 • בובה תפורה באיכות גבוהה;
 • לבוש בטוח;
 • רָחִיץ.

חסרונות:

 • לֹא.

מקום שני: תינוק אנאבל 30 ס"מ 702-536

מיוצר על ידי Zapf Creation. השילוב של ויניל עם טקסטיל יצר בובת תינוקות שכיף לשחק איתה ומתוק לשכב איתה. גופה של אנאבל: רך, מרופד, כל כך נעים לחבק אותה. גובה: 30 ס"מ, נוח לאחיזה.

תינוק אנאבל 30 ס"מ 702-53

יתרונות:

 • בגדים מחויטים איכותיים;
 • נחמד למגע.

חסרונות:

 • הוא לא יכול לשבת בלי תמיכה, מה שלעתים מכעיס את הבעלים הקטנים.

מקום ראשון: "מיני מאפין"

נמכר במחיר ממוצע של 2,500 רובל.

יצירת מופת בגודל 13 ס"מ מבית GOTZ. בובת התינוק תהפוך לבובה האהובה הראשונה. עם גוף רך, זרועות ורגליים נעות. המאפין יכול לצאת לטיול עם הבעלים הקטן, לאכול ארוחת צהריים או לישון.

מיני מאפינס GOTZ

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • מיוצר מחומרי גלם איכותיים.

מינוסים:

 • יָקָר.

סקירת הדגמים הטובים ביותר לילדים מגיל 3 עד 5

בין המוצרים האיכותיים תוכלו לבחור אפשרויות תקציב. ייצור מקומי, קלאסי, נמכר במחיר שלא עולה על אלפיים רובל. עבור מוצר שנמצא במגמה תצטרך לשלם הרבה יותר.

את חמשת ההצעות הטובות ביותר לתינוקות בני שלוש עד חמש מתחילה קרפוז.

מקום 5: נופש פונקציונלי

זה עולה 870 רובל.

מותג קראפוז. גובהו של פופסיק הוא 31 ס"מ בלבד, עשוי פלסטיק עם טקסטיל. מודל מדבר. ילדות קטנות מושכבות למיטה בשמחה, הבובה התינוקת יודעת לעצום עיניים. בנוסף, בובת התינוק תלמד את התינוק חרוזים ותשיר שיר ערש.

פעוט פונקציונלי של בובת תינוק

יתרונות:

 • יצרן רוסי;
 • עשוי מחומרים בטוחים;
 • עם פונקציית סאונד.

מינוסים:

 • לא זוהה.

מקום 4: דאשה 6

מותג "אביב". אינטראקטיבי. גובה - 35 ס"מ. עם שיער ארוך זהוב - החלום של כל ילדה שאוהבת לעשות את השיער שלה. גופה של דאשה רך, הידיים והרגליים עשויים מוויניל רך איכותי. יש ארון בגדים אופנתי.

אביב דאשה 6

יתרונות:

 • הבגדים מותאמים היטב;
 • שיער יפה;
 • אוצר מילים - עשרה ביטויים.

חסרונות:

 • לא זוהה.

ארד: רפונזל דיסני

סוג - אינטראקטיבי. גובה - 37 ס"מ. רפונזל מדבר, שר. מראה חמוד ושמלה אלגנטית עם אפקט קל הם התכונות של נסיכת פיות.

בובת דיסני של רפונזל

יתרונות:

 • תפירת שיער מעולה;
 • משחק קולי איכותי;
 • מתאים לכל משחק.

מינוסים:

 • אינך יכול להתרחץ בגלל מנגנוני הקול והאור.

מקום 2: Hasbro Baby Alive

ניתן למצוא באינטרנט עבור 4,000. בחנויות הרשמיות זה הרבה יותר יקר.

הבסיס הוא פלסטיק מגומי. תינוק צעצוע יכול להיות מוזן בכפית, בעציץ, בכניסה. בזכות המנגנון המובנה, Baby Alive מפטפטת ומניעה את רגליה כמו ילד.

תינוק הסברו חי

יתרונות:

 • איכותי, עשוי מחומרים בטוחים;
 • רב שימושי.

חסרונות:

 • לא זוהה.

"זהב": סוניה בבגדים חמים

נמכר במחיר של 3,000 רובל.

ויניל אינטראקטיבי. מיוצר על ידי פאולה ריינה. סוניה התינוקת בוכה, מדברת ביטויים בודדים, יודעת לעצום עיניים. מרופד רך. זה מריח יפה וניל עדין.

סוניה בבגדים חמים

יתרונות:

 • עם מכשיר קול;
 • עם אביזרים נוספים.

חסרונות:

 • לא מחזיק את הפטמה טוב מאוד.

הבובות הטובות ביותר לילדות בגילאי 5 עד 8

מקום 5: סטפי בת הים עם זנב קסם

סטפי בת הים עם זנב קסם

המחיר הממוצע הוא 1000 רובל.

בובת בת ים מפלסטיק, 34 ס"מ. מופעלת באמצעות סוללה.

יתרונות:

 • הזנב זוהר;
 • ניתן לטבול במים;
 • שיער עבה.

חסרונות:

 • יש נישואים כשמזמינים בחנויות מקוונות.

מקום 4: עליזה 29

סימן מסחרי "וסנה". גובה - 55 ס"מ. רב תכליתי, הולך, אומר, במצב אופקי, עוצם את עיניו. מצויד בבגדים מחויטים איכותיים. שיער תפור, עבה.

אליס 29 אביב

יתרונות:

 • מראה נחמד;
 • אוצר מילים מהנה שילדים אוהבים;
 • מתאים למשחקי נושא.

מינוסים:

 • לא לשתול - השלדה מתדרדרת.

מקום שלישי: Zapf Creation Baby Born Bath Girl Soft Touch Girl

במחיר ממוצע של 5,000 רובל.

בובת תינוק עם פונקציונליות נהדרת. חומר: פלסטיק, ויניל. עם ידיים ורגליים ניתנות להזזה. אביזרים כלולים.

Zapf Creation Baby Born Bath Touch Soft Girl

יתרונות:

 • שותה, אוכל, הולך לסיר;
 • מצחצח את שיניו;
 • מעוצב יפה;
 • בגדים איכותיים.

חסרונות:

 • לא נראה.

מיקום 2: בלרינות קסומות

תצטרך לשלם כ -1,000 רובל עבור ערכת המשחק Enchantimals.

פרינה פינגווין, ברי קרוליה, לורנה לאמב יהפכו לחברות נהדרות לנערות, יחד עם היצורים הקסומים האלה תוכלו להמציא אגדת בלט נפלאה. לבוש בטוטות בלט ונעלי פוינט. כל בובת בלרינה גובהה 15 ס"מ, בעלת רגליים וזרועות נעות, שיער יפה שניתן לסרוק. חיות מחמד כלולות.

בלרינות קסם קסומות

יתרונות:

 • עיצוב מעניין;
 • רכישת מבצע - שלוש דמויות בבת אחת;
 • חומר איכותי.

חסרונות:

 • קשה להוריד את טוטו הבלט.

מקום 1: נסיכת האנה

זה עולה כ -10 אלף רובל.

מותג גוץ. קלאסי, 50 ס"מ, ויניל ופלסטיק. היצרן חשב על הכל עד לפרט הקטן ביותר - החל מהבעות פנים של ילד וכלה בסט בגדים נוסף.

הנסיכה גוטס

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • חומרים בטוחים;
 • סט בגדים נוסף.

חסרונות:

 • זה מאוד יקר.

דירוג הבובות הטובות ביותר לילדות מגיל 8 עד 10

מקום 5: סט ​​של סטפי לאב סטפי עם ילוד

נמכר במחיר של 2,000 רובל.

מותג סימבה. גובה - 29 ס"מ. פלסטיק בתוספת טקסטיל. השלם עם בובת תינוק, רהיטים, עגלה. אתה יכול לשחק עם המשפחה שלך.

סטפי לאב הציב לסטפי ילוד

יתרונות:

 • כולל אלמנטים למשחק נושא;
 • אתה יכול להתרחץ;
 • הראש מסתובב.

מינוסים:

 • קצרת מועד.

מקום רביעי: LOL Surprise OMG Fashion Royal Bee

החנות המקוונת עולה בין 3,500 ל -4,500 רובל.

הופק על ידי MGA Entertainment. עם אביזרים ומעמד. עשוי פלסטיק. ארון בגדים מסוגנן ישמח מעט פאשניסטה.

LOL Surprise OMG Fashion Royal Bee

יתרונות:

 • ציוד עשיר: בגדים, נעליים, תיקים לבגדים, קופסה לכובע;
 • הקופסה הופכת למלתחה;
 • חומר איכותי;
 • עיצוב מסוגנן.

חסרונות:

 • יָקָר.

ארד: תנועת ברבי ללא הגבלה

למכירה מ 1600 רובל.

בובת דגם, פלסטיק, גובה 29 ס"מ. מפרק.

תנועות ללא הגבלה של ברבי

יתרונות:

 • יותר מ -20 צירים, נעים כאילו חיים;
 • שיער עבה;
 • מראה מקסים.

חסרונות:

 • אין צורך באביזרים נוספים.

"כסף": בובת מסתורין Hairdorables חברות מסוגננות

מחיר - 950 רובל.

עד שנפתח "ארון" הקרטון, אי אפשר לגלות איזה דגם מוסתר בתוכו. קופסאות עם אביזרים וקופסאות עם הפתעות, פנים מסוגננות, יכולת ליצור ולהמציא תמונות חדשות מפליגות - הכל בסט המשחק של Hairdorables.

בובת מסתורין Hairdorables חברות מסוגננות

יתרונות:

 • לחכות להפתעה זה כבר חג;
 • שיער מפואר של הבובה;
 • פוסטר אספנות לאתחול;
 • בתמונות, הכל נחשב לפרטי פרטים.

מינוסים:

 • לֹא.

"זהב": אורות הצפון הקפואים. אלזה

נמכר במחיר של 2990 רובל.

מותג הסברו. גובה - 28 ס"מ. לחובבי הסרט המצויר "קפוא" - המתנה הטובה ביותר. ניתן להוריד את השמלה, לסרוק ולקלוע את השיער.

אורות צפון קפואים. אלזה הסברו

יתרונות:

 • תפירת שיער טובה;
 • חליפה יפה.

חסרונות:

 • נעליים לא נשארות על הרגליים.

הדירוג מבוסס על ביקורות של לקוחות בינואר ופברואר 2020.

ישנם בשוק דגמים זולים ויקרים כאחד. ככלל, כל משפחה בוחרת צעצועים על פי יכולותיה הכלכליות. עם זאת, על הקונים לשים לב לא רק למחיר, אלא גם לתיאור, בו מסומנים באופן מסורתי סוג, פונקציות המוצר והרכבו. אם לוקחים בחשבון מידע זה, לא קשה לרכוש מוצר איכותי.

אם יש לך ניסיון בקניית בובות, שתף את דעתך על ידי השארת תגובה. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" בטוחים: הביקורות שלך יעזרו למשתמשי אינטרנט אחרים לבצע רכישה רווחית.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *