W היינות האדומים הטובים ביותר לשנת 2020

0

יין מביא שמחה, ואדום יבש טוב גם לבריאות. במקרה זה, יש להקפיד על שני תנאים: השימוש בו חייב להיות מתון, והמוצר צריך להיות באיכות גבוהה. בחירה ביין אדום יבש טוב היא קלה ברגע שאתה יודע מה לחפש בקנייה. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע סקירה של "מיטב היינות האדומים היבשים לשנת 2020", שהורכבו על פי חוות דעת הקונים והמומחים.

תוֹכֶן

איזה יינות יש

יין הוא השם שניתן למשקאות אלכוהוליים המתקבלים על ידי תסיסת מיץ של זני ענבים שונים. בואו ניקח בחשבון מה הם.

לפי צבע

 • גרגרי יער לבנים לבנים, מבושלים;
 • אדום, עשוי מזנים אדומים ושחורים;
 • ורוד, המתקבל בטכנולוגיה מסוימת, ללא קשר לצבע הגרגרים המשמשים;
 • כתום, עשוי גרגרי יער לבנים, תוך שימוש בטכנולוגיה הדומה לתהליך הייצור של ורוד.

לפי תכולת סוכר

יָבֵשׁ

במהלך התסיסה מיץ ענבים הופך למשקה אלכוהולי. במקביל, השמרים ממירים את הסוכר הכלול בפירות היער לאלכוהול. יין יבש הוא יין בו מעובד סוכר לחלוטין, הנקרא יבש. אחוז האלכוהול נע בין 8 ל -15%, סוכר - לא יותר מ -4 גרם לליטר.

חצי יבש ומתוק למחצה

המבצר זהה. תכולת הסוכר בחצי התבשיל מגיעה ל- 18 גרם / ליטר, בחצי מתוק - בין 18 ל- 45 גרם / ליטר. מכיוון שסקירתנו מוקדשת ליינות יבשים, אנו לא נתמקד בסוגים אחרים.

תכולת אלכוהול

על פי קריטריון זה, הם מחולקים לטבעיים ומבוצרים.

טִבעִי

אלה כוללים יבשים, יבשים למחצה ומתוקים למחצה. הם נקראים טבעיים מכיוון שהם מכילים רק את האלכוהול שנוצר במהלך התסיסה.

על פתק! ייצור הוא תהליך המרת מיץ ענבים, וכתוצאה מכך הסוכר הטבעי הכלול בגרגרים הופך לאלכוהול.

מְבוּצָר

משקאות בתוספת אלכוהול אתילי נקראים מועשרים. לרוב מוסיפים אלכוהול כך שהמוצר לא "חמוץ", כלומר. לא הפך לחומץ. בנוסף, אלכוהול מתווסף למותגים מסוימים אך ורק על פי הטכנולוגיה. ככה:

 • יַיִן פּוֹרט;
 • מרסלה;
 • דובדבן;
 • וֶרמוּט.

ניתן לבצר סוגים מסוימים של טוקאי.

צֶבַע

אדום יבש מתקבל מזנים אדומים ושחורים:

 • מרלו;
 • קברנה;
 • קברנה סוביניון;
 • פינו נואר;
 • שיראז;
 • גרנאש.

כיום ניתן לכנות זנים אלה בינלאומיים. הם מעובדים באירופה ומחוצה לה, באזורים שונים ברוסיה, בגרוזיה. ארמניה ומולדובה.

באיטליה הם גאים בזנים שלהם:

 • סנגיובזה;
 • רונדינלה;
 • פריקונה;
 • נבביולו;
 • מונטפולצ'יאנו.

ספרד מפורסמת בזנים שלה:

 • טמפרניו;
 • מונסטרל;
 • Garnacha (אנלוגי לגרנאש הצרפתי).

צבע אדום עשיר ניתן על ידי צבעים המרוכזים בעור, זרעים ופסגות גרגרים.

על פתק! הזרדים עליהם תלויים הגרגרים נקראים מסרקים. כיום, יותר ויותר מסרקים מוסרים לפני תחילת הייצור. הם תופסים מקום רב מדי בכלי תסיסה ומעניקים ליין ריח ספציפי.

מה ההבדל בין יין אדום לבן מלבד צבע? הלבן מיושן ללא עור, בורות ורכסים, אדום - להפך. אם מכינים אותו מגרגרים אדומים ואפילו שחורים ללא העור, הצבע האדום לא יעבוד.

תועלת ופגיעה

מדענים עדיין מתווכחים על היתרונות של אדום. ובכל זאת, יש עוד הצהרות כי זה יין אדום שמביא יתרונות בריאותיים. יש לו השפעה מיטיבה על מצב מערכת הלב וכלי הדם, מדלל את הדם, מגביר את המוגלובין ואת מספר אריתרוציטים, מגביר את הפעילות המינית ומגן מפני סרטן. כל זה נכון כאשר המינון היומי אינו עולה על 150 גרם. וכל התכונות המועילות מזיקות אם חורגים במינון זה באופן קבוע ורציני. אז הכל טוב במתינות.

כיצד לבחור את היין הטוב ביותר

שקול את קריטריוני הבחירה העיקריים.
ראשית, בואו נחליט על מטרת הרכישה.

מתנה

בתפקיד זה, לבן ונוצץ נקנים לרוב. אדום יבש במתנה ניתן להציג לאניני טעם אמיתי. במקרה זה, כדאי לבחור דוגמאות עילית של ייצור צרפתי, איטלקי או ספרדי. צריך לזכור שזה יעלה מאוד מאוד יקר.

לארוחת ערב רגילה

הכל תלוי במה שמגישים על השולחן. על פי כלל הברזל, אדום יבש מוגש עם בשרים על האש האדומים, נקניקים וגבינות. מספיק "שיקוי" קל וזול בשווי של עד 500 רובל.

מחיר

קריטריון חשוב. הפרמטר עשוי להשתנות בחנויות שונות, אך ללא הבדלים בולטים. היווצרות מחיר המשקה תלויה במקורו. כמה עולה מוצר תלוי בכמה קונים יש.

גיאוגרפיה של ייצור יין

אֵירוֹפָּה

באופן מסורתי, מתקני ייצור איכותיים נמצאים בצרפת, איטליה, ספרד, פורטוגל, גרמניה ואוסטריה, משהו מעניין ניתן למצוא בהונגריה ובצ'כיה. כולל מע"מ ואספקה, הם בהחלט יהיו יקרים יותר ממוצר מקומי. ניתן למצוא מוצר איכותי עבור 800 - 1000 רובל. מוצר בשווי של עד 1,500 רובל ישמח את הקונה עם הטעם. בקבוקים בעלות של כ 2500 רובל מתאימים להצגתם בפני חבר.

משקאות מעבר לים

קטגוריה זו כוללת יצרנים מארה"ב, צ'ילה, ארגנטינה, אוסטרליה ודרום אפריקה. הטבע במדינות אלה כל כך נדיב בחום, עד שמומחים מקומיים מורידים שני גידולים בשנה ומסוגלים לייצר יותר מוצרים מאשר עמיתיהם האירופאים. זה משפיע גם על המחיר. אתה יכול למצוא מוצרים באיכות גבוהה מאוד בטווח של 600 רובל. עבור 1000 רובל, אתה יכול למצוא וינטאג ', ועבור 2500 - עלית.

יינות מקומיים

מרוסית, הסחורה של חצי האי קרים, קובאן, אזור דון ודאגסטן ראויה לתשומת לב. בתוך 200 רובל, לא תמיד ניתן לקנות משקה באיכות הגונה, שאינו נחות, למשל, מזה הצ'יליאני. לכן, עדיף להתמקד בבקבוקים עם תג מחיר של 400 עד 1000 רובל. פחות סיכון להיתקל בזיוף. עדיף להתמקד במוצרים המסומנים PGI (אינדיקציה גיאוגרפית מוגנת). זוהי ערובה לאיכות. הם עשויים מחומר שנאסף בסמיכות לייצור. כך שה"שיקוי "הבלארוסי (למשל) העשוי מחומרים מיובאים אינו יכול להיות איכותי בהגדרתו.

מוצרים של רפובליקות האיחוד לשעבר

ראוי לציין כאן את הגאורגים והמולדבים. בין המפעלים במולדובה, התפקידים המובילים תופסים את ההפקות הוותיקות ביותר Cricova ו- Purcari (Cricova and Purcari). בנוסף, מפעלים אלה מפורסמים במרתפים שלהם, הגדולים באירופה.

אפילו הטוטוטרים יודעים את שמות היינות הגאורגיים הטובים ביותר. כולם יודעים מה הם חוונצ'קארה או קינזמארולי (חצי מתוקים). אם אנחנו מדברים על מותגים פופולריים של אדום יבש, אלה מוקוזני, קווארלי וטליאני."ראדה" ו"צ'גם "האבחזית זוכים לביקורות הטובות ביותר.

מעניין! כיום מספר המוצרים הגאורגיים על מדפי החנויות עולה על כושר הייצור של מפעלים גרוזיניים. במילים פשוטות, הקונה יכול להיתקל ב"זיוף "בקלות.

אנו ממליצים בחום לקרוא בעיון את המידע על תווית הדלפק לפני הרכישה. אם אין אינדיקציה לכך שהמוצר הופק ובקבוק בבקבוקים בג'ורג'יה, עדיף להחזירו למדף.

מה לחפש

קרא בעיון תוויות ובעיקר תוויות נגד. עליהם לכלול מידע מלא: היכן נקטף היבול, באילו זנים נעשה שימוש. יש יצרנים שמוכרים את מה שמכונה. משקה יין, המציין עובדה זו בתווית הנגד באותיות קטנות. חבל לקנות פונדקאית דומה ולגלות אותה רק על ידי הסרת הדגימה.

נדרשת נוכחות של חותמת בלו. היעדרותו עשויה להצביע על כך שהמוצר השמאלי לפניך. אין צורך לגמגם באשר לאיכות.
קשה לקבוע איכות לפי צבע בזמן שהמוצר נמצא בבקבוק. אבל אם אתה מצליח לשקול משהו, אז עדיף לא לקנות מוצר שצבעו חום או טרקוטה. כמו כן, וודאו שתכולת הבקבוק אינה מעוננת.
בקבוקי שעם הם מסורת. עם זאת, אל תתייאש אם תקבל כלי עם תקע בורג. ראשית, המשמעות היא שמדובר ביין צעיר. סוג זה של משקה אטום במיוחד עם מכסי ברגים. בנוסף, פקקים טבעיים יכולים לסבול ממחלת פקק, שממנה תכולת הבקבוק הופכת לבלתי שמישה.

בעת רכישת יינות איטלקיים, חפש את התוויות הבאות על גבי התוויות המציינות את איכות המוצר:

 1. VDT - Vino de Tabola. יין שולחן רגיל. מגוון החומרים והמיקום הגיאוגרפי של המטעים אינם מוגדרים.
 2. IGT - מה שנקרא. יין מקומי. התווית מציינת את שנת הקציר, היישוב, דרגת החומר, סוג וצבע. האותנטיות של הנתונים שצוינו אינה נשלטת, אך הקטגוריה מוקצית על פי המוניטין של החווה.
 3. DOC. משקאות עם סימן זה מיוצרים מחומר שעובד עבור מה שמכונה. מטעים רשמיים של אזורים מסוימים. סוכר אינו מתווסף לווורט במהלך תהליך הייצור. אסור על פי חוק. עבור מוצרי DOC באזורים מסוימים, מוגדרות דרישות (תקנים) קפדניות לגבי צבע וארומה. שמירתם נמצאת בשליטת ועדת טועמים מוסמכים.
 4. DOCG. מוצרים באיכות האיטלקית הגבוהה ביותר. הדרישות והבקרות מחמירות אף יותר מאלה של יינות DOC.

משהו דומה לסיווג האיכות האיטלקי קיים בצרפת:

 1. וין דה פראנס. אלה משקאות זולים שלא באיכות הגבוהה ביותר. המיקום הגאוגרפי של המטעים אינו נשלט. ניתן לציין את מגוון פירות היער. בבחירת מוצר בקטגוריית איכות זו, הקונה יכול רק להיות בטוח שהמוצר הגיע מצרפת.
 2. IGP. בתפיסה שלנו - יין בעל אינדיקציה גיאוגרפית מוגנת. האיכות גבוהה בהרבה וכך גם המחיר.
 3. AOP. אפליישן דוריג'ין פרוטג ', זהה ל- PGI שלנו. תיוג יין וינטאג '. הכל נשלט, החל מגיאוגרפיה של שתילה, זנים ואיכות גרגרים, וכל שלבי הייצור וההזדקנות שלאחר מכן. בשלב הסופי - טעימות חובה.

היצרנים המובילים

יש הרבה כאלה, במיוחד בקרב מוצרים זרים, שם העסק המשפחתי הזה מתפתח כבר מאות שנים, והסודות וטכנולוגיות הייצור הועברו מדור לדור. בואו להכיר את המיטב שבהם.

צָרְפַת

כאן מייצרים את מיטב מותגי היין האדום היבש. אולי לא ניתן לרשום את כל היצרנים. קל יותר לנקוב בשמות כינוי (אזורי גידול יין), למשל בורדו, שאבלי, שמפניה, לדוק ורוסיון, אלסס וכו '. ניתן לקרוא לחוות מסוימות שאטו (שאטו) + שם מתאים. זה מה שנקרא. חוות טירות (שאטו - טירה).

שאטו האוט בטילי

הפקה משפחתית ותיקה עם מוניטין עולמי. אזור בורדו. מוצרים נבדלים באופן מסורתי על ידי תחכום, אלגנטיות ואיכות גבוהה באופן עקבי.

מקרי שאטו ליוביל-לאס

שוב בורדו. אזור זה אינו מייצר יינות באיכות נמוכה.

שאטו לגראנז '

אם בורדו הוא האזור בו מייצרים את היינות האדומים הטובים ביותר, אז שאטו לגראנז 'הוא המותג הטוב ביותר בבורדו. החווה נוסדה במאה ה -17. כיום זהו המפעל הגדול והוותיק ביותר באזור.

אִיטַלִיָה

סטטסולי

קואופרטיב סיציליאני. נוסד בשנת 1958. את העסק הקימו 68 בעלים מקומיים. כיום מספרם הגיע ל -2000. איכות המוצרים מובטחת על ידי עקיבות ושליטה בכל שלבי הייצור, מגידול יבולים ועד סתימת מוצרים מוגמרים. הצלחת החברה זכתה בשנת 2009 בתואר "היצרן הטוב ביותר השנה מבחינת יחס מחיר-איכות".

מרשי דה פרסקובלדי

משפחת פריסקאבולדי הטוסקנית הוותיקה ביותר. מייצר כבר שבע מאות שנים. מוצריה סופקו לשולחן המלוכה הבריטי מאז המאה ה XIV. כיום, מוצרי החברה מיוצאים לכל רחבי העולם וידועים ביותר מ -60 מדינות.

בונאצ'י

עסק משפחתי צעיר שנוסד בשנת 1965. מחזיקה 85 דונם של גפנים בכל אזור טוסקנה. הוא מייצר משקאות מובחרים וקלילים בסגנון מודרני ועם תמורה מצוינת לכסף.

רוּסִיָה

מסנדרה

יין קרים היה ונשאר הטוב ביותר ברוסיה. ההיסטוריה של אחד היקבים הוותיקים ביותר בחצי האי קרים חוזרת מאה שנים אחורה. חוות זו זכתה לתהילה בתקופה בה הייתה בבעלות הרוזן מ.ס וורונטשוב. כיום אוסף מסנדרה מורכב ביותר ממיליון בקבוקים, שתועדו בספר השיאים של גינס.

מפעל יין וינטאג 'Inkerman

נוסד בשנת 1961. כיום החברה המחודשת מייצרת יינות זולים ואיכותיים, פופולריים לא רק בארצנו, אלא גם בחו"ל.

קובן-יין

החברה הוקמה בשנת 1953. כיום זהו מפעל מלא. חומר מהנטיעות שלהם מגיע לחנויות ישירות מה"שיח ". הייצור של שלושה מותגים הוקם: שאטו תמאן, אריסטוב, ויסוקי ברג. מייצר 56 מיליון בקבוקי יין איכותי מדי שנה במחירים נוחים.

רשימת היצרנים הטובים ביותר היא אינסופית. יש להקדיש לכך סקירה נפרדת. איזו חברה עדיפה לקנות יין - הקונה מחליט. אם יש לך ספק, עליך להקשיב תחילה לעצות שימושיות והמלצות ממומחים, יועצי מכירות, להשתמש במידע שנאסף בסקירתנו.

איפה אני יכול לקנות

יש יותר ממספיק חנויות מתמחות כיום. דבר נוסף הוא מה יש על המדפים. עדיף לרכוש אלכוהול באיכות גבוהה בחנויות מתמחות, כמו אדום לבן או WineStyle, מגנט, לנטה וכו '. לחברת Fanagoria רשת חנויות משלה. כמעט לכל החברות הללו יש אתרים משלהם, שבהם תוכלו להכיר את תיאור המוצרים ומאפייני המשקאות, לקבל ייעוץ מומחה. אם אין חנויות מתמחות בקרבת מקום, תוכל להזמין באינטרנט את המוצר שאתה אוהב בחנות המקוונת.

פריצות חיים

לאוהבי וחובבי משקה אצילי אנו מציעים מספר פתרונות מקוריים שיעזרו לשמור על רשמים נעימים של ארוחת הערב, במקרה של מצבים לא נעימים.

 1. חולץ הפקקים נעלם. לפעמים זה קורה. אל תתיאש. אתה יכול לדחוף בעדינות את הפקק לבקבוק עם חפץ ארוך (עפרון יעבוד). ואז, אם יש קלטת בבית, קפלו אותה בלולאה, הכניסו אותה לצוואר הבקבוק וחטטו את הפקק. עם מעט כישרון, נסה להקים את הפקק על הקלטת ולהסיר אותו מהבקבוק. זה לא עבד וזה לא הכרחי. אתה יכול להשאיר אותו צף עד לרוקן את הבקבוק.
 2. אתה צריך לקרר את הבקבוק במהירות. ממלאים דלי קטן בקוביות קרח ומלח ומכניסים את הבקבוק לשם. המלח יקרר במהירות את הקרח המומס, ובמים קרים התוכן יגיע במהירות ל"מצב ".
 3. כולם יודעים שניתן להסיר כתם יין על חולצה עם מלח. יש דרך אחרת. מוזגים חלב במקום טרי ומשאירים את החולצה למשך שעה ואז שוטפים אותה במים קרים. עוזר.
 4. כך קורה שנשאר מעט יין בבקבוק. זה לא מספיק ללגימה טובה, ואנחנו לא רגילים להסתפק במועט. מה לעשות הקפיאו אותו במגש קוביות קרח.תמיד ניתן להוסיף "קוביה" כזו לרוטב, למרק או לשתייה. כמובן, לא כל אלה "פריצות חיי יין" אפשריות. בחרנו רק את המעניינים ביותר לבדיקה שלנו. אם למישהו יש מה להוסיף, אנחנו מחכים לתגובות שלך.

דירוג יינות אדומים יבשים איכותיים

משקאות בשווי של עד 500 רובל

5. קריקובה "טווח מורשת"

מוצרים של מולדובה. יצרן - חברת Cricova. חד-זני (מרלו 100%), גדל על מטעים בדרום מולדובה. צבע אדום אודם. משקה בעל טעם רך, מאוזן ופירותי. מוגש עם חטיפי בשר וגבינה. המחיר הממוצע הוא 329 רובל.

יתרונות:

 • צבע נחמד;
 • זר נפלא;
 • מחיר סביר.

חִסָרוֹן:

 • לא מזוהה.

4. כוכב הוילה קברנה סוביניון - שחור צימליאנסקי

הזנים הבאים שימשו להכנה:

 1. קברנה סוביניון. תוכן - 70%.
 2. צימליאנסקי שחור. נכלל על דון בתחילת המאה ה -18.

מעניין! בשנת 1717 קיבל מלך לואי הארבעה עשר צרפת עשרים חביות יין אדום שהוכן מגרגרי יער שחורים של טימליאנסקי במתנה מהקיסר פיטר הראשון.

משקה מתוצרת רוסית. הצבע סגול-אודם. ליין ניחוח אקספרסיבי, עם נוכחות של תווי פרי (דומדמניות שחורות, שזיפים מיובשים, פירות יבשים). מוגש עם בשר צלוי או תבשיל, ברביקיו, גבינה. העלות הממוצעת היא 432 רובל.

יתרונות:

 • טעם וארומה מעולים;
 • צבע מדהים;
 • לא יקר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

3. יין הקברנה סוביניון של פאנאגוריה, ספרבי

הופק על ידי אחת החוות הגדולות ברוסיה - פנאגוריה. הוכן מזנים מפורסמים:

 • קברנה סוביניון - גידלו בצרפת, השנייה בשכיחותה בעולם אחרי מרלו;
 • Saperavi הוא זן קדום שגדל בגאורגיה, שגדל בכל החוות בדרום רוסיה, אוקראינה ומולדובה.

הצבע דומה לרימון. מפורסם בארומתו המסקרנת, עם פירות ותבלינים. נעים, מאוזן עם רמזים לפירות יער ופירות. זה משתלב היטב עם בשר על הגריל: ברביקיו. עלות ממוצעת: 442 רובל.

יתרונות:

 • טָעִים מְאוֹד;
 • עם ארומה בלתי נשכחת;
 • לא יקר.

חסרונות:

 • לֹא.

2. לואיס פליפה אדוארדס כרמני פופילה

תוצרת צ'ילה על ידי לואיס פליפה אדוארדס, אזור קלצ'אקי. יחיד-זני, 100% מגרגרי יער כרמנברה, שגדל באזור מדוק, מחוז בורדו. צבע המשקה אדום-אודם. הארומה פירותית ושוקולד, עם ניואנסים של טבק ריחני ותבלינים. הטעם שונה בנפח ועסיסיות, עגול רך של טאנינים, תווים של פירות יער. מוגש עם חטיפי בשר. העלות הממוצעת של בקבוק תהיה 473 רובל.

יתרונות:

 • ארומה נעימה להפליא;
 • מונוסורטיקה;
 • משתלם לכולם.

חסרונות:

 • תקע בורג.

1. "Marques Villanueva" Tempranillo, Carinena DO

האדום היבש הספרדי מקבל את הביקורות הטובות ביותר מהמפיק Grandes Vinos y Vinedos מהקהילה האוטונומית של אראגון. סימן ה- DO (denominación de origen) פירושו הייצור הטוב ביותר. צבע רווי. טעם פירות יער נעים, טאנינים רכים. ארומה פרחונית עם רמזים לפרי. מונוסורטיק, 100% טמפרניו. משחק, גבינה עוברת טוב מתחתיה. העלות הממוצעת היא 356 רובל.

יתרונות:

 • ארומה מעודנת מעודנת;
 • לא יקר.

חסרונות:

 • תקע בורג.

יינות בשווי של 599 עד 1000 רובל

5. שאטו גרנד ווייל, בורדו AOC

בנקודת מחיר זו, צרפת מיוצגת על ידי משקה ממחוז בורדו. היצרנית Maison Bouey (Maison Bouey), אחת החברות הגדולות ביותר, הבעלים של מרתפי היין הגדולים ביותר באזור זה. צבע נופך. מרכיבי ארומה - פירות מסוכרים, דומדמניות שחורות, תבלינים. היין ישמח אניני טעם בטעמו הרענן, בו כל מרכיביו מאוזנים: זר עשיר, חמיצות פירותית, טאנינים עדינים. העלות הממוצעת היא 594 רובל.

יתרונות:

 • זר עשיר;
 • מחיר נמוך.

חסרונות:

 • נֶעדָר.

4. אינקרמן קברנה "קאצ'ינסקו"

הופק על ידי מפעל Inkerman של יינות וינטאג '. מונוסורטיק. שנה וחצי של יישון במותג אלון. יש לו ארומה מורכבת ופרחונית-פירותית. הטעם הרמוני עם גווני קברנה בולטים, המשלימים ברמזים של אלון. אחוז האלכוהול אינו עולה על 13%. לא יקר. העלות הממוצעת היא 628 רובל.האדום היבש הטוב ביותר ברוסיה, על פי רוסקצ'סטבו.

יתרונות:

 • טעים וארומטי;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

3. מרלו "אלבוזד"

אדום יבש, מחברת דון הצעירה והמתפתחת באופן דינמי "אלבוזד". מונוסורטיק. אחוז האלכוהול אינו עולה על 15.5%. הצבע נופך באודם. טעם פירות יער עשיר. מלאות וסונוריות של גווני פירות היער מסופקים על ידי טאנינים רכים. מוגש עם עופות. זה בהרמוניה עם גבינה חריפה, בשר על האש. העלות הממוצעת של בקבוק תהיה 825 רובל.

יתרונות:

 • נעים לשתייה;
 • ארומה מורכבת.

חסרונות:

 • אחוז האלכוהול גבוה במקצת.

2. פמיליה צוקרדי, "פוזיון" טמפרניו-מלבק

ארגנטינאי, מהעסק המשפחתי "לה אגריקולה". מיוצר מזני טמפרנילו ומלבק, שנבחרו ביד מהמטעים של אזור מנדוזה. נבדל בטעם שמנת תוסס וקטיפתי, בארומת פירות וגרגרי יער, המושגים כתוצאה משבעה ימי יישון על העיסה. צבע המשקה עז, סגול-אדום. מוגש עם טלה מטוגן, פילה בקר, ציד. העלות הממוצעת היא 673 רובל.

יתרונות:

 • נעים לשתייה;
 • ארומה בלתי נשכחת.

חסרונות:

 • לֹא.

1. סאטסולי, "רנדון" קיאנטי DOCG, 2017

אדום יבש מאחד הקואופרטיבים האיטלקיים הגדולים סאטסולי. חד-זני, 100% סנגיובזה, שנקטף מטעי הקואופרטיב בסיציליה. בציר 2017. תווית DOCG ניתנת ליינות ממוצא מובטח ומבוקר. זהו תו האיכות הגבוה ביותר בסיווג האיטלקי. אז הנה לנו את הקיאנטי "רנדון" של יבול 2017. אחוז האלכוהול אינו עולה על 13%. הצבע אדום עם אודם, צפוף. טעם פירות ופירות יער .. ארמט דק, שוקולד עם פירות וקפה. העלות הממוצעת היא 921 רובל.

יתרונות:

 • ארומה מורכבת;
 • זר נפלא.

חסרונות:

 • לֹא.

סקירת יינות עילית

5. אנטינורי, "טיגננלו" טוסקנה IGT 2016

מוצר מטוסקנה (איטליה) של היצרן "אנטינורי". מיוצר משלושה זנים:

 • סנגיובזה - 75%;
 • קברנה סוביניון - 20%;
 • קברנה פרנק - 5%

אחוז האלכוהול אינו עולה על 14%. הקיצור IGT בתווית Indicazione Geografica Tipica מציין כי מוצר זה מסווג כמשקה לפי מיקום גיאוגרפי. מעין קטגוריית איכות כמו "PGI" על תוויות היין הרוסיות. עבור קונים, תווית דומה מודיעה כי המוצרים עברו שליטה על סוגי החומר המשמשים, תכולת האלכוהול, טכנולוגיית הייצור היישומית.

צבע המשקה תוסס, אדום אודם. הארומה משלבת בהרמוניה ריחות של פירות יער בר עם אוכמניות טריות. הטעם מעודן, מאוזן. מוגש עם בשר אדום מטוגן, ציד, גבינה. העלות הממוצעת היא 14,910 רובל.

יתרונות:

 • ארומה עשירה ביותר;
 • זר מעודן.

חסרונות:

 • המחיר לא מתאים לכל אחד.

4. Errazuriz "La Cumbre" 2013

יין צ'יליאני מעולה מהזן הישן סירה (שיראז) בתוספת כמות קטנה של מורבד, שנקצרת בעבודת יד על מטעים השייכים לחוות ארזיוס באזור אקונקגואה. הקציר מועבר לסדנאות בארגזים של חמישה-עשר קילוגרם וממוין. זיהומים וגרגרים מפונקים מוסרים. נאסף באזורים שונים, החומר מעובד ומבוסס בנפרד.

השלישי הוא לעתים קרובות cryomacerated. יתר על כן, תהליך התסיסה נמשך בטמפרטורה של 26 עד 30 מעלות צלזיוס. בשלב האחרון, המוצר המוגמר התיישן בחביות עץ אלון למשך 221 חודשים לפחות.

הטעם עגול, עסיסי עם שילוב הרמוני של פירות ושרפים. הגימור ארוך להפליא. הארומה מלאה בגווני פרחים ופירות יער, בשילוב הרמוני עם ריח עדין של בשרים מעושנים ותבלינים. מוגש עם בשר מטוגן, גבינה בשלה. העלות הממוצעת של בקבוק בנפח 0.75 ליטר תהיה 14,996 רובל.

יתרונות:

 • ארומה הרמונית מורכבת;
 • זר מאוזן ועדין;
 • צבע רווי.

חסרונות:

 • המחיר נגס.

3. שמורת פגוס ויג'וס ארטדי 1995

ספרדית עלית של היצרן ארטדי. יחיד-זני, מטמפרניו, 1995 קציר מהמטעים של אזור ריוחה. אחוז האלכוהול אינו עולה על 13.5%. הצבע אודם כהה נעים. הטעם עז, נקי, מאוזן.הריח פשוט מדהים. כאן ושחמניות עם ליקר דובדבן, עשן, אניס ובשרים על האש. מוגש עם בשר וציד. העלות הממוצעת של בקבוק 0.75 ליטר היא 31,304 רובל.

יתרונות:

 • טעם נקי ומאוזן;
 • ארומה מפנקת.

חסרונות:

 • הוא יקר מאוד.

2. אופוס וואן 2015

יין בקליפורניה. הופק על ידי החברה המפורסמת, שאחד ממייסדיה היה הברון פיליפ דה רוטשילד, יוצר המותג שאטו מוטון. המשקה עוצמתי, עז, בצבע אודם, מיושן בכלי אלון. הארומה המורכבת והעשירה מזכירה ליקר דומדמניות שחורות, אלון קלוי. ואז יש תווים של גרגרי יער יבשים ויער אביב. הטעם מזכיר דומדמניות שחורות, אוכמניות, דובדבנים, מודגשים על ידי טאנינים רכים.

יין מאוד מסוגנן שאינו נחות בשום צורה מהמשקאות הטובים ביותר מבורדו. מיוצר מזנים צרפתיים הגדלים בעמק נאפה, צפונית לסן פרנסיסקו. מוגש עם ציד, בשר, גבינה. הרכישה תעלה 71,490 רובל. מתנה נהדרת ליום השנה.

יתרונות:

 • טעם מושלם;
 • זר נפלא.

חסרונות:

 • יָקָר.

1. Chateau Latour Pauillac AOC 1-er Grand Cru Classe 2000

שאטו לאטור הצרפתי המפורסם. הופק באזור צרפתי פאווילאק, פרובינציית בורדו. מכינים פירות יער מזנים צרפתיים ישנים:

 1. קברנה סוביניון - מעל 70%.
 2. מרלו - כ -16%.
 3. קברנה פרנק - 4% בלבד.
 4. פטיט ורדה - לא יותר מ -3%.

קציר בשנת 2000. בעל צבע אודם כהה, כמעט סגול. הטעם מעולה. כאן ריבת דומדמניות שחורות ופטל, אלון ואגוזים קלויים, שוקולד מריר ומינרלים. כל הרכיבים חוזרים על עצמם בארומה ייחודית. מוגש עם מנות מעולות: פריקסי עגל, שניצל הודו, כמהין, ברווז פקין, פרם חזיר וגבינות כחולות. הבקבוק יעלה לקונה 214,990 רובל.

יתרונות:

 • משקה בעל טעם ייחודי;
 • הארומה מדהימה לא פחות;
 • צבע עשיר מאוד.

חסרונות:

 • התענוג יקר במיוחד.

אדום יבש הוא מוצר מצוין שיכול להפוך ארוחת צהריים או ערב רגילה לחג, בתנאי שהוא נצרך במידה. כמובן שלכל לקוח יש את העדפות הטעם שלו. TOP 15 היינות האדומים הטובים ביותר שלנו אינם מתיימרים להיות האמת האולטימטיבית.

מטרת המאמר היא לענות על מספר שאלות שעולות במהלך הרכישה: מה זה, למה הוא יבש, איך לבחור את הטוב ביותר ואיזו חברה היא המוצר הטוב ביותר לקנות. עורכי האתר מקווים שבעזרתו יהיה קל יותר למבקרים שלנו לנווט במגוון המותגים והזנים, הארצות, השמות והמותגים כדי לא לטעות בבחירה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן