צבעי התקרה הטובים ביותר לשנת 2020

0

בשלב האחרון של שיפוץ דירה או בית, הבעלים עומדת בפני השאלה כיצד לצבוע את הקירות והתקרות. ביקור בחנות לא נותן מענה ישיר, כי הוא רואה מספר בלתי נתפס של אפשרויות על המדפים. חוסר ניסיון יכול לשלול את כל המאמצים לפתרונות עיצוביים הרהורים לביתכם.

המאמר שלנו מופנה לבנאים שאפתנים המעוניינים למצוא את סוגי הצבעים הטובים ביותר לשיפוץ. אם לוקחים בחשבון שהמחיר הממוצע לצבעים משתנה מאוד, עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מספקים סקירה כללית של החומרים הפופולריים ביותר ומספקים המלצות לשימוש ורכישה.

ציפוי דקורטיבי להחלפת המסורת

טכנולוגיות מודרניות של קישוט פנים במהלך בנייה ושיפוץ דחקו לרקע צבעי טפט ושמן מסורתיים. למטרות אלה החל להשתמש בצבע אקרילי ואלקיד. היתרון של חומרים אלה טמון בייצורם. קלות היישום בעזרת מברשת, רולר או ספריי אפשרו לצרכן שאינו מנוסה במורכבויות של בניית סודות ליישם באופן עצמאי כל פתרונות עיצוב בביתו.

סוגי צבעים מודרניים

אלקיד

מיוצר על בסיס שרפים פולימרים. הסרט הדק המתקבל הוא בעל חוזק גבוה ועמיד בפני בלאי. הוא עמיד בפני לחות, מה שמאפשר להשתמש בו לעבודות חזית חיצוניות. עם הרבגוניות שלו, מומלץ לצבוע משטחי עץ, אבן ומתכת.

חומרים אלקיד מומסים עם ממיסים אורגניים כמו רוח לבנה, אורטוקסילן או נפרות. במהלך הפעולה מרכיבי הממיסים הללו משוחררים לסביבה, וזה אחד החסרונות הקשים של חומרים כאלה.

ציפוי הפולימר עמיד בפני טמפרטורות גבוהות. נכס זה משמש לצביעת רדיאטורים וצינורות חימום. שימוש אינטנסיבי בחשיפה לקרינה אולטרה סגולה מוביל להצהבת הציפוי. החסרונות כוללים גם תאימות לקויה עם ציפויים שהוחלו בעבר ומצריכים הכנה מקדימה יסודית ופריוק של המשטח הצבוע.

אַקרִילִי

הם מיוצרים על בסיס פולימרים, אשר כלולים במוצר המוגמר בצורה של אמולסיה מימית. השימוש במים כמוביל של ההשעיה הופך אותם לידידותיים לסביבה; הם, בניגוד לאלוקים, חסרים לחלוטין שחרור חומרים מזיקים לסביבה. זה הופך אותם לחיוניים לשימוש בחדרי ילדים, בתי חולים ומוסדות קייטרינג.

למגוון פתרונות עיצוב המושגים בצבעים אקריליים מוסיפים להם רכיבים שונים. למשל, הם מיוצרים עם שיש טבעי, המעניק למשטחים הצבועים מראה מקורי. אפשרויות רבות נעשות עם הבהרה אופטית. מדובר בחומרים פולימרים מיוחדים המקנים צבע לבן יציב שאינו מגיב לקרינה אולטרה סגולה מאור השמש.

צבעים אלה מתייבשים מהר מאוד ואז הופכים עמידים בפני מים.ניתן לכבס אותם בצורה מושלמת עם חומרי ניקוי שאינם שוחקים. לדוגמא, כמה מותגים אמריקאים יכולים לעמוד בעד 30,000 מעברי מברשות רטובים.

דקויות היישום

חיפוי הקישוט והתקרה המבוצע בקפידה מעניק לחדר מראה הרמוני ונעים. כדי למקסם את יכולותיה של טכנולוגיה זו, יש לעמוד בכמה דרישות טכניות.

לפני המריחה על פני השטח, יש לנקות אותו היטב משאריות הציפויים הקודמים. יש למלא בקפידה את כל הפגמים הנראים לעין, ליישר אותם ולחתוך אותם מספר פעמים בעזרת תחל אקרילי. מספר השכבות תלוי בחומר הקירות או התקרה. משטחים נקבוביים יותר מושחזים פעמיים או שלוש.

יש לציין במיוחד שטכנולוגיות הבנייה הפופולריות יותר ויותר המשתמשות בלוח גדילי אוריינטציה (OSB) דורשות ניואנסים מיוחדים לגימור. עקבות שרפים פולימרים הנמצאים על פני הלוחות מתחילים להופיע דרך השכבה החיצונית. יחד עם זאת, ניסיונות של התחלה ראשונית עם תחל אקרילי אינם נותנים השפעה חיובית.

לכן, לפני ההחלפה, לוחות OSB חייבים להיות מצופים בתרכובות מיוחדות בתפקיד של איטום השטח מפני עקבות שרף. התוצאה הטובה ביותר מתקבלת בעזרת מרזבים. מדובר בנוזלי בידוד לחות מיוחדים. הם מתאימים באופן מושלם לבטון, לבנים, טיח ועץ. לאחר הייבוש מתקבל סרט בידוד חזק המונע היווצרות עקבות של מלחים ושרפים על גבי מצעים מינרליים ואורגניים. תמיד ניתן להזמין חומר כזה בחנות בנייה מקוונת.

דירוג צבעי התקרה הטובים ביותר לשנת 2020

שֵׁםקיבולת, l.  מחיר, עמ '
צבע לטקס בינדו 2 מט2.5735
צבע קיר ותקרה Tikkurila Euro Matt 3 0.9450
צבע קיר ותקרה Dulux Bindo 7 / matt 2.51300
טיקורילה הרמוניה לקיר ולתקרה2.7690
צבע מאט יורו לבן לילדים2.7800
צבע מפזר מים EURO POWER-7 / בסיס A. 0.9490
פיזור מים MARSHALL יצוא 7 לבן, מט2.5330
מאט ג'ונסטון Covaplus ויניל בסיס L L1700
פיזור מים TEKNOS Timantti 20 PM1 2.72760
טיקורילה יורו -2 סמארט 2.71200

בינדו 2 מט

תחת המותג Dulux, חברת אקזונובל האנגלית משווקת צבע לבן לתקרה ולקירות Bindo 2. הוא מובחן בכוח המסתור הגבוה שלו, מוחל על פני השטח בשכבה אחידה, ומסתיר אי סדרים קטנים. מיועד לשימוש פנימי.

מומלץ לציפוי קיר גבס, בטון, משטחים מטויחים, לבנים. מתאים באופן משביע רצון על עץ וסיבית. במקרה האחרון, עדיף למרוח מראש שתיים או שלוש שכבות של פריימר אקרילי, מכיוון שחומר זה סופג לחות היטב.

מתלה רכיב אחד, מדולל במים. זמן ייבוש כ -4 שעות. יש צורך למרוח לפחות 2 שכבות עם ייבוש ראשוני של כל אחת מהן.
במהלך הפעולה מותרת לחות בינונית, מומלץ לצביעת חדרי ילדים.

בינדו 2 מט

יתרונות:

 • לא מתיז;
 • מסתיר פגמים קלים.

חסרונות:

 • לא חדירה עמוקה.

טיקורילה יורו מאט 3

הדגמים הפופולאריים של החברה הפינית מיוצגים על ידי צבע לבן עמוק מט עמוק Euro Matt 3. ידידותי לסביבה, חסר ריח, יכול לשמש לחדרי ילדים. מתאים לתקרות וקירות, מתייבש במהירות.

עוצמת מסתור גבוהה עם מאפיינים תיקסוטרופיים (ללא התזה או היווצרות טיפות) מבטיחה את יכולת הייצור של היישום באמצעות מברשת, גליל או מדחס. ניתן להשיג מגוון צבעים באמצעות גוון טיקורילה. צריכה מ 12 מ"ר / ליטר למשטחים צפופים אחידים ל 9 מ"ר / ליטר למשטחים לא אחידים סופגים.

מים משמשים כדילל. חודש לאחר הציפוי, הוא הופך עמיד לכביסה עם חומרי ניקוי ביתיים ללא שוחקים.

טיקורילה יורו מאט 3

יתרונות:

 • צבע מט עמוק;
 • ייבוש מהיר שעתיים לפני ההנחה מחדש.

חסרונות:

 • מיועד ליישום רק בחדרים יבשים.

דולוקס בינדו 7 / מט

חברת אקזונובל האנגלית מספקת לשוק הרוסי צבע מט Dulux Bindo 7. העמידות המוגברת להשפעה חיצונית של חומרי ניקוי מאפשרת להשתמש בו לקישוט קירות ותקרות במטבח ובחדר הרחצה.

לבן כשלג, על בסיס מים עם גוון מט, הוא מוחל על מגוון משטחים. הוא מציג הידבקות טובה למבני עץ, המאפשר לצבוע אותו על סיבית וסיבית.

דורש ערבוב יסודי לפני השימוש. לפני שמורחים על משטחים סופגים, עליכם לשפץ אותם; כל אקריליק או פריימר מתאים לכך. היישום אינו מצריך אוורור של החדר.

הוא מוחל בשתי שכבות עם זמן ייבוש של שעה. ארוז במיכלים של 0.9 ליטר, 2.7 ליטר ו -10 ליטר.

דולוקס בינדו 7 / מט

יתרונות:

 • thixotropic, מוחל ללא טפטופים והתזה;
 • מיועדים לחדרי ילדים;
 • ייבוש מהיר.

חסרונות:

 • במחיר מופקע על פי הקונים.

הרמוניה טיקורילה

הפופולריות של הדגמים של היצרנית הפינית Tikkurila כבשה את השוק הרוסי. צבע הרמוניה של Tikkurila משמש בשיפוצים לצביעת תקרות וקירות בבנייני מגורים ומשרדים.

הוא ממוקם כמתלה פנימי עם אפשרות לגוון בצבעים שונים. לפונקציונליות שלו משלים משטח קטיפתי רך. הגוון המט העמוק מסתיר חוסר אחידות וחספוס קטנים. בעזרתו תוכלו ליצור פנים מסוגננים על ידי יישום ציורים על המשטח הצבוע. לשם כך משתמשים בצבעים ולכות סינתטיים או אורגניים.

עבודות הגימור נעשות בעזרת מברשת, רולר או מדחס אוויר. כאשר משתמשים באחרונים, השימוש במכשירי הנשמה הוא חובה. החומר הוא תיקסוטרופי, עקבות נגר על הקירות ונפילה מהתקרה אינם נכללים.

הוא ארוז במיכלים של 1 ק"ג, 3 ק"ג ו- 10 ק"ג, שיעזרו לכם לבחור את הנפח הנדרש, לחסוך כסף ולא לקנות כמויות עודפות.

הרמוניה טיקורילה

יתרונות:

 • אפקט קטיפתי;
 • זמן ייבוש מאבק 30 דקות;
 • משטח רחיץ.

חסרונות:

 • במהלך האחסון, אל תקפיא.

יורו לבן לילדים מט

המותג הפיני Tikkurila מספק את Euro White לשוק. צבע תקרה עם לובן מוגבר מיועד לחללים סגורים. מאפיינים סביבתיים מאפשרים עבודות גימור ללא אוורור. תוכנן במיוחד לצביעת חדרי ילדים.

מוצרים אלה מיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת המשתמשת במיקרוספירות. הם מעניקים לציפוי צבע לבן מסנוור עם גווני מט רכים. ספיגת אור השמש מופחתת בגלל מיקרוספירות. השיג לובן ובהירות לאורך זמן.

בעת החלת שתי שכבות, בגלל כוח המסתור הגבוה, כל הפגמים הקלים מוסתרים. מאפשר גוון, המאפשר ליצור עיצוב מקורי לחדרי ילדים. זמן הייבוש לשכבה אחת הוא שעתיים. הוא מדולל במים, אך למרות זאת הוא אינו סובל לחות גבוהה גם במהלך הפעולה וגם במהלך האחסון.

יורו לבן לילדים מט

יתרונות:

 • ההשפעה של משטח שטוח לחלוטין עקב מיקרו גרגירים;
 • תוכנן במיוחד לחדרי ילדים.

חסרונות:

 • מפחד מלחות גבוהה.

EURO POWER-7 / בסיס א

פינים, מיטב היצרנים של צבעי פנים, מספקים צבעים ולכות לבנים זולים לשוק הרוסי. ביניהם יש לציין את ה- EURO POWER-7. ברנד, מטיקורילה, מיועד לגימור קירות ותקרות על בסיסי לבנים, בטון, מטויחים ועץ.

המשטח הצבוע עמיד בפני שטיפות מרובות (עד 10,000 משיכות מכחול). לכן, הוא משמש לעתים קרובות לצביעת תקרות וקירות במטבחים, חנויות, מסעדות ובתי קפה. במידת הצורך, פתרונות עיצוב בעיצוב של הנחות מאפשרים גוון בלמעלה מ -20,000 צבעים.

המלצות הציפוי כוללות את הצורך בהכנה יסודית של המשטח, ניקוי והטמעה מראש עם פריימר ממותג Euro Filler. למרוח באמצעות מברשת, גליל או תרסיס.במידת הצורך יש לדלל במים עד 5% לפי נפח במקרה של מריחת מברשת ועד 10% באמצעות ריסוס.

EURO POWER-7 / בסיס א

יתרונות:

 • מתאים לחדרים עם לחות גבוהה;
 • עומד בכביסה אינטנסיבית חוזרת ונשנית.

חסרונות:

 • במחיר מופקע על פי הקונים.

MARSHALL ייצוא 7 מט לבן

תחת הסימן המסחרי הבריטי MARSHALL, מוצגים בשוק צבעי תקציב של הייצור הרוסי. ייצוא 7 מיועד לתקרות וקירות במתקנים סניטריים, בבתי חולים ובמתקני טיפול בילדים, במתקני קייטרינג.

המתאים ביותר לגימור משטחים מינרליים (לבנים, בטון, טיח) וקירות גבס. יכול לשמש לעץ, סיבית וסיבית. כאשר מוחל על לוח קווצות מכוון (OSB), דרוש תחל ראשוני עם ניקוז, אחרת כתמי שרף על הלוח יופיעו על גבי הדף העליון.

חסר ריח ותיקסוטרופי לשימוש פנימי. הוא מוחל בשתי שכבות עם ייבוש ביניים למשך שעה. מדולל במים עד 10% במריחה באמצעות תרסיס.

MARSHALL ייצוא 7 מט לבן

יתרונות:

 • מתייבש במהירות למשך שעה;
 • עומד בכביסה מרובה;
 • מחיר נמוך.

חסרונות:

 • מאבד את הברק שלו עם שימוש ממושך.

מאט ג'ונסטון Covaplus ויניל מאט L בסיס

צבעי הפנים הטובים ביותר מוצגים על ידי חברת ג'ונסטון האנגלית. זה מיועד לצביעה במהלך בנייה ושיפוץ של הנחות מכל חומרים. פלוס הן טכנולוגיות חדשות המאפשרות צביעת מוצרי מתכת.

מומלץ לחלוט את המשטחים עם פריימר ממותג של ג'ונסטון עם ניקוי מקדים לפני השימוש. כאשר מוחלים אותו על חומר סופג, יש לדלל את האמולסיה במים ביחס של 1:10 ולצבוע בטמפרטורה שאינה נמוכה מ +5 מעלות צלזיוס.

ההשעיה מכילה תרכובות אורגניות נדיפות העלולות לפגוע בגוף. לכן, יש צורך להשתמש בציוד מגן אישי, להקפיד על אוורור טוב של החדר ולהימנע ממגע עם העור והעיניים.

לציפוי יש עמידות מוגברת הן למתח פיזי והן להשפעות כימיות שונות. ציפוי עמיד אינו דוהה או מצהיב לאורך זמן.

מאט ג'ונסטון Covaplus ויניל מאט L בסיס

יתרונות:

 • איכות אנגלית מסורתית;
 • ניתן לצבוע משטחי מתכת.

חסרונות:

 • זמן ייבוש ארוך;
 • על פי הקונים, מחיר גבוה.

TEKNOS Timantti 20 PM1

היצרנית הפינית TEKNOS מספקת לשוק הרוסי את Timantti, צבע תקרה אקרילט למחצה איכותי. בעל עמידות גבוהה בפני התקפה פיזית וכימית. מתאים למשטחים יבשים ולחים.

מומלץ לבתי חולים, מטבחים, בתי ספר ומתקני טיפול בילדים. אתה יכול לצייר לבנים, בטון, לוחות מבוססי עץ ו- OSB. במקרה האחרון, יש צורך לכסות את פני השטח עם ניקוז. מתאים היטב לשכבות קודמות של צבעים ולכות אקריליים.

ניתן לדלל במים, למרוח באמצעות מברשת, גליל או תרסיס. מתייבש במהירות, לאחר 4 שעות ניתן לשייף את המשטח. קל לניקוי ועמיד בפני 20,000 מעברי מברשות. מיועד לגוון בגוונים כהים.

TEKNOS Timantti 20 PM1

יתרונות:

 • עד לייבוש מלא 4 שעות;
 • איכות אירופאית.

חסרונות:

 • כהים רק בגוונים כהים.

טיקורילה יורו -2 סמארט

השאלה איזו חברה עדיפה לקנות צבע אינה חשובה עבור היצרנים הפינים. יורו 2 סמארט מבית Tikkurila הוא מתלה לבן עמוק מט לשיפוץ פנים מהיר. משתמשים בו בחדרים יבשים על בסיס בטון, לבנים או טיח. זה מתאים היטב לעץ, סיבית, סיבית ו OSB.

על פי מאפיינים סביבתיים, מותר למוסדות ילדים ורפואה. ללא ריח וללא פליטת VOC. המתלה הוא תיקסוטרופי - אינו יוצר עקבות ופסים על הקירות ונוזל על התקרה.

עמיד לכביסה עם ספוגים רכים. לרמת העמידות המוצהרת מגיעים ארבעה שבועות לאחר הציפוי. גוון זמין. ביקורות צרכנים ממליצות להשתמש בצבעים ממותגים של Tikkurila.

טיקורילה יורו -2 חכם [

יתרונות:

 • גוון מט עמוק;
 • ידידותיות לסביבה, אתה יכול לעבוד בבית.

חסרונות:

 • זמן רב של ייבוש מלא.

סיכום

המאמר מציג דירוג של צבעים איכותיים לתקרה לשנת 2020. הוא מדגיש את השאלות מהם חומרי צבע, היכן לקנות וכיצד לבחור את הצבע המתאים לתיקון במחיר.

תיאור של כל סוג חומר מובא ומוצגים קריטריונים לבחירה. ניתן ייעוץ איזה מהם עדיף לקנות ומה לחפש על מנת לא לעשות טעויות בעת הבחירה.

האם יש לך ניסיון בצביעת חדרים? ספר לנו בתגובות למאמר. זה יעזור לצרכנים מתחילים להבין איזה סוג לבחור וכמה זה עולה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *