מראות הקוסמטיקה הטובות ביותר לשנת 2020

0

מה נדרש ממראה קונבנציונאלית? תמונה ברורה ללא עיוותים ועיוותי צבע. ומה נדרש מקוסמטיקה? גדול יותר. הרבה יותר.

הקורא לא יצטרך להתמודד עם הבחירה באביזר כזה במשך זמן רב, מכיוון שעורכי האתר "best-iw.designuspro.com" כבר עשו עבודה זו והציגו דירוג של מראות קוסמטיקה איכותיות ופונקציונליות הטובות ביותר לשנת 2020.

מדוע אתה זקוק למראה קוסמטית אם יש לך מראה רגילה?

בציפייה לשאלה "מדוע לשלם יותר אם אינך רואה את ההבדל", נציין כי ההבדל הוא בדיוק העניין. זה מעצבן מאוד להבין שהתמונה האידיאלית במראה הביתית האהובה עליך אינה עולה בקנה אחד עם מה שאחרים רואים.

העובדה היא שבנוסף להגדרה הגבוהה של פרטי התמונה בשל הציפוי האיכותי, האופציה הקוסמטית שונה מהמקובל בפונקציונליות שלו.

ראשית, יש לו צורות נוחות רבות הנבדלות מהמלבניות הקלאסיות. יש להם ארגונומיה מחושבת המאפשרת לך לפתור את המשימה במהירות וביעילות. אילו תצורות יש, נשקול בחלק הבא.

שנית, היכולת להכפיל את התמונה נותנת יתרון למוצר קוסמטי על פני קונבנציונאלי. במיוחד הנכס הזה מוצא חן בעיני גברים בזמן הגילוח.

שלישית, תאורה אחורית מובנית ממלאת תפקיד כמעט מכריע במיקום הדגשים בתמונה. קשה מאוד להשיג תאורה כזו בעצמך. מכיוון שלא רק בהירות האור חשובה כאן, אלא גם אחידות אספקתו למושא ההשתקפות.

השימוש במראה קוסמטית במידה זו או אחרת מבטיח את איכות האיפור. ממזער את המראה של ניואנסים "לא נוחים", כמו בסיס מוצל בצורה גרועה או אזורי מריטת גבות חסרים.

מהן מראות קוסמטיות?

מי שיענה "מרובע ועגול" יטעה לחלוטין. על מנת לארגן איכשהו את מגוון המראות בראשי, נציג תיאור של הפרמטרים העיקריים שלפיהם הם נבדלים.

 • הגודל. זה מתחיל מ -5 ס"מ - "אפשרות תיק", מסתיים במידות של 1.5 מ"מ 2 מ ', אם כי זה לא הגבול. ניתן להכין אביזרי קוסמטיקה מקצועיים לפי הזמנה בכל גודל.
 • הצורה. המגבלות כאן יכולות להיות רק בראש המעצב. סגלגל, עגול, מרובע, רב פנים, גל וכו '. דגמים עם צורה שיוצרים אשליה מסוימת פופולריים כעת. למשל, זכוכית שנופלת לרצפה, המשך של חלון, מים שזורמים מטה, חלקיק של פאזל ענק. השאלה היחידה היא האם יש צורך ביצירתיות כזו אם מטרת המוצר שונה לחלוטין.
 • תְצוּרָה. פרמטר זה קובע בעיקר את הפונקציונליות של המראה. כמה צדדים יהיו לו, איך הוא יצורף ועל איזה משטח: שולחן, קיר או אפילו תקרה. יתכן שהוא אינו מחובר כלל - נייד על רגל או קומפקט מתקפל. זה יהיה עם ידית או עם תא מיוחד שבו יאוחסנו מוצרי הקוסמטיקה השימושיים.
 • סרן וקצוות. ישנן מעט אפשרויות: או שהן או שלא. האפשרות הראשונה היא הרבה יותר פונקציונלית ובהתאם לכך יקרה יותר.זה מאפשר לך לשנות את זווית הנטייה.
 • פנס אחורי. אחד המאפיינים החשובים ביותר של מוצר זכוכית לאחר התצורה. זו התאורה הנכונה שמוסיפה איכות להשתקפות. צורות תאורה: דקורטיביות ופונקציונליות, כלומר המטרה העיקרית היא תאורה איכותית אופטימלית של האובייקט. התאורה האחורית הטובה ביותר לתאורה כיום ניתנת על ידי מנורות הלוגן והד.
 • בסיס אביזרים. החל מפלסטיק ועץ וכלה במתכות יקרות, שנהב.
 • אוּמדָן. מראות מגדלות נעות בין 2x ל -10x. הרבה פחות נפוץ הוא פי 20, מכיוון שהוא משמש בעיקר בסביבה מקצועית.
 • ציפוי. לרוב כסף, אלומיניום, כרום, טיטניום וזהב.

כיצד לבחור מראה קוסמטית - טיפים מועילים

ניתן לבטל טעויות בבחירה אם ידוע לך על המאפיינים המעידים על מוצרים. אין כל כך הרבה יצרנים מובילים של מראות איפור, ולכן אין צורך לבחור איזו חברה טובה יותר.

אנו מגדירים את המטרה

נתחיל מהעיקר - מטרת ומקום השימוש.

אם משימת המוצר היא לשקף את מברשת השיניים ברכבת במהלך הליכי הבוקר, אז נוכל לבחור בבטחה גרסה זולה, עמידה וקומפקטית מאוד עם ציפוי טיטניום. במקרים אחרים, שכבת הטיטניום על פני המראה יכולה לעוות את התמונה ולתת לה "ציאנוזה", שתשחק בדיחה אכזרית עם העור.

עבור חדרים עם לחות גבוהה, אין הרבה מאוד אפשרויות: עם ציפוי כסף, או עם תערובת של נחושת לכסף. שני סוגי המראות מגלים עמידות יוצאת דופן ללחות. מה לחפש: עובי ציפוי כזה. אם מדובר על יותר מ- 0.3 מיקרון, המוצר עשוי לאורך זמן להיות בעל אזורים ופסים עמומים.

רב המכר כיום הוא מראות מצופות אלומיניום. זול ומשמח. נכון, כוח הוא נקודת התורפה שלהם. מתאים למיקום נייח.

כל שאר זיהומי המתכת בציפוי המראה נדרשים יותר ליופי ולעיצוב.

המלצות המומחים אומרות כי בשאיפה למקוריות, חשוב לא לחשב נכון עם החומר. מכיוון שעמידות המוצר בפני לחות, טמפרטורה ולחץ פיזי תלויה בכך.

אנו מעריכים את האיכות

לאחר מכן, עליך לקבוע את איכות המוצר. לשם כך, קודם כל, אנו מחפשים סימני נישואים ברורים: בועות אוויר, כתמים לבנבן, כלומר רמה נמוכה יותר של השתקפות. כאשר האובייקט עובר במהירות מעבר למראה, התמונה לא צריכה "להתעכב". קשה למדי להבחין באפקט זה מיד, אך אם הוא קיים, אז לכוס יש משטח לא אחיד - "שבור, אתה לא יכול לפרגן!"

בצד האחורי של המראה לא צריך להיות גוון סגול או אפור. זה מדבר על חומר באיכות ירודה. באופן אידיאלי, הצבע צריך להיות מעט ירוק והמשטח צריך להיות חלק למגע למגע. ניתן לבצע השוואה עם חלק ממכונית - אותה תחושה, רק בלי להחליק.

העובי האופטימלי הוא 4-6 מ"מ, אביזר כזה ישקף את התמונה ללא שום עיוות.

אנו בוחרים את הפונקציונליות

מיטב היצרנים יוצרים מראות שיש בהן שונות רבה מבחינת תכונות שימושיות. דגמים פופולריים מצוידים בדברים הבאים:

 1. זרועות גמישות - מאפשרות לך לשנות את התצוגה מבלי לשנות את מיקום הרכבה של המראה.
 2. מראה קטנה נוספת - בדרך כלל מחוברת לצד הראשי. משמש כשרוצים לראות את המבט האחורי או הצדדי. תכונה שלא יסולא בפז בעת יצירת תסרוקות.
 3. ציר סיבובי - קיים בדגמים עם שני משטחים מחזירים אור: רגילים ומגדילים. יש צורך בציר כדי לשנות בקלות את הצד העובד של המוצר.
 4. הידוק - תודה למעצבים המפתחים את סוגי המחזיקים שיכולים להשתלב בכל פנים לחלוטין. החל מכוסות יניקה וכלה בסוגרי זיגזג ממתכת.
 5. עיצוב מודולרי, המורכב מחלקים בודדים של המוצר. הוא משמש לעתים קרובות יותר כקישוט לחדרים מאשר למטרה המיועדת לו.
 6. תאורה אחורית היא פיתרון שאי אפשר לטעות בו לעיבוד מפורט של תמונה.אפילו תאורה נוספת מינימלית עם מנורות זולות מאפשרת לבצע עבודה מול מכשיר אלקטרוני בסדר גודל טוב יותר. בדרך כלל, אחד מארבעת סוגי המנורות משמש לתאורה:
 • LED (ללא חום, זוהר ברור, ספקטרום רחב של אור);
 • הלוגן (היתרון העיקרי הוא עמידות בלחות. אידיאלי לחדרי אמבטיה);
 • פלואורסצנטי (בהיר מאוד עם אור קר);
 • מנורות ליבון (תקציב, אך לא מעשי. הן מתחממות, נותנות גוון אור צהבהב ונכשלות במהירות).

הפופולריות של הדגמים לא נקבעת רק על ידי הפונקציונליות שלהם. עיצוב ממלא תפקיד בהחלטת הרכישה, כמו גם קריטריוני בחירה לא פחות חשובים: כמה עולה דגם מסוים ואיפה לקנות אותו בצורה הנוחה ביותר.

סקירה של מראות הקוסמטיקה הטובות ביותר לשנת 2020

Beurer אוניברסלי BS59

אביזר היצרן הגרמני יעניק לך נוחות יוצאת דופן בעת ​​השימוש בו. אתה יכול להעריך את המודל כמעט מיד. ראשית, סוג המכשיר האלקטרוני מאפשר להשתמש בו במישורים שונים: תקנו אותו על הקיר באמצעות ברגים או התקנו אותו על השולחן על ידי הסרת התושבת. שנית, מחזיק המסתובב מספק זווית ראייה אופטימלית. למרות גוף המתכת שלו, ה- BS59 קל משקל של 0.79 ק"ג. לכן, לא קשה להסיר ולהעביר אותו לשום מקום.

הלוח המצופה כרום מגן על המכשיר שלך מפני לחות ושריטות.

תאורת ה- LED האחורית מופעלת באמצעות סוללות המסופקות עם המוצר. "הארה" מעניקה אור אחיד שאינו פוגע בעיניים, ללא צהבהבות ומהבהבים.

ל- Beurer BS59 צורה עגולה עם משטח מראה של 11 ס"מ. התצורה מצוידת בציר לסיבוב צד העבודה. יש בו שניים מהם: סטנדרטי, ללא הגדלה ובקוטר קעור, המספק קירוב פי 5.

מחיר: מ 2450 לשפשף.

מראה Beurer אוניברסלי BS59

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • פונקציונליות נוחה;
 • יחס איכות מחיר;
 • מותג פופולרי;
 • דוּ צְדָדִי.

חסרונות:

 • משטח מראה קטן.

קיר רכוב על ידי Beurer BS89

אנו יכולים לומר מיד כי Beurer BS89 הוא מה שאתה צריך עבור חדר האמבטיה שלך. גימור הכרום מתמודד היטב עם אקלים לח. קל לנגב ולנקות.

לדברי הקונים, יש לו את הגודל האופטימלי של יריעת המראה - 16 ס"מ x 16 ס"מ. הידוק אמין מאפשר לך לבצע את המניפולציות הכי לא מדויקות עם האביזר. אם תרצה, ניתן אפילו לבנות אותו בקיר.

תאורה בהירה מסופקת על ידי 35 נורות לד. הזוהר קר, קרוב ככל האפשר לאור היום. ניתן לכוונן את הרוויה של שטף האור.

עיצוב המתכת המסוגנן מושלם ליותר מאשר רק לאמבטיה. ניתן להניח אותו גם על כל שולחן. תמונה ברורה, ללא עיוות צבע היא הטובה ביותר שמראה יכולה לתת להשלמה.

היכולת לסובב אותו ולשנות את המרחק מקלה על בחירת הזווית הרצויה. במקרה שאימון הבוקר מתקיים "במנוסה" ומישהו שכח לכבות את מנורות המראה, היצרן חשב על כך וביצע פונקציית כיבוי אוטומטי לאחר 10 דקות.

עלות - מ 6 690 רובל.

קיר רכוב על ידי Beurer BS89

יתרונות:

 • סגנון מינימליסטי שנראה יקר;
 • נוֹחַ;
 • אחיזה חזקה;
 • השתקפות איכותית;
 • סיבוב והטיה;
 • תאורה מושלמת שלא מסמא את עיניך;
 • עם פונקצית כיבוי אוטומטית.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • המקור מזויף לעתים קרובות.

מראה גמיש גמיש

מדוע אביזר האיפור הזה כלול בדירוג הטובים ביותר? כמובן, על יכולת ההסתגלות המדהימה שלו לתנאים. למכשיר יש כוס יניקה בקוטר 7.3 ס"מ. לכן ניתן לחבר אותה במהירות, בקלות ובאמינות לכל משטח לחלוטין. זה נוח לקחת איתך ולמקום איפה שאתה צריך את זה עכשיו: ארון בגדים, שולחן, מיטה, קיר. חובבי המינימליזם הנלהבים יכולים אפילו לקבע אותו לרצפה, לכוון את המשטח המשקף כלפי מעלה. בשביל זה, הודות למחזיק הגמיש, שמתקן היטב את המוצר לכל כיוון.

ממסגר את משטח המראה בשילוב מרהיב של פלסטיק וזכוכית.ההגדלה 10x מאפשרת לבצע את העבודה הקוסמטית הקשה ביותר והיא מושלמת לגילוח באזורים שקשה לראותם.

קוטר המשטח המחזיר הוא 18 ס"מ. ואורכו הכולל של המוצר כולל הרגל הוא 29.2 ס"מ. התליון מואר במנורות לד המופעלות בלחיצת כפתור אחת. מופעל על ידי שלוש סוללות AAA. אתה יכול לקנות אותו במחיר של לא יותר מ -1,500 רובל.

מראה גמיש גמיש

יתרונות:

 • שינוי קל של נקודת ההתקשרות;
 • בעל גמיש ועמיד;
 • יש אלמנט מחזיר אור בהגדלה מקסימלית של פי 10.

חסרונות:

 • יש ביקורות שליליות של לקוחות לגבי העלות המנופחת של האביזר.

שולחן עבודה GESS uLIKE זהב

GESS הוא סימן מסחרי נוסף של היצרן הגרמני. שחררנו דגם מראה מתקפל למדי יוצא דופן. הצורה מלבנית קלאסית, אך בעלת 5 משטחי מראה. כל אחד מהם מספק רמת הגדלה משלו. כף הרגל הרחבה והיציבה מגנה על המוצר מפני התהפכות בטעות. הגוף עשוי פלסטיק, אך בשל צבע הזהב האופייני המכשיר נראה כמו מתכת.

GESS uLIKE Gold מצויד בתאורת LED אחורית הניתנת להדלקה וכיבוי באמצעות כפתור מאחור. מיקום הכפתור נובע מהעובדה שמסך המגע, שדרכו ניתן לכוון את בהירות הזוהר, יכול לעורר הדלקה מקרית של המנורות. ניתן לשנות את מידת התאורה על ידי לחיצה כפולה על המסך.

התאורה האחורית פועלת משני מקורות חשמל לבחירה: כבל USB שיצרוך 5 וואט של הספק, או סוללות.

לא ניתן לקרוא לדגם זה קומפקטי, מכיוון שממדיו הנפרשים הם 25.5 ס"מ x 38 ס"מ. אך מישור המראה הגדול והיכולת לסובב 180 מעלות ולהטות את האביזר יוצרים תנאים נוחים למדי לעבודה מולו.

לקבלת מוצר מעניין ומחיר מעניין - מ- 3100 רובל.

שולחן עבודה GESS uLIKE זהב

יתרונות:

 • בקרת תאורה אחורית נוחה;
 • גע ברז;
 • אפשרות להגדלה פי 5;
 • עיצוב מסוגנן;
 • תצורה יציבה.

חסרונות:

 • לאחר שימוש ממושך, העיניים עשויות להתעייף מהתאורה האחורית הבהירה.

שולחן עבודה GESS uLike

הדגם הנוח להפליא כולל 3 משטחי מראה: עם הגדלה אחת, פעמיים ושלוש. רוחב מקופל 19 ס"מ. ניתן לכוון את כל המשטחים לכיוון הרצוי ולקפל אותם במידת הצורך. ניתן להטות את המעמד 180 מעלות. כך שלא אמורות להיות בעיות בבחירת הזווית. הגוף עשוי מפלסטיק, כך ש- GESS uLike אינו כבד מדי - 1 ק"ג.

התאורה האחורית מסופקת על ידי מנורות לד, הניתנות להפעלה באמצעות כבל USB (למשל, ממחשב) או באמצעות סוללות. יכולתו של המראה להאיר מסוללות הופכת אותו לנייד ופרקטי מבחינת בחירת מקום עבודה. ונוכחות מצבי תאורה מאפשרת התאמה קלה של המכשיר לתנאי השימוש.

גם עם זמני הפעלה ארוכים המשטח אינו מתחמם. לטענת הלקוחות, רכישה כזו חוסכת תיקון גבות. עלות אביזר האיפור הזה: מ- 2820 רובל.

שולחן עבודה GESS uLike

יתרונות:

 • ניידות;
 • עיצוב יפה;
 • תאורה נוחה;
 • ארגונומיה.

חסרונות:

 • מפחד מלחות;
 • קשה לנקות.

Pocket GESS uLike Compact

באופן מפתיע, כעת ניתן לשאת את מיני סטודיו איתך מכיוון ש- GESS uLike Compact מוצע למכירה. יש בו את כל מה שצריך עבור טיפולי פנים ואיפור מחוץ לבית:

 • שני משטחי מראה: הגדלה כפולה ורגילה;
 • תאורת 8 מנורות לד המופעלות באמצעות סוללות A23 - מכובה עם כפתור בצד.

האביזר הקומפקטי והמסוגנן הכרחי בדרכים, בחופשות, בעבודה.

העיצוב המתקפל כשהוא מקופל בגודל 8.2 ס"מ x 11.2 ס"מ. מארז הפלסטיק הופך את המוצר לקל ולא מורגש בארנק. משקלו 120 גרם בלבד.

המחיר הממוצע של מראה הוא 1100 רובל.

GESS uLike Compact

יתרונות:

 • הִטַלטְלוּת;
 • ניידות;
 • נוכחות כל הפונקציות הדרושות במכשיר קומפקטי כזה;
 • מגוון רחב של צבעים למארז.

חסרונות:

 • יקר עבור אביזרים דומים.

מראה איכותית היא המפתח להערכה עצמית טובה.אביזר איפור אופנתי ונוח יוצר אווירה של נוחות ומצב רוח נהדר לכל מי שנכנס לעין. שתף בתגובות מה עדיף לקנות תכונה של טיפול יומיומי כדי להישאר בלתי ניתן לעמידה בכל יום.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *