הקוניאקים הטובים ביותר בשוק הרוסי בשנת 2020

0

קוניאק אינו נחשב למשקה לצריכה יומיומית. חגיגה משפחתית גדולה, חג, פגישה משמעותית היא מנת חלקה של מתנה אלוהית. ערב שבילה בחברה עם כוס קוניאק נזכר זמן רב כאירוע יוצא דופן בסדרת ימים רגילים.

באיזה מותג לבחור, כדי שלאחר מכן לא תתחרט על הכסף שהוצא, או על מצב הרוח הקלוקל, אילו יתרונות וחסרונות יש למותג מסוים, מה לחפש בקנייה. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורך המלצות ועצות בנושאים אלה.

על היסטוריית ההתרחשות

תהליך התסיסה הטבעית של חומרים צמחיים המכילים סוכר העניק לאנושות הרגל "מזיק" לשתות אלכוהול. עם הזמן הכוונה היא לצעדים הסבירים הראשונים של חברה קהילתית פרימיטיבית. אבותיהם של משקאות אלכוהוליים נתפסו על ידי האדם, ככל הנראה, כברכות "אלוהיות" שנשלחו מהשמיים. הם עזרו להרגיע את הנפש ולשפר את מצב הרוח.

האיש הבין במהירות את המרכיב הרפואי של אלכוהול. אלכוהול עבד כאמצעי להרדמה פרימיטיבית ולחיטוי, עורר את שחרור המתח בשרירים ותרם לחיסול תפקודים שונים בגוף. עם זאת, טעמם ואיכותם של הפונדקאים היו תלויים בחומרי גלם המזון שהותססו, וכמעט ולא היו במיטבם.

מקורות קדומים

ההיסטוריה האנושית המודרנית מתחילה בתנ"ך, ההיסטוריה של הקוניאק אינה יוצאת דופן.

בראשית 9:20 נאמר - "ביציאתו מן התיבה, נח לקח את עיבוד הארץ, נטע כרם והמציא את אומנות ייצור היין." הרעיון הזה הגיע אליו בהר אררט. לכן, יהי רצון שתושבי העיר קוניאק הצרפתית יסלחו לנו, אנו נותנים לעץ הדקל של ראשוניות יצירת משקה לחברינו מארמניה שטופת השמש, שלידו ההר המפורסם.

הכל התחיל במיץ ענבים. יש מתורגמנים להיסטוריה של אותם זמנים הטוענים כי היין לא היה אז חזק יותר ממיץ, לאחרים יש דעה שונה. אבל אינך צריך לסיים את לימודי האקדמיה כדי לוודא שכל מיץ שנשאר חם, מותסס, לאחר מספר שבועות יקבל את המאפיינים האופייניים של מוצר המכיל אלכוהול, נולד בו אלכוהול. אבל רק ממיץ ענבים מתקבל יין טעים.

המשימה הבאה של זיקוק יין לנוזל המכיל אחוז גדול של אלכוהול הפכה לבעיה טכנולוגית של שימור חומרי גלם. יין צעיר, אם נשמר ללא הצלחה, הפך לחומץ ואיבד מכוחו. זיקוק (זיקוק) של יין, הידוע עוד מימי קדם, הגדיל את חוזקו מספר פעמים והפחית את נפח המשקה. יחד עם זאת, טעמו רכש צליל חדש, תלוי בסוג העץ המשמש לייצור חביות לאחסון. תזקיקים לא התקלקלו ​​בהם, עלויות ההובלה להובלת יין מזוקק הופחתו.

ימי קוניאק בימי הביניים

פריצת דרך טכנולוגית זו תרמה לגידול בייצור הכרמים והיין באירופה בימי הביניים. הצד השני של המטבע היה גידול בצריכת האלכוהול החזק.

תוצר זיקוק היין נקרא ברנדי. למשקאות דומים באזורים שונים בעולם יש שמות משלהם - צ'אצ'ה בקווקז, גראפה ים תיכונית וראקיה, ערק במזרח התיכון ובמרכז אסיה. באירופה, מסוף המאה ה -16, יינות וברנדי קיבלו שמות מהמחוז בו הם הופקו. צרפת נבדלה במיוחד בכך. כך הופיעו השמפניה המפורסמת, בורדו, בורגונדי, ארמניאק וכו 'והקוניאק על שם העיר באזור שמפניה גרנד ושמפניה פטיט.

היינן הצרפתי שיפר את תהליך זיקוק היין, השלכת שברים קלים וכבדים והעלאת כוח הברנדי ל -70 מהפכות, כלומר%. ואז הוא שפך אותו לחביות עץ אלון לאחסון. בהתאם לאזור הנביטה של ​​האלון, העץ שלו נתן ארומה ספציפית למשקה. הזדקנות ארוכת טווח בחביות שיפרה את האינדיקטורים הללו.

לכן, היה צורך למזג משקאות חריפים מאתרי ייצור שונים כדי להשיג זר הרמוני. חוזק אלכוהול נוח לבליעה הוא כ- 40%. משימה נוספת הייתה להפחית את חוזק התזקיקים באמצעות הוספת מים מעט אלכוהוליים, מנה קטנה של סוכר מקורמל ותוספים שונים שמאפשרת טכנולוגיית הייצור.

התוצאה של "טיפוח" ממושך היא מוצר אמיתי באיכות גבוהה. אדוני העסק הזה, שהשקיעו את נפשם, שיפרו את הטכנולוגיה, העבירו את ניסיונם לדורות הבאים של חסידיהם. כיום תעיד על כך הפופולריות של מיטב ה"דגמים "בשוק העולמי.

כיצד להשתמש בו נכון

קוניאק הוא המשקה האלכוהולי היחיד שהגדיל כל כך הרבה אגדות על יצירתו, מטרתו ודרכי השתייה שלו, שאין כמותו.

הוא מרכז מידע, ובפעם הבאה שתתחיל להריח את הריח שבכוס, זיכרונות חיוביים מתחילים לצוץ. שתיית קוניאק היא שירה, אז אתה צריך "לקרוא" אותה. ולקריאה צריך אווירה ואביזרים מתאימים.

הכל מתחיל עם הכלים. באופן מסורתי, מאמינים כי הדבר דורש כוס בה שטח הפנים של החתך העליון קטן פי שניים משטח הפנים של המשקה שנמזג לתוכו. זה מעצים את הארומה שבוקעת מהכוס, ובלוטות הטעם מתחילות לעבוד מהר יותר.

תפקוד הצריכה וההנאה מהתפיסה החזותית של המשקה, צבעו ועקביותו קשורים זה לזה. נוזל שקוף, צפוף ו"שמנוני "שזורם באטיות לאורך דפנות הכוס בתוך סילונים מאפיין גם את מידת ההזדקנות של המשקה.

היסטורית, קוניאק הוא משקה "לא נשנוש". תוכלו ללוות אותו בהתאם למצב הרוח שלכם עם פירות שונים, גבינות, חטיפים קלים. אבל אי אפשר לשתות אותו, לאכול אותו עם פירות הדר או להשתמש בו עם קרח. זה כבר ייקרא קוקטייל.

כוס קפה חזק משולבת עם קוניאק, כמו חתונה ופרחים.

בנושא אביזרי הקוניאק, מדינות רחוקות זו מזו ומשקה, כמו קובה ובריטניה הגדולה, אמרו את דברן. אגדת הפוליטיקה הבריטית, ראש הממשלה ווינסטון צ'רצ'יל, חובב קוניאק וסיגרים קובניים, הודות לטריקים שיווקיים, הפך לגיבור הסיפור המפורסם על "אררט" הארמני.

לכאורה, לאחר ועידת טהרן, בה התייחס לצ'רצ'יל ולנשיא ארה"ב רוזוולט ל"אררט "הארמני, החל סטאלין לשלוח אותו לראש ממשלת בריטניה באופן קבוע בארגזים. נכון או לא (אין כוסות הנראות בתצלום של אותם זמנים), איש אינו יודע, אך הפופולריות של המשקה הארמני רכשה פרופורציות נהדרות.

עלינו לחוות כבוד, למרות נזקי העישון, שעבור מאהב, סיגר טוב, בנוסף לקוניאק, הופך את צריכתו ל"טקס מקודש ".

איך לא לעשות טעויות בבחירת מותג

במאה ה -20, ההילה ההיסטורית סביב הקוניאק פינה את מקומה בהדרגה למדיניות השיווק.המפיקים הטובים ביותר החלו לעסוק באופן פעיל בפרסום כדי להגדיל את ייצור המשקה. אזורים לא מסורתיים החלו לעקוב אחריהם.

דלפקי החנויות הסובייטיות החלו להתמלא, יחד עם מותגים מפורסמים מארמניה, מותגים מג'ורג'יה, מאבחזיה, מאזרבייג'ן, הרפובליקות המסורתיות לייצור יין. הופיעו משקאות זולים מאוקראינה וקזחסטן.

בשנות ה -90 חלק ממפעלי הקוניאק פשטו את הרגל, וכדי לא להיעלם הם הלכו בדרך של צמצום עלות הייצור והחליפו את האיכות ברווח. הצרכן תפס מיד את המגמה הזו והתעוררה דעה קדומה שכל מה שמייצרים במרחב הפוסט-סובייטי עשוי מאלכוהול כהה. במציאות, אחוז המוצרים חסרי המצפון אינו כה גדול.

איזה מותג שתפגשו הוא אמריקאי, אזרבייג'אני, אוקראיני, גרוזיני, אבחזי, קזחי, העיקר לדעת באיזו חברה לבחור. יש מספיק אנשי עסקים חסרי מצפון בכל מקום.

בבחירת מותג יש לקחת בחשבון את הפונקציונליות המורכבת, כולל ארכיטקטורת הבקבוק, חומר הפקק, צבע המשקה, הארומה, זר הטעם והמחיר. שים לב שעל התווית לכלול את שם ארץ המוצא של חומר היין.

התמקדו בעלות. לא ניתן להעביר מותג בעלות גבוהה לקמעונאות במחיר נמוך. זהו המדד הראשון לאיכות, אך הוא אינו מובטח.

דירוג קוניאקים איכותיים בשנת 2020

סִימָן מִסחָרִייַצרָןמחיר, שפשף)
זָקֵןCJSC "סטברופול מפעל יין וברנדי"450
נח ארספלOJSC "Ararat"520
דאגסטןמפעל ברנדי איזברבש540
תקן צרפתיLLC "Sordis"540
קינובסקי JSC "מפעל היין והברנדי במוסקבה קין"580
טרוקורובJSC "פנינת סטברופול"580
קווינטCJSC "Tiraspol Wine and Brandy Factory KVINT"620
קוקטבלLLC "KD Koktebel"640
שלושה כוכבים"מפעל ברנדי Kizlyar"650
קכיטי הזקןLLC "ייצור יין מסורתי של קחטיאן"750
בקצ'יסאראיJSC "Bakhchisarai"500
מרטל V.S."מרטל ושות '"1300
רמי מרטין V.S."א 'רמי מרטין ושות'"1400
הנסי V.S."ג'אס הנסי ושות '"1500

זקן שלוש

הוא מיוצר על ידי Stavropol VKZ מתזקיקי קוניאק ספרדיים מאז 2004. לצורך התבגרותם משתמשים בחביות עץ אלון צרפתי. למעשה "ייצור סניפים", נעשה שימוש בציוד וטכנולוגיות אירופיות.

התערובת מיוצרת על ידי מומחים מקומיים, מה שמעניק לה את הגוונים הספציפיים של מותגי ענבי שרי. האפקט הרך והחלק של הפעולה מועשר ברמזים של אגוזים ושזיפים מיובשים. מורגשת מרירות קלה, המעניקה פיקנטיות למשקה.

ארוז בבקבוק זכוכית עם תחתית מקורית עם פריזמה פנימית, נפח: 0.5 ליטר. הכתובת עשויה בצבע זהב. סגור עם פקק פקק. צבע: ענבר בהיר.

יתרונות:

 • ארומה נעימה;
 • משתלם;
 • מראה מקורי.

חסרונות:

 • לא תמיד זמין;
 • יש מרירות קלה.

נח ארספל, בן 3

מפעל ברנדי-יין-וודקה של ירוואן ARARAT מייצר מוצרים מזני ענבים מקומיים הגדלים בעמק אררט בארמניה ובנגורנו-קרבאך. להפקה אינטנסיבית של מוצרי זיקוק, ראשית משתמשים בחביות עץ אלון חדשות, לאחר חצי שנה יוצקים את הברנדי לחביות ישנות.

הפופולריות של "דגמים" של מותגים ארמנים מושגת על ידי סוד מיזוג אלכוהולים מיושנים עם מים ומולסה סוכר מקורמלת. משתמשים רק במי מעיין ולא במים מזוקקים, המעניקים למשקה את האיכות האופיינית לו.

זה נותן לו מבטאים משוקולד וניל, וניחוח אלון ישן קל מופיע. הצבע הופך לחום.

ארוז בבקבוק זכוכית שטוח עם תווית שקועה. סגור עם פקק עץ

יתרונות:

 • טעם לוואי נעים עם תו קטיפתי;
 • מחיר נמוך לאיכות זו;
 • אין ריח אלכוהולי חד.

חסרונות:

 • סוג הכלים מוגן היטב מפני זיופים.

דגסטן שלוש שנים

הופק על ידי מפעל היין והקוניאק איזברבאש של דאגסטן.בסיס המשקה הוא ברנדי מזנים מקומיים של חומרי צמחים בני שלוש ומעלה. חומר יין מקומי מעניק למפעל יתרון על פני מפעלים אחרים ברוסיה. ההתבגרות מתרחשת בחביות מעץ אלון דגסטאן.

אדוני התערובת, תוך שימוש בחוויה העשירה של התקופה הסובייטית, יוצרים מוצר עם תערובת של ניחוחות של פירות יבשים, וניל וחציר אלפיני, נוכחות של אלון ותווים חריפים מורגשת. בעל צבע ענברי בהיר.

ארוז בבקבוק זכוכית עם תחתית קעורה מקורית. יש גאות על הזכוכית המציינת את מהירות התריס. פקק פקק, חלק עליון מפלסטיק. התווית מובלטת קמורה, קל להבחין בזיוף בעת הרכישה.

יתרונות:

 • ריח נעים של כרי דשא אלפיניים מעורבבים עם ניחוח עץ אלון;
 • המחיר תואם לאיכות.

חסרונות:

 • אורח נדיר בחנויות;
 • המותג מזויף לעתים קרובות.

תקן צרפתי לשלוש שנים

מפעל ניז'ני נובגורוד "SORDIS" מייצר סוגים שונים של משקאות מחומרי גלם צרפתיים. מיקום כנה של פעילויותיו מסיר את הצרכן כלפי המוצרים שלו. "תקן צרפתי" הוא תערובת של חומרי גלם המיובאים מצרפת במשך שלוש שנות יישון לפחות.

מומחי המפעל הצליחו ליצור קוניאק איכותי באמצעות טכנולוגיות מודרניות. התערובת מכילה את הצבע הקלאסי של סירופ סוכר, מה שהופך אותו לרך יותר. הוא מאופיין בחדות שאינה אופיינית ל"נעוריו "; הוא מכיל תווי וניל, מוצלים בשזיפים מיובשים ושוקולד. צבע דבש בהיר.

ארוז בבקבוק מקורי, חותמת גיל מודבקת על חרוז עגול. על צוואר הבקבוק חקוקה המילה שמורה. פקק עץ משלים את הרושם החיובי.

יתרונות:

 • ארומה נעימה של הברנדי הצרפתי המקורי;
 • מחירים לא גבוהים בחנויות;
 • הגנה טובה מפני זיוף.

חסרונות:

 • לטענת הצרכנים, טעם חריף.

קינובסקי חמש

הקוניאק בן החמש של מפעל היין והקוניאק של קין במוסקבה פופולרי בקרב האוכלוסייה. מיוצר מתזקיקי קוניאק המיובאים מצרפת. את תערובת המותג הזה משלים צבעים טבעיים המעניקים רכות וגווני דבש.

ההתפתחויות הטכנולוגיות של הצמח אפשרו להשיג מבטאים פרחוניים בר קיימא, והפכו בצורה חלקה לפירותיים, עם רמז של אגוזים קלויים. צבע דבש בהיר.

ארוז בבקבוק זכוכית מורכב על גאות עגולה, שהוא סמל הצמח, המגן היטב על המותג מפני זיופים.

יתרונות:

 • תפיסה נעימה עם תווים אגוזיים;
 • מחיר ממוצע סביר בחנויות;
 • ביקורות טובות של הצרכן;
 • מנות מתוחכמות מקשות על זיוף.

חסרונות:

 • טעם חד לפי הצרכנים.

טרוקורוב

המותג הרוסי מיוצר על ידי המפעל Zhemchuzhina Stavropolya. אומני המפעל משתמשים בסודות המתכון של המאה ה -19, כאשר הסוחר קוריאנוב, מייסד ייצור היין, החל להשתמש בזיקוק משולש של חומר יין בייצור משקאות אלכוהוליים חזקים.

כיום מייבאים לייצור חומר יין מדאגסטן. ברנדי משומש ומוכן המובא מאותו מקום. לתערובת ניחוח פרחוני-פירותי עם טעם תפוח ואגוז מוסקט. הצבע הוא ענבר זהוב.

בקבוק הזכוכית מעוצב כמו הכלים של המאה הקודמת, מה שמקשה על זיוף.

יתרונות:

 • אפקט קטיפתי עם רמזים לאגוז מוסקט;
 • מחיר סביר;
 • בקבוק מורכב מקשה על זיוף.

חסרונות:

 • לעתים רחוקות נוכח על השיש.

קווינט

הקווינט לשלוש שנים מולדובה המיוצר על ידי צמח טיראספול "קווינט" מיוצר מחומר יין מקומי הגדל בעמק הנהר דניסטר. אדוני הצמח מקדישים תשומת לב מיוחדת להכנת פירות יער ללחיצה, ומפרידים את הרכסים מהם. זה מבטל את הופעתו של טעם לוואי לא נעים.

חביות עץ אלון צרפתיות ישנות משמשות ליישון. המשקה הסופי מתקבל על ידי ערבוב של עד כמה עשרות אלכוהולים שונים. לקבלת טעם עדין, המיזוג הושלם בתוספת ערכת צבעים טבעית המבוססת על סירופ סוכר.

המוצר המוגמר "נח" במגע עם האלון במשך כשנה, מעובד בקור. ואז הוא מסונן ונשפך למיכלי זכוכית. זה משיג שקיפות וזוהר קריסטל בכוס, עם מבטאים פרחוניים ופירותיים. צבע ענבר בהיר.

בקבוק זכוכית עם סמל הנשק המובלט של מולדובה באמצע ותאריך ייסוד הצמח בתחתיתו. נעצר עם פקק עץ ומגולגל עם נייר כסף.

יתרונות:

 • ישנם גוונים של פרחי אחו וחציר;
 • הגנה טובה מפני זיוף.

חסרונות:

 • במחיר מופקע על פי הקונים.

קוקטבל

המותג לשלוש השנים של חברת וודקה קרים נולד מחומר יין הגדל למרגלות הר הגעש הכחד קארה-דאג בקרים. כש"עבד "הוא יצר אדמה ייחודית. ההרכב המינרלי שלו ויסודות קורט מעניקים לענבים טעם המהווה את האיכות הסופית.

ליישון משתמשים בחביות עץ אלון טרנסקרפתי יקר. לתערובת ארומה אגוזית וגווני שוקולד-וניל. גימור לאורך זמן עם ניואנסים עציים. הצבע זהוב.

הוא מוזג לבקבוקי זכוכית עם כתובת קמורה "מוצר חצי האי קרים" עם פקק עץ.

יתרונות:

 • מציג רשימה של מיטב הקוניאקים המיוצרים מבית;
 • טעם לוואי הרמוני לאורך זמן;
 • הגנה טובה מפני זיוף.

חסרונות:

 • "אורח" נדיר על מדפי החנויות.

שלוש כוכביות

מפעל הברנדי Kizlyar מייצר נציג "צעיר", שאותו אניני טעם כוללים ברשימת המשקאות המקומיים הטובים ביותר. נוצר מענבים לבנים מקומיים. חומרי גלם בני שלוש שנים מהווים את הבסיס לתערובת, תהליך הוספת הצבע הטבעי מעניק לו צבע ענבר כהה.

הארומה העשירה האופיינית משלימה בצורה הרמונית ברמזים של חציר ואלון רטוב, הנעים עד הסוף בניואנסים של וניל.

כלי זכוכית בצורה קלאסית, הגאות מתחת לחותמת עם סמל העיר מקשה על זיוף.

יתרונות:

 • זר אצילי, טעם לוואי ארוך;
 • טווח מחירים ממוצע.

חסרונות:

 • טעם גברי קשה, מרירות קלה.

קכיטי הזקן

מותג זה מיוצא אלינו על ידי המפיק הגרוזיני "ייצור יין מסורתי Kakhetian". חומר הגלם לייצורו הוא זן הענבים המקומי "Rkatseteli".

הדרך הישנה של זיקוק יין והתיישנות בחביות עץ אלון קחטיות הופכת את המותג למפורסם במרחב הפוסט-סובייטי.

מאפיין של ההפקה, המעניק טעם משובח למשקה, הוא הטעימה המקדימה המחויבת על ידי צוות מומחים מדענים, מומחים מפורסמים ואנשי ציבור.
"Kakheti הישן" בן שלוש נבדל על ידי תווים עציים, המתחלפים בגוונים של פירות יבשים וניואנסים של שוקולד-וניל. זה מסתיים עם הופעת תכלילים של שקדים. צבע המשקה הוא קש.

בקבוקים ממותגים, כתובות תבליט בשפות גרוזינית ורוסית מגנים על המותג באופן אמין מפני זיוף.

יתרונות:

 • באיכות גבוהה באופן מסורתי;
 • תחושה קלאסית ארוכת טווח של ניואנסים וניל.

חסרונות:

 • קצת קשה, על פי הצרכנים.

בקצ'יסאראי

מפעל היין והברנדי קרים "Bakhchisaray" מייצר את הקוניאק באותו שם, מוערך מאוד על ידי אוהבי המשקה החזק של ארצנו. בסיס המשקה הוא אלכוהול שהושג בזיקוק של חומר יין מקומי ומיובא מספרד, ארמניה וצרפת.

הם מבשילים שלוש שנים או יותר בחביות עץ אלון איטלקיות וצרפתיות. הסוד הוא לנרמל את התערובת בצבעים טבעיים על בסיס סירופי סוכר מקורמלים.

ל"בקצ'יסאראי "בן השלוש יש ארומה מורכבת של תערובת של אלון, אגוז ושזיפים מיובשים. הזר העשיר מסתיים ברמזים של פרחי הרים ועשבי תיבול. הצבע הוא ענבר זהוב.

מיכל הזכוכית המקורי, שפותח על ידי מעצבים אנגלים, עם קישוט קמור מתחת לתווית אמור להגן על המוצר היטב מפני זיוף. עם זאת, ישנן עדויות לכך שיש הרבה משקאות מזויפים.

יתרונות:

 • מייצג את מיטב מותגי התקציב מרוסיה;
 • כוח משלב בצורה הרמונית עם רכות;
 • זר טעם עשיר.

חסרונות:

 • לפעמים יש הרבה זיופים.

מזקקה יחידה מרטל VS 0.5 ליטר

בית הקוניאק הצרפתי מרטל מספק לשוק העולמי קו משקאות שהחל לייצר לפני זמן רב לזכרו של לואי 14, שנפטר בשנת הקמת הבית.

מומלץ על ידי מרטל, על פי הסיווג האירופי V.S. (2 - 4 שנים של הזדקנות), זהו חידוש שנעשה על בסיס אלכוהולים של צמח אחד, כלומר "לוח צבעים מוגבל" של חומר המקור.

למרות נעוריו הוא קיבל טעם רך עשיר ועז יותר, המערבב גוונים של אלון ישן, פירות יבשים וארומת ענבים. טעם הלוואי הקצר מאופיין בתמציות הדרים. צבע קרמל בהיר.

הוא מבוקבק בתמונת הקלה של סנונית, שאינה כוללת זיוף המשקה ומגיעה עם אריזת מתנה.

יתרונות:

 • מותג "צרפתי" אופייני;
 • מגוון רחב של גווני הדרים.

חסרונות:

 • טעם לוואי קצר.

רמי מרטין V.S.

בית הקוניאק רמי מרטין מייצר קוניאקים מפורסמים בעולם מאז תחילת המאה ה -18. רמי מרטין V.S. לא יקר במיוחד ומשלב את האיכויות הטובות ביותר של משקאות צרפתיים. מיוצר באזור הקוניאק על בסיס טכנולוגיות מסורתיות.

שליטה מתמשכת באמצעות טעימה מבטיחה יציבות של מאפיינים בשלב הסופי של הייצור.

הטעם גברי עם גוונים עשירים של פירות יבשים ורמז להדרים. יישון בחביות עץ אלון מעניק לו שמץ של וניל וצבע צהוב זהוב.

הבקבוק המקורי, גאות בצורת מדליון עם תבליט קנטאור, אינו כולל זיוף.

יתרונות:

 • לוח עשיר של מאפיינים אורגנולפטיים;
 • טעם לאורך זמן עם גוון וניל פירותי.

חסרונות:

 • קצת קשה, על פי הצרכנים.

הנסי

הנסי האייקוני הוא הנציג הטוב ביותר של המותגים הצרפתים בשוק העולמי. במהלך ייצורו, תערובת של כמה עשרות ברנדי מיוצרת על פי הטכנולוגיה שהונחה לפני 250 שנה על ידי מייסד בית הקוניאק, האירי ריצ'רד הנסי.

פלטת הטעם מכילה הדים של עקבות וניל-פרחים עם גווני אגוזים, יש גוונים של אפרסק בשל, אגס בר ועץ אלון. צבע זהוב, עקביות שמנונית.

לבקבוק יש גאות עגולה עם יד עם הלבר, המעיל של בית הקוניאק.

יתרונות:

 • בראש רשימת המותגים הטובים בעולם;
 • טעם נקי עם רמזים לפירות, אלון, וניל.

חסרונות:

 • לדברי הצרכנים, יש ריח קלוש של אלכוהול.

סיכום

סקירה של מותגי הקוניאקים הטובים ביותר בשוק הרוסי בשנת 2020 אמורה לעזור לענות על שאלותיכם בבחירת משקה: אלו הם, כמה עולה מותג זה או אחר, אלו הטובים ביותר. קריטריוני הבחירה שהוצגו צריכים לומר לך איזה מותג עדיף לקנות.

אל תשכח שצריכה של משקה אלכוהולי כלשהו במינונים מוגזמים גורמת לפגיעה בלתי הפיכה בבריאותך.

אם יש לך ניסיון לטעום את הקוניאקים המתוארים בדירוג, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *