‍ בוני האתרים הטובים ביותר לשנת 2020

0

שדה המידע שמקיף אותנו מאפשר לכל אחד להעביר את נקודת מבטו או לשתף משהו אישי עם אנשים אחרים, באשר הם, דרך האינטרנט. לשם כך ישנן רשתות חברתיות רבות, פלטפורמות בהן נוצרים בלוגים אישיים, או, על מנת להיות עצמאיים ממשאבי צד שלישי, תוכל ליצור אתר אישי משלך. אם עלות ההזמנה של יצירת דף אישי באינטרנט נעצרת בפניכם, תוכלו ליצור אותו במו ידיכם, ללא מתכנתים, הוצאות מיותרות באמצעות קונסטרוקטור. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של מבני האתרים הטובים ביותר לשנת 2020.

מה זה בונה אתרים?


הכל התחיל עם יצירת דפי האינטרנט הראשונים. נכתבו באמצעות HTML, בעלי מבנה טבלאי, היו בעלי פונקציונליות מינימלית, לרוב המכילים טקסט, תמונות. אך ככל שהאינטרנט התפתח יותר, כך האתרים הפכו מורכבים יותר, תוכניות קטנות, בדרך כלל כתובות ב- PHP, הצטרפו אליהן, למשל, לעיבוד הודעות נכנסות. בנוסף, העיצוב נעשה מורכב יותר, הוקמו נגני פלאש, האתרים היו מגודל בפורומים עם מבנה מורכב. בנוסף, עם הזמן התברר כי האתרים צריכים איכשהו "לקדם", במילים אחרות, לפרסם, מכיוון שיש מדי יום יותר ויותר דפים כאלה ברשת.

הייתה הגדרה כזו כמו אופטימיזציה של SEO, כלומר עד כמה הבלוג של הפורטל, מותאם לשאילתות במנועי חיפוש. ואם אופטימיזציה של SEO נמוכה, היא לא תיכנס לדפים הראשונים של הבקשה, ולכן אתה יכול פשוט לשכוח מקידום הבלוג שלך, החנות. ומרכיב חשוב באופטימיזציה של קידום אתרים הוא המבנה הנטול ושגיאות של האתר עצמו, שהיה קריטי במיוחד עבור מתכנתים מתחילים. כך, בתחילת שנת 2000 התפתח מצב פרדוקסלי משהו.

מצד אחד אי אפשר היה ליצור אתר מקצועי מאפס לעסק, ללא מעצבים, ללא השתתפות מתכנתים. במקביל, רוב האתרים באינטרנט בוצעו על פי אותה תבנית עם שינויים גרפיים קלים. לדוגמא, אתר כרטיסי ביקור, ככלל, היה ועדיין כולל עמוד אחד, שיש בו מינימום כלי עזר ותוכנה.

באותה תקופה נוצרו בוני אתרים שהיו ליבה רב-תכליתית (מנוע) עם מעטפת חיצונית. המשתמש יכול לשנות מעטפת זו על פי שיקול דעתו, לבחור את התבניות שהוא אוהב, לשנות את המיקום והמראה של הכפתורים לפי שיקול דעתו. בנוסף למנוע הרב-תכליתי, המשתמש קיבל דומיין בחינם, אירוח (הזיכרון שעליו נשמרו כל המידע, הטקסט, התמונות), אם כי הנפח מוגבל. לפיכך, מי שרצה שיהיה להם אתר משלו ללא כישורי תכנות, קיבל הזדמנות זו תוך חמש דקות, לאחר שבנה משאב אינטרנט מבלוקים מוכנים לצרכיהם.

לדוגמא, מה חשוב בחנות מקוונת? טוען מוצרים עם תמונה, תיאור, טופס משוב, היכולת לערוך פרמטרים אלה. זה כבר בבנאי, אתה רק צריך להפעיל את הפונקציות והמאפיינים המובנים כבר.אתה זקוק לבלוג קולינרי, פורום של תחומי העניין שלך, ניתן להתקין אותו באותה מהירות, אתה רק צריך לבחור את הפונקציונליות הרצויה.

ולבסוף, אל תבלבלו בין הקונסטרוקטור לבין ה- CMS, מודל ניהול האתר. CMS כוללת בעיקר דגמי ניהול פופולריים כמו WordPress, Joomla. בבסיסם, מדובר בליבות, ללא מעטפת, ללא תחום, ללא אירוח. עם זאת, ניתן להוריד תבניות דרך האינטרנט, בתשלום או בחינם. עם זאת, יהיה עליכם לבחור אירוח ידני, "להשעות" "ליבה" עם דומיין. וזה די מטריד.

מה המלכודות כאן?


ידוע היטב שאין דבר כזה גבינה בחינם, ולכן כל מי שתהה כיצד ליצור אתר באמצעות קונסטרוקטור מרגיש סוג של טריק בשיטה זו. עד כמה שירות כזה מסוגל להחליף באופן מלא את עבודתו של מומחה?!

קודם כל, כדאי לשים לב לשם הדומיין, לכתובת המשאב. רוב הבונים מספקים שם דומיין ברמה שלישית, כלומר קודם מגיע השם שהמצאת, למשל את שם החברה שלך, ואז נקודה, שם האתר של הבנאי. ורק מעטים מספקים שם דומיין ברמה שנייה, באופן טבעי תמורת סכום נפרד. מה ההבדל בין שמות אלה?! העובדה היא שמספר מומחי SEO מאמינים כי ניתן לקדם רק משאב בעל תחום אישי, אך כמעט בלתי אפשרי לקדם דפים בעלי שם שלישי. עם זאת, אין אישור מדויק לדעה זו, במיוחד מכיוון שאתרים קטנים, ניתן "לפופולרי" בלוגים באופן עצמאי באמצעות הרשתות החברתיות.

השאלה השנייה שעולה כאשר מוזכרים "יוצרי אתרים" כאלה היא עד כמה הפורטל שהם ייצרו יוקרתי? התשובה מעורפלת, הכל תלוי בשביל מה האתר מיועד לאיזו חברה? עדיף להעדיף את עבודתו של מתכנת, או אפילו אולפן אינטרנט כאשר מדובר באתר המספר באופן מלא על חברה גדולה עם סניפים רבים המציעים מגוון רחב של שירותים. במיוחד אם האחרון יתחדש עם הזמן. אך באמצעות הקונסטרוקטור ניתן ליצור אתרים קטנים, דפי נחיתה של עמוד אחד המקדמים מוצר או שירות ספציפיים.

באשר לפחד, משאב בעל דומיין חינמי לא יעבור אופטימיזציה של SEO, רק דבר אחד ידוע בוודאות. פורטל, בלוג שאין בו תוכן מקורי, לא ייחשב על ידי מנוע חיפוש כלשהו, ​​לא משנה מי יצר אותו. לכן, מי שיוצר פורטל משלו באמצעות בוני אתרים (CS), קודם כל, צריך לטפל בעובדה שהמאמרים שממלאים אותו הם ייחודיים. היכן לקנות את המאמרים האלה? ניתן להזמין אותם באינטרנט או לקנות אותם מוכנים דרך כל חילופי שכתוב. בנוסף, חלק מהמשאבים עצמם מציעים אופטימיזציה מסוימת, בדרך כלל כניסה, ותמורת תשלום.

מהם הבונים לפי טופס גישה?!

יש הצהרה שאין COPs בחינם, זה נכון בחלקו. אחרי הכל, השם (תחום), זיכרון האחסון הפיזי (אירוח) אינם בחינם. לעיתים קרובות KS מציע בחינם יצירת אתר עם כמות מוגבלת של אחסון נתונים או ויסות מספר העמודים בו, בדרך כלל על ידי עמוד אחד. שירות מסוג זה נקרא בחינם, אם כי המשתמש יקבל רק את הסכום המינימלי ללא השקעות הון. ישנם סוגים אחרים של שירותים כאשר הבעלים של הפורטל מציע לרכוש אותו בתחילה, מה שהופך אותו ללא תלות בשם ההורה.

ככלל, למפתחים יש תעריפים רבים עם הצעות מגוונות העונות על הצרכים הבסיסיים בעת יצירת משאב אינטרנט. בנוסף, הנהלת ה- COP מקיימת לעיתים קרובות מבצעים שונים, מציעה בונוסים, הנחות, אם אתה קונה תוכנית תעריפים גדולה יותר. לכן, קשה לומר באופן חד משמעי איזה תעריף עדיף לקנות מ- COP זה או אחר.

כדאי להתמקד קודם כל בקריטריונים לבחירת לקוח מותנה. אם אנו מדברים על מטרתו המסחרית של המשאב, אז המראה החיצוני הוא בחזית. משמעות הדבר היא שעליך לבדוק מקרוב את כמות ואיכות התבניות המוצעות.אחרי הכל, בלוג יפה ומעוצב יעשה מיד רושם הגון. לשימוש אישי, משאב דיסקרטי, אך מסוגל להשתלב בקלות ברשתות חברתיות, מתאים, מכיוון שדרכם הוא יקודם.

מה אתה צריך בעת יצירת המשאב שלך ומה לחפש

הרעיון העיקרי של ה- CC הוא היעדר השכלה מיוחדת, תכנות, בעת יצירת דף אינטרנט. עם זאת, ללא כישורים מסוימים (HTML, CSS) לעבוד באופן מלא, פשוט אי אפשר לשנות משהו. אפילו עם תמיכה טכנית מסביב לשעון של ה- KS, אי אפשר להבין את כל המורכבויות של יצירת דף והתאמתו. יתר על כן, ישנם בונים שדורשים ידע מתקדם בתכנות או לפחות עיצוב CSS. שים לב שה- HTML ו- CSS שלעיל אינם שפות תכנות. לכן, אם בתיאור אופן פעולתו של הקונסטרוקטור נכתב כי העבודה אינה דורשת רמה מסוימת של תכנות, לא תזדקק לידע בהיפר-קישורים (HTML, CSS).

אז תזדקק לפחות לידיעה מינימלית של רסטר הצילום הראשי, עורכי וקטור: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator. הפופולריות של המודלים של העורכים האלה כל כך גבוהה שהאינטרנט פשוט שופע שיעורים למתחילים. כנ"ל לגבי HTML, CSS.

דירוג בוני אתרים לשנת 2020

חינם

Nethouse


הפורטל מתמקד בעיקר ביזמים בינוניים. בעת ההרשמה, הממשל נותן במתנה גישה לכל הפונקציונליות של המעצב לתקופה של עשרה ימים. אז יוצעו כמה אפשרויות לבעלות על המשאב שנוצר. האופציה החינמית, שהפחיתה כמעט לחלוטין את הפונקציונליות, היא האופציה הראשונית לרובל סמלי לחודש או ל -300, 500 רובל לחודש, תלוי בבחירת המשתמש, מה הוא צריך, בלוג פשוט או חנות מן המניין. עם תוכנית התעריפים האחרונה, אפשרויות ניהול זמינות כגון 1C, המחסן שלי ורבים אחרים. ניתן להפחית את עלות השירותים אם מתבצעת רכישה לטווח ארוך. אחד היתרונות של Nethouse הוא ה"הרכבה "המהירה של החנות, שאף מי שלא מכיר את תחום ה- IT יכול לבצע אותה תוך 50 דקות.

יתרונות:

 • יש בעלות חופשית על המשאב;
 • תוכניות תעריפים מסווגות כתקציב;
 • ממשק ידידותי למשתמש;
 • איתור באגים מהיר של פונקציות;
 • תמיכה טכנית, שיש לה את הביקורות החיוביות ביותר;
 • בבחירת שירותים בתשלום, בונוסים.

חסרונות:

 • יש מעט תבניות, וחלקן אינן מותאמות למכשירים ניידים;
 • אינך יכול לערוך תבניות באופן נרחב;
 • הצורך לרכוש כל תוסף למלונות;
 • אופטימיזציית SEO לרמת כניסה בלבד;
 • אתה לא יכול להרכיב את הכרזות שלך.

אוקוז


אחד מ- KS המקומי הוותיקים ביותר, אם לא הוותיקים ביותר, שמציע הזדמנויות רבות למודרניזציה של המשאב כך שיתאים לצרכים שלך, כולל תכנות PHP. למעשה, CS זה הליבה הדומה לג'ומלה, שעליה כולם יכולים "לתלות" את המודולים, התוספים שלהם, ולבנות מחדש את "השלד" של הדף כרצונו. אבל אתה צריך לשלם עבור הזדמנויות כאלה, ומעל לכל, את מורכבות הפרויקט. ללא רמה ראשונית של בניית אתרים לפחות, COP זה כמעט חסר תועלת. ומה שמנהל הפורטל מציע הוא דל ומיושן לפני זמן רב. נכון, את המראה, ניתן להזמין את הקליפה בסכום נפרד. מה שלדעת רוכשי התבניות מפשט מאוד את העבודה. יתרון חשוב בפורטל הוא האפשרות לחבר שם דומיין ברמה שנייה לבעלות חופשית.

יתרונות:

 • פונקציונליות רחבה המאפשרת לשנות את מבנה ה- HTML;
 • אנטי-וירוס מובנה;
 • היכולת לבנות כל משאב, בלוג או חנות;
 • קהל משתמשים גדול;
 • שילוב באמצעות רשתות חברתיות, יישומים חיצוניים;
 • שינויים במראה לבקשות אישיות.

חסרונות:

 • בבעלות חופשית משלמים סיוע טכני;
 • חוסר אפשרות לעבוד ללא ידע מיוחד;
 • קידום אתרים בתשלום;
 • בבעלות חופשית צצות פרסומות של תוכן מגונה;
 • עיצוב הגון ומודרני - בתשלום.

וויקס

מי שלמד את החומר על תכנון משאבים מקוונים בהחלט שמע על Wix. זה לא מפתיע, מכיוון ש- Wix הוא הבנאי הפופולרי ביותר בעולם עם קישוריות אנליטיקה של גוגל. בנוסף לניתוח, מערכות תשלום פופולריות מותקנות על משאב הבעלים, פורום מחובר, נוצר מספר בלתי מוגבל של עמודים (עד 0.5 ג'יגה בייט של אירוח), וניתן ליצור בקלות תבנית משלך. וכל זה, פרט לניתוח, הוא בחינם.

הוא מציע למשתמש ומגוון תבניות, אשר נבדלות על ידי ממשק מחושב היטב ועיצוב יפה. עם כל המגוון והרוחב של ההגדרות, העיצוב, הממשל לא מעלים שאלות מיוחדות. אך אם יש כאלה, קל לפתור אותן בעזרת הדרכות וידאו בנושא תמיכה, בשפה הרוסית. אנו מרוצים מהמחיר הממוצע של תוכניות תעריפים, איתן הלקוח יקבל הזדמנויות רבות יותר. במקרה זה, עלות הבעלות על המשאב תלויה בהיקף רכישת התעריף, כפי שמעידה הטבלה ההשוואתית הבאה.

 התחבר התחוםמשולבתללא הגבלהמסחר אלקטרוני
רכישה חד פעמית243 לחודש445 לחודש625 לחודש780 לחודש
רכישה לשנה123 לחודש249 לחודש375 לחודש488 לחודש

יתרונות:

 • מבחר גדול של תבניות צבעוניות ומתחשבות;
 • ממשק ידידותי למשתמש;
 • יש עריכת עיצוב למכשירים ניידים;
 • עסקאות פיננסיות מתבצעות באמצעות מערכות תשלום פופולריות;
 • המלצות חיוביות ממספר עצום של משתמשים;
 • קיימים תוספים נוספים.

חסרונות:

 • לגרסה החינמית שם דומיין ארוך;
 • מהירות הורדת תוכן ללא הגבלה בעת רכישת תכניות תעריפים;
 • אין אפשרות לערוך עיצוב לאחר בחירתו.

שולם

Ucraft

TOP שלנו בתשלום KS נפתח עם קונסטרוקטור מבטיח עם אירוח בחינם, ניהולו פשוט ואינטואיטיבי. למרות "נעוריו" היחסי, Ucraft כבר פופולרי, והביקורות עליו הן הטובות ביותר. יצרני סחורות, שירותים, בלוגרים ברחבי העולם עוברים לפלטפורמה בתשלום זו בגלל מספר יתרונות ללא ספק. אלה כוללים הגדרות גמישות, בעזרתן נערך עיצוב התבנית, לוגו החברה, מה שמבטל את הצורך בעורכי גרפיקה. זה גם שונה מרוב המשאבים החינמיים שהוזכרו לעיל: Ucraft מאפשר לך להעביר קוד צד שלישי (HTML, CSS, JS) לדף שלך. זה יוסיף השפעה חזותית לדף, למשל, באמצעות אנימציית פלאש. אך אם השאלה כמה עולה התנועה של משאב רב-תכליתי שכזה, היא העומדת בראשך, עדיף לבחון מקרוב את ה- COP האחרים.

יתרונות:

 • הדרך המושלמת ליצור כרטיס ביקור או הלוואות רב לשוניות;
 • כל הזמן מתעדכנים העורות;
 • עבודה חופשית למשך שבועיים;
 • ישנם כלים מובנים לקידום הבלוג, החנות שלך;
 • המלצות המשתמש הטובות ביותר;
 • הרבה מדריכי וידאו לתמיכה.

חסרונות:

 • יקר במחיר.

מוטור

דירוג משאבי האיכות הושלם על ידי אחד מאספני הליסינג הטובים בעבר שנקרא LPmotor. לרשותכם בלוקים מוכנים לשימוש מהם מורכב כרטיס ביקור, שכבר מחובר לכיסוי ה- CRM (חשבונאות על קליקים, רכישות שבוצעו). חידושים כאלה בבניית אתרים כמו הצגת סקרים ואיסוף נתונים אנליטיים יסייעו בשיפור מכירת הסחורות. תמיכה טכנית מפשטת את העבודה בצורת שיעורים על הרכבת גושים, על אוריינטציה שיווקית. והתוכניות של מוטור זולות יחסית.

יתרונות:

 • מסנן ספאם מובנה;
 • רישום דומיין "מבלי לעזוב" את הממשק;
 • יצירת סקרים;
 • איסוף נתונים אנליטיים.

חסרונות:

 • אין תקופת ניסיון;
 • אין אפשרות להביא קודים משלך;
 • כל השינויים מקוונים בלבד;
 • אין שמירת תוכן.

סיכום

המאמר על בוני אתרים אינו מתיימר להיות מדריך אוניברסלי. אולי מומחים, משתמשים רגילים ימצאו אי דיוקים בתיאור או יתנו את עצתם כיצד לבחור את התעריף האופטימלי, על מה צריך להיות מונחה על מנת למנוע טעויות בבחירת בונה אתרים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *