העגלות הטובות ביותר לילדים עם שיתוק מוחין לשנת 2020

0

ילדים עם שיתוק מוחין מוגבלים ביכולתם לנוע באופן עצמאי. מחלה זו מסבכת את קיומם באופן חמור. על מנת לשפר את איכות חייהם במידה מסוימת, פותחו כרכרות תינוקות מיוחדות. מעריכת האתר "best-iw.designuspro.com" מציגה סקירה של "העגלות הטובות ביותר לילדים עם שיתוק מוחין בשנת 2020", שהורכבה על פי חוות דעת הקונים והמומחים.

מהו שיתוק מוחין

שיתוק מוחין אינפנטילי או שיתוק מוחין הוא הפרה של התפקודים המוטוריים של מטופל קטן, יכולתו לשמור על איזון, לשמור על יציבה. הגורם למחלה הוא הפרעה בפעילות המוח, ובביטוי "שיתוק" הכוונה היא למצב של חולשה המפריעה לשליטה בשרירים.

על פי הסטטיסטיקה, ישנם שניים עד שלושה מקרים של שיתוק מוחין ל -1000 תינוקות.

ישנן מספר צורות של תיאום לקוי:

 1. ספַּסטִי. שרירים במתח מתמיד. פעילות גופנית קשה. הצורה הנפוצה ביותר של שיתוק מוחין.
 2. דיסקינטית. תנועות הגפיים הן ספונטניות ובלתי נשלטות, ויכולות להיות איטיות וחלקות או מהירות.
 3. אטקטי. ילדים הסובלים משיתוק מוחין זה סובלים מבעיות בתיאום ושיווי משקל. הם מתקשים ללכת, לנוע או לפעול במהירות, לכתוב ולצייר.
 4. מעורב. כל הצורות הללו של שיתוק מוחין מופיעים. לרוב, זהו שילוב של צורות ספסטיות ודיסקינטיות.

סוגי עגלות ילדים עם שיתוק מוחין

בתיאום מראש

שקול מה הם, מה משותף להם, במה הם נבדלים זה מזה ומקרונות תינוקות רגילים.

הליכה

משמש להליכה מחוץ לבית או לדירה. המסגרות מצוידות בגלגלים עטופים בצמיגים פניאומטיים. כדי להבטיח את הנוחות של הילדים בכל מצב, המושב מצויד בהתאמות רבות:

 • גובה הדום;
 • מיקום וגובה גב;
 • תנוחת משענת הראש;
 • עומק המושב.

בטיחות התינוק מובטחת על ידי הידוק מהדקים. כדי להגן מפני גחמות מזג האוויר, הערכה משלימה בגווני שמש ומעילי גשם. ניתן למקם את המושב באופן מסורתי על המסגרת, בכיוון הנסיעה, או לסובב אותו 180 מעלות ולהשאירו במצב "אמא הפונה". גם מיקום הידיות מותאם לגובה. המסגרת עוברת המרה בקלות מעבודה לתנוחת תחבורה כדי להתאים לתא המטען של המכונית.

בית

מוצרים מסוג זה הם בגודל קומפקטי, מכיוון שהם חייבים להתאים לדלתות פנים צרות למדי ולתמרן בחללים סגורים. הגלגלים במסגרת הם קטנים, מזכירים רהיטים. למושבים יש הרבה אפשרויות טרנספורמציה:

 • גובה ומשענת הגב;
 • גובה הדום;
 • התאמת משענת היד;
 • חגורות בטיחות.

מכיוון שנעשה שימוש בעגלות ביתיות בתוך הבית, הן אינן מצוידות במעילי גשם ובמגן מגן.

אוניברסלי

מבחינת ציוד ומראה, הם דומים לאלה שהולכים. הם נבדלים על ידי היכולת לשנות במהירות את המסגרת, מחדר להליכה. כתוצאה מכך, דגמים אוניברסליים נוחים באותה מידה גם בדירה וגם בהליכה.

למרות הבדלים מסוימים, לכל סוגי מכשירי השיקום לילדים הסובלים משיתוק מוחין יש את אותם מאפייני עיצוב שהם חובה עבור ציוד רפואי מסוג זה:

 1. נוכחות של גב קשיח נחוצה להפצה נכונה של עומסים על חלקי עמוד השדרה על מנת למנוע התפתחות עקמומיותו.
 2. נוכחות חובה של חגורות ומכשירים המקבעים את הראש, הידיים, הירכיים והרגליים התחתונות. מספר האלמנטים מסוימים תלוי במצב הגופני של הילד.
 3. נדרש ציוד עם בלמים והתקן נגד הטפה. אין לאפשר לתינוק ליפול.
 4. התאמות מרובות מאפשרות לך להתאים את משענת הגב, משענת הראש, משענת הרגליים, עומק המושב ורוחבו לכל גודל. זה הכרחי כדי להבטיח סביבה נוחה למטופל הקטן.

במידת הצורך, תוכלו לצייד את האובייקט בנוסף: משענת גב שניתן להביא למישור אופקי, בעל טפטפת, מאיץ גלגלים חשמליים, שולחן נשלף למשחקים ואוכל.

לפי סוג הכונן

מבדילים בין כורסאות המונעות על ידי אדם מלווה, כסאות גלגלים שהמטופל מניע במו ידיו, מסובבים את הגלגלים האחוריים בקוטר מוגבר, וכן כלי רכב מונעים עם הנעה חשמלית ומערכת בקרה. בואו נתעכב על היכולות של מכשירים עם הנעה עצמית.

מכשירים המונעים באמצעות חשמל משפרים משמעותית את איכות חייהם של ילדים חולים ומספקים להם עצמאות מסוימת בתנועה. בנוסף, דגם זה יהפוך לצעצוע מועדף על בני נוער מגיל 7 ומעלה. מוצרים של חברת אורטוניקה הרוסית פופולריים במיוחד בקרב קונים.

כסא הגלגלים לילדים אורטוניקה פולס 450 מצויד במשענת גב מתכווננת חשמלית וכונן חשמלי עם עתודת כוח גדולה. הפקדים כל כך פשוטים שאפילו ילד יכול להתמודד עם זה. ניתן להתקין את הג'ויסטיק לשלט רחוק מתחת לכל יד ולהתאים אותו לגובה יחד עם משענת היד. משענות רגליים מתכווננות, תומכות צד ומשענת ראש, רצועות להידוק עצמי מבטיחות את בטיחות המטופל.

איך בוחרים עגלה

עגלות לילדים עם שיתוק מוחין עולות הרבה. זה כסף רציני ואתה צריך להוציא אותו ברווחיות. יש להקשיב לעצות של רופא ולהמלצות של הורים בעלי ניסיון דומה, ללמוד את המאפיינים הטכניים והפונקציונליות של מוצרים מסוימים באתרי האינטרנט של חנויות מקוונות ויצרני ציוד רפואי.

בהתחשב במצבו של התינוק ובמידע שהתקבל, ניתן לקבוע כמה קריטריונים לבחירה:

 1. גובה המטופל ומשקלו נלקחים בחשבון בעת ​​קביעת עומק, רוחב וגובה המכשיר. העומק נבחר ב 60 מ"מ קצר יותר מאורך הרגל של המטופל מהירך למפרק הברך, והרוחב, להיפך, הוא 40-50 מ"מ יותר מרוחב הירכיים. רצוי שההתאמות יאפשרו לשנות את הפרמטרים הללו כלפי מעלה בכדי להפעיל את המכשיר מספר שנים בזמן שהתינוק גדל.
 2. לילדים עם רגליים שלובות, יהיה עליכם לצייד את המושב בחוטף (גליל הפרדה).
 3. כורסאות ילדים שאין להם יכולת פיזית לשמור על שיווי משקל בישיבה מצוידים ברצועות במפשעה ותומכי צד.
 4. רצועת החזה מונעת מהקטן ליפול קדימה.

כסא גלגלים שנבחר כראוי אמור לספק את היכולת לתקן נכון את גופו של המטופל, ובאותה עת לא להפריע לתנועתו.

מה לחפש

חומר הריפוד לא אמור לפלוט ריחות חזקים או להתמלא באבק, להכיל מוך או אלמנטים דומים העלולים לגרום לתגובות אלרגיות בילדים שנחשפים לכך.

כדי להבטיח את הפעילות המקסימאלית האפשרית לילדים עם שיתוק מוחין, רצוי שיהיו שתי עגלות לבית וטיולון. בהתחשב בעלות הכוללת שלהם, העלויות משמעותיות.האפשרות האוניברסלית תהיה מתאימה מאוד במקרה זה.

דוגמה לכך היא מושב הילדים האוניברסלי של פומגאלי מיטיקו. מותקן על מסגרת דנטרו, זו אפשרות ביתית. על מסגרת Fuori זה כבר מודל מהלך. תהליך החלפת המסגרת אינו אורך זמן ואינו מצריך מאמץ משמעותי.

מוצרים מסוימים מקופלים כמו "מקל". לאחרים יש מנגנון קיפול ספרים. נותר לקונה לקבוע איזה מנגנון עדיף לקנות.

היצרנים המובילים

ציוד לשיקום חולים צעירים אמור להבטיח את נוחותם ובטיחותם. ניתן להבטיח זאת רק על ידי יצרנים מהימנים הידועים באיכותם הגבוהה ובפונקציונליות המחושבת בקפידה. הם גם מוציאים מסמכים המאשרים ערבויות לפעולה ללא בעיות לתקופה מסוימת. חלק מהקונים סבורים בטעות שמוצרים ממותגים יקרים מדי עבורם, ובשאיפה לזול הם בוחרים מוצרים של יצרנים לא ידועים. לשווא. במבחר החברות הטובות ביותר ישנם בהכרח מוצרים המיועדים לא רק לצרכים הספציפיים ביותר של הקונה, אלא גם לכל ארנק.

הברון רוטשילד אמר: "אני לא מספיק עשיר כדי לקנות דברים זולים."

העניין הוא שלמודל זול יש בהכרח חיי עבודה לא משמעותיים. חבל לשלם כסף טוב עבור מבנה שיתפרק בעוד שנה-שנתיים, וקונה חסר מזל שוב יצטרך להוציא כסף רב על חדש.
לפני שקונים עגלה לא כואב לגלות איזו חברה הכי טובה לקנות את המוצר.

אוטו בלוק

המוצרים של החברה הגרמנית זוכים כל הזמן לביקורות מעולות של לקוחות. דגמי ההליכה הפופולריים שלה (למשל, "קימבה ניאו") מפורסמים במתלים הטובים שלהם, ביכולת השטח המעולה שלהם, בכושר התמרון הגבוה ובנוחות המוגברת למטופל. בנוסף לתצורה החובה, היצרן מציע אביזרים נוספים הכוללים:

 • מסגרת להחלפה;
 • תיק חורף חם;
 • שולחן נשלף.

הכיסא מצויד בסוגרים ובחגורות בטיחות שונות, כולל עם אפוד בצורת H. במחיר - המוצר אינו זול, אך בזכות ההתאמות הרבות שהוא ישמש לאורך זמן, בין 5 ל -10 שנים.

קונבייד

יצרן אמריקאי מפורסם מאוד. הפופולריות של דגמי החברה מוסברת על ידי הגישה המחושבת של המפתח לעיצוב המוצרים שלהם, תוך התחשבות ברצון הלקוחות. חובבי נסיעות ברכב יאהבו את Metro Me. אוניברסלי, עם מנגנון מתקפל - מקל, אינו תופס מקום רב בתא המטען.

הגב והמושב, המצוידים במערכת ה- Self-Tensio, נשארים תמיד ברמה כאילו הם מונחים על בסיס קשיח. החומר הנושם של הריפוד מראה את עצמו בצורה מושלמת במהלך טיולים בחום הקיץ.

ארמד

מודלי תקציב מתוצרת רוסיה מתאימים למי שמחפש אפשרויות זולות. בטווח של 10,000-35,000 רובל, אתה יכול למצוא מוצרים מעניינים שיש בערכה אביזרים נדרשים.

אקסס - מד

יצרן פולני של ציוד שיקום לילדים ולמבוגרים עם שיתוק מוחין. לצד כורסאות הליכה וכניסה ביתית, החברה מציעה ללקוחות אנכיים, כורסאות לתינוקות ומיטות אמבטיה וכו '. התפתחויות החברה מאפשרות למטופלים להפוך את חייהם לפעילים, למרות חומרת המחלה. כסאות השיקום של Akces-Med פופולריים במיוחד, מה שמגדיל משמעותית את רמת הנוחות לילדים עם פגיעה קשה במערכת המוטורית, שמתקשים לא רק לשבת, אלא אפילו לנקוט בעמדה זו בכוחות עצמם.

ורמירן

יצרן מבלגיה. הקונים מעריכים את דגמי הבית הזולים שלה. הם נוחים בכך שרוחבם עם משענות היד אינו מפריע למעבר חופשי בפתחי הפנים הצרים ביותר, ואת הנטייה של משענת הרגליים ומשענת הגב ניתן לכוונון. בנוסף, ניתן לרכוש משענות ראש, חוטפים, תומכות צד.

פומגאלי

החברה האיטלקית תופסת את אחת התפקידים המובילים בעולם בקרב יצרני סחורות לשיקום ילדים עם שיתוק מוחין. לטענת הרופאים, אחד המוצרים הטובים ביותר שלה הוא מיטיקו High-Low. זה לא כל כך טיולון, אלא מתחם המורכב מ:

 • כסא טיפולי;
 • מספר מסגרות מתחלפות שהופכות את הדגם לאוניברסלי;
 • סוגים שונים של משענות רגליים, משענות ראש ותמיכות צד.

מסגרת החדרים High-Low מאפשרת לך לכוונן את גובה הכיסא לתקשורת קלה עם ילדים אחרים או פעילויות שונות.

מרכז שיקום תותבות ואורתופדי בלארוסית

עגלות תוצרת בלארוס לילדים עם שיתוק מוחין מיוצרות על ידי הארגון האחיד הרפובליקני "המרכז לשיקום תותבים ואורתופדי בלארוסית". הטווח כולל כסאות גלגלים לשיקום חולים עם בעיות במערכת השלד והשרירים, דגמי הליכה ופנים על גלגלים עם צמיגים פנאומטיים, משענות רגליים ומשענות ראש, תומכות צד וחגורות בטיחות.

הצעה מעניינת היא תלת אופן לתלמידים מבוגרים. הדגם מצויד בסדי רגליים על הדוושות ומשענת גב מתכווננת עם תומכות צד, רצועות תומכות. מיועד לתנועה עצמאית ובנוכחות אדם מלווה.

לפני הבחירה, מומלץ ללמוד את תיאור המכשיר, להקשיב לעצות ולהמלצות של משתמשים מנוסים, רופאים, יועצי מכירות, לברר כמה עולה המוצר שאתה מעוניין בו, ואם אין ספק, לשלם עבור הרכישה.

איפה אני יכול לקנות

אזרחי רוסיה, כאשר קונים עגלות לילדים עם שיתוק מוחין, זכאים לפיצוי כספי חלקי או מלא מקופת הביטוח הלאומי או ממוסדות הביטוח הלאומי. על מנת לערוך את המסמכים לקבלת הפיצוי, יש לקנות את המוצר בחנות מתמחה, אחרת עלולות להיווצר בעיות בעת קבלת הפיצוי.

אם כסף אינו מהווה בעיה, ניתן להזמין אפשרות מתאימה ברשת בחנות המקוונת. יחד עם זאת, עדיף להשתמש בשירותים מוכחים, למשל, www.dobrota.ru, www.pro-medic.ru, ecomedika.ru. תוכלו לבקר באתרים הרשמיים של היצרנים, להכיר מוצרים חדשים, להזמין ולשלם עבור הרכישה שלכם.

דירוג עגלות איכות לילדים עם שיתוק מוחין

דגמי ההליכה הטובים ביותר

4. חמושים H 006

המודל מתאים ביותר לשימוש לטווח ארוך על ידי תינוקות הסובלים מהפרעות תפקודיות רבות. נוכחותן של התאמות שונות מאפשרת לה "להתבגר" עם התינוק. יש פונקציה של סיבוב הכיסא על המסגרת 180 מעלות. במידת הצורך ניתן להסיר את המושב מהמסגרת ולשמש כמושב ברכב לילדים.

המכשיר מצויד במשענת ראש נשלפת. תמיכותיו הצדדיות יספקו נוחות לתינוק ולא יחסמו את מבטו.

יכולת ההרמה של מסגרת האלומיניום הקלה מקלה על הנשיאה של 75 ק"ג. במהלך ההובלה והאחסון הוא מתקפל ולא תופס הרבה מקום. רוחב ועומק הכיסא ניתנים לכוונון. הרגליים ממוקמות בנוחות על פלטפורמה מתקפלת באורך מתכוונן. הגנת נפילה ניתנת על ידי חוטף ורתמת חמש נקודות. מעיל גשם עמיד למים יגן על המטופל הקטן מפני גחמות מזג האוויר הגרוע. תמרון קל מסופק על ידי גלגלים מסתובבים נשלפים. בתחנות ארוכות, הרכב מאובטח באמצעות בלם חניה המופעל ברגל. העלות הממוצעת של המוצר היא 18,770 רובל.

טיולון חמוש H 006

יתרונות:

 • פונקצית מושב לרכב;
 • גלגלים פנאומטיים מספקים נסיעה רכה;
 • התאמות רבות;
 • תַקצִיב.

חסרונות:

 • יש לשאוב את הגלגלים לעיתים קרובות.

3. פומגאלי פליקו

העגלה האיטלקית היא מקל, לילדים עם שיתוק מוחין הוא קל ונייד. מבחינה ויזואלית, זה לא שונה מהגרסה הרגילה. מגן מפני משקעים אטמוספריים. ההגדרות האישיות של האוכף, משענת הגב ופלטפורמת הרגליים מאפשרות לך להשתמש במוצר גם כשהמטופל גדל. הראש נתמך על ידי משענת ראש נשלפת ומתכווננת לגובה.ניתן לכוונן את משענת הגב בזוויות שונות עד למצב אופקי לחלוטין.

תמיכות רוחביות תומכות במיקום נכון של הגוף בכיסא לילדים עם מוגבלות תפקודית קשה. ניתן להסיר את משענת הרגליים או להתאים אותה לגובה ולאורך, עם רצועות קבועות לרגליים. בטיחות בזמן נהיגה מובטחת על ידי חגורת חמש נקודות.

הדגם נע על גלגלים מסתובבים מקטע אחד. הידיות הנלוות מתכווננות לגובה ומצוידות ברפידות רכות. משקל המכשיר 13 ק"ג. העלות היא 84800 רובל. אפשרות מצוינת לכיסא גלגלים לרחוב.

טיולון פומגאלי פליקו

יתרונות:

 • מראה אטרקטיבי;
 • קומפקטי, נכנס בקלות לתא המטען של מכונית קטנה;
 • התאמת עומק ורוחב המושב הם עדינים מאוד;
 • חגורות בטיחות מקבעות את הגוף באזור האגן.

חסרונות:

 • נוטים להתפרק באופן ספונטני לאחר הקיפול.

2. Acces-med Racer-2

מודל זה מקבל את ביקורות הלקוחות הטובות ביותר. עיצוב מתקפל קל משקל תופס מעט מקום במכונית. החומר הרך והנושם של הריפודים מוסיף תחושת הליכה נוחה ביום קיץ חם. ניתן לכוונן את משענת הראש כך שיתאים לראשו של תינוקך או להסיר אותו אם אין צורך בכך. משענת הגב משנה תנוחות בצורה חלקה ויכולה להיות אופקית כך שהתינוק יכול לישון בזמן נסיעה.

החוטף ממוקם מאוד בנוחות. זה ימנע מהתינוק שלך להחליק מהאוכף או לחצות את רגליה. רצועות סקוטש נוספות שומרות על הירכיים במצב הנכון. בטיחות מובטחת על ידי אפוד בצורת H ומחסום מרופד נשלף. תנוחת רגליים נוחה מסופקת על ידי משענת רגליים מונו מתכווננת עם מנעולי רגליים.

לנוחיותו של אדם מלווה, ישנם ידיות מתכווננות ובלם חניה. לפי בחירת הקונה, המוצר הושלם עם מכשירים להגנה מפני סחרחורות מזג האוויר: כיסוי מגן או חופה מהשמש. משקל המבנה הוא 31.6 ק"ג. העלות הממוצעת היא 82,700 רובל.

טיולון Akces-med Racer-2

יתרונות:

 • עיצוב אטרקטיבי;
 • נוחות ובטיחות מוגברת;
 • מגוון רחב של אביזרים נוספים.

חסרונות:

 • משקל גדול.

1. אוטו בוק קימבה ניאו

הדגם של החברה הגרמנית נבנה במיוחד לילדים מגיל שנה עד עשר. שונה בנוחות התפעול, נוחות מוגברת ובטיחות מוחלטת עבור המטופל. כל התכונות הללו הופכות אותו לאופטימלי לילדים עם שיתוק מוחין. מסגרת האלומיניום של המסגרת קלה ועמידה. כשהוא מקופל, זה לא תופס מקום רב בתא המטען.

המיקום הנכון של הקטן בכיסא מובטח על ידי טייסים רכים, חוטף ותומך פלג גוף עליון של חמש נקודות. לכיסא עומק, גובה, רוחב, משענת ראש ותמיכות צד מתכווננות. אם התינוק נרדם על הכביש, הגב מובא בעדינות למצב אופקי. כאשר הוא מוסר מהמסגרת, המוצר יכול לתפקד כמושב ברכב. אתה יכול להחזיר אותו למסגרת בכיוון הפונה לכיוון או פניה לאמא.

בד הריפוד רך, נושם והיפואלרגני. גלגלים מלאים ומתלים קפיצים מספקים נסיעה חלקה. הסט הבסיסי כולל מסגרת הליכה, חגורות בטיחות, סל מתקפל. התינוק מוגן מפני גחמות מזג האוויר על ידי מעיל גשם ומכסה מנוע. בנוסף, תוכל להשלים את המוצר באמצעות טבלה. העלות הממוצעת היא 150,000 רובל.

טיולון אוטו בוק קימבה ניאו

יתרונות:

 • בנייה חזקה;
 • נסיעה רכה בזכות מתלי קפיץ;
 • קל;
 • התאמות עדינות;
 • יחליף את מושב הרכב.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

העגלות הפנימיות הטובות ביותר

2. ורמירן תאומים באיו

דגם היוקרה הבלגי מסייע לקטן לשמור על תנוחת הגוף הנכונה ללא קשר למצב. תוכלו לבחור באחת משתי אפשרויות כושר הנשיאה המוצעות: לתינוקות - עד 35 ק"ג, לילדים גדולים יותר - עד 50 ק"ג. הכיסא האנטומי יפחית את הלחץ על עמוד השדרה. נוחות המטופל מובטחת על ידי כיוונון דק של רוחב המושב ועומקו. זווית ההטיה וגובה המשענת מותאמות גם לגודל הרצוי.

חומר הציפוי הוא אלקלה - חיקוי של עור טבעי. מסגרת האלומיניום הופכת לגובה בטווח שבין 44 ל -58 ס"מ. לגלגלים הכפולים נעילה, הנוחה כשמשחקים או מאכילים תינוק. בנוסף, ניתן לכוונן את מיקום משענות הידיים, משענות הרגליים, החוטף, כריות הצד. בנוסף, אתה יכול לבחור משענות ראש שונות. הדום מצויד בסנדלים נפרדים עם נעילת רגליים. המחיר הממוצע הוא 92,900 רובל.

טיולון ורמירן תאומים באיו

יתרונות:

 • פריטים מתכווננים רבים;
 • מגוון רחב של אלמנטים נוספים;
 • הרכבה ועמידות באיכות גבוהה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

1. לחסום את הסיבובים

למודל התאמות רבות. ניתן לכוונן את מיקום משענת הראש, פלטפורמה לרגליים, תומך צד מתקפל, משענת גב בגובה ובזווית, מושב ברוחב ובעומק. בנוסף משתנה מיקום לשוניות המותניים החוטפים וקיבוע האגן. הכיסא "גדל" במקביל לתינוק. חגורות, קליפסים וריפודים עשויים מחומר רך, ספוג בהרכב אנטיבקטריאלי.

גובה המסגרת High-Low מתכוונן כך שיהיה לאם נוח לתקשר ולעזור לתינוק ברמות שונות בישיבה ובעמידה. שולחן נשלף כלול כסטנדרט. המחיר הממוצע של מכשיר שיקום הוא 253,800 רובל.

טיולון אוטו בלוק מתפתל

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • התאמות רבות;
 • נוחות מוגברת.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

הדגמים האוניברסאליים הטובים ביותר

3. פומגאלי מיטיקו דנטרו

הדגם של יצרן איטלקי ידוע הוא משהו כמו מעצב. שלוש אפשרויות מסגרת מתאימות לכיסא נשלף: חדר Dentro ו- High Low, ו- Fuori מהלך. כתוצאה מכך, בקניית מכשיר Fumagalli Mitico, המשתמש מקבל גרסה אוניברסלית של חדר ובמקביל עגלה.

צורת מסגרת הדנטרו דומה לאות X. זה מאפשר להתקרב לכיסא, מה שנוח מאוד לשירות ולתקשורת. גובה וזווית הנטייה ניתנים להתאמה גם כדי להקל על הטיפול בילדים חולים.

תמיכה רוחבית ונוכחות חוטף רך מקבעים את אזור האגן והירכיים של התינוק במצב נוח. גם משענת הראש הפונקציונלית ניתנת לכוונון. התאמת העומק וזווית ההטיה שלו לא תגביל את התצוגה.

חומר הריפוד רך, נושם ואינו גורם לאלרגיות. רתמת החמש נקודות מבטיחה את בטיחות התינוק ומונעת את נפילתו. הגנה זו משלימה על ידי מעקה רך עם פונקציית מגביל. משענות היד ומשטח הרגליים ניתנים להתאמה גם לגובה וגודל הגפיים של התינוק.

העלות הממוצעת היא 188,200 רובל.

טיולון פומגאלי מיטיקו דנטרו

יתרונות:

 • רמת נוחות גבוהה;
 • בד רך ונושם קל לניקוי ולכביסה;
 • התאמות נוחות ומדויקות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

2. הוגגי קובו אבולוציה בינגו

נראה כי התפתחותם של מעצבים ובנאים גרמנים היא אפשרות אידיאלית לעגלה אוניברסלית נוחה לתינוקות עם בעיות התפתחות. בגרסה הביתית על מסגרת הקוברה היא קומפקטית וניידת, תתאים לכל דלתות, תוגדר לגובה הרצוי בהתאם למצב ומצוידת בשולחן נשלף הכלול בערכה הבסיסית. כדי להפוך אותו לגרסת הליכה, מספיק לסדר אותו מחדש למסגרת אחרת. הדגם מצויד בתיק תלייה לחפצים, מה שמאוד שימושי לטיול.

המושב מרופד בחומר רך ונושם, היפואלרגני, מתכוונן לרוחב ולעומק. נוטה קדימה ואחורה למצב אופקי, מסתובב 10 מעלות על המסגרת. הגוף נתמך במצב הנכון על ידי חוטף רך וכריות צד, המוחזקות בהטיה בטוחה על ידי רתמה של חמש נקודות, סד אגן, רצועות כף הרגל. רפידות שוק מרופדות מוסיפות נוחות בטיולים ארוכים.

העלות הממוצעת היא 223,410 רובל.

עגלה הוגגי בינגו אבולוציה קוברה

יתרונות

 • נוֹחַ;
 • נוח להורים;
 • אמין ועמיד.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

1. אוטו בוק מייגו

ה"מכונה "הגרמנית תומכת באופן מרבי ביציבה הטבעית של נער עם שיתוק מוחין, מגנה עליו מפני בעיות הקשורות להפרעות משניות ולעיוותים במערכת השלד והשרירים. מטרתו לשפר את איכות חייהם של ילדים שתפקוד לקוי מוטורי שלהם הגיע לדרגות קשות. לשם כך הורחבו משמעותית הפונקציונליות וההגדרות של מודל זה.

ניתן להתאים אישית את כל מהמשענות ומשטח הרגל, כולל משענת הגב בהטיה ובגובה, והמושב ברוחב ובעומק. ישנן שתי אפשרויות משענת ראש. אתה יכול לבחור בין קונטור שטוח עם תמיכה רוחבית. בטיחות ניתנת על ידי סד לחזה, רצועת אגן, סד בקרסול, רצועות כתפיים. החברה מציעה שתי גרסאות של מוצרים, שונות בגודל ובנפח הנשיאה: לילדים מתחת לגיל 10 ומגיל 8 עד 14. העלות הממוצעת היא 274,900 רובל.

טיולון אוטו בוק מייגוב

יתרונות:

 • נוחות מקסימאלית;
 • התאמות רבות; חומרים איכותיים;
 • חוסן והרכבה אמינה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

עגלה לילדים עם שיתוק מוחין אינה רק אמצעי תחבורה לפעוט. מדובר בפיתוח הנדסי רציני המספק נוחות גבוהה לילד חולה שנאלץ לבלות בו את מרבית חייו. טעויות בבחירה יעלו ביוקר להורים ולתינוק.

עורכי האתר מקווים כי הסקירה שניתנה תסייע למשתמשים למצוא תרופה אמינה ונוחה לשיקום ילדים הסובלים מהפרעות שונות בתפקודים המוטוריים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *