מרכזי החמצן הטובים ביותר לשנת 2020

0

כדי לחיות צריך לנשום. כדי לנשום, אתה צריך 20.8% חמצן באוויר. זה לא הרבה ולא מעט. זה מה שיש לאוויר סביבנו עכשיו. פעם היה הרבה יותר חמצן באוויר. כיום זה חסר לכולם, למעט אלה שגרים רחוק מערים.

עצבנות ועצבנות, כאבי ראש, עייפות הם תסמינים של היפוקסיה שכל אחד מאיתנו חווה לפחות פעם אחת. ניתן להימנע מכל אלה על ידי רכישת מכשיר ביתי קטן ובמחיר סביר למדי. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לקוראים סקירה של "מרכזי החמצן הטובים ביותר לשנת 2020", על בסיס ביקורות לקוחות והמלצות מומחים.

התעשייה המפותחת מביאה לנו את כל היתרונות של הציוויליזציה, והיא גם מונעת מאיתנו לנשום עמוק! במיוחד "הולך" לתושבי מגלופוליס ומרכזי תעשייה גדולים. בירידה ברכבת התחתית או בחציית כבישים מהירים עמוסים דרך מעברים תת קרקעיים, אנו נושמים אוויר, שתכולת הרכיב הנחוצה ביותר לנשימה אינה עולה על 20.4%. באוטובוס צפוף תכולתו מצטמצמת ל -20.2%, ובמשרד - לא יותר מ -20.3%.

על היפוקסיה וחמצן

היפוקסיה תופס אותנו בגרון! אנחנו מתעייפים במהירות, לרוב מתלוננים על כאבי ראש, עליות לחץ, מתעצבנים על זוטות, סובלים מקוצר נשימה וישנים גרוע.
בחורף, אנו עצמנו מונעים מעצמנו אוויר צח. אנו מתחממים, סוגרים את פתחי האוורור ומשאירים את הפערים המינימליים פתוחים, שאינם מספיקים להחלפת אוויר רגילה. נשיפה של 5 עד 18 ליטר פחמן דו חמצני בשעה ומשאירה את החלונות סגורים, אנו מחמירים את האווירה שכבר לא בריאה בדירותינו.

בינתיים, עלייה בתכולת החמצן באוויר תורמת לחילוף חומרים אינטנסיבי בגופנו, ומפעילה תהליכים רבים המקדמים בריאות:

 • שריפת שומנים וחומרים מזיקים;
 • חמצון של חומצת חלב המצטברת על ידי השרירים, הגורמת לתחושת עייפות;
 • סינתזה של קולגן חדש של תאי עור;
 • זרימת דם משופרת;
 • הקלה בנשימה;
 • להיפטר מקוצר נשימה.

לכן ההליכה באוויר הצח מקלה עלינו עייפות, נמנום וסחרחורת, עוזרת לייצב את לחץ הדם, לשפר את השינה ואף לנטרל הנגאובר.

מעניין! לפני מאה וחמישים שנה הכיל האוויר כ -26% חמצן! והלטאות שאכלסו את הפלנטה שלנו בתקופות פרהיסטוריות נשמו אוויר מועשר עוד יותר. תערובת הנשימה לאסטרונאוטים ב- ISS מכילה 33% מגז זה.
אגב, הודות לטכנולוגיות החלל, ריכוזי חמצן הופיעו במחצית השנייה של המאה ה -20.

איך הכל התחיל

בשנת 1958 פיתחו מהנדסים בנאס"א (סוכנות החלל האמריקאית) מכשיר שסיפק לאסטרונאוטים את החמצן הטהור להם הם זקוקים.בהתחשב בכך שתוכנן להפעיל אותו בתנאי טיסה לחלל, המכשיר היה צריך להיות קומפקטי ובטוח. בלוני גז, כחפצים שעלולים להיות מסוכנים, לא היו מקובלים במקרה זה. יש לפשט את בקרת התהליכים ככל האפשר.

עקרון הפעולה של רכז החמצן

מהנדסים אמריקאים פיתחו מכשיר, שבתוכו היו שני מיכלים מלאים עם ספיגת עוצמה - זאוליט. המדחס מספק אוויר בלחץ למסננים המקדימים, שם הוא מסיר לכלוך וחיידקים. ואז האוויר המטוהר נאלץ דרך הזאוליט, השומר על מולקולות חנקן. לפיכך, התפוקה כמעט טהורה (95%) O2.


הטכנולוגיה החדשה לא נותרה רק מבוססת חלל לאורך זמן. כבר בשנת 1977, ס 'סנקר וד' זונדלו רשמו פטנט על מכשיר תעשייתי עם תפוקה של 100 טון ליום של חמצן בטוהר של 94%. המוצרים צברו במהירות פופולריות במתקני הבריאות. המכשיר לא רק מייצר חמצן מרוכז מאוד, אלא גם יכול להרוות איתו נוזלים כמו מיצים ומים. התוצאה היא קוקטייל שהוא מאוד בריא ואין לו התוויות נגד רפואיות.

ההיסטוריה של הקוקטייל הסובייטי

על מנת להרוות את דמו של אדם בכמות נוספת של הגז שאנו זקוקים לו כל כך, אין צורך לשאוף אותו. אתה יכול לאכול את זה! ברגע שהוא נמצא בקיבה, הוא נספג בדפנותיו ומופיע בדם ועוקף את דרכי הנשימה. השאלה היחידה היא כיצד להעביר חמצן לקיבה. באותם ימים הרופאים ידעו רק דרך אחת - להכניס אותה דרך צינור. הנוהל הוא, בלשון המעטה, לא נעים. בתחילת שנות ה -60, קבוצה של מדענים, רופאים וביולוגים סובייטים, בהנהגתו של N.N.Sirotinin, פיתחה שיטה עדינה יותר, מבלי לאבד את ההשפעה הטיפולית, שהייתה גבוהה מאוד לריפוי מחלות מסוימות.

הבעיה נפתרה בכמה שלבים. ראשית, קצף מחומצן הוזן לקיבה דרך הוושט. על מנת לא לייבש את הוושט, האוויר הופעל את הגז במכשיר מיוחד. ואז התווסף הסוכן המקציף. עד מהרה החליטו מדענים כי ניתן לאכול את הקצף הסמיך והבריא פשוט בכפית, עם אותה השפעה. כבר בשנת 1968 קצף עם O גבוה2, נאכלים כהליך רפואי בבתי חולים, מרפאות ובתי מרפא. שנתיים לאחר מכן פותח מנגנון והחל לייצרו המוני, שמטרתו ייצור קצף חמצן. המכשיר קיבל את השם "בריאות".

באופן קפדני, זה לא היה רכז, אלא סוכן מקציף. גז לא הופק על ידי סינון אוויר אטמוספרי, אלא הועבר מגליל, צינור, למיכל בעל הרכב מקציף. המוצר המוגמר הועבר לכוס מצינור אחר טבול בקצף.

קוקטייל של זמננו

כדי להכין תרופת פלא זו, מספיק שיהיה לך מקור של O2בין אם מדובר בבלון או רכז, נוזל שתייה כבסיס וחומר המייצר קצף.
בשנות התשעים "המהממות", התחביב למשקאות מעניקים חיים כמעט מת יחד עם ייצורם. עם זאת, בשנת 2006 רופאים רוסים כבר עסקו במחקר מקיף על יעילות ההשפעה על נטילת קוקטיילים של חמצן על גוף האדם. המסקנה הייתה חד משמעית:

 • קוקטייל חמצן אינו יעיל כתרופה למחלות הדורשות כמויות משמעותיות של גז;
 • מראה תוצאות מצוינות כאמצעי לשיפור חילוף החומרים, לנרמל שינה, להקל על עייפות, לעורר את מערכות הנשימה והמחזור.

רכז חמצן לכולם

הופעתו של רכז O2 הפך לפיתרון מצוין לבעיות הקשורות לחוסר אוויר צח בדירות ובמשרדים. להביס את הירידה בריכוזיה באוויר על בסיס עירוני (שלא לדבר על ערי מגה) זו משימה קשה ויקרה ביותר.עם כניסתו של מכשיר שימושי זה, התאפשר לספק קיום נוח לעצמך, לילדיך ולהוריך הקשישים במרחב המצומצם של דירות העיר.
בעזרתה, אנשים שפשוט נמנע מהם לחיות ממחלות קשות קיבלו הזדמנות להקל על סבלם ולחזור לחיים פעילים.
האוויר, הרווי ברכיב כזה הנחוץ לנשימה בריאה, מסייע להיפטר מקוצר נשימה, לנרמל את עבודת הלב והריאות ולשפר את הבריאות הכללית.

היתרונות והנזקים שבטיפול בחמצן

לצד מידע אודות היתרונות של טיפול בחמצן, יש שמועות מתמשכות לגבי הסכנות והעדר כל תועלת משימוש בריכוזי חמצן. מישהו מאמין כי שאיפת חמצן מרוכז מאוד או צריכה תכופה של קוקטיילים רוויים היא ממכרת, בדומה להתמכרות לסמים. אחרים קובעים באופן סמכותי כי זה מזיק לנשום תערובת נשימה עם ריכוז גבוה של O2ולהיפך, יותר שימושי לנשום אוויר עם ריכוז אוויר נמוך לאנשים הסובלים ממחלות בדרכי הנשימה.
כמו בכל תרופה, צריכת חמצן דורשת הקפדה על מינון נכון. לטיפול בחמצן אין התוויות נגד. לדברי רופאים, שאיפה ארוכת טווח של תערובת המכילה 60-80% O עלולה לגרום נזק.2, בכמויות העולות על 6-8 ליטר לדקה. עם זאת, הרכז החזק ביותר אינו מספק יותר מ- 5 ליטר גז לדקה. בנוסף, לטענת הרופאים, שאיפת חמצן בריכוז של 100% לא יותר מ -24 שעות לא תזיק יותר מהיפוקסיה.

גם המיתוסים על ההשפעות הרעילות של שאיפה ממושכת של חמצן מרוכז מאוד אינם מחזיקים מעמד. בשאיפה אפילו 100% O2, הגז מתערבב עם אוויר, ונכנס לדרכי הנשימה "מדולל" לריכוז של 30-33%. בכל מקרה, משך המפגשים, קצב הזרימה וריכוז ה- O2, הרופא קובע את החולים הרצויים. לשימוש מוצלח בריכוזים בבית, זה גם לא יזיק להתייעץ עם מומחה. בהתקיים תנאים אלה, תופעות לוואי מזיקות אינן נכללות. מומלץ לרכוש אוקסימטר דופק - מכשיר שימושי מאוד שיקבע במהירות את הרוויה של הדם בחמצן.

איזה רכז עדיף לקנות

על מנת להבין כיצד לבחור את המכשיר המתאים ביותר לכל דרישותיך, עליך לדעת ביתר פירוט מה הם. ישנם הסוגים הבאים של רכזות:

 1. רְפוּאִי;
 2. בֵּיתִי;
 3. אוניברסלי.

מרכז רפואי

למכשירים מסוג זה המאפיינים הבאים:

 • יכול לעבוד מסביב לשעון;
 • ריכוז O2 לא פחות מ 90-95%;
 • פרודוקטיביות - לפחות 5 ליטר לדקה;
 • בעלי יכולת להתאים בצורה חלקה ומדויקת את הזרימה;
 • מצויד באזעקה לניטור פרמטרים של הליך ומצב ציוד.

ציוד זה שייך לקטגוריה של ציוד רפואי מקצועי. משמש במתקנים רפואיים ובריאותיים. לאור תנאי העבודה הנייחים, יש לו ממדים ומשקל העולים במעט על מכשירי חשמל ביתיים ואוניברסלים.

רכזת ביתית

שונה בגודל קומפקטי ובמשקל קל. התפוקה נעה בין 1 ל -5 ליטר / דקה. ריכוז O2 מגיע לערכים מקסימליים של 90-93% בזרימה המינימלית, ויורד עם עלייתו ל-30-35%. מכשירי חשמל ביתיים הם בדרך כלל לא יקרים ולא מיועדים למטרות טיפוליות. הם משמשים כציוד להקלה על תסמונת העייפות, לשיפור השינה, להכנת קוקטיילים.

חָשׁוּב! רכזות ביתיות מסוימות, כגון Airsep Freestyle 3, אינן נחותות ממרכזי הרפואה. מכשירים קומפקטיים במשקל של לא יותר משלושה קילוגרמים מחזירים אנשים עם מחלות ריאות או לב וכלי דם קשות לחיים פעילים. ניתן לענוד אותם על חגורה או לשאת אותם ברכב. העלות שלהם גבוהה מאוד, אבל ההזדמנות לחיות באופן פעיל שווה את זה.

רכזת אוניברסלית

מכשירים מסוג זה הם צלב בין מכשירים רפואיים למכשירים ביתיים. המאפיינים שלהם מאפשרים להשתמש בהם במוסדות רפואיים ובבית. הם מתאימים גם לבר חמצן.

קריטריונים לבחירה

איזה רכז חברה עדיף לקנות

 1. חָמוּשׁ. חברה רוסית עם ייצור בסין. רכזי בית חמושים הם באיכות טובה ובמחיר משתלם.
 2. Ergopower. החברה הסינית מייצרת רכזות ביתיות איכותיות. הדגמים שלה מאופיינים ברמות רעש נמוכות. המשתמשים מדברים היטב על המוצרים של חברה זו.
 3. אטמונג. חברה גרמנית, אחת הספקיות העיקריות לשוק הרוסי של ציוד רפואי וציוד חמצן: רכזים, גנרטורים, צילינדרים, קוקטיילים ואביזרים. הפופולריות של דגמי החברה מבוססת על איכות גרמנית גבוהה, אמינות ופונקציונליות.
 4. ביטמוס. החברה הגרמנית הינה ספקית של ציוד רפואי איכותי. דגמים פופולריים של חברה זו מבוקשים בכל רחבי העולם, הודות לאיכותם ולרב-צדדיות המעולה שלהם.
 5. Invacare. החברה האמריקאית מובילה בעולם בייצור ציוד רפואי. הוא רואה את משימתו העיקרית בהבטחת חיים פעילים לאנשים הסובלים ממחלות קשות. רכזיה מבוקשים כל הזמן בכל רחבי העולם.

זו לא הרשימה המקיפה ביותר של היצרנים הטובים ביותר, והיא נמשכת ונמשכת. דגמים סיניים זולים מתאימים למכשירי חשמל ביתיים. משמש לעתים קרובות ב oxybars. דגמים יקרים יותר של מותגים גרמניים ואמריקאים נבדלים על ידי צדדיותם, פונקציונליות רחבה, איכות גבוהה ומחירים זהים. הם משמשים במוסדות רפואיים וכבתי בית. איזו חברה לקנות רכז תלויה באילו יעדים הקונה רודף ובאיזה תקציב יש לו.

על מה עוד צריך לשים לב

ביצועים

מכשירי חשמל ביתיים מיוצרים בנפח של 1 עד 3 ליטר / דקה. זה די מספיק להליכים מונעים ולהכנת קוקטיילים.

חָשׁוּב! ציוד להכנת קוקטייל - קוקטייל, אינו כלול בערכת המשלוח ויש לרכוש אותם בנפרד.

ריכוז מוצר סופי

מודלים רפואיים ואוניברסאליים "מסננים" את האוויר לריכוז של O2 ברמה של 80-95%, ופרמטר זה אינו תלוי בביצועי המכשיר. מכשירי חשמל ביתיים זולים מספקים ריכוז גבוה של המוצר הסופי בזרימה מינימלית של 1.0 ליטר / דקה. בתפוקה מקסימאלית, ערך זה אינו עולה על 35%. מודלים של טיפול נבדלים בריכוז גבוה של 90-95%, ללא קשר לקצב הזרימה, לנוכחות פונקציות של התאמת ביצועים עדינה וחלקה ובקרת תפעול בטוחה.

בחירת מודל לפי רמת רעש

מודלים ביתיים זולים מאופיינים באינדיקטורים של 50-55 dB. בהתחשב בכך שרמת 45 dB נתפסת על ידי האוזן האנושית כשיחה שקטה, אינדיקטור כזה מצביע על כך שהמכשיר רועש למדי. דגמי אמצע הטווח רועשים ב 45 dB. הדגמים האוניברסאליים האיכותיים והיקרים ביותר עובדים בשקט רב, עם 36 ואפילו 35 dB. אלה המדדים הטובים ביותר.

בחירה לפי מחיר

הכל פשוט כאן. מכשירים רב תכליתיים ומקצועיים הם יקרים ויקרים מאוד. משק בית וחשמל נמוך נמכרים במחירים סבירים למדי, אך הם אינם מיועדים להליכים רפואיים ומשמשים למטרות מניעה, במאבק נגד עייפות ושינה לקויה. מחיר הרכישה תלוי במטרת המכשיר, במאפייניו ובפונקציונליות שלו.

לפני רכישת רכז חמצן, נסה לברר מידע נוסף על מכשירים אלה. הקשיבו לעצות ולעצות של רופאים. קרא בעיון את תיאור המוצר וההוראות בכדי לדעת כיצד להשתמש בו. גלה כמה עולה הגרסאות השונות של המכשירים. רכישת רכז היא השקעה בבריאות שלך. אל תתקמצנו בזה.

דירוג רכזי חמצן איכותיים

11.YS 100

את הסקירה שלנו פותח הדגם הסיני YS 100, שנחשב לתקציבי ביותר בשוק המקומי. המכשיר אינו מתאים למתקנים רפואיים. בשביל זה הוא חלש למדי. גז רווי עד 90% מופק רק בקיבולת מינימלית השווה ל -1.0 ליטר / דקה. עם עלייה בתפוקת המוצר המסונן ל -5 ליטר / דקה, הריכוז יורד ל -40%. כאשר מחלק 3 ליטר / דקה, המשתמש מקבל ריכוז של 60% O2... המכשיר יהיה שימושי כמכשיר ביתי לטיפול באוקסיציה קצרת טווח, עם פונקציה של הכנת קוקטייל. בהקשר זה, ניתן להשתמש בו גם ב- oxybar. בנוסף, האוויר בתקופת ההעשרה עובר סינון נוסף, ומנקה אותו מאבק וחיידקים מזיקים. המוזרויות של הפעולה כוללות משך זמן קצר של עבודה רציפה. לאחר כל שעת פעולה, המדחס צריך "לנוח" לפחות חצי שעה. מודל לא רע לשימוש ביתי. העלות הממוצעת של המוצר היא 12,900 רובל.

YS 100

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • קַל;
 • עם מחיר משתלם;
 • קל לתפעול.

חסרונות:

 • תפוקה נמוכה;
 • משך המחזור הרציף אינו עולה על 60 דקות.

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
YS 100 סיןרכז חמצן ביתי. תפוקה מרבית - 5 ליטר / דקה. הריכוז משתנה בהתאם לפרודוקטיביות בטווח שבין 40% ב -5 ליטר / דקה. עד 90% ב -1 ליטר / דקה. מידות - 260x215x370mm. משקל - 5.5 ק"ג. ספק כוח מ -220 וולט. רעש במהלך הפעולה אינו עולה על 45 דציבלים. לחץ חמצן אינו עולה על 0.6 בר. הספק - 90W12,900 רובל

10. Ergopower ER-200

מכשיר תקציב נוסף המיוצר בסין הוא Ergopower ER-200. בשונה מ- YS 100, המכשיר יכול לייצר חמצן ברציפות למשך קצת יותר זמן, אך לא יותר משעתיים, ולאחר מכן עליכם לקחת הפסקה של 30 דקות. מבחינת ביצועים ורוויית זרימה, זה לא שונה מהמודל הקודם בסקירה שלנו. אותם 90% לייצור גז עד 1 ליטר / דקה, 60% ב -3 ליטר לדקה, ו -40% ב -5 ליטר / דקה. לא מתאים להליכים ארוכי טווח לחולים קשים. זה יכול להיות שימושי להליכי נשימה קצרי טווח שקבע רופא, להכין קוקטיילים ולפעול באוקסברי. מחיר ממוצע: 17,900 רובל.

Ergopower ER-200

יתרונות:

 • מידה קטנה;
 • משמיע מעט רעש;
 • תצוגה אינפורמטיבית גדולה;
 • היכולת לתכנת את פעולת המכשיר לפי זמן;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • משך זמן קצר של עבודה רציפה.

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
Ergopower ER-200 סיןרכז חמצן ביתי. מייצר עד 5 ליטר חמצן לדקה. הריכוז מווסת בהתאם לכמות הגז המיוצר: 90% ב -1 ליטר לדקה; 60% ב -3 ליטר / דקה; 40% ב- 5 ליטר / דקה. מידות - 260x215x370mm. משקל - 5.5 ק"ג. מופעל על ידי AC 220V. הספק 90 וואט. לחץ החמצן המרבי אינו עולה על 0.6 בר.17,900 רובל

9. ארמד 7F-1L

את השורה השמינית בדירוג תופס נציג אחר של הממלכה התיכונה, דגם Aramed 7F-1L. הביצועים שלו מסומנים בשם - ליטר לדקה. ברור שמכשיר זה לא יתאים לסיוע לחולים עם צורות קשות של מחלות ריאות וכלי דם. זה יעזור להיפטר מתסמונת העייפות במשרד. זה יהיה שימושי בבית, ישפר את רווחתם של כל בני הבית, צעירים ומבוגרים. שימושי לבעלי ברים להכנת קוקטיילים. בהיעדר כוח, המכשיר ייתן אות אזעקה. כאשר לחץ יציאת הגז עולה מעל הערך שנקבע, שסתום הפגת החירום יפעל. הימצאות אבק ומסנני חיידקים מבטיחה שהמשתמש נושם אוויר נקי ומחומצן. מחירו הממוצע הוא סביר למדי ומסתכם ב -19,300 רובל.

ארמד 7F-1L

יתרונות:

 • מידה קטנה;
 • ריכוז O2 — 93 %;
 • מסך ברור גדול;
 • רמת רעש לא יותר מ 45 dB;
 • היכולת לתכנת עבודה בזמן.

חסרונות:

 • תפוקה נמוכה;
 • משקל 16 ק"ג.

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
חמושים 7F-1L רוסיהרכז חמצן לשימוש ביתי. מיוצר בסין. ניתן להשתמש בבית הספר ובגן. מייצר עד 1 ליטר חמצן בריכוז של עד 93%, תוך דקה. רעש במהלך הפעולה אינו עולה על 45 dB. ספק כוח ראשי 220 וולט. לחץ המדחס אינו עולה על 0.45 בר. מידות המכשיר הן 360x280x505 מ"מ. משקל - 16.1 ק"ג. להכנת קוקטייל חמצן עליכם לרכוש ציוד נוסף - קוקטייל ארמד.19,300 רובל

8. קאנטה HG3-W

את השורה השביעית תופסת הדגם הסיני Canta HG3-W. הקל והקומפקטי ביותר מכל המכשירים הסיניים, הוא אינו תופס מקום רב בחדר. נרכש לבית, הוא יראה את עצמו היטב עם נהלים קצרים למניעה ולשיפור הבריאות. מושלם להכנת קוקטיילים בבית וב- oxybar. התפוקה מוסדרת בטווח שבין 0.5 ל -5 ליטר לדקה, וריכוז ה- O2 מגיע למקסימום ב"מהירות נמוכה ". כציוד רפואי, הוא אינו מתאים לטיפול רציני, שכן בתפוקה מרבית של 5 ליטר / דקה, הרוויה O2 יהיה רק ​​38%. נוח לתפעול. יש לו תאורת לילה ותצוגה, מצויד בטיימר. מחיר ממוצע: 27,900 רובל.

קאנטה HG3-W

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • קַל;
 • עיצוב מסוגנן;
 • תאורה אחורית, תצוגה וטיימר.

חסרונות:

 • צריכת חשמל נמוכה;
 • מחיר גבוה למכשיר בעל צריכת חשמל נמוכה.

דוגמנית / מולדת של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
קאנטה HG3-W סיןרכז חמצן ביתי. מידות - 324x199x320 מ"מ. משקל 6 ק"ג. מייצר 0.5 עד 5 ליטר חמצן בריכוז של 30 עד 90%. מופעל על ידי 220V. לחץ החמצן אינו עולה על 0.41 בר. רעש בתוך 45dB. ציוד נוסף נרכש להכנת קוקטיילים.27,900 רובל

7. Atmung Oxybar אוטומטי

המנגנון מתוצרת גרמניה מדורג במקום השישי בדירוג. משקל 5.2 ק"ג, זהו אחד המכשירים הקלים ביותר בשוק המקומי. הוא לא גדול יותר מתיק יד בגודל. עם זאת, כוחו מאפשר לך להפעיל אותו מסביב לשעון! התפוקה של הדגם מגיעה ל 6 ליטר / דקה, הרוויה משתנה בהתאם לפרודוקטיביות המווסתת, בטווח שבין 30 ל -90%. רמת הרעש מופחתת ל -40 דציבלים, מה שמאפשר שימוש במכשיר בלילה מבלי להפריע לישון הלובש. הדגם מצויד בתאורת לילה, מסך ושלט רחוק, המסוגלים להפוך את האוויר בחדר לנשימה יותר. אפשרות מצוינת לדירה קטנה. ניתן להשתמש בו אפילו ברכב. היצרנים דאגו לנוכחות מהפך רכב בערכה. המחיר הממוצע של הדגם הוא 26,400 רובל. לטענת הקונים מדובר ביחס מצוין של מחיר, איכות ופונקציונליות.

Atmung Oxybar אוטומטי

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • קל;
 • עיצוב מסוגנן;
 • מהימנות;
 • היכולת לעבוד מסביב לשעון;
 • מהפך רכב כלול.

חסרונות:

 • פרודוקטיביות נמוכה בריכוז O מקסימלי2.

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
Atmung Oxybar Auto / גרמניהמידות -32.5x16.5x30.2 ס"מ. משקל - 5.2 ק"ג. רמת הרעש אינה עולה על 40 dB. ספק כוח חשמל 220V. צריכת חשמל 115 וואט. ריכוז החמצן נקבע על ידי המשתמש בהתאם לביצועים בטווח שבין 30 ל -90%, עם לחץ נמוך מ -1.0 בר. התפוקה מגיעה ל 6 ליטר / דקה.26400 רובל

6. מרק 5 נובו לייט

במקום החמישי נמצא הדגם האמריקאי מארק 5 נובו לייט. זהו מכשיר חזק וקומפקטי, המסוגל לייצר בין 0.125 ל -5 ליטר חמצן בריכוזים של 90 עד 93%, תלוי בביצועים, במהלך פעולה מסביב לשעון. היזמים השיגו הפחתה ברמת הרעש במהלך הפעלת המכשיר עד 40 dB. כאשר הריכוז יורד מתחת ל 85%, המכשיר יודיע על כך למשתמש באמצעות אזעקות קול ואור. שעות הפעילות מנוטרות על ידי דלפק מובנה. המכשיר משמש במוסדות רפואיים, במרפאות וטרינריות, כמכשיר ביתי, כולל להכנת קוקטיילים. המחיר הממוצע הוא 55,600 רובל.

מארק 5 נובו לייט

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • חזק ואמין;
 • ריכוז ופרודוקטיביות גבוהים;
 • שימוש במוסדות רפואיים ובחיי היומיום.

חסרונות:

 • המחיר "נושך".

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
נידק מארק 5 נובו לייט ארה"ברכז חמצן ביתי, עם קצב זרימה של 0.125 עד 5 ליטר לדקה, עם ריכוז חמצן מרבי של עד 90%. מופעל על ידי 220 וולט, עם הספק מרבי של עד 290 וואט. לחץ החמצן אינו עולה על 0.5 בר. מידות 580x350x220 מ"מ. משקל - 13.6 ק"ג. ציוד נוסף: אזעקה מפני הפרה של מצבי פעולה; חשבונאות שעות עבודה. 55600 רובל

5. פיליפס Respironics Everflo

השורה הרביעית בדירוג תופסת פיליפס Respironics Everflo מתוצרת אמריקה. דגם חזק מאוד המסוגל "לסנן" 5 ליטר חמצן בריכוז של 93% בדקה. בניגוד למכונות בעלות הספק דומה, משתמשי Philips Respironics Everflo יכולים להתאים את הזרימה מ 0.1 ליטר לדקה. זהו נכס בעל ערך, מכיוון שזרם חזק של אוויר מועשר אינו מתאים לכל מטופל. כאשר הריכוז יורד, יופעלו התראות אור ושמע. למכשיר בעל הספק דומה יש לדגם משקל נמוך יחסית - 14 ק"ג. זהו המכשיר הקל ביותר בקטגוריה שלו. מצויד באחיזה נוחה, קל לנשיאה והובלה על גלגלי גוף מכוונים באופן חופשי. המחיר הממוצע של המכשיר הוא 74,000 רובל.

פיליפס Respironics Everflo

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • מהימנות;
 • ביצועים גבוהים;
 • ריכוז גבוה של המוצר הסופי;
 • ניידות;
 • אפשרות לוויסות זרימה חלקה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
פיליפס Respironics אברפלו ארה"ב רכז חמצן ביתי. ייצור - עד 5 ליטר לדקה. ריכוז - עד 93%. רעשים - עד 45 dB. ספק כוח מ -220 וולט חשמל - 295 וואט. מידות - 580x380x240mm. משקל - 14 ק"ג. בנוסף: היכולת להתאים את הביצועים בצורה חלקה; איתות לירידה בריכוז.74,000 רובל

4. Invacare PerfectO2

שלושת מובילי הדירוג נפתחים על ידי הדגם של המותג האמריקאי Invacare PerfectO2, תוצרת גרמניה. התקן רב-תכליתי רב-עוצמה זה שימש בהצלחה במסגרות קליניות וביתיות. משתמשים הסובלים ממחלות ריאה קשות משאירים את הביקורות הטובות ביותר בנושא. פריון - 5 ליטר לדקה, ריכוז O2 - בין 87 ל -95%. אחד המכשירים השקטים ביותר, עם רמת רעש של לא יותר מ 36 dB. בעזרתו ניתן למלא צילינדרים. לנוחות השימוש, הדגם מצויד במסבי גלגלים, מחווני בטיחות מאפשרים לזהות ולסלק תקלות שנוצרו. נוכחותו של לוח בקרה נוח מקלה על הפעלת המכשיר. להכנת קוקטיילים רוכשים קוקטייל. מחירו הממוצע הוא 74,500 רובל.

Invacare מושלם O2

יתרונות:

 • כּוֹחַ;
 • ביצועים גבוהים;
 • רב תכליתיות (מתאים לבתי חולים ולשימוש ביתי);
 • היכולת לתדלק צילינדרים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
Invacare PerfectO2 ארה"ב רכז חמצן ביתי. מיוצר בגרמניה. מידות 580x380x310 מ"מ. משקל 20 ק"ג. מייצר עד 5 ליטר חמצן. ריכוז - יותר מ 90% בביצועים מקסימליים. לחץ לא יעלה על 0.4 בר. רעש במהלך הפעולה אינו עולה על 40dB. הספק מרבי 300 וואט. בנוסף: אזעקה במקרה של חריגות מהמצבים הקבועים מראש.74,500 רובל

3. Bitmos OXY-6000 (6L)

השני בדירוג שלנו הוא המכשיר מ- Bitmos OXY-6000 (6L) מגרמניה. הדגם הוא אחד ה"טובים ". פרודוקטיביות 6 ליטר / דקה היא מהגדולות ביותר. מבחינת רמת הרעש שלא תעלה על 35 dB, התחנה היא מהשקטות ביותר. ריכוז החמצן של 95% הוא מהגבוהים ביותר. הדגם מצויד במספר הגדול ביותר של אינדיקטורים המעידים על כשלים ותקלות. החיישנים שולטים:

 1. קצב זרימה.
 2. ריכוז חמצן.
 3. טֶמפֶּרָטוּרָה.
 4. זמינות מזון.
 5. תקלה במעבד.

Bitmos OXY-6000 (6L) נמצא בשימוש נרחב במוסדות רפואיים וכתחנות ביתיות למשתמשים הסובלים מהיפוקסיה, מחלות ריאות וכלי דם. המחיר הממוצע של המכשיר הוא 105,000 רובל.

Bitmos OXY-6000 (6L)

יתרונות:

 • ביצועים גבוהים;
 • ריכוז גבוה של O2;
 • רמת רעש נמוכה;
 • חומר איכותי;
 • תצוגה אינפורמטיבית;
 • רב תכליתיות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
Bitmos OXY-6000 (6L) גרמניה התפוקה של המכשיר היא עד 6 ליטר לדקה. אחוז תכולת החמצן תלוי בפריון: עד 4 ליטר / דקה - 95%; מ -4 עד 5 ליטר / דקה - 85%; מ 5 עד 6 ליטר / דקה - 75 ליטר / דקה. התפוקה נקבעת על ידי המשתמש, עם תואר של 0.1 ליטר / דקה. מערכת האזעקה מודיעה למשתמש על שינויים במצב ההפעלה של המכשיר באמצעות הנפקת אותות קול שונים. הוא מופעל מרשת 220 וולט וסוללת 12 וולט. במידות של 520x203x535 מ"מ, המכשיר אינו תופס מקום רב בדירה. ידית וגלגלים קטנים מסופקים להקלת התנועה.105,000 רובל.

2. איירספ פריסטייל 3

המקום הראשון וביקורות הלקוחות הטובות ביותר ראויים בצדק ל- AirSep Freestyle האמריקאי 3. קיבולתו אינה עולה על 3 ליטר לדקה בריכוז חמצן של 90%. למכשיר מידות קומפקטיות מאוד ומשקלו אינו עולה על 2.21 ק"ג. המכשיר המחובר לרשת 220 וולט יכול לעבוד מסביב לשעון. בנוסף, הספק מסופק משתי סוללות 12 וולט, מה שמאפשר לו לעבוד באופן אוטונומי במשך 8.5 שעות. נוכחות תיק נוח, רצועות מותניים וכתפיים מאפשרות לך לשאת אותו איתך, בטיול, בדרך לא לעבודה ובחזרה, לביקור בתיאטראות ובמוזיאון. אנשים צמודים. מסיבות בריאותיות, למכשירים נייחים, לרכוש אותם, הם מקבלים את ההזדמנות לחזור לחיים פעילים. הצינור, שמונח על האיחוד המסתובב, אינו מגביל את תנועות הלובש. אם מסיבה כלשהי מתרחש הניתוק שלהם, האזעקה תודיע על כך באופן מיידי למשתמש. ניתן לחבר את המכשיר לאספקת חשמל לרכב. העלות הממוצעת שלה היא 260033 רובל.

3 סגנון חופשי AirSep

יתרונות:

 • קומפקטיות וקלילות;
 • ניידות מדהימה;
 • ריכוז גבוה של המוצר הסופי;
 • ביצועים מספקים לשימוש רציף למטרות רפואיות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

דגם / מקום הולדתו של המותגמפרטיםמחיר ממוצע
איירספ פריסטייל 3 ארה"ב רכז חמצן נייד. מייצר 3 ליטרים של 90-95% חמצן לדקה. המכשיר מבחין בין שאיפת הנשיפה לנשיפה ומספק אוויר מועשר בחמצן רק בזמן שאיפה. ספק כוח מרשת 220 וולט וסוללת 12 וולט. רעש המכשיר בזמן הפעולה אינו עולה על 55 דציבלים. עם מידות של 21.8x15.5x9.1 ומשקלו 2 ק"ג, המכשיר מתאים ללבישה מתמדת, אשר בערכה מסופקת חגורה מיוחדת במשקל 0.8 ק"ג. המשקל הכולל של המכשיר הוא 2.8 ק"ג.260033 רובל

1. חמושים 8F-1

מודל אלגנטי זה מהווה אמצעי מניעה למחלות שכיחות הקשורות למחסור בחמצן בדם. רכז חמצן זה יהווה את הפיתרון האידיאלי לבית, ינרמל את בריאותם של בני המשפחה וישלים בצורה הרמונית את סגנון החדר.

8F-1 המזוינת תפנה לילדים צעירים, מכיוון שהיא מאפשרת לכם להכין קוקטיילים חמצן בריאים על בסיס משקאות ומיצים. כל המידע הדרוש לך מוצג על גבי מסך LCD בהיר, המוערך על ידי משתמשים עם בעיות ראייה.

אפשרויות המפתח נשלטות מרחוק, מכיוון שהחבילה מכילה שלט אלחוטי. האות משודר במרחק של עד 5 מטרים. התפוקה של ה- 8F-1 החמוש היא 1 ליטר לדקה, וזה מספיק למניעת סחרחורת, עייפות כרונית ומחלות הקשורות למערכת הלב וכלי הדם.

רכזת זו בולטת בתחרות על הרכבה אמין ביותר וחיי שירות ארוכים שלה, שלדברי היצרן הם 10 שנים. המודל בטוח לחלוטין בתפעול, אולם תכונות העיצוב שלו אינן כוללות את הצורך להשתמש בבלוני חמצן. ניתן להשתמש במכשיר זה, בנוסף למטרתו הישירה, גם להכנת קוקטיילים חמצן בריאים. הם תוספת נהדרת לארוחת הבוקר וגם דלים בקלוריות. בין היתר, הקוקטיילים הללו פופולריים מאוד בקרב ילדים.

 

עיצוב חיצוני לקוני חדשני, קומפקטיות וגורם צורה קפדני של המארז ישלימו באופן אידיאלי את פנים בר החמצן, הדירה, הבית, חדר הכושר או מכון היופי.

כל מה שנחוץ לתפקוד התקין של המכשיר במשך שנים רבות הוא החלפת המים במכשיר האדים לאחר כל הליך, כמו גם לנקות את המסנן אחת ל -6 חודשים.

המחיר הממוצע הוא 23,900 רובל.

רכז חמצן חמוש 8F-1

יתרונות:

 • בגודל קטן;
 • עיצוב אלגנטי, מה שהופך את הדגם למתאים לכל סגנון חדר;
 • משמש כפתרון מניעה מצוין למניעת מחלות הקשורות למחסור בחמצן בדם;
 • אתה יכול להכין קוקטיילים חמוצים בריאים על בסיס משקאות פירות או מיצים;
 • מסך LCD גדול עם תאורה אחורית בהירה;
 • שלט רחוק אלחוטי כלול;
 • ביצועים גבוהים;
 • אמינות הרכבה גבוהה;
 • חיי שירות ארוכים.

חסרונות:

 • לא זוהה.

אדם נושם - זה אומר שהוא חי. כדי לנשום, הוא זקוק לאוויר נקי עם תכולת חמצן מספקת. ואם עבור תושבי הכפר זו לא בעיה, תושבי העיר עצמם צריכים לדאוג כיצד להפוך את האוויר למתאים לנשימה בריאה. שמור על עצמך ויקיריך. קנו רכז חמצן ונשמו עמוק יותר עם כל המשפחה שלכם. הסקירה שלנו תעזור לכם להימנע מטעויות בבחירת דגם אמין בכל טווח מחירים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *