הקיאקים הטובים ביותר לפעילויות בחיק הטבע בשנת 2020

0

הגעת הקיץ לקטגוריה מסוימת של אנשים מתיישבת עם חופשה. ימי עבודה מהירים מאטים את התנועה והמנוחה המיוחלת מגיעה. בשלב זה, הם מרבים לנסות משהו חדש ולנסות להטעין את עצמם בחיוב ובאנרגיה לשנה הבאה עד למקסימום. הפופולריות של פעילויות חוצות, כולל קיאקים, גוברת מדי יום. זה מקל על ידי גל של רגשות חיוביים במהלך השיעורים ותמיכה בכושר הגופני. זה גם מרהיב ופופולרי.

מידע כללי על קיאקים

שייט בקיאקים הוא אחד מסוגי הפעילויות בחיק הטבע. שיעורים יאפשרו לך לשכוח את הבעיות שלך לזמן מה, לזרוק את השליליות המצטברת ולקבל את המטען המרבי של רגשות חיוביים. להיות אחד עם הטבע משפיע לטובה על הבריאות הכללית. שייט בקיאקים הוא טיול על סירת מים פתוחים מיוחדת באותו שם. השיעורים יכולים להיות בודדים או קבוצתיים. בניגוד לתפיסה מוטעית נפוצה, אין צורך לבחור בירידות קיצוניות לאורך נהרות ההרים. מותר לטיולים מדוד וטיולי הליכה לאורך המים הרגועים של נהרות, אגמים וים.

פעילות נותנת רגשות ורשמים בלתי נשכחים שלא ניתן להשיג באמצעות ריצה או רכיבה על אופניים. לאלמנט המים השפעה מיטיבה על בני האדם.

מתאים לאנשים עם כל רקע. קצב הליכה מדוד יעניין את מי שלא עסק בעבר ברצינות בספורט, ומנוסים יוכלו לארגן שחייה מהירה. זה יעניק לגוף פעילות גופנית אירובית, יישרף עודף משקל ויהפוך אותו לסובלני יותר.

קשה להעריך יתרונות את הקיאקים. המתרגלים חווים עלייה במצב הרוח הרגשי הכללי שלהם ונעשים גמישים יותר וגמישים יותר. אנשי מקצוע מציינים כי קיאקים:

 • עוזר להרזיה ולהגדיל סיבולת;
 • בונה שרירי ליבה: רובם טועים, מתוך אמונה שרק זרועות מעורבות בחתירה, רמת עומס נמוכה מתבצעת כמעט על כל שרירי הגוף, שרירי העיתונות, הגב והרגליים מעורבים באופן פעיל בתרגילים;
 • יוצר את המכבש, מכשיר את הישבן והגב התחתון: חתירה מלווה בתנועת ההנעה מצד אחד למשנהו, בשביל זה כל פלג הגוף העליון מעורב;
 • עמידות בלחץ גוברת: טיולים בטבע, בשילוב מלמול שלווה של מים ואוויר צח, יעזרו להשליך את כל השליליות המצטברת ולהשיג שקט נפשי;
 • מניעת מחלות לב וכלי דם: עלייה הדרגתית בקצב תאלץ את שריר הלב להתכווץ באופן פעיל יותר ובכך לאמן אותו, חשוב להגביר את העומס בהדרגה, ניתן להשוות את ההשפעה להליכון או לאופניים, התבוננות בנוף המהפנט תשמש כטיעון נוסף להתחלת שיעורים;
 • השפעה על בריאות הנפש: פעילות גופנית מקדמת שחרור אנדורפינים, תוך הגברת ההערכה העצמית, הביטחון והמצב הרוח, אלו שמתאמנים באופן קבוע פחות רגישים להשפעות השליליות של דיכאון ומצב רוח רע;
 • סיפוק מוסרי: חתירה נותנת הזדמנות להרהר ביופי הטבעי, שאינו מכביד על ידי אנשים, טוב להקפיד על הרגלים של ציפורים ובעלי חיים על קיאק, העיסוק בכל המשפחה מסייע לחיזוק הקשרים בין הורים לילדים;
 • השפעה חיובית על הבריאות הכללית, הספורט מנרמל את לחץ הדם ומייצב את הלב, רמות הכולסטרול חוזרות לנורמה, רמות הסוכר בדם מווסתות וסיבולת כללית עולה;
 • להרזיה: עיסוק בפעילות גופנית מסייע בשריפת קלוריות בכמויות גדולות. הליכה ארוכה תשרוף עד 100 קלוריות.

מה הם?

אי אפשר לדמיין את העיסוק בספורט זה ללא התכונה העיקרית שלו, כלומר קיאק. וכאן לאדם יש בחירה: להירשם לחלק מהכיוון המתאים וללמוד בקבוצה עם הציוד המסופק, או לרכוש אותו לשימוש אישי. לשני הפתרונות יש צדדים חיוביים ושליליים. אנשים עובדים עסוקים אינם יכולים להרשות לעצמם להשתתף במדור, מכיוון שברוב המקרים פשוט אין להם מספיק זמן. במקרים כאלה העדיפות היא לקנות קיאק אישי. הפתרון יאפשר לכם לנוח את גופכם ונשמתכם בטבע בזמן נוח.

יש לגשת לרכישה בצורה מושכלת ומוכנה בקפידה. הדבר הראשון שיש להבין הוא מהי הרכישה העתידית.

קיאק מודרני הוא סירה באורך של 2.7 עד 5 מטר ורוחבה של 50 עד 80 ס"מ.

הקצה 1-, 2- ובמקרים נדירים 3 מושבים. מיוצר מפוליאתילן, סיבי פחמן וחומרים מרוכבים. ההיסטוריה של יצירת הקיאק קשורה לעמים הארקטיים של האסקימואים והאלוטים. הם כיסו מסגרת עץ או עצם עם עורות של בעלי חיים שנהרגו בציד (בקרב העלואים זה נקרא קיאק).

מקומו של החותר מכוסה בסינר מיוחד. זה מונע חדירת מים פנימה גם במהלך התהפכות, פתרון קונסטרוקטיבי כזה מגביר את בטיחות התנועה. נותן לחותר את ההזדמנות לבצע הפיכה אסקימואית (הסירה מפולסת ממצב הפוך).

תלוי בסוג הבנייה, ישנם:

 • לא מתקפל. מארז פלסטיק קשיח הוא מאפיין אופייני. הם עשויים ABS ופיברגלס, פוליאתילן, סיבי פחמן. יש להם דיור סגור. ביצועי הנהיגה הטובים ביותר ויכולים להחזיק הכי הרבה הילוך. מצויד בתא מטען אטום לאחסון קל. עמידות בפני בלאי ועמידות גבוהה תרמו לרכישת אמון בקרב אוהדי התנועה על פני המים. לקיאקים איכויות בידוד תרמי גבוהות. אם תרצה, מותר לטייל גם בקווי הרוחב הארקטי. שקעים קטנים ניתנים להסרה בחום גבוה. אם המקרה נפגע בעונה הקרה, יש לחמם את המקום הזה עם מייבש שיער או לחלל אותו במים חמים. חתירה כוללת את כל קבוצות השרירים. מגע של חמש נקודות בין גוף לכלי מעביר את האינרציה של כל הגוף. במילים אחרות, לא רק כוח הידיים מעורב בתנועה, אלא גם הגב והרגליים. בסירה שאינה ניתנת להפרדה קל יותר להיכנס לסיבובים חדים ולעשות הפיכה אסקימואית. מוביל שוק.
 • מסגרת (מתקפלת). חומר סינטטי עמיד למים נמתח מעל מסגרת המתכת. החלטת תכנון זו השפיעה על קשיחות הספינה. החיסרון ניכר בבירור כאשר העור משפיע תחת השפעת גורמים שונים. מורגשת תגובה חריפה במפרקים. כתוצאה מכך, הגוף האמורפי מפחית את הטיפול ואת המהירות. ההרכבה לא אורכת זמן רב וזמינה לכולם. היתרון העיקרי של העיצוב הוא תחבורה נוחה. רוב הקיאקים ממדינות חבר העמים משתמשים בסירות מסגרת, מכיוון שנוח לנוע איתם.
 • מתנפח. במובנים רבים הם דומים לסירות PVC קונבנציונליות, אך ארוכות וצרות יותר. הם יכולים לשאת מטען רב ולמעשה לא לשקוע. כאשר הם מקופלים, הם נוחים להובלה. מבין החסרונות, ישנו נוקשות קטנה על מושב החותר.כתוצאה מכך מורמים את החרטום ואת הירכתיים וביצועי הנהיגה מצטמצמים. קיאקים מתנפחים נשבים ברוח בקלות. כל דחף יכול לשנות מסלול. הכלי אינו יציב לפגיעה פיזית.

תלוי בסוג הנחיתה של החותר, ישנם:

 • לשבת ב. הפיתרון הקלאסי. הספורטאי ממוקם בתוך הסירה עד מחצית הגוף, הרגליים מתחת לסיפון;
 • שב-על-גבי. אלטרנטיבה מודרנית. המאפיין העיקרי הוא המיקום על הגוף, והרגליים הן בחוץ מעל הסיפון. בהקשר זה, יש לו עיצוב גוף שונה לחלוטין. זה דומה למראה לקפסולה אטומה ומצויד בשסתום ניקוז ותא מזוודות. תא הטייס מיוצג על ידי שקע בסיפון. מאפיינים אופייניים: רמת בטיחות גבוהה וכמעט אפס סיכויים לשקוע. אזור השימוש המועדף הוא נהרות רגועים, גופי מים וים עם גלים רגועים. הפיתרון הטוב ביותר למתחילים.

אילו קיאקים יש בהתאם ליעד?

 1. רב היקף לנסיעות ארוכות. הם שקועים במים בחלק קטן. אורך הכלי מגיע ל -4 מ '. בהקשר זה, ספורטאים מכנים אותם גם ליניאריים מכיוון שהם מקפידים על מסלול ישר לאורך הנהר. נפח הסירה מגיע ל 300 - 400 ליטר. הם מתמקדים במסעות ארוכים, במהלכם כל מה שאתה צריך כדי לשאת איתך. קיאקים כאלה נותנים למתחילים ביטחון ביכולות שלהם, מכיוון שבגלל תכונות העיצוב שלהם כמעט בלתי אפשרי להפיל אותו מהמסלול. למרות זאת, צריך להיות זהיר ביותר, התגברות על המפלים בנהר ללא עודף יתר הינה פעילות מסוכנת, וביטחון עצמי מופרז יהפוך למקור לבעיות.
 2. שימוש כללי. המעמד הפופולרי ביותר. הנפח הוא 250 - 300 ליטר, אורכו 330 ס"מ והרוחב הוא 60 ס"מ. קיאק עם נתונים כאלה נכנס בקלות לפניות בקושי משתנה, והסיפון המונמך מבטיח שהייה נוחה. הצייתנית ורגישה לשינוי הקל ביותר במסלול, הסירה תורמת לפיתוח טכניקת הרפטינג לאורך נהרות הרים מהירים. זה יעזור לספורטאים מנוסים לחדד את כישוריהם ולעשות את הצעדים הראשונים למתחילים.
 3. לסגנון חופשי. האורך נע בין 300 ל -340 ס"מ, יש להם צד מעוגל רגיל בקשת האמצעית. האף הוא בדרך כלל נפח, עם סיפון מעוגל. מבחינת מאפייני הריצה, הם דומים למעמד הכללי. ההבדלים נעוצים בכושר תמרון טוב, במהירות נמוכה יותר ובביצועים טובים על פירים וחביות.
 4. אקסטרים. הטכניקה של מעבר מכשולים קשים עברה שינויים משמעותיים. בהקשר זה פותח כלי שונה מהותי. החידוש קיבל אורך של 370 ס"מ ונפח של 300 - 400 ליטר וירכתיים חתוכה עם קשת.
 5. השפריצה של בוטים. משמש אך ורק לביצוע טריקים. הם חתכים שטוחים ומצוידים בקצה חד. בשל הפיתרון הבונה, הספורטאי הצליח לשקוע בשני קצות הסירה. השימוש המוסמך בזרמים, פירים ופחחות וירטואוזיות מאפשר לבעל המקצוע לבצע טריקים בלתי נתפסים. השפריצה של בוטים לא סולחת על טעויות. לא מתאים למתחילים עם זרמים חזקים.
 6. הקצר ביותר. האורך הקטן ביותר מבין כולם (220 ס"מ). נפח הכלי מגיע ל -220 ליטר. סירות עם קו מלא, קשת מעוגלת וירכתיים. האורך הקצר מקל על הפנייה. קל לתרגל את ההפיכה האסקימואית, לשפר את תגובתך ולשחות במים. מבין החסרונות, יש לציין כי הם אינם מפתחים מהירות מספקת לעבור חביות ופירים גדולים. נהרות מסוימים עם פירים גבוהים מאוד וזרמים מהירים יכולים להתגבר רק על ידי קיאקים קצרים.
 7. משלחת. גדול עם יכולת להתגבר על נהרות בעלי קושי נמוך במקומות שאף אחד לא גר בהם. הארוך ביותר (460 ס"מ) והנפח (400 - 460 ליטר). יש להם קל ומוגבלות מוגדרים היטב. הם הולכים טוב בקו ישר, אך מגושמים. יש אפשרות לאבטח עומס בירכת הקשת.
 8. ימי. מטרתם העיקרית היא לנוע בקו ישר על זרמי גאות ושפל. לקיאק כזה חשוב קודם כל מהלך טוב. יש לו מספיק מרחב תמרון. ניתן להשוות את קווי המתאר של הקבוצה הימית לספינות קלאסיות.הסירות מצוידות בפתחי מטען, יכולת לתלות ציוד על סיפון וסוגים שונים של אלמנטים ספציפיים (הרכבה על המצפן וכו '). ישנם דגמים עם מפרש והגה.
 9. אגמים. קבוצת ביניים בין משלחת לים. מיועד לתנועה על מים רגועים.
 10. לגלישה. יש 3 סנפירים מתחת לקרקעית. רק עם קיאק של קבוצה זו ניתן להתגבר על שבירת גלים.
 11. ספורט לחתירה קלאסית. הגדלים נקבעים בתקנים מיוחדים ומוסדרים בקפדנות. הסירות מאופיינות בנפח מינימלי ובקו גליל כמעט ישר, ללא תאים בלחץ. אין רתמות ותומכות בירך. נוצת מתחת למים בירכתיים משמשת לכיוון הכלי. הקיאק נועד לחצות משטחי מים חלקים לחלוטין ללא גלים. בשל היציבות הראשונית הנמוכה שלהם, הם מתאימים רק לאנשי מקצוע מיומנים.

איך לבחור?

לפני שתמשיך ברכישה, יש להגדיר בבירור לאילו מטרות היא נרכשת והיכן ישמש אותה. אין דגם אוניברסלי שמתאים לכל סגסוגת.

אנשי מקצוע ממליצים לשים לב ל:

 • הגודל. יכולת השליטה של ​​האונייה, מהירותה, כושר הנשיאה שלה ויציבותה תלויות במידות.
 • יַצִיבוּת. היא מאופיינת ביכולתה של הסירה להתמודד עם השפעות סביבתיות ולחזור למיקומה המקורי. המחוון תלוי במרכז הכובד ובצורת החלק התת ימי. הפיתרון הטוב ביותר הוא מלבני. המתנפחים הם בעלי הביצועים הגבוהים ביותר.
 • מהלך \ לזוז \ לעבור. המהירות תלויה בצורת, באורך הקיאק ובגל (אם הוא גדול יותר מהסירה, נוצרת התנגדות נוספת). הביצוע מושפע מחלקות התחתית. יש לציין כי אם לחותרים יש סיבולת גופנית רבה, בכל מקרה לא יתעוררו בעיות.
 • יכולת שליטה. הסירה הארוכה נעה בהתמדה במסלול המיועד שלה, אך פונה קשה. אצל הקצרים הדברים שונים לחלוטין, הם ניתנים לתמרון, אך קיום הקורס ידרוש מאמץ רב;
 • טְבִיעָה. רלוונטי למי שמתכנן לצאת לטיולים ארוכים. מתנפח הוא האפשרות המועדפת ביותר אם מאפיין זה חשוב למשתמש.
 • אמינות ואפשרות לתיקון. האפשרות המעשית ביותר היא מתנפחת. מאחר והתיקון מורכב ממריחת טלאי על האזור הפגוע. פלסטיק - יסבול רק ממכות חזקות. Wireframe - ידרוש ידע בטכניקות להעברת המפלים.

הקיאקים הטובים ביותר לדוג

אינטל צ'לנג'ר K1

עשוי מפוליוויניל כלוריד בעל משקל מולקולרי גבוה 0.75 מ"מ עובי. המאפיין העיקרי שלו הוא עמידותו בפני השפעות שליליות של נפט, בנזין, מי מלח, חומרים שוחקים, אור שמש ונזקים מכניים. מורכב משלושה תאים מתנפחים. עם צורה יעילה, הוא יפתח את המהירות המרבית האפשרית. שום דבר לא מונע החלקה.

קיאק צ'ינג'ר אינטקס K1

יתרונות:

 • מחיר נחמד;
 • הצדדים מצוידים בחבל בטיחות;
 • קיל מתחת לתנועה ישרה;
 • משוטים מאלומיניום עם שרוול פלסטיק לחיזוק;
 • מגיע עם תיק להובלה קלה;
 • מתנפח בקלות.

חסרונות:

 • הצבת שסתומים בכוס היא נקודה שנויה במחלוקת;
 • משתמשים רבים מתלוננים על חיי המוצר הנמוכים
 • בגלל המשקל המרבי של 100 ק"ג, זה לא מתאים לכולם.

רוח חופשית "טייגה 340"

מוצר חדש של היצרן המקומי Volny Wind. יחיד ורק לא כבד משקל, מתאים לאוהבי טיולי מים, ציד ודיג. אם תרצה, תוכל לרכוש מושב שני, להקריב את יכולת הנשיאה, ולצאת לטיולים עם חבר או חבר נפש. כאשר הוא מקופל, הוא לא יתפוס מקום רב ולא יגרום לבעיות במהלך ההובלה

זמין בצבעים בהירים והסוואה. האחרון רלוונטי לאניני טעם של ציד וציד.

ריפסטופ באוקספורד עם הספגה מפוליאוריטן מיוחד משמש כקליפה, החלק התחתון מצויד בבד PVC ובבלוני תרמופוליאוריטן מתנפחים על בסיס בד.

קיאק רוח חופשית "טייגה 340"

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • קל;
 • אוניברסליות השימוש;
 • יכולת חוצה-ארץ טובה;
 • הרכבה מהירה;
 • לא תחתית מתנפחת;
 • בנייה דו-שכבתית;
 • לולאות להובלה נוחה של מטענים;
 • החרטום והירכתיים חסינים בפני מתיחה.

חסרונות:

 • המושב השני והסינר אינם כלולים;
 • הבד קשה יותר לכביסה;
 • חול נכנס דרך הרוכסנים להחלפת צילינדרים המונחים בתחתיתם.

ROWER-340 אדום

הדגם המתנפח עם מושב אחד יהפוך לחבר אמין לכל חובבי התיירות והדיג. מבחינת יכולת התמרון, המהירות ומאפייני הריצה האחרים, הוא אינו נחות ממקבילים רבים למסגרת. כאשר הוא מנופח, הוא נכנס לתיק גב ולא מכביד. הטכנולוגיה החדשנית Drop Stitch שימשה ביצירה. הוא מורכב משימוש באלפי חוטי פוליאסטר המושכים יחד את החלל הפנימי ויוצרים עור עמיד העמיד בפני לחץ פיזי.

קיאק ROWER-340 אדום

יתרונות:

 • יכולת תמרון גבוהה;
 • זרוק תפר;
 • ממדים קומפקטיים אינם פעילים;
 • עומס מרבי - 190 ק"ג.

חסרונות:

 • יקר מדי;
 • אתה צריך לקנות מושב שני.

הקיאקים הטובים ביותר לים

אקווה מרינה לאקסו -285

המקרה העמיד בשילוב המרחב הפנימי הנדיב הופכים את אחד הפתרונות הטובים ביותר לספורטאים מתחילים ונלהבים. הרצפה והצדדים העליונים מכוסים בחומר כבד ועמיד. איתו העיצוב נוקשה יותר.

קיאק אקווה מרינה לאקסו -285

יתרונות:

 • חומר PVC מחוזק;
 • צורת V מתנגדת בהצלחה לזרם ושומרת על המסלול;
 • שסתומי בוסטון מספקים שאיבה קלה;
 • מושב מתכוונן עם משענת גב וכרית;
 • מערכת סנפירים לשמירה על מסלול;
 • חופות אטומות למים לנשיאת מטען בחרטום ובירכתיים.

חסרונות:

 • כושר נשיאה - 95 ק"ג;
 • מיוצר בסין.

BIC Sport 20 Kalyma Duo

פיתרון אוניברסלי יאהב את כל חובבי הפעילויות בחיק הטבע. עם קלף נשלף, הצורות אינן נוראיות. ישנם 3 תאים מתנפחים נפרדים לבטיחות מוגברת. ניתן להעביר מקסימום 2 אנשים. המושבים ניתנים להסרה ולהתאמה אישית. הם מצוידים בכיסים שימושיים לאחסון פריטים קטנים.

קיאק BIC Sport 20 Kalyma Duo

יתרונות:

 • אחסון ציוד עם פתחיות אטומות;
 • שסתום ניקוז מובנה;
 • כיס עמיד למים לאחסון הטלפון והמסמכים;
 • משקל 15 ק"ג;
 • עומס מרבי - 200 ק"ג;
 • שסתומי הברגה לניפוח מהיר ודפלציה.

חסרונות:

 • לא נפוץ בחבר העמים.

טריטון "וקטור -1"

מוצרים של החברה הרוסית "Triton LTD". היא מתמחה ביצירת קיאקים וציוד איכותי ייחודי. וקטור -1 הוא מוצר מתנפח מסגרת עם בלוני PVC. הם פועלים כמכולות שאינן ניתנות לשקע ונותנים למבנה קשיחות נוספת. מיוצר עם סיפון סגור.

הדגם קיבל גוף גוף צר וארוך עם חרטום מורם חד וירכתיים. שומר על מסלול ללא דופי. מפתחת מהירות גבוהה על מים רגועים. בחרטום ובירכתיים מצוידים בפתחים אטומים להובלת ציוד.

קיאק טריטון "וקטור -1"

יתרונות:

 • בנייה נוקשה;
 • מונוציל לשמירה על המסלול;
 • משקל - 18 ק"ג;
 • מתקפל לאריזת תרמיל מעשית;
 • יכולת נשיאה גדולה;
 • בד PVC צפוף משמש לתחתית.

חסרונות:

 • הרכבה כבדה;
 • רפידות ירך מוגדלות נמכרות בנפרד.

הקיאקים הטובים ביותר לרפטינג

סוֹלוֹ

מוצרי וולני וטרינר ידועים בכל חובבי הקיאקים הפעילים. היא זכתה לאהבה לתשומת לב לפרטים ואיכות גבוהה. קניון סולו החדש אינו יוצא מן הכלל. דגם הספורט המתוקן, אורכו של הצדדים הוגדל למרווח גדול יותר. קווי מתאר וצמתים מכוונים בעיקר לסגסוגות. הקרקעית המתנפחת מרככת את ההשפעה על האבנים, ומערכת הניקוז העצמי פוטרת מכם את הדאגה היכן לשים את המים שהצטברו כשעוברים את הסף. זוהי בנייה דו שכבתית של בד PVC וגלילים מלאים בגז. פתרון זה מפחית את הסיכון לדקירות, חותך ומצמצם את זמן ההרכבה והפירוק.

קיאק סולו

יתרונות:

 • צורת קשת וירכתיים ייחודית להתגברות קלה על המפלים התלולים, הפירים ומקומות מסוכנים אחרים;
 • מושבים נוחים עם כריות גב;
 • אם אחד הצילינדרים נפגע, הוא לא שוקע בגלל החדר השני המתנפח;
 • הערכה מגיעה עם ערכת rem;
 • מסוגל להחזיק אספקה ​​למשך חודש.

חסרונות:

 • לא הפיתרון הטוב ביותר למשטח שקט, מטושטש מדי.

צרעה ספלאב

יחיד, המתמקד ברפטינג על שיטפונות (קטגוריות A - B) ומפלים (1-3 קטגוריות) נהרות. תחתית מכורבלת עם תא טייס סגור מקרבת את הדגם לקיאקים מתנפחים ומסגרת היברידית. פיתרון כזה אפשר לנו לפתח מהירות גבוהה פי כמה מאשר אנלוגים מתנפחים והציג יכולת תמרון ללא דופי, יציבות, ומקיים את המסלול ללא שום תלונות. המעטפת הגמישה תשמור על צורתה לאחר התנגשות באבנים ובולי עץ. המכולה למטען מיועדת לנסיעה אוטונומית של עד 3 ימים, אם תרכיבו את המזוודות על גבי הסיפון, האספקה ​​תחזיק מעמד עד 3 שבועות.

קיאק צרעה

יתרונות:

 • מְרוּוָח;
 • מושב קשיח עשוי דיקט עמיד בפני לחות, הנע לאורך מדריכים המותקנים על גלילי הצד;
 • בד PVC צפוף לאוויר צפוף משמש ככיסוי;
 • ידיות נוחות וטבעות מתכת להצבת מטען נוסף.

חסרונות:

 • משענת הגב, המונחת על הסד הצלב, נרכשת בנפרד;
 • ייבוש וניקוי הבד גוזל זמן.

צולב צולב

Packcraft הוא פיתוח חדש ביסודו בקרב סירות מתנפחות. המאפיין העיקרי שלו הוא משקלו המינימלי. איתו התחבורה הפכה לנוחה עוד יותר. לאחר כניסה ראשונה לשוק, חברות רבות לוו טכנולוגיה. גם ספלאב לא עמד בצד.

רווק, קיבל תא טייס פתוח ויכולת טובה. גפיים מחודדות ומרכז כובד נמוך עם סינרים על החרטום והירכתיים מבהירים כי לקונה העתידי יש אריזת חבילה.

אפשר להשלים את התמונה עם סיפון וחצאית סגורים להפעלה במזג אוויר גשום. הדגם מפתח מהירות גבוהה ורוכב על הגל ללא קשר לרוח רוח או לרוחב רוחב. ניתן להתקין מחזיקי כוסות, מחזיקי מוטות ואביזרים אחרים אם תרצה בכך.

קיאק Splav Crossriver

יתרונות:

 • קל;
 • מידה קומפקטית;
 • 2 שסתומים לניפוח;
 • מושב מתנפח עם גב נוח.

חסרונות:

 • מספר משתמשים מתלוננים על איכות המוצר הירודה.

הקיאקים הטובים ביותר לציד

זרם Khatanga-1 נסיעות

אלמנט אורכי אחד שימש בסיס למסגרת. הוא מצויד עם תמוכות על החרטום והירכתיים, קיילסון, מסגרת וסיכות. חומרי ה- PVC הטובים ביותר עם אינדיקטורים עיליים של עמידות בפני בלאי נבחרו למארז. שסתומי אוויר והעיצוב העדכני ביותר ממזערים את הזמן הנדרש להרכבת הסירה. עם סיפון סגור, הנוסעים עם חפציהם יישארו יבשים. חצאיות דוחות מים אוטמות היטב את אתר הנחיתה. הספורטאי יושב על מושב מתנפח עם כרית וגב רך.

קיאק סטרים Khatanga-1 נסיעות

יתרונות:

 • הרכבה ללא בעיות;
 • מקיים בביטחון את הקורס;
 • 4 מגזרים אטומים;
 • צדדים עם כבלי בטיחות;
 • ידיות נשיאה נוחות בירכתיים ובחרטום;
 • אזיקים לחיזוק בטוח של המפרקים.

חסרונות:

 • יכולת נשיאה קטנה.

FMK "אסיה"

משולש עם סיפון פתוח לאימון במים פתוחים ומפלים פשוטים, להרפיה וטיולים ארוכים עם כל המשפחה עם הילדים. צינורות דוראל משמשים מסגרת; הגלילים מכוסים בחומרי סוכך עמידים בציפוי PVC. החלק התחתון מחוזק במגן קמברי.

קיאק FMK "אסיה"

יתרונות:

 • קיבולת גדולה;
 • עמיד במים;
 • לא ניתן להטביע;
 • קל ומהיר להרכבה;
 • אריזה מוצקה;
 • מהירות גבוהה.

חסרונות:

 • משאבה ומושבים אינם כלולים.

מוסקרט 330

עשוי מפוליוויניל כלוריד בצפיפות של 850 גר '/ מ"ר. המודל משמש לדיג, ציד וטיולים פשוטים. הוא מאופיין ביציבות ובקרה גבוהים. יש לשים לב למושב פלסטיק נוח עם מנגנון מסתובב למפעיל. הגוף מצויד בכיס אחסון ומחזיק חכה.

קיאק מוסקרט 330

יתרונות:

 • הסט כולל תיק נוח להובלה;
 • משקל כולל 21 ק"ג;
 • תחתית קשה העשויה מחומר סיפון אוויר בלחץ גבוה;
 • שימוש נוח;
 • הרכבה אמינה;
 • מותר שילוב עם מנוע.

חסרונות:

 • אין חצאית מגן על האף.

חובבי חוץ מכירים את הבעיות שעלולות להתעורר בבחירת הקיאק המתאים. ה- TOP שהוצג נועד להקל על משימה קשה זו. הוא כולל דגמים המכסים את כל טווח המחירים. כאן כל אחד יכול לבחור משהו לטעמו. רק הבחירה הנכונה באמת יכולה לעזור לספורטאי מתחיל להשיג הצלחה ולהשיג מקסימום רגשות חיוביים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *