כרטיסי הזיכרון הטובים ביותר למצלמות לשנת 2020

0

יש אנשים שלאחר רכישת מצלמה מנסים לחסוך כסף בכרטיס זיכרון. כתוצאה מכך, אדם מקבל מכשיר בעל פוטנציאל שלא התגלה. נמצא כי לא ניתן לבחור ברזולוציה 4k לצילום, ונדרש יותר משעה להעתיק קבצים למחשב. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם דירוג של כרטיסי זיכרון למצלמה.

SDHC או SDXC? זוהי השאלה!

בשוק המצלמות והאביזרים ימצא הצלם המנוסה מאות זיופים וחוסר עקביות. לא ניתן לקרוא כרטיס זיכרון אחד, השני אינו תואם לתיאור וכו '. יש יותר מתריסר תקריות באזור זה. לכן, על מנת לא להגיע למצב מביך, ידיעת סוגי כרטיסי הזיכרון והיכולת לקרוא נכון את התיאור היא משימה עליונה.

SDHC

כרטיסי הזיכרון הראשונים מסוג זה שוחררו בשנת 2006. קיבולת הזיכרון היא עד 32 ג'יגה, המינימום הוא 4 ג'יגה. שחרורם של כונני הבזק מסוג SDHC מתבצע עד 2020, היישום הוא מכשירים ניידים ומצלמות דיגיטליות.

מהירות הקריאה והכתיבה של מידע אינה עולה על 90 Mb / s, שזו תוצאה ראויה בסטנדרטים של שנת 2020. המחיר הממוצע לכרטיס זיכרון הוא 100 רובל עבור 4 ג'יגה-בייט ו-600-800 עבור 32 ג'יגה-בתים. העלות ניתנת כדוגמה ויכולה להשתנות במידה רבה, מכיוון שהתוצאה הסופית מושפעת לא רק מנפח, אלא גם ממחזור המהירות.

SDXC

משתמשים בסוג זה יותר על ידי בעלי מצלמות מקצועיות. עלות המוצר היא 1,000 רובל עבור 64 ג'יגה-בתים ומהירות קריאה של 80 מגה לשנייה ו -60,000 רובל עבור 512 ג'יגה-בייט עם מהירות כתיבה וקריאה של 525 מגה-בתים לשנייה, 450 מגה-בייט / שנייה, בהתאמה. כמובן שמהירות כתיבה של 90 מגה לשנייה המחיר יהיה לפחות 6,000 רובל.

ההבדלים העיקריים

כרטיסי SDHC ו- SDXC הם בגודל זהה וישתלבו בחריץ המתאים ללא הפרעה. אך אסור לנו לשכוח שהמראה שונה מהמאפיינים הטכניים. לכן, כמה מכשירים שתוכננו לעבוד עם כונני הבזק מסוג SD או SDHC לא יזהו SDXC, לא משנה מה אדם עושה.

בנוסף, עיצוב לא מדויק של סוג חדש של כרטיס זיכרון יוביל לתקלה. לכן, לא מומלץ לנקות ישירות בגאדג'ט עצמו, עדיף לחבר את כונן הבזק מסוג USB למחשב עם Windows 7 ואילך, ולאחר שבחרת את מערכת הקבצים exFAT, פרמט אותו. זה חל רק על SDXC.

כונן פלאש ל 99 רובל, איפה הזיכרון?

נעשה שימוש בכרטיס הזיכרון ב -90% מהגאדג'טים, ממכשירים ניידים, מחשבים, ממכשירי סטריפ וכלה בשעונים חכמים. המכשיר זמין בשלושה סוגים: SD (24 × 32 מ"מ), miniSD (20 × 21.5 מ"מ) ו- microSD (11 × 15 מ"מ). היצרנים המובילים בתחום זה הם קינגסטון, סמסונג, SanDick וכו '. לכן, לפני שקונים כרטיס זיכרון, חשוב להחליט על הגודל והפורמט, מכיוון שחלק מהמכשירים תומכים ב- SD, בעוד שאחרים נועדו להשתמש ב- microSD.

לאחר שהאדם החליט על הפורמט, המשימה הבאה היא קיבולת. יש משתמשים שטוענים כי 16 GB מספיקים לעבודה מלאה. נכון, יש מספיק זיכרון למאות תמונות, מוזיקה ומשחקים. אנשים שלעתים קרובות מצלמים וידאו ברזולוציית 1080p או מצלמים ב- RAW עדיפים להסתכל לכונני פלאש של 32 ג'יגה.

64 GB מתאים למשתמשים שמצלמים סרטונים ב- UltraHD. לפני הקנייה, בדקו את תאימות הגאדג'ט עם SDXC.המידע מצוין באתר היצרן או בתיעוד הטכני. זה נעשה בשל העובדה כי דגמי מכשירים מסוימים עובדים רק עם SDHC.

לכל יצרן מחלקות מהירות שונות. UHS-I נחשב לסטנדרט, אך UHS-II הוא בסדר להקלטת וידאו 4k.

צריך זיכרון נוסף ...

חלק מהמשתמשים מנסים לרכוש כונני פלאש בנפח 64 GB או 128 GB ללא צורך, וזו הטעות העיקרית. כמובן שזה נחמד כשעומדים לרשותך עשרות ג'יגה זיכרון, אך האיכות סובלת מכך מכיוון שאדם קונה כרטיסים כאלה תמורת 1000 רובל ולעיתים קרובות יותר מיצרנים לא ידועים. החיסרון השני של פתרון זה הוא אובדן הקבצים. כונן הבזק מסוג USB יכול ללכת לאיבוד או להיפגע בגלל חוסר זהירות. לכן, גם לצלמים מנוסים יש 4-6 כוננים בארסנל שלהם, כדי לא לאבד אלפי תמונות במצב קריטי.

כמה כרטיסי microSD מסופקים עם מתאם.

עוד על מעמד מהירות

כדי להקל על הניווט בבחירת כרטיסי הזיכרון, עליכם להבין את משמעותם של כמה קיצורים המצוינים בכונן ההבזק - הדבר הראשון שחשוב ללמוד. לכן, סעיף זה יספק סקירה מפורטת של מונחים טכניים.

בכרטיסי SD, פרמטר המהירות העיקרי הוא "Class". בזכותו אדם יקבל מסקנה לגבי מהירות או איטיות המודל. המידע מוצג על האריזה והכונן. (דוגמה בתמונה)

לרוב הכרטיסים יש את הכינוי C וספרה שווה (2, 4, 6, 8, 10), ולכן המחלקה הדיגיטלית מודיעה למשתמש על קצב חילופי הנתונים המינימלי (המצוין ב- Mb / s). מכאן נובע כי כרטיס Class 2 מסוגל להעביר מינימום 2 Mb / s, בהתאמה Class 10 - 10 Mb / s.

סוג אחר הוא UHS-I. בגלל פעולת הממשק המהיר הוא מעביר נתונים במהירות של 100 Mb / s. UHS-II, UHS-III - עד 312 Mb / s ו- 624 Mb / s, בהתאמה.

לכן, סוג זה משמש לעתים קרובות יותר אנשי מקצוע, כאשר המכשיר מעבד מאות אלפי נתונים בזמן קצר, למשל, בעת הקלטת וידאו ברזולוציית UltraHD.

עלות אינה אינדיקטור לאיכות

לאחר בחינת המאפיינים העיקריים של כונן ההבזק לעיל, אדם יבחר את המתאים ללא בעיות. אל תתלה את העלות האטרקטיבית של המוצר: "999 רובל עבור 64 ג'יגה. רק היום ”, מכיוון שבגמר, ייתכן שהנפח המובטח לא יופיע או שהכונן כלל לא יתגלה על ידי המכשיר.

ניתן להזמין כונני פלאש מאליאקספרס, אך מהמוכרים הנכונים. במקרים אחרים, עדיף לשלם אחוז מסוים לחנות ולהיות מרוצים מהקנייה, וזה יעזור לבחור כרטיס זיכרון טכנולוגי ...

דירוג כרטיסי זיכרון שלא ייכשלו במצב קריטי

להתעלות מעל TS SDHC10 16 ג'יגה

כונן הבזק זה לא יעבוד עבור מצלמה מקצועית, אך ישנם צלמים המשתמשים בו ככונן גיבוי. כרטיס הזיכרון מתאים לעבודה עם מצלמה רגילה, כמובן, לא צריך לחכות להקלטת וידאו UltraHD, אך המכשיר יעמוד במשימה.

את התפקיד המכריע במחיר המוצר מילא כמות הזיכרון השווה ל -16 ג'יגה-בתים ומהירות עיבוד הנתונים (13 מגה-בייט / כתיבה, 21 מגה-בייט / קריאה). כמו שאר הכוננים של Transcend, כונן הבזק הוא מחוספס ועמיד. לכן, אם משתמשים בו נכון, כרטיס הזיכרון יחזיק מעמד לאורך ארבע שנים מבלי לאבד את הפונקציונליות.

השימוש בכונן הבזק אינו מוגבל למצלמה חובבנית, יש אנשים המשתמשים בכונן להקלטת וידיאו. העיקר שהרזולוציה לא תעלה על 1080p ואז האדם יקבל תוצאה מספקת.

הדגם פופולרי בשנת 2020, כך שמציאת כרטיס זיכרון לא תהיה בעיה. העיקר לדעת כי העלות הממוצעת של כונן הבזק היא 700 רובל, ויש חנויות שמוסיפות 10-15% והמשמעות של רכישה כזו אבדה. לכן, לפני שניגשים לחנות, זה לא יהיה מיותר לבחון את עלות הנסיעה בכמה חנויות, ואז לקבל החלטה.

להתעלות מעל TS SDHC10 16 ג'יגה

יתרונות:

 • נגישות קלה;
 • התנגדות ללבוש;
 • עֲלוּת;
 • יצרן אמין.

חסרונות:

 • מתאים רק למצלמות סטנדרטיות;
 • מְהִירוּת.

קינגסטון microSDHC C10 U3 עם תמיכה ב- UHS-I

אם האפשרות הקודמת מתאימה לאנשים שמשתמשים במצלמות מתחת ל 15,000 רובל או מצלמות וידיאו דומות, אז קינגסטון שמה לב למשתמשים שמשתמשים במצלמות פעולה להקלטת וידאו 4k. במהירות של 80 Mb / s, אפילו בצילום רציף של חצי שעה, כרטיס הזיכרון ימשיך לתפקד כראוי.

לאדם שמקליט כל הזמן קטעי וידאו לתחומי העניין שלו או ביוטיוב, כרטיס עם קיבולת של 128 ג'יגה מתאים. העלות תהיה נמוכה מזו של כונני microSDXC, אך איכות ההקלטה תישאר באותה רמה.

עלות ממוצעת: מ 1600 רובל.

קינגסטון microSDHC C10 U3 עם תמיכה ב- UHS-I

יתרונות:

 • מהירות קריאה וכתיבה - 90 Mb / s, 80 Mb / s, בהתאמה;
 • מתאם SD כלול;
 • בחנות אדם ימצא כרטיסים בנפח של 16 עד 128 ג'יגה.

חסרונות:

 • לא נמצא.

SMARTBUY microSDHC C10

הכונן מתאים יותר לאנשים שאוהבים לחסוך כסף, מכיוון שהמאפיינים המוצהרים לא ירשימו צלמים מקצועיים. עם זאת, אם אדם קונה כרטיס זה לשימוש במכשיר וידאו, טלפון ומצלמה עד 8,000 רובל, זו החלטה טובה.

בחנויות אדם יתקל בכמה כרטיסי זיכרון של יצרן זה, שההבדלים ביניהם יהיו רק בקיבולת: מ -4 ג'יגה-בייט ל -32 ג'יגה-בתים. מהירות הקריאה והכתיבה אינה עולה על 10 מגהבייט לשנייה, מה שהשפיע על העלות הסופית של המוצר.

כמובן שלא צריך לצפות למידה מהימנה מפני השפעות סביבתיות או תקלות טכניות, אך במקרים קלים הכרטיס יחסוך קבצים מהשמדה.

כונן ההבזק משמש למתחילים אשר לאחר שקנו מצלמה, החליטו להזניח את איכות הכונן. זה טוב אם אדם משתמש בכרטיס זה כגיבוי, מכיוון שבמחזור שכתוב תכוף, המשתמש מסתכן באיבוד של עד 100% מהמידע. לכן, אתה לא צריך לקנות כונן הבזק זה לשימוש יומיומי, אבל לשמור אותו בכיס כתוספת לזה הראשי וכחילוף היא ההחלטה הנכונה.

עלות ממוצעת: 450-600 רובל.

SMARTBUY microSDHC C10

יתרונות:

 • זמינות;
 • עֲלוּת;
 • מתאם כלול.

חסרונות:

 • תכתוב מהר;
 • הכרטיס אינו מיועד לשימוש יומיומי.

סוני Memory Stick Pro-HG Duo HX

לא פעם אדם נתקל בשוק בכרטיס זיכרון של סוני, מכיוון שלא משתמשים בהם במהירות כמו כוננים תחרותיים, אך כונן הבזק זה ראוי למקום נפרד בחלק העליון.

כרטיס הזיכרון מתאים לאנשים שמעדיפים להשתמש במצלמות סוני לאחרים או חובבי החברה. כמובן שמבחינת השכל הישר, לקנות כונן הוא חסר טעם, כי קל יותר להשתמש במתאם מאשר במקרה אחד. מהצד החיובי מהירות הכתיבה היא 26 מגה לשנייה ומהירות הקריאה היא 50 מגה לשנייה. לכן, אדם ייהנה לעבוד עם הכונן עד תום. בנוסף, כרטיס הזיכרון מגיע עם אחריות של עשר שנים, מה שמשפיע באופן חיובי על איכות הבנייה של המכשיר.

העלות הממוצעת היא 2,000 רובל עבור כונן הבזק מסוג USB בנפח 16 GB. הערכה כוללת קורא כרטיסי USB.

סוני Memory Stick Pro-HG Duo HX

יתרונות:

 • מתאים הן למצלמות והן ל- PSP;
 • מהירות הקלטה ברמה (לפורמט שלה);
 • אחריות למוצר - 10 שנים;
 • תואם עם "שער הקסם";
 • עומד בחשיפה לטמפרטורות מ -25 עד 65 מעלות צלזיוס.

חסרונות:

 • העלות עבור 32 GB היא 4000-5000 רובל.

SanDisk Extreme SDHC UHS C3 60MB / s

עבור משתמשים מסוימים, כרטיס זיכרון זה הוא המוביל בסוג SDHC. מהירות קריאת המידע היא 60 Mb / s, ומהירות הכתיבה מגיעה ל- 40 Mb / s, זה יאפשר לך להקליט וידאו ברזולוציית 4k.

היצרנים מיצו את מלוא הפוטנציאל של SDHC, ולכן הכרטיס משמש לא רק במצלמות ובמצלמות וידיאו, אלא גם בקונסולות משחק ומכשירים "כבדים" אחרים.

עיצוב הכונן עמיד בפני זעזועים, לא מפחד מחשיפה לצילומי רנטגן, עמיד למים ועמיד בפני קיצוניות בטמפרטורה. גורמים אלה מספקים יתרון נוסף על פני חברות תחרותיות. אחריות יצרן - שנתיים.

משתמשים שבדקו את כונן ההבזק באמצעות קורא כרטיסי USB מציינים כי המהירות המוצהרת היא המינימום שהכרטיס מסוגל, מכיוון שתוצאות הבדיקה הראו 55 Mb / s.

העלות הממוצעת היא 3900 רובל עבור 32 ג'יגה זיכרון.

SanDisk Extreme SDHC UHS C3 60MB / s

יתרונות:

 • המהירות גבוהה מהאמור;
 • יצרן אחראי;
 • הסיכון לכישלון אינו עולה על 10%;
 • זמינות.

חסרונות:

 • לא זוהה.

סמסונג MB-MC128GA

כרטיס הזיכרון תופס את דרך הביניים בין ביצועים למחיר. מתאים גם למצלמות SLR של Canon וגם למצלמות פעולה ול- DVR. הכונן משמש כמה צלמים מקצועיים בתור הראשי. על פי ביקורות הלקוחות, לכרטיס יש דירוג של 5 כוכבים, מה שהופך את הרכישה לרלוונטית גם בשנת 2020.

מהירות הכתיבה היא 90 מגה לשנייה, כלומר הכונן יכול להתמודד עם 80% מהמשימות. הכרטיס אינו מתאים לצילום רציף בפורמט RAW, מכיוון שהמהירות אינה מאפשרת זאת, אך זהו אינו חסרון גדול, מכיוון שחלק מהמצלמות אינן מסוגלות לבצע פונקציה זו ברמה המקצועית.

בעיה נוספת היא המגבלה בשכתוב. בשימוש תכוף, אדם יתקל בבעיה שהכונן חסם את הגישה לכתיבה - זו אינה שגיאת ייצור, מכיוון שמשאב כונן ההבזק מוצה, והכרטיס עבר למצב קריאה, אך 100% מהקבצים נותרו שלמים. לכן, גם במקרה זה, סמסונג חזתה את התוצאות האפשריות ומצאה את הפיתרון הנכון.

במקרים אחרים, רכישת כרטיס זיכרון סמסונג בנפח 128 ג'יגה-בתים תעניק למשתמש רגשות חיוביים בלבד, במיוחד שהעלות הממוצעת של הכרטיס היא 1400 רובל, וזה לא כל כך יקר בהשוואה למתחרים מסוימים. לכן ניתן להמליץ ​​בבטחה על כונן זה גם למתחילים וגם לחובבים.

סמסונג MB-MC128GA

יתרונות:

 • מחיר ואיכות;
 • מהירות כתיבה 90 Mb / s;
 • מתאים לשימוש במצלמות SLR;
 • להבטיח;
 • 4 סוגי הגנה.

חסרונות:

 • משאב מוגבל.

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-II 300MB / s

לאוהבי כל טוב והיקר ביותר, SanDisk פרסמה כרטיס עם מהירות כתיבה וקריאה של 260 מגה לשנייה, 300 מגה לשנייה, בהתאמה.

הכונן ביסס את עצמו לא רק על ידי חובבים, אלא גם משמש לעתים קרובות אנשי מקצוע. תומך ב- UHS-II. היצרן מאריך עשר שנות אחריות על הכרטיס, ובמקרה של אובדן או תקלה, שולח כרטיס חדש.

לכונן ההבזק 4 דרגות הגנה מפני תנאים שליליים. לדברי היצרן, כרטיס הזיכרון ישרוד גם אם המכשיר יפסיק לעבוד.

העלות הממוצעת היא 14,000 רובל.

SanDisk Extreme PRO SDXC UHS-II 300MB / s

יתרונות:

 • מהירות כתיבה 260 Mb / s;
 • תמיכה ב- UHS-II;
 • מהימנות;
 • אחריות ל 10 שנים.

חסרונות:

 • עֲלוּת.

תְפוּקָה

כפי שמוצג במאמר זה, אפילו בחירת כרטיס זיכרון אינה קלה. אדם לא צריך לבחור כונן על בסיס עלות וכמות הזיכרון. חשוב לבחון את המאפיינים הטכניים של כונן ההבזק ולא לפחד לשאול את היועץ שאלות. ואז הרכישה לא רק תספק את הקונה, אלא גם תהפוך אותו לחכם יותר. אם יש לך ניסיון בשימוש בכרטיסי זיכרון המתוארים בדירוג, שתף את דעתך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *