🎣 מוטות הקרפיון הטובים ביותר לשנת 2020

0

מכל סוגי הדיג בולט דיג הקרפיון. דג זה גדול ועוצמתי. ברגע שהוא מכור, הוא מתנגד נואשות ולעולם לא מוותר. קשה מאוד לדוג אותו, ולכן תהליך זה לוכד את הדייג לחלוטין ומעניק לו הנאה ניכרת. לעתים קרובות המאבק יכול להסתיים עם שבירת ההתמודדות. לכן, ההתמודדות הנכונה פירושה מחצית ההצלחה. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציעים סקירה על "מוטות הקרפיון הטובים ביותר לשנת 2020", שהורכבו על פי חוות דעת הקונים. והערכות מומחים.

קצת היסטוריה

Karpfshing הוא סוג מיוחד של דיג במים מתוקים לקרפיון וקרפיון דשא. ישנם שלושה סוגים של דיג:

 • חוֹבְבָן;
 • פְּרָס;
 • ספורט.

חָשׁוּב! דיג בקרפיונים נקרא בהכרח דיג מודרני, שם מה שמכונה. "אביזרי שיער" והעקרון של "תפוס ושחרור" נשמרים בקפדנות.

מטרת דיג כזה היא לכידת דגימות גביע מבלי לפגוע בדגים. כאן הדג עבור הדייג אינו מוצר מזון או חפץ מכירה, אלא יריב שווה שיש להביס מבלי לקחת את חייו. עם הזמן החלו לדבוק בעקרונות אלה בסוגים אחרים של דיג, למשל לדוג טורפים עם מוט מסתובב.

אבותיהם של הקרפיונים המודרניים מימים ימימה התיישבו בכספיאן, משם התפשטו לאורך הים השחור והאראל, ולאחר מכן התפשטו לאורך נהר הדנובה ממערב וממזרח. היסטוריונים מאמינים כי קהילות דתיות נוצריות עוסקות בגידול מלאכותי מאז המאה ה -22. החלה יצירת מאגרים מלאכותיים לגידול סוג זה של דגים למאכל. במאה ה -15 באנגליה, בקרב האנגלים העניים הרחוקים, הפך אופנתי לסדר בריכות קרפיון.

באמצע המאה הקודמת, דייגים אנגלים החלו ליצור מדע על דיג זה, אוספים והכללים בעבודות ובמסמכים את הכישורים שנצברו במהלך השנים של לחימה בנציג מיומן וחזק של גופי מים מתוקים. בתוך זמן קצר, הבריכות האנגליות היו גדושות מדגים אלה, שגדלו יותר ויותר בגודלם. ההילוך התחלף בהתאם. חכות במבוק הוחלפו במוטות פיברגלס חלולים, סלילים שופרו. ארסנל דייגי הקרפיונים מועשר באזעקות נשיכה.

הרצון לתפוס יותר דגים מוחלף בהדרגה ברצון לתפוס גביע גדול יותר. בהתאמה, מספר ההפסקות והנזק שנגרם על ידי ווים גדל. במאבק נגד הביטויים השליליים הללו, נולד התמודדות חדשה, שנקראה אסדת השיער. באמצעות ניסויים באקווריום גדול התגלה שהדגים רואים את הקו והפיתיון, מפוחדים ואינם הולכים לפיתיון.

חָשׁוּב! משמעות השיטה החדשה היא שהפיתיון אינו מחובר לקרס, אלא קשור אליו באמצעות חוט דייג שהוא הרבה יותר דק מהראשוני.

התוצאה עלתה על כל הציפיות. היעילות של דיג קרפיון עם כלי ההתמודדות החדש גדלה בסדר גודל. כיום ברוסיה זהו סוג רשמי של ספורט דיג ומאז 2006 הוא נכלל במרשם המקביל.

מהן מוטות הקרפיון

לפני שתבחר, עליך להכיר את הנושא טוב יותר ולקבל מושג כלשהו על מאפייניו. אבל ראשית, בואו נסכים על התנאים.

חָשׁוּב! מוט בסלנג מקצועי נקרא ריק או שוט. זה האחרון כנראה מן הדמיון של התנועה במהלך הליהוק עם תנועות השוט, המשמשות לנהיגת סוסים.

ראשית, מומחים מבחינים בין שלושה סוגי ציוד:

 • בסיסי;
 • סַמָן;
 • ספודאל.

בסיסי, הם גם קרפיון, משמשים ישירות לביצוע פעולות בסיסיות. איתו הם זורקים פיתיון ודגים החוצה.

חברה בת

הם משמשים לחקר אתרי דגים. איתם הם "זורקים" מאגר במקומות שונים, בוחנים את תכונותיו.

לאחר שנבחר המקום לדוג, יש להאכילו, כלומר לספק את הקרקע לנקודה מסוימת. לשם כך משתמשים גם בציוד עזר הנקרא הילוך סמן וספוד.

קריטריונים לבחירת ציוד

לכל אפשרות יש תכונות עיצוב משלה שיש ללמוד על מנת לדעת כיצד לבחור נכון. הקטלוגים שוקלים שני סוגים של מבנים: טלסקופי ותקע. בואו ניקח בחשבון את שתי האפשרויות.

תקע מוט

להתמודד, מורכב משניים, שלושה או חמישה חלקים על תותבים. האנשים מכנים את הקשר הזה "אבא - אמא". הם נבדלים על ידי מרווח בטיחות רציני. משמש העיקרי.

מכשיר טלסקופי

להמרה או הזזה. כל קטע הבא (מהידית למעלה) הוא בקוטר קטן יותר מהקודם. במצב המורכב, כל החלקים מוסתרים בראשון. במצב העבודה - הם משתרעים לאורך העבודה והם קבועים. העיצוב קומפקטי ונייד. אלה היתרונות העיקריים שלה.

התמודד עם הבחירה לפי אורך

מכיוון שספורט זה הגיע אלינו מאנגליה הישנה והטובה, אורך ההתמודדות נמדד ברגליים.

על פתק! רגל, באנגלית - רגל. מדד אורך זה קיבל את שמו מהגודל הממוצע של כף הרגל של האדם. רגל אחת שווה 30.38 ס"מ.

ישנם שלושה אורכי מוט קרפיון עיקריים:

 • 12 מטר, מתאים יותר לדייגים מתחת לגובה 175 ס"מ
 • 12.6 רגל - למי שגובהו "חורג" 175 ס"מ;
 • 13 מטר משמשים גם אתלטים גבוהים לליהוק למרחקים ארוכים.

בבחירת האורך, זכור שהטיפים לעיל הם הנחיות. כאן אתה צריך להסתמך יותר על הרגשות שלך מההתמודדות. אם ההתמודדות בידך, היא שלך.

מבחן התמודדות עם קרפיונים

במקרה שלנו, המילה "מבחן" אין פירושה משפט או משפט. זה המאפיין של ההתמודדות, זהה לאורכו. זה מעיד על הגמישות של החלק העליון של השוט. נמדד בקילוגרמים, זהו מדד משקל באנגלית. לירה אחת שווה 0.45359 ק"ג.

הנה מה שאנחנו צריכים לדעת על הבדיקה:

 • בדיקת ההתמודדות מתבצעת עם עומס, מגדילה אותו עד לרגע שבו סופו, כיפוף, יהפוך לזווית של 90 מעלות עם החלק הישר;
 • משקל זה נקרא הבדיקה;
 • גודל העומס - הבדיקה תגיד לבעלים כמה ההתמודדות שלו חזקה וכמה הגביע הוא יכול לשלוף;
 • אם הבדיקה קטנה, השוט נחשב רך;
 • התמודדות קשה עם בצק גדול מאפשרת לזרוק את הפיתיון הלאה ולשחק את הדגים גדולים יותר.

תנאי הדיג יכולים להיות שונים מאוד, לכן יש לבחור את ההתמודדות תוך התחשבות בנטיות הדייג לסוג מסוים של גוף מים, מרחק ההטלה והיכולת הפיזית לדוג דגימות גדולות מאוד. עדיף שיהיו מספר מקלות שונים. זה מרחיב את האפשרויות להשיג גביעים.

בחירת התמודדות

המערכת היא המהירות בה הקצה המעוקל של המבנה מתכופף מתחת לעומס. תלוי בקשיחות הציוד ובמשקל הגביע. ישנם שלושה סוגים של כוונון:

 1. פעולה מהירה מכונה פעולה בה קצה המוט העקום של המוט מורחב במהירות.זה מאפיין של שוטים קשוחים וארוכי טווח.
 2. איטי או פרבולי הוא הפעולה בה השוט חוזר לאט לצורתו המקורית. שוט כזה קל יותר לטפל. זה מחליק מטומטמים חדים של דגים גדולים.
 3. ממוצע או פרבולי למחצה נקרא שיעור תשואה ממוצע כלשהו של הקצה המעוקל של ההתמודדות למיקומו הראשוני. האופציה היא במידה מסוימת אוניברסאלית.

הדייג מחליט באיזו מערכת לבחור, על פי תנאי הדיג, מאפייני המאגר והעדפות האישיות. בכל מקרה, נבחרה ההתמודדות שנוח יותר לעבוד איתה. יתכן שלפני שתמצא את החכה שלך תצטרך לעבור יותר מאופציה אחת.

מוטות עזר

בואו נתמודד עם חכות שמשמשות ל"סיור "בקרקעית המאגר ופיתיון של המקום הנבחר.

בחירת טופס מרקר

כדי להגביר את יעילות הדייג, עליך ללמוד בפירוט את בית הגידול של קרפיון וראשית את הטופוגרפיה התחתונה של המאגר. זה נעשה בשוט סמן. אתה יודע איך מלחים קבעו את העומק מתחת לקיל בימי ספינות המפרש הם השתמשו הרבה - חבל ארוך עם סימנים (סימנים) במרחק מסוים במטרים או ברגליים ועומס בסוף. המגרש (המלח) השליך את המכשיר למים וספר סימנים עד לרגע שהמטען פגע בתחתית.

שוט הסמן עובד באותה צורה. רק חותמות מוחלות על המוט. סמנים נאספים לרוב בין 12.6 ל 13 מטר. הם חייבים להיות רגישים מספיק בכדי להרגיש את מגע התחתית בעת הטלת מטען. על פי הסימנים בטופס, נמדד אורך חוט הדייג שיצא מהסליל. כך נקבע עומק המאגר.

כיצד לבחור דגם ספוד

עם התמודדות זו, פיטורי קרקע נזרקים למקום הנבחר לדיג. האורך לא משנה. זה יכול להיות בין 12 ל 13 מטר. העיקר שהוא יכול לעמוד בעומס ההזנה. כמובן, אתה יכול להשתמש קרפיון ריק כמו spod או סמן. זה פשוט לא מאוד נוח ויביא אי נוחות לתהליך הציד אחר גביע.

לדייגני קרפיון מנוסים יש ארסנל של שני מקלות עיקריים ומקל ספוד אחד וסמן אחד כל אחד. זה נקרא סט דיג דיג קרפיון בסיסי. המקצוענים משתמשים בארבעה קרפיוני קרפיון, ריק spod ו ריק מרקר. הסט הבסיסי מספיק למתחילים.

מה לחפש

עבור דייג קרפיונים מתחיל, עדיף לנסות עם מוט קל לטיפול, פחות בצק, פעולה איטית עד בינונית. בנוסף, דייגים מנוסים מייעצים:

 1. רכישת רכישה של מיטב היצרנים, שהפופולריות של הדגמים שלהם ראויה לביקורות איכותיות וביקורות חיוביות.
 2. אתה לא צריך לקנות דוגמאות זולות בכנות, אבל גם לקנות מוצר יקר למתחילים זה לא הגיוני.
 3. בעת בחירת אפשרויות, עליכם בהחלט לקחת בחשבון את גודל הצמיחה שלכם.
 4. אתה צריך להתרגל לעבוד עם הספוד והסמן מיד, ממסע הדייג הראשון שלך.
 5. אל תשכח מהכלל של דיג קרפיון "נתפס - שוחרר".

היצרנים המובילים

שוק דגמי קרפיון של חברות מקומיות וזרות. כדי לא לקנות זיוף זול, אנו מציעים לכם להכיר סקירה קטנה של יצרנים ידועים, שניתן לרכוש את מוצריהם, המכונה "בעיניים עצומות".

דייווה

הפופולריות של הדגמים של חברה יפנית זו נובעת מאיכות מעולה, חדשנות מתמדת וידע מצוין על צרכי חובבי הדייג. עבור דייגי קרפיונים החברה מציעה את דגם IFSP של Carp Rods, שהוא קל משקל, עמיד במיוחד ובעל טווח יציקה. כדי להילחם בגביעים עקשניים במיוחד, החברה מציעה את ה- Emblem Carp, שוט חזק מאוד ששוקל פחות ממוצרים דומים של יצרנים אחרים.

Shimano inc

חברה ידועה - יצרנית אביזרי דיג ואופניים. היא מייצרת את מוצריה מגרפיט איכותי עם טבעות מנחה רק ממיטב היצרנים. חיצונית, מוצרי שימאנו נראים אלגנטיים וארגונומיים. דגמי דגמי ה- Shimano Alivio DX הפופולאריים מבוקשים מאוד בקרב חובבי דיג קרפיונים, שכן, עם כל הסימנים למכשיר יקר, הם זולים למדי.

שׁוּעָל

יצרן התמודדות מאנגליה. מכיוון שבמדינה זו הם יודעים הרבה על דיג קרפיונים, החברה מייצרת את התיקון הנכון עבור סוג זה של דיג. בנוסף, מוצרי פוקס אטרקטיביים מאוד מבחינת יחס מחיר-איכות. כאן לא רק דייגים מנוסים, אלא גם מתחילים יוכלו "להתחמש". מבחינתם, החברה הוציאה חידוש - קרפיון ה- CTS הלוחם ריק, מוצר באיכות ואמינות ללא דופי שיעזור לדייג דייג מתחיל לשלוט בכישורי משחק קרפיון.

דגל

יצרנית אוקראינה ידועה של כלי דיג. בשל עלותם הסבירה ואיכותם הגבוהה, מקלות Flagman פופולריים למדי. מוטות פעולת בינוני של שני חלקים של פטריוט קרפיון הם אמינים וזולים, ומתאימים לא רק לדוג קרפיונים, אלא גם לסוגים אחרים של דיג.

מוטות הריסון

מותג בריטי. מפורסם בזכות מוטותיו האיכותיים ברחבי אירופה. החברה מייצרת מוצרים תחת המותג שלה וחומרים מתכלים עבור חברות אחרות. המומחיות שלה נחשבת לציוד קרפיונים, איתו מבצעים ספורטאים גבס ארוכים ומדויקים.

קוֹלִי

החברה הבריטית מייצרת דגמים מחומר הפחמן היפני Tory. החסר קליל ומאוזן בשל תכונות העיצוב. המוצרים חזקים למדי וארוכי טווח. בעזרת דגמים מסוימים ניתן לשלוח את הפיתוי ליותר מ -180 מ '. לקרפיון דגם SK 4 יש איזון, קלילות וחוזק מעולים. חוץ מזה מדובר בחומר תקציבי למדי.

סלמו

מוצרים לחובבי קרפיונים של החברה הלטבית פופולריים בקרב חובבי דיג. החומר לייצורם הוא גרפיט ופיברגלס בעל מודולציה גבוהה. משתמשים במחזיקי סליל בורג. המחיר סביר. עבור דיג קרפיונים, החברה מציעה מקלות מסדרת Dimono Carp 3 PCS.

מיקאדו

יצרן מפולין. בשוק 30 שנה. התמחות - ייצור עילי ופרמיום.

SPRO

חברה אירופאית. מייצרת כלי טיפוס לדיג מקצועי חובבני כבר 26 שנה. מייצר מוצרים חזקים וזולים, פופולריים בקרב דייגי קרפיון מתחילים.

וולז'נקה

מקלות קרפיון מתוצרת רוסית מיוצרים על ידי חברת וולז'נקה. החברה מייצרת מזה 31 שנים תיקיות שאינן נחותות באיכותן ומאפייניהן מהמודלים האירופיים.

אתה יכול לרשום את כל היצרנים הידועים של איכות איכות במשך זמן רב. איזה מותג מוטים עדיף לקנות בסופו של דבר תלוי ברצון הקונה. כדי לא לעשות טעויות בבחירה, עליך להקשיב לעצות ולהמלצות של דייגים מנוסים, לקבוע באיזה מחיר אתה מוכן לרכוש את ההתמודדות, להעריך את מאפייני המוצר המוצע.

איפה אני יכול לקנות

האפשרות הטובה ביותר תהיה לקנות בחנות מתמחה. במקרה זה תוכלו לבחון את המוצר במו עיניכם, לנסות כיצד מקל נכנס בידכם ולהעריך את היתרונות שלו באופן מלא. אם אפשרות זו אינה אפשרית, נוח להזמין רכישה מקוונת בחנות מקוונת, לאחר שלמדנו בעבר את תיאורה המפורט.

אלי אקספרס

מי שמחפש אפשרויות תקציב עשוי להיות מומלץ לקנות קרפיון ריק מאליאקספרס. אתר זה מוכר סחורות מסין. אתה לא צריך לבטל אותם. "סין לסין" שונה. חברות ידועות רבות, במטרה להוזיל את עלות הסחורה שלהן, הציבו ייצור בממלכה התיכונה. לדוגמא, כל ציוד פוקס מיוצר בסין. הימנע מהשוטים הזולים ביותר, כדי לא להיתקל ב"יום-יום "מזויף. "סין" עדיף לבחור יקר יותר.

מכשיר איכותי מיוצר על ידי חברת Aiko הסינית. מקלות מיוצרים בקוריאה, שהורכבו בממלכה התיכונה. המחיר הממוצע הוא בין 3500 - 5000 רובל.

יצרנית מכשירים סינית אחרת, ליבאו, אינה נחותה מאיקו. הדגם שלה Tele Carp 3.6 מ ', בעל מאפיינים טובים: טלסקופ של חמישה קטעים, באורך 12 מטר, במשקל 365 גרם, פעולה בינונית, עם מבחן עליון של 150 גרם. די מתמודד מתאים למתחילים. מחיר - בטווח של 1000 רובל.

דירוג מוטות קרפיון איכותיים

לנוחיות הערכת הביצועים והמחירים, נחלק את הדירוג שלנו לשלושה חלקים, מבחינת עלות וטווח.

מוטות קרפיון זולים

מקום 3. וולז'נקה וולגר - טלקארפ 3.3 מ '

אנו מתחילים את הסקירה שלנו על החסר ברמה הכלכלית באמצעות טלסקופ בעל שישה חלקים מתוצרת רוסית. התמודדות עם פעולה בינונית, מורכבת במצב הובלה, אורך אינו עולה על מטר אחד. במצב תקין, אורך המוצר הוא 3.3 מ '. הבדיקה מאפשרת לזרוק כיור במשקל 150 גרם. מספיק רחוק (מעל 100 מ '). החלקים עשויים מחומרים מרוכבים ומצוידים בטבעות. העלות הממוצעת של המוצר היא 1174 רובל.

וולז'נקה וולגר - טלקארפ 3.3 מ '

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • פרמטרים אוניברסליים;
 • טווח מספיק;
 • אפשרות ראויה לדייגנים מתחילים.

חסרונות:

 • בניה טלסקופית אינה מתקבלת בברכה על ידי דייגי קרפיון מתקדמים.

מקום שני. סלמו בלסטר קרפיון 2.75 ליברות / 3.60

דגם תקע, שני חלקים, פעולה חלקה, בינונית. ידית מרווחת עשויה שרף מרוכב EVA. מושב הסליל אמין, בורג. הקטעים מצוידים בטבעות מדריך תומכות חד פעמיות מסוג SiC (סיליקון קרביד). אורך במצב תקין 3.6 מטר, בדיקה 2.75 lb. הדגם יהיה מתנה טובה לדייגים מתחילים ומנוסים. המחיר הממוצע הוא 1840 רובל.

סלמו בלסטר קרפיון 2.75 ליברות / 3.60

יתרונות:

 • חומרים איכותיים;
 • עיצוב תוסף;
 • אוניברסלי, מתאים לתפוס כל דג גדול;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

מקום אחד. מיקאדו סילבר איגל אולטרה כבד

דגם התוספת המורכב משלושה חלקים שייך למעמד הסופר כבד. מיועד ליציקות למרחקים ארוכים, ולכן יש לו מבחן של 3.5 ק"ג ואורך עבודה של 3.9 מ '. העומס המרבי מהפיתוי הוא 160 גרם, המינימום הוא 100 גרם. לנוחות השימוש, ידיות ה- EVA מרווחות. טבעות צינור SiC נטולות ללבוש כמעט. משקל ריק 495 גרם. מציג תוצאות מצוינות על גופי מים גדולים. גביעים גדולים מושמעים ללא מאמץ רב. המחיר הממוצע הוא 2560 רובל.

מיקאדו סילבר איגל אולטרה כבד

יתרונות:

 • חומרים איכותיים;
 • מבנה מעולה;
 • טווח יציקה מרשים;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא למתחילים.

מוטות קרפיון של פלח המחיר האמצעי

מקום 3. SPRO מירוץ קרפיון 360 3 ליטר 2 - DLG

עיצוב תוסף חזק עם שלוש מרפקי פחמן. טבעות תמיכה כפולות עם תוספות סיליקון קרביד. בנה מדיום, בדוק גם - £ 3 ידית עץ בלזה. די אוניברסלי, ארוך טווח מספיק, כפי שמעידים הבדיקה ואורך העבודה - 3.6 מ '. המחיר הממוצע של המוצר הוא 6067 רובל.

SPRO מירוץ קרפיון 360 3 ליטר 2 - DLG

יתרונות:

 • איכות אירופאית;
 • חומרים מודרניים;
 • עיצוב תוסף;
 • מתאים לדיג קרפיונים ודגים גדולים אחרים.

חסרונות:

 • המחיר גבוה.

מקום שני. סוניק SKS קרפיון מוט SKS CR 04

מוט ארוך טווח מאוד באורך של 3.96 מ 'ומשקל של 355 גרם. קלילות יחסית באורך ארוך נובעת מהחומר והבנייה. הריק מורכב משני מרפקי סיבי פחמן. טבעות ההנחיה מוגנות מפני שחיקה על ידי מוסיף סידן קרביד (SiC). הידית מצופה גומי. הרכבה סליל - Sonic DPS. Sonik SKS קרפיון מוט SKS CR 04 יספק דיג יעיל במאגרים עצומים, בהם אפשרי יציקה ארוכה במיוחד. גביעים גדולים מושמעים די בקלות. העלות הממוצעת של המוצר היא 6710 רובל.

סוניק SKS קרפיון מוט SKS CR 04

יתרונות:

 • עיצוב תוסף;
 • ברכיים CFRP;
 • קל;
 • טווח מרשים.

חסרונות:

 • רק לגופי מים מרשימים.

מקום אחד. הריסון כימרה CM-130-300

מוט תוסף שני חלקים מותג עם 3.96 מ 'אורך עבודה, מבחן 3 קילו. למרות גודלו המרשים, יש לו משקל נמוך להפליא, רק 260 גרם, שמשווה לטובה עם לוחמים ארוכי טווח אחרים. המבנים עשויים סיבי פחמן. מדריכי פוג'י עם הוספות SiC. ידית שרף מרוכבת EVA. האיכות תואמת את התהילה העולמית של החברה הבריטית הזו. הפיתיון עף רחוק ומדויק מאוד. העלות הממוצעת של המודל היא 11,580 רובל.

הריסון כימרה CM-130-30

יתרונות:

 • איכות בריטית גבוהה;
 • טווח ליהוק מרשים;
 • מאוד קליל וארוך.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

מוטות פלח פרימיום ליציקה ארוכה

מקום 3. מומנט פוקס CRD 215

דגם תקע שני חלקים של קרפיון קלאסי, באורך 3.96 מ ', עם מבחן של 3.5 ליברות. בתיאום מראש - לטווח ארוך.מרפקי סיבי פחמן, הטבעות מוגנות מפני שחיקה על ידי מוסיף סיליקון קרביד. מחזיק סליל פוג'י. תוכנן לעבודה במאגרים רחבים. המוצר מספק יציקה ארוכה ומדויקת במיוחד. מיועד למקצוענים. העלות הממוצעת היא 17,429 רובל.

מומנט פוקס CRD 215

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • עיצוב תוסף;
 • טווח מוצק.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

מקום שני. Shimano Carp Tribal TX-4

דגם תקע בעל שתי ברכיים, מקלות עשויים פחמן HPC100. מדריכי נירוסטה מצוידים בתוספות סיליקון קרביד. אורכו של המוצר במצב עבודה הוא 3.96 מ '. ידית הפולימר המרוכבת EVA נכנסת לנוחות ביד. המוט מצויד במושב סלילי צינור ארוג שימנו. משקל דגם - 460 גרם. קל לבצע איתו קאסטות ארוכות ומדויקות. בשביל זה זה נוצר. השיא לדגם זה הוא 198 מ '. העלות הממוצעת היא 18,420 רובל.

Shimano Carp Tribal TX-4

יתרונות:

 • חומרים באיכות גבוהה, ביצוע, הרכבה;
 • עיצוב תוסף;
 • חומרים מודרניים בעלי חוזק גבוה;
 • טווח מרשים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

מקום אחד. Daiwa Shogun Slim Power

ה- Daiwa Shogun Slim Power מקבל את המקום הראשון בסקירת מוטות קרפיון פרימיום ואת ביקורות הלקוחות הטובות ביותר. הוא מיועד ליציקות למרחקים ארוכים ופגיעה בפיתיון מדויק במקום הנבחר של המאגר. לפי תכנון, מדובר ברקע תקע בעל שתי ברכיים ברמה כבדה במיוחד עם מבחן של 3.5 ק"ג, אורך של 3.96 מ '. יחד עם זאת, משקל הדגם אינו כבד כל כך, רק 364 ק"ג. המקלות עשויים גרפיט בעל מודולוס גבוה. מדריכי פוג'י אלקונטה. הידית המרוכבת הפולימרית אינה מחליקה ביד. שים חיבור מקל. היצרן נותן אחריות למוצר שלו, תקף לחצי שנה מיום הרכישה. העלות הממוצעת של המודל היא 21,573 רובל.

Daiwa Shogun Slim Power

יתרונות:

 • איכות חומרים מעולה, ביצוע, הרכבה;
 • להקליט תוצאות בטווח הליהוק ובדיוק;
 • משקל מת קטן;
 • טווח יציקה ודיוק מעולים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד

עורכי האתר מקווים כי הסקירה שהוצגה תסייע למתחילים לנווט במגוון מוטות הקרפיון וליצרנים שלהם, כדי לא לטעות בבחירת הדגם הראשון שלהם.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן