Rod מוטות הפחמן הטובים ביותר לשנת 2020

0

חנויות דייגים כיום מוצפות בפישולים שונים. אלה מוטות ומזינים, ריקים לקרפיון, גלגלי תנופה, בולוניה ותקע. מוצעים להם חתיכות נוספות שונות, שנועדו להפוך את הדיג ליעיל יותר: טבעות וסלילים, לידים, חוט דיג, נדנודים וסביבונים. אבל העיקר הוא החכות עצמן, של מערכות שונות, בצק, מטרה, עשויות מחומרים מודרניים. best-iw.designuspro.com מציע סקירה של מוטות הפחמן הטובים ביותר לשנת 2020, בהתבסס על חוות דעת של קונים ודייגים מנוסים.

מה אנו יודעים על פחמן

נראה שלא מכבר, דייגים יכלו לבחור רק בין במבוק לחכות תוצרת בית, מגולפות מענפי מייפל או לוז מתאימים יותר או פחות. כיום בחנויות ניתן לרכוש מוטות מפיברגלס (פיברגלס), פחמן, מוצרים מרוכבים (שילובים שונים של פחמן ופיברגלס).

המוטות המודרניים ביותר עשויים מפחמן (aka גרפיט או סיבי פחמן). יצרני ההתמודדות, שלא חסכו כאבים, מתארים את המאפיינים הבולטים של מוצריהם (שוטים, מקלות, ריקים), חוזקם העל והאלסטיות חסרת התקדים. הקונה צריך לקחת את כל זה באמונה, מכיוון שאי אפשר לקבוע את מדדי הכוח והאלסטיות לפי העין. בנוסף, יצרני סיבי פחמן מקבלים פטנטים על התפתחויותיהם ואינם חולקים את סודותיהם. אנו יכולים רק לייעץ למשתמשים לא לקנות שוטים זולים מיצרנים לא ידועים.

מעניין! פחמן נקרא אריג עשוי סיבי פחמן המתקבל באמצעים מלאכותיים. כדי להעניק למוצרים מאפייני ביצועים מצוינים, מטפלים בבד עם שרפים פולימרים.

חומר המוצא הוא פולימר פוליאקרילוניטריל (PAN), שעבר את שלבי הטיפול בחום והפחמן. באופן זה מתקבלים חוטים אולטרה עדינים, עם חתך רוחב של 0.005 עד 0.1 מ"מ. חוטים אלה נקראים "סיבי פחמן" או פחמן טהור. מבד עשוי מהם, מחזק אותו עם מסגרת העשויה שרפים פולימרים שונים. זה סיבי פחמן. מבד זה מייצרים מוטות המעניקים להם צורה ומקבעים אותו בשרפי אפוקסי. עם הזמן נוצר בלבול בהגדרות אלה. עבור רוב הקונים המושגים פחמן וסיבי פחמן התמזגו לאחד. כדי להבין את ההבדל בין מוט פחמן למוט סיבי פחמן, מספיק לדעת שפחמן הוא החומר לייצור סיבי פחמן.

היתרונות של מוטות פחמן

למוצרי סיבי פחמן יש מאפייני ביצועים מדהימים:

 • חוזק גבוה;
 • קְשִׁיחוּת;
 • קלות ביותר.

כל התכונות הקסומות הללו יכולות להשתנות בהתאם לכיוון סיבי הבד ולחומר החיזוק. על ידי שינוי דפוס האריגה תוכלו להשיג דרגות שונות של גמישות וחוזק של מוצרים.לפיכך, עם הופעת הפחמן, למומחים של חברות המתמחות בייצור כלי דיג יש אפשרות ליצור חכות עם מאפיינים אידיאליים.
תהליך קבלת הפחמן מבחינה טכנית מורכב ומאומץ מאוד. זהו חומר יקר מאוד.

על פתק! קילוגרם אחד של סיבי פחמן עולה 20 דולר ארה"ב. ייצור קילוגרם פלדה אחד אינו עולה יותר מדולר אחד.

העלות הגבוהה היא החיסרון היחיד של חומר זה. אם מציעים לכם מוט סיבי פחמן זול, דעו שמשהו לא בסדר בו!

סימון חומר

פחמן מסומן באות "K" ובמספרים 1, 2, 3 וכו '. ייעוד זה מקודד את מאפייני הבד שנארג מלוחות שגויסו מחוטי פחמן.

חָשׁוּב! המספר לצד האות "K" מציין את מספר אלפי החוטים ברצועת בד אחת.

לפיכך, 2K פירושו שכל רצועה ממנה נשזר אריג הפחמן מורכבת מ -2,000 חוטים, 1K - של 1,000 חוטים וכו '. המידע בהחלט מעניין, אך הוא נותן מעט לקונה, מכיוון שלא מספר החוטים ברצועה הוא הרבה יותר חשוב, אלא שיטת האריגה והרכב הסיבים.

חלק מהיצרנים, במקום האות K, מסמנים את המוצרים שלהם IM במספר מסוים לאחר שילוב האותיות, ומעניקים ייעוד זה כמודול גמישות מסוים. יתר על כן, ככל שהמספר מול ה- IM גדול יותר, המקל יהיה "קר יותר". למען האמת, תיוג כזה הוא טכניקה שיווקית, ולא ה"נקייה "ביותר. עם זאת, חלק מהיצרנים האירופאים משתמשים בו, כשהם מבצעים הזמנות במפעלים סיניים "מהשורה השנייה" במטרה "למכור" את המוצר הטוב ביותר לקונה לא מאוד מבחין.

למעשה, יצרניות סיבי פחמן אמריקאיות מסמנות את המוצרים שלהן באמצעות IM. הנפוצים ביותר הם IM6, IM7. שוטים ומקלות טובים ולעיתים טובים מאוד עשויים מבד כזה. אך לייעוד זה אין שום קשר למאפייני החכה. זהו רק מותג של סיבי פחמן. זה לא יכול לקבוע את איכות המוצר.

על פתק! IM הוא קיצור של "סיבי מודולוס ביניים", שפירושו סיבים בעלי גמישות בינונית.

קריטריונים לבחירת מוט

כדי להבין כיצד לבחור מקל ראוי ולמה לשים לב, בואו ניזכר בפרמטרים המשוערים העיקריים שלו:

 1. מעמד.
 2. לִבנוֹת.
 3. מִבְחָן.
 4. חוֹמֶר.

כל אחד מהפרמטרים המפורטים דורש התייחסות מפורטת יותר.

מעמד

המאפיין מעניין בכך שיש לו משמעויות שונות למקלות למטרות שונות. הגדרת המעמד הפשוטה ביותר חלה כאשר בוחנים מוטות צף. בגזרת כלי דיג זו, חברות בכיתה תלויה באורך ובמשקל הריק:

 1. אור אור). המשקל אינו עולה על 150 גרם, אורך - לא יותר מ 2500 מ"מ.
 2. בינוני (אור בינוני). לא כבד מ -250 גרם ועד 5000 מ"מ.
 3. מקלות כבדים (כבד). עד 300 גרם ומעל 6000 מ"מ.

הכיתות של שוטים מסתובבים תלויים במסת הרגל או הפיתוי המשומש, כלומר. נקבע על ידי מבחן השוט. בניגוד לדוג בנינוחות עם מוט צף, דיג ספינינג הוא תהליך פעיל ביותר. הצלחה כאן תלויה בדיוק הליהוק וברגישות המוט לנשיכה. ישנם שבעה סוגים של מוטות:

 1. אור סופר או אור אולטרה (UL). הפיתיון אינו כבד מ- 7.0 גרם.
 2. אור או אור (L). משקל הפיתיון נע בין 3 ל -14 גרם.
 3. אור בינוני או אור בינוני (ML). משקלו של מתנדנד או טווה נע בין 5 ל -20 גרם.
 4. בינוני (M) או מעמד ביניים. הפיתיון משמש 10 עד 30 גרם.
 5. בינוני כבד (MH) - משקל בינוני, כלומר משקל מתנודד בתוך 15 - 40 גרם.
 6. כבד (H). כָּבֵד. משקל הפיתיון בין 20 ל- 50 גרם.
 7. כבד במיוחד (EH). מעמד כבד במיוחד, המשמש לפיתיון במשקל של עד 60 גרם.

מזינים מסווגים על פי הבדיקה, תוך התחשבות במשקל המזין:

 1. קל משקל, עם בצק לא יותר מ 40 גרם ומשקל מזין עד 30 גרם.
 2. בינוני - מ- 40 עד 80 גרם.
 3. כבד - מ 80 עד 120 גרם.
 4. כבד במיוחד - מעל 120 גרם.

בניית מוטות

הפרמטר מראה את הגמישות של המקל בהתאם לעומס המופעל. באופן ספציפי יותר, פעולה מראה לקונה עד כמה המוט מתכופף ובמהירות קצה המוט יחזור לצורתו המקורית לאחר הסרת העומס. ישנם חמישה סוגים של כוונון:

 1. מָהִיר.שליש הריק מכופף. לאחר השחרור מהעומס, הגיאומטריה משוחזרת.
 2. בינוני מהיר. יותר משליש מהשוט הוא כפוף, אבל לא חצי. הצורה המקורית לא חוזרת במהירות כמו עם פעולה מהירה.
 3. כוונון בינוני, או בינוני. מחצית המקל כפוף.
 4. איטי - כוונון איטי. המוט יתכופף לכל אורכו, לובש צורה של פרבולה, שמוטות אלה נקראים עבורה פרבוליים. החזרה לטופס הקודם תתרחש לאחר זמן מה.

חָשׁוּב! לכל מערכת יתרונות משלה. מהיר - חזק יותר, איטי יותר מפצה על העומס על היד מלהטלטל בעת משחק גביעים גדולים במיוחד.

מִבְחָן

פרמטר זה קובע את משקל הפיתיון המקסימלי והמינימלי עבורו מיועדת ההתמודדות. אם אתה רואה את הכינוי 10-30 בשילוב עם האות G על גוף הטופס, שים לב שנדשן במשקל של פחות מ -10 גרם לא יאפשר לך לזרוק אותו במדויק לאן, על פי כל הסימנים, צריך להיות דג, וכאשר לנענע לא תוכל להרגיש שהפיתיון נגע בתחתית. אם אתה משתמש בכף במשקל של יותר מ -30 גרם, המוצר לא יחזיק מעמד זמן רב. עדיף לבחור פתיונות בטווח האמצעי, מבלי להחיל ערכים קיצוניים של המשקל המותר.

איזון מוט

על יצרני כלי איכות איכותיים לכלול את פעולת האיזון של מוצריהם בשרשרת הטכנולוגית. פרמטר זה קובע עד כמה דייג יהיה נוח, ובמהירות ידו של הבעלים מתעייפת. המאפיין מאומת בצורה "מיושנת" פשוטה. את הריק לוקחים ביד העובדת (ימין או שמאל) כך שרגל הסליל נמצאת בין האצבעות האמצעיות והטבעות. היד נרגעת והמוצר מונח אופקית על האצבעות. ואז נותרה רק אצבע אחת מתחת למקל. אם השוט נשמר אופקי ולא מנקר, הוא בדרך כלל מאוזן.

חָשׁוּב! איזון המוט נבדק רק בעזרת הגלגל.

ניתן לתקן איזון על ידי שינוי מיקום הסליל. ניסיונות להפוך את הידית או הריקה לכבדה יותר לא יעשו דבר מלבד להגדיל את המשקל הכולל של ההתמודדות. כתוצאה מכך זרוע הדייג מתעייפת מהר יותר.

הבדלים בעיצוב

בהתאם לשיטת הדיג שנבחרה, מאפייני המאגר וזמינות הסירה, נבחר גם עיצוב המוטות. שקול מה הם.

חלק אחד או מוצק

הכל פשוט כאן. מקל אחד שלא מתקפל או מתקפל. לרוב הוא משמש כמוט צף, כלומר חוט דיג עם מצוף, כיור וקרס מחובר לראשו. המקל נמכר ללא טבעות. אורכו תלוי באיך לדוג: מהחוף, מסירה או בשכשוך (שכשוך למים, עד כמה שגובה מגפי הגומי מאפשר).

שוט מקשה אחת יהיה טוב כמוט אידיוט לסיבוב חזק. אורך המקל לשיטת חיווט זו אינו מגיע לשני מטרים.
מעניין! מטלטל נקרא לתפוס טורף גדול עם סוס כבד. החיווט שונה מעווית על ידי מטלטלים חדים. נעשה שימוש בריק פעולה מהיר עם סליל פיתיון.

שוטים מקשה אחת עשויים לדוג בחורף. על מנת לדוג מהקרח שבחור, אין צורך במוט ארוך. להפך, ככל שהמקל קצר יותר, כן ייטב.

תֶקַע

מורכב מכמה ברכיים שחוקים זה על גבי זה. מספר המקלות המינימלי הוא שניים. הוא משמש לעתים קרובות מוט מסתובב לדוג זבובים, כמתמודד בולונז או גפרור, כמו גם לספורט.

טֵלֶסקוֹפִּי

אפשרות לא רעה עבור דייגים מתחילים בכל סוג של "ציד שקט". כמה ברכיים מקופלות זו בזו. על הבריכה הם מתקדמים בהנחת ממדי עבודה שנעה בין 2.5 ל -11 מטר. הם נוחים מאוד לתחבורה, מכיוון שהם תופסים מעט מקום. מצויד בטבעות קו, סלילים.

מה לחפש

המוט נבחר. אתה יכול לשלם עבור הרכישה ולטוס לגוף המים הקרוב ביותר לבדיקה. אין צורך למהר. בצע כמה צעדים פשוטים:

 1. בדוק בזהירות את הריק מהידית ועד לקצה לאיתור נזק, סדקים, שבבים, אי סדרים ואפילו שריטות. תשומת לב מיוחדת לברך העליונה ולחלק העליון. פגיעה באזורים אלה תגרום לשוט שלך לאבד את הפונקציונליות שלו בטרם עת.
 2. נענע את המוט קלות והאזין לכל מחץ או פיצוח. אם כן, החזירו את המוצר למוכר וחפשו אחר.
 3. לדמות כיפוף בעומס עם המוכר ולבדוק אותו שוב לסדקים מיקרו.
 4. בחן את ההוספות בטבעות. נוכחות של שריטות על פני השטח שלהם אינה מקובלת. הקו ישבר לעיתים קרובות.

יצרני מוטות פחמן מובילים

הרוב המכריע של המוטות בשוק הם ממוצא אסייתי. המותגים המפורסמים ביותר כיום עוסקים בפיתוח ציוד וטכנולוגיה. ואז, כאשר התיעוד מוכן, נחתם חוזה עם חברת OEM.

על פתק! יצרני OEM או ציוד מקורי מתורגמים כ"ייצור מוצרים מקוריים.

לעתים קרובות, חברת OEM יכולה לייצר מוצרים של כמה מותגים עולמיים, אך עם הסימן תוצרת סין. זה קורה שחברה מייצרת מוצר מוגמר למחצה ושולחת אותו לבעל המותג לבדיקה. במקרה זה, הרוכש רוכש מוצר שכותרתו, למשל, תוצרת ארה"ב או גרמניה.

דייווה

חברת כלי דיג יפנית ידועה. בשוק מאז 1945. כיום לחברה סניפים בדרום קוריאה, סין, טייוואן והונג קונג, תאילנד וסקוטלנד, משרדי מכירות בצרפת ובגרמניה. הפופולריות של הדגמים שלה בקרב דייגים ברחבי העולם נובעת מהאיכות והעמידות המדהימים, ללא קשר לעלות המוצר.

ז'יבו

המותג נמצא בבעלות התאגיד הסיני הגדול ביותר בייג'ינג Hairan Import & Export Trading Co., Ltd. בנוסף לדגמיה, החברה מספקת רכיבים לחברות היפניות המפורסמות Ryobi ו- Shimano. הדגמים הפופולריים של החברה מייצגים את השילוב המושלם בין מחיר ואיכות. אם אתם מחפשים חכה מתוצרת סינית, התבוננו בדגמי Zhibo.

בלזר

יצרנית כלי דיג דיג גרמנית. נוסד בשנת 1949. מוצרים איכותיים של החברה מתאימים לדוג בכל דרך ידועה והם מבוקשים מאוד בכל רחבי העולם.

שימאנו

החברה היפנית זכתה לתהילה עולמית כיצרנית אופניים. מאז 1971, התאגיד מייצר כלי דיג. כיום, מוצריה פופולריים מאוד באירופה, באסיה ובאמריקה, בזכות האיכות הגבוהה והמחירים המשתלמים שלהם. מוטות שימאנו הם מהטובים בעולם על פי דייגים מנוסים.

מיקאדו

חברה פולנית שהוקמה על ידי כמה מחובבי דיג. בשוק מאז 1989. שלוש שנים מאוחר יותר, המוצרים שלה הגיעו לדלפק המקומי ומיד החלו ליהנות מביקוש מוגבר בגלל האיכות הטובה והעקבית שלהם. מחירי תקציב.

סלמו

החברה הוקמה בשנת 1991 בפולין, הודות לשני דייגים נלהבים - איתיולוגים, פיוטר פיסקורסקי ורודוסלב זבורסקי. הידע שלהם באיכיולוגיה הוא זה שעוזר להם ליצור מוצרים מבוקשים בקרב חובבי הדייג.

ניתן להמשיך את רשימת הטובים ביותר לאורך זמן. זה תלוי באיזו חברה לקנות את הסחורה. קודם כל, עליך לאסוף את כל המידע אודות היצרן, ללמוד את תיאור הדגם הנבחר, את מאפייניו. מומלץ להקשיב לעצות ולהמלצות של דייגים מנוסים. לאחר מכן, נותר לברר כמה עולה המקל ולשלם את המוכר.

איפה אני יכול לקנות

הפיתרון הטוב ביותר שלך הוא לקנות בחנות מומחים. כאן תוכלו לראות, לגעת ולהעריך באופן מקיף את המוט החדש, לקבל ייעוץ מלא מהמוכר. אם מסיבה כלשהי אפשרות זו אינה אפשרית, נותר להזמין את הטופס באופן מקוון בחנות המקוונת. יהיה יותר נוח וזול יותר לבצע עסקה עם AliExpress ולקבל את הסחורה מסין.

שוק Yandex הוא פלטפורמת אינטרנט נוחה למדי. כאן תוכלו להכיר את תיאור המאפיינים של הסחורה ולבצע הזמנה באחת החנויות המקוונות הרבות.

כיצד לתקן מוט פחמן במו ידיך

המוצר העמיד ביותר יכול להישבר. דייגים מנוסים ממליצים לא לזרוק את הפסולת מיד. אפשר להשאיר משהו ולשמש כחלקי חילוף בעתיד. בכל הקשור לתחזוקה, במקרה של "תאונה" הבעלים מקבל החלטה באופן עצמאי: אתה יכול לבצע תיקונים בבית, לקחת את השוט שלך לאדון או לשלוח אותו לערימת האשפה.

השברים הנפוצים ביותר הם סדקים או שברים מוחלטים בברך או בחתך. במקרה זה נבחר צינור בקוטר מתאים, שנכנס לחלק הפנימי של הברך השבורה באתר השבר, מבלי להגדיל את הסדקים. במידת הצורך הוא מעובד על ידי התאמת הקוטר החיצוני לגודל הרצוי. לאחר מכן מכינים שרף אפוקסי דו-מרכיבי, מעבדים את חומר העבודה ומוחדרים לשבר כך שחלק מהדבק יפגע במשטח הפנימי של הצינור השבור. לאחר מכן שמים חתיכה שנייה על הקצה החופשי של החומר והקצוות של הצינור השבור מחוברים זה לזה בחוזקה עד לביטול הפער.

לאחר סיום החלק הראשון של עבודות התיקון, הם עוברים לשלב השני - חיזוק התקלה. לשם כך נקטף פיסה מלבנית של סיבי פחמן או פיברגלס בעובי מתאים, טובלים באפוקסי המוכן, נלחצים ונכרכים סביב סדק (מורחים תחבושת). החיזוק מקובע בעזרת סרט שטוח.

מעניין! יש אדונים שמציעים לתקן את התחבושת בסרט ולהשאיר אותה על השבר המעובד לנצח.

המוצר המתוקן בדרך זו ישמש לאורך זמן מבלי לאבד את איכויות העבודה שלו.

דירוג מוטות פחמן איכותיים

דור אחד

3. יציקה של ג'יבו איריאן 1.8 מ '/ 50 - 150

סופר כבד יציקת פחמן ריק. דור אחד. מיועד ליציקת פתיונות במשקל של 50 עד 150 גרם (בדיקה). פונקציונליות מתקדמת מאפשרת לך להשתמש בפיתיונות שונים, להשתמש בשיטות דיג שונות. מספק משחק נוח של דגים.

אורך מקל - 185 מ"מ, משקל - 175 גרם. מחיר ממוצע - 1990 רובל.

ג'יבו אייריאן ליהוק 1.8 מ '/ 50 - 150

יתרונות:

 • מתמשך;
 • רגיש מאוד;
 • לא יקר.

חסרונות:

 • קשה לעבוד עם פיתיון קל.

2. Mikado Essential Bait Jerk 160

דגם מטומטם של מותג פולני, מעמד כבד עם בצק של 30 עד 60 גרם, פעולה מהירה מאוד. דור יחיד, אורך 1600 מ"מ, משקל 138 גרם. הוא עשוי בד פחמן IM 9. מצויד בטבעות עם תוספות סיליקון קרביד. שוט מצוין להפעלת טורפים גדולים. העלות הממוצעת היא 3014 רובל.

ניקוב פיתיון חיוני של מיקאדו 160

יתרונות:

 • עָמִיד;
 • קָשֶׁה;
 • ריאה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

1. סולמו בליסט 1,8 מ 'M-Heavy (TSBA3 - 591F)

סיבוב של מעמד הביניים עם מבחן בין 7 ל -20 גרם, פעולה מהירה. אורך השוט 1.8 מ ', משקל 114 גרם עם טבעות אפס סבך. החומר היה 40T HI- מודולוס פחמן. המחיר הממוצע הוא 9313 רובל.

סלמו בליסט 1,8 מ 'M-Heavy (TSBA3 - 591F)

יתרונות:

 • עמיד מאוד;
 • קל במיוחד;
 • אורך אופטימלי.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

טֵלֶסקוֹפִּי

3. סלמו עלית בולונז בינוני M 600

מוט בולוניה טלסקופי ברמה בינונית, פעולה בינונית - מהירה. מיועד לדוג עם פתיונות קלים, נע בין 3 ל -20 גרם (מבחן). אורך העבודה של הריק הוא 6000 מ"מ, מקופל - 1230 מ"מ. כל ששת החלקים של המוצר עשויים סיבי פחמן T30 ומצוידים בטבעות עם מוסיף SIC. הדגם מצויד במושב סליל CLIP UP. עלות ממוצעת: 4528 רובל.

סלמו עלית בולונז בינוני M 600

יתרונות:

 • כוח וגמישות;
 • אפשרויות דיג רב תכליתיות;
 • חומרים וביצוע באיכות גבוהה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

2. מיקאדו לקסוס טלה מאץ '420

התאמה ריקה, מעמד בינוני, עיצוב טלסקופי, עם בדיקה מקסימלית של 25 גרם. אורך העבודה הוא 4.2 מ ', כאשר הוא מקופל - 1.12 מ'. המשקל הוא 213 גרם. מורכב משמונה חלקים, מצויד בטבעות עם מוסיף SIC, המגן על הקו מפני מהיר שְׁחִיקָה. החלקים עשויים סיבי פחמן IM-9. המחיר הממוצע הוא 6239 רובל. כלי נהדר לדוג דיג.

מיקאדו לקסוס טלה מאץ '420

יתרונות:

 • עמיד וקל משקל;
 • ארוך מספיק;
 • נוח לנשיאה.

חסרונות:

 • לא למתחילים.

1. חור שחור אטומי בולו 600

טופס בולוניה של יצרן דרום קוריאני ידוע זוכה לביקורות הטובות ביותר. טלסקופי, באורך 6000 מ"מ, במשקל 235 גרם.כל אחד משבעת החלקים מצויד בטבעות סיליקון קרביד עמיד בפני שחיקה (SiC). מצויד במושב סלילי פוג'י. המשקל המינימלי של הפיתיון (בדיקה) הוא 134 גרם. המקסימום תלוי במספר החלקים ובמקרה שלנו שווה ל- 254 גרם. המחיר הממוצע הוא 12332 רובל. החור השחור אטומי בולו הוא תוספת חדשה למגוון מוטות בולונז של החברה.

חור שחור אטומי בולו 600

יתרונות:

 • עמיד וקל משקל;
 • דיג נוח;
 • נוח להובלה;
 • עשוי מחומרים איכותיים.

חסרונות:

 • יָקָר.

תֶקַע

4. רייובי אוייסיס 2/7 / 3-15

מוט מסתובב של היצרן היפני המפורסם, מחלקה קלה, פעולה בינונית-מהירה, תקע. זה עובד עם פתיונות קלים מ 3 עד 15 גרם. במצב המורכב הוא מגיע לאורך של 2700 מ"מ, כשהוא מקופל - 1390 מ"מ. קל מאוד, רק 155 גרם. שני החלקים עשויים סיבי פחמן. העלות הממוצעת של המוצר היא 3,100 רובל.

ריובי אושיס 2/7 / 3-15

יתרונות:

 • עמיד וקל משקל;
 • גָמִישׁ;
 • דיוק יציקה גבוה;
 • דיג נוח לגביע;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

3. משחק כבד 420 של מקדו ארצ'ר

לפי תכנון - דגם התאמה של מעמד הביניים, פעולה איטית, תקע, עם בדיקה מקסימלית של 30 גרם. בהרכבה אורכו 4200 מ"מ, במהלך ההובלה - 1460 מ"מ. שלושה חלקים מצוידים בטבעות SIC. הידית היא פקק. חומר הקטעים הוא סיבי פחמן. משקל המוצר הוא 263 גרם. העלות הממוצעת היא 4172 רובל.

משחק כבד 420 של מיקדו ארצ'ר

יתרונות:

 • גָמִישׁ;
 • מתמשך;
 • אמין על דיג;
 • נוח להובלה;
 • משתלמת.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

2. Balzer Shirasu Pro Staff Senso Zander 265

שוט מסתובב, תקע, שני קטעים, משקל 184 גרם, אורך 2650 מ"מ. מיועד ליציקת פתיונות במשקל מינימלי של 14 גרם. הבדיקה המקסימלית אינה עולה על 38 גרם. הידית עשויה אתילן ויניל אצטט (EVA) קלת משקל ופרקטית. הקודקוד הוא צינורי, גמיש ורגיש. קטעי סיבי הפחמן IM 12 חזקים ועמידים. בקיפול אורך המוצר 1400 מ"מ. ספינינג הוכיח את עצמו מצוין בדייג פורל. העלות הממוצעת שלה היא 8626 רובל.

Balzer Shirasu Pro Staff Senso Zander 265

יתרונות:

 • קל;
 • גמישות טובה;
 • חוזק גבוה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

1. Shimano Beastmaster FX Predator 240L

שוט הספינינג של Shimano Beastmaster FX Predator 240L נחשב לאחד הטובים ביותר בין דגמי התקע. פעולה ברמה קלה ובינונית-מהירה, המיועדת ליציקת פיתיונות קלים, מ -3 עד 14 גרם. במצב עבודה אורכו 2400 מ"מ ובמהלך ההובלה - 1080 מ"מ. בד פחמן של המותג ХТ60 + ננו מספק קלילות מעולה של המוצר. משקלו הוא 121 גרם בלבד. החלקים מצוידים במדריכי פלדה, מושב סליל Custom Shimano. העלות הממוצעת של המודל היא 12,200 רובל.

Shimano Beastmaster FX Predator 240L

יתרונות:

 • מתמשך;
 • קל משקל וגמיש;
 • ליהוק מדויק;
 • נוח לשחק בקאץ '.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

לדבריהם, הזמן המושקע על דיג אינו נספר בחישוב השנים שהוקצו לכל החיים. במילים אחרות, דיג מאריך חיים. מוט שנבחר כראוי מספק לדייג נוחות בעת נהיגה ומשחק דגים, ולכן משפר את האפקט הבריאותי של פעילות שימושית ומהנה זו. עורכי האתר מקווים שהסקירה שלנו תעזור לקונה לבחור את המוט הנכון ולא לעשות טעויות בעת בחירתו.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן