כרטיסי המסך הטובים ביותר למשחקים לשנת 2020

0

בקניית מחשב גיימינג הדבר הראשון שרוב האנשים מחפשים הוא כרטיס גרפי. בלעדיה, אי אפשר ליהנות באופן מלא מהגרפיקה שמציעים משחקים מודרניים, לכן, על מנת לבחור באפשרות הנכונה, צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם דירוג של כרטיסי המסך הטובים ביותר למשחקים החל מתקציב ועד דגמים יקרים.

מדוע אתה זקוק לכרטיס מסך ובמה להתמקד בעת בחירתך?

המשימה העיקרית של כרטיס המסך היא להציג נתונים גרפיים על גבי צג על ידי המרתם לאותות וידאו, וכן להפחית את העומס על מעבד המחשב האישי עקב פעולה אוטונומית.

מִמְשָׁק

חריץ זה מאפשר לך לחבר כרטיס מסך ללוח האם, אך בנוסף, הוא משפיע ישירות על מהירות המכשיר. כיום ידועים 6 סוגי חיבורים, מהם 3 משתמשים באופן פעיל, 2 מיושנים (PCI-E 1.1 ו- PCI-E 2.0), ואחד נמצא בפיתוח (PCI-E 6.0):

 • PCI-E1: מהירות מרבית - 2.5 ג'יגה טרנסקציות לשנייה (GT / s);
 • PCI-E 2.0 - 5 GT / s;
 • PCI-E 3.0 - 8 GT / s;
 • PCI-E 0 - 16 GT / s
 • PCI-E 0 - 32 GT / s;
 • PCI-E 0: המפתחים מניחים שהמהירות תהיה 64 GT / s.

בעת בחירת כרטיס מסך לפרמטר זה, חשוב לבחון באיזה סוג PCI-Express תומך לוח האם, מכיוון שאם הוא מיועד ל- PCI-E 3.0, אז כרטיס מסך עם גרסה מתקדמת יותר לא יוכל לספק את מהירות ההפעלה שצוינה.

זיכרון וידאו, נפחו, רוחב האוטובוס, תדר השעון וכו '.

מיועד לאחסון מידע גרפי שונה. ישנם מספר סוגים של זיכרון:

 • דור ראשון של GDDR;
 • דור שני של GDDR2;
 • דור שלישי של GDDR3;
 • דור רביעי GDDR4;
 • דור חמישי GDDR5.

GDDR3 נפוץ לפני כמה שנים (למרות ש- GDDR4 שוחרר). זה עמד ברוב הדרישות, אך עם צאת הדור החמישי ל- GDDR המצב השתנה.

עם כמות זיכרון הווידיאו, הכל הרבה יותר פשוט. בעיקרון, הוא נמדד בג'יגה וככל שהוא גבוה יותר, כך הוא יכול לספק ביצועים טובים יותר, אך אל תשכח שעם כמות קטנה של זיכרון RAM, אתה לא צריך לצפות לתוצאה גבוהה.

כדי להבטיח ביצועים טובים, רוחב אוטובוס הזיכרון חייב להיות בעל רוחב פס של 256 ביט לפחות, רצוי אפילו יותר.

מהירות השעון אחראית למהירות כרטיס המסך, לכן ככל שהוא גבוה יותר, כך טוב יותר, אך גם יקר יותר.

עבור גיימרים, פרמטר חשוב הוא תמיכה במנהלי התקן DirectX.

מחשב אחד יכול להתקין 2 סוגי כרטיסים או יותר. זה יגדיל את הביצועים מספר פעמים (רלוונטי רק ליישומים המסוגלים להשתמש בשני GPUs לפחות), אך ניתן ליישם את הרעיון הזה רק אם כרטיס המסך תומך ב- SLI (עבור nVidia) או CrossFire (עבור AMD).

כדאי גם לשקול את מחבר כרטיס המסך, מכיוון שמהירות העברת התמונה והבהירות תלויות בו. נכון לעכשיו, זה נחשב רלוונטי להשתמש בכרטיסי מסך עם מחבר HDMI או יציאת Mini Display. האחרון יהפוך לעוזר הכרחי עבור אנשים שעובדים עם מספר צגים בו זמנית.

סוג קירור

ישנם שני סוגים של קירור בסך הכל:

 1. פַּסִיבִי.משתמשים בו במודלים תקציביים עם ביצועים נמוכים, קירור נובע מרדיאטור.
 2. סוג פעיל. משתמשים במקרר מובנה, ולכן הקירור הוא אינטנסיבי יותר, אך גוזל כמות גדולה של אנרגיה.

יתכנו מספר אוהדים בהתאם לדגם כרטיס המסך.

ממדים

לעיתים קרובות ישנם מקרים בהם אדם לקח בחשבון את כל הפרמטרים, למעט הממדים ועם הגיעו הביתה, תוהה מדוע כרטיס המסך אינו נכנס לחריץ בלוח האם. מסיבה זו אינדיקטור זה חשוב לא פחות מכמות הזיכרון או התדר, מכיוון מה השימוש בכרטיס מסך חדש אם לא ניתן לחבר אותו או שהוא מפריע לחלוטין לחיבור התקנים אחרים.

מכיוון שכרטיס המסך הוא המכשיר הצורך ביותר אנרגיה, לתפקוד מלא יש צורך לרכוש יחידת אספקת חשמל חזקה, אחרת העבודה תתבצע בצורה שגויה או שהכרטיס לא יתחיל כלל בגלל היעדר ספק כוח נוסף.

כמה מילים על סוגי כרטיסי המסך

כיום ישנם שלושה סוגים של כרטיסי מסך: מובנים (משולבים), חיצוניים ודידים.

כרטיס המסך המשולב אינו מסוגל לספק למשתמש גרפיקה עם ביצועים גבוהים ואיכותיים. מצד שני, יש לו עלות נמוכה וצריכת חשמל נמוכה. בעבר, מכשיר זה נבנה בלוח האם, אך עם הזמן, רוב המפתחים נטשו את הרעיון הזה ובגרסה המודרנית כרטיס המסך מובנה ביחידת העיבוד המרכזית (CPU).

היתרונות של מכשיר מסוג זה כוללים: עלות של עד 10,000 רובל, קלות שימוש, צריכת חשמל מינימלית, ללא רעש.

אבל למכשיר יש גם חסרונות: ביצועים נמוכים, כך שרוב המשחקים המודרניים לא ימשכו מחשב כזה, הוא נותן תמונה חלשה, ואם מתרחשת תקלה, תצטרך לשנות את כל המעבד, מכיוון שבגלל העובדה שמערכת הקירור הכללית משמשת במהלך ההפעלה, המעבד מתחמם מהר יותר. ...

גרפיקה דיסקרטית היא האופציה הנפוצה ביותר. יש לו GPU משלו, זיכרון וידאו, קירור, יציאות וידאו ועוד, מה שהופך אותו לביצועים הטובים ביותר מכל האפשרויות. חסרון משמעותי הוא העלות, משום שניתן לקנות את רוב הדגמים הטובים מ -20,000 רובל, ואת הדפים העליונים עולה מעל 100,000 רובל.

היתרונות של כרטיס מסך נפרד כוללים: ביצועים ואיכות גבוהים, כמו גם עבודה עם מספר צגים. אם מתרחשת תקלה, ניתן לתקן אותה או להחליפה בדגם חדש. כמו כן, אם הדגם תומך ב- SLI או Crossfire, יתאפשר לחבר התקן אחר, שיגדיל את ביצועי כרטיס המסך בפעמיים או יותר. בנוסף, ניתן להשתמש בו בכריית מטבעות קריפטוגרפיים.

החיסרון הוא העלות הגבוהה וצריכת האנרגיה. מצננים משמיעים רעש (אך ניתן לתקן זאת, אם תרצה בכך), ועליך גם לקחת בחשבון את התאימות של כרטיס המסך לצג, אחרת לא תוכל לחבר אותו.

 

כרטיס מסך חיצוני או USB. זה משמש בעיקר באופן פעיל על ידי אנשים שיש להם כרטיס מסך מובנה פגום, ואין להם זמן לתיקונים או צורך לחבר צג אחר. המכשיר הוא תיבה שמתחברת לצג מצד אחד ולמחשב מצד שני.

היתרון של סוג זה של כרטיסי גרפיקה הוא העלות הנמוכה, המשתנה בין 500 ל 1500 רובל, כמו גם קלות השימוש.

חסרונות: ביצועים גרועים מאוד. אם כרטיס המסך המובנה יכול להתמודד עם כמה משחקים מודרניים או תוכניות כבדות, זה החיצוני אינו מיועד לכך, ולכן יש לרכוש אותו רק לעבודה או לצפייה בסרטים. בכל המקרים האחרים אין צורך בכך.

TOP-6 כרטיסי המסך הטובים ביותר בפלח מחירים שונה

Palit GeForce GTX 1060 6Gb

 

בעבר ייצרה החברה כרטיסי מסך שלא סיפקו צרכנים רבים מבחינת המאפיינים, אך עם יציאתו של דגם זה, רוב האנשים התעניינו במוצר שלהם. למכשיר עלות נמוכה וביצועים טובים.אורך כרטיס המסך 26 ס"מ ורוחבו 11 ס"מ.

מערכת הקירור חסרה פלטת חיזוק בגב, מה שהופך את הציוד לקל משקל. ניתן לחבר את הכרטיס באמצעות מחברים פופולריים רבים. כמו כן, לצורך פעולה תקינה יש צורך להשתמש באספקת חשמל נוספת; למכשיר יש מחבר 6 פינים מיוחד. היצרן מאריך שלוש שנות אחריות על כרטיס המסך, ההרכבה נעשית ברמה טובה.

ישנם שני מאווררים, שבגללם הקירור מהיר ושקט, מצננים אינם עובדים בעומס קל, מה שהופך את כרטיס המסך לשקט לחלוטין. שלא כמו כמה יצרנים גדולים, לכרטיס המסך הזה מחיר ממוצע. מהירות השעון הבסיסית היא 1.5 ג'יגה הרץ, סוג זיכרון הווידאו הוא GDDR5, רוחב האוטובוס הוא 192 ביט וצריכת החשמל היא 120 וואט.

טמפרטורת ההפעלה המרבית היא 94 מעלות צלזיוס. באמצעות כרטיס המסך הזה תוכלו ליהנות מהמשחקים המודרניים ביותר בהגדרות בינוניות / גבוהות, אם תגדירו אותו גבוה יותר, תוכלו להבחין בהקפאה ובפיגור.

העלות הממוצעת היא 16 890 רובל.

כרטיס מסך Palit GeForce GTX 1060 6Gb

יתרונות:

 • זול;
 • מהירות טובה;
 • אינו משמיע הרבה רעש במהלך הפעולה;
 • לבנות איכות.

חסרונות:

 • לא מתאים לצגים ישנים יותר.

MSI Radeon R7360 OC

כרטיס מסך פשוט מבית AMD. הוא לא מיועד למשחקים עם גרפיקה גבוהה, להפך, המכשיר מתמקד במשחקים מקוונים פופולריים כמו LoL, CS: GO, DOTA 2 וכו '. למרות שהכרטיס שוחרר בשנת 2015, גם כעת הוא משמש באופן פעיל על ידי גיימרים רבים אשר מעדיפים משחקי קבוצה. זיכרון הווידיאו בנפח 2 GB, סוג GDDR5, תדר שעון 1.1 GHz, יש תמיכה ב- CrossFire. משתמשים בממשק PCI-E 3.0, רוחב האוטובוס הוא 128 ביט. כמו כן, לעבודה נוחה, עליך להתחבר לאספקת חשמל נוספת, מכיוון שלא תהיה מספיק אנרגיה מלוח האם.

מידות המכשיר הן ממוצעות (165x110x37), כך שהוא מתאים באופן מושלם למקרים שונים. יש מאוורר אחד שעושה עבודה נהדרת כל עוד לא מכניסים את היחידה למתח גבוה. באופן כללי, רוב הקונים מרוצים מעבודת המודל הזה, ובעיקר הם מרוצים מהעלות הנמוכה שנעה בין 8,000 ל -10,000 רובל.

כרטיס גרפי של MSI Radeon R7360 OC

יתרונות:

 • יחס איכות מחיר;
 • לא מתחמם מאוד;
 • ביצועים טובים;
 • עיצוב אטרקטיבי.

חסרונות:

 • ללא פלט VGA.

GIGABYTE GeForce GTV 750 Ti

אפשרות זו פופולרית לא פחות בקרב גיימרים רבים. אם תעמיק בהגדרות, כרטיס המסך יפעיל כמה משחקים פופולריים בהגדרות גבוהות. תומך בעבודה בו זמנית עם 4 צגים. מהירות השעון של המעבד הגרפי היא 1 ג'יגה הרץ, כמות זיכרון הווידאו היא 2 ג'יגה-בייט, הסוג הוא GDDR מהדור החמישי. רוחב האוטובוס הוא 128 ביט.

רוב המשתמשים מציינים את צריכת החשמל הנמוכה (55W). עבור פלח המחירים שלה (7,000 רובל), המודל זכה להכרה והפצה רחבים. אגב, לשנת 2020 יש גרסה מתקדמת יותר של המכשיר: 1050 Ti, אך עלות הציוד גבוהה בהרבה. הודות לנוכחותם של 2 אוהדים, כרטיס המסך לא עושה הרבה רעש.

גרפיקה של GIGABYTE GeForce GTV 750 Ti

תדר RAMDAC 400 מגה-הרץ. מידות 204x144x42 מ"מ.

יתרונות:

 • לא מתחמם;
 • עֲלוּת;
 • ביצועים;
 • עבודה שקטה.

חסרונות:

 • לא מתאים להרבה משחקים מודרניים בהגדרות גבוהות.

Radeon RX 470

עם שחרורו של כרטיס המסך, רוב המשתמשים חולקו לשני "מחנות": חלקם טענו שאיכות הבנייה של המכשיר תהיה מושלמת לקטגוריית המחירים האמצעיים, אחרים ייחסו את הפרמטרים שלה לפלח הפרימיום. המכשיר בעל עיצוב אטרקטיבי ומשתמש במערכת קירור איכותית - DirectCU II. אורכו של כרטיס המסך מגיע ל 24 ס"מ ברוחב של 11.4 ס"מ.

היצרן הסיר את לוחית הבסיס, אך הוסיף קשיח נוסף. המכשיר משתמש בכמות אנרגיה חשמלית ממוצעת: 120 וואט. מצויד בתאורת LED יפהפייה המודיעה למשתמש על מידת החימום של כרטיס המסך.כמות זיכרון הווידאו היא 4 ג'יגה בתדר הפעלה של 1.2 ג'יגה הרץ. הדגם מתמודד כמעט עם כל המשחקים המודרניים והפופולאריים. רוחב אוטובוס זיכרון הווידאו הוא 256 ביט. יש תמיכה ב- CrossFire X. מחיר ממוצע מ- 14,000 רובל, באזורים מסוימים הוא עשוי להיות גבוה או נמוך יותר.

גרפיקה של Radeon RX 470

יתרונות:

 • הרכבה איכותית;
 • עיצוב נחמד;
 • נורות לד;
 • אוהדים נשלפים.

חסרונות:

 • רעשים בעת עבודה;
 • ציוד גרוע.

ASUS GeForce GTX 1060

הדבר הראשון שתופס את תשומת הלב בעת קניית כרטיס מסך הוא נוכחות של שלושה מצננים ומידות גדולות (אורכו של המכשיר 30 ס"מ). יש תאורה אחורית הניתנת לצפייה דרך החריצים בשולי מעטפת הפלסטיק. בעזרת יישום מיוחד, המשתמש יכול להגדיר אותו באופן עצמאי.

כדי להבטיח אמינות רבה יותר, החלק האחורי של כרטיס המסך מוגן על ידי לוחית מתכת. ישנם שני מחברי HDMI ו- DisplayPort, ויש גם מחבר אחד ל- DVI. נוכחות של שני מכשירי HDMI נחוצים לאנשים עם קסדת מציאות מדומה. הרדיאטור מורכב משני חלקים ומספק קירור אמין. נפח זיכרון הווידאו הוא 6 ג'יגה בתדר ליבה של 1.6 ג'יגה הרץ., זיכרון - 8.2 ג'יגה הרץ. בעזרת תוכנית מיוחדת ניתן לכסות את כרטיס המסך ולהגדיל את הביצועים. כמה מומחים בדקו את כרטיס המסך באמצעות בדיקות שונות ומשחקים תובעניים.

ברוב הבדיקות התמודד המכשיר עם המשימות שהוקצו והראה ביצועים גבוהים. כפי שציינו מרבית הקונים, בעלות כזו (24,000 רובל), הציוד עושה עבודה מצוינת בהשקת משחקים רבים, כך שלעתים קרובות ניתן לראות אותו בחלקים העליונים וההמלצות. האוהדים רצים בשקט ולא גורמים לאי נוחות. לצורך פעולה נכונה, עליכם לרכוש ספק כוח נוסף שההספק המומלץ עליו חייב להיות 500 וואט לפחות.

כרטיס מסך ASUS GeForce GTX 1060

יתרונות:

 • ביצועים;
 • קירור איכותי ומהיר;
 • מראה אטרקטיבי;
 • התאמה אישית קלה באמצעות אפליקציה ייעודית;
 • נוכחות של שני HDMI;
 • ערבות לטווח ארוך.

חסרונות:

 • ממדים.

GIGABYTE GeForce RTX 2070

 

כרטיס המסך מדגים מראה חדש למשחקים. המכשיר עבר 94% מהבדיקות הקשות. מידות - 289x105x50 מ"מ, ומשקל - 982 גרם. כמות זיכרון הווידאו היא 8 ג'יגה, סוג GDDR6. נעשה שימוש בממשק PCI-Express 3.0 הפופולרי.

להפעלה יציבה יש צורך לחבר יחידת אספקת חשמל בהספק של 650 וואט למכשיר, אך מי שיש לו ביצועים מועטים של כרטיס מסך כזה יכול לקנות עוד אחת מאותו הדבר ולשלב אותם במצב SLI, אך במקרה זה הכוח של יחידת ספק הכוח חייב להיות לפחות 815 וואט. ... המכשיר עצמו עשוי מחומרים איכותיים.

תדר ה- GPU הוא 1.7 ג'יגה הרץ, וזיכרון הווידאו הוא 14000 מגה-הרץ. רוחב הפס של האוטובוס הוא 256 ביט, מה שמבטיח מהירות עבודה גבוהה. ישנם שלושה מאווררים שלא מרעישים הרבה במהלך הפעולה. תומך בכל המשחקים המובילים בהגדרות מקסימליות, כך שהמשתמש יוכל ליהנות באופן מלא מהגרפיקה. העלות הממוצעת של המכשיר היא מ- 38,000 רובל, אך אם תזמינו מסין, המחיר עשוי להיות נמוך יותר.

כרטיס גרפי GIGABYTE GeForce RTX 2070

יתרונות:

 • ביצועים מצוינים;
 • תאורה אחורית של RGB;
 • כוח;
 • הפעלה שקטה של ​​מצננים;
 • מערכת קירור איכותית.

חסרונות:

 • לא נמצא.

תְפוּקָה

העולם המודרני מציע לגיימרים מגוון רחב של כרטיסי מסך, שכל אחד מהם מסוגל לספק אפילו את המשתמש הגחמני ביותר. החלק העליון כולל דגמים שקיבלו אישורים רבים מצד שחקנים שונים. אם יש לך ניסיון בשימוש בכרטיסי המסך המשחקיים המתוארים בדירוג, או במודל מעניין יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *