קונסולות המשחק הטובות ביותר לשנת 2020

0

ללא ספק שוק האלקטרוניקה חדר מזה זמן רב לכל תחומי הפעילות האנושית. זה נכון במיוחד עבור תעשיית הבידור. כך, למשל, היום תוכלו לשחק במשחקי וידאו לא רק בבית מול הטלוויזיה או במועדון משחקים מיוחד, אלא גם לקחת את הקונסולה איתכם לדרך. יתר על כן, כעת הודות למערכות VR / AR אתה יכול להיות חלק מהעולם הווירטואלי הזה. על מנת להבין את מגוון הדגמים הקיימים בשוק, עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מציגים לתשומת ליבך דירוג של קונסולות המשחק הטובות ביותר לשנת 2020.

היסטוריה של קונסולות משחק

כעת כל אחד מאיתנו מדמיין מהי קונסולת משחקים, או ליתר דיוק, קונסולת משחקים. הוא מאופיין בהעתקת צבעים מצוינת, עולם משחק מציאותי להפליא, עלילה מרתקת ושאר תענוגות שהם כל כך אהובים עליהם.

עם זאת, לפני כחמישים שנה, קונסולות המשחק הכילו משחק אחד בלבד בכלל. עם זאת, מכשירים כאלה נמכרו בדיוק כמו חבטה. ואי אפשר אפילו לומר שהם היו זולים, להפך.

שנות השבעים

הכל התחיל בשנות ה -70 הרחוקות. הקידומת הראשונה נחשבת רשמית כהמצאתו של ראלף באר, המכונה "קופסה חומה", המשקפת את מראה הקידומת: קופסה חומה. רק קונסולה זו אינה בשימוש נרחב. במקום זאת, זה יכול להיקרא אב טיפוס ממיר טלוויזיה לטלוויזיה למשחקים.

ואת הייצור ההמוני הראשון נרכש על ידי המכשיר "אודיסיאה מגנווקס". מגנווקס לקחה השראה מפיתוח היכולת לשחק משחקים בישיבה מול הטלוויזיה, ושחררה פלטפורמת משחקים לשימוש ביתי. מעט מאוחר יותר, החברה החלה להופיע קונסולות מתקדמות יותר: אודיסיאה 100, אודיסיאה 200, 300, 400, 500, 2000 ואחרות.

תעשיית המשחקים לא הייתה מתפתחת הלאה ללא תחרות ראויה. ובעיקר קונסולות אטרי הטילו את התחרות הזו על מגנווקס. בין שני "ענקיות המשחק" הללו של תקופתם התפתח הקרב העז על ההנהגה. דגמים פופולריים של חברות אלה דוללו במוצרים של חברות אחרות כגון קולקו, פיירצ'יילד, RCA וכו '.

הדבר האחרון שצריך לדעת על תעשיית המשחקים בשנות השבעים הוא שכעת המפורסם בשנת 2020, יצרנית קונסולות המשחק נינטנדו משחררת את סדרת הקונסולות הראשונה שלה לקראת סוף העשור.

שמונים

הזמנים הללו נחשבים בצדק ל"תור הזהב "של משחקי וידאו. ההתקדמות הטכנולוגית אפשרה לחברות הקונסולות לשכלל את הדגמים שלהן עם הרבה יותר חדשנות מאשר בעשור האחרון. אחד החידושים הללו הוא מערכת המחסניות, כלומר כאשר משחקים לא נשארים מוטבעים במכשיר, אלא ממוקמים בכרטיסים מיוחדים (מחסניות).

חשוב גם הופעתם והתפשטותם של ז'אנרים חדשים של משחקי וידאו כגון RPG, קטטות והרפתקאות. העולם כולו חייב את שנות השמונים, כי אז הופיעו משחקים מפורסמים כמו מריו, פאק-מן, Final Fantasy וכו '.

הפעם לא אטרי, אודיסיאה וגם קולקו (שהוציאו את הקונסולה האחרונה בשנת 1982) לא הצליחו להתחרות בנינטנדו ובסגה.כתוצאה מכך, בדירוג המוצרים האיכותיים בתחום המשחקים, לרוב, נותרו רק 2 החברות הללו.

שנות התשעים

התקופה בה כל המשחקים החלו לתרגם לתלת מימד, מאז הגיע עידן התקליטורים - תקליטורים, מכיוון שהיה הרבה יותר "מקום" על הדיסקים. למרות זאת, נינטנדו עדיין הפיצה את משחקיה במחסניות. עם זאת, זה לא מנע מהם להישאר מעל המים.

המפרט גדל, וגם איכות התמונה, הסאונד וכדומה השתפרה. מיטב היצרנים נתנו את מיטב כוחם לפיתוח הקונסולות שלהם, ולכן הצרכנים ללא ספק תמיד זכו.

בשנת 1994, סוני הייתה מרוצה מהמערכת הראשונה. קו SonyPlaystation המפורסם של ימינו לא התבלט מיד ממספר יצרני קונסולות אחרים. ובכן, בשנת 1995 הציגה נינטנדו את קסדת הווירטואלי בוי, שהיא, למעשה, אבותיהם של משקפי המציאות המדומה.

בהדרגה עם התפתחות הרשת העולמית, החל מידע להועבר מתקליטורים ו- DVD לכוננים קשיחים. ואכן, מדוע לאחסן בדיסקים את מה שתוכלו להשיג מהאינטרנט?

בתגובה לשאלה דומה במקצת, שחררה סגה את דגם Dreamcast, עם תמיכה בגישה לאינטרנט. זה אפשר לשחק ברשת עם משתתפים אחרים.

אֶפֶס

את האפסים זכרו כמה אירועים בעלי פרופיל גבוה בבת אחת. להלן סיכום מה קרה:

 • השקת פלייסטיישן;
 • לבסוף נינטנדו עברה לדיסקים;
 • הקונסולה הראשונה של מיקרוסופט - Xbox ראתה את האור;
 • מלבד שלוש החברות הללו, אולי לא הופיעו עוד חברות חדשות;
 • סוני, נינטנדו ו- Xbox חולקות את דוכן הניצחון בכל שנה מאז אותה תקופה.

כַּיוֹם

כאמור לעיל, יצרנים אחרים של קונסולות משחק כבר לא ייצגו שום דבר ראוי. אבל זה, למרבה המזל, לא אומר שכשהצטופפו כל המתחרים, המנהיגים חדלו להדהים.

כיום כל הקונסולות התרחקו מזמן מדיסקים. חברות מציבות משחקים בשירותים מקוונים, וזה כמובן הרבה יותר נוח ונגיש מבעבר. המילים Full HD, 4K אינן חדשות יותר, כל הפונקציונליות במיטבה. פריטים חדשים המופיעים בחברה אחת בוודאי יהפכו "להעתקים" על ידי אחרים. וזה מה שקרה, למשל, עם דגמי קונסולות ניידים. קריטריוני הבחירה אינם רק עלות הייצור, אלא גם המגוון הפונקציונלי.

כעת הטרנד החדש הוא מערכת המציאות המדומה והמוגברת. VR / AR זה מה ש- Xbox, Sony ו- NES עוסקים היום.

היתרונות והחסרונות של קונסולות לעומת מחשב

העימות בין גיימרים משני הצדדים, אולי, אינו נחות בבידור מול העימות בין PES לפיפ"א. ורק חובבי משחקים אמיתיים יכולים לומר שהם מרוצים משניהם. עם זאת, לקונסולות יש במה להתפאר מול מחשב, ולהיפך.

יתרונות קונסולה

 • משחקים מיוחדים או מה שמכונה בלעדי. כאן קונסולות עולות על מחשבים אישיים, מכיוון שיש להן הרבה יותר יריות בלעדיות. למחשב האישי, למרבה הצער, אין מה להתפאר בעניין זה.
 • תאימות משחק וחומרה. אחרת, אופטימיזציה היא אחד היתרונות העיקריים של המסוף. ברכישת משחק זה או אחר בקונסולה, תוכלו להיות בטוחים שהוא יעבוד נכון ובפריסה מלאה. זה, כמובן, לא ניתן לומר על המחשב, כי שם לעתים קרובות אתה צריך לשנות את הגדרות המשחק או לחפש דרייברים נוספים.
 • נוחות: הקונסולה מתחברת לטלוויזיה, הכבל מהג'ויסטיק משתרע אל הספה / הכיסא - ותוכלו ליהנות מהמשחק. בהתאם לכך, הסקירה הכללית רחבה יותר. כתוצאה, הנוחות מגיעה למקסימום. המחשב דורש שולחן עבודה נפרד, רכישת כיסא מיוחד נפרד וכן הלאה. כל אלה מביאים לא רק להשקעות פיננסיות, אלא גם לסביבה פחות נוחה למשחק.
 • חִסָכוֹן. הקונסולות התקציביות ביותר עולות כחלק אחד בלבד מיחידת מערכת המחשבים האישיים (ההשוואה עם כרטיס מסך היא הברורה ביותר). בנוסף, בעת רכישת ממיר חדש שניתן לשחרר, תוכלו להיות בטוחים שבמשך 5 השנים הבאות תוכלו לשכוח מקנייה חדשה. במקרים מסוימים, משחקים ממשיכים להיווצר על דגמים ישנים והרבה יותר.אותו כרטיס מסך במחשב מיושן תוך שנה וחצי עד שנתיים בלבד.
 • קונסולות מספקות את היכולת לשחק על ידי החברה, ואילו עבור מחשב אישי, אתה צריך להשתמש במחשב אחר או לפחות בתצוגה אחת נוספת.

חסרונות הקונסולות

כמובן, יש גם משהו שבו מכשירי ממיר לא יכולים לנצח מחשבים אישיים. וכדי לא לעשות טעויות בבחירת מכשיר זה או אחר, עליך ללמוד על חסרונות הקונסולות:

 • ברזל חלש. המאפיינים הטכניים של מחשבים תמיד יהיו גבוהים יותר, מכיוון שמייצרים עבורם חומרה שונה מאוד המאפשרת לא רק לעמוד בדרישות החידושים האחרונים בתחום המשחקים, אלא גם לייצר את הגרפיקה הטובה ביותר.
 • המשימה היחידה של הקונסולות היא שהם, למעשה, ניתן לשחק רק. ולמרות שהיום אתה יכול לצפות בסרטים או לגלוש באינטרנט במכשירים מסוימים, מחשבים אינם מתחרים כאן. בתיבות ממיר לא תוכלו לערוך תמונה, להעביר תמונה מפורמט אחד לפורמט אחר (למשל מ- PNG ל- JPEG), לכתוב פוסט ברשתות חברתיות וכו '.
 • ז'אנרים מוגבלים של משחקים. בסוגי משחקים כאלה כמו אסטרטגיה או היורים בקונסולה זה מאוד קשה. לכן, יצרני משחקים, לרוב, פשוט לא שמים לב לז'אנרים האלה. מירוצים, קרבות, ספורט - זה מה שתמיד תוכלו לשחק בקונסולות.
 • משחקים יקרים. הפרדוקס של רמת מכונת הקפסולה ברמה: המכשיר עצמו זול יחסית, בעוד שכמוסות קפה יצטרכו להסתדר הרבה. אז משחקים לקונסולות, ככלל, אינם זולים - המחיר הממוצע הוא כ 4000 רובל.
 • לא ניתן לייחס משחקים מרובי משתתפים או מקוונים עם משתתפים אחרים ליתרונות הקונסולות. במחשב האישי הכל נראה דינמי יותר, עשיר ושקוע יותר בעולם המשחק.

על מנת להחליק את החסרונות של שני הצדדים, יהיה עליכם להחזיק את שני המכשירים בארסנל שלכם: גם הקונסולה וגם המחשב האישי. כמובן שלא כולם יכולים להרשות לעצמם, אז עליכם לבחור באפשרות מתאימה יותר. אבל זו חצי מהצרה. הבעיה העיקרית היא באיזו קונסולה עדיף לבחור.

דירוג של 10 קונסולות המשחק הטובות ביותר לשנת 2020.

אז הגיע הזמן למעניינים ביותר, כלומר: דירוג ה- TOP-10 של קונסולות המשחק הטובות ביותר לשנת 2020. יש לציין מיד כי הדירוג כולל אפשרויות נייחות וניידות. איזה עדיף לקנות? הבחירה תלויה בצרכן.

מקום 10: נינטנדו 3DS

הדירוג נפתח על ידי דגם נייד מה- NES. בשלב מסוים המודל הזה עזר מאוד ל- NES בשוק, הוא היה מאוד פופולרי בעולם ובאופן ראוי. הרבה משחקים ובלעדיות נעשו עבורה, כמובן. לכן, מה שכדאי לשים לב אליו הוא שגם היום, 2020, הוא עדיין נשאר צף. גם אם לא כל כך פעיל, לא כל כך הרבה.

מעבדמעבדי ARM11,
תדירות2x266 מגהרץ
מָסָך3.53 "ו- 3.02"
תְמוּנָה800 * 200 ו -320 * 240
חיי סוללה (אוטונומיה)3-8 שעות
מִשׁקָל230 גרם
מַצלֵמָהכן
כרטיסי זיכרון / זיכרון פלאש3DS, DSi, DS / SD
וויי - פייכן
נינטנדו 3DS

יתרונות:

 • מסך מגע נוסף;
 • יכולת לעבור למצב תלת ממדי;
 • אתה יכול לשחק במשחקים ישנים עבור גרסאות קודמות.

חסרונות:

 • מסך מגע נוסף בגודל 3.02 אינץ 'זה לא נוח בכך שלא תמיד ניתן להסתדר עם האצבעות: עבור כמה "דברים קטנים" אתה צריך להשתמש בעט;
 • תלת מימד אינו מספק איכות גבוהה;
 • עבור השוק הרוסי בעת ובעונה אחת היו קשיים להשיג משחקים;
 • למרות שהמראה לא רע, החומרים מהם עשויה הקונסולה מאוד לא אמינים.

תְפוּקָה:

ה- NES בנה מודל מצוין בעת ​​ובעונה אחת, שהביא הרבה הנאה לגיימרים. ולמרות שעכשיו זו תקופה אחרת לגמרי, 3DS, לדברי הקונים, עדיין מבוקש.

מקום 9: Xbox ONE S

חברת ביל גייטס מייצרת מכשירי סטודיו איכותיים מאוד. ה- Xbox ONE הסנסציוני (במובן החיובי) התקבל במפץ. עם זאת, היו לה חסרונות משלה. חלקם תוקנו כמו ב- ONE S. אך, אולי "השבב" החשוב ביותר של ה- set-top box הוא תמיכה בווידאו 4K ו- HDR.

מעבדAMD יגואר x86-64
תדירות2.1 ג'יגה הרץ
יחידת כונןBlu-ray / DVD
HDD1 TB
תְמוּנָה4K UHD HDR
Gamepadאַלחוּט
מִשׁקָל2.9 ק"ג
רב משתתפיםכן
יו אס ביכן, 3.0
HDMIכן
וויי - פייכן
חיבור לאינטרנטכן
Xbox ONE S

יתרונות:

 • זה נראה מסוגנן מאוד וישתלב בצורה מושלמת בכל פנים. כמובן, עבור חלק מהמשתמשים פלוס זה יהיה מפוקפק, אך עדיין;
 • למרות העובדה ש"מילוי הברזל "נותר כמעט ישן (כמו ב- Xbox ONE המקורי), יש דברים שהשתפרו, למשל, מהירות הטעינה של הממשק הראשי;
 • כמות גדולה מספיק של זיכרון פנימי (2 TB);
 • אפשרות לחבר את ה- set-top box למחשב;
 • והפלוס החשוב ביותר הוא תמיכה ב- 4K, כולל מדיסקי Blu-Ray. לאוהבי הסרטון האיכותי ביותר, זהו באמת היתרון הגדול ביותר;
 • דגמים מסוימים נמכרים עם ג'ויסטיק שני כלול - נוח למשחקים עם שני שחקנים.

חסרונות:

אם אתה שואל אילו בעיות יש למשתמשי Xbox עם הקונסולות שלהם, לרוב מדובר בעלות גבוהה של משחקים ובמספר מוגבל מאוד של בלעדיות.

 • ניתן לצפות בווידאו 4K רק בטלוויזיה התומכת בפורמט וידאו זה. אחרת, איכות התמונה על המסך תהיה גרועה יותר;
 • ברזל ישן. מעט השתנה מאז ה- Xbox ONE.

תְפוּקָה:

באופן ידידותי, משתמשים רבים החליטו לנסות את ONE S רק לטובת וידיאו 4K, כי אחרת מדובר באותו Xbox ONE ישן, ובמחיר הוא יקר יותר. עם זאת, למרות שאין שום נקודה מיוחדת ברכישת ממיר זה, הוא נמכר ונמכר היטב. ולכן, הקידומת תופסת את המקום ה -9 בלבד בדירוג.

מקום 8: סוני פלייסטיישן ויטה

קרוב יותר לתחתית המקום TOP-10 נמצא הדגם הנייד Sony PS Vita. זהו אחד ממכשירי המשחק ההוגנים למי שאוהב לא לישון במסע ארוך, אלא לשחק היורים או לראות סרט. כך באמת מתחרה ויטה בטלפונים חכמים מודרניים "גדושים" (היא מניבה רק בפיקסלים במצלמה), אלא אם כן תוכלו לקרוא לזה. עם זאת, הם אומרים שתוכל להתקין את תוכנית Skype ולבצע שיחות באמצעותה. ויטה מושלמת כמתנה לילד, אם כי הצעצוע בהחלט לא לילדים.

מעבדCortex-A9
תדירות0.8 ג'יגה הרץ
לְהַצִיגOLED
לְהַצִיג5”
תְמוּנָה960*544
SIMכן
מִשׁקָל260 גרם
סוֹלְלָהLi-Ion, 2200 מיליאמפר / שעה
סנכרן עם PSכן
וויי - פייכן
סוני פלייסטיישן ויטה

יתרונות:

 • צְפִיפוּת. גם בהשוואה לדגם הקודם, הוויטה לא תופסת מקום רב. עם זאת, הוא לא ישתלב בכיס מכנסיים, ולכן עדיין יהיה צורך בתיק כלשהו;
 • שליטת מסך מגע. וכמובן, לוח המגע בגב הקונסולה;
 • תמיכה במשחקים מקונסולות אחרות של סוני, לא מכולן, אך רובן;
 • מחיר אטרקטיבי מאוד לגאדג'ט עצמו;
 • יש חריץ לקריאת כרטיסי זיכרון.

חסרונות:

אחת הקונסולות הבודדות שיש לה מספר מאוד גדול של חסרונות בהשוואה למכשירים אחרים, כמובן. אבל כבדו ושבחו את סוני על העובדה שתיקנו בהדרגה חלק מה"משקופים "שלהם, במיוחד אלה שקשורים למשחקים.

 • למרות הפלוס הגדול של חיישן המסך, לוח המגע מאחור אינו נוח לכולם;
 • לא ייקח הרבה זמן לשחק משחקים עם עומס מלא, כי במקרה זה הסוללה לא מספיקה לזמן רב;
 • יש מעט משחקים הגונים באמת. זה היה חריף במיוחד בתחילת מכירות ויטה. בהמשך הדברים השתפרו;
 • משחקים יקרים. אפילו הפשוטים הם סבירים. והטובים ביותר, בהתאם, יקרים עוד יותר;
 • כרטיסי זיכרון ייחודיים לדגם זה. והנפח של כולם די גדול; לכן, שום דבר לא מונע מיצרנים לתמחר אותם יתר על המידה;
 • אין "צ'יפס" מעניין כמו UMD לפלייסטיישן פורטבל.

תְפוּקָה:

הקונסולה די טובה, אך כפי שמראה בפועל סוני, אבוי, לא כל כך חזקה בשוק הדגמים הניידים. עם זאת, ויטה עדיין מצאה את הקהל שלה.

מקום 7: Nintendo Switch

עוד דגם נייד בדירוג. ההנדסה והבידור היפני התגלו כמעולים. ניתן להפעיל מתג על הכביש או מול הטלוויזיה.

לְהַצִיג6,2”
HDD32 ג'יגה-בתים
תְמוּנָה1280*720
Gamepadאַלחוּט
חיי סוללהעד 9 שעות
כרטיס זיכרוןMicroSD, microSDHC, microSDXC
וויי - פייכן
קיבולת סוללה4310 מיליאמפר / שעה
מתג Nintendo

יתרונות:

 • שמחה נשלפת. על ידי ניתוקם תוכלו "להפוך" את הקונסולה לקונסולת משחקים;
 • מסך המגע מאפשר לך לשחק משחקים לא רק באמצעות משחק משחק, אלא גם דומה למכשירים ניידים;
 • אין חסימה לפי אזור. כלומר, תוכלו לעבור מתחת לאזור אחר ולקנות שם את המשחק (כך תוכלו לקבל הנחה);
 • שעות פתיחה - מקסימום 9 שעות.

חסרונות:

למרבה הצער, יש עוד חסרונות. גם אם ניקח בחשבון את אופיו המהפכני של המודל, הוא עדיין נתקף במתקפה מצד המבקרים לא פעם.

 • תְגוּבָה חֲרִיפָה. זה מופיע די מהר. זה לא מפתיע, כי אם כל הזמן מסירים ומחזירים את הג'ויקון, אי אפשר להימנע מכך. בשל מידע זה, תחזוקת המסוף צריכה להיות גבוהה. למרבה הצער, זה לא המקרה.
 • הספק נמוך נובע, לרוב, מכך שבתחילה המשימה העיקרית של המתג היא להיות ניידים.
 • מחיר גבוה. כמובן שאם תגלה כמה עולה הקונסולה ביפן, אז אתה עשוי לחשוב שהמחיר לא כל כך גבוה. עם זאת, לאחר שעבר את כל השלבים הביורוקרטיים, המחיר בשטח הפדרציה הרוסית בהחלט לא ייראה נמוך.

תְפוּקָה:

אני רוצה לומר תודה ל- NES על האידיאולוגיה שלהם. וכמובן ליישום רעיונות אלה. ובכל זאת, המחיר והבלאי המהיר יכולים להפחיד רבים. כהמלצה, אנו יכולים לומר שעדיף לרכוש את גרסת ה- Lite.

מקום 6: Nintendo Switch Lite

דגם נייד פרדוקסלי. פרדוקסלי, מכיוון שהוא נקרא Switch, אך יחד עם זאת אינו עובר בשום צורה. כלומר, בניגוד למקור, לא ניתן להשתמש ב- Lite בגרסת הטלוויזיה, לא ניתן לחבר אותה לתחנת עגינה. עם זאת, לא יצרנים ולא משתמשים מבולבלים מעובדה זו.

טוב גם כמתנה לילדים.

לְהַצִיג5,5”
HDD32 ג'יגה-בתים
תְמוּנָה1280*720
מסך מגעכן
מִשׁקָל275 גרם
כרטיס זיכרוןMicroSD, microSDHC, microSDXC
קיבולת סוללה3570 מיליאמפר / שעה
וויי - פייכן
Nintendo Switch Lite

יתרונות:

 • קל מאוד. משקל המכשיר מגיע ל -275 גרם מול כמעט 400 עבור מתג נינטנדו. עובדה זו חשובה במיוחד עבור דגם נייד, מכיוון שידיים של גיימר בכל זאת מתעייפות;
 • מקור חשמל - סוללת Li-Ion;
 • משך העבודה. כן, נפח הסוללה הצטמצם (כדי להקל על המשקל), אולם הודות לשבב Tegra X1 של NVIDIA, צריכת החשמל של החומרה הופחתה וחיי הסוללה הוגדלו בהתאם. מה ששוב משחק רק לטובת הקונסולה הניידת;
 • מתקנים חיצוניים כגון משטח D (במקום 4 כפתורים), תצוגה קטנה יותר (5.5 אינץ '), ג'ויקונים מובנים שאינם ניתנים להסרה ופרטים קטנים אחרים;
 • בהירות מוגברת. זה בולט במיוחד בהשוואה לדגם המקורי של Nintendo Switch. לכן, עכשיו תוכלו לשחק בבטחה גם במזג האוויר השמשי ביותר;
 • מספר עצום של משחקים, כולל בלעדי;
 • וכמובן, מחיר ההנפקה. החידוש (Lite שוחרר רק ב- 20 בספטמבר 2020) עולה 200 יחידות במטבע אמריקאי.

חסרונות:

כאן החסרונות יהיו יחסית סובייקטיביים, מכיוון שלא היה צריך לצפות מהיבטים מסוימים ממודל כזה. ובכן, למשל, רזולוציית Full HD. או לדבר בצורה שלילית על מודל נייד מכיוון שהוא רק נייד ולא מסוגל להפוך למשהו יותר - זה לא המקרה.

 • אולי יש מינוס אובייקטיבי אחד, אבל זה חל גם על משחקים, לא על הקונסולה. החיסרון הוא שבמשחקי וידאו הגופן אינו מותאם למסך הקטן של ה- Switch Lite;
 • ובכן, מכיוון שמוצרי NES פחות פופולאריים בשוק הרוסי, המשתמשים מתמודדים עם בעיה אחרת - העלות הגבוהה של המוצרים. ובוא לחפש איפה לקנות זול יותר.

תְפוּקָה:

סוויץ 'לייט טוב מאוד בסגמנט שלו. באופן כללי, ה- NES נחשב בצדק כמוביל הקונסולות הניידות. ולייט הוא ההוכחה לכך.

מקום 5: Xbox 360

דגמים ניידים טיפסו מספיק גבוה. אבל עדיין החלק העליון של הדירוג הוא לגמרי מאחורי דגמים נייחים. וכפי שאתה יכול לנחש, יש כאן רק 2 חברות: סוני ומיקרוסופט.

על גבול המחצית העליונה נמצא ה- Xbox 360. הדגם כבר מיושן, אך עדיין עובד. ומתאים היטב למי שלא יכול להרשות לעצמו את הדגמים היקרים יותר של המתחרים או את אותו ONE X.

מעבדמחשב כוח
תדירות3.2 ג'יגה הרץ
יחידת כונןDVD / CD
HDD250 ג'יגה-בתים
Gamepad / בקראַלחוּט
רב משתתפיםכן
יו אס ביכן
HDMIכן
וויי - פייכן
חיבור לאינטרנטכן
אקס בוקס 360

יתרונות:

 • החיבור מספיק טוב, מאפשר לכם לשחק במשחקי ספורט ללא ג'ויסטיק, ובאופן כללי תוכלו לרכוש סט שלם של אביזרים;
 • עדיין איכות ברזל טובה;
 • שליטה נוחה מאוד - משתלבת בצורה מושלמת בידיים;
 • מנגן דיסקי DVD / CD.

חסרונות:

 • מודל מיושן;
 • מעט בלעדי. חסרון זה חל על כל קו מיקרוסופט;
 • המחיר הגבוה של הקונסולה עצמה;
 • המחיר הגבוה של משחקים מורשים, ולכן רבים מנסים להחליף את הקונסולה. כתוצאה מכך, הציוד נפגע.

תְפוּקָה:

המסקנה כאן פשוטה וברורה: איכותית ועובדת, אבל סוס ישן. זה לא יקלקל את התלמים, אבל אולי זה כבר לא ייתן את התחושות שאפשר להשיג בדגמים חדשים יותר.

מקום 4: פלייסטיישן 4

זה אולי נראה מוזר שסוני אינה מיוצגת בדירוג. כן, בתחתית היה רק ​​דגם נייד אחד. אבל עכשיו, בראש - כמעט כל המקומות שלה.

צופה את שלושת המנהיגים של הקלאסיקה - PS 4. הגרסה הרביעית צעדה קדימה בהשוואה ל -3. בהתאם, הפופולריות של הדגמים הבאים היא גם גבוהה בהרבה. עד עכשיו, אפילו הקלאסית 4 נמכרת מספיק טוב. וזה לא מפתיע, כי יש לה כל כך הרבה היבטים חיוביים.

מעבדAMD יגואר x86-64
תדירות2.1 ג'יגה הרץ
יחידת כונןBlu-ray / DVD
HDD500 GB / 1 TB
Gamepad / בקראלחוטי, DualShok
רב משתתפיםכן
יו אס ביכן
HDMIכן
וויי - פייכן
חיבור לאינטרנטכן
פלייסטיישן 4

יתרונות:

 • מהירות הקונסולה, הכל נעשה באופן מיידי;
 • חיבור ברור ופשוט של המערכת כולה;
 • היכולת לעבוד באמצעות Wi-Fi;
 • מאגר מרשים של משחקים בלעדיים;
 • מערכת בקרת משחקים נוחה במיוחד: DualShok. אם לשפוט לפי הביקורות, אנו יכולים לומר שזו כמעט המתנה הטובה ביותר של סוני למשתמשים;
 • היכולת לתקשר עם Sony Vita;
 • קורא דיסקי Blu-Ray.

חסרונות:

 • משמיע יותר מדי רעש;
 • פריקה מהירה של DualShok;
 • מקום קטן למשחקים בדיסק הקשיח;
 • משחקים יקרים;
 • מנוי בתשלום למשחקים מקוונים;
 • ג 'ויסטיקים שליטה "נמחקים" במהירות.

תְפוּקָה:

קידומת הגונה. לא במקרה היא תפסה את הנישה שלה בשוק. עדיין מבוקש על ידי הצרכנים, אך מפנה מקום לדגמים מתקדמים יותר.

מקום 3: פלייסטיישן 4 סלים

שינוי ה- PS4 Sone PlayStation 4 Slim מטפס אל המדרגה התחתונה של הדום. המודל המתוקן, לאחר שהאזין ל"ייעוץ "של צרכני מוצריו, התחשב בחסרונות הגרסה הקודמת.

מעבדAMD יגואר x86-64
תדירות1.6 ג'יגה הרץ
יחידת כונןBlu-ray / DVD
HDD500 ג'יגה-בתים
תְמוּנָה4K UHD HDR
Gamepad / בקראלחוטי, DualShok
מִשׁקָל2.8 ק"ג
רב משתתפיםכן
יו אס ביכן, 3.0
HDMIכן
וויי - פייכן
חיבור לאינטרנטכן
פלייסטיישן 4 סלים

יתרונות:

בנוסף למקצוענים שהוצגו ל- PS4, ישנם עוד כמה:

 • קומפקטיות וקלילות;
 • חיבור מקלדת, עכבר;
 • ניתן לשחק באמצעות טלפון נייד;
 • פחות רעש מהדגם המקורי;
 • ניתן לחבר את DualShok באמצעות USB, דבר המבטל עיכובים אפשריים;
 • תצורות מסוימות כוללות אביזרים נוספים.

חסרונות:

כך גם לגבי החסרונות, למעט רעש רב.

 • המחיר הגבוה לא מצדיק שיפורים קטנים;
 • מתחמם מאוד.

תְפוּקָה:

גרסה קומפקטית שעושה פחות רעש מהמקור, אבל מתחממת מאוד. PS 4 Slim הוא מודל ביניים בין PS4 ו- PS4 Pro. קניית וריאציית ביניים זו אינה תמיד מוצדקת.

מקום שני: Xbox ONE X

זה לא יהיה הוגן מאוד לתת את כל שלושת המושבים לסוני. האמריקאים עובדים קשה גם בתחום קונסולות המשחק. והם ראויים לתפוס את השורה השנייה של הדירוג עם ONE X. במרדף אחר PS 4 Pro, מיקרוסופט נאלצה לעשות משהו כדי לעמוד בקצב. לכן, סדרת X נולדה.

מעבדAMD יגואר x86-64
תדירות2.3 ג'יגה הרץ
יחידת כונןBlu-ray / DVD
HDD1 TB
תְמוּנָה4K UHD HDR
Gamepadאַלחוּט
רב משתתפיםכן
יו אס ביכן, 3.0
HDMIכן
וויי - פייכן
חיבור לאינטרנטכן
אקסבוקס אחד

יתרונות:

 • חומרה חזקה;
 • קומפקטיות וקלות חיבור - הכל פשוט וברור;
 • מערכת קירור הייטק - "תא אידוי";
 • תומך במשחקי מורשת;
 • היכולת לשחק משחקים בווידאו 4K ו- HDR.אם, למשל, על דגם S התמונה הוקטן רק, אז על הדגם סוג X הוא 4K אמיתי;
 • מהירות גבוהה מספיק של המערכת;
 • תואם למערכת ההפעלה Windows;
 • יכולת לנגן דיסקי Blu-Ray ואחרים (תמיכה ב- MP3, כולל WMA).

חסרונות:

 • תוכלו ליהנות מכל היופי ברזולוציה הגבוהה ביותר רק בטלוויזיה 4K;
 • המחיר הגבוה של הקונסולה עצמה והמשחקים;
 • למען האמת, ONE X אינו דור חדש של קונסולות. כל הכוח שלהם, כל הממשק, המילוי - שייך לדור הישן, אם כי המשופר;
 • כמות קטנה של בלעדי. חסרון זה הוזכר קודם לכן.

תְפוּקָה:

למעשה, אפילו עם כל כך הרבה פלוסים, המינוסים הללו מונעים מה- Xbox ONE X לטפס למקום הראשון בדירוג.

מקום 1: פלייסטיישן 4 פרו

לבסוף, המובילה בעולם המשחקים "הכל" היא סוני פלייסטיישן 4 פרו. כפי שהיצרנים הבטיחו - מכונה אמיתית למשחקים.

מעבדAMD יגואר x86-64
תדירות2.1 ג'יגה הרץ
יחידת כונןBlu-Ray (BD) / DVD
HDD1 TB
תְמוּנָה4K UHD HDR
Gamepad / בקראלחוטי, DualShok
מִשׁקָל3.3 ק"ג
רב משתתפיםכן
יו אס ביכן, 3.0
HDMIכן
וויי - פייכן
חיבור לאינטרנטכן
פלייסטיישן 4 פרו

יתרונות:

 • תומך 4K UHD במשחקים;
 • הרבה פחות רעש מהקופסה, אפילו בהשוואה לסלים;
 • היכולת להשתמש בקסדה עם פונקציית VR;
 • "מלית" עוצמתית מעולה של הקונסולה;
 • קהילה ענקית - תמיד יש עם מי לשחק ברשת, להחליף משחקים וכו '.
 • SASD;
 • וכמובן, מהירות גבוהה, מגוון רחב של משחקים בלעדיים, DualShok וכו '.

חסרונות:

 • הרבה יותר יקר מהסדרה סלים;
 • כדי לשחק ב- 4K, אתה זקוק למשחק עצמו כדי לתמוך ברזולוציה זו וכמובן שהטלוויזיה חייבת להיות מסוגלת ל- 4K;
 • לכונן אין תמיכה ב- Blu-Ray 4K. לכן, לא תוכלו לצפות בסרטונים באיכות זו מדיסקים - רק ברשת;
 • עליך לעדכן אותו מעת לעת כדי שהכל יעבוד כראוי.
 • חומר גוף שביר;
 • וגם כמה חסרונות ישנים, כמו עלות משחקים, רב משתתפים בתשלום, פריקה מהירה של הבקר וכו '.

תְפוּקָה:

דגם זה ישתלב בצורה מושלמת בפנים ובלב כל גיימר שיש לו את האמצעים לעשות זאת. הזוכה הבלתי מעורער בדירוג, עם חסרונות משלו, כמובן.

לסיכום, ראוי לציין שעולם המשחק מתפתח כל כך מהר שקשה אפילו לדמיין מה צפוי. וזה טוב מאוד שיש תחרות, גם אם רק כמה חברות, אבל קשה מאוד. כיום, הודות לאינטרנט, ניתן לענות די מהר על השאלה מה ואיך לבחור למשחקים.
חושבים שהדירוג שגוי? כתוב את הגרסה שלך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *