Estאוזניות המשחק הטובות ביותר לשנת 2020

1

סאונד הוא אחד מסוגי הרגשות העיקריים שדרכם האדם תופס את העולם סביבו. כמעט בכל המשחקים המודרניים, לתפיסת הצלילים המתרחשים בעולם הווירטואלי יש חשיבות רבה עבור השחקן. למשחק נוח, אוזניות טובות ואיכותיות הן אחד האלמנטים החיוניים ואפשר להעמיד אותם בקנה אחד עם עכבר ומקלדת גיימינג. אחרי הכל, כידוע, כדי לנצח בכל משחק, אתה צריך לא רק להיות בעל כישורים טובים ו"מיומנות ", אלא גם לרכוש אוזניות טובות, מקלדת, עכבר, כמו גם מחשב חזק.

עם זאת, נשאלת שאלה טבעית לחלוטין, מה צריכות להיות אוזניות המשחק, אילו סוגים הם, מהם הקריטריונים העיקריים לבחירת דיבורית כזו, היכן עדיף לקנות אותה וכמה היא עולה. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com", בהנחיית עצות, ו ביקורות והמלצות של קונים, הכינו עבורך דירוג של דגמים פופולריים של אוזניות גיימינג ממגוון רחב של היצרנים הטובים ביותר לשנת 2020.

הבדלים בין משחקים לאוזניות מוזיקה פשוטות

כיום בחנויות ניתן למצוא סוגים רבים ושונים של אוזניות, המצוידות במחברים שונים לחיבור (USB, שקע מיני 3.5 מ"מ) למחשב שולחני או מחשב נייד. ישנם גם גאדג'טים המצוידים במיקרופונים נשלפים. עם זאת, כיצד לקבוע אילו מהם מתאימים למשחקים, ואילו דגמים פופולריים עדיף לקנות להאזנה למוזיקה אחרי הכל, כיום ניתן למצוא הרבה מהאוזניות המגוונות ביותר, אשר שונות זו מזו לא רק בצורה, צבע, זמינות של פונקציות נוספות, אלא גם במאפיינים טכניים.

לענות על השאלה איזה סוג אוזניות יש, איך לבחור אותן ומה לחפש במהלך הרכישה, ראשית יש לציין כי טכניקה זו, לפי סוג ומטרה, מיועדת לשימוש יומיומי, למשחק, וגם להאזנה למוזיקה. לכל סוג של מכשירים אלה לא רק מראה ייחודי משלו, אלא יש לו גם פרמטרים שונים המאפשרים להם לספק את רמת הפונקציונליות המתאימה ביותר למשתמש.

לדוגמא, אוזניות מחשב המיועדות להאזנה למוזיקה הן בעלות צליל טוב, עוצמה (נמדד ב mW), וגם טווח תדרים די גדול. קז'ואל אמין ונוח יותר לשימוש, והוא עולה הרבה פחות. עם זאת, באוזניות יומיומיות, איכות הצליל וההרמוניות מעט גרועים יותר.

שלא כמו אוזניות יומיומיות, לאוזניות גיימינג יש פונקציונליות טובה. המטרה העיקרית של מכשירים אלה היא לספק חווית משחק איכותית, נוחה ונוחה. כדי להבדיל אוזניית משחק מגאדג'ט רגיל, קודם כל, אתה יכול לפי הסגנון שלה, צבעים שונים.

ואכן, עבור רוב הגיימרים, האוזניות המשמשות הן אחד הכלים העיקריים המשמשים לביטוי עצמי. ישנן אוזניות רבות השונות במראה.שלא כמו אוזניות רגילות, הם יכולים להיות מצוידים במגוון אלמנטים דקורטיביים, תאורה ותוספות.

התייחסות! ככלל, גאדג'טים למשחק הם בגודל מלא. כדי לבודד טוב יותר את הנגן מצלילי העולם שמסביב, כמו גם כדי להבטיח טבילה מלאה במשחק, הם מצוידים בעיקר ברמקולים מסוג סגור. ישנם גם מכשירים תקורה עם רפרודוקציה טובה למדי, צליל, עוצמה ולחץ קול מקובל.

בנוסף, בניגוד למכשירים קונבנציונליים, אוזניות גיימינג מצוידות לעיתים קרובות במיקרופון ובחלקים רבים הניתנים להסרה. זאת בשל העובדה שבמהלך המשחק, הגיימר לרוב צריך לתקשר עם שחקנים אחרים, ואלמנטים נשלפים מספקים נוחות גבוהה יותר לשימוש בגאדג'ט. חלקים נשלפים מאפשרים לך לבחור בצורה מדויקת יותר את גודל המכשיר לכל משתמש בודד.

כמו כן, למכשירי המשחק יש רגישות גבוהה למדי. ואכן, במהלך מעבר המשחק, על האדם לתפוס בבירור צלילים ולהגיב אליהם בזמן. הגיימרים המנוסים ביותר ממליצים לרכוש מכשירים בעלי רמת רגישות בטווח של 100-1000 dB / mW למשחק נוח יותר.

תכונות של אוזניות המשחק

אוזניות אלחוטיות פופולריות מאוד בקרב גיימרים. ראוי לציין כי לא מומלץ לרכוש מכשירים בעלי פונקציה דומה להאזנה למוזיקה, מכיוון שהם מפחיתים את איכות הצליל ומנתקים באופן משמעותי גם את התדרים העליונים וגם את התדרים התחתונים. במכשירי המשחק, התפשטות חזקה בטווחי התדרים של שכפול הצליל לא משנה הרבה. כמו כן, לשימוש נוח יותר, הם מצוידים בבידוד טוב דיו, המגן על המשתמש מפני צלילי העולם הסובב ומאפשר לכם לשקוע באופן מלא בעולם הווירטואלי.

טיפים לבחירת אוזניות

איזו חברה של המכשיר עדיפה, אילו טעויות כדאי להימנע בבחירה השוק מציע מגוון רחב של אוזניות גיימינג מיצרנים שונים, הנבדלים זה מזה הן במחיר והן באיכות בנייה ופונקציונליות. עם זאת, יש לציין כי האפשרות האידיאלית עבור כל משתמש אינדיבידואלי אינה קיימת. אחרי הכל, כידוע, כל אדם בוחר בטכניקה כזו, תוך התחשבות בהעדפותיו ולפתרון בעיות מסוימות, כך שהפונקציונליות שלה תענה על ציפיות המשתמש. לאחר שהחלטנו לרכוש גאדג'ט גיימינג, מומלץ להנחות על ידי קריטריוני בחירה כמו:

 1. רמקולים למכשירים. עדיף לרכוש מכשירים בגודל רמקולים של 40-50 מ"מ. כמו כן, הרמקולים חייבים להיות מצוידים במגנטים של ניאודימיום.
 2. נוכחות של מערכת כוונון אוטומטית באזור סרט הראש. אפשרות זו מאפשרת לך להתאים אישית את המכשיר לכל משתמש בודד כך שלא ילחץ על אזור הראש במהלך הפעולה ולא ייצור אי נוחות כלשהי.
 3. איכות כריות האוזניים. כריות האוזניים צריכות להיות עשויות מחומר באיכות גבוהה והן צריכות להתאים היטב לראש סביב האוזניים. אחרת, אם איכות החומרים מהם הם עשויים נמוכה, אז שימוש בגאדג'טים כאלה לא יעבוד זמן רב, מכיוון שהשפעת העייפות תופיע במהירות.
 4. צְפִיפוּת. מרבית המכשירים מצוידים במיקרופון. עדיף לבחור מכשירים שבהם ניתן להוציא את המיקרופון במהירות לתוך הבית.
 5. פונקציונליות. נוכחות של הוספות למכשירים היקפיים, כניסות, חריצים ויציאות.
 6. טווח תדרים. מומלץ לרכוש מכשיר המסוגל לפעול בטווח תדרים רחב.

אוזניות המשחק הטובות ביותר לשנת 2020

המחיר הממוצע של אוזניות גיימינג זולות נע בין 2-3 אלף רובל ויותר. עם זאת, יש לציין כי אין לצפות לפונקציונליות גבוהה והעברת סאונד טובה מדגמי תקציב. כמובן, אתה עדיין יכול לקנות דגם משחקים באתר Aliexpress, שעלותו נמוכה אפילו יותר מזו של עמיתיהם התקציביים בשוק המקומי. ככלל, מחיר אוזניות המשחק הסיניות הזולות ביותר נע בין 500 רובל.

עם זאת, אוזניות כאלה בקושי יכולות להיקרא אוזניות גיימינג, מאחר ואיכות העברת הקול והפונקציונליות ברמה נמוכה. בעת חישוב הדירוג של מיטב הדגמים של אוזניות המשחק, לקחנו בחשבון פרמטרים כמו דעת הקונים, ההתנגדות שהנפיק המכשיר, נוכחות כבל ארוך, איכות החומרים וסוג החיבור ששימש.

דירוג אוזניות המשחק התקציביות האיכותיות ביותר

בקטגוריה זו נערך דירוג של אוזניות גיימינג זולות, השייכות לפלח התקציב ואידיאליות הן למחשב אישי והן למחשב נייד. ככלל, המחיר הממוצע של מכשירים כאלה נע בין 1200-3500 רובל.

יש לציין כי ממכשירים השייכים לפלח התקציב ועולים מעט כסף, אין לצפות לתוצאות גבוהות ולהעתקת סאונד באיכות גבוהה במהלך המשחק. עם זאת, דירוג זה מציג את הדגמים הטובים ביותר של אוזניות גיימינג זולות ותקציביות עם טווח תדרים טוב, בנייה איכותית, מיקרופון רגיש וביקורות חיוביות מצד רוב הקונים.

ASUS TUF Gaming H3

אוזניות גיימינג איכותיות לתקציב עבור המחשב שלכם, המצוידות באוזניות סגורות מעל האוזן. מאובטח עם סרט ראש. טווח התדרים של שכפול הצליל הוא בין 20 ל -20,000 הרץ והעכבה היא 32 אוהם. משקלו של מכשיר זה הוא 294 גרם בלבד.

כמו כן, דגם זה מצויד במיקרופון, הנמצא על גבי תנועה נעה. הרגישות למיקרופון היא 40 dB. יש גם פונקציית השתקה למיקרופון לשימוש נוח. קוטר קרום האוזניות הוא 50 מ"מ. סוג חיבור כבלים - חד צדדי. דיבורית זו מחוברת לשקע מיני 3.5 מ"מ משקע.

למרות עלותו הנמוכה, מודל תקציב זה מצויד בעיצוב מארז חסון ואמין. החומרים המשמשים לגימורו נעימים למגע. על פי רוב ביקורות המשתמשים, דגם האוזניות הזה משחזר צליל היטב ולמיקרופון אפקטים קוליים טובים. עם זאת, חלק מהנגנים מייעצים כי לשימוש נוח יותר, עליכם לרכוש דגמים עם כבל ארוך יותר. אורך הכבלים של האוזניות הללו הוא 1.3 מטר. אך יש לציין כי הן מצוידות בנוסף בכבל מאריך מיוחד שאורכו 1.3 מטר.

אוזניות ASUS TUF Gaming H3

יתרונות:

 • זול (המחיר הממוצע הוא 2900 רובל);
 • לבנות איכות;
 • צליל טוב;
 • נוכחות של בקרת עוצמת קול, הנמצאת על החוט;
 • איכות המיקרופון.

חסרונות:

 • בידוד קול רע;
 • מערכת קיבוע;
 • חלק מהמשתמשים עשויים שלא לאהוב את המיקום של המיקרופון, שלא ניתן לאחסן אותו בתוך האוזניות.

רייזר קראקן X

דגם זול יחסית של אוזניות גיימינג בגודל מלא, המצויד במיקרופון מסוג מעבה / אלקטרנט. תדר הרבייה של דגם זה הוא 12-28000 הרץ והעכבה היא 32 אוהם. פרמטר הרגישות של דיבורית זו הוא 109 dB, ומשקלו הוא 250 גרם.

המיקרופון הכיווני מותקן על הרכבה ניידת, וטווח התדרים שלו הוא 100-10000 הרץ. כמו כן, במידת הצורך, ניתן להשבית את המיקרופון. דגם זה מחובר לסרט הראש ומצויד בקרומים בקוטר 40 מ"מ. עם זאת, האוזניות הללו מצוידות במגנטים של ניאודימיום, ומצוידות בנוסף בכבל מאריך שאורכו 2 מטר (אורכו של האוזנייה עצמה הוא 1.3 מטרים). שקע מיני 3.5 מ"מ משמש לחיבור מכשיר זה.

רייזר קראקן X

יתרונות:

 • עלות (3490 רובל);
 • מצב צליל סראונד;
 • נוכחות של כבל מאריך;
 • איכות בנייה טובה
 • טווח תדרים טוב.

חסרונות:

 • קוטר הסרעפת;
 • מחוונים באיכות נמוכה;
 • עיצוב כפרי.

מצוינות בקומו

אוזניות משחקיות למחשב אלחוטיות מסוגננות בגודל מלא שניתן לחבר הן למחשב נייד והן למחשב (PC) דרך יציאת ה- USB. בשל משקלו הקל של המכשיר הזה (195 גרם), הוא נוח לשימוש בזמן משחקים, כמו גם בחיי היומיום, למשל, להאזנה למוזיקה. טווח תדרי ההעתקה של מכשיר זה הוא 20-20000 הרץ, וקוטר הסרעפת הוא 40 מ"מ.

כמו כן, מכשיר זה מצויד במיקרופון נשלף, אשר קבוע על הר נע. כדי להעביר נתונים מהאוזניות למחשב או למחשב נייד, משתמשים בערוץ רדיו וטווח הטווח שלו הוא 10 מטרים. להפעלת דגם זה של אוזניות אלחוטיות, סוללות ליתיום בקיבולת של 450 מיליאמפר / שעה משמשות כסוללות. אורך חיי הסוללה של מכשיר זה אינו עולה על 20 שעות.

מצוינות בקומו

יתרונות:

 • עלות נמוכה (1160 רובל);
 • איכות קול;
 • מערכת הרכבה;
 • איכות החומרים והביצוע;
 • נוכחות של תאורה אחורית שעובדת בכמה מצבים.

חסרונות:

 • כדי להתחבר למחשב, תצטרך לרכוש מתאם Bluetooth מיוחד;
 • תדרים גבוהים;
 • אוטונומיה של העבודה (היצרן טוען 20 שעות, למעשה, כאשר משתמשים בו זמן ההפעלה הוא 12-15 שעות).

סקירה של מיטב דגמי ה- TOP הטובים ביותר של אוזניות גיימינג למחיר ואיכות

דירוג זה מציג את אוזניות המשחק הטובות ביותר עם צליל מאוזן התומכות בספקטרום תדרים טוב. היתרון של הגאדג'טים הללו הוא צליל נעים, ארגונומיה טובה, עיצוב מסוגנן, הרכבה איכותית, כמו גם יחס מחיר / איכות.

Plantronics Voyager 4210 UC USB - C

אוזניות משחק אלחוטיות חד כיווניות איכותיות עם אוזניות מעל האוזן. מאפשר לך ליהנות מהמשחק ולתקשר עם שחקנים אחרים ללא הפרעה. מצויד במיקרופון קבוע, המצויד בפונקציות ביטול רעשים והשתקה. משקלו של מכשיר זה הוא 150 גרם בלבד. תדר שכפול הצליל הוא 20-20000 הרץ והעכבה היא 32 אוהם.

האוזניה הזו היא חד צדדית וניתן לחבר אותה לסרט ראש. קוטר הממברנות הוא 30 מ"מ. מחבר USB משמש לחיבור אלחוטי. טווח האותות הוא כ- 30 מטר. כסוללות, גאדג'ט זה משתמש בסוללה נטענת בנפח של 350 מיליאמפר * שעה, המספיקה למשך 12 שעות פעולה רציפה של המכשיר. זמן טעינת הסוללה הוא 90 דקות.

Plantronics Voyager 4210 UC USB - C

יתרונות:

 • איכות קול;
 • איכות בנייה גבוהה;
 • רדיוס פעולה גדול;
 • בקרת עוצמת קול;
 • המיקרופון מצויד בביטול רעשים;
 • משקל נמוך.

חסרונות:

 • עלות (14,153 רובל);
 • מיקרופון קבוע;
 • קוטר קטן של הממברנה;
 • בקרת עוצמת הקול ממוקמת ישירות על האוזניות, כך שלא תמיד נוח להשתמש בה בזמן הנגינה.

ASUS ROG Cetra

דגם איכותי של אוזניות גיימינג עם אוזניות תקע (תקעים), המוצג בשוק המקומי על ידי אחת היצרניות הפופולריות בעולם. היתרונות של גאדג'ט זה כוללים טווח תדרים טוב של שכפול קול, שהוא 10-40,000 הרץ, כמו גם נוכחות של מיקרופון איכותי עם מערכת להפחתת רעש.

גאדג'ט זה אינו מצויד במערכות חיבור נוספות, אלא מחובר למכשירים (מחשב נייד, מחשב נייד) באמצעות יציאת USB. העכבה של הגאדג'ט הזה היא 16 אוהם ומשקלו הוא 26 גרם בלבד. המיקרופון מקובע ישירות על החוט עצמו, וטווח התדרים שלו הוא 50-10000 הרץ. מכיוון שגאדג'ט זה הוא מכשיר קומפקטי, טווח הסרעפת שלו הוא 10 מ"מ בלבד. בקרת עוצמת הקול ממוקמת על חוט שאורכו 1.25 מ '.

ASUS ROG Cetra

יתרונות:

 • איכות צליל טובה;
 • קומפקטיות (אתה יכול לקחת את זה בעת נסיעה, מתאים יותר למחשבים ניידים מאשר למחשב נייח);
 • איכות בנייה טובה
 • כולל תיק אחסון;
 • עלות סבירה לדגם ממעמד זה (6490 רובל).

חסרונות:

 • כבל קצר;
 • המיקרופון ממוקם על החוט (לא כיווני), וזה לא תמיד נוח בעת תקשורת תוך כדי משחק.

SteelSeries Arctis 3 מהדורת Bluetooth 2020

אוזניות גיימינג אמינות ופונקציונליות עם אוזניות בגודל מלא עם תדר הפעלה של 20-20000 הרץ. העכבה של מודל זה היא 32 אוהם, והרגישות היא 98 dB. מדד העיוות ההרמוני הוא 3 אחוזים. בנוסף, גאדג'ט זה מצויד במיקרופון איכותי וטוב עם פונקציית ביטול רעשים. המיקרופון מותקן על הרכבה ניידת, מה שהופך את המכשיר הזה לנוח לשימוש.

המחוון של רמת הרגישות של המיקרופון הוא 48 dB, וטווח התדרים בו הוא פועל הוא: המינימום הוא 100, והמקסימום הוא 10,000 הרץ. בנוסף, יש לציין כי המיקרופון בגאדג'ט זה אינו קבוע (נשלף), וקוטר קרומי האוזניות הוא 40 מ"מ. שקע המיני 3.5 מ"מ משמש לחיבור. כמו כן, ניתן להשתמש בגאדג'ט זה כאוזניות Bluetooth (Bluetooth).

SteelSeries Arctis 3 מהדורת Bluetooth 2020

יתרונות:

 • יחס מחיר / איכות מקובל (העלות הממוצעת של גאדג'ט זה היא 8997 רובל);
 • קול היקפי;
 • לבנות איכות;
 • ארגונומי, אל תפעיל לחץ על הראש במהלך השימוש;
 • נוכחות של מערכת אוורור;
 • מיקום נוח של המיקרופון, שגם הוא נשלף.

חסרונות:

 • פונקציית ביטול רעשי המיקרופון כמעט ולא מורגשת;
 • המיקרופון מעוות את הקול מעט.

מאפיינים השוואתיים של אוזניות משחק בקטגוריות מחיר שונות

שם הדגם (תיאור)סוג חיבורסוג גאדג'טתדר שכפול קול (הרץ)עלות (ברובלים)  
ASUS TUF Gaming H3שקע מיני 3.5 מ"מ משולבבגודל מלא20-200002900
רייזר קראקן Xשקע מיני 3.5 מ"מ משולבבגודל מלא12-280003490
מצוינות בקומודרך יציאת USBבגודל מלא20-200001160
Plantronics Voyager 4210 UC USB - Cדרך יציאת USB (העברת נתונים אלחוטית דרך ערוץ רדיו)חַד צְדָדִי20-2000014153
ASUS ROG Cetraדרך יציאת USBחיבור10-400006490
SteelSeries Arctis 3 מהדורת Bluetooth 2019שקע מיני 3.5 מ"מ (יכול לשמש כדיבורית Bluetooth)בגודל מלא20-200008997

למרבה הצער, אין אוזניות מושלמות. לכל דגם בודד יתרונות משלו וכמה חסרונות. לכן, בבחירת גאדג'ט כזה למשחק, מומלץ להנחות על ידי העדפות הטעם שלך. האפשרות הטובה ביותר נחשבת לגאדג'טים של משחקים עם רמקולים של 40-50 מ"מ, המצוידים במגנטים של ניאודימיום.

כמו כן, ברכישת מכשיר כזה עם סוג חיבור קווי, רצוי שאורך הכבל יהיה לפחות 2 מטרים. אם אתה משתמש בגאדג'טים של משחקים המוצגים בדירוג שלנו בחיי היומיום שלך או שאתה מעדיף דגמים אחרים של אוזניות משחק, אנא שתף ​​אותנו בדעתך בתגובות.

תגובה 1

 1. לפיליפס יש מודל tauh202, הם בהחלט לא מיועדים למשחקים, אבל הם גם יעמדו במשימה הזו היטב

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן