צגי המשחק הטובים ביותר לשנת 2020

0

עולם משחקי המחשב בכל שנה הופך לנרחב יותר, מעניין יותר, וגרפיקה ממוחשבת קרובה מאוד למציאות. אבל על מנת לשקוע לחלוטין בעולם הבדיוני שהומצא על ידי מפתחים מוכשרים, כדי לנשום את האווירה הבלתי ניתנת לתיאור של ז'אנר המשחקים, אתה צריך צג משחקים מיוחד. אחרת, הניסיונות שלך ליהנות מהמשחק יהיו שווים לסיכוי להריח את הוורד דרך מסכת הגז. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם סקירה של צגי המשחק הטובים ביותר לשנת 2020.

ההבדלים העיקריים בין צג רגיל לצג גיימינג

להדיוט חסר ניסיון טכני נראה שההבדל היחיד בין שתי המערכות הוא רק עלות. מצד אחד זה כך, אם המחיר הממוצע של מכשיר קונבנציונאלי הוא 10,000 רובל, אזי מכשירי המשחק מתחילים בכ- 15,000 רובל (העלות המינימלית של הדגמים בסקירה זו). עם זאת, יש להבין כי מחיר כזה אינו מקרי. זה נוצר כתוצאה מתקדמים יותר, בהשוואה לצגים, מאפיינים פשוטים.

טכנולוגיית ייצור מטריקס

כמו שאומרים, המטריצה ​​היא הכל שלנו. סוגו קובע מאפיינים חשובים כמו זמן תגובה, איכות צבע, בהירות, ניגודיות ופרמטרים רבים אחרים.

בהתחשב בסוגי המטריצות, נעבור מהטכנולוגיות הנפוצות ביותר ליצירת לוחות מטריצה ​​בקרב גיימרים לטכנולוגיות פחות מבוקשות.

 • מטריצות TN או TN + Film

"חלוצי" צגי LCD שנוצרו על ידי אחד הראשונים. טכנולוגיית הייצור פשוטה ומאפשרת להשתמש בה ברוב מוצרי החשמל הביתיים, בשלטי חוצות ברחוב. אחרי הכל, האופי האלמנטרי של ייצורם מכתיב עלות נמוכה. לכן, כמעט כל דגמי התקציב מצוידים במטריצת TN + Film. בנוסף לעלות הנמוכה, העובדה של תגובה מהירה, תדר אנכי גבוה בטווח של 200-240 הרץ הוא אטרקטיבי. בהמשך נדון בהרחבה על פרמטרים אלה.

ל- TN יש גם הרבה חסרונות:

זוויות צפייה גרועות, בהן התמונה מתחילה להתעוות, אם אתה זז מעט שמאלה או ימינה או נעמד מעל המסך. עיוות יכול להיות צבעוני, גיאומטרי.

יש להם ממצאים כמו רצועות (מראה תקופתי של פסי שיפוע), אפקט פסטור (שינויים פתאומיים בבהירות, מעבר צבע). לפעמים יש גם חפץ גבישי, שבמהלכו קשה להתמקד בפיקסל בודד.

 • ציפוי IPS

זה יעלה יותר למשתמש במהירות תגובה גבוהה, עיבוד צבעים טוב יותר עם היעדר כמעט מוחלט של החפצים הנ"ל. יש לזכור שיש הרבה "וריאציות על הנושא" של IPS - AHVA, PLS, H-IPS ורבים אחרים. לעתים קרובות, חברת ייצור עצמה יוצרת טכנולוגיה המבוססת על IPS תחת שם מותג. לכן, הפרמטרים של תת-המין זה מזה עשויים להיות שונים בכיוון זה או אחר.

ל- IPS ציפויים כאלה יש חסרון אחד - מחיר גבוה.

 • * VA

הם תופסים מקום ביניים, ביניים בין שתי הטכנולוגיות הנ"ל. יש להם ניגודיות מצוינת, הכרחית כשאתה צופה בסרטים בבית, זוויות צפייה בינוניות, עיבוד צבעים טוב.מצד שני, לציפוי זה חסרונות בצורה של ריסוק שחור (הידרדרות חדה של צבע שחור בעת שינוי זווית הצפייה), פסים, זמן תגובה בינוני באזורים כהים של המסך. קטגוריית המחירים עבור * VA ותתי-המינים שלה (SVA, AMVA, MVA) היא גם ממוצעת.

סקירה של מטריצות של השנים האחרונות תצטרך להכיל טרמינולוגיה כמו נוכחות של אפקט זוהר (מוטציה של גווני תמונה בהתאם לזווית הצפייה), מידת האחידות של התאורה האחורית, איזה סוג תאורה אחורית. כיום, הפרמטרים הללו תלויים לחלוטין במודל ספציפי, ולכן הם אינם נתונים לשיקול מיוחד. התאורה האחורית המשמשת ברוב התצוגות המודרניות היא LED, למעט שתי טכנולוגיות - QLED, OLED.

האחרונים הם חידושים של עולם המטריצות, בעלי נתונים טכניים גבוהים המאפשרים להם ליישם, כולל פורמט 4K. עם זאת, המורכבות של ייצור מטריצות כאלה משפיעה לרעה על מחירן. כיום, מודלים המיוצרים בטכנולוגיות אלה נכללים בקבוצת הפרימיום.

יחס גובה-רוחב, אלכסוני

לשני הפרמטרים הללו יש קשר מסוים. לרוב המכריע של המסכים המודרניים יש את הפרופורציות והאלכסונים הבאים. 23 "עד 32" - 16: 9, 32 - 35 "- 21: 9. מסך מסך רחב, המשמש בדרך כלל כקולנוע ביתי באלכסון של 43, 49 אינץ ', ביחס של 32: 9 ו- 32:10 בהתאמה.

הקריטריונים לבחירת יחס הממדים הם כדלקמן. רוב המשחקים, הסרטים, העבודה עם המחשב יוצגו בצורה מושלמת על ידי מכשירים עם יחס גובה-רוחב של 16: 9. אבל כשמשחקים במשחקים מודרניים, כמו גם בצפייה בקטעי וידאו של כמה פורמטים על צגים כאלה, יהיה פס אנכי שחור משני צידי התמונה. צגים 21: 9 ומעלה יעזרו למנוע חסרון זה.

בעת הבחירה, יש להנחות גם את חזון המשתמש. בדרך כלל אדם לקוי ראייה מרגיש יותר בנוח מאחורי מסך גדול.

אגב, על חזון. לעתים קרובות אתה יכול לשמוע על הצורך להיות במרחק שווה ל- 1.5 או אפילו כפול מגודל המסך. כלומר, אם האלכסון הוא 23 אינץ ', המשתמש צריך להיות במרחק של 120 ס"מ מהצג. מטבע הדברים, אם עדיין מותר לצפות בסרט במרחק כזה, פשוט לא ניתן לעבוד באמצעות עכבר או מקלדת. לאחר המשחק עם צעצועי המחשב, על הגיימר להיות בעל מספיק מקום לתמרן את העכבר.

פתרון הבעיה

הגדרת רזולוציה מספקת איכות תמונה. יתר על כן, אותה רזולוציה בתצוגות בגדלים שונים תיראה אחרת. לכן, צפיפות הפיקסלים חייבת להתאים לגודל המכשיר. עבור צגים בגודל 23.5 עד 32 אינץ 'באלכסון, צפוי Full HD או WQHD, 34-35 אינץ UFHD, UWQHD רצוי. ובכן, 4K "קיצוני" עדיין זמין רק בדגמי 27 אינץ '.

נראה שכאן לא צריכה להיות מחשבה רבה, המכשיר לגיימרים צריך להיות בעל צפיפות פיקסל מקסימאלית. ואז תמונת המשחק תהיה ברורה, עם גבולות חדים. וזה חשוב, למשל, כאשר משחקים איזה סוג של יורה, כאשר השחקן חייב לתפוס את האויב בעיניו.

עם זאת, צפיפות פיקסל גבוהה בגודל גדול תיצור בהכרח עומס על כרטיס המסך, מעבד המחשב. ואז קצב רענון המסגרות (FPS) יתחיל לרדת, מה שישפיע לרעה על המשחק. ולא כל כרטיס מסך מסוגל "לשלוף" צפיפות פיקסל גבוהה, שלא לדבר על פורמט 4K.

במילים אחרות, בעת בחירת מסך למחשב נייח, עליכם להשיג אינדיקטורים שווים של הרכיבים העיקריים של מחשב גיימינג - זיכרון RAM, מעבד, כרטיס מסך, צג. אם כרטיס המסך אינו המדגם האחרון, יחס הגובה-רוחב יהיה העדיפות ולא מספר הפיקסלים.

זמן תגובה ותדירות טאטא

זמן התגובה קובע כמה מהר מופיע אות הבהירות שמתקבל מכרטיס המסך על המטריצה. גיימרים מקצועיים, או כשמם כן מכונה "קאטלטים של סייבר", קודם כל שמים לב לפרמטר זה.

חשוב גם שלדימוי שנע באופן דינמי במשחק לא יהיו עקבות, מה שנקרא שבילים.אך יחד עם זאת, התמונה צריכה להישאר חלקה, ולא לקפוץ בפתאומיות לאורך היקף המסך. הטאטא האנכי, או ליתר דיוק תדירותו, אחראי על מאפיין זה. ככל שהוא גבוה יותר, כך התנועה הדינמית של התמונה תהיה חלקה יותר.

ממשק חיבור

הממשק לחיבור הצג לא ממש משנה מהם תקני החיבור בבחירת צג. אתה רק צריך לדעת את סוגי התקשורת המודרניים בין כרטיס המסך למסך. המתקדמים כוללים HDMI, DisplayPort, USB Type-C, D-SUB (VGA) מדור קודם ו- DVI.

מטבע הדברים, מערכות קישוריות מתקדמות מסוגלות לספק קצב רענון פיקסל גבוה. לדוגמא, אותו דגם עם יציאות שונות יעבור 25 מגה-הרץ דרך HDMI, ו- DisplayPort עד 633 מגה-הרץ.

זוויות צפייה

הפרמטר האחראי לפגמים אפשריים בתמונה כאשר הנגן נעקר במספר דרגות מסוים. קשור יותר לסוסי עבודה, מכיוון שהגיימר בדרך כלל יושב ללא תנועה, ולעתים נדירות מסתובב באזור שטח שולחן העבודה.

פונקציות נוספות

בקיצור, כדאי להזכיר את הפונקציונליות הנוספת של הצג, שלעתים יש בו תחבולה שיווקית בלבד, ולעיתים יש בו תועלת מסוימת. אז יצרני צגים מציעים פרמטרים משופרים של המוצרים שלהם בזכות טכנולוגיות שמתאימות באופן מקסימלי את המטריצה ​​באמצעות כרטיס מסך של יצרן מסוים. כרגע ישנן שתי טכנולוגיות כאלה, FreeSync שעובד עם כרטיסי מסך של AMD ו- G-Sync עם Nvidia.

עם זאת, אפילו שחקן מנוסה לא סביר להרגיש הבדל משמעותי. יתר על כן, ההגדרות הנסתרות של מנהלי ההתקן של כרטיסי המסך הללו יכולות להתאים את המטריצה ​​לקבלת תמונה טובה יותר, ולא תצטרך לשלם עליה בנפרד. אחרי הכל, חברות משלמות תשלומים מסוימים עבור השימוש ברישיונות עבור טכנולוגיות אלה.

בעזרת ההגדרות תוכלו לדמות את הרחבת הטווח הדינמי, במילים אחרות, את אפקט ה- HDR, ללא עלות. מצב HDR אמיתי נתמך על ידי צגים עם תאורה אחורית מרובת אזורים, העלות שלהם מתחילה ב -150,000 רובל. כל השאר הוא רק גימיק שיווקי, שקל להשיג באופן הנ"ל.

נושא נפרד, צגי תלת מימד. למכשירים כאלה יש כעת כמה חסרונות. מהבהב, כהה של התמונה (טכנולוגיית תריס) או רזולוציה נמוכה, זרימת פסי מקטב (טכנולוגיה פסיבית).

השורה התחתונה היא שבמחיר של צג תלת ממדי עכשיו קל ונכון יותר לרכוש משקפי מציאות מדומה שיכולים לספק את האפקט הטוב ביותר של להיות במשחק.

מה לחפש בבחירת צג מלבד מפרט טכני?

אולי השאלה הבוערת ביותר, לאחר ניתוח הפונקציות והפרטים הטכניים של הצג, איזו חברה עדיפה לקנות תצוגת משחקים למחשב אישי?
מצד אחד, המוצרים של כמעט כל חברה יכולים לשרת למטרות משחק. עם זאת, יש חברות המתמחות או בעלות קו נפרד של מוצרי משחקים מיוחדים. כמו MSI, שהפופולריות של הדגמים נובעת מיישומים מיוחדים שמאפשרים לצלם בצורה מדויקת יותר ביורים, להחליק את ההבהוב ולעבור לתפעול יומיומי.

השאלה השנייה היא היכן לקנות דגם הגון שיכול להחזיק זמן רב? מספר עצום של מוצרים אלקטרוניים נמכרים דרך האינטרנט, ומסכים אינם יוצאים מן הכלל. אבל התקני תקציב זולים הם דבר אחד, ומוצרי פרימיום הם דבר אחר לגמרי. לפעמים קשה מאוד להחליף מודל יקר כאשר הוא מתקלקל דרך חנות מקוונת. לכן, אם הוחלט לנקוט בשירותיה של חנות כזו, אז קרא בעיון את הביקורות, מה, לדעת הקונים, ראוי לתשומת לב, מהם החסרונות של החנות.

מרכזי קניות גדולים מספקים מוצרים באיכות גבוהה עם אפשרות להחלפה, אחריות, שירות לאחר אחריות. החיסרון הוא סימון המסחר, שמייקר את הסחורה מכל חנות אחרת. וככל שמרכז הקניות גדול יותר, כך הפרמיה הזו גבוהה יותר.

הבחירה האידיאלית במקום הרכישה תהיה חנויות מתמחות קטנות, בהן תוכלו לראות בבירור את זמינות המאפיינים שהצהיר היצרן.

דגמים פופולריים מ 24 אינץ '

MSI Optix G24C

דירוג המסכים האיכותיים מתחיל בדגם של חברת MSI ידועה. למכשיר בגודל 24 אינץ 'הראשוני יש מספר תכונות נהדרות. כמו L-B-L, שמבטל את השפעת הגוונים הכחולים על אישון הנגן, ומאפשר לו לשחק בנוחות ללא יובש בעיניים במשך זמן רב. מערכת בקרת תמונות מסתגלת של SYNS מונעת חפצים עליה. בנוסף, ניתן להחיל מראה חזותי על המסך המעוקל במהלך המשחק, מה שמקל על ניהול הלחימה במשחק.

דֶגֶם MSI Optix G24C
גודל מסך 24 אינץ '
מקסימום פתרון הבעיה 1920x1080
סוג מטריקס מסך TFT * VA
מקסימום קצב פריימים, הרץ 144 הרץ
זמן תגובה 1 אלפיות השנייה
בְּהִירוּת 250 cd / m2.
MSI Optix G24C

יתרונות:

 • שדה ראייה רחב לאירוח מספר שחקנים
 • תמונה ברורה;
 • תגובה מהירה;
 • הרבה "גאדג'טים" מיוחדים למשחק.

חסרונות:

 • היעדר התאמת גוף אנכית ואופקית.

BenQ Zowie RL2460


יומרני RL2460? מבוסס על מטריצת TN, בשילוב מושלם של עלות נמוכה עם תמונה הגונה, מהירות גבוהה.

בין היתרונות, בדגם יש כניסת אוזניות המאפשרת לשמוע אויבים, השפעות של יריות, פיצוצים עם האפקט המרבי של מציאות המשחק. ה- RL2460 תהיה בחירה מצוינת למחשב אישי אם הוא לא מצויד ברמקולים חיצוניים, מכיוון שבצג יש רמקולי סטריאו מובנים עם צליל ברור.

דֶגֶם BenQ Zowie RL2460
גודל מסך 24 אינץ '
מקסימום פתרון הבעיה 1920x1080
סוג מטריקס מסך TN
מקסימום קצב פריימים, הרץ 60 הרץ
זמן תגובה 1 אלפיות השנייה
בְּהִירוּת 250 cd / m2.
BenQ Zowie RL2460

יתרונות:

 • מערכת הגנת ראייה במהלך המשחק ללא פליקר;
 • התאמה למצב משחק ספציפי;
 • תמיכה בתקני חיבור שונים (3xHDMI, DVI, VGA);
 • גוונים שחורים עמוקים:
 • מחיר נמוך בהשוואה לאנלוגים.

חסרונות:

 • העמדה אינה מעוררת אמון.

AOC C24G1

נציג נוסף של מחלקת התיירים, בחירה מצוינת למי שיש להם שאלה - מהי המתנה הטובה ביותר לילד בית ספר לקנות? זה נתמך ביכולת להתאים את הגובה לגובה המסך. נער צומח במהירות יבוא שימושי. פתרון אידיאלי ברמת כניסה בהתחשב במהירות התגובה (מהירות דינמית אובייקט MPRT). זווית צפייה רחבה, מטריצה ​​מעוקלת, מערכת FreeSync, כל זה מאפשר לא רק לשחק באיכות גבוהה ברוב המשחקים המודרניים, אלא גם להשתמש במחשב בצורה תועלתנית.

דֶגֶם AOC C24G1
גודל מסך 24 אינץ '
מקסימום פתרון הבעיה 1920x1080
סוג מטריקס מסך TFT * VA
מקסימום קצב פריימים, הרץ 146 הרץ
זמן תגובה 4ms / 1ms (MPRT)
בְּהִירוּת 250 cd / m2
AOC C24G1

יתרונות:

 • ציפוי אנטי רעיוני;
 • מחיר נוח בהתחשב באיכות הבנייה;
 • תגובה לא רעה;
 • ארגונומיה מתוחכמת.

חסרונות:

 • גובה גובה של נקודת הכיסוי המעניק מטריצה ​​באיכות נמוכה;
 • חוסר ברמקולים.

דגמים פופולריים מ 27 אינץ '

AOC C27G1

מכשיר טוב ואמין עם קצב רענון גבוה (144Hz), שנותן תמונה ברורה במשחקים הקשים ביותר. אחרי הכל, הרזולוציה של ה- C27G1 היא 1920 × 1080 באלכסון של 27 אינץ '. מצד אחד זה לא טוען את המערכת, אך יחד עם זאת זה לא נותן את תגובת התדרים הטובה ביותר (מאפייני תדר משרעת) לצפייה בסרטים בהפרדה גבוהה. אולי זו הרכישה המוצלחת ביותר בקבוצת המסכים המעוקלים מ 27 אינץ 'עם תקציב מינימלי.

דֶגֶם AOC C27G1
גודל מסך 27 אינץ '
מקסימום פתרון הבעיה 1920x1080
סוג מטריקס מסך TFT * VA
מקסימום קצב פריימים, הרץ 144 הרץ
זמן תגובה 1 אלפיות השנייה
בְּהִירוּת 250 cd / m2
AOC C27G1

יתרונות:

 • מסך ללא מסגרת;
 • תאורה אחורית ללא פונקציית הבהוב;
 • תומך בתקן AMD FreeSync.

חסרונות:

 • שולחן המחשב צריך להיות גדול לרגליים רחבות;
 • היו מקרים של מסירת עותקים עם פיקסלים מתים.

LG 29UM69G

טכנולוגיית LG ידועה במוצריה האיכותיים, שלעתים קרובות אין להם תחרות בנישת המוצרים. LG 29UM69G הוא דוגמה מצוינת לכך.ישנם דגמים המותאמים יותר למשחקיות, אחרים נוצרים עם הטיה לעבודה, צפייה בסרטים, אך תצוגה זו מתאימה בצורה הרמונית בין שתי הפונקציות הללו. בעזרתו תהיה לכם גישה לעולם האסטרטגיה, משחקי RPG טקטיים במלוא תפארתם, שצבעיהם העשירים יפתיעו אתכם לא פעם. תחושת העונג תישאר בעת צפייה בסרטים, קליפים ועבודה עם קבצים גרפיים. עם זאת, עבור היורים, משחקי לחימה, יהיה עליכם לחפש מודל מתאים יותר. זמן התגובה של ה- 29UM69G מהיר בצורה לא נעימה.

דֶגֶם LG 29UM69G
גודל מסך 29 אינץ '
מקסימום פתרון הבעיה 2560x1080
סוג מטריקס מסך TPS IPS
מקסימום קצב פריימים, הרץ 75 הרץ
זמן תגובה 14 אלפיות השנייה
בְּהִירוּת 250 cd / m2
LG 29UM69G

יתרונות:

 • מספר רב של צבעים;
 • צליל טוב מרמקולים מובנים;
 • הרבה ממשקים נתמכים;
 • צבע שחור עז.

חסרונות:

 • מקרה מסומן;
 • זמני התגובה אינם מיועדים למשחקים בקצב מהיר.

דגמים פופולריים מ 30 אינץ '

LG 34UC79G

תצוגה גדולה בפורמט מלא עם יחס גובה-רוחב מתקדם 21: 9 ברזולוציה מקסימלית של 2560 × 1080. הבחירה הטובה ביותר בין צופה קולנוע מושבע, "קאטלטים של סייבר" ורק אנין טעם של תמונה חיה ואיכותית. ההשוואה בין מודל זה לעמיתיו תהיה מעורפלת במספר נקודות. לטובת 34UC79G - תדמית המותג של חברת LG הידועה, איכות מעולה, אחריות ארוכה, שירות. חסרונות - קטגוריית מחירים גבוהה.

דֶגֶם LG 34UC79G
גודל מסך 34 אינץ '
מקסימום פתרון הבעיה 2560x1080
סוג מטריקס מסך TFT AH-IPS
מקסימום קצב פריימים, הרץ 144 הרץ
זמן תגובה 1 אלפיות השנייה
בְּהִירוּת 250 cd / m2
LG 34UC79G

יתרונות:

 • יציאות מודרניות (קלט / פלט), המאפשרות לחבר התקנים היקפיים;
 • מאפייני בהירות וניגודיות מעולים;
 • מטריצה ​​איכותית;

חסרונות:

 • מידות דורשות מקום רב בשולחן העבודה.

Alienware AW3418DW

מעגל הדירוג הוא Alienware AW3418DW, עם החיישן הרחב במיוחד שלו, עיקול גדול השוקע אותך במשחקים תוססים, צבעוניים וסוחפים.
זהו מכשיר TOP, מסטודון אמיתי בעולם המוניטורים, ללא הגזמה, אפשר לומר שהמשחק על המסך הזה דורש חדר נפרד. ואכן, בכל חדר אחר, ה- AW3418DW "יטרוף" את מרבית החלל. היצרן AW3418DW הוא תאגיד Dell הידוע במוצריו האיכותיים. יש לזכור שמדובר במכשיר ברמת פרימיום, לכן, כאשר בוחרים בו, השאלה חייבת להיות: כמה עולה מודל כזה שיונח ברקע.

דגם Alienware AW3418DW
גודל מסך 34.1 אינץ '
מקסימום פתרון הבעיה 3440x1440
סוג מטריקס מסך TFT IPS
מקסימום קצב פריימים, הרץ 120 הרץ
זמן תגובה 4 אלפיות השנייה
בְּהִירוּת 300 cd / m2
Alienware AW3418DW

יתרונות:

 • עיצוב נהדר;
 • חומר הביצוע באיכות גבוהה;
 • 16.7 מיליון צבעים;
 • תדירות סריקה אופקית ואנכית גבוהה;

חסרונות:

 • מחיר דירוג מקסימלי;
 • אין ציפוי אנטי סטטי.

סיכום

צגי משחקים, מטבע הדברים, יקרים יותר מעמיתיהם התועלתניים, ולכן הם נדרשים לגישה מיוחדת על מנת להימנע מטעויות בבחירת מודל יקר. לפני שתעניק העדפה סופית למודל מסוים, עיין בקפידה בתיאור במשך זמן רב באתר הרשמי או בפורטלים המתמחים בתחום זה. עיין היטב בנתונים המפורשים (בהירות, קצב פריימים) והנסתר (העברת אותות, עקומת תגובת תדרים). יש לציין כי לרוב יצרני המסכים הטובים ביותר כוללים מערך משחקים מיוחד, וזה מפשט את תהליך הבחירה.

אולי יש לך עצה משלך כיצד לבחור את המסך הטוב ביותר או את ההמלצות עבור איזו חברה הכי טוב לקנות, על פי העדפה אישית? פרסם אותם בתגובות לביקורת זו.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *