מקשי המשחק הטובים ביותר למשחקים מושלמים בשנת 2020

0

עולם המשחקים והמחשבים כבר מזמן אינו תוספת קטנה, בילוי נעים, והופך לענף ספורט ענק. לסייבר ספורט יש כעת את האלופות שלה, פרסים כספיים גדולים ומגוון רחב של אוהדים.

המפתח לפופולריות כזו הוא האפשרות שכולם מסוגלים להיות "חותך סייבר" עתידי (אתלט מקצועי), ממש בבית. אך סביר להניח שעיסוק בספורט אלקטרוני או אפילו סתם משחק בנוחות ללא מקלדת מתאימה יעבוד. אילו מקשים לפי הקונים הם בעלי המאפיינים הטובים ביותר, מאמר זה יגיד לך כיצד לבחור דגם הגון. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם סקירה של מקשי המשחקים הטובים ביותר למשחק המושלם לשנת 2020.

מה זה לוח מקשים

ראשית, יש להבין כי לוח מקשים (לא להתבלבל עם לוח משחקים) הוא מקלדת מיוחדת לגיימרים, אשר הפונקציונליות שלה מורחבת יותר מהמקובל. אך תאורת מקשים או כל פונקציות נוספות אחרות אינן הופכות את המקלדת הרגילה למשחקי משחק. התכונות וההבדלים של שני המכשירים הללו יוצגו בבירור בטבלת ההשוואה שלהלן:

פונקציותמקלדת רגילהלוח מקשים
פנס אחוריכןכן
משענת כף הידכןכן
לוח מגע מובנהלֹאכן
מחברים היקפייםלֹאכן
הגנה מפני לחות, אבקכןכן
צְפִיפוּתלֹאכן
נוכחות של מקשי מולטימדיהכןכן
תכנות מפתחלֹאכן
תצוגה מובניתלֹאכן

לפיכך, יש למודלי המשחק הפופולריים מספר יתרונות על פני קונבנציונליים. מקשים משמשים, ככלל, בשלושה מקרים:

 1. כדי להחליף את מקלדת PS במקלדת בזמן המשחק;
 2. השתמש בהם לקונסולות משחק, מה שמאפשר לך להתכתב עם שחקנים;
 3. על מנת להגן על מפתחות המחשב הנייד, שכן החלפתם יקרה.

מהם הדגמים

כל המקלדות מחולקות למכניקה, קרום וממברנה מכנית.

הסוג הראשון הופיע לפני כולם, מייצג מנגנון פשוט הבנוי על לחיצה על מקש, אשר חוזר למקומו המקורי עם קפיץ. היתרון של מכשירים כאלה הוא אמינות, עמידות, יכולת תחזוקה. אנשי הסייבר מעדיפים "מכניקה" על פני בהירות תגובת הכפתורים, ואין צורך ללחוץ עליהם עד הסוף, מה שחוסך את כוח הספורטאי.

בנוסף, ל"מכניקה "אין השפעה דביקה, שבה לחיצה חוזרת על הכפתור מוכרת על ידי המערכת כאות כפול. כלומר, המשתמש לוחץ על הכפתור חמש פעמים, ואילו המערכת מזהה שניים או שלושה אותות בלבד.

החסרונות כוללים את רעשי הרקע המוגברים, שלעתים מפריעים למשחק בלילה או בזמן זרם האינטרנט. החסרונות הם המחיר הממוצע הגבוה של מכשירים, רגישות לאבק, לכלוך ומשקל כבד. יש שחקני ליווי שרואים בנקודה האחרונה יותר יתרון מאשר חסרון. ואכן, במהלך משחק אינטנסיבי, מכשיר כבד קשה יותר לעבור ממקום מאשר מכשיר קל.

הסוג השני והנפוץ יותר של "מקלדת" הוא קרום, במקום קפיץ הוא מכיל חצי כדור סינתטי המבצע תנועות גומלין בעת ​​לחיצה על מקש. היתרונות של טכנולוגיה זו הם שהציוד משתלם יותר, שקט במהלך ההפעלה ובעל משקל וגודל פחות. דגמים מסוימים הם ללא מסגרת, מה שמקל עליהם להתקפל כמו משטח עכבר.

החיסרון של מכשירי הממברנה נחשב בעיקר לנוקשות, המשתנה עם הזמן. כאשר המקלדת חדשה, הכפתורים הם בעלי קפיץ גדול ולא אחיד, מה שמקשה על השימוש בהם. עם הזמן הקרום מאבד מגמישותו, והתגובה מתרחשת אפילו במגע קל. בהמשך, הזדקנות המכשיר מגיעה למידת שקיעת הממברנה, ואי אפשר להחליף אותה בנפרד מכל בלוק הממברנה הסינטטי. השחיקה של הבלוק הסינתטי, בדרך כלל סיליקון, מתרחשת מוקדם יותר מהקפיצים בדגם המכני. כמו כן, שלמות ציפוי הסיליקון אינה מאפשרת ניקוי פני השטח מפני אבק ולכלוך שנאסף.

המערכת השלישית בה נעשה שימוש משלבת את שתי הקודמות, והיא מכונה קרום מכני, או מספריים. הבסיס הוא זוג מסילות חוצה פלסטיק על פי עקרון המספריים. מוט פלסטיק להחזרה מונח תחתיהם, ומחזיר את מכווני הפלסטיק למצבם המקורי. עבור משחקים, תוכנית כזו מקובלת יותר מממברנה, מכיוון שמספריים המדריכים מפיצים באופן שווה את כוח הלחיצה, תנועת המקשים פחותה והמערכת עצמה אמינה יותר. תחום היישום של דגמים ממברניים מכניים הוא מחשבים ניידים, נטבוקים.

מכשירים מודרניים מחוברים דרך יציאת ה- USB, והחיבור עצמו אינו גורם לקשיים מיוחדים. רק מכשיר מורכב יכול להעלות את השאלה כיצד לחבר ולהגדיר כפתורים, זיכרון לבד. אך אם אין מסמכים נלווים (דרכון) או שאינם ברוסית, אז הוראות צעד אחר צעד יבואו להצלה, שקל למצוא באינטרנט.

איזו חברה עדיפה?

ברור לגמרי ש"אורך החיים "של כל מכשיר תלוי ביצרן. כעת קל לרכוש ציוד היקפי זול מחנות מקוונת כמו aliexpress. אך למוכרים כאלה, ככלל, אין כל אחריות לכך שהמוצרים ממותגים. לכן, כאשר נשאלת השאלה, היכן לקנות לוח מקשים ממותג, חנויות מתמחות יהיו הבחירה הנכונה. הם מוכרים אביזרי משחק ממותגים עם אחריות של החברות המפורסמות ביותר. הפופולריים ביותר הם כדלקמן:

 • Logitech הינה יצרנית עולמית משוויץ הידועה בציוד היקפי למחשבים אישיים שלה בטווח מחירים רחב. מוצרי החברה נבדלים על ידי הרכבה איכותית, מערכת האפשרויות הנחוצה ביותר. למרבה הצער, בשל הפופולריות של המותג, לרוב הוא מזויף.
 • Redragon היא חברה סינית שהתמקדה במקור במכשירי המשחק. מסיבה זו, מוצרי החברה מחושבים לפרטי פרטים, והעיצוב נעים למראה, מבוצע ארגונומית.
 • A4Tech היא חברה סינית המתחרה עם Logitech בתחום התקציב. הטכניקה של המותג הזה ידועה לכל משתמש כבר למעלה מ -20 שנה.
 • Corsair - אם המפרט של Redragon הוא מכשירי משחק, אז היצרן האמריקאי הזה מתעד מכשירים עבור נגני הספורט ואלה שרוצים להיות אותם. בהתאם, מוצרי החברה הם פונקציונליים יותר, עם ביצועים גבוהים, אך גם קטגוריית מחיר פרימיום.
 • Oklick הינה יצרנית מבוססת הונג קונג המתפתחת באופן דינמי בשנים האחרונות. מפרט המותג הוא לספק לקונה את התמורה הטובה ביותר לכסף.
 • HyperX היא יצרנית אמריקאית נוספת, חברת בת של המותג המפורסם Kingston Technology, שהתמחותה היא גאדג'טים של ספורט.
 • Defender, Qcyber - שתי יצרניות מקומיות של ציוד היקפי למחשבים. אך אם מטרת המוצרים של החברה הראשונה היא איכות טובה במחיר סביר, הרי שהשנייה יוצרת אביזרים לספורטאים בעולם צעצועי המחשב. יש להם דבר אחד במשותף - הבדל יתרון לעומת עמיתים זרים על ידי מדיניות מחירים מקובלת.בנוסף, ההזדמנות להזמין את הציוד שלהם באופן מקוון, יצירת קשר עם יועצים קלה יותר מאשר אצל מתחרים זרים.

מה לוח המקשים הטוב ביותר לקנות ומה לחפש?

לפני שתבחר מודל ספציפי, תחילה עליך להחליט איזה סוג של מנגנון מקלדת מתאים לך ביותר. סוגים כאלה של טכנולוגיות כמו קרום, מספריים מסוג זה מקובלים יותר במחיר, אך הסוג המכני בכל זאת תואם יותר לדרישות המקצועיות. אז כדאי לשים לב למראה המכשיר, ולא רק מבחינת היופי האסתטי. על הידיים והאצבעות של הספורטאי לשכב בנוחות על המצע, והקש הקשה צריך להיות הולם, ולא דורש מאמץ רב. אחרת, בתהליך המשחק הארוך הם יתעייפו מאוד, ידיהם צפופות מכאבים בפרק כף היד.

שיחה נפרדת היא נושא הפונקציות הנוספות, עד כמה הן מוצדקות, בהתחשב בכך שהפרמטרים המתקדמים של המכשיר משפיעים על מחירו. קודם כל, עליך להחליט כיצד יש צורך בתאורה האחורית. זה משני סוגים, צבע מונו, המספק תאורת מפתח. מה שנוח במהלך משחק הערב. ורב צבעוני, ואז התאורה האחורית משנה צבעים לאורך זמן. ספורטאים רואים באופציה האחרונה לא יותר מקישוט מיותר שרק מעלה את מחיר המכשיר.

הזיכרון הפנימי של לוח המקשים עצמו מעלה את המחיר עוד יותר. זה נחשב לתוספת הכרחית אם ברצונך להקליט פקודות משלך, לשמור קביעות מוגדרות מראש (הטבות), דבר הכרחי, למשל, לז'אנר MOBA. עם זאת, עם משחקים אחרים, אפשרות זו תהיה בזבוז כסף. אך תכנות מקשים לפקודות ספציפיות תמיד יועילו, מכיוון שזה חוסך זמן משחק. שניות, שברירי שניות במהלך המשחק הם פשוט לא יסולאו בפז. אם הקריטריונים לבחירת גיימר הם צליל טוב, עליכם לשים לב למכשירים עם יציאות אוזניות או אפילו עם כרטיס קול משלהם.

דירוג מקשי האיכות לשנת 2020

מֵכָנִי

GameSir Z2

לוח המקשים עומד בראש דירוג ה- TOP של מערכות מכניות במשך זמן רב ושומר בתוקף על עמדתו בשל מחירו המשתלם, פונקציות המשתמש הרחבות. לחייל הווירטואלי 33 מפתחות מפורקים לניקוי, כולל עכבר, כרית מתחת לזרוע, תקשורת אלחוטית באמצעות Bluetooth או חוט. נוחות של משחק, עבודה, מספקת חומר נגד החלקה של כפתורים, תאורה אחורית ססגונית. אם השאלה היא כמה עולה מכשיר של גיימר רב-פונקציונלי חשוב למשתמש, אז כדאי לשים לב למודל זה.

GameSir Z2

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • היכולת לפרק את המבנה על מנת לנקות אותו;
 • חיי סוללה טובים
 • לְעַצֵב;
 • מספר אפשרויות חיבור.

חסרונות:

 • רעש שנפלט במהלך הפעולה.

מקלדת גיימינג ביד AULA Excalibur Master

מכשיר פרימיום בעל מראה יוצא דופן, צורה חצי אליפסה. זה מיד מושך את העין ויוצר אווירה עתידנית. מודגש על ידי מהבהב עם תאורה אחורית עם מספר הגדרות קבועות מראש. מספר המקשים מאפשר, במידת הצורך, להשתמש בגאדג'ט כחלופה למקלדת העובדת. זה נוח כאשר גיימר צריך לכתוב משהו בדחיפות דרך צ'ט המשחק. גורם הצורה הגדול של המכשיר לא יאפשר לחצנים מבלבלים עם משחק אינטנסיבי, ויקרא לפקודות הדרושות בזמן. משתמשים עם יד גדולה ייהנו מכרית נשלפת שגורמת ליד להרגיש רגועה.

מקלדת גיימינג ביד AULA Excalibur Master

יתרונות:

 • ניתן להקליד;
 • עיצוב מעניין;
 • בהירות העבודה;
 • תאורה מעניינת.

חסרונות:

 • מחיר;
 • עבור בנות, כרית בהישג יד תהיה לא נוחה.

Razer Orbweaver עלית מקשים מכניים USB שחור

דגם שכבה נוסף הוא פרימיום. המחיר, כ -10,000 רובל, מוצדק על ידי איכות הבנייה הקניינית, הפונקציונליות הגבוהה והסידור המחושב של אלמנטים הבקרה. הפעלת המכשיר מעוררת רגשות חיוביים, שכן משענת כף היד המתכווננת נעשית תוך התחשבות בתכונות האנטומיות של המשתמש במהלך תהליך המשחק. "כיפוף" איכותי יספק את ידית הג'ויסטיק לשמונה מצבים.

Razer Orbweaver עלית מקשים מכניים USB שחור

יתרונות:

 • צדדיות;
 • ביצועים טובים;
 • התאורה האחורית ניתנת לעמעום;
 • חומרים איכותיים.

חסרונות:

 • מחיר;
 • עוצמת העבודה;
 • נוקט עמדה לא יציבה.

קְרוּם

HORI T.A.C. ארבע סוגים K2 USB שחור

המכשיר זכה לביקורות משבח ביותר מהמשתמשים על מספר יתרונות ללא ספק. קודם כל משתמשים במכשיר בכמה מערכות - PS, פלייסטיישן 3,4. לשם כך, המכשיר מצויד בגוש מקשים, לוח מגע, עכבר וג'ויסטיק. בנוסף, פיתרון כזה מעניק ל"תחביב הסייבר "העתידי לעסוק בספורט אלקטרוני בכמה" תחומים ", תוך שינוי המחשב למסוף. לא משנה אילו סוגי משחקים מעדיף המשתמש, טנקים, ארקייד או אסטרטגיה. מערכת בקרות תספק משחק נוח בכל בחירה. המכשיר מונח בנוחות על היד בשל גודלו הקומפקטי ומשקלו הקל.

HORI T.A.C. ארבע סוגים K2 USB שחור

יתרונות:

 • ארגונומיה מתוחכמת;
 • רב תכליתיות;
 • ג'ויסטיק ועכבר כלולים;
 • התאורה האחורית ניתנת לכוונון;
 • חומר עמיד בפני ללבוש של הגוף, אלמנטים שליטה.

חסרונות:

 • קשה להקים לבד, במו ידיך;
 • מחיר.

Ritmix RKB-209 BL משחקי USB שחור

המכשיר שהוצג שייך לקטגוריית התקציב. הפופולריות של מודלים מסוג קרום רלוונטית, קודם כל, על ידי השילוב - קומפקטיות וזולה. ומכשיר זה מגלם עד תום את היתרונות של מערכות כאלה. פשוט, עם סט הפונקציות הדרוש ביותר, מקשים ניתנים לתכנות, לחצני מולטימדיה, קומפקטיים וקטנים, במשקל 332 גרם בלבד. אך על מנת להימנע מטעויות בבחירת מכשיר זה, עליכם לקחת בחשבון שייקח קצת זמן להתרגל ללחוץ על המקשים. מה קריטי במיוחד אם המשתמש השתמש בעבר בדגמים מכניים או היברידיים.

Ritmix RKB-209 BL משחקי USB שחור

יתרונות:

 • ארגונומיה מתוחכמת;
 • צְפִיפוּת;
 • עיצוב נחמד;
 • מחיר תקציבי.

חסרונות:

 • תאורה אחורית חזקה בלילה מרגיזה את העיניים;
 • נדרשת התקנת תוכנה מיוחדת;
 • השבלונה שעל הכפתור נשחקת במהירות.

A4Tech X7-G100 USB שחור

מטרתו של מכשיר זה היא משחקי פעולה - מירוצים, משחקי הרפתקאות, יורים. לשם כך, מקשי הבקרה העיקריים (קדימה, אחורה, שמאל, ימין) הם בעלי צבע ייעודי ורמה גבוהה יותר בהשוואה לאחרים. זה מקל על הניווט בתנאי תאורה גרועים, מכיוון שאין למכשיר תאורה אחורית. אני יאהב את זה עם הפעולה השקטה שלו, גודל גדול, מחיר נאות ויחידת בקרת עוצמת קול נפרדת. הפיתרון של פריסות מתחלפות נראה מעניין, ארבעת השבלונות שלהם למשחקים Battlefield2, Call of Duty2, Half-Life2 ו- Counter-Strike. לפיכך, הגיימר יכול לנווט בקלות בין הכפתורים ה"חמים "מבלי לבזבז זמן בחיפושם.

A4Tech X7-G100 USB שחור

יתרונות:

 • הערכה כוללת כיסוי למקלדת, עכבר;
 • בלוק של 65 כפתורים;
 • תגובה מהירה;
 • הגנת רטיבות;
 • עבודה שקטה.

חסרונות:

 • הגוף מתנדנד בגלל חוסר אחידות הרגליים;
 • F1 ואחרים אינם ניתנים לקריאה.

קרום מכני

רייזר טרטרוס V2 שחור

בראש פריטים חדשים של השנה הנוכחית עומד מכשיר היברידי, שמיד לאחר הופעתו גרם להרבה רגשות חיוביים. קודם כל, זה מעניין בגלל הרבגוניות שלו, כי המכשיר מתאים גם למחשב אישי וגם לקונסולת משחקים. ניתן להקל על ידי יחידת הקלדה מיני בשילוב ג'ויסטיק. כפתורי חיוג הטקסט ניתנים לתכנות, עם רעש מופחת בהשוואה לגרסה הקודמת. שעות רבות של מאבקי מחשב לא יגרמו לאי נוחות, מכיוון שנוחות השימוש מסופקת על ידי כרית מתכווננת מתחת לידיים. במה אפילו היצרנים הטובים ביותר לא יכולים לפעמים להתפאר. אנו מכירים את המכשיר עם המראה המעניין שלו ותאורה אחורית ממותגת של RGB.

רייזר טרטרוס V2 שחור

יתרונות:

 • רמת רעש מקובלת;
 • עיצוב מתחשב, ארגונומי;
 • ג'ויסטיק, גלגל גלילה;
 • איכות בנייה טובה.

חסרונות:

 • מחיר;
 • מדי פעם יש תלונות על באגים;
 • משתמשים עם יד קטנה חווים אי נוחות.

A4 טק בלאדי B3590R

הדירוג של המכשירים המעורבים משלים את המודל, השונה מכל המפורטים לעיל, קודם כל בגודלו. אחרי הכל, למעשה, מדובר במקלדת גיימינג, מלאה ובגודל מלא. מקשים נוספים, פריסה ספציפית, לחצנים מסוג היברידי הופכים אותו למקלדת. 8 מקשים - משחקים, מכניים, השאר הם קרומים. שניים באחד, ה- B3590R יפנה למי שלא רוצה לבזבז זמן וכסף לרכישת לוח מקשים נוסף. המכשיר נבדל על ידי מכלול מעולה, שימוש בחומרים נגד החלקה ועמידים ללבוש, משענת יד בגודל גדול.

A4 טק בלאדי B3590R

יתרונות:

 • לבנות איכות, חומרים;
 • תאורה אחורית עם פונקציית קריצה יעילה;
 • חיי שירות ארוכים של מפתחות מכניים.

חסרונות:

 • בקרת עוצמת קול לא נוחה;
 • משקל, גודל.

סיכום

מעניין יהיה כותב המאמר לקרוא את הערות הקוראים. אם למבקר באתר יש מה לומר או יכול לתת עצות, המלצות על בחירת לוח מקשים, האפשרות להגיב תמיד ניתנת תחת המאמר. הבהרות יועילו לנו גם אם לתיאור המכשירים לעיל אין דיוקים כלשהם.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *