נעלי הסקי הטובות ביותר למתחילים ולמקצוענים לשנת 2020

0

מגפי הסקי הם הציוד החשוב ביותר. זה תלוי בנעליים עד כמה הגולש יהנה מהספורט הזה. ישנם מספר רב של דגמים בשוק, ולכן למתחילים קשה לבחור באופן עצמאי את המראה הרצוי. הם לא יודעים באילו מאפיינים להתמקד. מאמר זה יעזור בעניין זה. עם הבחירה הנכונה, המגפיים יחזיקו מעמד מספר שנים וישמחו את בעליהם.

הפרמטרים העיקריים בבחירת נעלי סקי הם המקום לגלוש בו, כישוריו של הספורטאי והתקציב המשוער. אם זה מתאים לאדם, הגולש יוכל להימנע מפציעה במהלך הסקי.

סוגים

חד פעמי (מתגלגל)

ניתן למצוא דגם זה בכל מרכז השכרה של אתר הנופש המפורסם. הם נבחרים להשכרה מכיוון שהם מתאימים לכל אדם. לכולם רוחבי רגליים שונים, וניתן לתקן אותם באמצעות מחברים. אפשרות זו נבחרת לעיתים קרובות על ידי מתחילים מכיוון שמעולם לא ניסו נעליים כאלה.

אתה יכול לרכוב עליהם מספר פעמים, אך אין טעם לקנות אותם לשימוש קבוע. קשה מאוד להתאים את הרוחב כך שיהיה נוח. בחירה בגודל הנכון היא כמעט בלתי אפשרית. לא נוח לרכוב ולנוע בהם.

חסרון נוסף הוא שלאחר פרק זמן קצר הם הופכים לבלתי שמישים. הם משתחררים ומפסיקים בכלל לתקן את הרגל. זה ישפיע לרעה על נוחות הירידה ויכול לגרום לפציעה קשה.

אם בקופות הם מוחלפים לעיתים רחוקות ביותר, אז הלקוח לא יוכל ללמוד כראוי לרכוב וליהנות מתהליך זה.

קשיות סטנדרטית היא עד 80.

מסלול

כדאי לבחור בסוג זה בעת סקי במסלולים מוכנים באמצעות מגלשים קשים. המאפיין העיקרי שלהם הוא שהמגף מקובע היטב על הרגל, והגולש יכול להעביר במדויק את הלחץ לרגל הרצויה. זה חשוב מאוד ברכיבה.

האחרון הוא צר לתמיכה נוספת והמגף נוקשה. קל מאוד לשלוט במגלשיים במגפיים האלה. סוג זה מתאים אפילו למתחילים. אם משווים להשכרה רגילה ההבדל ברור.

החיסרון העיקרי הוא שלעתים קרובות עליכם להתאים אישית את המגפיים כך שיתאימו לגולש. אם תבחר בחירה שגויה, זה ירגיש טוב בירידות.

עדיף לבחור דגמים עם קשיחות מקסימאלית. זה לא ישפיע על קושי הטיפול או על נוחות הנסיעה בשום צורה שהיא.

עבור פרייריד

הסוג השני מיועד לליווי חופשי. המאפיין העיקרי שלהם הוא שהם קלים וחמים מאוד. לעתים קרובות הם נבחרים לסקי מחוץ למסלולים שכן הם עומדים בשינויי טמפרטורה קיצוניים ובשטח קשה. אם לגולש אין אפשרות לנוח ולהתחמם בתוך הבית, אז הנעליים צריכות לחמם את הרגליים.

המגפיים האלה לא רק נוחים לרכיבה, אלא שאפשר גם ללכת למרחקים ארוכים עם מכשולים מוחשיים ללא שום בעיה. למשל, מעל סופות שלג ואבנים. בתנאים פראיים זה אידיאלי.

ההבדל הוא שהם רחבים ונוקשים יותר בקיפול הצדדי.

אוניברסלי

למי שלא יודע לאן הם ירכבו, נוצר מגף אוניברסלי. הם לקחו את הנכסים הטובים ביותר מ- freeride ומסלולים. אתה יכול לרכוב במגפי הסקי האלה למשך תקופה ארוכה.

המאפיינים העיקריים הם מגף נוקשה, סוליה עבה ואמצע אחרון. נוח לשהות בהם תקופה ארוכה בגלל משקלם הקל. קשיות מותרת - מ- 100.

החסרונות כוללים נוקשות במהלך הליכה ארוכה ולא התאמה צמודה לרגל.

פַּארק

לסוג זה אין צורך בקשיחות. מגפי הפארק כוללים נחיתה רכה בקפיצה. הם אינם מתאימים לסקי רגיל על המסלולים.

קשיות - לא יותר מ 100.

לסגנון חופשי

סדרה זו נועדה לבצע טריקים קשים בקפיצות מכשולים.

סיור סקי

הם תוכננו במיוחד לשילוב של סקי במורד ההר ובמעבר - טיפוס הרים. נוח להתגבר על עליות וירידות קשות בהן. יכול לשמש רק אנשי מקצוע.

פרמטרים בסיסיים לבחירה

הולכים לחנות, תוכלו ללכת לאיבוד מהעיצובים הבהירים ומהמותגים המפורסמים. מה לחפש כשבוחרים?

בחירת גודל

בחירת הגודל היא הפרמטר העיקרי שיש לקחת בחשבון בעת ​​רכישת זוג נעלי סקי חדשות. רכישה באינטרנט קשה הרבה יותר מאשר בחנות. יש כמה טיפים.

אל תשרוך אותם מיד לאחר שתנסה אותם. נדרשות מספר שביתות עקב קטנות. זה יכניס את הנעל למצב. עליכם להדק, החל מהקליפ האמצעי, המקבע את העקב. אם הגודל נבחר כהלכה, אז האצבעות צריכות לנוח על הבוהן, אך יחד עם זאת לזוז מעט. כדי להרגיש את התחושות שלך בנעליים, אתה צריך להיות בהן לפחות 15 דקות. במהלך תקופה זו, אדם יוכל להבין כמה נוח לו להיות בו. לפעמים זה לוקח עד 40 דקות. רק אחרי פרק זמן כזה אתה יכול להבין כמה נוח לאדם.

על מנת להבין איזה זוג מתאים, עליך לנסות לפחות כמה זנים. אתה יכול לנסות מניות שונות בדרך זו. ואז ההסתברות לבחירה נכונה תהיה גדולה בהרבה. עדיף להקדיש יום שלם כדי למצוא את האפשרות הטובה ביותר עבור עצמך.

אם יש לך רגליים שטוחות, כדאי לשים לב למדרס. ניתן לרכוש אותו בנפרד במידת הצורך.

קְשִׁיחוּת

קשיחות (אינדקס פלקס) הוא קריטריון חשוב שיש לשים לב אליו. אינדיקטור זה תלוי ברמת המקצועיות של סקי הגולש. למתחילים עדיף לבחור בקריאות בין 50 ל -70, למנוסים יותר - בין 80 ל -110, ולמומחים - בין 120 ל -160.

סוגרים

האבזם הוא קליפ ומסרק.

בדגמים זולים יותר, הסוגרים עשויים פלסטיק. זו לא האפשרות הטובה ביותר לתיקון, מכיוון שהם נשברים במהירות מהשפעה קטנה. עדיף לחפש דגמים עם סוגרים עשויים פלדה, סגסוגת מגנזיום או אלומיניום. הם יחזיקו מעמד הרבה יותר זמן.

התאמת מיקרו היא פרמטר חשוב שיש לשים לב אליו. זה מאפשר לך להתאים בצורה מדויקת יותר את הכיסוי הנכון של הנעל.

בקנייה כדאי לשים לב לגודל. אם המהדק גדול, יהיה הרבה יותר נוח להדק אותו בכפפות.

בחלק מהדגמים יש שרוכים להגנה נוספת בחלק העליון. אלה חיוניים לגולשים המאיצים למהירות גבוהה.

נוכחות הפונקציה - הגנה מפני פתיחה. זה לרוב נמצא בנעלי ספורט.

המאפיינים העיקריים בבחירת מגפי סקי

לילדים

זה יכול להיות קשה לילדים לבחור מגפי סקי, מכיוון שהם אולי לא מבינים עד כמה רגליהם נוחות בנעליים האלה. לקנות את זה בלי ילד זה לא רעיון טוב. עדיף למדוד מראש את רגלו של הילד בבית ברגשות. זה יקל על מציאת הגודל הנכון.

אצל ילדים הרגל צומחת במהירות ולכן בהחלט צריך לקחת בחשבון את התכונה הזו. בקנייה עדיף לבחור מגפיים בגודל מעט גדול יותר.

הדבר הבא שאתה צריך לשים לב אליו הוא הידוק המחברים.לקבלת אמינות רבה יותר, עדיף לבחור דגם עם ארבעה קליפים. הם לא ייפלו כאשר הם נושרים או יכו.

עבור ילד אתה צריך לבחור מודלים טובים, מכיוון שרגלו עדיין מתהווה והנעליים הלא נכונות עלולות לפתח עיוות בכף הרגל או להוביל למחלות.

לנשים

עבור בנות פותחו דגמים מיוחדים של נעלי סקי. ההבדל ביניהם הוא שיש להם צורת שוקה רחבה ובו זמנית קצרה, והם גם מבודדים כמה שיותר בפנים.

בנות עם רגליים קטנות לא צריכות ללכת למחלקת ילדים. חשוב לקנות מגפי סקי במיוחד למבוגר. נעלי ילדים מיועדות למשקל קל. זה יכול להוביל לטראומה לא רצויה עבור הילדה.

דגמי נשים מצוידים ב"עקב "קטן שעוזר לבצע תמרונים.

מספר רב של עיצובים בהירים פותחו עבור פאשניסטות, כך שכל בחורה יכולה למצוא לא רק נעליים נוחות, אלא גם מסוגננות.

הנוקשות המומלצת למתחילים שעלו לראשונה על מגלשיים היא עד 60, למקצוענים - עד 80.

לגברים

חשוב מאוד שגברים ידעו על משקלם לפני שקונים נעליים. ככל שהוא גדול יותר, כך הנעליים צריכות להיות נוקשות יותר. נעליים צריכות לתמוך בגולש. המדד השני שנלקח בחשבון בבחירת הנוקשות הוא צמיחה.

בעת הקנייה, תוכל ליצור קשר עם bootfeather שלך. הוא יעזור לך להתאים את נעלי הסקי שלך.

טיפול נכון

חשוב מאוד לטפל במגפי הסקי שלך. אם תשמור על הנעליים האלה נכון, אז היא תשרת את בעליה יותר מעונה אחת.

 1. לאחר הסקי, יש להוציא את מגף הלבד הפנימי ולייבש אותו היטב. במידת הצורך, שטפו במכונת כביסה בטמפרטורה שלא תעלה על 40 מעלות. מכיוון שכף הרגל שלך תזיע בנעליים, עדיף לעשות זאת באופן קבוע.
 2. יש לבחון את החלק החיצוני של הנעל לאחר כל נסיעה. המחברים חייבים להיות תקינים ויצמדו היטב.
 3. אל תניח אותם על סוללה חמה או על רדיאטור. זה יפגע בחומר.
 4. אתה יכול להשתמש בעיתון לייבוש טוב יותר. הוא חייב להיות מקומט וממולא בתא המטען הפנימי. שיטה זו משמשת לעתים קרובות גולשים אם הם רוכבים על המדרונות מדי יום.
 5. לצורך חיטוי ניתן להשתמש בתרסיס מיוחד הנמכר בחנויות רבות.

10 נעלי הסקי הטובות ביותר למתחילים ואנשי מקצוע

אדג 'אדוונט אדג' 75

מודל זה אידיאלי עבור גולשים מתחילים ומקצוענים כאחד. מדד נוקשות - 75. מחיר ממוצע - 10,000 רובל.

מגף הלבד הפנימי מבודד באופן מהימן, כך שתוכלו לרכוב על המסילה לאורך זמן ולא להתקרר. מתאים גם לגברים וגם לנשים. בחירת צבעים - שחור ואדום.

הקליפסים עשויים אלומיניום, מה שמבטיח התאמה בטוחה לרגל.

מיוצר בצ'כיה.

אדג 'אדוונט אדג' 75

יתרונות:

 • עלות משתלמת;
 • עיצוב מסוגנן;
 • מחברים אמינים;
 • מתאים למתחילים.

חסרונות:

 • לֹא.

ATOMIC Hawx Prime 95 W

הם מיועדים לאנשים עם מבנה ממוצע. מודל זה פופולרי בקרב כל הגולשות הנשים בעולם. ה- ATOMIC Hawx Prime 95 W הוא לא רק עיצוב מסוגנן, אלא גם נוח בזמן סקי, על המדרונות ומחוצה להם. הם מיועדים לספורטאים מתקדמים.

הם רב-תכליתיים ובעלי נעל רחבה. הודות למערכת ה- Memory Fit החדשה, הם יוצרים התאמה טובה יותר ומותאמים באופן אישי לכל כף רגל.

מדד נוקשות - 95.

ATOMIC Hawx Prime 95 W

יתרונות:

 • עיצוב יפה;
 • מערכת זיכרון מתאים;
 • קשיות בינונית.

חסרונות:

 • לֹא.

אלן אנזי 1

אלן Ezyy 1 הוא מגף סקי תקציב לילדים שמתאים למתחילים. המחיר הממוצע הוא 7,000 רובל.

מגף הלבד הפנימי כולל מדרס מעוצב במיוחד המאפשר לשלוט באורך וכולל שלושה מידות. מכיוון שכף הרגל של הילד צומחת במהירות רבה, תכונה זו מאפשרת לכם לא לעדכן את הנעליים בכל עונה, מה שיעזור לחסוך את התקציב המשפחתי.

הדגם פופולרי מאוד מכיוון שמגפי אלן Ezyy 1 מיועדים לרכיבה נוחה. הם מתגמשים על פי האנטומיה של כף הרגל של הילד ואינם מזיקים לבריאות.

אלן אנזי 1

יתרונות:

 • ניתן לכוונן את הגודל;
 • הם שומרים על מראה מעולה לאורך זמן;
 • גְמִישׁוּת.

חסרונות:

 • לֹא.

Scarpa Freedom SL

המודל האידיאלי לטיולי פרירייד וסקי הוא Scarpa Freedom SL. המגף החיצוני קשה. ישנם שני מצבים - רכיבה והליכה. הפנימי אלסטי, ולכן נוח לטפס על ההר בנעליים כאלה. המאפיין העיקרי הוא שרגל המגף יכולה לנוע עד 27 מעלות בהליכה. מתאים לכל סוגי המדרונות.

הודות לארבעה קליפים, הם מקובעים היטב על הרגל. משקל - 3.6 ק"ג.

קשיות - 120.

Scarpa Freedom SL

יתרונות:

 • אחיזה טובה;
 • גמישות מגף הלבד הפנימי;
 • קשיחות גבוהה.

חסרונות:

 • לֹא.

סלומון קווסט גישה 70

אחד מדגמי הסקי המפורסמים ביותר לנשים הוא Salomon Quest Access 70. הם זכו לפופולריות כזו בשל מגפי הלבד החמים ומשקלם הקל. בהם נוח לא רק לרדת בירידה, אלא גם ללכת על השלג. דגם זה מתאים למתחילים שמתחילים לגלוש לראשונה.

ארץ מוצא - רומניה.

המחיר הממוצע הוא 10,000 רובל.

סלומון קווסט גישה 70

יתרונות:

 • עיצוב קפדני;
 • נוח להמריא וללבוש;
 • משקל קל;
 • אניה חמה.

חסרונות:

 • לֹא.

צופי סיור Tecnica Zero G

מגפיים אלו מתאימים לגולש המקצועי המעריך נוחות. Tecnica Zero G Tour Scout הם מגפיים קלים, שמשקלם 1300 גרם בלבד כל אחד, והם יחזיקו מעמד יותר מעונה אחת. הדגם מתאים גם לרגליים צרות וגם לרחבות.

האבזמים עשויים מסגסוגת מגנזיום, כך שהם ישמשו את בעליהם לאורך זמן, תוך הגנה אמינה מפני פתיחה. הודות למערכת הנעילה הכפולה, הגולש אינו צריך לדאוג ליציבות במהירות גבוהה.

צופי סיור Tecnica Zero G

יתרונות:

 • שני מצבים;
 • חומר חיצוני איכותי;
 • מִשׁקָל.

חסרונות:

 • שרוכים קשיחים.

ATOMIC Hawx Magna 85 W.

הדגם הבא בדירוג שלנו הוא ATOMIC Hawx Magna 85 W, המתאימים למתחילים ואנשי מקצוע. נעליים אלה מיועדות לאנשים שמעריכים נוחות. בהם רגלי הגולש לא יקפאו בעת סקי או הליכה בזכות החומר Thinsulate.

האחרון הוא רחב, אך בזכות המחברים קל להתאים אותו כך שיתאים לכל כף רגל. דגם זה מתאים לגברים ונשים כאחד.

קשיות - 85.

ATOMIC Hawx Magna 85 W.

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • עמיד בפני בלאי;
 • משקל נמוך;
 • שמור על חום בטמפרטורות אוויר עד -20 מעלות;
 • איכות חיצונית;
 • קל ללבוש ולהמריא.

חסרונות:

 • שפשופים קטנים מופיעים לאורך זמן.

FISCHER קרוזאר X 8.5

דגם זה משמח את הקונים במחיר המשתלם שלו ובחומרים באיכות טובה. המחיר הממוצע הוא 8,000 רובל.

לדגם מספר תפרים מינימלי, כך שאינך צריך לדאוג לחיכוך לא נוח. זווית פיר - 12 מעלות. זה מאפשר לך לרכוב בעמדה נוחה יותר לרגליים. יש שטח נוסף באזור הבוהן. חומר מחברים - אלומיניום.

קשיות - 85.

FISCHER קרוזאר X 8.5

יתרונות:

 • עלות תקציב;
 • נוֹחַ;
 • לספק חום;
 • איכות הקליפים;
 • 4 מחברים.

חסרונות:

 • לֹא.

סיור בדרך

מודל פופולרי בקרב גולשים הוא ה- Waymaker Tour 90. הם מיועדים לסקי ולהליכה בנוחות. הם אידיאליים גם לטיפוסים גבוהים וגם לירידות.

המאפיין העיקרי הוא מערכת Free-Lock. הודות לטכנולוגיה זו תוכלו לעבור במהירות בין שני מצבים: רכיבה והליכה.

טכנולוגיית Live Fite מסייעת למגפיים להסתגל לכל רוחב כף הרגל. למרות נוכחותם של שלושה קליפים בלבד, הם מחזיקים היטב את הרגל.

מדד נוקשות - 90.

הסט כולל רפידות מיוחדות המותקנות על הסוליה עם מפתח.

סיור בדרך

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • משקל קל;
 • טכנולוגיית נעילה חופשית;
 • קשיחות גבוהה.

חסרונות:

 • לֹא.

כיסא ראשון הטיה מלאה 10

רוכבים רבים נותנים את העדפתם לסדרה הספציפית הזו. הם בנויים לנסיעה חופשית ומהירה במיוחד במדרונות. קשוחים מאוד, אך יחד עם זאת נעלי סקי נוחות. מתאים למומחים שלא אוהבים להשתעמם במדרון. רצועת הכוח המותקנת עליונה מבטיחה אמינות בפניות וירידות חדות.

המגף מורכב משלושה חלקים: לשון, תוחם וקליפה. הלשון מתקפלת לאחור ללבישה קלה. יחד עם זאת, הוא מתכופף ואינו מתעוות.התוחם נאפה כך שהוא יכול להתאים בדיוק לצורת רגל גולש. הוא מכיל מספר תפרים מינימלי. רוחב החלק הפנימי הוא 99 מ"מ בלבד, ולכן המגפיים מתאימים רק לרגליים צרות. החלק הפנימי, בזכות טכנולוגיית Intuition Pro Liner, שומר על חום ומגן מפני מתח.

כולל רפידות חיצוניות לאחיזה טובה.

קשיות - 120. משקל - כ -2 ק"ג.

כיסא ראשון הטיה מלאה 10

יתרונות:

 • קשיחות גבוהה;
 • פלטפורמת בולמי זעזועים;
 • חגורת מגבר כוח;
 • רפידות ניתנות להחלפה.

חסרונות:

 • מחיר.

שגיאות בחירה

 1. הטעות הנפוצה ביותר היא גודל. מספר גדול של אנשים קונים נעליים גדולות יותר. לרוב, בעיה זו מתרחשת אצל גברים. בקנייה הם בוחרים 1-2 מידות הגדולות מכפי שהם נועלים נעליים בחיי היומיום. זו ההחלטה הלא נכונה. אם הרגל הולכת קדימה ואחורה, אז גודל זה לא מתאים לך. בבחירת מגפי סקי, עליך להתמקד רק בגודל הספורטאי בסנטימטרים. מדידת כף הרגל שלך פשוטה מאוד. לשם כך עליכם לשים את כף הרגל על ​​דף נייר לבן, לצייר קו אופקי מעל הבוהן הגדולה ומתחת לעקב. ואז למדוד את המרחק ביניהם בעזרת סנטימטר או סרגל. יש אפשרות קלה יותר - להיעזר ביועץ. ברוב החנויות יש כיום מכשיר מיוחד הנקרא "מד רגליים". אך אל תבחרו בדגמים שלוחצים על העקב.
 2. טעות נפוצה שקונים עושים היא להתאים אותם בצורה שגויה. לרכישה, חשוב למדוד נעליים על גרביים חמות בהן הגולש מתכנן לרכוב.
 3. הטעות השלישית הנפוצה שעושים טירונים היא קניית המגפיים הרכים ביותר. נעלי סקי קשיחות מתפקדות הרבה יותר טוב בתפקוד האחיזה בין כף הרגל לסקי.
 4. מספר גדול של סוגי נעליים נבדלים על ידי עיצובים יפים ובהירים, אך זה רחוק מהקריטריון החשוב ביותר בעת הקנייה. הרגליים צריכות להיות נוחות.
 5. גולש יכול לרכוב במגפיים חמים, אך מתלונן שרגליו קרות. בעיה זו יכולה להתרחש אם המחברים מהודקים חזק מדי. דם לא נכנס לכלי ולכן הרגליים קרות.
 6. גרב המותאמת בצורה שגויה היא טעות נפוצה נוספת בקרב גולשים. הנוחות של האדם תלויה בזה. החומר הטוב ביותר לדבר הזה הוא כותנה. זה מחמם אותך ומתייבש במהירות.

אם תבחר במגפי הסקי הנכונים, אז אפילו שעות סקי יביאו רק הנאה ורגשות חיוביים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *