מגברי קומבינות הגיטרה הטובים ביותר לשנת 2020

0

כיום ישנן הזדמנויות רבות לפיתוח כל תחביב. זה חל במיוחד על אמנות הנגינה בגיטרה. אך עבור מי שמתכנן ללכת מעבר לכלי אקוסטי, תמיד יהיה צורך לרכוש "קומבו". על מנת להבין איזה מכשיר עדיף לקנות, צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציג בפניכם דירוג של מגברי קומבינות הגיטרה הטובים ביותר לשנת 2020.

ההיסטוריה של התפתחות מגברים משולבים לגיטרה

כל גיטריסט רוק חולם לעלות על הבמה יום אחד, להפוך את הפוטנציומטר של מגבר המשולב למקסימום ול"קוצץ "את האקורד כך שכולם באולם ייקחו את נשימתם. עם זאת, כלי כזה כמו גיטרה משמש באופן פעיל לא רק במוזיקת ​​רוק. ישנם סגנונות רבים בהם צליל הגיטרה אינו ניתן להחלפה מהז'אנר הנ"ל. בכל מקרה, קשה מאוד לדמיין כל קונצרט עם גיטרה וללא מכשיר שנקרא מגבר משולב.

כדאי להציב את כל הנקודות על i ולהבין קודם מה הם מגברים משולבים לגיטרה וממה הם עשויים?

"קומבו" מורכב משלושה חלקים עיקריים:

 • מגבר מקדים;
 • מַגבֵּר;
 • ארון (רמקול).

לרוב, המגבר והמגבר ממוקמים יחד. והכי נכון לקרוא למכשיר מגבר משולב כשכל שלושת הרכיבים מחוברים במקרה אחד. אף על פי כן, לפעמים שילוב של "ראש" ו"ארון ", המצוי בשני בניינים שונים, נקרא גם" קומבו ". פונקציונלית, האפשרות השנייה, הנקראת בשפה המקצועית Stack, מתאימה יותר להופעות גדולות כאשר מספר רמקולים מחוברים לראש.

בנוסף למגבר הפעיל, ה"ראש "יכול להכיל גם הגדרות שונות. לדוגמא, מוזיקאי רוק תמיד קונים "קומבו" עם הפונקציה הנוספת "דיסטורשן" או "אוברדרייב" - זהו העומס העודף (עוד על כך בהמשך). "הארון" הוא קופסה עם רמקולים (אחד, שניים, ארבעה וכו ').

הופעה ראשונה

באופן מוזר, אבל היחידות הדומות הראשונות של "חברה" בת שש מיתרים הופיעו לפני הגיטרה החשמלית. נכון: מגברים משולבים תוכננו במקור לגיטרות אקוסטיות. צורך זה נוצר על רקע הפופולריות הגוברת של המוסיקה ההוואית. בהתאם, נדרש משהו שיכול להגביר את הצליל, אך לא יהיה ענק, כבד ולא נוח.

בשנות ה -30 של המאה העשרים הומצאו מגברים באמצעות קבלים אלקטרוליטיים ומיישרים למנורות. הם, כפי שכבר הוזכר לעיל, שימשו בעיקר למטרתם העיקרית - הם הגבירו את צלילם של מה שמכונה "מחבתות" הוואי.

פיתוח עתידי

קומיקס החל להשתלט על עולם המוסיקה. זה נבע, ראשית כל, מהתפתחות הרוקנרול והבלוז, המאופיינת בקול צרוד ובסקסופון צרוד לא פחות. כל החברה החלה להבין שלצליל הגיטרה הנקי והרך הזמין כבר אין מספיק "כוח". "שישה מיתרים" נשמע, במונחים מודרניים, פופ מדי. לכן החלו ניסויים שונים במכשיר.לדוגמא, חלקם ניקבו חורים ברמקול במו ידיהם.

הפעמונים הראשונים של הצליל ה"מעוות "יכולים להיחשב לעומס יתר של המגבר. זה שהביא את ה"פיתולים "למקסימום שהמבצעים קיבלו את הצליל הדרוש להם. כך הם השיגו עיוות אופוני בשנות ה -50, מכיוון שהגדרות המפעל של ה"משולבת "לא נתנו מקום ליצירתיות. כל המכשירים של אותם שנים עמדו לרשותם היו וריאציות גזורות שיכולות רק להגדיל את נפח הרכיב בתדירות גבוהה. עם זאת, בשל ההספק הנמוך (לא יותר מ 15 וואט) והראשוניות של המעגלים החשמליים, האיכות הייתה נמוכה מאוד.

הצעד המכריע לאוברדרייב המפורסם עכשיו היה ניסוי משנות ה -60 של דייב דייוויס. הגיטריסט של "הקינקס" השיג אפקט איכותי בשל חיבור הציוד הלא סטנדרטי. העובדה היא שהוא העלה את הרעיון לחבר את הפלט של המגבר ליציאת הכניסה של אחר. לפיכך, התברר מה שאפשר לכנות כיום מגבר מקדים. האחרון הוא חלק חיוני בכל מגבר משולב כיום.

טרָנזִיסטוֹר

מיטב היצרנים ביקשו לייצר באופן מיידי את המכשירים שלהם. אבל כדי להפוך אותם למשתלמים עבור מגוון רחב של מוזיקאים לא אפשרה את סוג מכשיר המגבר - הגברה בצינור.

אבל אז הטרנזיסטור נחלץ להצלה. מכשיר מצב מוצק הממיר התנגדות הופיע בפני העולמות שמסביב בשנת 1947. השימוש בתכנית זו במבנה של "קומבו" מיוחס לשנות ה -60 של המאה הקודמת. התפתחות אירועים זו אפשרה לא רק להפחית את מחיר הציוד הממוצע, אלא גם לייצר ייצור המוני. כעת יכלו מוזיקאים לבחור בין מגברי משולב צינור וטרנזיסטור. אבל זה לא קרה מיד.

בעיקר בזכות חברת פנדר (ליאו פנדר) וכמה אדונים אחרים, מגברי הצינור לא רק שלא פינו את מקומם לטרנזיסטורים מודרניים וזולים יותר, אלא גם המשיכו להיות מונופולים במשך זמן רב. עם זאת, עם עליית מוזיקת ​​הרוק, הבום המשולב הטה את האיזון בין שני המתחרים. הפופולריות של דגמי המנורות נותרה בקרב אנשי מקצוע, בעוד שמתחילים בחרו לעתים קרובות יותר בטרנזיסטור.

המחלוקת הנצחית: מנורה או טרנזיסטור?

כמו בשאלות רבות אחרות, קשה מאוד למצוא את התשובה. אחרי הכל, כל סוג יתאים מאוד למצב מסוים. רק דוגמא קטנה, גיטריסט צעיר רצה לקנות מגבר גיטרה כדי להתאמן בבית. אין שום צורך שהוא ירכוש צינור "משולב". הטרנזיסטור יהיה זול פי כמה, נוח יותר וכו '. באופן כללי, מתאים יותר. לעומת זאת, להקלטת גיטרות חשמליות באולפן, מנורה תספק יותר מקום לשינוי הצליל. והטוהר יהיה שונה.

אבל מה אם אתה לא גיטריסט מתחיל, ולא מקצוען שכותב באולפן? כיצד ניתן לפתור מחלוקת אינסופית זו?

למרבה הצער, אין תשובה לשאלה זו. אבל אתה יכול לנסות לעשות סקירה כללית של היתרונות והחסרונות של שתי האפשרויות, ואז כל אחד לעצמו יוכל לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי בחירת מגבר מסוג זה או אחר.

השוואה קצרה של מגברי משולב צינור וטרנזיסטור

 • עֲלוּת. זה זמן רב נהוג שמגברי מנורה (אבות) תמיד עולים יותר. כיום ההבדל עם טרנזיסטור (צאצאים) מגיע לתהום גדולה עוד יותר בגלל העובדה שהביקוש למנורות מגיע ממוסיקאים מקצועיים, אולפנים וכו ', שכמובן דורשים איכות ופחות לעיתים קרובות מסתכלים על המחיר. המתחרים שמו דגש רב יותר על זול, אם כי איכות הצליל אינה חסרה.
 • מאפיין צליל. למרות הסובייקטיביות הנראית של נקודה זו, לטענת הקונים, הטרנזיסטורים נותנים צליל מחוספס יותר ממנורות, אשר, בתורן, מכונות כאלה: רך, חם, עשיר [צליל].
 • יכולת תחזוקה ופחת. גם כאן חרב פיפיות. מצד אחד קל יותר לתקן צינורות מנורות, אך עליכם לתקן אותן לעיתים קרובות יותר מכיוון שהן שבירות יותר והמנורות עצמן משרתות היטב במשך כשנה. טרנזיסטורים הם הרבה יותר קשים לתיקון, אך הם נשברים בתדירות נמוכה יותר.
 • פּוֹפּוּלָרִיוּת. מגברים משולבים מאוחרים יותר (טרנזיסטור) פופולריים יותר מכיוון שהם לא יקרים. לעיתים נדירות מישהו מתחיל את הקריירה המוזיקלית שלו עם הצינור "משולב".
 • מידות ומשקל. אבות המגברים, גם בתקופתנו, כבדים ומסורבלים (בשל מבנהם). צאצאים, לעומת זאת, מגיעים בגדלים שונים לחלוטין, החל מאלו שניתן לתלות על חגורה, וכלה בכאלה שאדם אחד לא יכול להרים.
 • בנפח גבוה. גם כאן מגברי קומבו משולבים משתלטים. בשיא עוצמת הקול הם מעניקים עומס יתר מעט, אך הצליל עדיין אצילי, בעוד הטרנזיסטור נהיה מאוד קשה ולא תמיד נעים.
 • בווליום נמוך. איך גורמים למנורה להישמע גרועה יותר מטרנזיסטור? נכון, הורידו את הווליום הרבה.

כמובן שהסכסוך העיקרי מתרחש בדיוק בין תומכי המנורות לבין חסידי הטרנזיסטור. עם זאת, ישנם לפחות שני סוגים מוכרים יותר של מגברים משולבים שכדאי לומר לפחות כמה מילים. אלה הם: היברידיים ודיגיטליים.

מגבר היברידי

זה הומצא על ידי אלה ועבור אלה שאינם רוצים להשתתף בסכסוך ורוצים להפיק את המיטב משני הצדדים. הפתרון, כמובן, מוזר, והתוצאה שהתקבלה לא יכלה לעמוד בציפיות. לפחות זה היה המקרה עם הדגמים הראשונים. כמובן שהיוצרים התחשבו בשגיאות וחיסלו חלק מהליקויים.

הקומבינה ההיברידית מורכבת ממגבר צינור ומגבר ראשי של מצב מוצק. לפיכך, התברר לנסות ככל האפשר לשמור על הרכות, החום והטוהר של הצליל שנוצרו על ידי המנורות ובמקביל להפחית את העלות הנובעת ממעגל הטרנזיסטור. אבל בסופו של דבר, הצליל אינו טוב ואיכותי כמו זה של המנורות, וכל המכשיר אינו תקציבי כמו הטרנזיסטור.

דִיגִיטָלי

זה כבר המגמה של המאה החדשה, בה הכל וכולם הופכים לדיגיטליים. המערכת הדיגיטלית של מכשירים אלה מחקה מעגל צינור. עד לנקודה מסוימת, הצליל ממגברים כאלה היה לא טבעי לחלוטין. כיום, מעבדים מסוגלים ליצור מגוון עצום של צלילים, שהוא בעל ערך רב עבור אלה שאוהבים להתנסות בו. אולי עובדה זו היא הפלוס הגדול ביותר עבור דגמים דיגיטליים. עם זאת, אפילו המעבדים הטובים ביותר לא יתנו את אותה ביצועי המנורה.

מה אפשר לסכם? שמור את זה בקצרה ככל האפשר: עבור גיטריסטים מתחילים, מגברי טרנזיסטור מתאימים ביותר, ולמקצוענים ולעבודות באולפן, מגברי צינורות.

10 מגברי הגיטרה הטובים ביותר לשנת 2020

המחלוקות האינסופיות בין התקני צינור וטרנזיסטור, לעומת זאת, אינן מונעות מאיתנו לדירוג מגברי המשולב הטובים ביותר של TOP 10 עבור 2020. למרבה המזל, יש מספיק יצרנים, ויש הרבה מה לבחור.

מקום 10 - רולנד AC-33

בשורה התחתונה של הדירוג שלנו מגבר קטן המיועד לגיטרות אקוסטיות. אולי המאפיין החשוב ביותר במכשיר זה הוא יכולתו לפעול על סוללות. אגב, זהו המגבר המשולב הראשון בעולם שיכול לפעול על סוללות. כמובן, פונקציה כזו לא תועיל במיוחד לפעילות קונצרטים, אלא, למשל, לתת הופעה קטנה בפארק או במדרחוב - זה הדבר הנכון. כמו כן, יתרון נוסף עבור הופעות בפורמט זה הוא הימצאותו של שקע מיקרופון.

עם זאת, בס חלש ונפח נמוך לא יהיו לטעמם של כולם. ולא ניתן לקרוא למכשיר זה מקצועי ממספר סיבות.

סוגלגיטרות אקוסטיות
רַמקוֹל2 יחידות 5 "
כּוֹחַ30 וואט
שַׁויָןכן
תְזוּנָהמתאם מתח 13 וולט
נמל3.5 מיני ג'ק; שקע TRS
שקע HEADPHONEכן
מִשׁקָל4.7 ק"ג
FOOTSWITCHלֹא
השפעותמקהלה, הדהוד
הפעלת סוללותכן (AA 8 יח ')
ארץ מוצאחרסינה
מַגבֵּרטרָנזִיסטוֹר
טיונר מובנהלֹא
רולנד AC-33

יתרונות:

 • מידות קטנות - קלות להזזה;
 • יש שקע אוזניות ומיקרופון;
 • מחיר ממוצע;
 • הספק גבוה (30W);
 • לופר (40 שניות);
 • עובד גם מהחשמל וגם מהסוללות.

חסרונות:

 • הבס נשמע בצורה גרועה;
 • מעט הגדרות לאפקטים;
 • הצליל לא איכותי במיוחד הקול.

תְפוּקָה:

בשל ייחודו, ה"משולבת "מסין פופולרית. לא מפתיע, כי זה די נוח ויש לו הרבה כוח. בין המכשירים עם כניסת המיקרופון, הוא אחד הפופולריים ביותר.

מקום 9 - קו 6 עכביש IV 15

הבא ב- TOP הוא משולב לשימוש ביתי. מגבר משולב קומפקטי וחזק מספיק עם מעבד מובנה. הוא נציג בולט של הדור הדיגיטלי של ציוד סאונד. מצויד באפקטים מובנים. המגבר מצויד ב -4 מודולים המדמים את קומבו הגיטרה הטוב ביותר. החלפה מתרחשת בלחיצת כפתור.

כמו כן, ניתן להשתמש במכשיר כרמקול על ידי חיבור נגן MP3.

סוגלגיטרות חשמליות
רַמקוֹלחתיכה אחת 8 "
כּוֹחַ15 וואט
שַׁויָןכן (לשלושה כיוונים)
תְזוּנָה220 וולט
נמל3.5 מיני ג'ק; שקע TRS
שקע HEADPHONEכן
מִשׁקָל9.5 ק"ג
FOOTSWITCHלֹא
השפעותמעבד משובץ
ארץ מוצאסין (ארה"ב)
מַגבֵּרדִיגִיטָלי
חומר כיסויויניל
טיונר מובנהכן
קו 6 עכביש IV 15

יתרונות:

 • נוכחות של מספר עצום של וריאציות קול;
 • ניתן להשתמש ב -6 אפקטים בו זמנית;
 • נייד;
 • הדמיית מגברים עולמיים;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • הדמות נותנת צליל דומה מאוד, אך "השטוח" שלו עדיין נשמע;
 • כניסת המיני-ג'ק אינה מצוידת בהגברה נוספת, כך שאם תנגן מוסיקה ממכשיר חיצוני, היא לא תהיה רועשת במיוחד (בהקשר זה, עדיף להשתמש בה למטרה המיועדת שלה - לגיטרה);
 • המקלט המובנה אינו מדויק לחלוטין.

תְפוּקָה:

פופולרי מאוד בקרב מוזיקאים ואוהדים "ביתיים" ל"נגן "עם סאונד. באופן כללי, "קומבו" הגון מאוד, במיוחד על פי ביקורות. עם זאת, צמצום היישום אינו מאפשר לו להתעלות מעל לקו 9.

מקום 8 - Peavey 5150

ובכן, הגיע הזמן לשחקנים רציניים. הם לא מוזמנים מאליאקספרס מכיוון שהם נרכשים לעסק רציני. לכן, חובה לבדוק את הצליל, להפוך את הפוטנציומטרים וכו '. וכך, השמיני בדירוג שלנו הוא המותג Peavey המפורסם עם סדרת 5150 - מפלצת אמיתית של סאונד כבד. ואן הלן עצמו היה יד ביצירה בתחילת שנות ה -90. זה יפנה במיוחד למי שהולך לבצע מוסיקה בסגנון Metall ונגזרותיה.

סוגלגיטרות חשמליות
רַמקוֹל2 יחידות 12 "
כּוֹחַ60 וואט
שַׁויָןכן (+ הווה, + תהודה)
תְזוּנָה220 וולט
נמל2 ערוצים (לניקוי ולהגזמה יתר)
FOOTSWITCHכן
ארץ מוצאארה"ב
מַגבֵּרמנורה
טיונר מובנהכן
פיווי 5150

יתרונות:

 • הספק גבוה: 60W;
 • מנורה;
 • עומס יתר מהמם;
 • התאמה נוחה;
 • מתג הארקה;
 • 2 ערוצים - לניקוי ולהגזמת יתר;
 • מתאים לנגינה בסגנונות שונים.

חסרונות:

 • מראה מכוער;
 • כָּבֵד;
 • איכות ירודה של ערוץ נקי;
 • למרות איכות הבנייה הטובה, איכות הבנייה לא טובה במיוחד.

תְפוּקָה:

תצורת הרמקולים, ואכן ה"משולבת "כולה, גורמת לו להיראות כמו איזו מגירה סובייטית ישנה. כמובן, זה לא העיקר, אבל הכל צריך להיות מושלם בקונצרט. עם זאת, עבור מוזיקאי מטאל, Peavey 5150 היא אחת האפשרויות הטובות ביותר.

מקום 7 - Fishman Loudbox Performer

אחרי פיווי אחראי פישמן עם הפרו-LBX-EX7 Loudbox Performer. משולב חזק 180 וואט עם הגברה במצב מוצק. למרבה הצער, היום מודל זה כבר הופסק. עם זאת, כמחווה, ברצוני למקם אותה בדירוג שלנו. צליל גיטרה אקוסטי צלול באיכות גבוהה מאוד - לשם כך מפורסמת סדרת הפרפורמרים Loudbox Performer Pro-LBX-EX7. מגבר זה פופולרי, בעיקר במערב, כך שלא הספקנו להעריך אותו.

סוגלגיטרות אקוסטיות
רַמקוֹל3 יח ': 8 ", 5", 1 "
כּוֹחַ180 וואט
שַׁויָןכן
תְזוּנָה220 וולט
נמל3.5 מיני ג'ק; שקע TRS
מִשׁקָל13.5
FOOTSWITCHכן
השפעותלולאת אפקטים
מַגבֵּרטרָנזִיסטוֹר
טיונר מובנהלֹא
שקע HEADPHONEכן
מבצע Fishman Loudbox

יתרונות:

 • הספק גבוה;
 • העיצוב מאפשר לך להטות את המשולבת כדי להשתמש בו כצג בעת משחק בעמידה;
 • נקי אינו גרוע באיכותו מאשר המנורה.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • מחוץ לייצור.

תְפוּקָה:

פישמן פרפורמר באמת היה מהטובים מסוגו. עם זאת, לא רק שהיה, אלא עדיין נותר, אלא שעכשיו ניתן לענות רק על השאלה היכן לקנות: משתמשים אך ורק מבעלים אחרים.

מקום 6 - בוגרה 333XL 212

בוגרה התקרב מאוד לקו המשווה.לא פחות מפורסמים מהדגמים הקודמים, יש לה את אניני הטעם הנאמנים שלה. מבחינת איכות הצליל והאפקטים הוא לא נמצא הרחק מאחורי אותו 5150, אך במחיר נמוך משמעותית, מה שהופך את בוגרה לדגם פופולרי יותר. ניתן להשמיע את המגבר בסגנונות רבים ושונים, החל מסאונד נקי פשוט לג'אז וכלה באובר-דרייב הנוהם למתכת.

זה מושג בזכות שלושה ערוצים שניתן להגדיר בנפרד. ובכן, עליכם לעבור ביניהם באמצעות מתג הרגליים, שבין היתר כולל לופר.

סוגלגיטרות חשמליות
רַמקוֹל2 יחידות 12 "
כּוֹחַ120 וואט
שַׁויָןכן (שלוש כיוונים לכל ערוץ)
תְזוּנָה220 וולט
נמל (ערוץ)3 יח ': שקע TRS
מִשׁקָל29 ק"ג
FOOTSWITCHכן
השפעותיש
ארץ מוצאחרסינה
מַגבֵּרמנורה (4 יח ')
עמידות מלאה בעומס4, 8, 16 אוהם (ניתן להחלפה)
בוגרה 333XL 212

יתרונות:

 • שלושה ערוצים, שכל אחד מהם יכול להיות מוגדר באופן עצמאי;
 • מחיר נמוך יחסית;
 • הדהוד יוקרתי;
 • יש לולאה;
 • דוושה רב תכליתית.

חסרונות:

 • מחבר פלסטיק לא אמין על אספקת החשמל (נמס במהלך פעולה רציפה ארוכה);
 • מבחינת איכות הצליל, היא עדיין משתרכת מאחורי עמיתיה היקרים יותר.

תְפוּקָה:

המלצותיו של בוגר טובות במיוחד. זה יכול אפילו להיקרא מקצועי עד לרמה מסוימת של מיומנות.

מקום 5 - מרשל MA50C

ובכן, מה דירוג המגברים האיכותיים ללא מרשל? המשולב קטן בגודלו, אך חזק מאוד עם צליל צינור נהדר. הערוץ הנקי נעים במיוחד. Overdrive מעט מסובך יותר מכיוון שצריך הרבה סבלנות ומיומנות כדי להשיג צליל שמן ובשרני. עם זאת, מארשאלס, למרות שהם פולטים צלילי אובר-דרייב איכותיים, עדיין לא מיועדים למוזיקה כבדה (Hard & Heavy maximum).

עם זאת, מה שכדאי לשים לב אליו הוא שהמגבר, אבוי, כבר הופסק.

סוגלגיטרות חשמליות
רַמקוֹלחתיכה אחת - 12 "
כּוֹחַ50 וואט
שַׁויָןכן (לשלושה כיוונים)
תְזוּנָה110 וולט
נמל (ערוץ)2 יח ': שקע TRS
מִשׁקָל23 ק"ג
FOOTSWITCHכן
השפעותיש
ארץ מוצאארה"ב / וייטנאם
מַגבֵּרמנורה (5 יח ')
מרשל MA50C

יתרונות:

 • עד 5 מנורות;
 • איכותי מאוד נקי;
 • קוֹמפָּקטִי;
 • מגוון רחב של צלילים.

חסרונות:

 • מתח 110V;
 • בקשר לנקודה לעיל, תצטרך לקנות שנאי מדורג;
 • מחוץ לייצור.

תְפוּקָה:

עדיין נותרו הרבה מארשלים MA50C מרשל בטבע, כך שאם סאונד אמריקאי הוא הקריטריון לבחירה מבחינתך, המגבר הזה בהחלט יעשה זאת. אבל יהיה קשה מאוד למצוא אותו בחנויות.

מקום 4 - Orange Rockerverb 50 MKII 212

משולבת תפוזים מאורנג 'טיפסה מאוד גבוה. ממש מול המנהיגים הוא המועדף על גיטריסטים. הם אוהבים את זה לא רק בגלל העובדה שאפשר לשאת אותו בלי בעיות, אלא גם בגלל הצליל האיכותי שלו. הדבר נכון במיוחד לגבי הגרסה המתוקנת החדשה, אשר, אגב, שופרה בעצת המשתמשים.

בגרסה המתוקנת, בניגוד למקור, יש כמה שיפורים כמו: התאמת התדרים האמצעיים בערוץ "נקי", מערכת אפקטים מובנת יותר וכו '.

סוגלגיטרות חשמליות
רַמקוֹל2 יחידות 12 "
כּוֹחַ50 וואט (ניתן להחליף ל 25 וואט)
שַׁויָןכן (לשלושה כיוונים)
תְזוּנָה220 וולט
נמל (ערוץ)2 יח ': שקע TRS
מִשׁקָל37 ק"ג
FOOTSWITCHכן
השפעותיש
מַגבֵּרמנורה
לולאה משפיעהיש
אורנג 'רוקרברב 50 MKII 212

יתרונות:

 • פופולריות בקרב מוזיקאים;
 • איכות צליל גבוהה;
 • מתאים גם לקונצרטים וגם להקלטות.

חסרונות:

 • יש מקום לצמוח.

תְפוּקָה:

משתמשים רבים מציינים כי למכשיר זה אין חסרונות. עם זאת, אם זה היה כך, אף חברה לא תהיה טובה יותר מתפוז. עם זאת, פגמים קלים לא יאפשרו לתפוז לעלות מעל הארבעה.

מקום 3 - Fender Deluxe Reverb

פנדר המפורסם פותח את הדום של הזוכים. "קומבו" קטן ונוח עם מוניטין עולמי. מבחינת המאפיינים הטכניים, הוא מצוין לקונצרטים קטנים או לאולפן.

המגבר הזה נשמע מאוד כמו בית הספר הישן. אז אם אתה מחליט לנגן ג'אז או בלוז, הרי רברב דלוקס הוא אופציה נהדרת.

סוגלגיטרות חשמליות
רַמקוֹל1 יח 'של 12 אינץ'
כּוֹחַ22 וואט
שַׁויָןכן (שלוש כיוונים לכל ערוץ)
תְזוּנָה220 וולט
נמל (ערוץ)2 יח ': שקע TRS
מִשׁקָל20 ק"ג
FOOTSWITCHכן
השפעותיש
מַגבֵּרמנורה
הפקהוייטנאם
Reverb של פנדר דלוקס

יתרונות:

 • אותו "קול" פנדר וינטג ';
 • צְפִיפוּת;
 • הכל באיכות גבוהה, החל מבניין ועד פלט קול.

חסרונות:

 • צריכת חשמל נמוכה;
 • מחיר גבוה.

תְפוּקָה:

מתחרה לא רע לאורנג 'מבחינת ציוד נייד באיכות הגבוהה ביותר.

מקום 2 - VOX AC 30

לא ניתן לבצע תיאור של מגבר זה מבלי להזכיר את שמו של בריאן מאיה (המלכה). הגיטרה שלו השמיעה צלילים אופייניים מפורסמים מהמגבר הזה. אם אתה לא חובב רוק קלאסי, אז אתה יכול לזכור את שמו של מנהיג לוחמי Foo - דייב גרוהל, שמעדיף גם את המודל הזה.

עם זאת, שמות רבים אחרים קשורים ל- AC30: הביטלס, קית 'ריצ'רדס (רולינג סטונס), ריצ'י בלקמור (Deep Purple), מהמודרני - Fall Out Boy ורבים אחרים.

סוגלגיטרות חשמליות
רַמקוֹל2 יחידות 12 "
כּוֹחַ30 וואט
שַׁויָןכן (שלוש כיוונים לכל ערוץ)
תְזוּנָה220 וולט
נמל (ערוץ)2 יח ': שקע TRS
מִשׁקָלתלוי בסדרה: 19-32 ק"ג
FOOTSWITCHכן
השפעותיש
מַגבֵּרמנורה
לולאה משפיעהיש
VOX AC 30

יתרונות:

 • צליל ייחודי של רוק ישן;
 • ביקורות והמלצות מצוינות מכוכבי המוזיקה המפורסמים ביותר;
 • איכות ועוצמה.

חסרונות:

 • אנו מצהירים בגאווה - לשילוב זה אין חסרונות!

תְפוּקָה:

נשאלת השאלה: מדוע הקומבינה הזו לא קיבלה את המקום הראשון? האם אני טועה בבחירת שילוב עם VOX AC30? התשובה לשאלה הראשונה היא זמן. הוא לא עומד במקום ומתקדם, טכנולוגיות מתפתחות ומודלים של מגברים משופרים באופן עקבי. ברכישת VOX לא תטעו, אך זכרו שיש מכשירים טובים יותר.

מקום 1 - Fender Twin Reverb

ולבסוף, הזוכה הוא פנדר! המודל מיועד לקלאסיקות. הצליל הברור של ציוד זה נחשב לאחד הטובים בעולם.

סוגלגיטרות חשמליות
רַמקוֹל2 יחידות 12 "
כּוֹחַ30 וואט
שַׁויָןכן (שלוש כיוונים לכל ערוץ)
תְזוּנָה220 וולט
נמל (ערוץ)2 יח ': שקע TRS
מִשׁקָלתלוי בסדרה: 19-32 ק"ג
FOOTSWITCHכן
השפעותיש
מַגבֵּרמנורה
לולאה משפיעהיש
הדהוד תאום פגוש

יתרונות:

יש הרבה כאלה, ולמרבה הצער, יום לא מספיק כדי לתאר את כולם. עם זאת, הנה כמה:

 • כוח גדול;
 • צליל ברור מדהים;
 • המותג המפורסם ביותר של מגברים משולבים;
 • ניתן להטות לאחור (יש לכך רגליים מיוחדות);
 • ורבים רבים אחרים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • היישום מוגבל לפעילות קונצרטים (לעתים רחוקות יותר לאולפן).

תְפוּקָה:

מכשיר מדהים למי שיכול להרשות לעצמו. אמנים רבים עם השם משתמשים ב- Fender Twin Reverb לצורך הופעותיהם החיות.

במעצר

הרבה דברים מעניינים מחכים לנו קדימה. מי יודע איך יהיו מגברים משולבים בעוד 5 שנים. אולי בדגמים דיגיטליים יהיו חריצים לכרטיסים מיוחדים שיקחו את המוסיקאי לבמה של אצטדיון וומבלי או משהו כזה. בכל מקרה, אניני טעם תמיד יזכרו את המנורה הישנה והטובה.

האם אתה אוהב את הדירוג? לא מסכים עם מיקום המושבים? כתוב את המשוב וההצעות שלך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *