המערכות ההידרופוניות הטובות ביותר לשנת 2020

0

במאה ה -21 ההידרופוניקה הופכת לכיוון העיקרי לגידול תוצרת חקלאית עלי אדמות. גידול האוכלוסייה, מאבק בהתחממות האקלים, חיסכון במשאבי מים, פיתרון בעיות סביבתיות - זו אינה רשימה מלאה של בעיות שמאלצות אדם לעבור לטכנולוגיות חדשות לייצור מזון.

הרצון לבסס ייצור גידולי גינה בחוותם ללא שימוש באדמה מעמיד את השאלה כיצד לבחור והיכן לקנות מבנה יעיל לגננים.

אילו דגמים פופולריים מוצגים בשוק הרוסי, איזה מפעל הידרופוני עדיף לקנות מאיזו חברה, אילו קריטריונים לבחירה צריכים להילקח בחשבון? עורכי האתר "best-iw.designuspro.com", העונים לשאלות אלו, מציעים לך סקירה כללית של ההתקנות הטובות ביותר לשנת 2020.

מקורות ההידרופוניקה

מתי הגיע האדם למסקנה שאין כל כך צורך להשתמש באדמה לגידול צמחים? אנו מאמינים שזה קרה בימי קדם. היה קשה שלא לשים לב לעובדה שדגנים רטובים או שורשים במקום חשוך וחם נובטים לאחר מספר ימים. דגנים משתרשים ועלים שורשים.

באותם ימים לא היו טכנולוגיות מודרניות, שלא הולידו את התפתחות הרעיון הזה. אבל מעט אחר כך, אנו מניחים, המצב השתנה.

הוא האמין כי אחד מפלאי העולם - הגנים התלויים של בבל בבבל היו לא יותר מחווה הידרופונית תעשייתית. אחרת, היו צריכים להיות עקבות של מבנים שתמכו באלפי טונות של אדמה.

במאה ה -17 ערך מדען מהולנד, ואן הלמונט, ניסוי שהיה ייחודי לתקופתו. הוא שקל את האדמה בחבית ושתל בה ערבה, הוא השקה אותה רק במי גשמים. כשגדלה כעבור כמה שנים ומשקלה כבר היה עשרות קילוגרמים, התברר שמשקל האדמה פחת מעט. זה הוכיח לראשונה שגידול אינו דורש אדמה, אלא חומרים מזינים. התהליך העיקרי לסינתזה של חומר אורגני מגיע מפחמן המשתמש באנרגיה סולארית בצורה של אור וחום.

ורק בסוף המאה ה -19, מדענים גרמנים העלו את הרכב הדשנים לגידול ללא אדמה. מאותו הרגע החלה ההיסטוריה המודרנית של ההידרופוניקה.

יתרונות וחסרונות של הידרופוניקה

דיונים רציפים "בעד" ו"נגד "טכנולוגיה חסרת קרקע אינם פוסקים עד עצם היום הזה. החשש שמוצרי מזון שגדלים ב"כימיה "הם מסוכנים לבריאות אינם מבוססים. אנחנו אוכלים מוצרי בעלי חיים כבר הרבה זמן, אם כי בעלי חיים מגדלים לא בתנאים טבעיים, אלא במלאכותיים. אי אפשר להשיג עלייה מודרנית במשקל בגידול בעלי חיים ועופות ללא תוספים כימיים, ללא מספוא מעורב מבוצר וללא מספוא ירוק המתקבל בעזרת דשנים כימיים.

הישגים בפיתוח קומפלקס דשנים לטכנולוגיה חסרת קרקע יכולים להגדיל משמעותית את תפוקת העבודה בחקלאות. פיתוח בתעשיות הקשורות לחקר החלל, האוקיאנוסים, המדבריות ומרחבי הקרח אינו מתקבל על הדעת ללא ייצור של מוצרים צמחיים במרחב מוגבל, כלומר ללא הידרופוניקה.

חוות ללא קרקע תעשייתית ברחבי העולם מייצרות חלק ניכר מהירקות, הן למאכל אדם והן כמזון לבעלי חיים. בארה"ב, כמעט כל נפח גידולי הסלט מתקבל ממתחמים הידרופוניים. בערים משתמשים במתקני טיהור שפכים המכילים את כל החומרים הדרושים לצמיחת צמחים. כיוון זה חשוב מאוד לטיפול בשפכים.

הטכנולוגיה החדשה, המשתמשת במחזור סגור של מחזור נוזלי, פותרת את הבעיה החריפה של שימור מקורות המים ומאפשרת לגדל מוצרים ירוקים באזורים הצחיחים של כדור הארץ.

מהן מערכות הידרופוניות

ישנם שני סוגים של הידרופוניקה - פסיבית ופעילה.

פסיבי נקרא כך מכיוון שאין בו תנועת נוזלים. העיצובים הזולים ביותר עובדים על פי עיקרון זה. אלה כוללים פתיליות ופלטפורמות צפות.

בתכניות פעילות, קיימת משאבת מים השואבת מעת לעת את הפתרון, ומשקה את השורשים. בנוסף, לצורך אוורור הפתרון, מותקנים בהם מדחס אוויר וטיימר המספק את מצב ההפעלה הדרוש.

פְּתִילָה

התוכנית הפשוטה ביותר משתמשת בתנועת נוזלים נימים. קצה אחד של הפתיל ממוקם במיכלים עם מדיום דישון, והשני בשורשי צמח הנטוע במצע. מדיום התזונה עולה במעלה הפתיל ומספק מזון לשורשים.

תוכנית זו קלה לביצוע במו ידיך. החיסרון הוא שאין אוורור של השורשים עם חמצן.

בפלטפורמות צפות

נקראת גם שיטת הצלילה העמוקה. תרשים זה מייצג פלטפורמות צפות במיכלים מלאים במדיום נוזלי. צמחים נטועים בקנים או בכוסות ושורשיהם שקועים ברציפות במים. מדחס אוויר בבצק נוזלי מרווה את הנוזל באוויר. זה מכפיל את קצב הצמיחה.

סוג זה של תכנית משמש בחוות תעשייתיות המצוידות בבריכות ארוכות. בקצה אחד של הבריכה נשתלים רפסודות. במהלך תנועתם דרך הבריכה כולה, היבול מבשיל, והוא נקטף בקצה השני.

ניתן לייצר מכשירים המבוססים על עיקרון זה באופן עצמאי. זה לא יקר מכיוון שאין צורך לבצע אוטומציה של התהליך. כמה מדחסים אתה צריך לקנות תלוי באזור "גן הירק" שלך.

מערכות אקטיביות מציגות את התוצאות הטובות ביותר. להכין אותם בעצמך קשה יותר. בנוסף, הם זקוקים גם למשאבת מים וטיימר כדי לעבוד בצורה יעילה.

הצפה תקופתית

מבנית, זהה לפלטפורמה צפה. מוסיפים רק מיכל לניקוז התמיסה וקו ניקוז. לאחר מכן, לאחר פרק זמן קבוע מראש, הטיימר מפעיל את משאבת המים, והמיכל הראשי מתמלא מחדש להצפה שורשית תקופתית. במיכל הנוסף המדחס מרווה את המדיום בחמצן.

טכניקת שכבת הזנה

מכשירים אלה משתמשים בכוח המשיכה כדי להזיז את המדיום העובד. המגשים המוטים מכילים עציצים. משאבת המים מעבירה את הנוזל המחומצן למעלה ואז כוח הכבידה זורם בתחתית הבור בשכבה דקה כלפי מטה. זה מבטיח את הרטבת השורשים.

לעתים קרובות משתמשים בצינורות במקום במשטחים. זה מאפשר לך להשתמש ביעילות רבה יותר בנפח החדר, הצינורות ממוקמים זה מעל זה. באופן זה מיוצרות מערכות אנכיות המאפשרות להגדיל את התשואה ליחידת שטח עשרות מונים.

השקיה בטפטוף

מדובר במכשירים פשוטים מבחינת העיצוב, בהם ההשקיה מתבצעת על ידי טפטפות המותקנות מתחת לשורשי כל צמח.ואז מתנקז התמיסה דרך מכשיר ניקוז למיכל, שם הוא רווי בחמצן אטמוספרי ושוב זורם לטפטפות.

תוכנית זו מיושמת במכשירים קטנים לשימוש פרטני. הסיבה לכך היא ששטחים גדולים דורשים הרבה טפטפות. במקרה של התמוטטות של חלקם, אמינות המתחם פוחתת.

אירופוניקה

התוכנית היעילה ביותר לשימוש ביתי. מורכב ממיכל אחד בלבד עם מדיום מזין, שבו הוא רווי חמצן. לאחר מכן משאבת המים מספקת את הנוזל לזרבוביות, שמתיזות אותו על השורשים. זה הופך את המכשיר לקומפקטי. אוטומציה מלאה של העבודה מצריכה מאדם החלפה תקופתית בלבד של הפתרון והשתתפות בקציר.

לאוטומציה יש גם חסרון. עם הפסקת חשמל, מכשירים אלה הופכים ללא רוח חיים. לכן, חובה להשתמש במערכת אספקת חשמל אוטונומית. עבור כוח קטן, הפיתרון עשוי להיות שימוש בסוללות יחד עם ממירי מתח זולים.

מה שהידרופוניקה לא עובדת בלעדיה

בחירת תכנית, תכנון וייצור אותה אינה הדבר החשוב ביותר בפילוסופיה של גידול חסר פוך של מוצרים חקלאיים. העיקר הוא הרכב המדיום התזונתי. זו לא רק תערובת דשנים בה אנו רגילים להשתמש בגינה.

ישנם בשוק ניסוחים רבים במיוחד, דשנים בצורת אבקה או טבליות. תמיד ניתן למצוא אותם ולהזמין אותם באינטרנט בכל חנות גינון מקוונת. ניתן לאמוד בערך את המספר הנדרש באמצעות הנוסחה הבאה. כתוצאה מכך, קילוגרם דשן אחד נותן 30 קילוגרמים של מסה ירוקה.

המוקד העיקרי של הטיפוח הוא בשליטה על החומציות והריכוז של סביבת העבודה. אם במתחמים קטנים בעיה זו נפתרת על ידי החלפה תקופתית של הפתרון, אז בקנה מידה גדול יותר יש צורך לרכוש מכשירים למטרות אלה.

השלב הבא הוא בחירת מצע לשתילה. מה זה? בהידרופוניקה, ורמיקוליט, פומיס, חצץ, חצץ מלאכותי מחימר, צמר מינרלים וכו 'משמשים כ"אדמה ".

כולם חייבים לעמוד בדרישות מסוימות:

 • ניטרלית כימית;
 • היגרוסקופי לעליית נימים של נוזלים;
 • עמיד בפני בליה והרס מכני.

עבור מתקנים ביתיים קטנים משתמשים בטחב העונה על כל הדרישות הללו.

הדבר העיקרי, שבלעדיו שום טכנולוגיות ביולוגיות לא יעבדו, הוא אור. זהו גורם הצמיחה העיקרי. אם הוא זמין בכמויות לא מספיקות, זה יקבע את גבול התפתחות הצמח, למרות נוכחות מספקת של כל הגורמים האחרים. לכן, התקנת תאורה במתחמים אלה היא בראש סדר העדיפויות.

בסופו של דבר, זכרו תמיד שההצלחה של המיזם שלכם היא אור, אוויר, מים, חום ועוצמה.

דירוג מערכות הידרופוניות איכותיות לשנת 2020

שם הצמח ההידרופוניהפקהשטח זריעה, מ"ר.מחיר, לשפשף.
ממטרה זרעים 4-מודול בריאות Klad X4 רוּסִיָה0.162200
מערכת הידרופונית טריו AquaPotרוּסִיָה0.126500
צמח הידרופוני Wilma Small4 11 ליטרהוֹלַנד0.188251
מערכת הידרופונית Aero מתחם 1m2צָרְפַת60 מושבים 0.2444000
צמח הידרופוני Panda System Aero Box GHEצָרְפַת40 מושבים 0.1234000
יערות גשםצָרְפַת0.1226000
Ecogrower מקסימום GHE צָרְפַת0.1218000
Aero Flo 10 GHE צָרְפַת0.2221000
AeroFarm 3 GHEצָרְפַת0.169500
קרש חיתוך 27 GHEצָרְפַת27 מושבים 0.127000

סקירה של מכשירים הידרופוניים פופולריים

סוגים פופולריים של מתקנים לגידול יבולים ירוקים ללא אדמה נחשבים כאן. התיאור, היתרונות והחסרונות של כל אחד מהדגמים, המסופקים לשוק על ידי מיטב היצרנים של מיני מיני, ניתנים.

נבוט 4-מודולרי - אירוסד "אוצר הבריאות X4"

תזונה בריאה, הכוללת אכילת נבטים של זרעים שונים, תפסה את מוחם של אנשים עד כדי כך שהנבטה שלהם עלתה על ייצור מוצרי הצמח בגן בפופולריות רבה.כדי לענות על הביקוש, חברת Perm LLC "SmartHydroCompany" החלה לייצר מיני אגרגטים הידרופוניים פשוטים המיועדים לתנאי דירה.

מערכות דו-ארבע-מודוליות, הנבדלות במחיר, ניתנות להצבה על אדן החלון. הגרסה המוצעת של ארבע מיכלים של שלושה ליטרים כוללת, מוכנסת לתוכה, מיכלי סריג למילוי זרעים. בנוסף ישנם קנים להנבטת נורות או סלק קטן. המדחס המסופק נושף אוויר לכל מיכל מלא מים ומספק לזרעים חמצן.

המכשיר ממוקם בשוק כנבט דגנים. בתוך יום או יומיים מתקבל כמות מספקת של שתילים שתומכים בתזונה. עם זאת, שום דבר לא מונע ממך לגדל בהם ירקות לעצמך ולחיות המחמד שלך. על ידי התנסות בתוספת של מינון מיקרו דשנים למים, ניתן לגדל מוצרי צמח.

נבוט 4-מודולרי - אוצר זדורוביה X4 אירוסד

יתרונות:

 • כוח מדחס קטן - 3 וואט;
 • היכולת להשתמש בין 1 ל -4 מכולות;
 • עבודה שקטה;
 • מחיר מקובל.

חסרונות:

 • אספקת פתרונות אוטומטית אינה מסופקת;
 • שטח יבול קטן - 0.16 מ"ר בלבד.

מערכת הידרופונית טריו AquaPot

חווה מיני מקומית לגידול ירקות, ירקות ופרחים בבית מורכבת מארבע מיכלי פלסטיק, שלוש מהם לשתילה ואחת לדשנים. קו מוצרים זה כולל ציוד עם שניים, ארבעה ושמונה מכולות. האפשרות המוצעת היא הטובה מביניהן מבחינת יחס יעילות מחירים.

טריו AquaPot פועלת על פי העיקרון של צלילה עמוקה. מדחס האוויר מעשיר ברציפות את המדיום התזונתי בחמצן. משאבת המים מספקת דשן לשורשים, מה שמבטיח אוורור טוב יחד עם זמינות הדשן. השטח שתפוס את כל המתקן הוא 1.4 מ"ר. מ ', ולנחיתה 0, 24 מ"ר. מ 'מיועד לבקתות ביתיות או בקיץ.

מערכת הידרופונית AquaPot Tri

יתרונות:

 • הושלם עם מצע למילוי עציצים;
 • תחזוקה אוטומטית של רמת הפתרון במיכלים;
 • אתה יכול לשנות את מספר המכולות;
 • חסכוני (כוח משאבת מים נמוך של 8 וואט).

חסרונות:

 • לטענת הקונים, המחיר גבוה מדי;
 • מכשיר הידרופוני קטן של וילמה 4.

צמח הידרופוני Wilma Small4 11 ליטר

ההגדרה ההולנדית היא מינימלית ופשוטה. מצד שני, זוהי ערובה לאמינות. קו מוצרים המורכב מ -2, 4, 6, 8 או 10 עציצי שתילה יוצא למכירה. האפשרות הפופולרית ביותר שנחשבת כאן היא עם 4 מיכלים של 6 ליטר כל אחד. זה המקובל ביותר מבחינת יחס מחיר / תוצאה סופי.

זה עובד על העיקרון של השקיה בטפטוף. נוכחותו של טיימר מאפשרת לך להתאים את הזמן בין הזנת התמיסה. ההשקיה עצמה נמשכת 15 דקות, ובמהלכן מסופקים 0.5 ליטר תערובת חומרים מזינים, ומספקים את לוח הזמנים הדרוש לאספקת מים ודשנים לשורשים.

בשלב הראשוני של נביטת התבואה ואילוץ השתילים, יש צורך לקבוע את תדירות ההשקיה של 6 שעות. ככל שהוא גדל, מרווח זה יורד ל -3 שעות.

נפח המדיום הכולל בתבנית התחתונה הוא 30 ליטר, עם המלצה להחליפו מדי שבוע. צמר מינרלים או מצע מפוזר דק משמשים חומר מילוי לעציצים.

צמח הידרופוני Wilma Small4 11 ליטר

יתרונות:

 • כולל טפטפות משני סוגים לחימר מורחב ולצריכת קוקוס וצמר מינרלים;
 • הטיימר שומר על לוח הזמנים להשקיה באופן אוטומטי.

חסרונות:

 • האפקט הרצוי מושג רק עם מצע מפוזר דק;
 • מחיר גבוה.

מתחם Aero הולנדי 1

חוות Aero Complex 1 ההולנדית של היצרנית הצרפתית GHE נחשבת למקצועית. 12 מיכלים עם 5 מושבים מאפשרים לכם לגדל 60 צמחים בו זמנית. זו כבר גישה מסחרית לגידול מוצרים חקלאיים, ולכן מומלץ לקנות מתקן כזה לגננים מנוסים.

עקרון הפעולה הוא שבכל מיכל ישנם 2 חרירים המשקים את מערכת השורשים. לכן, חמצן וחומרים מזינים מסופקים לשורשים באופן שווה. כל תהליך הגידול הוא אוטומטי, נותר רק לשלוט בהרכב הדשנים בתמיסה ולהחליף אותו מעת לעת.

לא ניתן לגדל כל יבול גבוה בעיצוב זה. אבל אם אתה משתמש בו, למשל, עבור תותים, אז המשפחה שלך, ובמיוחד ילדים, יהיו אסירי תודה לך.

מתחם Aero הולנדי 1

יתרונות:

 • 60 מושבים יאפשרו לכם להפוך את התחביב שלכם לעסק;
 • חסכוני, 100 וואט חשמל;
 • עיצוב קומפקטי.

חסרונות:

 • תנודתיות;
 • מחיר גבוה.

צמח הידרופוני Panda System Aero Box GHE

את הפופולריות של דגמי מערכות הידרופוניות של GHE משלימה חווה מקצועית אחרת Panda System Aero Box GHE. עם 40 מושבים, יש לו עיצוב קומפקטי שמתאים לאזור קטן של חממה או אוהל מיוחד. ניתן למכור באופן מסחרי את נפח המוצרים הגדלים מגידולים ירוקים ועד עגבניות ומלפפונים גבוהים.

בעבודה על עיקרון השקיה בטפטוף עם אוורור בו זמנית של תמיסת דשנים מינרליים, המבנה צורך מינימום חשמל. ההספק של משאבת המים הוא 100 וואט.

המדחס מעשיר את המדיום התזונתי בחמצן במיכל הראשי. לאחר מכן מוזנים את התערובת לזרבובים, שמתיזים אותה על שורשי כל צמח. טכנולוגיה זו מבטיחה תוצאות איכותיות של כל התהליך.

צמח הידרופוני Panda System Aero Box GHE

יתרונות:

 • לוח הזמנים של השקיה ואוורור מוגש אוטומטית;
 • קלות תחזוקה וקומפקטיות.

חסרונות:

 • תנודתיות;
 • במחיר מופקע של 40 מושבים.

מערכת הידרופונית של RainForest

השם המבטיח "יער טרופי", שתורגם מאנגלית, היחידה האירופונית הצרפתית החדשה מדברת על ביצועיה. 36 המושבים יכולים לשמש לגידול ירק בקנה מידה מסחרי. סוג זה מיועד לגננים מנוסים שיודעים להשפיע כלכלית על תוצרת חקלאית. מוצעות גרסאות מוצר נוספות עם 6 ו -18 מושבים.

מדחס הממוקם במרכז נושף אוויר לתמיסה המכילה את שורשי הצמח. בשילוב אוורור עם טבילה עמוקה, מושגת יעילות גבוהה של גידול מסת ביולוגי ללא שימוש באדמה. הערכה כוללת חימר מורחב למילוי סירים, דשן סדרת פלורה 1L, ערכה לקביעת חומציות והכנה להפחתת ה- pH Down.

מערכת הידרופונית של RainForest

יתרונות:

 • קומפקטיות עם 36 מושבים מאפשרת לך להתקין את המבנה בדירה;
 • יעילות, כוח מדחס 50 וואט.

חסרונות:

 • תנודתיות, עם הפסקת חשמל, עצירת האוורור יכולה להרוג צמחים.

מערכת הידרופונית Ecogrower max GHE

המתחם הקומפקטי של חברת GHE הצרפתית מיועד לגידול ירקות, ירקות, פרחים וגרגרים. המכשיר ממוקם כחצי מקצועי. שש עציצים, בקוטר 16 ס"מ, מספקים שטח קציר רב לכל המשפחה. ניתן להתקין בדירה או במרפסת.

עובד על עיקרון השקיה בטפטוף. משאבת מים מספקת את הפתרון לשורשים דרך טפטפת. מבחינה מבנית, הגוף אינו שונה מתכנית RainForest, ובמידת הצורך ניתן להפוך אותו לחוות אירופוניקה מיני. די ברכישת עמוד מרכזי מוכן מ- RainForest, שעשוי להיות נחוץ בעת גידול יבולים ירוקים.

מערכת הידרופונית Ecogrower max GHE

יתרונות:

 • סירים גדולים מאפשרים לך לגדל ירקות;
 • יעילות וקומפקטיות;
 • אפשרות לשינוי בתוכנית האירופונית.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

מערכת הידרופונית Aero Flo 10 GHE

חוות המיני אירופוניקה, תוצרת צרפת, מגיעה בעיצובים שונים לגידול של 10 עד 60 צמחים. המפעל הגדול מתאים לייצור ירקות מסחרי.עבור הצרכן הממוצע, מספיק לקנות את ערכת Aero Flo 10 GHE עם 10 מושבים, בהתחשב בעלותה. מוצע בונוס עם הרכישה, הכולל דשנים להידרופוניקה.

המכשיר עובד על פי העיקרון של טכניקת שכבת התזונה. הירוקים נמצאים במיכלים מיוחדים שבתוכם זורם תמיסה מועשרת בחמצן. הפרופורציות הנדרשות של חמצן ונוזל מסופקות על ידי בקרה אוטומטית. נפח התערובת הוא 50 ליטר, מומלץ להחליף אותה כל 10 ימים.

ביצועים גבוהים מאושרים על ידי העובדה כי בנאס"א נעשה שימוש בתכנית תכנון דומה למחקר ביולוגי בחלל.

מערכת הידרופונית Aero Flo 10 GHE

יתרונות:

 • תהליך גידול אוטומטי;
 • צריכת חשמל נמוכה;
 • קלות הרכבה ותחזוקה.

חסרונות:

 • תנודתיות של המכשיר, במקרה של הפסקת חשמל, יש לספק ספק כוח חירום.

מערכת גידול AeroFarm 3 GHE

החווה הצרפתית AeroFarm 3 GHE פועלת על פי העיקרון של אירופוניקה. העיצוב הקומפקטי בגודל 45 ס"מ על 45 ס"מ מאפשר להתקין אותו גם בדירה. מיועד לשתילת חמישה צמחים במיכל אחד. הפונקציונליות שלו כוללת לא רק קבלת ירקות, אלא גם אילוץ שתילים וגזרי שורשים.

אם אתה צריך להגדיל את שטחי הנחיתה, אתה יכול לפתור בעיה זו באופן עצמאי על ידי רכישת קטעים נוספים ואביזרי חיבור. נפח מיכל תמיסת התזונה הוא 45 ליטר. אוויר מסופק ברציפות לאזור השורש, ומעשיר אותם בחמצן.

בעת שימוש באירופוניקה הבעיה מתעוררת של צמיחה אינטנסיבית של אצות על משטחי המכשיר. כדי להילחם בכך, החומר המשמש לייצור מבטל חסרון זה.

מערכת גידול AeroFarm 3 GHE

יתרונות:

 • אפשרות התקנה בדירה;
 • מיועד לא רק לירק, אלא גם לירקות וגזרי;
 • ניתן להרחבה בקלות על ידי רכישת חלקים נוספים;
 • חסכוני, כוח מדחס 10 וואט.

חסרונות:

 • במקרה של הפסקת חשמל ממושכת, יש צורך לערבב ידנית את תמיסת העשרת החמצן.

קרש חיתוך מיני הידרופוני 27 GHE

הצרפתים החלו לייצר יחידה מאוד פשוטה שניתן להמליץ ​​עליה לגננים מתחילים. 27 מושבים מאפשרים לייצר מספיק מוצרים ירוקים בכדי לספק למשפחה ויטמינים בכל ימות השנה. הוא מתאים גם לפירות יער וגם לפירות וירקות.

עובד על עיקרון של טבילה עמוקה עם פונקציה של אוורור מערכת השורשים. מדחס אוויר רווי 13 ליטר נוזלים מזינים בחמצן וצורך 5 וואט חשמל. לכן, זה יכול להיות מופעל על ידי סוללה באמצעות ממיר מתח לרכב. זה חשוב מאוד, במיוחד באזורים כפריים, שבהם נפוצות הפסקות חשמל.

השתתפותך בתהליך הגידול תכלול בדיקה מעת לעת של חומציות הפתרון באמצעות נייר אינדיקטור. אם ה- pH מתחיל לרדת, שנה את התערובת. בדרך כלל יש לעשות זאת פעם בשבוע.

קרש חיתוך מיני הידרופוני 27 GHE

יתרונות:

 • קלות תפעול למספר כזה של צמחים;
 • אי-תנודתיות במקרה של הפסקת חשמל;
 • בנייה זולה יחסית.

חסרונות:

 • סירים קטנים בקוטר 5 ס"מ.

סיכום

המאמר דן במגמות הנוכחיות בפיתוח הידרופוניקה. ניתן השוואה בין תוכניות עיבוד שונות ללא אדמה.

המחיר הממוצע הגבוה יחסית למערכות כאלה מאלץ את הצרכן לחפש אפשרויות תקציב לרכישתן לחוות שלהם. לכן ניתן כאן ייעוץ איזה סוג התקנה עדיף לקנות, איזה מצע ודשנים יש לרכוש בנוסף בחנות המקוונת.

אם יש לך ניסיון במערכות הידרופוניות, יידע אותנו בתגובות. המשוב שלך יעזור לצרכנים לדעת מה לחפש כדי לא לעשות טעויות בעת בחירת ציוד.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *