חומרי האיטום הטובים ביותר לשירותים לשנת 2020

0

הדבר הראשון שאורח נתקל בו כשנכנס לדירת הבעלים אחרי המסדרון הוא חדר האמבטיה, בו ניתן לשטוף ידיים והמטבח. לכן, כל מארחת מקנאה במראה של הנחות אלה. הדבר העיקרי שתופס מיד את העין שלך הוא עיצוב המפרקים של חדר האמבטיה, כיור, כיור ומשטחי קיר עם קירות. אם קודם לכן יוצרו המפרקים הללו באמצעות מרגמה של מלט, אשר נסדקו ללא הרף והעבירו מים לרצפה, הרי שכעת באמצעות חומרי איטום בעיה זו היא נחלת העבר.

המאמר שלנו מופנה לאלו אשר בעת שיפוץ בית מנסים להשתמש בחומרים הטובים ביותר מתוארים סוג המאפיינים של הרכב כל חומר האיטום.
צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע קריטריונים לבחירת ההרכב הדרוש לתיקון ומציג דירוג של חומרי האיטום הטובים ביותר לאמבטיה.

מהם סוגי האיטום

במחצית השנייה של המאה ה -20, טכנולוגיות כימיות תעשייתיות החלו להתפתח במהירות. הצורך בבניית דיור נוסף גרם להופעתם של חומרים כימיים שונים המאפשרים התקנה וקישוט של שטחים שזה עתה נבנו.

איטום תפרים

המצאתם של גומי סינטטי מסיליקון הובילה ליצירת חומרי איטום - נוזל צמיג המסיס מאוד בממיסים אורגניים. תוספת מילוי מינרלים בצורת אבק סיליקון מעניקה לו תכונה של הידבקות לחומרים שונים:

 • מתכות;
 • פלסטיק;
 • קֵרָמִיקָה;
 • עץ.

כדי להאיץ את ההתקשות, מוסיפים לתערובת תוספי וולקניזציה. הם תורמים לקביעת המסה בנוכחות חמצן אטמוספרי ולחות בסביבה. מיטב היצרנים משפרים כל הזמן את הרכב התערובות בכדי לשפר את הביצועים.

חומרי איטום קונסטרוקציה מחולקים לשתי מחלקות: דו רכיב ורכיב אחד.

דו רכיב מורכב מתפזורת גומי סינטטי עם תוספות נגד פטריות ומינרלים ומקשיח ארוז בנפרד. מרכיבים אלה מעורבבים לשימוש. משתמשים בחומרים כאלה בבנייה רחבת היקף, הם יקרים ואינם מבוקשים לשימוש ביתי.

הסוג הבסיסי של תערובת לחדרי אמבטיה ומטבחים הם תערובות רכיב חד פעמיות מוכנות לשימוש שארוזות במחסניות לשימוש עם אקדח. לפעמים הם נמכרים בצינורות רגילים בנפח קטן. זה מקל עליהם לשימוש כאשר נדרשים תיקונים קלים.

בתורו, חומרי איטום של רכיב אחד מחולקים ל:

 1. חומצי עם תכולה גבוהה של חומצה אצטית. המגע שלהם עם חומרים אלקליין (שיש) אינו מורשה. ריפוי מתרחש בהשפעת לחות טבעית. בעבודה הם מריחים חזק של חומץ, אך לאחר יום הריח נעלם.לעמוד בהבדלי טמפרטורה משמעותיים מ -40 ° C עד 150 ° C. לא מומלץ לאיטום בריכות ואקווריומים. במחיר, מדובר בתכשירים זולים שמבוקשים בעיקר אצל הצרכן.
 2. אלה ניטראליים מיוצרים על בסיס אלכוהול. ידידותי לסביבה. שלא כמו חומציות, הם מתאימים למגע עם מתכות מאכלות, שיש, קרמיקה ומלט. המחיר הממוצע של תערובות אלה גבוה יותר, והפופולריות של הדגמים נמוכה יותר.

רבים ראו כיצד נוצר לוח שחור על הצינורות בחדר האמבטיה. כדי למנוע זאת כמעט בכל התערובות, היצרן מציג חומר קוטל פטריות כדי להילחם ביצירת פטריות בסביבה לחה, מה שלא כולל מגע עם אורגניזמים חיים. לכן, לעבודה כמו איטום בריכות שחייה או אקווריומים, יש לבחור חומר מיוחד.

כיצד למרוח איטום

מפעם לפעם כל תושב בדירה צריך להחליף את גופי האמבטיה. עבודה זו קשורה לצורך לאטום את הסדקים בחוזקה כדי שלא ייפלו מים על הרצפה. לשם כך עליך לבחור את המוצר הנדרש.

את התשובה לשאלה היכן לקנות אותו, תקבלו על ידי התבוננות בדגמים הפופולאריים ובירור כמה עולה כל אחד מהם בחנות המקוונת. אם אתה רק צריך לאטום את המפרקים, אתה יכול לבחור באפשרויות התקציב. אך אם יש צורך בתיקונים בדרישה של קיבוע מכני של אלמנטים מבניים שונים (פינות, פיתוחים וכו '), אנו ממליצים להזמין דגמים יקרים יותר ברשת. איזו חברה עדיף לקנות תלוי בך.

איך מורחים את התערובת על המפרק? זה מאוד פשוט. לאחר הכנסת המחסנית לאקדח מיוחד, יש צורך לנתק את הזרבובית לאספקת התערובת בחלוקה בעובי התפר הנדרש. ואז, סוחט נוזל צמיג ומכסה בו את המפרק האטום. יש להקפיד על כללי הבטיחות הפשוטים ביותר - לעבוד עם כפפות גומי. במקרה של מגע עם הידיים יש לשטוף עם מים חמים וסבון.

כיצד לאטום אמבטיה

בצע את ההוראות הכתובות על המחסנית. ואם יש לך שאלות ספציפיות, למשל, כיצד לאטום את האמבטיה כראוי, תוכל למצוא טיפים מפורטים צעד אחר צעד באינטרנט.

דירוג חומרי איטום איכותיים לאמבטיה לשנת 2020

שם חומר האיטוםזמן ריפוינפח, מ"למחיר, שפשף
איטום סניטרי אקרילי VGT לאמבטיה ומטבח 24 שעות310120
איטום סיליקון מומנט סניטרי 2002675 לאמבטיה ומטבח, שקוף15 דקות280300
איטום סיליקון, סניטרי, לאמבטיה ולמטבח "Moment Herment", לבן15 דקות280380
איטום סיליקון סניטרי "Stayer Master" לאמבטיה ולמטבח לבן30 דק260190
חותם דאפ קוויק. איטום דבק לחדר אמבטיה ומטבח15 דקות162300
איטום אקריל סיליקון לאמבטיה ומטבח שקוף "טיטן" 15 דקות310260
איטום סיליקון KRASS למטבח ולבן אמבטיה 30 דק300285
איטום אקריל סיליקון "MasterTeks" לשקיפות לאמבטיה ולמטבח 30 דק290240
איטום סיליקון "אקסטון" לאמבטיה ולמטבח לבן30 דק280180
איטום סיליקון Ravak Professional X01200 לאמבטיה ולמטבח לבן30 דק310680

איטום אקרילי סניטרי "VGT" לחדר אמבטיה ומטבח

חומר איטום לאמבטיה VGT

מיוצר על בסיס פיזור מימי של פולימרים אקריליים VGT עם תוספים ומילוי משנה. מיועד לאיטום וסילוק תפרים ומפרקים בתנאי לחות גבוהים (חדרי אמבטיה ומקלחות). בעל תכונות של מסטיק המשמש למילוי הפערים בין ציוד אינסטלציה לרצפה. חותם חיבורים לצינורות ביוב.
הידבקות טובה לפלסטיק, עץ, קרמיקה וזכוכית.

יש לו תכונות אנטיבקטריאליות, ולכן פטריות לא מתפתחות והתפר אינו משחור. יכול לשמש לשימוש פנים וחוץ. הימנע ממגע עם אוכל. מסיבות אלה, הוא אינו משמש לאיטום אקווריומים.

איטום אקרילי סניטרי "VGT" לחדר אמבטיה ומטבח

יתרונות:

 • תכונות של מסטיק;
 • עמיד להיווצרות פטריות;
 • זוֹל.

חסרונות

 • זמן ריפוי ארוך;
 • לא ניתן לאטום בריכות ואקווריומים.

איטום סיליקון "רגע סניטרי 2002675" לאמבטיה ומטבח, שקוף

איטום סיליקון סניטרי Moment Sanitary 2002675

המותג הידוע מומנט מספק לשוק הרוסי תערובת של רכיב חד פעמי "רגע סניטרי 2002675". מיוצר על בסיס תרכובות אורגניות מסיליקון מחומרי גלם בלגיים. מבחינת הידבקות ועמידות בתנאים אטמוספריים, ניתן להשתמש בו לעבודה בפנים ובחוץ.
היקף - איטום מפרקים בלחות גבוהה. הוא משמש במהלך שיפוצים ליצירת מפרקים אטומים למים במטבח, בחדר האמבטיה, בתאי המקלחת. עמידות בפני UV הופכת אותו למתאים לתפרים וזגגות בבנייה ושיפוץ של מבנים, סירות ויאכטות.
בעל גמישות גבוהה, המאפשר מילוי התפרים בין אלמנטים מבניים נושמים. תוספים אנטי פטרייתיים מונעים את החשיכת התרכובת לאורך זמן. עומד בטמפרטורות בין -40 ° C ל -150 ° C. מכיל חומצה אצטית ולכן אינו משמש במגע עם מתכות, בטון, מלט. לא מומלץ לשימוש עם מראות ואקווריומים.

איטום סיליקון "רגע סניטרי 2002675" לאמבטיה ומטבח, שקוף

יתרונות:

 • גמישות גבוהה;
 • עמידות בפני UV;
 • תוספי תזונה נגד פטריות.

חסרונות:

 • במחיר מופקע על פי הקונים.

איטום סיליקון סניטרי "Moment Herment" לאמבטיה ולמטבח לבן

איטום סיליקון, רגע הרמנט סניטרי

הרכב מרכיב אחד מיוצר על בסיס חומרי גלם בלגיים. נמכר במחסנית של 280 מ"ל. מיועד לאיטום מפרקים בין ציוד אינסטלציה ואלמנטים מבניים של מטבחים ואמבטיות. יכול לשמש לבנייה ושיפוץ חיצוני. חומרי חיטוי חזקים בתערובת מונעים התהוות עובש והתכהות של התפרים.

היא משתמשת במערכת ריפוי אצטט, המבטלת מגע עם מתכות מאכלות. לא כולל שימוש לבריכות שחייה, אקווריומים, מראות ומגע עם אוכל. הוא אינו מתאים למריחת צבע, מכיוון שסדקים עלולים להופיע על המשטח הצבוע אם הוא מעוות.

עמיד למים, מספק אטימות במאה אחוז. לשם כך, יישומה חייב לעמוד בדרישה: עובי התפר הוא חצי מהרוחב על מנת שהדפורמציה תישאר בטווח האלסטי. מנקים בקלות כשהוא מתקשה מכנית.

איטום סיליקון סניטרי "Moment Herment" לאמבטיה ולמטבח לבן

יתרונות:

 • הידבקות טובה לאלומיניום, קרמיקה, זכוכית ואמייל;
 • עמיד בפני קרינה אולטרה סגולה;
 • מוסר בקלות מכנית.

חסרונות:

 • לא מומלץ לצביעה.

איטום סיליקון סניטרי "Stayer Master" לאמבטיה ולמטבח לבן

STAYER איטום מאסטר

מוצר אסטוני תחת מותג גרמני מובחן באיכות אירופית. נוזל על בסיס סיליקון לבן מרכיב אחד עם לחות מוגברת ועמידות בפני UV. נפח המחסנית הוא 260 מ"ל. משמש לחדרי אמבטיה ומטבחים לאיטום מפרקים בין קירות וכיורים, אמבטיות ומגשי מקלחת.

הפרש טמפרטורה במהלך פעולה מ -40 ° C עד +100 ° С. נעשה בו שימוש נרחב בבנייה לעבודה חיצונית ופנימית, במיוחד עבור חדרים עם לחות גבוהה בקוטג'ים בקיץ, בהם הטמפרטורות יכולות להיות שליליות בחורף. אלסטיות גבוהה והיצמדות לחומרים שונים הופכים אותו לבלתי הכרחי עבור משטחי PVC של צינורות ביוב ואביזרים.

איטום סיליקון סניטרי "Stayer Master" לאמבטיה ולמטבח לבן

יתרונות:

 • איכות אירופאית;
 • הידבקות לפלסטיק, גומי, עץ;
 • ריח קלוש.

חסרונות:

 • זמן התקשות מוגבר של 30 דקות.

איטום דבק לאמבטיה ומטבח Dap Kwik Seal לבן

Dap Kwik Seal אמבטיה ומטבח דבק לבן

דבק קונסטרוקציה היברידי עם פונקציית איטום מארצות הברית נועד להדביק בו זמנית משטחים ולאטום את המפרקים ביניהם. תוכנן במיוחד עבור כלים סניטריים, מוצרי PVC, משטחי עץ ופלסטיק. לעבודות שיפוץ ובנייה בתוך הבית. ארוז בצינור המאפשר יישום של מסה צמיגה ללא אקדח.

נוצר על בסיס פולימרים אקריליים המכילים אתילן גליקול וסיליקון גבישי. יש לו ריח בינוני. מים משמשים כממיס לפני ההתקשות. אינו יוצר קשר חזק עם סיליקון, לכן נדרש ניקוי מקדים יסודי של המשטחים.

הוראות השימוש מחייבות יישום רולר בקוטר שלא עולה על 9 מ"מ. עקביות שמנת היא בהתחלה לבנה, לאחר שבוע התפר הופך לשקוף. לאחר מכן ניתן לצבוע בצבעי שמן. זמן הריפוי של המתחם 15 דקות ו 36 שעות חשיפה לפני החשיפה למים.

עמיד בפני הופעת פטרייה, אינו משחיר לאורך זמן. במגע עם חלקי עץ עם הספגה נגד פטריות, הוא שומר על תכונותיו החיידקיות. עמיד לטמפרטורות נמוכות, עובד מ -28 ° C עד + 65 ° C.
אריזה בצינורות של 162 מ"ל, המיועדים ל 8.5 מטר תפר בקוטר 5 מ"מ.

איטום דבק לאמבטיה ומטבח Dap Kwik Seal לבן

יתרונות:

 • פונקציונליות של דבק ואיטום;
 • צבוע בצבעי שמן.

חסרונות:

 • במחיר מופקע על פי הקונים.

איטום אקריל סיליקון "Tytan" לשירותים ושירותים במטבח שקוף

איטום סיליקון אקרילי Tytan Professional

מוצר פולני המבוסס על פולימרים אקריליים וסיליקון, המיועד לעבודה פנימית עם לחות גבוהה, כאשר עובש נוצר ללא הרף. התכולה הגבוהה של קוטלי הפטריות מונעת השחרת מפרקים שונים בחדר האמבטיה ובמטבח.

מליטה טובה למשטחים נקבוביים וחלקים. בתחילת המריחה התערובת לבנה, לאחר מספר ימים היא הופכת שקופה. לאחר מכן ניתן לצבוע אותו בצבעי אקריליק ושמן. התוצאה היא הגנה תפרה חלקה ועמידה לאורך זמן.

עמיד בפני UV. עומד בהבדלי טמפרטורה מ -20 ° C עד +60 ° C.

איטום אקריל סיליקון "Tytan" לשירותים ושירותים במטבח שקוף

יתרונות:

 • משטח חלק אינו סופג לכלוך, המעניק מראה אסתטי;
 • מתאים לאמבטיות אקריליות;
 • תוכן גבוה של קוטלי פטריות.

חסרונות:

 • לא מומלץ לבריכות ואקווריומים.

איטום סיליקון "KRASS" למטבח ולבן אמבטיה

איטום סיליקון KRASS

ניתן להשתמש במוצר KRASS המסופק מפולין לשוק הרוסי בבנייה ותיקונים בתוך הבניין ומחוצה לו. ההדבקה המוגברת לזכוכית, פלסטיק ואמייל הופכת אותו למתאים לעבודות זכוכית ולהתקנת צינורות ביוב. גמישות גבוהה מאפשרת להשתמש בו בתרכובות נושמות.

תכונות אנטי פטרייתיות מגנות על המפרקים מפני החשיכה. המאפיין העיקרי עמיד בפני תרכובות כלור וחומרי ניקוי. הרכב השמנת מוחל על המפרק ללא התפשטות, מה שמפשט את תיקון ה- DIY.

לא מומלץ עבור מתכות מאכלות וחומרים בעלי תכונות אלקליין, ולמגע עם מזון. בעל ריח חומץ קלוש, ניתן לשטוף אותו בקלות עם מים וסבון. לאחר ההתקשות, הוא מוסר מכנית.

איטום סיליקון "KRASS" למטבח ולבן אמבטיה

יתרונות:

 • מומלץ עבור PVC;
 • עמיד בפני תרכובות כלור.

חסרונות:

 • לא ניתן לאטום בריכות ואקווריומים.

איטום אקריל סיליקון "MasterTeks" לשקיפות בחדר האמבטיה והמטבח

סילקריל. לחדר אמבטיה ומטבח

נציג נוסף של חומרי איטום פולניים בשוק שלנו, MasterTeks, הוא תרכובת של פולימרים אקריליים וסיליקון. ניתן להשיג במחסניות של 290 מ"ל. הוא משמש בבנייה למילוי מפרקים בין ציוד למבנים תומכים בתנאי לחות גבוהים. מתאים גם לאמבטיה וגם למטבח.

תוספת של חומרים פעילים קוטלי פטריות מבטלת הופעה של תצורות פטרייתיות על מפרקי הבידוד. כל חומר בניין תואם להרכב זה בשל תכונות ההדבקה הגבוהות שלו. הצבע הלבן בתחילה הופך לשקוף לאחר הריפוי. לאחר מכן, צביעה עם צבעי בניין אפשרית.

ריח נמוך, לא רעיל. אתה יכול לעבוד על ידי החלקת התפרים במו ידיך - הוא נשטף מהעור במים חמים וסבון.

טווח טמפרטורות הפעלה בין -20 ° C ל +80 ° С. ההתקשות הראשונית מתרחשת לאחר 30 דקות.

איטום אקריל סיליקון "MasterTeks" לשקיפות בחדר האמבטיה והמטבח

יתרונות:

 • הגנה טובה מפני פטריות;
 • האפשרות לצייר;
 • ריח קלוש.

חסרונות:

 • לוקח הרבה זמן להתקשות.

איטום סיליקון "אקסטון" לאמבטיה ולמטבח לבן

סילקריל. לחדר אמבטיה ומטבח

היצרן הנודע הנקל משיק את אקסטון לשוק הרוסי. פותח על בסיס פולימרי סיליקון במשקל מולקולרי נמוך, מכיל חומצה אצטית. בעזרתו, עם הלחות הטבעית של החדר, מתרחשת וולקניזציה. היקף השימוש - איטום וחיזוק מפרקי הבניין בתוך המקום ומחוצה לו.

התוכן של מחסנית אחת יוצר תפר באורך של 14 מטר וקוטר של 5 מ"מ. בעת המריחה עליך להגן על עור הידיים ממסה צמיגה. משחרר חומצה אצטית עם ההתקשות. ריחו נמשך עד 12 שעות. סרט חזק נוצר תוך 30 דקות. לאחר מכן, הוא הופך ללא רעיל. קומפוזיציה אנטי פטרייתית מונעת מהתפר להחשיך לאורך זמן.

איטום סיליקון "אקסטון" לאמבטיה ולמטבח לבן

יתרונות:

 • מחיר נמוך;
 • מתקשה על משטחים לחים.

חסרונות:

 • ריח החומץ נמשך זמן רב.

איטום סיליקון Ravak Professional X01200 לאמבטיה ולמטבח לבן

איטום סיליקון רבק מקצועי

מוצר זה של חברת Ravak הצ'כית שייך לחומרים חצי מקצועיים. החברה ידועה בגופי הצנרת האקריליים שלה. פיתחתי חומר איטום למוצרי, הוא מדביק ואוטם מפרקים עם זכוכית, אקריליק, אלומיניום וקרמיקה.

תוספים אנטי פטרייתיים מפותחים של החברה ועמידות בפני UV מספקים יציבות צבע ארוכת טווח. במריחה יש לו ריח נמוך, לאחר התקשות ראשונית לאחר 30 דקות הוא נעלם.

הוראות שלב אחר שלב מאפשרות למרוח באופן עצמאי את התערובת, להסיר עודף וליצור תפר.

איטום סיליקון Ravak Professional X01200 לאמבטיה ולמטבח לבן

יתרונות:

 • הידבקות טובה לאקריליק;
 • ריח חומץ קלוש.

חסרונות:

 • במחיר מופקע על פי הקונים.

סיכום

המאמר מספק תיאור של חומרי איטום לאמבטיה ולמטבח. נעשית סקירה של קומפוזיציות מהן וכיצד לבחור את המוצר הדרוש לתיקון. ביקורות לקוחות וטיפים מנותחים לשימוש ביתי.

אם היית צריך להשתמש בחומרי איטום לשיפוץ אמבטיה או מטבח ויש לך ניסיון בשימוש בהם, שתף מידע זה עם קוראינו. ההמלצות שלך יגידו להם מה לחפש בעת הקנייה, כדי לא לעשות טעויות בבחירת החומר הדרוש לתיקון. השאירו את המשוב שלכם בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *