תנורי הגז הטובים ביותר לשנת 2020

0

במשך יותר ממאה שנים, מחממי מים בגז מחממים מים בבתים שלנו, ומספקים רמה הגונה של נוחות והיגיינה. למרות התפתחות אספקת המים החמים הריכוזית, הם לא איבדו את הפופולריות שלהם, ועזרו לאזרחינו לשרוד הפסקות מים חמים עונתיים וחירום ללא הפסדים. הם מבוקשים לא פחות בקרב תושבי קיץ ובעלי בתים כפריים. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לקוראים סקירה כללית של מחממי הגז הטובים ביותר לשנת 2020 ", בהתבסס על ביקורות של לקוחות והמלצות מומחים.

איך הכל התחיל

המרכיבים העיקריים של הנוחות של בית אנושי היו ונותרו חום וכמות מספקת של מים חמים. בתחילה, המים חוממו במיכלי עץ, וטבלו אבנים חמות באש בתוכם. עם הזמן הוחלפו חביות עץ בנחושת, ברונזה ואז קלטות פלדה, מילאו אותם במים והביאו אש תחתיהן. התהליך עבר יותר כיף, אבל אי אפשר לחמם הרבה מים כאלה, והוא מתקרר מהר מאוד. והאיש קרא לעזרה מאנרגיית השמש.

דודי שמש

מימי קדם ועד ימינו חיממו תושבי מדינות חמות מים באמצעות אנרגיה תרמית של השמש. במאה ה -13, דודי שמש כבר היו בשימוש, ומשותף להם עם דגמים מודרניים דומים. המדען השוויצרי הוראס דה סוסור, בשנת 1760, הצליח ליצור דוד שמש עם גג זכוכית וגוף שחור, שחימם מים ל 100 מעלות צלזיוס. עם זאת, הייצור ההמוני של מכשירים כאלה החל כעבור 130 שנה בארצות הברית, הודות לממציא מבולטימור קלרנס קמפ, שפטנט בשנת 1891 גרסתו שלו לדוד שמש.

המכשיר של קמפ הורכב מאותה קופסת זכוכית עם קירות שחורים ששוכנה בקופסה מבודדת כדי להתחמם. דוד המים היה כל כך מוצלח, שבמהלך 18 השנים הבאות, המכשירים של קמפ נחטפו על ידי תושבי דרום קליפורניה כמו לחמניות חמות.

בשנת 1909 הצליח ויליאם ביילי לשפר את המנגנון של קמפ. המים במכשיר החדש התחממו בצינורות נחושת שהונחו באותה קופסת זכוכית, ואז התנקזו למיכל מבודד שנמצא מתחת לתנור החימום.

הביצועים של מכשיר ביילי היו נמוכים יותר, אך הוא שמר על הטמפרטורה הרבה יותר זמן. המכשיר החדש החליף את תנורי הקמפ. במהלך עשר השנים הבאות מכר ביילי כמה אלפי תנורי חימום שלו.

עד מהרה, ייצור הגז הטבעי החל בקליפורניה. הודות למדיניות האסרטיבית של חברות הגז, תנורי השמש איבדו במהרה את משיכתם. ביילי הצליח למכור את הייצור שלו לפלורידה שטופת השמש, שם היה מחיר דוד שמש עד שנת 1946. בשלב זה עלות החשמל ירדה. מכירות הדודים החשמליים גדלו בהתאם. אמנם העניין ברכבים סולאריים גבר מפעם לפעם.במדינות מסוימות: יפן, ישראל, קפריסין, נעשה שימוש נרחב בדודי שמש בימינו, יחד עם דודי חשמל וגז. החיסרון היחיד שלהם הוא התלות האקלימית שלהם.

משאבת חום

מקורס הפיזיקה בבית הספר אנו יודעים כי הטמפרטורה של אפס מוחלט היא מינוס 273 מעלות צלזיוס. ידוע גם כי לא ניתן להביא שום גוף במצבו הטבעי להקפאה כה עמוקה, אם כי מדדים דומים הושגו במעבדות. אם טמפרטורת הגוף גבוהה מהאפס המוחלט, הרי שיש לה עתודה של אנרגיה תרמית, שהיא גדולה יותר, כך משקל הגוף ויכולת החום שלו גדולים יותר. זה הבסיס לעקרון הפעולה של משאבת החום. עתודות האנרגיה התרמית של האדמה (אדמה) של נהרות ואגמים, אוויר, כלומר כל מה שמקיף אותנו.

דוגמה פשוטה למשאבת חום היא כל מקרר ביתי במטבח שמשתמש בפריאון כמקרר. מכווץ על ידי המדחס, פריאון רותח ומתנדף, לוקח חום מהאוויר בתא, ואז נותן אותו לסביבה דרך צינורות המעבה בגב המנגנון.

כניסוי, בברית המועצות, כפרים שלמים חוממו וסיפקו מים חמים באמצעות משאבות חום.

מחממי מים לגז

מכיוון שהאקלים בגרמניה לא סיפק הזדמנות לשימוש יעיל באנרגיה סולארית לצרכי הבית, כאן פותחו תנורי חימום מים מיידיים.

מעניין! בשנת 1892, פטנט פרופסור באוניברסיטת אאכן, הוגו ג'ונקרס, על קלורימטר. הרעיונות ששימשו בה שימשו כתנופה ליצירת מחמם מים בגז. באותה שנה החלה חברתו לייצר מחממי מים בגז. מהנדס מוכשר, ג'ונקרס התחיל לבנות מטוסים, תחילה אזרחי ואז צבאי. חברת התעופה שלו Junkers Luftverkehrs הפכה לימים לופטהנזה. ייצור מחממי מים נמכר לבוש.

בשנת 1895, פיתח מהנדס גרמני מוכשר אחר, יוהאן ויילאנט, ופטנט על מחמם הגז הראשון באירופה, הוואלינט גייזר. חברת Vaillant הייתה זו, בנוסף לדגמים העומדים על הרצפה, שהקימה לראשונה את ייצור הרמקולים המותקנים על הקיר עוד בשנת 1905. בתחילה היו מחממי מים עשויים נחושת, כולל הגופה. ואז עבר וילנט לייצור מחממי מים במקרים אמייליים. במשך שנים רבות החברה הפכה למפתחת מגמות בייצור ציוד מסוג זה. מבחינה מבנית כמעט ולא ניתן להבחין בין מכשירים מודרניים מהדגמים הראשונים של Vaillant ו- Junkers. ההבדל היחיד הוא במספר רב יותר של מערכות אבטחה וברמת האוטומציה.

בברית המועצות, הייצור ההמוני של VPG החל בשנת 1956. המדינה חווה תנופת בנייה שבד בבד עם גזיזת הערים. אזרחים עברו מחדרים בדירות משותפות לדירות נפרדות עם אמבטיה ומקלחת. עמודים מסוג KGI-56 ו- VPG הופקו במוסקבה ולנינגרד. הגז במכשירים אלה נדלק בגפרורים, הלפיד הראשי הוסדר ידנית, לפיד הטייס נשרף ללא הרף. ממכונות הבטיחות התרחשה הגנה מפני כיבוי להבה והפעלת המבער ללא מים.

ההגנה הראשונה מומשה על ידי לוח דו-מתכתי המחובר מכנית לשסתום אספקת הגז הממברני. בזמן שהלפיד בער, הלוח הדו-מתכתי המחומם התגמש והדף את גזע שסתום הגז ופתח את מעבר הגז. כאשר הלפיד כבה, הצלחת התקררה, התיישרה, משכה את הגבעול למעלה והשסתום נסגר. כל גאוני הוא פשוט!

ההגנה מפני עבודה ללא מים עבדה בערך באותו אופן. לפני שהצית את המבער, נפתח ברז המים לזרימה. המים נלחצו על קרום שסתום המים, שדחף את הגבעול המחובר לקרום שסתום הגז ופתח את מעבר הגז למבער. לאחר מכן הציתו אותו עם גפרור. אם המים בצינורות "אזלו" מסיבה כלשהי, הלחץ מתחת לקרום שסתום המים צנח, הממברנה חזרה למקומה ומשכה את גזע השסתום, והפריעה לאספקת הדלק.

דוברי ברית המועצות לא הבריקו מיופיים, היו קלים לשימוש ולא בטוחים כמו מכשירים מודרניים, אך הם נבדלו בכוחם ובסיבולתם. כמה דוגמאות ממשיכות לעבוד גם היום, אם כי היה צריך להחליפן כבר מזמן.

מעניין! בברית המועצות אנשים קראו לעמוד תנורי חימום גז. באותם ימים, במקביל לצנרת מי שתייה מקורה, עדיין היו צינורות רחוב עם מכשירים לקיפול מים, שנקראו עמודים. בהקבלה איתם, גם תנורי הגז קיבלו את הכינוי שלהם.

מכשיר דוד גז

מחממי מים הזורמים גז (להלן VPG) מחולקים לפי סוג תא הבעירה לסוגים הבאים:

 • עם תא בעירה פתוח;
 • עם מצלמה סגורה.

כדי להבין מושגים אלה, זכרו שתהליך הבעירה של הדלק הוא חמצוני, כלומר זורם רק אם יש כמות מספקת של אוויר, או ליתר דיוק חמצן באוויר. בתא פתוח HSG, אוויר נכנס למבער דרך חלון בדיקה. מוצרי בעירת דלק מוסרים דרך הארובה לתעלת אוורור מיוחדת בקיר, או ממש בחוץ. האוויר המחומם בתא הבעירה ממהר כלפי מעלה יחד עם הגזים, מכיוון שהוא קל יותר מאוויר קר. כך, במתקנים עם תא פתוח (מה שמכונה עמודי ארובה) נוצרת טיוטה טבעית המספקת אספקת אוויר קר ללפיד והסרת עשן.

חיישן מתיחה

חוסר מתיחה מסוכן לציוד הצורך גז מכיוון שמחסור באוויר הדלק אינו נשרף לחלוטין, ופולט פחמן חד חמצני או פחמן חד חמצני (CO) לאטמוספרה. הצטברותו עלולה להוביל להרעלה ולגרום למוות. בנוסף, התפוצצות של CO גבוהה בהרבה מזו של גז טבעי. הופעת ניצוץ בהצטברות CO תסתיים בהכרח בפיצוץ. כדי להימנע מכך, כל ה- HSG המודרניים מצוידים בחיישני טיוטה, שהם תרמוסטט המיועד לטמפרטורת גז ספציפית (המצוין על גוף החיישן). עם גרירה רגילה, הגז לא יתחמם מעל לערך שנקבע. אם זה קורה, אז משהו לא בסדר עם הדחף, הוא פחת והגז התחמם יתר על המידה. מגעי החיישן פתוחים, שסתום אספקת הגז נסגר.

ב- HSG עם תא בעירה סגור, אספקת האוויר למבער ופליטה של ​​מוצרי בעירת דלק מסופקים על ידי מאוורר משולב, ולכן התקנים מסוג זה נקראים מגדש טורבו.

כאן, חיישן הטיוטה כבר לא עוקב אחר הטמפרטורה, אלא עם קצב זרימת הגז. אם זרימת הגז לוחצת על קרום החיישן בכוח קבוע מראש, מגעיו נותרים סגורים, שסתום הגז פתוח והמבער פועל. ברגע שהלחץ נחלש, הקרום מתיישר ופותח את המגעים, השסתום נסגר, המבער נכבה. בגרסאות טורבו, מתג לחץ משמש כחיישן דחף. זהו שמו של מכשיר לסגירה ופתיחה של מעגלים חשמליים לבקרת ציוד, המגיב לשינוי בערך לחץ נתון בצינורות.

הרכב ציוד HSG

הקיר VPG מורכב מהיחידות והחלקים הבאים:

 1. דיור עם מסגרת נשלפת. הוא מכיל חלון צפייה, תצוגה עם חיבור לאספקת החשמל, מתח של 220 וולט, ידית לוויסות אספקת הגז והמים, כפתור הצתה חשמלי.
 2. חיבורי מים כניסה ויציאה. צינורות או צינורות מתכת מחוברים אליהם, המספקים מים קרים למכשיר ומחוממים לצרכן (ברז או מערבל).
 3. חיבור גז. צינור גז פנימי מחובר אליו בצינור.
 4. יחידת מים וגז. נועד להסדיר את אספקת הגז והמים למכשיר.
 5. מַבעֵר. מחמם את המים בצינורות מחליף החום.
  6. אלקטרודה להצתה. פריקה מניצוץ ממנו מציתה את הדלק.
 6. יחידת בקרת גז (אלקטרודה יינון או צמד תרמי). אחראי על הפסקת אספקת הגז בהיעדר להבה. זו מערכת אבטחה.
 7. מחליף חום. הצינורות שלו מחוממים על ידי להבת המבער ומפיצים חום למים.
 8. חיישן טמפרטורה. מותקן בשקע המים של מחליף החום.
 9. מַרסֵס. מותקן בארובה HSG. מיועד לתפיסה והכוונה של גז פסולת לארובה.בצד הקיר מותקן חיישן דחף. הקצה העליון של המפיץ מתוכנן לחיבור לארובה. לא זמין בגרסת טורבו. במקומו מעריץ.

איך עובד HSV

מים מסופקים לכניסה וזורמים לשסתום המים. ברז המיקסר פתוח. לחץ המים פועל על דיאפרגמת שסתום המים, המחוברת מכנית לגזע שסתום הגז, ופותחת אותה. גז מסופק למבער. במכשירים עם שליטה מכנית, בשלב זה לחיצה ידנית על לחצן ההצתה החשמלי. הניצוץ מאלקטרודת ההצתה מצית את הדלק. אם המערכת פועלת כרגיל, המבער מתחיל לחמם את המים בצינורות מחליף החום. התצוגה מראה את עליית הטמפרטורה.

ב- HSV נשלט אלקטרונית, הכל קורה באופן אוטומטי. ברגע שברז המיקסר נפתח, אלקטרודת ההצתה תעבוד מייד, הגז יידלק והמכשיר יעבוד במלוא העוצמה. ואם בשלב זה ברז נוסף ייפתח, האוטומציה תגדיל את אספקת הגז למבער על מנת לשמור על הטמפרטורה שנקבעה. כאשר שסתום אחד יישאר פעיל שוב, אספקת הגז תפחת אוטומטית וחימום יתר לא יתרחש.

קריטריונים לבחירת עמוד גז

בחירת HSG איכותית (דוד מים זורמים) אינה משימה קלה. להלן כמה מהקריטריונים החשובים ביותר שיעזרו לך להימנע מטעויות:

 1. אם היצרן מכובד, עליו להחזיק אתר. בקר בו, גלה מידע נוסף על החברה, על מוצריה, קרא ביקורות של לקוחות. אם אין ליצרן אתר, עדיף שלא להתחשב בדגמיו.
 2. אל תקנו דגמים אירופאים יקרים. הם יכולים, כמו פחות דגמים מובילים, להיכשל, אך חלקי חילוף עבורם עולים כמו דגמי תקציב אחרים.
 3. קבע את ביצועי HSV הנדרשים לבחירתך. אם אתה מעוניין לחמם מים למקור, מקלחת או מערבל מטבח אחד, מספיק לבחור עמוד בנפח 10 ליטר / דקה. בהסתמך על שני צריכות מים העובדות במקביל (מקלחת ומטבח), יש לבחור את המכשיר לביצועים. 13 ליטר / דקה. אפשרות לא רעה לבית שלך. אם יש לך בית גדול עם שני חדרי אמבטיה ומטבח, וניתוח סימולטני משלוש נקודות אפשרי, תצטרך לקנות מכשיר למשך 15 ליטר / דקה. המכשירים זולים ב -10 ליטרים מהאחרים, וביצועים אלה די מספיק למשפחה של 3-4 אנשים, אם מפרקים את המים החמים מאחת, מקסימום שתי נקודות (לזמן קצר). אתה יכול לחסוך בזה.
 4. מכשירי HSV מודרניים מצוידים במספר מערכות אבטחה. נדרשת פונקציית בקרת גז, חיישן דחף והגנה מפני התחממות יתר. דגמים מתקדמים מצוידים במערכת הגנה מפני כפור מחליף חום בחורף ואפנון להבה. ככל שמערכות אבטחה רבות יותר כך טוב יותר.
 5. בחר מכשירים עם הצתת פיזו. זה חוסך לך את הצורך להחליף סוללות במועד.
 6. חומר מחליף חום. ישנן שלוש אפשרויות: פלדה מגולוונת, נחושת, נירוסטה. הציפוי המגולוון יישרף במוקדם או במאוחר. בנוסף, מחליפי חום מגולוונים הם לרוב דקים יותר מאחרים. מחליפי חום אל חלד הם עמידים יותר, אך הם בעלי מאפייני העברת החום הנמוכים ביותר. כדי לחמם מים בהם, אתה צריך להביא את המבער למצב מקסימאלי, וזו צריכת יתר של דלק. עליכם לבחור התקנה עם מחליף חום נחושת.
 7. יש הרבה יצרנים, השמות של חברות מסוימות לא אומרים שום דבר, אף אחד לא שמע עליהם שום דבר, ולא ניתן למצוא ביקורות על המוצרים שלהם. כדי לא לקנות זבל מוחלט, קנו HSV מיצרנים ידועים וטובים ביותר.

איזו חברה היא דוד המים הטוב ביותר לקנות

השאלה היא רטורית. כמובן שהוא שונה מיצרנים ידועים, שהפופולריות של הדגמים נבחנת בזמן ומבוססת על טכנולוגיות חדשניות, האיכות הגבוהה ביותר של רכיבים והרכבה, שונה בכלכלה, בידידות הסביבה, בבטיחות ובעיצוב מסוגנן. דוגמה לכך הם מותגים אירופאים ידועים:

ואילנט

החברה הגרמנית הוותיקה ביותר.היא החלוצה בתכנון וייצור של דוד הגז המיידי הראשון באירופה (פטנט מיום 1894), התנור הראשון עם בקרת הטמפרטורה, דוד הקיר הראשון (1905). מאז, רק חומרים ומערכת בטיחות השתנו בעיצובם של מחממי מים בגז. עקרון הפעולה והתכניות נותר זהה כפי שפיתחו המומחים של וויילאנט, אבי קדמו של מחממי הגז האירופיים.

בוש

דוד מים מיידי של המותג יספק את הלקוח בכל רמת הכנסה. ישנם דגמים ידניים פשוטים, זולים ומאוד פופולאריים כמו ה- Term 200 ודגמים מובילים כמו ה- Term 6000, המצוידים בבקרות אלקטרוניות, התקשרות אוטומטית ובקרת כוח הידרודינמית. המשותף לכל הקו הוא איכות, אמינות ועמידות. המוטו של החברה, מאז הקמתה: "עדיף להפסיד כסף מאשר אמון לקוחות."

רודה

 

תורגם משוודית "אדום". זהו שמה של חברה צעירה שהוקמה על ידי מהנדס גרמני בעל שורשים שוודים, אולבק הולגר, בדורטמונד בשנת 1982. תוך זמן קצר החברה פיתחה ושחררה מספר דגמים חדשניים של מבערים, דוודים והפכה לסימן מסחרי. כיום רדה היא אחת המובילות בייצור ציוד אקלים: דודים, דוודים, מחממי מים, רדיאטורים.

גורג'ין

הדגמים של המותג הסלובני נבדלים על ידי פשטות, אמינות, קלות שימוש ומחיר סביר עם איכות גבוהה ועקבית של הרכבה ורכיבים.

אריסטון

ציוד ביתי של חברה איטלקית ידועה אינו זקוק לפרסום נוסף. VPG של אריסטון נבדלים על ידי פונקציונליות רחבה, עיצוב מסוגנן, יישום מתמיד של טכנולוגיות חדשניות.

BaltGaz

סימן המסחר שייך לחברת נבה, סנט פטרסבורג. VPG מיוצר על ידי מפעל ציוד הגז Armavir. דגמי BaltGaz מיועדים לשוק חבר העמים, מותאמים לעבודה עם לחץ מים נמוך. המאפיינים הייחודיים שלהם הם מחליפי חום נחושת איכותיים ללא חמצן, קלות הפעלה ותפעול בטוח.

יונדאי

עיצוב מסוגנן, טכנולוגיות חדשניות, איכות בנייה גבוהה, אמינות ועמידות הם כל מה שמפורסמים במוצרי המותג הדרום קוריאני, מהמובילים המוכרים בייצור מכשירי חשמל ביתיים. מומחי החברה רואים את משימתם העיקרית כשיפור רמת החיים של הצרכנים באמצעות שיפור מתמיד באיכות ובפונקציונליות של מוצריהם.

רשימת יצרני HSV האיכותיים נמשכת ונמשכת. לפני שאתם קונים דוד גז, בררו מה הם מבחינת הספק והביצועים, כמה עולה דגם זה או אחר וכיצד להתקין אותו. עם זאת, התקנת HSV במו ידיך אינה רצויה. לשם כך, ישנם אנשי צוות מיומנים אשר יבצעו את כל העבודות בכשירות בהתאם לכל תקני וכללי הבטיחות וביצוע המסמכים הרלוונטיים.

כשבוחרים דוד מים במחיר, אל תשכחו מהאיכות. אתה יכול למצוא מכשירים זולים ואמינים, שליטה חצי אוטומטית או ידנית. האזן לעצות והמלצות של משתמשים מנוסים, עיין בתיאור דוד המים ומאפייניו הטכניים. בקר באתר היצרן וברר כמה שיותר אודות המודל שלך, כדי לא להתחרט אחר כך על הכספים שנזרקו לרוח.

על מה עוד צריך לשים לב

 1. שימו לב לתקופות האחריות של היצרן. יצרן רציני מבטיח הפעלה ללא בעיות של מוצריה למשך שנתיים לפחות.
 2. משקל המכשיר חשוב. אם הוא כל כך קל עד שאתה מרים אותו כמעט באצבע אחת, סביר להניח שהוא עשוי ממתכת דקה מאוד, כמעט נייר כסף. מכשיר כזה לא יעבוד הרבה זמן.
 3. יש קונים שמסתמכים על הריח שלהם בבחירת דוד מים, במובן האמיתי של המילה. אם הפריט מריח כמו פלסטיק זול, אל תיקח אותו. נראה שהם צודקים.
 4. עיין בקפידה בתיעוד ובדרכון המוצר, אשר אמור לציין את מקום ייצורו, ברור ומובן. אם אינך מוצא מידע כזה, עדיף לא לקנות אותו.
 5. הוראות ההפעלה של ה- HSV צריכות להיות ברוסית, ברורות ומובנות.
 6. חלק מהיצרנים מצהירים על היכולת לעבוד על גז נוזלי עבור הדגמים שלהם. עמדה זו מצריכה בירור. בדרך כלל תכונה זו אינה נתמכת.

דירוג מחממי גז זורמים איכותיים

Zanussi GWH 6 Fone

את המקום העשירי בדירוג תופס המודל של היצרנית האיטלקית המפורסמת בעולם של מכשירי חשמל ביתיים Zanussi GWH 6 Fone. תנור מים קומפקטי תלוי קיר עם עיצוב הגון ובנייה טובה. מצויד במחליף חום נחושת, בקרה אלקטרונית, מחוון טמפרטורת מים דיגיטלי מדויק, הגנת התחממות יתר. מחיר ממוצע של הדגם: 3988 רובל. אפשרות מצוינת למטבח.

Zanussi GWH 6 Fone

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • עיצוב מסוגנן;
 • הרכבה איכותית.

חסרונות:

 • פרודוקטיביות נמוכה - 6 ליטר / דקה;
 • אחריות לא יותר מ 12 חודשים.

נווה מדבר 20 קילוואט

השורה התשיעית תפוסה על ידי המודל של הפיתוח הגרמני של הייצור הסיני אואזיס 20 קילוואט. המכשיר בעל הספק תרמי של 20 קילוואט מחמם 10 ליטר מים לדקה. ראוי לציון העיצוב האמנותי ביותר של הפאנל הקדמי. באופן כללי, המכשיר מצדיק את ייעודו ועלויותיו לרכישתו. קונים אוהבים את הקומפקטיות שלו, זמינות ההגנות הדרושות, פשטות ההגדרות והניהול. המחיר הממוצע של המוצר הוא 5435 רובל.

נווה מדבר 20 קילוואט

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • עיצוב מסוגנן;
 • התקנה קלה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • רעש בולט מאוד בעת הגדלת אספקת הגז;
 • סוללות הצתה חשמליות נגמרות במהירות.

גורניה GWH 10NNW

את השורה השמינית של הדירוג לוקח ה- VPG של מותג מפורסם מסלובניה, Gorenje GWH 10NNW. רכישת מוצר זה תעלה בממוצע 6071 רובל. למרות המחיר המשתלם, המכשיר ניחן במגוון שלם של פונקציות שימושיות:

 • פילטרים לגז ולמים;
 • הגנה מפני הקפאה והתחממות יתר;
 • בקרת גז;
 • לחץ מים מותר: 0.2 עד 10 בר.

היצרן נותן אחריות להפעלת המכשיר ללא בעיות למשך 730 יום.

גורניה GWH 10NNW

יתרונות:

 • עבודה שקטה;
 • הגדרות חלקות;
 • מידה קומפקטית;
 • הצתה מהירה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

Superflame SF0120 10L

במקום השביעי נמצא הדגם של המותג הספרדי SuperflameSF0120 10L, המיוצר על ידי מפעל ציוד הגז טולה. מכשיר בעלות נמוכה עם שליטה מכנית. היחידה מוגנת מפני התחממות יתר ולא תידלק ללא מים. יש פונקציית אפנון להבה. עיטור הלוח הקדמי נעים לעין. העלות הממוצעת היא 6276 רובל.

Superflame SF0120 10L

יתרונות:

 • לא עושה רעש;
 • מחמם היטב;
 • חסכוני;
 • עיצוב מסוגנן;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • סוללות ההצתה נגמרות במהירות.

יונדאי H-GW1-AMBL-UI306

השורה השישית של הדירוג תופסת על ידי הדגם של המותג הדרום קוריאני המפורסם יונדאי H-GW1-AMBL-UI306. העמוד, עם הספק תרמי של 20 קילוואט, מתחמם ל -10 ליטר לדקה. המכשיר מצויד בהצתה חשמלית, בקרה אלקטרונית והגנת התחממות יתר. יש אבחון עצמי ושליטה בגז. עיצוב מסוגנן. מחמם מים ללא בעיות, בלחץ של 0.15 עד 10 בר. העלות הממוצעת היא 6893 רובל. לדברי הקונים, דגם זה משלב באופן מושלם מחיר וביצוע.

יונדאי H-GW1-AMBL-UI306

יתרונות:

 • עיצוב מסוגנן;
 • תצוגה אינפורמטיבית;
 • חימום חלק ומהיר.

חסרונות:

 • רגיש מאוד לסיבוב וסת הכוח, קשה להוסיף או לחסר את טמפרטורת המים "מעט".

רודה JSD2-T1

במקום החמישי ה- VPG של חברת רודה הגרמנית (R Germanda), דגם JSD2-T1. למכשיר יש תא בעירה סגור עם מתקן מובנה. פרודוקטיביות - 10 ליטר / דקה. היצרנים העניקו למכשיר את כל מאפייני הבטיחות הדרושים:

 • בקרת גז;
 • בקרת פליטה עשן (טיוטה);
 • שסתום הפגת לחץ יתר (יותר מ 8 בר) במחליף החום;
 • התרמוסטט מגן על מחליף החום מפני התחממות יתר;
 • הגנה מפני כפור, (חיישן טמפרטורה + גוף חימום).

העמוד מספק מים חמים למשפחה בת שלושה עד ארבעה אנשים, תוך הפעלה בו זמנית של המקלחת ומיקסר המטבח (לזמן קצר). אספקת פליטה ואוויר למבער מתבצעת על ידי מאוורר מובנה - מתקן עשן, דרך צינור קואקסיאלי המסופק בערכה. הגוף האטום מכוסה בנייר כסף מבפנים, המגן על המשטח החיצוני של הלוח מפני חימום. העלות הממוצעת של מוצר היא 10800 רובל.

רודה JSD2-T1

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • עיצוב מסוגנן;
 • זמינות של כל פונקציות הבטיחות הדרושות;
 • שמירה בטוחה על טמפרטורת המים, ללא קשר לירידות לחץ;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • צינור הפליטה העשן הקואקסיאלי בעל קוטר לא סטנדרטי - 60/90 מ"מ, מה שמקשה על בחירת התוספת אם יש צורך להאריך אותו.

BaltGaz Comfort 15

את השורה הרביעית בדירוג תופסת הדגם הרוסי BaltGaz Comfort 15. מכשיר מודרני וחסכוני עם פונקציה של ויסות (כיוונון) הלהבה דרך זרימת המים, שבזכותו המכשיר שומר ביציבות על הטמפרטורה שנקבעה, למרות עליות לחץ. הספק תרמי של 30 קילוואט מאפשר לך לצרוך מים חמים בו זמנית משתי נקודות ניתוח, ללא ירידת טמפרטורה. העמוד מצויד בבקרת גז, הגנה מפני התחממות יתר והדלקה בהיעדר מים. מחליף החום עשוי נחושת ללא חמצן, מה שמגדיל משמעותית את חיי השירות שלו. ההצתה החשמלית מופעלת באמצעות סוללה. העלות הממוצעת של המוצר היא 10,364 רובל.

BaltGaz Comfort 15

יתרונות:

 • פעולת צורב שקטה;
 • חימום מהיר (15 ליטר / דקה);
 • אחריות ל -5 שנים.

חסרונות:

 • אין שסתום להקלה על מים בלחץ גבוה מהמקסימום.

אלקטרולוקס GWH 14

שלושת המובילים בדירוג נפתחים על ידי העמודה של המותג הידוע משוודיה Electrolux GWH 14. מכשיר עם הספק תרמי של 28 קילוואט, מתחמם 14 ליטר / דקה. תא הבעירה פתוח. יש הגנה מפני התחממות יתר, הכללה יבשה, בקרת גז. הצתת צורב היא סוללה חשמלית. ההפעלה מתרחשת באופן אוטומטי, במקביל לפתיחת ברז המים. יש פונקציית אבחון עצמי, הגנה מפני התחממות יתר, תצוגה עם אינדיקציה לטמפרטורה וטעינה של הסוללה. באופן כללי, זה מודל הגון של מותג אירופי הגון, עם מחיר סביר למדי - 10,205 רובל.

אלקטרולוקס GWH 14

יתרונות:

 • הפעלה אוטומטית (הצתה);
 • חבילה מלאה של פונקציות בקרה ובטיחות;
 • שמירה על טמפרטורה יציבה;
 • 730 יום אחריות.

חסרונות:

 • רגיש לשינויים בלחץ המים, בקצב זרימה הנמוך מ- 6 ליטר / דקה, האוטומציה מכבה את המבער.

בוש WR 10-2P23

בשורה השנייה בדירוג תופס דוד מים של היצרן המפורסם בעולם של מכשירי חשמל ביתיים Bosch WR 10-2P23. ההספק התרמי שלה שווה ל 17.4 קילוואט, מספק פרודוקטיביות של 10 ליטר / דקה, המספיק לניתוח לטווח קצר משתי נקודות בו זמנית, ללא "ירידה" בטמפרטורה. שליטה מכנית. תא בעירה מסוג פתוח, הצתה חשמלית מאלמנט פיזואלקטרי, אין שום בעיה של החלפת סוללות בזמן. ישנה הגנה מפני התחממות יתר והגבלת טמפרטורת החימום, מה שמגדיל את המשאב של מחליף חום הנחושת. שום דבר מפואר מלבד איכות גרמנית מעולה. העלות הממוצעת של המודל היא 10,200 רובל.

בוש WR 10-2P23

יתרונות:

 • עובד בשקט;
 • מחמם מים במהירות, אך בצורה חלקה;
 • שומר על יציבות הטמפרטורה, ללא קפיצות;
 • שנתיים אחריות.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

אריסטון Next EVO SFT 11 NG EXP

המקום הראשון בדירוג וביקורות הלקוחות הטובות ביותר מתקבל על ידי הדגם מהיצרן האיטלקי הידוע של מכשירי חשמל ביתיים אריסטון נקסט EVO SFT 11 NG EXP. המכשיר בעל הספק תרמי של 19.58 קילוואט ופרודוקטיביות של 11 ליטר / דקה, שומר אוטומטית על טמפרטורת המים. לחץ המים המינימלי להפעלת העמוד לא צריך להיות פחות מבר אחד. תא בעירה סגור. מאוורר שואב עשן מובנה מסופק להסרת מוצרי בעירת גז ולהזנת אוויר למבער. שליטה אלקטרונית.המבער נדלק אוטומטית, במקביל לפתיחת ברז המים. המכשיר מצויד בכל מערכות הבקרה והבטיחות הדרושות. פונקציות נוספות כוללות איתות שהאמבטיה מלאה. לא צפוי אבל נוח. העלות הממוצעת של המכשיר היא 16,998 רובל.

אריסטון Next EVO SFT 11 NG EXP

יתרונות:

 • עובד ללא רעש;
 • מחמם מים במהירות, ללא נחשולים;
 • שומר על טמפרטורה יציבה, ללא קשר לירידות לחץ;
 • נדלק ומכבה באופן אוטומטי וללא "מחיאות כפיים".

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

שם הדגם / ארץ המוצאמאפיינים טכניים עיקרייםמחיר ממוצע
אריסטון Next EVO SFT 11 NG EXP איטליההתפוקה היא 11 ליטר / דקה.
הספק תרמי 19.58 קילוואט.
לחץ כניסה מ 1 ל 8.50 atm.
מאפייני מחממי מים לגז.
סוג תא הבעירה סגור.
הצתה חשמלית מסוג הצתה.
תחזוקה אוטומטית של טמפרטורת המים היוצאים.
בקרת דוד מים אלקטרונית.
חיווי הפעלה, מדחום, תצוגה.
אבחון עצמי, הגבלת טמפרטורת חימום
מערכות הגנה:
מצב מניעת הקפאה.
מאפייני גופי חימום ומחליפי חום:
חומר מחליף חום - נחושת.
התקנה וציוד:
ההתקנה היא אנכית, שורה תחתונה, שיטת הרכבה - קיר.
תכולת החבילה - חיבור לשקע רגיל.
מידות (BxHxD) 330x550x167 מ"מ. משקל 12 ק"ג.
קוטר חיבור ½ ".
מידע נוסף: קביעת זרימת מים קבועה (אות מילוי אמבטיה); מאוורר מובנה; האפשרות להשלים את הארובה עם רכיבים נוספים. תקופת אחריות 730 ימים
16988 רובל
Bosch WR 10-2P23 גרמניה פרודוקטיביות 10 ליטר / דקה.
הספק תרמי 17.40 קילוואט.
טמפרטורת חימום מים מקסימלית +60 ° C
לחץ כניסה מ 0.10 ל 12 atm.
מאפייני מחממי מים לגז
סוג תא הבעירה פתוח; סוג הצתה.
מצבים ופונקציות:
בקרת דוד המים מכנית.
טמפרטורת החימום מוגבלת.
מערכות מיגון: הגנה מפני התחממות יתר.
מאפייני גופי חימום ומחליפי חום.
חומר מחליף חום נחושת.
התקנה וציוד:
ההתקנה היא אנכית, שורה תחתונה, שיטת הרכבה - קיר.
מידות (BxHxD) 310x580x220 מ"מ. משקל 11 ק"ג.
קוטר חיבור ½ "
בנוסף: חיי שירות 5475 יום.
תקופת האחריות היא 730 יום.
10,200 רובל
Electrolux GWH 14 שבדיההתפוקה היא 14 ליטר / דקה.
הספק תרמי 28 קילוואט.
לחץ כניסה בין 0.20 ל 8 atm.
מאפייני מחממי מים לגז
סוג תא הבעירה פתוח.
סוג הצתה - הצתה חשמלית.
יש בקרת גז. קוטר הארובה 110 מ"מ.
בקרת דוד המים מכנית.
אינדיקציה של הכללה, חימום.
נוכחות של מדחום, תצוגה. הגבלת טמפרטורת החימום
מערכות מיגון: הגנה מפני הפעלה ללא מים, מפני התחממות יתר.
חומר מחליף חום נחושת.
התקנה וציוד:
ההתקנה היא אנכית, חיבור תחתון, שיטת הרכבה על הקיר.
מידות (BxHxD) 400x650x196 מ"מ, משקל 11.21 ק"ג.
קוטר חיבור ½ ".
מידע נוסף:
חיווי רמת טעינת סוללה; הגנה מפני עבודה בהיעדר משיכה; מערכת בקרת אבטחה רב-מפלגתית מסוג אירופי.
בנוסף: תקופת אחריות 730 יום.
10205 רובל
BaltGaz Comfort 15 רוסיהפרודוקטיביות 15 ליטר / דקה.
הספק תרמי 30 קילוואט. לחץ כניסה מ 0.15 atm.
מאפייני מחממי מים לגז
הצתה חשמלית מסוג הצתה. יש בקרת גז.
מצבים ופונקציות:
תחזוקה אוטומטית של טמפרטורת המים היוצאים.
בקרת דוד המים מכנית.
אינדיקציה של הכללה, חימום.
נוכחות של מדחום, תצוגה.
הגבלת טמפרטורת החימום
הגנה מפני הפעלה ללא מים, מפני התחממות יתר.
התקנה וציוד:
ההתקנה היא אנכית, חיבור תחתון, שיטת הרכבה על הקיר.
מידות (BxHxD) 350x650x239 מ"מ. משקל 12 ק"ג.
מידע נוסף:
תא בעירה מקורר במים
בנוסף: תקופת אחריות 1825 יום.
10364 רובל
רודה JSD20-T1 גרמניהפרודוקטיביות 10 ליטר / דקה.
הספק תרמי 20 קילוואט.
לחץ כניסה מ- 0.30 ל- 8 atm.
סוג תא הבעירה סגור
הצתה חשמלית מסוג הצתה
יש בקרת גז.
מצבים ופונקציות: תצוגה, הגבלת טמפרטורת חימום.
ההתקנה היא אנכית, שורה תחתונה, שיטת הרכבה - קיר.
מידות (BxHxD) 330x515x140 מ"מ.
מידע נוסף: מאוורר מובנה, טורבו - מאגז עשן להסרת מוצרי בעירת דלק ולהזנת אוויר למבער; צינור קואקסיאלי למיצוי מוצרי בעירה ויניקת אוויר למבער.
חיי שירות 3 שנים. 365 יום אחריות.
10,800 רובל
יונדאי H-GW1-AMBL-UI306פרודוקטיביות 10 ליטר / דקה. הספק תרמי 20 קילוואט.
טמפרטורת חימום מים מקסימלית +60 ° C
לחץ כניסה 0.15-10 atm.
מאפייני מחממי מים לגז
סוג הצתה - הצתה חשמלית.
בקרת גז; אפנון להבה.
בקרת דוד מים אלקטרונית.
חיווי חימום, מדחום, תצוגה, אבחון עצמי - כן.
מגבלת טמפרטורת חימום - כן.
מערכות מיגון: הגנה מפני התחממות יתר.
חומר מחליף חום - נחושת.
התקנה וציוד:
ההתקנה היא אנכית, חיבור תחתון, שיטת הרכבה על הקיר.
מידות (BxHxD) 338x550x180 מ"מ; משקל 8 ק"ג.
תקופת האחריות היא 730 יום.
6893 רובל
Superflame SF0120 10L ספרד / רוסיה סוג דוד מים - זרימה.
שיטת חימום היא גז.
פרודוקטיביות 10 ליטר / דקה.
הספק תרמי 20 קילוואט.
סוג הצתה - הצתה חשמלית
בקרת גז - כן; אפנון להבה - כן
קוטר הארובה - 110 מ"מ
מצבים ופונקציות:
בקרת דוד המים מכנית.
אינדיקציה להפעלה. מדחום, תצוגה.
הגבלת טמפרטורת חימום - כן.
מערכות הגנה:
הגנה מפני הפעלה ללא מים, מפני התחממות יתר
התקנה וציוד:
ההתקנה היא אנכית, שורה תחתונה, שיטת הרכבה: צמוד לקיר.
מידות (BxHxD) 340x610x150 מ"מ; משקל 10.6 ק"ג.
קוטר חיבור ½ "
6276 רובל
גורניה GWH 10NNBW סלובניהפרודוקטיביות 10 ליטר / דקה.
הספק תרמי 20 קילוואט.
מספר נקודות הקשה מספר נקודות (ראש לחץ)
לחץ כניסה מ 0.20 עד 10 אטמ.
מאפייני מחממי מים לגז
סוג תא הבעירה פתוח.
הצתה חשמלית מסוג הצתה.
בקרת גז; מסנן גז.
בקרת דוד המים מכנית.
אינדיקציה של הכללה, חימום.
נוכחות של מדחום, תצוגה.
הגבלת טמפרטורת החימום.
מערכות הגנה:
יש מצב למניעת כפור.
הגנה מחימום יתר. מסנן מים כלול
התקנה וציוד:
ההתקנה היא אנכית, חיבור תחתון, שיטת הרכבה על הקיר.
מידות (BxHxD) 327x590x180 מ"מ; משקל 9.6 ק"ג.
קוטר חיבור ½ "
תקופת אחריות
730 יום.
6071 רובל
נווה מדבר 20kW גרמניה / סיןפרודוקטיביות 10 ליטר / דקה.
הספק תרמי 20 קילוואט.
לחץ כניסה מ 0.30 ל 6 atm.
מאפייני מחממי מים לגז.
סוג תא הבעירה פתוח.
יש בקרת גז.
מצבים ופונקציות:
בקרת דוד המים מכנית.
הגבלת טמפרטורת החימום.
התקנה וציוד:
התקנה אנכית, חיבור תחתון, שיטת הרכבה: קיר
מידות (BxHxD) 340x590x140 מ"מ. משקל 7.9 ק"ג
5350 רובל
זאנוסי GWH 6 Fone איטליה פרודוקטיביות 6 ליטר / דקה. הספק תרמי 12 קילוואט
לחץ כניסה מ 0.15 atm.
סוג תא הבעירה פתוח.
הצתה חשמלית מסוג הצתה.
קוטר הארובה 110 מ"מ.
בקרת דוד המים מכנית.
אינדיקציה להפעלה.
נוכחות של מדחום ותצוגה.
הגבלת טמפרטורת החימום.
מערכות מיגון: הגנה מפני התחממות יתר.
חומר מחליף חום - נחושת.
התקנה וציוד: התקנה אנכית, חיבור תחתון, שיטת הרכבה: קיר
מידות (BxHxD) 300x480x136 מ"מ; משקל 4.4 ק"ג.
קוטר חיבור ½ "
מידע נוסף: הצתה של הסוללה
בנוסף: אחריות לשנה.
3988 רובל

רכישה והתקנה של דוד מים מיידי גז יהפכו את חייכם לנוחים בבית כפרי או בארץ. התקנת עמוד בדירה תעזור לכם לשרוד בקלות את הפסקות המים החמים העונתיים והחירום התכופות הטמונות בכל ערינו. זכרו זאת כשאתם מקבלים שוב הודעה משירותים ציבוריים על הפסקת מים חמים למשך שבועיים, "בקשר לתיקון המתוכנן המתוכנן של אספקת מים חמים." תאר לעצמך את תגובתך ל"הפתעות "כאלה אם יש לך דוד מים בגז. ואז קבל את ההחלטה שלך, קנה והתקין אותה במטבח או בחדר האמבטיה שלך ותהנה מהעצמאות של הפסקת מערכת מים חמים מרכזית. הסקירה שלנו תעזור לכם להימנע מטעויות בבחירת דגם אמין ובטוח מכל טווח מחירים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *