Tanks מיכלי הדלק הטובים ביותר לשנת 2020

0

ביתי הוא טירתי. האמת הישנה והפרוצה הזו מוכרת לרבים. זהו האידיאל שכל חיה על הפלנטה שואפת אליו. אבל מלבד המצודה עצמה, הבית הוא נחמה. עבור כולם זה אומר משהו אחר. אבל קל להסכים שלאדם יותר נוח בחום ושובע. היכולת לחמם את הבית ולבשל אוכל נותנת אנרגיה. המקורות הנפוצים ביותר ברוסיה הם חשמל, דלקים מוצקים וגז. נדבר על אחת הדרכים להבטיח את האחרונה מהרשימה. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" קיבצו דירוג של מיכלי גז.

גז לכל בית

קודם כל, זוהי השיטה הרווחית ביותר לחימום בית פרטי. שנית, זה לא רק דלק לדוד החימום, אלא גם לבישול, כמו גם לדלק רכב. אבל זה רחוק מלהיות תמיד אפשרי להתחבר למרכז הגז. כן, ובלוני גז רגילים, במיוחד אם אתה צריך לחמם 150-200 מטרים רבועים, תצטרך הרבה. במקרה זה, בעל הבית יחולץ על ידי מיכל גז - מיכל לאחסון גז בצורה נוזלית.

וריאציות של מיכלי גז

יש הרבה הבדלים בין הטנקים האלה. מחומר ליעד. ננתח אילו מהם נמצאים במבנה, במיקום, בהיקף ובפונקציונליות, תוך מתן סיווג משוער וחינמי שלהם, החל בתצורות שלהם. זה יעזור לנו להבין כיצד לבחור את הטנק המושלם לתנאי האתר שלך.

לפי מיקום בחלל

מיקום בחללמאפיינים:
אֲנָכִישטח האידוי קטן פי כמה מזה של האופקיים. לעתים קרובות, באקלים של רוסיה, בנוסף למיכל הדלק עצמו, יידרש ציוד נוסף, כמו מאייד.
אופקיאזור אידוי גדול. ציוד נוסף נדרש רק כאשר פועלים בתנאי קור קיצוניים.

לפי שיטת השמה

שיטת השמהמאפיינים:
תת קרקעידרישות מיקום מחמירות יותר. בטמפרטורות שליליות הגז מפסיק להתאדות מעצמו.
תת קרקעיהפחתת סכנת אש ופיצוץ. אינו תופס שטח על הקרקע. בחורף, אין צורך בהתקנת מאייד, משאבה, חימום ובידוד תרמי (ככל שהאקלים קר יותר, כך אמירה זו נכונה פחות).
דורש עבודות קרקע נוספות בעת התקנת מערכות. תיקון הופך מסובך יותר. דרישות נוספות להגנה מפני קורוזיה וגורם הבטיחות של המיכל.

אם אפשר הסעה

סוגתכונה
ניידנפח קטן (בדרך כלל עד 600 ליטר). מיוצר כקרוואן לרכב.
יַצִיבלא ניתן לבצע תחבורה קלה. בדרך כלל מותקן ומתוקן על גבי לוח בטון מזוין או בסיס בסיס.

לפי נפח סטטי

השתנות נפחסוג בנייה
נפח משתנההלחץ בתוך המיכל אינו שונה באופן משמעותי מהלחץ האטמוספרי, והנפח יורד עם הצריכה.
נפח קבועבנייה קשיחה עם קירות בעובי 1.2 ס"מ. מאפשר הזרקת גז בלחץ.

על פי אפשרויות התקציב

בחירת הציוד במחיר עולה בצורה די חדה.הגז אמנם רווחי יותר מדלק מוצק וחשמל, אך התקנת מיכל גז והפריפריה שלו רחוקה מלהיות זולה. גם כאלה מאוד תקציביים ישתלמו רק בעוד כמה שנים. אבל אחרי, במיוחד בהתחשב בעשרות שנות פעילות, בתוספת רכישה כזו יהפוך מאוד מורגש.

פונקציות כלליות של מיכלי גז

למעשה, לשם כך הם מיוצרים ומתקינים:

 • לאחסון מלאי דלק כחול;
 • להפצת גז בין אזורי צריכה;
 • שליטה בקצב הצריכה ובאיזון;
 • שמירה על לחץ העבודה במיכל.

מילוי מיכל דלק

בשנת 2020 זו לא בעיה. עבור מערכות נייחות, נדרש להזמין הובלה מיוחדת, בצורה של משאית מכלית. כדאי לבדוק את זמינות האישור לפעילויות כאלה מספק הגז. תהליך ההעלאה יכול להימשך עד שעה. מכיוון שאורכו של צינור אספקת הגז מוגבל ל- 40 ס"מ, יהיה צורך לספק נסיעה במכלית דרך ישירות למיכל הדלק. במהלך הפעולה, על הארוך את המיכל, לנעול אותו במקום ולאבטח את הצינור בעזרת מלחציים מפלדה. נפח הגז הנוזל המוזרק נקבע על ידי המונה. לא מקובל לשאוב יותר מ 85% מנפח מיכל הדלק. השאר נשאר להתאדות.

בעונת החימום, עדיף לתדלק גז בסתיו, ואם אפשר, בסוף החורף. בתקופה זו של השנה העלות תהיה מינימלית. אם השטיפה ניידת, יש אפשרות להזרקה עצמית בתחנות דלק.

טיפים וקריטריונים לבחירה

קודם כל, אתה צריך לקבוע למה בדיוק מיכל הדלק ישמש. אין היגיון רב להתקין מיכל של 2,000 ליטר אם הגז משמש אך ורק לבישול. אולם לחימום יש צורך לקבוע את קצב זרימת הגז על פי השטח המחומם. בדרך כלל מותקנים טנקים בנפח של עד 20,000 ליטר עבור קוטג'ים. נפח גדול יותר הגיוני לאספקת גז אוטונומית למספר בניינים או לתעשייה, למשל, להתקנות מפעל.

לגודל המגרש יש השפעה גם בבחירת טנק לבית הכפרי שלך. בשטח קטן, עדיף להתקין מיכל דלק אנכי, אך זה, בתורו, עשוי לדרוש התקנה נוספת של מאייד.

האקלים, במיוחד אם הוא מתוכנן להשתמש בגז לחימום בית פרטי בחורף, יכול ממש להסיע את הטנק מתחת לאדמה. לבוטאן יש נקודת רתיחה של -0.5 מעלות, ולכל מערכות הגז הסטנדרטיות הוא נחוץ במצב גזי.

מיכל דלק במציאות הרוסית

האקלים של מולדתנו מבצע התאמות משלו. יתר על כן, הם די משמעותיים. אם התקנת מיכל אנכי קרקעי מתאימה למגורי קיץ אי שם בדרום רוסיה, אז באזור מוסקבה ויתרה מכך, סנט פטרסבורג, עדיף לחשוב על מתקן תת קרקעי. בתורו, המשמעות היא שיש צורך במיכל גז עם חרירים גבוהים או צוואר כדי שמי מעיינות נמס לא ייכנסו למערכות קריטיות, והגז עצמו נמצא מתחת לרמת הקפאת האדמה. קירות הטנק חייבים להיות מסוגלים לעמוד בתנועות קרקע עונתיות. הקליפה האנטי-קורוזיבית חייבת לעמוד בפני שיטפונות אפשריים ורמות מי תהום גבוהות.

דבר נוסף שכדאי לשים לב אליו הוא תפעול מערכות בקור בעת הנחת צינור באוויר הפתוח או בעומק הקפאת האדמה - בוטאן נוזלי. מעובה על קירות צינורות מקוררים במיוחד, הוא עלול לגרום לסתימות. לאחר מכן, יהיה עליכם לפוצץ בדחיפות את כל צינור הגז. כדי למנוע צרות כאלה, יש צורך להתקין מלכודת עיבוי. הוא יאסוף טיפות גז נוזלי, שיתאדו בחזרה עם הגעת החום.

דירוג מיכלי הדלק הטובים ביותר

עבורך הכנו סקירה של מיכלי הגז הטובים ביותר לשנת 2020. אך בשל אופי הציוד, לא מדובר בדגמים פופולריים ספציפיים, אלא למעשה בהשוואה של מיטב היצרנים. זה נעשה מכיוון שאין המלצות כאלו על עוצמת הקול, אך המאפיינים נחשבים, בעצם, מכל טווח הדגמים.בדירוג זה של מיכלי אחסון גז נוזלי איכותיים, נשקול מכשירים תוצרת חוץ וגם מכשירים מקומיים.

 
FAS

הפקה משותפת של גרמניה ורוסיה FasHimMash. הם מייצרים טנקים של היום של התקנה תת קרקעית ומחתרתית, וריאציות אנכיות ואופקיות. גוף המוצר עשוי מפלדה 09G2S-12, בעובי של יותר מ- 6 מ"מ. הגנה נגד קורוזיה מיוצגת על ידי סרט אפוקסי המתאים לדרישות GOST 9.602-2016, השייך לסוג "מאוד מחוזק". יתרון מיוחד עבור רוסיה הוא הצוואר בגובה 80 ס"מ המאפשר להשתמש בציוד בתנאי אקלים קשים יותר.

כל הטנקים עוברים בדיקות הידראוליות ופנאומטיות. טמפרטורת הפעלה מ -40 עד +40 עם לחץ עבודה עד 1.5 מגה פיקסל. אורך חיי השירות המשוערים של 35 שנים טרם אושר. הייצור עדיין לא בן 15.

במכלי FAS המוגדרים במפעל אביזרי תעשייה אמריקאית ברמה כלכלית, אוגנים ושסתומים יהיה צורך להדק באופן שיטתי, וההגנה עליהם חלשה ביותר, מאלה המותקנים בדרך כלל.

עלות אשפה בנפח 2700 ליטר וזרבוביות גבוהות (65 ס"מ) היא 117,000, עבור 25,000 ליטר היא יכולה להגיע ל -950,000, תלוי בתצורה.

יתרונות:

 • מחירים נוחים;
 • כל התקני הבקרה ממוקמים מעל הקרקע;
 • ניתן להשיג דגם של 25,000 ליטר, שאין לרוב היצרנים האחרים;
 • צוואר גבוה;
 • יש דגם עם קירות מתכת כפולים, שהוא פופולרי להתקנה בתחנות דלק;
 • כל בעלי הגזיקים נבדקים, ולא ציוד נבחר מתוך אצווה.

חסרונות:

 • חסכנו כסף על הציפוי החיצוני על ידי לקיחת חומרים עם ערכי הגנה מפני קורוזיה בינוניים;
 • איכות חיזוק ירודה;
 • לא מתאים לאזורים עם כפור קשה - נדרש בידוד תרמי נוסף.

 
דוב

מיכלי גז תוצרת רוסיה מיוצרים בהתאם ל- GOST R 52630-2012 ו- PB 03-584-03. מיוצרים מבנים אופקיים, תת קרקעיים, תת קרקעיים וניידים. המרכב עשוי מפלדה כיתה 09G2S בעובי של יותר מ 5 מ"מ על הקירות ו 6 מ"מ בתחתית ומצופה בתרכובת אפוקסי דו-רכיבית INTERZONE.

איכות הציפוי נגד קורוזיה מובטחת על ידי פיצוץ זריקה ראשוני של מתכת והפעלת הגנה בשיטה ללא אוויר. שסתומי עצירה ומפחיתים של חברת CAVAGNA האיטלקית. איכות החומרים הנכנסים והמוצרים היוצאים נשלטת על ידי מתחם מעבדה פנימי. פגמים מאובחנים באמצעות אולטרסאונד, נוזל אינדיקטור, חזותית, רדיוגרפיה וזיהוי פגמים בחלקיקים מגנטיים.

כוח הציוד עצמו ואלמנטים שלו נעשים תוך התחשבות במוזרויות הפעולה בשטח רוסיה. למרות שהאחריות ניתנת למשך 35 שנה, אורך חייו המשוער המוצהר של המיכל הוא סביב 50 שנה, מה שמצדיק בנפרד את הפופולריות של דגמי יצרן זה.

מחיר מיכל עם זרבוביות גבוהות ונפח של 2,200 ליטר הוא 125,000 רובל, עם צוואר גבוה ונפח של 10,500 ליטר - 290,000 רובל.

יתרונות:

 • הציפוי מתמחה בעבודה באזורים עם מפלס מי תהום גבוהים;
 • תקופת אחריות - 35 שנים;
 • גובה צינורות הענף 650 מ"מ;
 • מחיר;
 • היצרן מקבל הזמנות בודדות לציוד לא סטנדרטי.

חסרונות:

 • בתצורת המפעל, אין קבוצת הפחתה, אשר יהיה צורך לרכוש אותה בנפרד.

VPS

מחזיקי גז המיוצרים בצ'כיה, עשויים פלדה נגד קורוזיה מנורמלת, מוסרים בנוסף בוואקום. החלק החיצוני מכוסה בסרט מיוחד של שרף אפוקסי נגד קורוזיה. על פי DIN 4681, עובי סרט כזה בכל אזור לא יפחת מ -1 מ"מ. מערכת הקתודות-האנודה משפרת את ההגנה נגד קורוזיביות, היוצרת פוטנציאל שלילי על יסודות הזבל, החוסם את האפשרות לחמצון. טיפול בחום נוסף ב 650 מעלות צלזיוס וגילוי פגמים קולי מפחיתים משמעותית גם את האפשרות לרכוש ציוד באיכות נמוכה.

מיכלי גז הנכנסים לשטח רוסיה מיועדים לחורפים קשים ושיטפונות קפיצים, כמו גם לתדלוק בתערובת פרופאן-בוטן. כל המוצרים עוברים בקרת איכות ומאושרים על ידי Rostechnadzor בהתאם ל- GOST ומושלמים עם תיעוד מאושר לחלוטין.

עלות אשפה בנפח 2,700 ליטר ותצורה מינימלית היא 215,000 רובל, בנפח 10,000 ליטר עם צוואר גבוה ובור ביוב - 490,000 רובל.

יתרונות:

 • ייצור היי-טק;
 • ציפוי נגד קורוזיה ברמה גבוהה;
 • ניתן לרכוש ציוד להתקנה באזורי מי תהום גבוהים;
 • תקני איכות אירופיים.

חסרונות:

 • מחיר די גבוה.

צ'מט

חברה פולנית זו ידועה בתור הייצור המתמחה הגדול ביותר של כלי לחץ מולחמים באיחוד האירופי. הציוד הכימי של חברה זו משמש כמעט בכל רחבי העולם. מיכלי הגז שלהם נבדקים ביסודיות כמו במיכלי הכימיקלים המסוכנים.

כל גרסאות הטנקים, וישנן רק 3 מהן, מיוצרות בקוטר 125 ס"מ ונבדלות זו מזו באורכן: 430, 585 ו- 785 ס"מ. הן תואמות לנפחים של 4122, 5440 ו- 7820 ליטר. מיוצר מפלדת פחמן נמוכה, מסולקת בוואקום S355J2 + N, מצופה בהגנה מפני קורוזיה על אפוקסי. הציוד מצויד באבזור המיוצר על ידי רגו. זהה לזה של טנקי FAS, אך באיכות טובה יותר במידה ניכרת.

ציוד לאחסון גז של Chemet ניתן לרכוש רק עם התקנה מוסמכת במפעל. באופן רשמי אי אפשר לקנות מיכל דלק חדש בנפרד. בנוסף למכשיר עצמו, החבילה הבסיסית כוללת:

 • יציאת מומחה להתייעצות וקביעת הציוד והאפשרויות הנדרשות להתקנתו, וכן למדידת השטח;
 • סט שלם, בצורת בסיס בטון מזוין מוצק להתקנת מיכל, ישירות המיכל עצמו בנפח הנבחר, מחברים, מווסת לחץ גז דו-שלבי עם שסתומים מובנים, צנרת גמישה, קולט עיבוי, מערכת הגנה אנודה-קתודית, כניסה למרתף עם שסתום "מרותך" ומפרק הרחבת מפוח , צינורות HDPE של דרגה PE 100 SDR 11 וקלטות גלאי "GAZ מסוכנים" עם פונקציית בקרת זיהום גז;
 • אספקת ציוד;
 • התקנת הבסיס וכל הציוד הנ"ל, תוך התחשבות בצינור הגז החיצוני עד 15 מ ';
 • בדיקות מערכת אספקת הגז בשיטה פנאומטית;
 • הקמה והפעלת מערכת אספקת גז אוטונומית;
 • הוצאת מדריך ודרכון אוניות.

כל עבודות העפר והגז עצמו אינם כלולים במחיר.

מחיר ברובלים למיכל בנפח 4120 ליטר וצינורות ענפים גבוהים - 360,000, 7820 ליטרים עם צוואר גבוה - 681,800. כמה עולה המכלים בנפרד לא ידוע בוודאות.

יתרונות:

 • אחריות ל 40 שנה;
 • תקני בדיקה גבוהים למיכלי גז.

חסרונות:

 • מגוון דגמים קטנים;
 • המחיר לא קטן, למרות חבילת החבילות ההוגנת בשבילו;
 • אין דרך לקנות רק מיכל דלק.

 
עיר-גז

ייצור בולגריה. הציוד מיוצר בהתאם לדרישות ההנחיה האירופית 2014/68 / EU ותקן EN 13445, המקביל לדרישות הרוסיות של TR CU 032/2013. מיוצרים מיכלים מונחים אנכיים ואופקיים, המיועדים להתקנה תת קרקעית וגם תת קרקעית. הם הופיעו בשוק הרוסי בשנת 2010, לאחר שכבר צברו פופולריות וביקורות מצוינות במדינות המזרח התיכון עד אז.

גוף המכלים עשוי מפלדה מנורמלת S355J263, שואב אבק. ציפוי אפוקסי פולימר אנטי קורוזיה בעובי 2 מ"מ נוסף מגן מפני לחות. הלחץ המרבי הוא 1.765 מגה פיקסל, טמפרטורת ההפעלה היא מ -20 עד +50 מעלות. חיי השירות הם 30 שנה. כל טנק עובר בדיקה הידראולית העולה על מדדי הביצועים, והתפרים נבדקים באמצעות אולטרסאונד.

עלות מיכל הדלק האנכי הקטן ביותר City-Gas עבור 450 ליטר היא 64,000 רובל, תת קרקעית עם חרירים סטנדרטיים ל -2,700 ליטר - 145,000 רובל, עבור 10,000 ליטר - 316,000 רובל.

יתרונות:

 • איכות גבוהה;
 • מחיר;
 • לשסתומי החילוץ חיישני נוזלים עודפים;
 • מגוון גדול של נפחים שונים בין 450 ל 100,000 ליטרים;
 • יש סט שלם עם מעטפת פלסטיק המשלימה את ההגנה;
 • הציוד פועל בתנאים החל מהחורפים הרוסים הקשים ועד לאקלים של איחוד האמירויות הערביות ואפריקה.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

ייסורי הבחירה

רק אתה מחליט איזו חברה היא הציוד הטוב ביותר לקנות עבור הבית, הקוטג 'או האחוזה הכפרית שלך.

כאזהרה, ברצוני להזכיר לך שחסכון ברכישה והתקנה של טנק מ"מערכת הרכבת השארש "יביא שמחה עד שנמצא הפגם הראשון. ובמקרה הטוב, הרצון לקנות מכשיר ושירותי התקנה לא יקרים יביא להוצאות נוספות בלבד. במקרה הגרוע, בחירת טעויות תעלה חיים. רק זכרו מה קורה כאשר צילינדרים ביתיים מתפוצצים. אבל הם מכילים רק כמה עשרות ליטרים.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *