הפריזבי הטובים ביותר לשנת 2020

0

הקיץ הוא הזמן לחופשות, פיקניקים מחוץ לעיר, טיולים לדאצ'ה, לים, או לפחות טיולים מענגים בפארק. בילוי משותף עם המשפחה, יקיריהם או חברים יעזור למשחקים משותפים. אבל לשאת או לשאת איתך כל ציוד ספורט לפעילויות בחוץ זה תהליך מייגע. ובמקרה זה, אם קריטריוני הבחירה הם קומפקטיות, צדדיות שימוש, אז צלחת מעופפת של פריזבי תהיה בחירה מצוינת. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם סקירה של צלחות הפריסבי הטובות ביותר לשנת 2020.

קצת היסטוריה

מקורם של צלחות מעופפות הוא מעניין וסגנון אמריקאי מורכב. מיד לאחר תום מלחמת האזרחים האמריקאית, ויליאם ראסל פריסבי פתח את רשת המאפיות של חברת Frisbie Pie Company. בנוסף ללחם מכרה המאפייה פשטידות ארוזות אמריקאיות מסורתיות. את החבילה הזו השליכו תלמידי ייל זה לזה בקריאת אזהרה - פריסבי. עד אמצע המאה הקודמת, כיף כזה נותר רק ברמה החובבנית. שני יזמים, פרד מוריסון וורן פרנסיוני, החליטו לפתח את הרעיון בקנה מידה תעשייתי. הם, שניסו להעלות את הנושא של צלחות מעופפות זרות, שיחררו צעצועים מסוגננים. אך מכיוון שהפונקציונליות של הצעצועים הייתה מינימלית, צלחות כאלה לא היו פופולריות במיוחד. השותפים מחליטים למכור את הרישיון לתאגיד הצעצועים המפורסם Wham-O. התאגיד, בתורו, מחשש לתביעה משפטית של מאפיית פריסבי, שיחרר את הלוחות בשם פריזבי.

כמעט עשרים שנה לאחר מכן, ג'ארד קאס החליט לפתח את הכיף העממי למשחק ספורט. ג'ארד קאס הוא הבעלים של שם המשחק - חוויית ספורט אולטימטיבית ומערכת חוקים. ישנם כל כך הרבה מעריצים של מרכיב הספורט של הצעצוע הזה, עד שהצלחת המעופפת נרשמה כספורט אולימפי, שהתחרויות הראשונות בהן אמורות להתקיים בשנת 2024.

סוגי צלחות

אז מהם סוגי הפריזבי?! סוגים נבדלים על ידי היישום שלה. היישום העיקרי של LT הוא:

 1. ספורט חובבני או מקצועי;
 2. בידור בחוץ עם חברים, ילדים;
 3. אילוף, משחק עם הכלב.

ספורט הוא משלושה סוגים;

 • דיסק גולף - כפי שהשם מרמז, ספורט זה הוא סוג של גולף, אך במקום כדור שנשלח לחורים, משתמשים ב- LT. ובמקום חורים - סל בעל צורה מיוחדת. על המתחרה להגיע לסל למשך מספר הזריקות המינימלי. אין צורך בשדה תחרות מיוחד, ניתן להשתמש בנוף הרגיל של פארק עירוני או אזור פרברי עם מכשולים טבעיים.
 • חוויית ספורט אולטימטיבית או Ultimate City היא סוג התחרות הפופולרי ביותר. שלא כמו כולם, הוא מצווה. חלק מכללי התחרות לקוחים מבייסבול, חלק מכדורגל אמריקאי. עם זאת, מגעים בין שחקני שתי קבוצות, כמו בכדורגל האמריקאי, אינם נכללים, ובניגוד לבייסבול, המשחק הוא רציף, מה שמעניק לו דינמיקה מיוחדת.מאפיין אטרקטיבי נוסף של Ultimate הוא היעדר חלוקה ברורה של שחקנים על פי התמחות ספציפית (חלוץ, מגן).
 • סגנון חופשי הוא תחרות אישית נוספת בה אתלט מוכיח את כישורי הפריסבי שלו. בשל העובדה כי ציוד הספורט מסוגל לרחף בזוויות שונות, עד לחזור כמו בומרנג, לספורטאי יש גישה לטריקים, לסיבוב עם דיסק. זה יכול להיות גם מספרים בודדים וגם רצועות קבוצתיות, פירואטים. היתרון בספורט זה הוא שאימונים ותחרויות יכולים להתקיים במרחב סגור, למשל ברחוב או במגרש משחקים בבית הספר. יש גם סוג זוג של כלבים חופשיים פלוס בעלים.

לפיכך, הצלחות יכולות להיות בעלות משקלים, צבעים וגדלים שונים בהתאם לשימושן המיועד. לפריזבי סטנדרטי יש קוטר של 20 עד 25 ס"מ, קצוות מעוגלים, משטח קמור, והוא עשוי בדרך כלל מפלסטיק. דגמי הילדים הם בהירים יותר, קטנים יותר, בצבע בהיר. דגמי ספורט מקצועיים במשקל של עד 175 גרם, קוטר - 27.5 ס"מ, סגנון חופשי - עד 165 גרם. צלחות כלבים מחולקות גם לפי גיל לתקנים סטנדרטיים, לכלבים בוגרים עד 22 ס"מ ולגורים או גזעים קטנים עד 18 ס"מ. דיסקים לכלבים שונים גם מבחינת חומר הייצור. קודם כל, הם לא צריכים להתפוצץ, להישבר, להתפורר, כדי שהכלב לא יחנק מפיסת חומר. על פי נוקשות הגוף, דיסק הזריקה נבחר לכלב כך שהכי נוח לה לאחוז בו בלסתות. כך, למשל, מתאים סלעים, שעל לסתותיהם לחץ חזק, עמיד בפני פגיעות, פלסטיק קשיח. אם לחיית המחמד אין אחיזה חזקה, או שאנחנו מדברים על גור, כלב מיושן, עדיף חומר רך.

אמצעי הזהירות ננקטים באותה זהירות בבחירת דיסקים לילדים. בנוסף לעובדה שהם צריכים להשרות אהבה לסוגי משחקים ניידים, כלומר להיות בהירים, מעניינים, המרכיב החשוב ביותר הוא בטיחות הטיפול בפלטה. אז יש לייצר את חומר הייצור ברמה הסביבתית הגבוהה ביותר, כמו גם את הצבע המשמש לציור. על מנת להימנע מפציעות אפשריות, עדיף דיסק פלסטיק בעל משקל קטן או עשוי גומי כבד שאינו מסוגל לגרום לפציעה. העיצובים על הצלחת נעים בין לוגו קלאסי ממותג לדמויות מצוירות לילדים. מעניין להיות מסוגל להחיל תמונה או לוגו להזמנה, למשל, למשחקי חברה, ספורט.

איזו חברה עדיפה לקנות פריסבי

מכיוון שרוב צעצועי התחביבים אינם יקרים, רבים מזניחים את גורם ה"מוצא ". לכן, הדגמים של היצרנים הלא ידועים, רוב הסינים, "חיים" מעט ומתפרקים לאחר זמן קצר. טבעי גם שרק מוצר ממותג יבטיח לא רק עמידות, אלא גם בטיחות הטיפול בו. מיטב יצרני הצעצועים כיום:

 • HyperFlex - מטפלים בכלבים מודעים היטב למוצרי החברה, שצלחות הזריקה הרכות שלהם כל כך אוהבות כלבים שזה עתה החלו להתאמן. קל למצוא את מוצרי HyperFlex הן בחנויות לחיות מחמד והן בחנות ספורט מקוונת.
 • Discraft Sky-Styler היא יצרנית פופולרית של ציוד ספורט חופשי, תחרות אולטימטיבית. למוצרי החברה מראה נעים, צורה קלאסית, דפוסי תלת מימד על פני השטח, העונים על העדפות הטעם של מבוגרים וילדים.
 • Nite Ize הוא מותג אמריקאי עם משרדים בכל רחבי העולם, כולל רוסיה. מוצרי החברה הם גאדג'טים, מכשירי פלסטיק, המשתמשים בטכנולוגיות חדשניות. בהתאם, הדיסקים של החברה מכילים חידושים שאינם משמשים יצרנים אחרים;
 • Aerocker הוא מוצר מתוצרת רוסית. הפופולריות של הדגמים של חברה זו מובטחת על ידי הטכנולוגיות המודרניות היישומיות, מדיניות מחירים נאותה ורשת סוחרים רחבה.

כיצד לבחור את הצעצוע הטוב ביותר ומה לחפש?

כמובן, תוכלו להשיג את הדגם הראשון שמגיע בהריסות או בחנות קטנה ולא מתמחה. יחד עם זאת, אין צורך לצפות מעמידות מיוחדת או בטיחות מרכישה כזו. לכן, השאלה היכן לקנות עומדת בראשונה וקובעת את איכות המכשיר הנוספת. חנויות מתמחות, בהן כל המוצרים מאושרים ומוצגים על ידי מותגים ידועים, יעזרו למנוע טעויות בבחירת הגאדג'ט. צלחות ממותגות כאלה ניתנות לזיהוי בקלות על ידי אריזות עשויות קרטון עם ידיות, ציור ברור של התבנית ונוכחות כיתוב ברוסית אודות היצרן, הרכב החומר בו נעשה שימוש. מוצר דומה באריזה ותיאורו מהווה ערובה להפעלה ארוכה ובטוחה של הצעצוע.

עיצוב פריזבי קלאסי, משטח קמור וקצוות מעוקלים, משתנים לשינוי מאפייני הטיסה, מסלול הטיסה. עם זאת, אי אפשר יהיה לחזות בדיוק כיצד יופיעו הפרמטרים של LT לפני השימוש בו. כלומר, רכישת פריסבי בצורה חופשית, פשוט אי אפשר לחזות את טיסת הטיסה. לכן, ספורטאים מנוסים אינם ממליצים על ציוד כזה כרכישה ראשונה. שנוי במחלוקת גם הוא קליע מעופף עם פונקציית תאורה אחורית. בשל המילוי הפנימי, הוא כבד מהרגיל, ולכן הוא לא עף למרחקים ארוכים ועלול להיות טראומטי. יחד עם זאת, צעצוע מסוג זה לא ילך לאיבוד במהלך כיף עז, למשל, עם כלב בשעות הערב.

דירוג פריזבי איכות לשנת 2020

ספורט

דיסקרפט אולטרה סטאר

ציוד ספורט קלאסי המומלץ רשמית על ידי איגודי הספורט הבינלאומיים כציוד ספורט לתחרויות אולטימטיב סיטי, גולף. המוזרויות של המכשיר, קוטר 27.3 מ"מ, המשקל הסטנדרטי של 175 גרם וצורת גופו, הופכים אותו לפופולרי כל כך. הארגונומיה של המכשיר זכתה לביקורות הטובות ביותר, קצוות הצלעות הופכים את המכשיר לנוח לאחיזה, מבלי להחליק ביד. פונקציונליות זו מאפשרת לזרוק את הצלוחית למרחקים ארוכים ללא חשש שהרוח תשנה את מסלול הטיסה שלה.

פריזבי דיסקראפט אולטרה סטאר

יתרונות:

 • פלסטיק עמיד ללבוש;
 • תכנון ברמה גבוהה;
 • תבנית צבעונית ותלת מימדית על פני השטח.

חסרונות:

 • מחיר.

דיסק Nite Ize Flashflight Ultimate (אדום-לבן)

הסקירה של ציוד הספורט ממשיכה את הדגם, שהוא זול יותר מהקודם, אך עם אותו נתונים גבוהים. מאפייני המכשיר: קוטר - 26.7 מילימטרים, משקל - 175 גרם, עובי החלק האמצעי 1-, 5 מילימטרים, הופכים את השימוש בו לא פחות מתאים לאימונים ותחרויות מקצועיות. הדגם מעניין מבחינה אסתטית, משטח מבריק, דפוס תלת מימד אדום-לבן בוהק הופכים אותו, לטענת הקונים, לבלתי נשכח ממבט ראשון. יחד עם זאת, הציור, פני השטח של הפלסטיק עצמו, משמשים זמן רב, אינם נתונים לשבירה, פיצוח.

דיסק פריזבי Nite Ize Flashflight Ultimate (אדום-לבן)

יתרונות:

 • מחיר ממוצע;
 • מראה נחמד;
 • תכונות אווירודינמיות טובות;
 • צדדיות למטרה.

חסרונות:

 • לא מתאים למתחילים.

Aerocker One "מטריושקה"

צלחת ספורט מעופפת המשתייכת לקטגוריית התקציב, תוך שהיא מחזיקה בכל הנתונים הדרושים לתחרויות ספורט רציניות. הנתונים הטכניים של המודל: משקל, גודל הם סטנדרטיים, העומדים בדרישות הפדרציות של ספורט דיסקו. "Matryoshka", על שם התמונה המתוארת בו, יימשך זמן רב, מכיוון שהוא עשוי מחומר סינתטי עמיד בפני זעזועים, ללבוש. פריסבי מתאים גם לספורטאים מתחילים וגם לאלה שרק עושים את צעדיהם הראשונים בספורט זה. חיזוי הטיסה יובטח על ידי קצוות משוקללים במיוחד של הדגם.

פריסבי Aerocker One "מטריושקה"

יתרונות:

 • נתוני טיסה טובים;
 • מחיר הולם;
 • עיצוב מקורי.

חסרונות:

 • לֹא.

משחקים

משחקי Zume OD0012W

המכשיר הוא שילוב של צורה קלאסית, דפנות משוקללות, גודל אופייני וחידוש מקורי בצורת חור עגול באמצע. שילוב זה מקל על הפעלת המכשיר ללא מאמץ רב.טוב לשחק עם הצעצוע בערב, כשמחשיך, כי יש לו זוהר בוהק. תכונה זו הופכת אותו לבידור מצוין בארץ, מחוץ לעיר, שם יש מעט תאורה.

פריסבי Zume משחקים OD0012W

יתרונות:

 • טיסה יציבה;
 • תחושה נעימה של פלסטיק נעימה.
 • קלות תפעול;
 • פנס אחורי.

חסרונות:

 • מחיר.

פייל מיני

Fyle Mini הוא לא רק LT, אלא קומפלקס המורכב משני דיסקים, שני כדורים אלסטיים. כך, למשתמש יש את ההזדמנות להשיק את המצלות כצעצועים רגילים או לארגן תחרויות זוגיות. אלה האחרונים מסודרים על פי עקרון הבדמינטון, שכן החלק המרכזי של הדיסקים הוא דק ואלסטי יותר. אפשר גם גרסה של חצים, כאשר אחד מהדיסקים או שניהם ישמש כמטוס מעופף.

פריזבי פייל מיני

יתרונות:

 • בטיחות יישום;
 • מספר מקרי שימוש;
 • ציור צבעוני.

חסרונות:

 • אין נרתיק קרטון;
 • לפעמים קשה להזמין באינטרנט דרך חנות מקוונת.

צלחת פריזבי מעופפת עם אלמנט קל

כמעט לכל הדגמים הפופולריים של דיסקי בידור יש צורה מקורית, או תאורה אחורית. אך מכשיר זה משלב צורה מעניינת (חור באמצע, שם מותקן המדחף) עם תאורה אחורית. כתוצאה מכך, לאחר השלכתו, דומה ל"ט לספינה חייזרית אמיתית. כיף מסוג זה יאהב גם על מבוגרים וגם על ילדים, במיוחד לאור טווח הטיסה הטוב של המכשיר. מספיק להסתכל בתצלום של ה"עב"מ "הזה כדי להבין עד כמה הוא מעניין.

צלחת פריזבי מעופפת עם אלמנט קל

יתרונות:

 • קטגוריית מחירים משתלמת;
 • הצדדים קלים לאחיזה אפילו לילד;
 • עיצוב מקורי;
 • מהירות טיסה.

חסרונות:

 • סדקים מופיעים עם השפעות חזקות.

לכלבים

זוגופלקס של אייר דאש

החידושים בעולם "שמחות הכלבים" מוצגים בצורה של צעצוע לשימוש כפול. קצוות עבים ומעוגלים של המכשיר לא יפגעו, יגרדו את החניכיים של חיית מחמד עם ארבע רגליים. לכן, Air Dash Zogoflex יכול לשמש כ"לעיסה "שכלב שלך ילעוס מעת לעת, למשל, אם גור גור בקיעת שיניים. מצד שני, צורת המכשיר מאפשרת להפעיל אותו למרחקים ארוכים, תוך אימון הנתונים הפיזיים של חיית המחמד. היצרן מבטיח היעדר חומרים מזיקים ומסרטנים בפלסטיק, מה שהופך את הטיפול בצלחת לבטוח. אם אתה תוהה איזה מהם עדיף לקנות מכשיר לחבר ארבע רגליים על מנת לשפר את מצבו הגופני, אז שים לב למודל זה.

frisbee Air Dash Zogoflex

יתרונות:

 • רב תכליתיות;
 • צף על פני המים;
 • עמידה בתקני בטיחות;
 • מתאים לכלבים גדולים וקטנים כאחד.

חסרונות:

 • מחיר.

מלתעות זוהרות בחושך

מכשיר הפרימיום של עולם הדיסקים של פריזבי לכלבים. ישנם שני גדלים, 18 ס"מ ו- 22 ס"מ, מה שמאפשר לבחור דגם לצרכים הספציפיים של המטפל בכלבים. המשטח העמיד ללבוש, היעדר דפוס שוחק במהירות, יהפוך את הדיסק לבידור מועדף על הכלב במשך שנים רבות. התאורה האחורית של הגאדג'ט בטוחה, ולכן חיית המחמד אינה נמצאת בסכנה אפילו בשימוש יומיומי. לכן, בהתחשב בכל היתרונות המפורטים, Jaws Glow in the Dark ראוי להיכנס ל TOP שלנו. אם השאלה כמה זה עולה לא כל כך רלוונטית עבורך, אז המודל הזה יהיה בחירה טובה.

לסתות פריזבי זוהרות בחושך,

יתרונות:

 • בטיחות תפעולית;
 • איכויות טיסה מקצועיות;
 • זכה להמלצת מטפלי כלבים מנוסים.

חסרונות:

 • מחיר.

רורי

השלמת דירוג הגאדג'טים לכלבים, דגם שתוכנן, ככלל, לגזעים קטנים או לגורים. זאת בשל משקל המכשיר הקטן, 100 גרם, וגודלו. ניתן ללמד חבר ארבע רגליים בעזרת קליע לבצע את הפקודות הפשוטות ביותר, לאמן את שרירי הכפות, הלסתות ופשוט לבלות. אל תדאג לגבי בטיחות הצעצוע. פלסטיק עמיד ללבוש מסוגל להאיר, שיאפשר לכם למצוא אותו בכל מצב.

פריסבי רורי

יתרונות:

 • לא נדרש מאמץ לרוץ;
 • שייך לקטגוריה של צעצועים זולים;
 • רב תכליתי בתפעול;
 • בעל תאורה אחורית;
 • חומר ידידותי לסביבה.

חסרונות:

 • לא לגזעים גדולים.

סיכום

מחבר המאמר יעניין עצות, משאלות של מבקרים, אשר ניתן להשאיר תחת המאמר בשדה ההערות. אולי לאורחי האתר יש דירוג דיסקים משלהם, יהיה לנו מעניין להכיר את זה.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *