המצלמות הטובות ביותר עבור צלמים שאפתנים לשנת 2020

0

קל לתפוס את הרגעים הטובים בחייכם בתמונות בימינו. הוצא את הטלפון החכם שלך, הפעל את המצלמה המובנית ו"לחץ "על כל מה שאתה רואה. עם זאת, לאורך זמן ההבנה מגיעה כי המסגרות לא תמיד משקפות את מה שהעין רואה. לסמארטפונים אין יכולות זהות למצלמות. ואז בהחלט תרצו לקנות מצלמה טובה ולהתחיל ליצור! צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לקוראים סקירה של "המצלמות הטובות ביותר עבור צלמים מתחילים בשנת 2020", על בסיס ביקורות לקוחות והמלצות מומחים.

מצלמה היא מוצר מורכב מאוד. כדי ללמוד כיצד לצלם תמונות באיכות גבוהה, עליך לדעת את מבנה עקרון הפעולה שלה. ואתה צריך להתחיל מאפס.

המצלמות הראשונות

אחד הראשונים שהכניסו את האנושות לצילום היה האמן והממציא הצרפתי לואי דאגרה. מכאן שמם של הצילומים הראשונים - daguerreotypes.

מנגנון הדאגרה היה קופסת עץ עם עדשה שנתקעה בחזית. ממול הייתה לוח מכוסה בהרכב רגיש לאור. אור שעבר דרך העדשה השאיר את התמונה על הלוח וגרם לתגובה כימית של התחליב הצילומי. כדי לתקן את התמונה שהתקבלה טופלה הצלחת עם ריאגנטים מיוחדים. העדשה בחזית המכשיר קבועה.


אם הוחלף המרחק לנושא, היה צריך להזיז את העדשה כדי לקבל תמונה עם חדות מספקת על לוח הצילום. צילום חפצים בסטודיו, באותו מרחק, התמונות היו תמיד ברורות. לצורך צילום על הקרקע, עבור כל אובייקט היה צורך לחפש מיקום מסוים של העדשה ביחס ללוח הצילום על מנת לקבל תמונות בעלות חדות מספקת.

חשיפה ורגישות

צלחות הצילום הראשונות היו בעלות רגישות לאור נמוכה. הלקוחות נאלצו להישאר בשקט מול המצלמה במשך זמן רב מאוד כדי לקבל תמונה באיכות גבוהה.

הזמן הנדרש לחשיפת לוח הצילום לאור נקרא חשיפה, או יותר פשוט, מהירות תריס. נדרשת מהירות תריס מהירה לצילום חפצים נעים. אחרת, התמונה תהיה "מטושטשת". אך עם מהירות תריס איטית יותר, פחות אור נחשף לסרט. כדי להשיג תמונה באיכות גבוהה, עליך להוסיף תאורה, או להגביר את רגישות האור של הסרט (מסומן על ידי ISO).

צמצם ועומק השדה

ישנן שתי דרכים להגדיל את כמות האור: להאיר את האובייקט במנורות נוספות או להגדיל את צמצם כניסת העדשה. קוטר הכניסה מווסת על ידי מכשיר מיוחד - דיאפרגמה.

מעניין! כדי להבין את מנגנון הפעולה של הסרעפת, נזכיר כיצד אישון העין האנושית מגיב לשינויים בתאורה. באור בהיר, הוא מצטמצם, מכניס פחות אור, ומתרחב בחושך, מכניס אפילו את קרני האור הקלות ביותר.

צמצם המצלמה מורכב מכמה להבים (מ 8 ומעלה). הם מופעלים על ידי סיבוב טבעת העדשה. כאשר מתפנים ומתקרבים יחסית לציר העדשה, להבי הסרעפת מרחיבים או מצמצמים את "האישון" של המצלמה.

נשאלת השאלה, מדוע לא לקבוע את הצמצם הגדול ביותר ולקבל מספיק אור? העובדה היא ששינוי הצמצם משנה את עומק השדה של התמונה. סרגל רגיל שנורה בצמצם קטן נראה בבירור כמעט לכל אורכו, ואילו עם צמצם מלא פתוח, רק חלק קטן ממנו יהיה בחדות.

ציוד צילום מודרני הקדים את מנגנון הדאגרה. מכשירים דיגיטליים הם צילום מיידי והדפסה מיידית, ללא שימוש בכימיקלים. אך לא ניתן לבטל את חוקי האופטיקה, ומושגי החשיפה (מהירות תריס), הצמצם, הרגישות לאור חשובים לא פחות מימי לואי דאגרה.

איך מצלמה דיגיטלית עובדת

במצלמות סרט, האור משפיע על השכבה הרגישת לאור של הסרט הצילומי, וגורם לתגובות כימיות מסוימות בו.

לאחר עיבוד הסרט עם ריאגנטים מיוחדים, הצלם מקבל חותם של האובייקט בשלילה. כדי להשיג תצלום, יש להקרין את השלילי על נייר צילום, שעל פניו יש גם שכבה רגישה, ואז לפתח את התצלום ולתקן את התמונה עם ריאגנטים אחרים. התהליך כולו, עד לקבלת התצלום המוגמר, מתבצע בחושך. נורה אדומה משמשת בעת הדפסת תצלומים.

מצלמה דיגיטלית עובדת בצורה שונה מאוד. מכל מה שהיה מוכר לנו במכשירי סרט, נותרה במצלמות הדיגיטליות רק העדשה והסרעפת שלה. כשנכנסים לצמצם העדשה, האור ממוקד על ידי העדשה ונח על התריס.

מאחורי התריס עומד האלמנט המורכב והיקר ביותר - המטריצה. השכבה הראשונה שלה, פילטר באייר, מפרידה בין קרן האור לצבעי ספקטרום שונים ומפיצה אותם על פני המטריצה.

מחולק לצבעים, האור פוגע באלמנטים הרגישים לאור של המטריצה, הסופגים אור ומשחררים אלקטרונים.

זה ממיר אור לאותות חשמליים שניתן לקודד, להעביר למכשירים אחרים, לאחסן, לעבד וכו '.

מספר האלמנטים הרגישים לאור של המטריצה ​​נאמד במיליונים ואף בעשרות מיליונים. ברור שככל שמיליוני אלמנטים רגישים יותר (פיקסלים) כך המסגרת תהיה חדה ועשירה יותר. מיליון, במערכת ה- SI הבינלאומית, מסומנים בקידומת "מגה". לכן, אם אתה מתוודע למאפיינים הטכניים של המכשיר שלך, אתה רואה את גודל המטריצה ​​השווה ל 15 מגה פיקסל, דע כי הוא (המטריצה) מורכב מחמישה עשר מיליון אלמנטים רגישים לאור.

לאחר המעבר במטריקס, האור, שהומר לאלקטרונים, נכנס למעבד המכשיר, שם הוא מעובד והופך לצילום, המופיע מיד על גבי מסך המכשיר.

סוגי מצלמות דיגיטליות

ישנם שלושה סוגים של מצלמות: SLR, קומפקטי והיברידיות משני הסוגים הראשונים, המכונים בפי העם "חסרי מראה". שקול את התכונות של המכשיר והיכולות שלהם.

מכשירי מראה

סוג זה של מכשיר קיבל את שמו בשל תכונות העיצוב שלו. קרן אור, העוברת דרך האופטיקה, פוגעת במראה, משתקפת ממנה לפנטפריזם, משם נכנסת התמונה לעינית, ומוצגת גם על גבי מסך ה- LCD.

מעניין! מכשירי סרטי ה- SLR הראשונים העבירו עינית תמונה הפוכה. מהנדסי חברת אסאהי היפנית הצליחו לבטל את האפקט הזה. הם העבירו את התמונה המשתקפת על ידי המראה דרך הפנטאפריזם, והציבו אותה בליטה העליונה של המנגנון, האופייני לכל DSLR. מצלמת הפנטפריזם הראשונה בעולם נקראה פנטקס אסאחי. עד מהרה החברה עצמה החלה להיקרא בשם זה.

מצלמות SLR גדולות בגלל נוכחות מראה, אופטיקה מתחלפת ומטריקס גדול ואיכות תמונה גבוהה. כדי לקבוע את מידת התאורה, המכשירים מצוידים במד חשיפה TTL (מהאנגלית דרך העדשה - דרך העדשה). הזום האופטי יאפשר לך להגדיל את התמונה בעת צילום סרט. באמצעות ה- "DSLR", מתחילים יוכלו לממש כל אחד מהרעיונות היצירתיים שלהם. לשם כך עליכם להחזיק כמה עדשות מתחלפות (בתור התחלה, שלוש מספיק) באורכי מוקד שונים.

מצלמה קומפקטית

הם מכונים באופן פופולרי "מנות סבון" בגודלם הקטן, ומאפשרים לשאת אותם בכיס. שינוי האופטיקה אינו מסופק על ידי העיצוב. מידות המטריצה ​​ב"כלי סבון "תמיד קטנות יותר מאשר במכשירי DSLR. בהתאם, הפוטנציאל היצירתי של צלם עם קומפקט בידיו נמוך משמעותית מזה של הבעלים של מכונת DSLR. וגם איכות התמונות. נכון, הם זולים יותר. עם זאת, ישנם דגמים קומפקטיים מתקדמים מאוד עם מאפיינים דומים למודלים תקציביים של SLR. אך מחירם גבוה בהרבה.

מצלמות ללא מראה

מכשירים אלה הם מעין הכלאה של "DSLR" ו"כלי סבון ". יש להם מטריצות גדולות, אופטיקה מתחלפת. היעדר מראות הופך אותם לקומפקטיים יותר, קלים יותר, שקטים ואמינים יותר בגלל היעדר חלקים מכניים. בעזרת מצלמות ללא מראה תוכלו לצלם תמונות נהדרות שאינן נחותות באיכותן למכשירי מראה. קשה לנווט במחיר. אתה יכול למצוא קומפקטית ממותגת, שרכישתה תעלה יותר ממצלמת SLR אחרת, או שתוכל לקנות מצלמה נטולת מראה באותו כסף כמו גרסת DSLR. הכל תלוי במאפיינים הטכניים, באיכות, בפונקציונליות ובמותג.

קריטריונים לבחירת מצלמה דיגיטלית

בחירת סוג מוצר

בחר באפשרות שלך משלושת הרשימה: קומפקטית, DSLR או ללא מראה. טכניקת המראה תעניק הזדמנויות רבות יותר לצילומים בז'אנרים שונים, בין אם זה פורטרט, נוף, רגעים דינמיים (אירועי ספורט, חתונות וכו '). לנסיעות למרחקים ארוכים הוא כבד ולא תמיד נוח.

מגשי סבון מתאימים יותר למטיילים. ישנם דגמים קומפקטיים מתקדמים למדי, עם מטריצות מספיק גדולות ואפילו אופטיקה מתחלפת, אשר יספקו מסגרות איכותיות למדי ותמיד יהיו בהישג יד. נכון, לא כולם יכולים להרשות לעצמם את העלות שלהם. עדיף לשכוח קומפקטים זולים, מכיוון שאתה מקבל את אותן תמונות איכותיות באמצעות הטלפון החכם שלך.

חסר המראה מתאים "לחג, לעולם". הם זולים, קלים יותר מדגמי DSLR, ואיכות התמונות כמעט שווה להם.

חצו את הדגמים "המקצועיים" מחוץ לרשימה שלכם. מתחילים אינם זקוקים להם, והם יקרים ללא הגבלה. ניתן להשיג צילומים מעולים באמצעות מכשיר בטווח המחירים האמצעי, מבלי לשלם יותר מדי עבור לא ידוע ומיותר, בשלב של שליטה באומנות הצילום, מצבי על.

גורם היבול

במילים פשוטות, זה ההבדל בין פורמט הסרט 35 מ"מ לגודל החיישן. אם גורם החיתוך הוא אחד, גודל המטריצה ​​שווה לגודל הסרט. מצלמה כזו נקראת Full-frame. דגמים בפורמט בינוני, יקרים מאוד, מצוידים במטריצות בגדלים גדולים יותר מהפורמט המלא.

חיתוך, מתורגם מאנגלית פירושו "חתך". גורם החיתוך 2 מצביע על כך שגודל המטריצה ​​הוא חצי מגודל מסגרת סרט בגודל 35 מ"מ, נלקח כסטנדרט. הפורמט המלא יקר יותר. יחד עם זאת, יבול של 1.5 - 1.6 מאפשר לקבל זריקות מצוינות. אתה יכול לחסוך הרבה בזה.

איזו חברה היא המכשיר הטוב ביותר לקנות

יש הרבה חברות המייצרות מצלמות איכותיות. כאן אתה צריך לשים לב עד כמה המותג הזה או אחר נפוץ בארצנו. זה תלוי בכך אם אתה יכול להשתמש בשירותיהם של מומחי שירות אם מתקשות ל"מפרנס "שלך.מציאת אופטיקה מתחלפת למודל פחות נפוץ תהיה קשה יותר. יש נתונים סטטיסטיים משוערים על שכיחות מכשירים של כמה מותגים ברוסיה:

 1. קנון - 44%;
 2. ניקון - 37%;
 3. סוני - 11%.
 4. אולימפוס - 5%.
 5. פנטקס - 3%.

לבעלי Canon או Nikon קל יותר למצוא עדשות מתחלפות או לתקן את המצלמות שלהם מאשר לבעלי Pentax. רשימת היצרנים הטובים ביותר נמשכת. סקירתנו מציגה דגמים פופולריים של חלקם. איזו חברה שתקנה את המוצר טוב יותר תלוי בך.

בחירת מצלמה לפי מחיר

החלטתם לקנות את Canon, הקלדתם אותה בשורת החיפוש ב- Yandex - שוק וקיבלתם רשימה של שני עשרות דגמים שונים. איך לבחור? היכנס לאתר היצרן. הדגמים האחרונים מוצעים שם ואין כבר עשרים, אלא רק תשעה. השאר יצאו מהייצור, אך ייתכן שהם נמצאים במחסנים.

תעלה את הדגמים המקצועיים, המסגרת המלאה (היקרה) והמיושנת משהו. לפיכך, יהיה עליכם לבחור מבין שלושה דגמים בלבד. כאן אתה כבר יכול לנווט במחיר. וזכרו ש -70%, איכות הצילומים תלויה בעדשה, ורק 30% - ב"פגר "או" גוף ", כמו שהאנשים מכנים את גוף המכשיר.

ניקוי המטריצה ​​מאבק

לימוד המאפיינים, שימו לב למכשירים עם פונקציית ניקוי המטריצה ​​מאבק. בעת החלפת אופטיקה במהלך הפעלת תמונות, אבק יכול לעלות על המטריצה, מה שיהיה מורגש בתמונות. פונקציית הניקוי תסייע להיפטר מבעיה זו.

על מה עוד כדאי לשים לב

צִיוּד

למכשיר העדשה להחלפה שמגיע עם עדשת הבסיס יש קידומת Kit על שמו. מוצרים שנמכרים ללא עדשה מתויגים כ"גוף "או" גוף ". ציוד לוויתן הוא מעט יקר יותר. פגרים מאפשרים לבעלים לבחור בעצמם אופטיקה איכותית ויקרה. לא תוכל לחסוך בזה.

שינוי באופטיקה

מכשירים עם יכולת לשנות אופטיקה מצוידים בכידונים - התקני הרכבה המאפשרים לך לשנות במהירות וללא מאמץ אופטיקה. הכידון מצויד במחברים המספקים חיבור חשמלי בין האופטיקה למוצרי האלקטרוניקה. כל יצרן מצייד את מוצריה בכידונים ממותגים. כל קו האופטיקה של יצרן זה מיוצר עבורם.

מידות מטריקס

הכוונה היא לגודל הפיזי במילימטרים של דפנות המטריצה. ככל שהוא גדול יותר, כך יותר פיקסלים ממוקמים במטריצה ​​וגדלי הפיקסלים גדולים יותר. מטריצות גדולות מאפשרות לצלם תמונות באיכות גבוהה יותר, שכן עם עלייה בגודל, רגישות האור עולה, רמת הרעש יורדת ועלות המכשיר עולה.

אורך מוקד

זהו המרחק מהמרכז האופטי של העדשה לחיישן, או מאפיין של הקירוב החזותי של הנושא. ככל שהוא גדול יותר, כך הנושא יופיע קרוב יותר בעינית. פרמטר זה נקבע על ידי העדשה בלבד ונמדד במילימטרים. בנוסף למידת הקרבה, אורך המוקד קובע את זווית הראייה, הפרספקטיבה ועומק השדה של המסגרת. להלן טווחי אורך המוקד והיכולות שלהם:

 1. עדשות עם שדה ראייה רחב (זווית רחבה) הן בעלות אורך מוקד של עד 35 מ"מ. משמש לצילום נופים ויצירות מופת אדריכליות.
 2. אורך מוקד של 35 עד 70 מ"מ נקרא נורמלי מכיוון שהוא הכי קרוב לשדה הראייה של העין האנושית. אופטיקה כזו טובה לצילומי דוחות.
 3. עדשות באורך מוקד של 70 מ"מ ומעלה נקראות עדשות טלה. משמש לצילום חפץ רחוק.

באמצעות קבצים מצורפים בגודל מסוים, תוכלו לשנות את אורך המוקד של העדשה. אנשי מקצוע רבים משתמשים בטכניקה זו.

מושג מספר F

למדנו כבר על מושג הצמצם. מספר f הוא המיקום בו ניתן לכוון את הצמצם כך שהוא מכניס כמות מסוימת של אור. ככל שמספר ה- f גבוה יותר, כך פחות האור יפגע בחיישן.לעומת זאת, ככל שמספר f נמוך יותר, כך האור יעבור דרך האופטיקה. ככל שהאופטיקה יכולה לעבור יותר אור עם צמצם פתוח לחלוטין, כך הצמצם שלה גדול יותר. זה שונה עבור כל עדשה. בבחירת אופטיקה עם מספר הצמצם הקטן ביותר, תבחר את העדשה המהירה ביותר ותקבל את ההזדמנות לצלם תמונות טובות יותר.

המצלמה יכולה לעבוד במצב אוטומטי. המשמעות היא שאינך צריך לחשוב בעצמך איזה מהירות תריס להגדיר וכמה לפתוח את הצמצם. אם אתה כבר לא מתחיל, בהחלט תתחיל להתנסות בהגדרות ידניות לפרמטרים של צילום. במקרה זה, באפשרותך לשלב הגדרות ידניות עם המכונה האוטומטית. בעת צילום נושאים נעים, הגדר את מהירות התריס ל- 1/400 ובחר במצב עדיפות התריס (Tv או S). המצלמה תגדיר אוטומטית את הצמצם הנכון. בעת צילום נופים בפירוט מרבי, הגדר את הצמצם ל- f / 11 או f / 16. הגדר מצב עדיפות לצמצם (Av או A). האוטומציה עצמה תבחר את זמן התגובה האופטימלי לתריס.

מברג

אנחנו מדברים על כונן המיקוד האוטומטי של מכשירים דיגיטליים מסוימים. לרוב, מנוע הפוקוס האוטומטי מובנה בעדשה. חלק מהיצרנים, כמו ניקון, משלבים כונן פוקוס אוטומטי במצלמה. האלמנט שמעביר סיבוב לטבעת העדשה נקרא מברג. פרמטר זה חשוב בבחירת אופטיקה הניתנת להחלפה. אם למצלמה אין "מברג", יש צורך לבחור באופטיקה עם מנוע פוקוס אוטומטי.

אקס-סינס

במהירויות תריס נמוכות, לפלאש המובנה במכשירים עם תריס מכני אין זמן להאיר את המסגרת במלואה. פונקציית ה- X-Syns נדרשת להפעלת הפלאש רק כאשר התריס פתוח לחלוטין. זהו סוג של סנכרון פלאש ותריס, זמן חשיפה אופטימלי ומינימלי.

טווח מרחק

אם יש לך מצלמה דיגיטלית בהישג יד, אתה כבר לא צריך לקבוע את המרחק לנושא לפי העין. לשם כך, המצלמה מצוידת בטווח טווח אלקטרוני. היישום של פונקציה זו שונה עבור כל יצרן. אבל עקרון הפעולה זהה.

אוֹפְּטִיקָה

עיצוב העדשות מניח מספר מסוים של אלמנטים אופטיים (עדשות). עדשות כדוריות מעוותות את התמונה במקצת. עדשות אספריות, בזכות צורתן, מפחיתות את העיוות, מפשטות את עיצוב העדשות ומצמצמות את מספר האלמנטים האופטיים.

בעדשות בעלות פיזור נמוך, מקדם השבירה תלוי מעט באורך גל האור. השימוש בהם באופטיקה (במיוחד עם מוקדים ארוכים) מבטל את הופעתם של כתמים צבעוניים (תוצאה של פיזור אור). נוכחותם של עדשות בעלות פיזור נמוך ואפרתי מעידה על מעמד גבוה של אופטיקה. גם מחירם גבוה.

עומק צבע

הפרמטר האחראי על איכות רפרודוקציית הצבעים בתמונה. עומק הצבע האופטימלי נחשב ל 24 סיביות. מקצוענים מצלמים עם מצלמות עם עומק צבע של 36 או 48 סיביות. ככל שההגדרה גבוהה יותר, יהיה צורך בזיכרון רב יותר כדי לשמור תמונות.

דירוג מצלמות איכותיות למתחילים

הביקורת שלנו מורכבת מכמה סוגים של מצלמות. ראשית, שקול מכשיר קומפקטי, המכונה בשמו "כלים סבון". לאחר שהתוודעו לדגימות הטובות ביותר, רבים מתחילים להבין כי שם זה אינו מתאים לכל המוצרים מסוג זה.

Canon PowerShot G9X

את המקום העשירי תופס Canon PowerShot G9X הקומפקטי. המכשיר ממש קומפקטי, הוא מרגיש כמו טלפון חכם ביד, איכות התמונות גבוהה בהרבה, במיוחד כשמצלמים במקומות מוארים באפילה או בחושך. זום אופטי פי 3 מספק תמונות ללא עיוות. אנשים יצירתיים יכולים להעריך את העוצמה של חשיפה ידנית והגדרות צמצם. המצב האוטומטי לחלוטין, נטול שגיאות, יאהב את מי שלא רוצה להתפלסף עם מד החשיפה ולהגדיר את מהירות התריס והצמצם באופן ידני. מערכת הייצוב מאפשרת לצלם תמונות ללא טשטוש וסרטונים חלקים למרות רעידות ידיים טבעיות. מצלמת נסיעה נהדרת. מחיר ממוצע: 26,450 רובל.

Canon PowerShot G9X

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • צילום באיכות מעולה;
 • נוכחות של מסך מגע ושליטה בהגדרות כמו סמארטפון;
 • ייצוב תמונה מעולה.

חסרונות:

 • הצורך בהוצאת הסוללה לטעינה.

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
Canon PowerShot G9 Xמצלמה קומפקטית. מצויד בפלאש ומייצב מתח מובנה. עדשה עם אורך מוקד של 28-84 מ"מ, זום אופטי פי 3, צמצם F2-4.9, עדשות אספיריות. המטריצה ​​מסוג DSI CMOS ברזולוציה מקסימלית של 5472x3648. 20.9 מיליון פיקסלים, כולל 20.2 מיליון יעילים. גודל - 1 אינץ ', גורם היבול -2.7. מסך LCD, מגע, שלושה אינץ '. משמש כעינית. חשיפה עם כוונון ידני של מהירות תריס וצמצם, עם פונקציית סוגריים.26490 רובל

Ricoh GR II

את המקום התשיעי מצלמת מצלמת Ricoh GR II הקומפקטית. המכשיר נכנס בקלות לכיס מכנסיים, כך שהוא תמיד בהישג יד. הגדרה ידנית של מהירות תריס וצמצם קשורה לאי נוחות, אך האוטומציה עובדת ללא דופי. חדות התמונות גבוהה מאוד. רפרודוקציית הצבעים ללא רבב, ללא קישוטים בצבע אחד או "מזלזל" בצבע אחר. אם הקיבולת של הסוללות ב -320 תמונות נראית למישהו קטנה, מכריעים על ידי רכישת סוללה רזרבית. את התמונות המוגמרות ניתן לשלוח לכל מכשיר באמצעות Wi-Fi. העלות הממוצעת של Ricoh GR II היא 39,998 רובל.

Ricoh GR II

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • איכות גבוהה של חדות ועיבוד צבע של תמונות;
 • עבודה ללא רבב במצב אוטומטי,
 • מיקום נוח של כפתורי הבקרה על הגוף;
 • התמקדות מהירה.

חסרונות:

 • חוסר מייצב תמונה.

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
Ricoh GR IIמצלמה קומפקטית עם עדשה כדורית, צמצם F2.8. מטריצת CMOS, ברזולוציה מרבית של 4928x3264, 16.9 מגה פיקסלים, מתוכם 16.2 מגה פיקסל יעילים. מידות APS - C 23.7 x 15.7 מ"מ. אין עינית. תפקידה מבוצע על ידי מסך מגע LCD בגודל שלושה אינץ '. פרמטרי חשיפה - אוטומטיים, עם עדיפות תריס או צמצם, יש התאמה ידנית של חשיפה וצמצם, פונקציית סוגריים. אפשרויות מהירות תריס בין 300 ל 1/4000 שניות. יש מחבר USB התומך בפונקציית טעינה. קיבולת הסוללה מספיקה ל -320 תמונות.40620 רובל.

Leica Q TYP 116

את המקום השמיני תופסת Leica Q TYP 116, המותג הגרמני האייקוני Leica Camera AG. בנסיעה עם מצלמה קומפקטית זו תוכלו לצלם תמונות מעולות של נופים ורחובות עיר. לא תהיה שום בעיה עם דיוקנאות. זה משתלב היטב ביד ומצויד באופטיקה ASPH מגניבה של Summilux 1: 1.7 / 28mm. זה משחזר צבעים בצורה מושלמת, התמונות נבדלות על ידי פרטים מצוינים. מסך המגע בגודל שלושה אינץ 'יכול לתפקד כעינית. לחצני הבקרה וההגדרות ממוקמים בנוחות רבה.

נוכחותו של ממשק WI-FI מאפשרת לך לשלוט במצלמה התלויה על חזהך ולצלם דרך מסך המגע של הטלפון החכם שלך. בזכות ייצוב התמונה האופטי, התמונות לא נמרחות, הסרטונים חלקים מאוד, בלי לרעוד או לטלטל. העלות הממוצעת של הדגם היא 325,000 רובל ואינה זמינה לכולם.

Leica Q TYP 116

יתרונות:

 • צְפִיפוּת;
 • ארגונומיה;
 • שליטה ותפריט נוחים;
 • מייצב טוב;
 • תמונות וסרטונים נהדרים.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
לייקה Q סוג 116מצלמה מסוג קומפקטי עם חיישן CMOS של 26.3 מגה-פיקסל, מהן יעילה - 24.2 מגה-פיקסל, מידות 36 x 24 מ"מ.
מצויד בעינית אלקטרונית ובמסך מגע בגודל 3 אינץ 'שיכול לשמש גם כעינית.
פרמטרי חשיפה - בין 30-1 / 16000 שניות, עם הגדרות אוטומטיות וידניות, סוגריים, ייצוב תמונה אופטי.
325,000 רובל

ערכת Panasonic DC-GX9

הדירוג השביעי בדירוג שלנו, המוצר שייך למכשירים מסוג ללא מראה.זה DC-GX9, התאגיד היפני Panasonic, אחד היצרנים הגדולים בעולם של מוצרי חשמל ביתיים באיכות גבוהה. קיט הסיום, בשם הדגם, מציין שהוא מצויד בעדשה סטנדרטית. במקרה זה מדובר ב- G Vario, עם צמצמים שנעים בין 3.5 ל 5.6, אורכי מוקד בין 12 ל- 60 ס"מ וקוטר מסנן 58 מ"מ. עשוי מפלסטיק איכותי, עם תושבת מתכת, העדשה מורכבת באיכות גבוהה, ללא תגובה חריפה, סובלנות וחרפות אחרות. כלי מתאים למתחילים. איכות התמונות מצוינת, הסרטון מעולה, כמו בכל דגם של המותג הזה. הצבע ניתן בצורה טבעית למדי, מבלי ליפול לעבר רוויה יתר של אף אחד מהגוונים. מי שמתאהב במצלמות נטולות מראה, מרוצה מאוד מהדגם הזה. מחירו הממוצע הוא 54,000 רובל.

ערכת Panasonic DC-GX9

יתרונות:

 • מבחר עשיר של הגדרות;
 • תמונות וסרטונים באיכות גבוהה;
 • הרכבה איכותית וארגונומיה טובה;
 • מייצב אופטי;
 • מסך מגע סיבובי.

חסרונות:

 • ביצועי פוקוס אוטומטי לקויים בחדרים חשוכים;
 • סוללות לא מספיק חזקות.

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
ערכת Panasonic DC-GX9מצלמה ללא מראה עם עדשות להחלפה, תושבת מיקרו 4/3
פרמטרים של מטריקס; Live MOS; רק 20.3 מגה פיקסל, כולל יעילים - 20.3 מגה פיקסל, ברזולוציה מקסימלית של 5184 x 3888, פונקציית ניקוי המטריצה. הדגם מצויד בעינית אלקטרונית, מסך מגע סיבובי בגודל שלושה אינץ '. הגדרות מהירות התריס וצמצם נעשות במצבים ידניים ואוטומטיים. הנוכחות של WI-FI ו- Bluetooth, מחבר USB, מרחיבה את האפשרויות לשליטה במצלמה.

54,000 רובל

ערכת סוני אלפא Ilce 6400

את המקום השישי תופסת המודל של התאגיד היפני הגדול ביותר סוני. לפני זמן לא רב השיקה חטיבת המצלמות Imaging Products & Solutions את Alpha 6400, עם מעבד Bions X חדש, אופטיקה מתחלפת ותושבת Sony E. איכות התמונה מובטחת באמצעות חיישן CMOS APS-C (23.5 x 15 , 6) על ידי 24.2 מגה פיקסל. התצוגה הנפתחת מאוד שימושית להקלטת וולוגים.

קיבולת הסוללה מספיקה ל -410 תמונות. יש פוקוס אוטומטי היברידי עם 425 נקודות על כל המטריצה. אין ייצוב מטריציוני, וזה מינוס. בית המתכת מגן על הציוד מפני זיהום. המחיר הממוצע הוא 63,480 רובל.

ערכת סוני אלפא Ilce 6400

יתרונות:

 • היכולת לשנות אופטיקה;
 • כיסוי מתכת;
 • הגנה מפני לחות אבק;
 • איכות תמונה מעולה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • ייצוב מטריקס אינו מסופק;
 • טעינת סוללה אינה מספקת.

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
ערכת סוני אלפא ILCE-6400מכשיר ללא מראה עם יכולת לשנות אופטיקה, כידון פרמטרים של סוני E. מטריקס: סוג CMOS, APS-C גודל 23.5 x 15.6 מ"מ. סוג עינית אלקטרוני. הדגם מצויד במסך מגע מסתובב בגודל 2.95 אינץ '. טווח מהירות התריס הוא 30-1 / 4000 שניות, הגדרות החשיפה והצמצם הן אוטומטיות וידניות. מארז המתכת מגן על הציוד מפני אבק ולחות. תכונות וממשקים נוספים: USB, HDMI, WI-FI, Bluetooth.63,480 רובל

Canon EOS R

במקום החמישי נמצאת המצלמה הראשונה ללא מסגרת המלאה של Canon, ה- EOS R. חומר הגוף הוא סגסוגת מגנזיום. כל "מילוי" מוגן מפני לחות ואבק. הדגם מצויד במתקן RF חדש. עדשות חדשות פותחו ושוחררו עבורה, וכוללות הגדרות פוקוס אוטומטי מהיר. כדי לא ליצור קשיים עבור לקוחותיה, החברה ציידה את המכשיר החדש במתאם לתושבת ה- EOS הישנה. הודות לטווח מהירות תריס של 30-1 / 8000 שניות, איכות התמונה נשארת גבוהה, גם בתאורה חלשה. פוקוס אוטומטי ננעל בפנים ובנושאים בצורה ברורה במצבי סטילס ווידאו. העלות הממוצעת של המכשיר היא 109,900 רובל.

Canon EOS R

יתרונות:

 • תמונות באיכות גבוהה;
 • ארגונומיה מעולה;
 • פוקוס אוטומטי מדויק;
 • עיבוד צבעים טוב;
 • מסך מגע סיבובי;
 • הגנה מפני לכלוך כשאין עדשה.

חסרונות:

 • מעבר לא נוח מצילום לסרטון על ידי לחיצה על שני כפתורים;
 • זמן מוכנות ארוך לאחר ההפעלה (בהשוואה לדגמי מראה).

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
גוף EOS Canon Rמצלמה ללא מראה עם יכולת להחליף אופטיקה, מצוידת במתקן RF. פרמטרים של חיישנים: CMOS, סך של 31.7 מגה פיקסל, כולל 30.0 יעיל, מסגרת מלאה עם פונקציית ניקוי. הגדרות מהירות התריס וצמצם הן אוטומטיות וידניות. המצלמה מצוידת בעינית אלקטרונית, מסך מגע סיבובי. סרטים מוקלטים בפורמטים MOV ו- MP4, עם קצב פריימים מרבי של 120 לשנייה. ניתן לשלוט על המצלמה ממחשב, סמארטפון, טאבלט.109,900 רובל

ערכת Fujifilm X T-3

מכשירי Fujifilm דומים למצלמות קולנוע ישנות במראה שלהם. זה הסגנון של החברה. עם זאת, כאן מסתיים הרטרו. למוצרי Fujifilm יש את התכונות והציוד המתקדמים ביותר. ערכת X T-3 הוצעה למכירה עם עדשת מלאי מצוינת ומתקן Fujifilm X המאפשר לך להחליף אופטיקה, אם כי עדשת הערכה מספקת איכות תמונה מעולה. ל- X T-3 חיישן APS-C חדש בגודל 23.5 x 15.6 מ"מ, חיישן X-Trans CMOS בגודל 26.1 מגה פיקסל. המכשיר מצויד במסך מגע מסתובב בגודל שלושה אינץ '.

מחיר ממוצע: 114,770 רובל.

ערכת Fujifilm X T-3

יתרונות:

 • דגם קומפקטי;
 • עיצוב רטרו;
 • איכות תמונה מעולה;
 • מבחר עצום של אופטיקה באיכות גבוהה של פוג'יפילם.

חסרונות:

 • אין מייצב אופטי;
 • מעבר לא נוח מתמונה לסרטון.

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
ערכת Fujifilm X-T3מצלמה ללא מראה עם יכולת לשנות אופטיקה. מצויד ב- Fujifilm X Mount, עם עדשה כלולה. חיישן X-Trans CMOS עם פונקציית ניקוי, גודל 23.5 x 15.6 מ"מ, רזולוציה מקסימלית 6240 x 4160. רגישות לאור 80 עד 3200 ISO. המכשיר מצויד במסך מגע מסתובב בגודל שלושה אינץ 'ובעינית אלקטרונית. פרמטרי חשיפה - 900 - 1/32000 שניות. הגדרות ידניות של מהירות תריס וצמצם אפשריות. מאפיינים נוספים: מחברי USB ו- HDMI, למיקרופון ואוזניות, WI-FI, Bluetooth114,770 רובל

ניקון D3400

שלוש השורות הראשונות בדירוג שלנו מיועדות למצלמות DSLR, וניקון D3400 פותח את שלוש הראשונות. מכשיר זה מתאים למתחילים יותר מאחרים מבחינת מחיר, איכות, פונקציונליות ונוחות שימוש. בניגוד לדגם הקודם של קו זה, כאן מסופק לבעלים חיבור עם הטלפון החכם שלו לפרסום תמונות אחר כך, באמצעות אפליקציית ה- Bluetooth של SnapBridge לניקון. פרט תמונה טוב מסופק על ידי מטריצת 24.2 מיליון פיקסלים. מצב המדריך שימושי מאוד עבור צלמים מתחילים. נכון, הוא מתאים לנוף או לדיוקן. בצילום דינמי, בזמן ההמתנה ל"עצת "המצלמה, תוכלו לפספס את המסגרת. מכשיר מצוין לצעדים הראשונים בצילום, במחיר ממוצע של 24,440 רובל.

ניקון D3400

יתרונות:

 • קלילות וארגונומיה;
 • שליטה פשוטה ואינטואיטיבית;
 • תמונות וסרטונים איכותיים;
 • מצב אימון.

חסרונות:

 • המסך אינו ניתן לסיבוב ואינו רגיש למגע.

ערכת D3400 של ניקוןמצלמה מסוג מראה, עם תושבת ניקון F, עם עדשה סטנדרטית כלולה. פרמטרים של מטריקס: CMOS, APS-C 23.5 x 15.6 מ"מ, ברזולוציה מקסימלית של 6000 x 4000, ללא ייצוב תמונה. המסך בגודל שלושה אינץ 'יכול לשמש כעינית, בנוסף למראה הרגילה. פרמטרי חשיפה: הגדרות אוטומטיות וידניות של מהירות תריס וצמצם, פונקציות של פיצוי חשיפה ומדידת חשיפה. פוקוס אוטומטי היברידי בעל 11 נקודות. אופציונלי: USB, HDMI, Bluetooth.23650 רובל

Canon EOS 800 D

במקום השני תפסה Canon EOS 800 D. על פי הקונים, זו הבחירה הטובה ביותר למתחילים, למרות הגדרות איזון הלבן הקטומות. המשתמשים העריכו את המיקוד האוטומטי של פיקסל כפול, איתו צילום סרטונים לא יכול לדאוג לחדות. תפריט המצב מאפשר לך לעבוד עם הנחיות, ועם מערכת חוויה, אתה יכול לבחור את מצב המשתמש המתקדם. הנוכחות של Wi-Fi, Bluetooth ו- NFC מספקת העברת תמונות לסמארטפון להמשך עיבוד או פרסום. מסך המגע הסיבובי נוח מאוד.הפוטנציאל הגלום במודל זה יאפשר למתחיל לצבור את הניסיון הדרוש ולהתחיל לעבוד באופן מקצועי מבלי לשנות את הכלי. מחירו הממוצע הוא 38,159 רובל.

Canon EOS 800 D

יתרונות:

 • איכות תמונה מעולה;
 • פוקוס אוטומטי מעולה;
 • פשוט ומובן לשליטה במתחילים;
 • מצב אימון.

חסרונות:

 • לא נמצא.

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
ערכת Canon EOS 800 Dמצלמה מסוג מראה עם תושבת Canon EF, עדשת זום של Canon Canon EF-S 18-55 מ"מ. פרמטרים של מטריקס: CMOS, APS-C 22.3 x 14.9 מ"מ. מסך מגע סיבובי בגודל שלושה אינץ '. פרמטרי חשיפה: 30 - 1 / 4000s. ישנן פונקציות לפיצוי חשיפה, מדידה וסגירת חשיפה. היברידי מתמקד ב 49 נקודות, כולל 45 קרוס. בנוסף: מחברי USB, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, מיקרופון ושלט רחוק.38100 רובל

Pentax K-70

אם אתה מתכוון לנסות את הצילום בתנאים קיצוניים, בדוק את Pentax K-70. ביתו מגן על הציוד באופן מהימן מפני השפעות חיצוניות. המוצר נחשב בצדק לכל מזג האוויר. הוא לא מפחד מסופות חול וגשמים. למי שהולך לצלם בגשם, אנו ממליצים על האופטיקה העמידה למים של פנטקס, סדרת WR. מכשירי DSLR לכל מזג האוויר הם יקרים מאוד, אך המחיר של Pentax K-70 יכול להיחשב נאות, כמובן, בקרב מכשירים מהסוג שלה. בין יתרונותיו האחרים נוכחות ייצוב מטריקס, מסך מסתובב בגודל שלושה אינץ ', מטריצת CMOS 24.2 מגה פיקסל, מיקרופון, USB, כניסות Wi-Fi, מידות קומפקטיות. המכשיר מקבל את ביקורות הלקוחות הטובות ביותר. מחיר ממוצע: 56988 רובל.

Pentax K-70

יתרונות:

 • תמונות באיכות גבוהה;
 • צְפִיפוּת;
 • עיצוב מסוגנן;
 • נוכחות של מייצב תמונה מטריציוני;
 • מסך סיבובי.

חסרונות:

 • עדשת ערכת DC 18-55mm DC WR RE, לא האופציה הטובה ביותר, אך מתאימה למתחילים.

דֶגֶםמפרטיםמחיר ממוצע
Pentax K-70מצלמת רפלקס עם תושבת Pentax KA, עדשת Dal 18-55mm, DC WR RE. פרמטרים של מטריקס: CMOS, APS-C, 24.24 מגה פיקסל, ברזולוציה מקסימלית של 6000 x 4000, יבול של 1.5, פונקציית ניקוי. ISO 100 - 3200. התמונה היא תזוזה של מטריצה, איזון הלבן הוא אוטומטי וידני. המסך הסיבובי בגודל שלושה אינץ 'יכול לשמש כעינית. העינית הסטנדרטית היא מראה. מהירות התריס והצמצם הם אוטומטיים וניתנים לכוונון ידני. ישנן פונקציות לפיצוי חשיפה, מדידה וסגירת חשיפה. פוקוס אוטומטי היברידי, 11 נקודות, כולל 9 צלב. ציוד נוסף: USB, HDMI, Wi-Fi, שקע מיקרופון ושלט רחוק. מאפיינים: דיור עמיד בפני אבק לכל מזג האוויר. יכולת לעבוד בטמפרטורות נמוכות.56988 רובל

קניית מצלמה אינה זולה. במבצע יש מגוון גדול של דגמים מיצרנים שונים, עם "פעמונים ושריקות" שונות, בעיצוב מסוגנן ופשוט, בינוני, יקר ויקר מאוד. לפני שאתם מוציאים כסף כלשהו, ​​החליטו על הרצונות שלכם, למדו את תיאורי הדגמים, הקשיבו לעצות ולהמלצות של צלמים מנוסים. המאפיינים של "הצעצוע" העתידי שלך, יכולותיו ומחירו תלויים בשאלה אם הצילום הופך להיות עסק עבורך או נשאר רק תחביב. הסקירה שלנו תעזור לך למצוא את המודל הנכון ולא לעשות טעויות בעת בחירתך.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *