‍♀ מאמני הסגלגל הטובים ביותר בשנת 2020

1

בין כל הציוד הלב וכלי הדם, היעיל והבטוח ביותר עבור המשתמשים הוא מאמן אליפטי, הוא גם אורביטק, אליפסואיד או אליפסה. שיעורים עליו גורמים לכל קבוצות השרירים לעבוד ולבטל את הצורך ללכת לחדר כושר. זה יעיל בשריפת עודפי שומן כמו הליכון... עם זאת, הכוחות המועברים למפרקים ולעמוד השדרה בעת פעילות גופנית על אליפסואיד נמוכים בהרבה מאשר על הליכון. מַסלוּל. הוא מתאים לאנשים בכל הגילאים, ללא קשר לרמת הכושר, במועדון הכושר ובבית. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מביא לידיעתכם את מיטב המאמנים האליפטיים בשנת 2020. סקירה על סמך ביקורות של לקוחות ומומחים.

מה זה אורביטרק

אחד מסוגי הציוד הלב וכלי הדם. תרגילים עליו דומים לסקי. הם מבוצעים בצורה חלקה, הגוף מוטה מעט, רוב השרירים עובדים.

האליפסואיד כולל:

 • מִסגֶרֶת;
 • גַלגַל תְנוּפָה;
 • דוושות;
 • לעמוד עם תצוגה;
 • ידיות קבועות על המתלה;
 • ידיות מטלטלות הקשורות לתנועת הדוושות.

תרגילים באליפסות אינם נחותים ביעילותם בהליכונים, הם מייבשים את הגוף בצורה מושלמת. היתרון שלהם הוא מתח מינימלי על מפרקי הברכיים והרצועות. ניתן להשתמש ב- Orbitrek לא רק לירידה במשקל, אלא גם להשגת תוצאות בספורט. כדי לא לעשות טעויות בבחירת אליפסה, אנו מציעים לך להכיר את הגורמים העיקריים המשפיעים על קבלת ההחלטה הנכונה.

קריטריוני בחירה נכונים

יעילות האימון ומשך חיי המכשיר תלויים באיזו מידה המאפיינים שלו תואמים את הצרכים, הנתונים הפיזיים וגם את היכולות הכלכליות של הקונה, מכיוון שמוצרים איכותיים אינם זולים.

בהתאם לחוזק, לתנאי ההפעלה, למספר הפונקציות השימושיות והעלויות השונות, אליפסואידים מחולקים ל:

 1. ביתי, מתקפל, קומפקטי, קל להזזה. הם נבדלים במרווח בטיחות קטן יחסית, ולכן אינם מתאימים להכשרה מקצועית. לא יקר. בגודל קטן. הם משתלבים בכל דירה ללא בעיות.
 2. מקצועי. יש להם פונקציונליות מתקדמת, משקל רציני, ממדים גדולים ועלות גבוהה. מותקן בחדרי כושר. חומר באיכות גבוהה משמש לייצורם. המכשירים חזקים ואמינים, המיועדים לשימוש אינטנסיבי. עבור כל ענף ספורט, השילוב בין כוח לאימונים אירוביים הוא חיוני. אליפסות פותרות בעיה זו בהצלחה.
 3. מקצועי למחצה. מבחינת חוזק ויכולות, הם לא נחותים הרבה יותר מהמודלים המקצועיים. לפי משקל ומידות, הם קרובים יותר לבית. המחירים לא קטנים, אבל משתלמים.

סוגי מאמנים אליפטיים

ישנם ארבעה סוגים של אליפסות על פי שיטת הטעינה:

 1. מֵכָנִי. המכשירים הפשוטים והתקציביים ביותר. הם יוצאים לדרך על ידי מאמץ רגלי הספורטאי.הם מובחנים ברמת רעש מוגברת, חוסר ריצה חלקה ויכולת התאמת מצב האימון. עבודה אוטונומית לחלוטין. אין צורך בחיבור חשמלי. אין פונקציות מדידה. גודלם הקטן של מכשירים אלה הופך אותם לנוחים מאוד להצבה בדירות קטנות. אחת האפשרויות הזולות ביותר - כונן חגורה, אינה משמשת כיום כמעט.
 2. מגנטי, עם מערכת בקרת כוח מכנית. העיצוב שלהם מאפשר לך להגדיל באופן ידני את רמת העומס על ידי קירוב המגנטים הקבועים לגלגל התנופה באמצעות מתג מכני. זה מגביר את ההתנגדות שלו למאמצי המשתמש. מערכת בקרה זו נקראת "נעל". בנוסף לאליפסואידים, הוא מצויד באופני כושר. המכשירים מצוידים במחשבים מובנים ומוצגים בקונסולה, מה שהופך אותם ליעילים יותר מדגמים מכניים. דורש חיבור חשמל.
 3. אלקטרומגנטית. הפופולריות של דגמים אלה נובעת מהתאמות חלקות ומדויקות יותר למצבי אימון, פונקציונליות מורחבת ותוכניות מובנות רבות. השינוי בעומסים במכשירים מסוג זה מתרחש עקב שינוי בעוצמת הזרם באלקטרומגנטים, בעוד שהמגנט עצמו נשאר נייח. מספר מצבי האימון - מ -16 עד 32. ישנן תוכניות תלויות דופק. יעילות התרגיל גבוהה, כמו גם עלות המכשיר.
 4. אווירומגנטי. סוג זה של מכשיר מצויד בגנרטור מובנה המייצר חשמל באמצעות סיבוב גלגל התנופה. אנרגיה זו מספיקה להפעלת המחשב המובנה והאלקטרומגנטים. לדגם האווירומגנטי מחיר גבוה.

מה לחפש

מיקום גלגל תנופה

ישנם אליפסואידים עם גלגל תנופה קדמי ואחורי. האפשרות הראשונה כוללת התקנת גלגל התנופה מול הדוושות, השנייה - ביניהן, מאחורי גבו של המשתמש. טיפוס נדיר יותר הוא אורביטרק עם גלגל תנופה מרכזי.

 1. דגמי הנעה אחורית הם קומפקטיים יותר ומיוצרים כמאמנים ביתיים. הדוושות במכשירים מסוג זה ממוקמות זו מזו זו מזו. זה לא נוח לאנשים נמוכים.
 2. אליפסואידים עם הנעה קדמית מספקים סביבת אימונים נוחה לספורטאים בכל הגדלים. בנוסף, אורך הצעד בדגמים כאלה עולה על זה של יחידות הנעה אחורית. זה יחסוך אנשים בעלי קומה גבוהה משלב הטחינה במהלך תקופת הלימוד.

אינרציית גלגל תנופה

מאפיין חשוב מאוד, תלוי במשקלו. גלגל התנופה המסיבי מספק נסיעה חלקה וחלקה. עבור משתמשים גבוהים ומסיביים, גלגל תנופה במשקל 20 ק"ג ומעלה תהיה האפשרות הטובה ביותר. זה יספק תהליך נוח יותר מדגמים עם גלגל תנופה של 8-10 ק"ג. גלגל תנופה כבד יאלץ את הספורטאי להתאמץ יותר לסובב אותו. כתוצאה מכך, יעילות האימון תהיה גבוהה.

באיזה אורך שלב לבחור

אורך המדרגה האופטימלי הוא 500 מ"מ. מכשירים בעלי מאפיין זה יתאימו לכולם, ללא קשר לגובה. אורביטרק עם פרמטר בין 300 ל -400 מ"מ מתאים יותר לאנשים בעלי קומה קטנה ובינונית. אדם גבוה, שמתאמן על אליפסואיד כזה, יסטה לצעד קטן וטחון. זה מאוד לא נוח ושולל את יעילות האימון.

על מה משפיע גורם ה- Q?

זה המרחק בין הדוושות. ככל שהוא קטן יותר, כך השיעורים יהיו נוחים יותר. באליפסואידים עם הנעה קדמית גורם ה- Q אינו עולה על 10 ס"מ. זהו המחוון האופטימלי. דגמי הנעה אחורית, כאשר המרחק הזה הוא לפחות 20 ס"מ, יהיו לא נוחים מאוד עבור בעלים נמוך, שיצטרך לעבוד ברגליים ברוחב הכתפיים לאורך כל תקופת האימון.

עומסים מרביים

כל מכונה מיועדת למשקל לובש מרבי ספציפי. הפעלת המכשיר לתקופה ממושכת בעומס מרבי תגרום לכשל מוקדם. למכשירים ביתיים מומלץ לבחור מכונית על פי משקלו של בן המשפחה הכבד ביותר + 20 ק"ג.אם למשתמש המסיבי ביותר משקל של 110 ק"ג, על האורביט להיות מסוגל לתמוך ב -130 ק"ג לפחות.

שינוי זווית הפלטפורמה והדוושות

כמה אליפסות מצוידות בפונקציית הטיית מסגרת המדמה טיפוס בעלייה. התכונה אינה מתאימה לכל אחד.

ספורטאים המעוניינים לעבד עמוק קבוצות שרירים מסוימות יבחרו באפשרות זו. מי שרוצה לרדת במשקל, לשפר את מצבו הגופני של גופו ולשמור עליו ברמה הנכונה, אין צורך בתפקוד זה. לאנשים עם מפרקים בעייתיים זה פשוט מזיק. המכשיר קל וזול יותר עבורם.

זווית הדוושה היא נדירה. פונקציה זו מאפשרת לכם להגביר את העומס על קבוצות שרירים מסוימות וגם אינה מתאימה לכולם.

יכולות תצוגה

התצוגה אינה פרט מיותר בציוד האליפסואיד. זו היכולת לשלוט במצבך הגופני ולהתאים את הפרמטרים של תהליך האימון. נוכחות של מחשב קולי עם תוכניות אימונים מובנות מאפשרת לך להגדיר את מסלול המסלול למצבים התורמים להשגת תוצאות מסוימות, ולעקוב אחריהם על הצג. דגמים מתקדמים, המצוידים במערכות וידאו ושמע, יכולת להתחבר לאינטרנט, לשדר ערוצי טלוויזיה, מוסיפים תחושת נוחות לשיעורים.

גורמים חשובים בבחירת מאמן ביתי

מכיוון שמדובר בהתקנה ביתית, יש לקחת בחשבון גורמים נוספים בעת הבחירה הנכונה.

מידות המכשיר

ישנן שתי דרכים להתמודד עם היעדר מקום:

 • אליפסואיד מכני פשוט וזול עם הנעה אחורית, מאפשר לך להשיג את התוצאה הרצויה ואינו תופס מקום רב בדירה;
 • הגרסה המתקפלת של דגם ההנעה הקדמית נמשכת למקום המיועד ולא תהווה מכשול בבית, והפונקציונליות המורחבת שלו תביא יתרונות נוספים לכל המשפחה.

חָשׁוּב! כדי לא לטעות בבחירה, עדיף לבדוק אפשרויות שונות באולם התצוגה. אם זה לא אפשרי, עליך לנסות לקבל מידע מלא על המוצר מהמוכרים, לברר כמה עולה דגם מתאים ולקרוא בעיון את תיאורו. מומלץ להקשיב לעצות ולהמלצות של חברים לגבי המקום בו תוכלו לקנות את האליפסואידים הטובים ביותר. שאלו את המאמנים בחדר הכושר כיצד לבחור את הדגם הנכון ומי היצרן הטוב ביותר.

איך לבחור לפי מחיר לפי מחיר

אליפסות נחשבות זולות, ומחירן לא עולה על 35,000 רובל. מרביתם הם מתקנים מגנטיים עם בקרת עומס ידנית ואליפסות אלקטרומגנטיות. מספר התוכניות הוא ממוצע. נוכחות של קונסולה עם תצוגה, תוכניות עם פונקציה של התאמת עוצמת מצב האימון בהתאם לקריאות של דופק הדופק רצוי מאוד.

איזו חברה של המוצר עדיף לקנות

המאמנים של מיטב היצרנים הם באיכות גבוהה, עמידות, ארגונומיה מעולה ומחירים שונים:

 1. פרוקסימה. מייצר ציוד ספורט באיכות גבוהה. היא תופסת את אחד התפקידים המובילים בייצור אליפסואידים. הוא משתמש בהצלחה בפיתוחים המתקדמים שלו, ומשפר ללא הרף את הארגונומיה, הפונקציונליות והעיצוב שלהם. העלות המינימלית של דגמים היא מ- 22,000 רובל.
 2. האסטינגס. שותף של Dyaco International Taiwan. השוק הרוסי מתפתח מאז 2010. המחירים נעים בין 22,500 ל -428,400 רובל.
 3. אמיטי. היא עוסקת בייצור ציוד אימון מקצועי וביתי, תוך שימוש במושגים של מהנדסים ורופאים רוסים. המטה בטאיפיי (טייוואן). עלות הדגמים היא בין 40,000 ל -120,000 רובל.
 4. כושר רוח. המותג שייך לתאגיד הבינלאומי Dyaco, שתופס תפקיד מוביל בייצור ציוד כזה באזור אסיה. המחירים נעים בין 45,000 ל- 333,000 רובל.
 5. NordicTrack. מוצרי ICON היו מבוקשים מתמיד מזה 30 שנה. טווח מחירים בין 50,000 ל -100,000 רובל.
 6. כושר חמצן. מותג גרמני, איכותי באופן מסורתי. הייצור נפרס בטייוואן, שבזכותו הדגמים של חברה זו נבדלים במחיר סביר מאוד. העלות המינימלית היא 13,500 רובל.
 7. מעבדות גוף של סוונסון. כל המכשירים מורכבים בטייוואן. המחירים נוחים, בין 25490 ל- 49,990 רובל.
 8. התאמה ברורה.מייצר דגמים פופולריים מאוד של ציוד לב וכלי דם. מוצרי החברה מוערכים בזכות יחס האיכות האיכותי שלהם. עלות הדגמים נעה בין 39,900 ל -69900 רובל.
 9. אופק. החברה טוענת כי היא יצרנית מוצרים ברמות מחירים שונות, אך כיום עלות הסחורה שלה נעה בין 89,490 ל- 125,490 רובל.
 10. Vision Fitness. החברה מתמחה בייצור מכשירים מקצועיים אמינים בעלי עמידות בפני בלאי גבוהה. מחיר המוצרים החל משנת 199890 רובל.

המאמנים האליפטיים הטובים ביותר בשנת 2020

לאחר היכרות עם תכונות האליפסואידים ויצרני היצרנים הטובים ביותר, אנו מציעים דירוג של מכשירים באיכות גבוהה, המבוסס על ביקורות של לקוחות ומאפייני מומחים.

שיא חמצן E

אליפסואיד מונע גלגלים זול וקומפקטי, המיועד למשקל מרבי של לא יותר מ -110 ק"ג. מערכת כוונון הכוח מגנטית. משקל גלגל תנופה 6 ק"ג. אורך המדרגה 300 מ"מ. אורך הדגם 110 ס"מ ומשקלו 28 ק"ג. זה עלול לחרוק במהלך הפעולה. במקרה זה, עליך לנקוט בשימון בהתאם להוראות. התצוגה מציגה את המרחק שעבר, הקלוריות שהוצאו עליו ואת המהירות הנוכחית. מכונת תרגילים ביתית לא רעה למשתמשים קצרים. מחיר ממוצע: 16890 רובל.

שיא חמצן E

יתרונות:

 • בגודל קטן;
 • קַל;
 • לא יקר;
 • אינו דורש אספקת חשמל;
 • מצויד בתצוגה ובדופק.

חסרונות:

 • אורך צעד קצר;
 • היעדר תכניות אימונים.

בדירוג שלנו, הוא מוקצה לשורה העשירית.

פיסול גוף BE - 1720

מאמן בית לא רע. קומפקטי וקל משקל. אורך המכשיר הוא 97 ס"מ, משקל 26 ק"ג. גלגל התנופה, שמשקלו 4 ק"ג, ממוקם מאחור. מיועד למשקל, לא יותר מ -100 ק"ג. המדרגה קצרה, 30 ס"מ. הדגם מתאים לבעלים קצרים וקלילים. אתה יכול להתאים אישית את אחד מ -18 מצבי האימון. ישנן שלוש תוכניות מובנות:

 • בזמן;
 • לפי מרחק;
 • כושר - הערכה.

התצוגה תציג את הזמן שחלף, קלוריות שרופות, מהירות. מחיר מכשיר ממוצע: 12,500 רובל. איזון מצוין של מחיר ואיכות.

פיסול גוף BE - 1720

יתרונות:

 • 18 תכניות הכשרה;
 • גודל ומשקל קטנים;
 • רעש חלש;
 • ריצה חלקה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • הגבלת משקל המשתמש;
 • אורך צעד קצר, 30 ס"מ.

המקום התשיעי בדירוג האליפסואידים הטובים ביותר בשנת 2020.

פחמן כושר E304

דגם ביתי עם התאמה אלקטרומגנטית של מצבי אימון, הנעה אחורית, עם גלגל תנופה קל (6 ק"ג). הצעד קצר, 31 ס"מ. המשקל המרבי של הספורטאי לא יעלה על 120 ק"ג. התצוגה מציגה מידע על התקדמות ותוצאות האימונים. ניתן להגדיר ולשנות את תנאי האימון באמצעות מספר רב של תוכניות. ניתן לשנות באופן אוטומטי את מצב הפעילות בהתאם לדופק. אורכו של המכשיר 132 ס"מ ומשקלו 31 ק"ג. זה עולה בממוצע 19,790 רובל.

פחמן כושר E304

יתרונות:

 • ממדים מקובלים;
 • קל;
 • חיישן דופק;
 • 24 תוכניות;
 • נוכחות של תוכניות מובנות;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • אורך צעד קצר.

היא תופסת את השורה השמינית בדירוג שלנו.

מאפיינים השוואתיים משלושת האליפסואידים שתוארו לעיל:

מאפיינים כללייםשיא חמצן Eפיסול גוף BE - 1720פחמן כושר E304
מערכת עומסיםמַגנֶטִימַגנֶטִיאלקטרו מגנטי
גַלגַל תְנוּפָהאחורי, משקל: 6 ק"גאחורי, משקל: 4 ק"גאחורי, משקל: 6 ק"ג
מספר רמות העומס88
משקל משתמש מרבי110 ק"ג100 ק"ג120 ק"ג
פונקציונליותמדידת דופק
אורך המדרגה30 ס"מ30 ס"מ31 ס"מ
חיישנים ומחוונים
הצגת קריאותמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחיתמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחיתמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מהירות סיבוב
הרכיב את חיישן הדופקעל ההגהעל ההגהעל ההגה
תוכניות
מספר תכניות הכשרה1824
תוכניות מובנותלֹאלפי זמן, לפי מרחק, ציון כושרלפי זמן, לפי מרחק, תוכנית דופק קבועה
מידע נוסף
מאפייני עיצובמנופי ידייםמחזיק ספרים, גלגלי הובלה / גלגלים, מנופי ידמפצים לא אחידים ברצפה, גלילי הובלה / גלגלים, מנופי ידיים
צג צבעונילֹאלֹאלֹא
מידות (LxWxH)110x49x151 ס"מ97x61x158 ס"מ132x66x166 ס"מ
מִשׁקָל28 ק"ג26 ק"ג31 עד
לכל החיים720 יום720 יום720 יום
תקופת אחריות365 יום365 יום365 יום
מחיר ממוצערובל 1689012,500 רובל19 790 רובל

מעבדות הגוף של סוונסון קומפורטליין ESM

הקונים אוהבים את החוסן והנסיעה החלקה. שמונה מצבי אימון משתנים באופן ידני, על ידי שינוי מיקום המגנטים הקבועים, יחסית לגלגל התנופה שנמצא מאחור. פקטור Q קטן יחסית, שווה 19 ס"מ. אורך המדרגה 42 ס"מ מאפשר למשתמשים בגובה נמוך ובינוני להרגיש בנוח. מיועד לעומס מרבי של 130 ק"ג. התצוגה מודיעה על מהירות, תדירות סיבובי גלגל תנופה, מרחק, קלוריות שהוצאו. חוסר אחידות הרצפה מפולס בעזרת ברגים מיוחדים. הסימולטור מצויד בגלילים מיוחדים לתנועה בחדר. הוא כבד, משקלו 38 ק"ג, באורך כולל של 120 ס"מ. מצויד במד דופק על הידית, זה נותן איתות כאשר העומס חורג. על פי ביקורות הלקוחות, הוא מאמן היטב את מערכת הלב, מוציא קילוגרמים עודפים. מחיר ממוצע: 27,900 רובל.

מעבדות הגוף של סוונסון קומפורטליין ESM

יתרונות

 • אורך צעד הגון, 42 ס"מ;
 • רעש חלש;
 • מבנה עמיד ואיכותי;
 • מתאים לאנשים בכל גובה;
 • נוכחות של מפצים לא אחידים ברצפה וגלילי תחבורה.

חסרונות:

 • כבד, 38 ק"ג;
 • מיקום גרוע של הדוושות ביחס למתלה, שבגללו חלק מהבעלים נוגעים בברך על תושבות הידיות הנעות.

זה לוקח מקום 7 בדירוג שלנו.

חמצן EX - 35

 

אורביטק איכותי לכושר ביתי, עם ויסות מצבים אלקטרומגנטי. גלגל התנופה ממוקם בחזית. אורך המדרגה 40 ס"מ. אידיאלי לאנשים בגובה קטן ובינוני. עומד במשקל מרבי של 150 ק"ג. עם אורך מסגרת של 162 ס"מ ומשקל בנייה של 55 ק"ג, המכשיר נראה מרשים ותופס מקום רב. זה מפוצה על ידי המסגרת המתקפלת שלה ונוכחותם של גלילי תחבורה המאפשרים את הוצאתה ממרכז החדר לכל מקום מבודד.

תשומת הלב! בחירת אליפסה לפי משקלך, הוסף לה 20 ק"ג. דוגמא. המכשיר מיועד למשקל מקסימלי של 150 ק"ג, מתאים למשתמשים שאינם כבדים מ -130 ק"ג.

המרחק של 10 ס"מ בין הדוושות מאפשר לך להרגיש בנוח במהלך האימון. טווח העומסים בין 10 ל 350 W מאפשר לספורטאים מתקדמים וגם לספורטאים מתחילים להתאמן עליו. יש קבוצה של 19 תכניות אימונים, לא סופרות את התוכניות המובנות:

 • מבער שומן (שומן גוף);
 • הגדרת זמן;
 • הגדרת מרחק;
 • אימונים במאמץ מתמיד;
 • תוכנית משתמשים;
 • כושר - הערכה.

הלקוחות מרוצים מהפונקציונליות של מודל זה ומהתוצאות שהושגו באמצעותו.

חמצן EX - 35

יתרונות:

 • ריצה חלקה;
 • תצוגה ברורה;
 • אורך המדרגה 40 ס"מ;
 • מסגרת מתקפלת;
 • 4 תוכניות תלויות דופק;
 • מפצים לא אחידים ברצפה;
 • נוכחות של גלילים להעברת המכשיר בחדר;

חסרונות:

 • הפלסטיק לא מצויד היטב;
 • מיקום לא נוח של ידיות עם מד דופק;
 • הוראות מעורפלות;
 • מציג באופן שגוי את מספר הקלוריות שנשרף.

מקום שישי בדירוג.

פרוקסימה לטינה השנייה

מאמן מגנטי להנעה אחורית ביתית עם גלגל תנופה אינרציאלי כבד במשקל 20 ק"ג לנסיעה חלקה מאוד. אורך הצעד 45 ס"מ מספק חוויה נוחה לאנשים בגובה ממוצע וגבוה יותר. המשקל המקסימלי המשוער של הבעלים אינו עולה על 135 ק"ג. מצויד בשש עשרה תוכניות מובנות, ארבע תלויות דופק, אחת מוגדרת על ידי המשתמש. יש לשים לב במיוחד לתוכניות לזמן ולמרחק, דופק קבוע ומאמץ מתמיד, כושר - הערכות. המידות ממוצעות, אורך המוצר 146 ס"מ, רוחב 76 ס"מ. המשקל גדול 56 ק"ג. ההרכבה איכותית ועמידה. מסגרת חזקה עם גלילי הובלה. חוסר אחידות ברצפה מפולס על ידי חיבורי הרחבה הקיימים. התצוגה אינפורמטיבית וברורה, אך עמומה. קשה לראות מידע באור השמש. מחיר ממוצע: 444,990 רובל.זה לא יקר בהתחשב ביתרונות הרבים של מוצר זה.

פרוקסימה לטינה השנייה

יתרונות:

 • מסוגנן, אמין, אידיאלי לבית;
 • תמורה מצוינת לכסף, איכות ופונקציונליות;
 • מעמיס היטב על השרירים;
 • פלט מידע שימושי לתצוגה;
 • חיישן דופק על הידית;
 • 5 תוכניות מובנות;
 • מסגרת יציבה, יציבות מעולה.

חסרונות:

 • תצוגה לא בהירה מספיק.

היא מוקצית לשורה החמישית בדירוג שלנו.

מאפיינים השוואתיים של הסימולטורים שתפסו 5-7 מקומות בדירוג:

מאפיינים כללייםמעבדות הגוף של סוונסון קומפורטליין ESMחמצן EX - 35פרוקסימה לטינה השנייה
מערכת עומסיםמַגנֶטִיאלקטרומגנטיתאלקטרומגנטית
גַלגַל תְנוּפָהמֵאָחוֹרמלפנים, משקל: 10 ק"גמאחור, משקל 20 ק"ג
מספר רמות העומס83216
משקל משתמש מרבי130150 ק"ג135 ק"ג
פונקציונליותמדידת דופקמדידת דופק
אורך המדרגה424045
חיישנים ומחוונים
הצגת קריאותמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מהירות סיבובמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מהירות סיבובמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מהירות סיבוב
הרכיב את חיישן הדופקעל ההגהעל ההגהעל ההגה
תוכניות
מספר תכניות הכשרה1916
תוכניות מובנותלֹאשומן בגוף, מתוזמן, מרחק, מותאם אישית, דופק קבוע, מאמץ מתמיד, ציון כושרזמן, מרחק, מנהג, דופק קבוע, מאמץ מתמיד, ציון כושר
תוכניות תלויות דופק44
תוכניות מותאמות אישית11
מידע נוסף
קישוריותדופק אלחוטי
מאפייני עיצובמפצים לא אחידים ברצפה, גלילי הובלה / גלגלים, מנופי ידייםמפצים לא אחידים ברצפה, מחזיק כוסות, גלילי הובלה / גלגלים, מנופי ידייםמפצים לאי אחידות רצפה, מחזיק ספרים, מחזיק זכוכית, מפתחות כידון, גלילי הובלה / גלגלים, מנופי ידיים
צג צבעונילֹאלֹא
מידות (LxWxH)120x56x153 ס"מ169x64x165 ס"מ146x78x168 ס"מ
מִשׁקָל38 ק"ג55 ק"ג56 ק"ג
לכל החיים720 יום720 יום720 יום
תקופת אחריות365 יום365 יום365 יום
מחיר ממוצע27,900 רובלרובל 48,290 רובלרובל 444990

רוח SE205

אליפסואיד ביתי עם הנעה קדמית. 24 מצבי אימון נקבעים על ידי אלקטרומגנטים. משקל הספורטאי המרבי המותר הוא 120 ק"ג. אורך המדרגה 41 ס"מ. פלטפורמה עם זווית נטייה משתנה עד 2%. תצוגת הצבעים הברורה מציגה מטרים שעברו, נצרך אנרגיה בקלוריות, מהירות הנוכחית ומהירות גלגל התנופה. במחשב הלוח יש 4 תוכניות משתמש מובנות התלויי דופק ו -4 תוכניות משתמש המאפשרות להגדיר את פרמטרי האימון על פי שיקול דעתכם, לפקח ולהעריך את התוצאות שהושגו. המכשיר מצויד במפצים לא אחידים ברצפה, גלילים. משקל ניכר, 47 ק"ג. אורכו של המכשיר הוא 135 ס"מ. המידות מאפשרות למקם את הסימולטור בצורה נוחה למדי בדירה סטנדרטית. זה עולה בממוצע 38,990 רובל.

רוח SE205

יתרונות:

 • דוושות רחבות;
 • גורם Q אופטימלי, 10 ס"מ;
 • תצוגה ברורה בצבע;
 • מחיר סביר;
 • ריצה חלקה ושקטה.

חסרונות:

 • אורך הצעד אינו מספיק נוח לאנשים גבוהים.

רוח SE205 נמצאת במקום הרביעי בדירוג שלנו.

מסלול נורדי E 12.2

אליפסה עם הנעה קדמית עם גלגל תנופה של 10 ק"ג, עומס מרבי עד 150 ק"ג. התאמה מגנטית. אורכו 186 ס"מ, רוחב 66 ס"מ ומשקלו 96 ק"ג. 25 מצבים ו -30 תוכניות לשיעורים. הדגם מעניין בכך שהוא יכול לשנות את אורך הצעד בטווח שבין 46 ל -51 ס"מ. האימון בו נוח למשתמשים בכל גובה ומשקל (בטווח של 130 ק"ג). התצוגה תיידע אתכם לגבי המרחק שעבר, הקלוריות הנצרכות, המהירות ומהירות גלגל התנופה. זווית ההטיה המשתנה של הפלטפורמה מאפשרת לך לעבד עמוק את שרירי הרגליים. חיישן הלב מחובר לידית. אפשר להשתמש ברצועת חזה אלחוטית. הקונסולה מצוידת במעמד לספרים, משקפיים. המאוורר מספק את הנוחות בתהליך האימון. חיבורי הרחבה ניתנים לקומות לא אחידות.גלילי תחבורה זמינים. המחיר הממוצע של המכשיר הוא 76,500 רובל.

מסלול נורדי E 12.2

יתרונות:

 • מרחק קטן בין הדוושות;
 • אורך צעד מתכוונן;
 • 30 תכניות אימונים;
 • חיישן דופק;
 • נוכחות של מאוורר, מעמד לטבלט וכוס מים.

חסרונות:

 • מידות גדולות;
 • משקל גדול (יותר מ 100 ק"ג בחבילה);
 • מחיר גבוה.

מקום שלישי בדירוג.

טבלה השוואתית של מאפייני 3-4 סימולטורי מושבים:

מאפיינים כללייםרוח SE205מסלול נורדי E 12.2
מערכת עומסיםאלקטרו מגנטימַגנֶטִי
גַלגַל תְנוּפָהמלפניםאחורי, משקל: 10 ק"ג
מספר רמות העומס2424
משקל משתמש מרבי120 ק"ג150 ק"ג
פונקציונליותמדידת דופק, אות עומס יתר, שינוי זווית הטיה בפלטפורמהמדידת דופק, שינוי זווית הנטייה של הפלטפורמות, שינוי אורך הצעד
זווית הטיה לפלטפורמהעלה ל 2%יש
אורך המדרגה41 ס"מ46 - 51 ס"מ
חיישנים ומחוונים
הצגת קריאותמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מהירות סיבובמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מהירות סיבוב
הרכיב את חיישן הדופקעל ההגהעל החזה, על ההגה
תוכניות
מספר תכניות הכשרה2330
תוכניות מובנותשומן בגוף, מתוזמן, מרחק, מותאם אישית, דופק קבוע, מאמץ מתמיד, ציון כושרלֹא
תוכניות תלויות דופק4לֹא
תוכניות מותאמות אישית4לֹא
מידע נוסף
קישוריותדופק אלחוטיחיישן דופק אלחוטי
מאפייני עיצובמפצים לא אחידים ברצפה, מחזיק ספרים, גלגלי הובלה / גלגלים, מנופי ידייםמפצים לאי אחידות רצפה, מחזיק ספרים, מחזיק זכוכית, מפתחות כידון, גלילי הובלה / גלגלים, מנופי ידיים
צג צבעונילֹא
מידות (LxWxH)135x50x160 ס"מ186x66x153 ס"מ
מִשׁקָל47 ק"ג96 ק"ג
לכל החיים720 יום720 יום
תקופת אחריות365 יום365 יום
מחיר ממוצע38,990 רובלרובל 76500

Hasttings Q700

מסלול הנעה קדמית עם גלגל תנופה של 12 ק"ג וכוונון אלקטרומגנטי של כוחות הסיבוב של גלגל התנופה. יש לו אורך מדרגות אופטימלי השווה ל -51 ס"מ. המרחק בין הדוושות נוח, כמו בכל הדגמים עם גלגל תנופה קדמי, לא יותר מ -10 ס"מ. המשקל המרבי המותר הוא 120 ק"ג. אתה יכול לבחור כל אפשרות לאימון מבין 24 תוכניות האימון הזמינות, כולל ארבע המשנות באופן אוטומטי את הגדרות הפעילות שלך בהתבסס על הדופק שלך. קיום תוכניות מותאמות אישית יהפוך את השיעורים למהנים יותר ויעזור לך לעקוב אחר ההתקדמות שלך. המכשיר מצויד במד דופק ונותן אות בעת חריגה מהעומס. המחיר הממוצע הוא 46,990 רובל. לדברי הקונים, זו אופציה נהדרת עבור הכסף.

Hasttings Q700

יתרונות:

 • אורך צעד אופטימלי לאנשים בגבהים שונים;
 • מרחק קטן בין הדוושות;
 • תוכניות רבות ושונות;
 • למעשה "שורף" שומן;
 • עיצוב יפה.

חסרונות:

 • לא נמצא.

מדורג שני.

Ammity Dream DE 20

הטוב ביותר בדירוג שלנו, מאמן אליפטי בעל הנעה קדמית, המשקל המרבי לא יעלה על 150 ק"ג. אורך המגרש 54 ס"מ, מתאים למשתמשים בגבהים שונים וקומה. ויסות עומס אלקטרומגנטי בטווח שבין 10 ל 350 וואט. מחשב הלוח מאפשר לבחור את מצב האימון הרצוי מבין 40 תוכניות. תוכנית ה- Cool Down המובנית עוזרת לך להרפות את השרירים בהדרגה למנוחה לאחר אימוני כוח.

שומן בגוף מראה מספרים מסוימים במספרים המציינים את כמות השומן העודף. בגיל 25 אתה לא צריך לדאוג. אם התצוגה מציגה את המספר 40, עליכם לא רק לעסוק באימונים אינטנסיביים, אלא גם לוותר על אוכלים עתירי קלוריות. כדי לשפר את הנוחות, היוצרים סיפקו למוצר שלהם את היכולת לחבר חיישן דופק, מחשב.

האורביטרק מצויד במפצים לא אחידים ברצפה, גלגלי תובלה. נמכר במחיר ממוצע של 69,000 רובל.

Ammity Dream DE 20

יתרונות:

 • תכניות אימונים רבות;
 • אורך המדרגה 51 ס"מ;
 • תוכניות מובנות שימושיות;
 • ריצה חלקה;
 • בנייה חזקה.

חסרונות:

 • מידות מוצקות;
 • משקל כבד;
 • המחיר אינו משתלם לכולם.

השוואת טבלה של מאפייני מובילי הדירוג:

מאפיינים כללייםHasttings Q700Ammity Dream DE 20
מערכת עומסיםאלקטרו מגנטיאלקטרו מגנטי
גַלגַל תְנוּפָהמלפנים, משקל: 12 ק"גמלפנים, משקל: 10 ק"ג
מספר רמות העומס1624
משקל משתמש מרבי120 ק"ג150 ק"ג
פונקציונליותמדידת דופק, אות עומס יתרמדידת דופק, אות עומס יתר
אורך המדרגה51 ס"מ54 ס"מ
חיישנים ומחוונים
הצגת קריאותמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מהירות סיבובמרחק נסיעה, צריכת קלוריות, מהירות נוכחית, מהירות סיבוב
הרכיב את חיישן הדופקעל ההגהעל ההגה
תוכניות
מספר תכניות הכשרה2440
תוכניות מובנותשומן בגוף, מתוזמן, מרחק, מותאם אישית, דופק קבוע, מאמץ מתמיד, ציון כושרהתקררות, התחלה מהירה, ציון שומן בגוף, מתוזמן, מרחק, מותאם אישית, דופק קבוע, מאמץ מתמיד, ציון כושר
תוכניות תלויות דופק45
תוכניות מותאמות אישית416
מידע נוסף
קישוריותחיישן אירובי אלחוטי, מחשב
מאפייני עיצובמפצה רצפה לא אחיד, מחזיק ספרים, גלגלי הובלה / גלגלים, מנופי ידייםמפצים רצפה לא אחידים, מחזיק ספרים, מחזיק זכוכית, גלילי הובלה / גלגלים, מנופי ידיים
צג צבעונילֹאלֹא
מידות (LxWxH)183x66x178 ס"מ
מִשׁקָל85 ק"ג
לכל החיים720 יום720 יום
תקופת אחריות365 יום365 יום
מחיר ממוצע46,990 רובל69,000 רובל

נוף וירטואלי

עם התפתחות מוצר כה ייחודי כנוף וירטואלי, תוכלו לארגן לעצמכם אימונים באלפים, בערבות אמריקאיות או בטייגה הסיבירית. הוא משתמש בטכנולוגיית וידאו אינטראקטיבית. מאמן Ready Passport חייב להיות מחובר לציוד נתב Passport ולטלוויזיה. התמונה תתחיל להתקדם ולהשתנה מהרגע שתתחיל להתאמן. ניתן להוסיף את סט הסרטונים (בתשלום). אז אתה יכול לעשות הרפתקה אמיתית מתוך אימון רגיל.

עם שימוש באליפסואיד, הספורט הפך זמין למי שבעבר יכול היה לחלום עליו רק בגלל זקנה או מצבים בריאותיים. קח צעד לעבר אורח חיים בריא, גוף יפה וחזק. קנו מאמן אליפטי והתחילו לעבוד על עצמכם. דירוג האליפסואידים הטובים ביותר שלנו בשנת 2020 יעזור לכם בכך.

תגובה 1

 1. עבדתי עם מאמן בחדר הכושר במשך 4 שנים. גופי נוטה לשומן ומתנפח במהירות. 50% מהאימונים, אם לא יותר, היו אירובי. יש כיום מגוון רחב של ציוד לב וכלי דם, אך המאמן האמין רק בהליכון. נמאס לי מהמסלול ורוצה לקנות מאמן אליפטי לבית... מה אתה מייעץ?

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *