מיטב האלקטרוקרדיוגרפיה (א.ק.ג.) לשנת 2020

0

עם התפתחות טכנולוגיית המידע, דגימות רבות של טכנולוגיה רפואית הפכו נפוצות בחיי היומיום שלנו כמו מקררים, שואבי אבק וטלוויזיות. מספר המכשירים המאפשרים לאזרחים מן השורה לפקח על בריאותם הולך וגדל. עד לאחרונה ניתן היה למצוא מדחום וטונומטר בבית. כיום, ארסנל זה הוחזר במדי חום דיגיטלי וגלוקומטרים, טונומטרים אלקטרוניים, ריכוזי חמצן ומערפילים. אלקטרוקרדיוגרפיה ביתית הופכת פופולארית יותר ויותר. באמצעותו תוכלו לפקח על מצב לבכם מבלי לצאת מהבית, להסיר ולשלוח את הקרדיוגרמה לרופא בדואר אלקטרוני או להדפיס ולתפוס אותה לפגישה הבאה שלכם עם קרדיולוג. צוות המערכת של האתר "best-iw.designuspro.com" מציע לכם סקירה של מיטב האלקטרוקרדיוגרפים (א.ק.ג) לשנת 2020 ", שהורכבו על פי חוות דעת הקונים והמומחים.

לשם מה נועד אלקטרוקרדיוגרף?

האיבר החשוב ביותר בגופנו הוא הלב, שהוא משאבה מורכבת השומרת על לחץ במערכת הדם. כשל במשאבה בכל לולאה סגורה פירושו אזעקה שניתן לנקות אותה על ידי עצירה והפעלה מחדש או החלפת המשאבה. דום לב פירושו אוטומטית מותו של אדם. החלפת "משאבה" זו או אלמנטים שלה קשורה גם לסכנת חיים. אך אבחון ומניעה בזמן יעזרו להאריך את חיי העבודה שלו, ומכאן חייו של המטופל. על ידי בחינת הפעילות החשמלית של "משאבה" זו, ניתן לקבל מידע מפורט מספיק על מצבה הפיזי, כלומר. לזהות תקלות מבלי לעצור ולפתוח אותן. האלקטרוקרדיוגרף מיועד לפעולה זו.

קצת היסטוריה

מעניין! הקרדיוגרמה הראשונה תועדה על ידי הפיזיולוג האנגלי אוגוסטין וולר בשנת 1887. הכלב שלו הפך למטופל, שמגיני זכויות בעלי חיים תפסו נגדו נשק. כדי למנוע שערורייה, מדען הטבע העמיד את הניסוי הבא על עצמו.

המכשיר לא היה מושלם ביותר, הקרדיוגרמה הייתה איומה. אבל זה היה הצעד הראשון.

הפיזיולוג ההולנדי וילם איינת'ובן התעניין בעבודתו של וולר. בשנת 1903, הוא הצליח לפתח מנגנון מיתרים, שהיה אז רגיש-על, שהמרכיב העיקרי שלו היה חוט קוורץ דק שדרכו זורם זרם מאלקטרודות קבועות על גוף האדם. הצל מרעידות המיתר תועד על נייר צילום.

המדען פיתח שיטה של ​​שלוש א.ק.ג. רגילים, הצבת אלקטרודות בזוגות לרגל שמאל מרגל ימין וזרוע שמאל, הנקראת משולש איינתובן.

רופאים עדיין משתמשים בתיאור הגלים השונים שנרשמו בקרדיוגרמה כתוצאה מהתהליך. ולבסוף, הוא ראה את הדמיון לקרדיוגרמות שנלקחו מחולים עם מחלות לב זהות, ובסופו של דבר הפך את טכניקת הא.ק.ג לכלי אבחוני.

על פתק! עבודתו של איינתובן בתחום זכתה לשבחים רבים מצד הקהילה הבינלאומית. בשנת 1924 הוענק לאינטהובן פרס נובל לפיזיולוגיה.

איך התפתחות קרדיוגרפיה

המכשיר הסדרתי הראשון

מיוצר בשנת 1911 על ידי המכשיר המדעי של קיימברידג '. גודלו לא היה נחות ממחרטה, ותמיסת מלח שנשפכה לשלוש אמבטיות מילאה את תפקיד האלקטרודות. גרף הלב תועד על ידי מקליט אופטי הקרנה על נייר צילום שנע במהירות מסוימת.

מוֹדֶרנִיזָצִיָה

בשנת 1942 הצליחו גולדנברג ווילסון לשפר משמעותית את ביצועי מנגנון איינתובן. המכשיר הפך קומפקטי ומדויק יותר. הוא צויד בשלושה מובילים נוספים, חד-מוטיים ומחוזקים. הם עובדים גם במכשירים מודרניים.
עשור לאחר מכן עבר הקרדיוגרף שינויים גדולים:

 1. מגבר אות צינור נוסף.
 2. מקליט התמונות האופטי הוחלף על ידי מכשיר קומפקטי עם עט דיו ונייר גליל.
 3. הופיעו אלקטרודות תקורה.

המכשיר הצטמצם משמעותית, אך עדיין היה כבד, מכיוון שהוא שקל לפחות 10 ק"ג.

א.ק.ג נייד

בשנת 1959, המהנדס האמריקאי נ 'הולדר מצליח ליצור את המנגנון הנייד הראשון שמתאים למארז קטן. המכשיר שקל 2 ק"ג בלבד.

עם הופעתם של מוליכים למחצה, סוף סוף ניתן לייצר מכשירים ניידים באמת, שמשקלם אינו כבד יותר מנפח ספרים ממוצע, ואמינים מספיק בכדי לקחת נסיעות ארוכות. במסעותיו של Tour Heerdahl נבדק הערוץ החד EK1T-03M.

מקליטי אירובי מודרניים

כיום, מכשירי לב הם יותר קומפקטיים ורב-ערוציים, ומצוידים בתוכנית ניתוח קרדיוגרמה אוטומטית, הם יכולים להחליף נתונים עם מחשב ולהדפיס קרדיוגרמות במדפסת תרמית קומפקטית.

בנוסף למכשירים ניידים, מכשירי אבחון לבישים פותחו והשתמשו בהם בהצלחה:

 1. מדבקות חד פעמיות מיוחדות להצבה על החזה באזור הלב.
 2. צמידים עם חיישנים המנתחים פעימות לב.

CardioCwark

מכשיר עם שני חיישנים אינו שונה בהרבה ממארז לטלפון נייד. מאפשר לך לצלם, לנתח אוטומטית ולשלוח את הקרדיוגרמה המפוענחת לרופא המטפל באמצעות אייפון בכל עת. לשם כך עליכם להוריד ולהתקין אפליקציה מיוחדת בסמארטפון שלכם, לשים את המכשיר על הגאדג'ט, לשים את האצבעות על החיישנים ולשבת בלי לזוז זמן מה. המכשיר יבצע את עבודתו, יפענח אוטומטית את התוצאות, ישמור אותן בזיכרון המובנה וישלח אותן למשרד האישי של הרופא המטפל. המשתמש רק צריך לחכות להודעת SMS עם המלצות מקרדיולוג.

כיסא אירובי

חדש העונה. להדמיה עצמית של קרדיוגרמה, המטופל זקוק:

 • לשבת על כיסא מיוחד;
 • הפעל את הטלפון;
 • לחץ על מקש ההתחלה של המכשיר, הזן נתונים אישיים;
 • לתפוס את הידיות - אלקטרודות ולהקפיא למשך דקה.

התוצאות נשלחות אוטומטית לרופא המטפל. אין צורך לקבוע פגישה עם קרדיולוג, לעמוד בתור בקבלה ולהיות מוסחת מטיול במרפאה.

כיצד לבחור אלקטרוקרדיוגרף לבית

המשימה קשה, גם אם הקונה הוא קרדיולוג. ראשית, בואו להכיר את המכשיר הזה טוב יותר.

הרכב ציוד EKG

מקליט הלב כולל את האלמנטים הבאים:

 1. בלוק כניסה. מורכב מאלקטרודות (ארבע - לגפיים, מאחד לשש בהתאם למספר הערוצים, לחזה), כבלים מחברים, מתג עופרת.
 2. מגבר אות. מכשיר המספק את היכולת לנתח את ההקלטה.
 3. מתג לידים במכשירים רב-ערוציים.
 4. מקליט המתעד אותות חשמליים מוגברים על נייר.

קריטריונים לבחירת אלקטרוקרדיוגרף

כדי לבחור נכון, עליכם לדעת מהם קרדיוגרפים ולהחליט מראש על סוג המכשיר.המכשירים יכולים להיות ניידים ונייחים, יחידים ורב-ערוציים, עם או בלי תצוגה. דגמים אלחוטיים מודרניים מעבירים נתונים למחשב באמצעות Bluetooth.

בחירת ערוץ

אחד המאפיינים החשובים ביותר המעידים על ביצועי המכשיר. הקרדיוגרמה מראה את מצבם של כל חלקי הלב: אטריה וחדרים, מסתמים, שריר הלב, אבי העורקים. כל קרדיוגרף עוקב אחר 12 ערוצים. אך אם מכשיר בעל ערוץ אחד מקליט אותות מכל מחלקה בתורו, אז מכשיר בן שלושה ערוצים יתעד אותות משלושה ערוצים בכל פעם ב"מעבר "אחד. בהתאם לכך, מכשיר בעל שישה ערוצים יצטרך לבצע שתי "ריצות" כדי להקליט סט שלם של אותות. מכשיר שתים עשרה הערוצים יוכל לבצע את כל העבודה במעבר אחד בו זמנית, כלומר מהיר פי שניים משש ערוצים.

מקליט לב ערוץ יחיד

מכשירים בעלות נמוכה משמשים לרוב כציוד אבחון לבית. לעתים קרובות הם חמושים באמבולנסים. פשוט, נייד, קומפקטי וקל משקל, קל לתפעול ויכול להיות מופעל באמצעות חשמל וסוללות. היתרונות כוללים עלות נמוכה. עם זאת, ערכת התכונות מוגבלת.

א.ק.ג לשלושה ערוצים

מכשיר להפקת 3 ערוצים של תוצאת ניטור פעילות הלב, עם התחלה אוטומטית או ידנית של מכשיר ההדפסה (מדפסת תרמית). יש פונקציה של הזנת הנתונים האישיים של המטופל (שם משפחה וראשי תיבות, גיל, דופק וכו '). דגמים מסוימים מצוידים בפונקציית העברת נתונים למחשב. א.ק.ג תלת ערוצי קובע אוטומטית את האינדיקטורים העיקריים לפעילות לב ללא השתתפות הצוות הרפואי.

שישה ושנים עשר דגמי ערוצים

מכשירים מקצועיים למוסדות רפואיים ציבוריים ופרטיים. יש להם ביצועים מוגברים, קיבולת זיכרון גדולה וסוללות חזקות שמאפשרות לך לקחת יותר מ -150 קרדיוגרמות ברצף, להעביר אותן למחשב. בעזרתם תוכלו לקבל תמונה מדויקת יותר של פעילות הלב, המלווה באזעקות קול בנוכחות חריגות מהנורמה.

קרדיוגרף מחשב

לאחרונה, זה היה ביקוש גבוה בקרב המשתמשים. זהו מכשיר דיגיטלי מודרני בן 12 ערוצים למחקר אקספרס. פותח על בסיס מערכת ההפעלה של Windows. הגודל והמשקל אינם עולים על סמארטפון קונבנציונאלי. סוללות מאפשרות פעולה רציפה למשך 10 שעות.

זמינות תצוגה

כל הדברים השווים, יש להעדיף מכשירים עם תצוגה בעת בחירת א.ק.ג ביתי. ההפעלה של מודלים כאלה נוחה יותר. ניתן לצפות בתצוגה מקדימה של הקרדיוגרמה על גבי LCD ולהדפיס אותה במידת הצורך. זה מאפשר לך להוזיל את עלות רכישת הנייר התרמי, אך גם מעלה את עלות המכשיר.

על מה עוד צריך לשים לב

 1. בחר בין אפשרויות ניידות ונייחות. לבית עדיף לבחור מכשיר נייד. חוסך מקום ועובר בקלות לכל חדר. עבור מוסדות רפואיים, מודלים נייחים עדיפים יותר. הם פרודוקטיביים יותר, מצוידים במספר משמעותי של פונקציות שימושיות המאפשרות לבחון מספר רב של חולים בפרק זמן קצר ולקבל את הניתוח המדויק ביותר של המצב.
 2. סוג המקלדת. הסרט יימשך זמן רב יותר מאשר הלחצן המסורתי. בנוסף, הוא פחות מלוכלך וקל יותר לנקות אותו.
 3. דגמים עם אפשרויות נוספות תמיד טובים יותר מאשר דגמים מיוחדים במיוחד. נוכחותן של פונקציות שונות מאפשרת לך לקבוע את משך מתחם ה- QRS, השיניים והמרווחים, לקבוע באופן אוטומטי סטיות וליקויים וליידע את המטופל.
 4. נוכחות של יציאת USB או פונקציית העברת נתונים למחשב באמצעות Bluetooth מרחיבה משמעותית את יכולות המשתמש: ארכיב וצפייה בתוכנות לב, רישום וניתוח יעילות הטיפול.

יצרני ה- ECG המובילים

רפואה

יצרן מאיטליה. בשוק מאז 1950. דגמים פופולריים של שלושה, שישה ושנים עשר ערוצים של מותג זה מבוקשים מאוד בקרב משתמשים ביותר מ -50 מדינות ברחבי העולם.המכשירים אמינים ורב-תכליתיים, המגלמים את כל הפתרונות הטכניים האחרונים, ומותאמים בקלות לצרכיו האישיים של הלקוח.

שילר

חברה שוויצרית. יצרנית בעלת שם עולמי, מובילה במכירות ציוד רפואי בשוק המקומי. מגוון הדגמים כולל מוצרים לכל טעם, החל מקרדיוגרפיה רגילה וכלה במכשיר מקצועי רב-תכליתי לאבחון, הכולל את ההישגים האחרונים בתחום הטכנולוגיה הממוחשבת והרפואית. שילר הוא ציוד מהשורה הראשונה במחיר גבוה מאוד.

פוקודה דנשי

יצרן מיפן. בשוק למעלה מחצי מאה. משרדים ברחבי העולם. המקום השלישי הוא מכירת הסירים בשוק הרוסי. הסחורה מיוצרת במפעלים שלנו ובאתרים בסין.

רשום רפואי

יצרן הונגרי. בשוק מאז 1989. הפופולריות של דגמי החברה נובעת מהאיכות האירופית והמחירים הסבירים. ההרכב כולל שלושה, שישה ושנים עשר ערוצים. הטכניקה פשוטה ואמינה, עם איכות הקלטה גבוהה, יכולת לעבוד עם מחשב.

Esaote

אִיטַלִיָה. הכיוון העיקרי הוא ציוד רפואי אולטרסאונד וטומוגרפיות לתהודה מגנטית. היא תופסת תפקיד מוביל בסגמנט האחרון. דגמי א.ק.ג ניידים של Esaote מבוקשים מאוד בקרב הרוסים.

ניחון קוהדן

התאגיד היפני מייצר ציוד עם יכולות שונות, החל ממחשבי א.ק.ג פשוטים עם פונקציות בסיסיות וכלה במודלים רב-ערוציים עם ניתוח אוטומטי של התוצאות, כולל ציוד מיוחד לוטרינרים.

Ge marquette hellige

גֶרמָנִיָה. שילוב הרמוני של איכות גרמנית וטכנולוגיית ג'נרל אלקטריק. מייצר מכשירים רב ערוציים לבדיקת מטופלים בזמן מנוחה גופנית. לדברי הקונים, מוצרי Ge Marquette Hellige הם דוגמה מצוינת ליחס מחיר-ביצועים אידיאלי.

אדן

מוצר סיני. בשוק במשך 10 שנים. איכות ההרכבה, דיוק האינדיקטורים, הפונקציונליות אינם נחותים מדגימות אירופאיות, בעוד שהם נמכרים במחיר סביר.

ביונה

יצרן ציוד רפואי מדרום קוריאה. איכות גבוהה, פונקציונליות נרחבת, מחירים נוחים.

חתוך

עוד יצרנית דרום קוריאנית. בשוק מאז שנת 2000. התמחות - ציוד לקרדיולוגיה. המוצרים עומדים בתקנים בינלאומיים ונמכרים במחיר סביר.

אלטוניקה

יצרן רוסי. בשוק מאז 1987. פעילות החברה החלה בייצור מערכות אזעקה אלקטרוניות ותקשורת רדיו. כיום זהו היצרן המקומי והמפתח הגדול ביותר של ציוד אלקטרוני וציוד רפואי. דגמים זולים פופולריים של החברה מבוקשים בקרב רופאים מקומיים. המוצרים מאושרים על פי התקן הבינלאומי ISO 9001: 2000.

זו לא הרשימה המקיפה ביותר של יצרני האק"ג הטובים ביותר. המשתמש מחליט איזו חברת קרדיוגרפיה עדיף לקנות. כדי לא לעשות טעויות בבחירה, כדאי להקשיב לעצות ולהמלצות של משתמשים מנוסים, ללמוד את תיאור המכשיר, את הוראות השימוש ובעיקר, לגלות כמה זה עולה.

איפה קונים א.ק.ג.

כמעט בכל עיר, בהחלט יש חנות מתמחה בה תוכלו לרכוש ציוד רפואי לשימוש ביתי. שקעים כאלה נקראים כמעט תמיד "Medtekhnika" או "Medprostor". עדיף לקנות כאן ציוד רפואי משוכלל, מכיוון שאפשר לקוות שהמיזם לא יסתיים ברכישת חזיר בתוך תקע. ניתן לבדוק את המוצר, לבדוק, לשאול שאלות למוכר - יועץ. אם מסיבה כלשהי נשללת מהקונה הזדמנות כזו, הוא נותר לבחור ולהזמין באינטרנט מכשיר מתאים בחנות המקוונת.

דירוג אלקטרוקרדיוגרפים איכותיים לבית

על מנת להקל על המשתמש העתידי לנווט במגוון המכשירים, נחלק את הסקירה לשני חלקים ונתחיל בדגמי ערוץ יחיד.

אלקטרוקרדיוגרפיה חד ערוצית

5. א.ק.ג - 1101B

מוצר של חברת שנזן Carewell Electronics הסינית.קרדיוגרף חד ערוצי עם מסך LCD מונוכרום. תוצאות המחקר מודפסות על נייר תרמי במהירות של 5,10,25 ו- 50 מ"מ לשנייה. המכשיר פועל במצב ידני ואוטומטי, רושם את הדופק של המטופל בטווח שבין 20 ל -215 פעימות לדקה. מסננים מיוחדים ממזערים את ההשפעה על קרדיוגרמת ה- AC ושומרים על האינסולין לעוות את הסחף. המכשיר, בגודל 288x204x60 מ"מ ומשקלו 2.7 ק"ג, הוא קומפקטי מספיק לשימוש בבית. מחיר ממוצע: 27,800 רובל.

א.ק.ג - 1101B

יתרונות:

 • שש מהירויות של נייר תרמי לציון;
 • 12 מטלות;
 • יכולת לעבוד מהרשת והסוללה;
 • מידה קומפקטית;
 • המכשיר רוסיפי.

חסרונות:

 • חיבור למחשב הוא אופציה, בתשלום נוסף.

4. אדן SE-1

היצרנית הסינית מציעה קרדיוגרף חד ערוצי עם 12 הפניות סטנדרטיות, תצוגת LCD מונוכרום ברזולוציה של 192x64 פיקסלים. המכשיר מוגן מפני פריקת דפיברילטור, וזה חשוב במיוחד עבור צוותי אמבולנס. דופק מתעד קריאות בטווח שבין 30 ל -300 פעימות לדקה. איכות ה- ECG מובטחת על ידי מסנני AC. המדפסת התרמית המובנית מספקת נייר בגודל 50x30 מ"מ ב -25 ו -50 מילימטרים לשנייה. העלות הממוצעת של המכשיר תהיה 24,000 רובל.

עדן SE-1

יתרונות:

 • 12 מטלות;
 • מצבי הפעלה - 4 אוטומטיים + ידניים;
 • קו הבסיס מנוטר באופן אוטומטי;
 • מדפסת תרמית מובנית;
 • תצוגת LCD אינפורמטיבית.

חסרונות:

 • תפוקה נמוכה.

3. EKZT-01-R-D

מפיק צג NPP של מפיק (רוסטוב און דון) הציג חידוש - קרדיוגרף מיניאטורי שמתעד במקביל 12 לידים. הפרעות קצב ואקסטריסטולות שהתגלו במהלך ההפעלה נרשמות אוטומטית, כאשר התוצאות מוצגות על צג ה- LCD ומודפסות באמצעות מוביל אחד, שניים ושלושה. מהירות הזנת נייר - 5.10, 25 ו -50 מ"מ לשנייה. המכשיר פועל מהחשמל ומהסוללה המובנית. העלות הממוצעת של הערכה היא 29,900 רובל.

EKZT-01-R-D

יתרונות:

 • מידה קומפקטית;
 • 12 לידים סטנדרטיים + 2 נוספים;
 • תצוגה אינפורמטיבית;
 • מראה חזק.

חסרונות:

 • אין אפשרות לעבוד עם מחשב;
 • אין פונקציית ניתוח א.ק.ג.

2. שאלת EK1T 1 / 3-07

מוצרים מתוצרת רוסית מוצגים בסקירה על ידי דגם EK1T 1 / 3-07. המכשיר הקומפקטי והנייד בעל ערוץ יחיד שימושי במיוחד בבתי חולים במהלך מחזורי המחלקה, במשרדי הקרדיולוגיה והמטפלים ובאמבולנסים. הסט ממוקם בתיק רך ונוח עם ספק כוח משולב מהחשמל ומהסוללה המובנית. ניתן להעביר את נתוני תוצאות הבדיקה למחשב באמצעות כבל USB, לאחר ששמר בעבר את הקובץ בפורמט PDF.

Cardiograms מודפסים על המדפסת המובנית ומוצגים על גבי LCD. יש פונקציה של אינדיקציה קולית של פעילות לב, ורמת האות ניתנת לכוונון. תפקוד התקשורת עם השולח, הנדרש מאוד בחטיבת האמבולנס, ניתן. התצוגה מציגה מידע על רמת טעינת הסוללה, העדר מגע של האלקטרודה עם גופו של המטופל, והיעדר נייר להדפסה. המחיר הממוצע של המוצר הוא 30,750 רובל.

Axion EK1T 1 / 3-07

יתרונות:

 • קוֹמפָּקטִי;
 • 12 מטלות;
 • עבודה מהרשת והסוללה;
 • טעינת סוללה עבור 100 קרדיוגרמים;
 • תצוגה אינפורמטיבית.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

1. Dixion ECG-1001

המקום הראשון וביקורות המשתמש הטובות ביותר מגיעות ל- ECG-1001 אלקטרוקרדיוגרף של ערוץ יחיד של חברת Dixion הרוסית. המכשיר הדיגיטלי המודרני, קל וקומפקטי, קל לתפעול באמצעות מקלדת ממברנה. תוצאות האבחון ומידע נוסף מוצגות על גבי LCD. מדפסת תרמית מובנית מסופקת להדפסה, לגלילי נייר בגודל 50 מ"מ x 30 מ ', עם מהירויות הזנה של 25 ו -50 מ"מ לשנייה. הסוללה המובנית מספקת את הניידות הדרושה של המכשיר. המחיר הממוצע של הדגם הוא 63,430 רובל.

דיקסון ECG-1001

יתרונות:

 • מידה קומפקטית;
 • קל;
 • מקלדת ממברנה;
 • תצוגה אינפורמטיבית;
 • העברת תוצאות למחשב אישי;
 • יעבד במקביל 12 לידים.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

א.ק.ג רב ערוצי

5. אדן SE-1201

מכשיר בן 12 ערוצים מתוצרת סינית עם צג LCD צבעוני, בגודל 17.5 ס"מ (7 אינץ ') באלכסון, המציג קרדיוגרמות בשניים עשר לידים. תוכנה מיוחדת מפענחת אוטומטית את תוצאות המחקר. להעברת נתונים למחשב, ניתן כרטיס זיכרון נשלף, יציאת USB, דרך רשת מקומית באמצעות Wi-Fi. ההנהלה קובעת את בחירת המין והגיל של המטופל. זיכרון מובנה מספיק לאחסון 200 א.ק.ג.

המכשיר מצויד במדפסת תרמית מובנית, אשר להפעלה יש שש מהירויות הזנה בטווח שבין 5 ל -50 מ"מ / שנייה. הנייר נארז באריזות של 144 גיליונות, בגודל 210x140 מ"מ. איכות ה- ECG נתמכת על ידי שישה פילטרים שונים. המכשיר מופעל באמצעות חשמל ורשת סוללת ליתיום-יון מובנית. העלות הממוצעת של מוצר היא 73,000 רובל.

עדן SE-1201

יתרונות:

 • מידה קומפקטית;
 • תצוגת צבע גדולה;
 • מדפסת רחבה;
 • זיכרון מובנה;
 • לעבוד עם מחשב אישי.

חסרונות:

 • לא מזוהה.

4.EK12T אלטון -06

המספר הבא בביקורת הוא קרדיוגרף בן 12 ערוצים של היצרנית הרוסית המובילה של ציוד אלקטרוני - חברת אלטוניקה. דגם EK12T "אלטון - 06" הוא דור חדש של ציוד רפואי דיגיטלי המשלב טכנולוגיות חדשניות עם עיצוב מסוגנן, ארגונומיה מחושבת, אמינות בתפעול ומשאב עבודה משמעותי.

מקלדת נוחה ונוכחות מחווני אור הופכים את תהליך הבקרה לפשוט וברור בכל המצבים. מצב האלקטרודות, נוכחות הנייר, רמת הסוללה ונוכחות אספקת החשמל מנוטרים ומוצגים על גבי ה- LCD. העלות הממוצעת היא 83,000 רובל.

EK12T אלטון -06

יתרונות:

 • מדידות אוטומטיות וחישוב פרמטרים קרדיוגרפיים;
 • היכולת לשנות את המשרעת וזמן המדידה;
 • בחירת פורמט הדפסה;
 • כמות גדולה של זיכרון מובנה;
 • העברת נתונים למחשב.

חסרונות:

 • אין מספיק סוללה.

3. ECG 200L קרדיולין

אלקטרוקרדיוגרפיה בת 12 ערוצים של היצרן האיטלקי. זו גרסה מעודכנת של ה- ECG 100L. זה שונה מהמודל הוותיק יותר בקו עם כמה שיפורים:

 • גדלים מוגדלים;
 • הכפלת קיבולת הערוץ;
 • הגדלת גודל התצוגה ל 7 אינץ '.

דגם ה- ECG 200L משלב פתרונות טכניים חדשניים, ניידות וקומפקטיות. המכשיר מצויד בעוזר מובנה שיעזור תמיד למשתמש להתמודד עם מצב לא מוכר, להעריך את נכונות הפעולות. תוצאות המחקר נשמרות בזיכרון המובנה של המכשיר ומודפסות על ידי המדפסת המובנית. תוכנית מיוחדת מנתחת את תוצאות המדידה. המחיר הממוצע של מוצר הוא 123,000 רובל.

א.ק.ג 200L קרדיולין

יתרונות:

 • רב שימושי;
 • ארגונומי;
 • עם מסך מגע צבעוני;
 • מדפסת תרמית מובנית.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

2. שילר Cardiovit AT-102

קרדיוגרף תוצרת שוויץ 12 ערוצים עם תצוגת צבע גדולה (120x90 מ"מ). המכשיר מייצר דוחות א.ק.ג, עם אחסון אוטומטי של עד 40 חלקים, מזהה את הדופק, ויכול לתפקד כספירומטר. נוחות וקלות הפעלה מושגות באמצעות לוח מקשים אלפאנומרי בגודל מלא ולחצנים ייעודיים. הסוללה המובנית מספקת 4 שעות של פעולה אוטונומית. במהלך תקופה זו, ניתן לבצע כשלוש מאות תדפיסי א.ק.ג. או מאה מדידות ספירומטריות.

מחקרים מאומתים במנוחה תחת לחץ. אפשר לבחור פרוטוקול למדידות במהלך פעילות גופנית על ארגומטר אופניים או הליכון, או לגבש חדש. מכשיר ההדפסה מצויד בראש תרמי ברזולוציה גבוהה: 8 נקודות משרעת על ידי 40 באיזולין. המכשיר יכול להעביר נתונים למחשב ומתקשר עם מדפסת חיצונית להדפסת תוצאות על נייר A4 רגיל.תצוגה אינפורמטיבית תציג את השעה והתאריך הנוכחיים, מקור החשמל, רמת טעינת הסוללה. העלות הממוצעת של המכשיר היא 206,154 רובל

שילר קרדיוביט AT-102

יתרונות:

 • התאמת רגישות במצב ידני ואוטומטי;
 • סינון דיגיטלי של רעש סינוסי מהחשמל;
 • נוכחות של הדמיה של 12 לידים;
 • אינדיקציה לנתונים נוספים בתצוגה.

חסרונות:

 • המחיר לא מתאים לכל אחד.

1. פוקודה FX-8222

מכשיר חדשני בן 6 ערוצים לחקר אלקטרוקרדיוגרפיה של יצרן ציוד רפואי יפני ידוע. שילוב של פונקציונליות גבוהה עם קלות שימוש וקומפקטיות. מצויד בתצוגת LCD ברורה ובהירה, פעולה פשוטה ואינטואיטיבית.

הקרדיוגרמה המוגמרת מנותחת על ידי תוכנית מיוחדת. כתוצאה מכך, המשתמש מקבל מידע על מצב מערכת הלב וכלי הדם שלו והמלצות למניעת סטיות. להעברת נתונים למחשב, ישנם מחברים לחיבור ההתקן לרשת מקומית, כרטיס SD ויציאת USB. המחיר הממוצע הוא 235,960 רובל.

פוקודה FX-8222

יתרונות:

 • פונקציית המדידה מחדש "אחורה";
 • ניתוח א.ק.ג (אופציונלי);
 • תצוגת צבע;
 • ציון המצב הנוכחי של המכשיר, תאריך, שעה;
 • פונקצית קריאת כרטיסים וברקודים;
 • חילופי נתונים עם מחשב אישי.

חסרונות:

 • מחיר גבוה מאוד.

הלב האנושי, בזמן המוקצב לו, נושא בכל העומס שנופל לגופנו: מאמץ פיזי, תנאי עבודה מזיקים, עודף משקל, תשוקה מוגזמת לאלכוהול וטבק. כאשר, כבר שחוק למדי, זה מתחיל להיכשל, איכות החיים יורדת משמעותית. עדיף למנוע תוצאה כזו.

לשם כך, יש מכשיר כזה כמו אלקטרוקרדיוגרף, שיכול לקבוע את מצב הלב בתוך מספר דקות, להוציא כמה המלצות למשתמש, ולהכריח אותו להתייעץ עם קרדיולוג בזמן. עורכי האתר מקווים כי הסקירה שלנו תענה על מרבית השאלות העולות בקניית אלקטרוקרדיוגרפיה לבית ותעזור שלא לטעות בבחירת הדגם הנכון.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *