מצלמות הפעולה הטובות ביותר של Xiaomi לשנת 2020

0

כולם רוצים לתפוס רגעים בלתי נשכחים מחייהם ולשתף אותם עם חברים. בעידן שלנו של אינטרנט מהיר וחדירה בכל מקום לרשתות חברתיות, זה הפך לחלק בלתי נפרד מהתקשורת החברתית, ממנה אינך יכול לברוח. אתה יכול לצלם עם מצלמה או טלפון. עם זאת, ישנם מצבים בהם הפונקציונליות שלהם אינה מספקת. תנאי מזג אוויר קיצוניים, מהירויות גבוהות או רעד, טבילה מתחת למים, אינם מאפשרים אפילו למכשירים וגאדג'טים עמידים למים עם ייצוב תמונה לספק תמונה איכותית. בנוסף, כשעושים ספורט אתגרי אתה זקוק לידיים חופשיות, כך שפשוט אין שום דרך להחזיק מקל סלפי או טלפון, והתמונה תמיד תטלטל ותיטשטש במהלך צילום כזה.

זה לקבל תמונות בתנאים כאלה שהומצא סוג נפרד של מצלמות.

עצם שמה של מצלמת האקשן מרמז על השימוש בה לכל סוג של בילוי פעיל.

המכשיר הוא מצלמת וידאו מיניאטורית עם עדשה רחבת זווית ומערכת ייצוב אופטית המונעת טלטול בזמן הצילום, מה שמאפשר לתמונה להישאר צלולה ולהבחנה בקלות גם עם רטט משמעותי.

מאפיין מובהק של כל מכשיר ממעמד זה הוא גודלו הקומפקטי ומשקלו הנמוך (בממוצע כ- 100 גרם, לא כולל מחזיקים, ארגזים וציוד אחר).

בשל תנאי ההפעלה, היצרנים מנסים להפוך את התיק לחזק ככל האפשר ומוגן מפני השפעות אגרסיביות במהלך הפעולה. בדרך כלל מצלמות פעולה כוללות מעמד הגנה של IP 67 לפחות, כלומר הן מאפשרות להקליט קטעי וידאו ולצלם בתנאי גשם מאובקים וכבדים או בתנאי לחות גבוהים. הכפתורים בהם מוסתרים מתחת למארז הגומי ומונעים כניסת לחות למגעים בלחיצה, והמחברים לחיבור לטלוויזיה ולהטענה מכוסים לרוב ברפידות גומי.

העדשות של מצלמות הפעולה הדיגיטליות הן זווית רחבה וזווית רחבה במיוחד, מה שמספק כיסוי גדול של התמונה בעת הצילום, אך מעוות מעט את הפרספקטיבה, במיוחד בעת צילום חפצים מרחוק.

המיקוד קבוע. הסירוב להשתמש במנגנונים לשינוי אורך המוקד מוכתב על ידי הרצון לפשט ולהקל על העיצוב עד כמה שאפשר, בנוסף, היעדרם של חלקים נעים מגדיל את אמינות חיי השירות של המצלמה. כדי לפצות על חוסר המיקוד המשתנה, העדשות מיוצרות עם עומק שדה גדול.

עומק שדה גדול פירושו בפועל שהתמונה המתקבלת עם עדשה כזו תהיה חדה גם בעת צילום נושאים קרובים וגם בעת צילום אובייקטים שנמצאים במרחק. התמונה מתגלה שטוחה למדי, ללא טשטוש, המוכרת לחובבי הצילום האמנותי, אך הפרטים מכתיבים את תנאי עצמם.

פשטות ואמינות מרבית עומדים בראש - אין צורך להתאים את המיקוד ולפחד לטעות, הדליקו את המצלמה - היא התחילה מיד להקליט, בעוד שכל האובייקטים במסגרת יצטלמו באותה חדות.

איך בוחרים מצלמת פעולה?

בכל רכישה, עליכם להתוות לעצמכם את האזור בו תשתמשו בגאדג'ט, ולענות על השאלות למה בדיוק אתם קונים את הגאדג'ט. אם אתה משתמש במצלמה לצילום במהירות גבוהה, נניח בעת רכיבה על אופניים או אופנוע, שים לב לאיכות המייצב האופטי ולמספר המסגרות בשנייה.

אם הציוד מתוכנן לדיווחי צילום, כאשר העדשה מופנית מדי פעם למפעיל, דגמים עם שני תצוגות מושלמים, אחד מהם ממוקם בחזית המכשיר.

מצלמות אקטיביות שונות משמעותית במחיר. בהתאם לרזולוציה ולמאפיינים, המחיר יכול להתחיל מ -1,500 רובל. למודל תקציבי ולהגיע ל-15,000-16,000 רובל למכשירים מתקדמים של מותגים ידועים.

איזה אביזרים נוספים אתה צריך?

מצלמות פעולה טובות מכיוון שיש להן היקף כמעט בלתי מוגבל. היצרנים מייצרים עבורם עשרות ומאות מכשירים שנועדו להקל על המשתמשים.

מחזיקים ותושבות

מיועד לקיבוע מצלמת הווידיאו על מגוון משטחים: שמשה לרכב, קסדת אופנוע או צניחה חופשית, כידון אופניים, תיק גב, מסיכת צלילה. שחרר את הידיים שלך בעת הירי. זה כולל גם מצופים, אחיזות, מקלות סלפי או חצובות.

קופסאות וכיסויים

נועד להגן על המקרה שלך מפני שריטות או אבק. ישנן קופסאות אטומות מיוחדות המיועדות לצילום מתחת למים.

מטענים וסוללות נוספות

סוללות אינן מיותרות אף פעם אם אתה מתרחק מהציוויליזציה. חסר זריקות טובות בגלל שהסוללה נגמרת - מה יכול להיות פוגעני יותר? סוללה נוספת כלולה לרוב במצלמות וידיאו, בדקו זאת בעת הרכישה. עם זאת, עדיין מומלץ להחזיק יותר מסוללה רזרבית אחת, במיוחד אם אתה מצלם במהלך העונה הקרה כאשר הקיבולת מופחתת בגלל טמפרטורות קרות.

המטענים הסטנדרטיים אינם מתקנים את הסוללות בצורה מאובטחת במיוחד. אם המטען עומד על השולחן, בדרך כלל לא נוצרות בעיות. אבל אם אתה טוען סוללות מבנק חשמל בתנועה, הם יכולים ליפול בקלות מהחריצים. כדי למנוע את זה קורה, ניתן להשיג מטענים עם כיסויים נפתחים המתקנים את הסוללות בצורה מאובטחת ומונעים את נפילתן.

מסנני עדשות ומשקפי מגן

הגן על זכוכית עדשת המניות מפני התזות ושריטות. ישנם פילטרים ומשקפיים מיוחדים עם הגנת UV, כמו גם מסנני קיטוב. השימוש במסננים כאלה מתאים כאשר מצלמים באור שמש בוהק או ליד מים עם הרבה בוהק.

אנא בדוק את קוטר העדשה לפני הקנייה, זה עשוי להיות שונה מדגם לדגם.

שלטים

מאפשר לך להתחיל או להפסיק לצלם מרחוק מהמצלמה.

מיקרופונים

במצלמות פעולה יש מכשירים מובנים להקלטת סאונד, אך לעיתים, למשל, בעת הקלטת דוחות, יכולותיהם אינן מספיקות לצליל באיכות גבוהה. חיבור מיקרופון חיצוני יאפשר לך להקליט דיבור או צלילים בצורה ברורה וקריאה.

כרטיסי זיכרון

כמובן שלעבודה אתה צריך מקום בו תשמור את המסגרות שנתפסו. פורמט הכרטיסים הנפוץ ביותר כיום הוא microSD. גודל המפה תלוי בצרכים שלך ובקצב הצילום. שוב, מומלץ שלא יהיה אחד, אלא לפחות כמה קלפים, כדי שבזמן הנכון לא תתמודד עם חוסר מקום פנוי. תוכלו כמובן למיין את החומר ולמחוק חומרים מיותרים, אך עליכם להודות שכשצופים על גבי מסך סטנדרטי קטן זה לא מאוד נוח, ומה אם כל המסגרות נראות לכם בעלות ערך? הרבה יותר קל להחליף את הכרטיס לכדי כרטיס חדש ולהמשיך לעבוד.

סטדיקם

מערכת ייצוב בעת צילום בתנועה. מפצה על טלטול מקליט הווידיאו בעת העברתו.

זרקורים ומנורות

בארגזים סטנדרטיים מסופקים תושבות לציוד חיצוני. הזרקור מותקן למעלה ומאפשר לך לשפר את איכות התמונה בעת צילום בתנאי תאורה חלשים.

זרקורים עמיד למים זמינים גם כן.

ארונות וכיסויים בארון בגדים

הוא נכלל בתצורה הבסיסית של מרבית הדגמים, אך עם עלייה במספר האביזרים, נפחו אולי לא יספיק. בנוסף, מארזים סטנדרטיים אינם יכולים להתפאר בכך שהם אטומים או חסינים בפני זעזועים. אם אתה זקוק להגנה ולהידוק מוגברים, למשל ברפטינג על הנהר, או בנסיעה במים, הפיתרון הטוב ביותר יהיה לרכוש מקרה כזה.

יצרני מצלמות פעולה

החלוצה בענף הייתה GoPro, שהציגה לראשונה מכשיר עם פונקציונליות זו לשוק. הדגמים הראשונים עשו תחושה אמיתית. שאר היצרנים, שראו הצלחה מסחרית כה פרועה, מיהרו לכלול מצלמות אקשן בקו המוצרים שלהם. יש בשוק יותר מ -20 חברות המייצרות מכשירים לצילום בתנאים קיצוניים מתאגידים וממותגי תקציב לא ידועים.

אחד מהם הוא שיאומי. זו חברה שצומחת במהירות שנוסדה בשנת 2010 בסין. בפרק זמן קצר הם עברו מ"טלפון סיני אחר "למותג מפורסם בעולם, שמדורג במקום ה -4 מבחינת מכירות בעולם.

לתאגיד מרכז ייצור ומחקר משלו, והוא מייצר מספר רב של מוצרי אלקטרוניקה לצרכן, כולל מצלמות פעולה. במאמר נתמקד בפירוט בדגמי Xiaomi.

עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של מצלמות הפעולה הטובות ביותר של Xiaomi לשנת 2020

הביקורת כוללת:

ערכת מצלמת YI Discovery Actionרובל 5 490
YI 360 VR CAMERAרובל 19,990 רובל
מהדורת נסיעות מצלמת פעולה של YI7,990 רובל
Xiaomi XiaoMo AI מצלמה CG0103,490 רובל
מצלמת פעולה YI 4Kרובל 12,990

מצלמות הפעולה הטובות ביותר של Xiaomi לשנת 2020

לכל הסדרה של מצלמות הפעולה של Xiaomi יש שם משלה YI, אל תתבלבלו מזה, היצרן הוא עדיין Xiaomi.

ערכת מצלמת YI Discovery Action

את השורה החמישית בתרשימים תופסת מצלמה המאפשרת לך לצלם ברזולוציית UHD 4K ברזולוציה גבוהה, כלומר 3840 × 2160. עם זאת, יש לציין כי איכות התמונה האופטימלית עדיין מתקבלת ברזולוציית HD מלאה מלאה, 1920 × 1080 ברזולוציה של 60 פריימים לשנייה.

תמונת מצב וצילום זמן נתמכים.

זווית צפייה של 150 מעלות תאפשר לכם לקבל תמונה אינפורמטיבית גדולה, אך זכרו כי התמונה יכולה להיות מעוותת בקצוות בשל המאפיינים הפיזיים של העדשה.

טכנולוגיית מטריקס: CMOS, Mpix ברזולוציה.

שים לב שאין מייצב תמונות. הדגם נחשב למודל תקציבי, והיצרן מנסה לפיכך להפוך את מחירו לאטרקטיבי יותר עבור מי שמוגבל בקרנות או קונה את המכשיר הראשון לבדיקה.

כרטיסי MicroSD משמשים להקלטה. הנפח המרבי המומלץ על ידי היצרן הוא 64 מגהבייט; אתה משתמש בכרטיסים גדולים יותר על אחריותך בלבד.

כבל מיקרו USB משמש לתקשורת עם מכשירים היקפיים ולהטענה. כמו כן מותקן דגם Wi-Fi, לחיבור אלחוטי.

יש מסך מגע בגודל 2 "בגב המכשיר.

קיבולת סוללה 900 מיליאמפר / שעה, כולל מטען וסוללה רזרבית.

תוספת נחמדה הייתה הנוכחות במכלול תיבת האקווה.

ערכת מצלמת YI Discovery Action

יתרונות:

 • הקלטת וידאו 4K;
 • תיבת אקווה כלולה;
 • נוכחות של מצב צילום;
 • מיקום נפרד של חריצי כרטיס הזיכרון והסוללה.

חסרונות:

 • היעדר ייצוב אופטי;
 • אין חוט חצובה.

YI 360 VR CAMERA

במקום הרביעי נמצאת מצלמת פעולה המאפשרת לצלם פנורמות כדוריות. שתי עדשות בחלק האחורי ובקדמת הגוף אחראיות ליצירת התמונה, כל אחת עם זווית צפייה של 220 °.
הדבקה של שתי תמונות ממצלמות מתרחשת באופן תכנותי בתוך המכשיר.

תומך ברזולוציית 4K.

לדגם מייצב אופטי לצילומי כף יד קלים.

בקצה העליון של הגוף יש תצוגת OLED ברזולוציה של 96x96 פיקס, שמציגה מידע בסיסי על מצב המכשיר, מצב ההפעלה, מצב הסוללה.

קיבולת סוללה - 1400 מיליאמפר / שעה, הערכה כוללת כבל, מטען וסוללה רזרבית.

YI 360 VR CAMERA

יתרונות:

 • מטריקס ברזולוציה של 12 מגה פיקסל;
 • תצוגת OLED נראית בבירור גם באור שמש בהיר;
 • סוללה בעלת קיבולת גבוהה;
 • מייצב תמונה.

חסרונות:

 • אין חוט חצובה.

מהדורת נסיעות מצלמת פעולה של YI

בשורה השלישית של הדירוג תופסת מודל תקציבי עם השם המסביר Edition Edition.

מינימליסטי וקל משקל, בו זמנית מכיל את המילוי המאפשר לקבל מסגרות באיכות גבוהה ותמונות מפורטות לחלוטין. כדי לפשט את העיצוב ככל האפשר, החליטו המהנדסים לנטוש את המסך, ורמזו כי כל העבודה והצפייה בצילומים יתקיימו באמצעות היישום המותקן בסמארטפון.

יש רק שלושה כפתורים בגוף: החלפת מצב הצילום בצד הקדמי, הפעלת הקלטה בחלק העליון והפעלת המודול האלחוטי בצד ימין.

המכשיר תומך בצילום ב- FullHD במהירות של עד 60 fps. ו -120 פריימים / שניים. ברזולוציה של 1280 × 720. ניתן גם לצלם פשוט על ידי לחיצה על כפתור בלוח הקדמי. זה דו-מיקום. כאשר אתה לוחץ על המחצית העליונה, המכשיר עובר למצב צילום, כאשר אתה לוחץ על החצי התחתון, בהתאמה, למצב וידאו.

משקל המכשיר הוא 72 גרם. בשם הפחתת המשקל והגברת האמינות, היצרן גם נטש את המייצב האופטי, אולם מטריצה ​​ותוכנה איכותיים מאפשרים לנטרל שגיאות קלות של לחיצת יד בעת השימוש בגאדג'ט.

בקצה התחתון יש שקע הברגה. זה מאפשר לך להרכיב את המצלמה על חדרגל או חצובה מבלי לרכוש קופסאות ומתאמים נוספים.

קיבולת סוללה 1010 מיליאמפר / שעה, כולל מטען וכבל טעינה. יש לרכוש את הסוללה הנוספת בנפרד.

תוספת נחמדה היא חדרגל רגיל. המשתמשים העריכו מאוד את האמינות והביצוע של האביזר.

מהדורת נסיעות מצלמת פעולה של YI

יתרונות:

 • מהירות קליעה גבוהה;
 • חדרגל כלול;
 • קלות שולטת.

חסרונות:

 • אין מסך;
 • העדשה האובייקטיבית בולטת מקצוות מגן העדשות, מה שעלול להוביל לשריטות אם מטפלים בה בצורה גסה;
 • אין מייצב תמונה.

Xiaomi XiaoMo AI מצלמה CG010

הדגם הבא שונה מקודמיו הן בצורתם והן בתוכנם. הדגש העיקרי הוא לא על עמידות בפני השפעות שליליות ושימוש במהלך ספורט אתגרי, אלא על מודולים חכמים המוסתרים על ידי קושחת המכשיר. פילטרים מובנים מאפשרים לך להתאים את התמונה המתקבלת או להסתיר פגמים קלים, למשל, כדי לאזן את גוון העור בפנים או לשנות את טמפרטורת הצבע של התמונה.

חיישן המיוצר על ידי סמסונג עם טכנולוגיה התומכת בפוקוס אוטומטי לזיהוי פאזה משמש כמטריצה.

רזולוציית צילום מקסימאלית - HD (1280 × 720).

המצלמה יכולה לשמש כלעי וידאו, מצלמת מעקב או למטרתה המיועדת.

לצורך הידוק, היצרנים מציעים מגנטים המחזיקים את המכשיר בקלות על כל משטח מתכת, או סוגר מיוחד עם שכבה דביקה מאחור, אשר ניתן לשימוש חוזר.

ההקלטה נעשית בכרטיס microSD (לא כלול).

ניתן להשתמש בכבל או במודול אלחוטי כדי לתקשר עם מחשב אישי.

הגדרות בסיסיות ושליטה מרחוק על המצלמה ניתן לבצע מסמארטפון באמצעות האפליקציה הרשמית.

Xiaomi XiaoMo AI מצלמה CG010

יתרונות:

 • פוקוס אוטומטי לגילוי פאזה מהיר;
 • חיישן באיכות גבוהה;
 • מצבי צילום חכמים.

חסרונות:

 • סוללה עם קיבולת נמוכה;
 • חוסר יכולת לעלות על חצובה או חד-חצובה.

מצלמת פעולה YI 4K

בראש הרשימה היא אחת מספינות הדגל - מצלמת פעולה עם 4K מלא (3840x2160) שמצלמת ב -30 פריימים / שנייה. ב 1080p, המודל מצלם במהירות 120fps מרשימה. מטריקס ברזולוציה של 12 מגה פיקסל תספק איכות ופירוט גבוהים.

עדשת YI 4K היא, כפי שהיא אמורה להיות, זווית רחבה, עם שדה ראייה של 155 °.

המייצב האופטי המובנה עוזר לצילום תמונה באיכות גבוהה בתנועה.
לצפייה בתמונות ובסרטונים מאחור יש מסך צבעוני בגודל 2.19 אינץ 'המוגן מפני שריטות בזכוכית מחוסמת.

לתקשורת עם התקנים היקפיים מותקנים מודולי Wi-Fi ו- Bluetooth 4.0.
למצלמה שלושה מצבי פעולה: וידאו, צילום וצילום בזמן צילום וידאו. גודל התמונה המרבי הוא 3000x4000 פיקסלים.

קיבולת סוללה 1400 מיליאמפר / שעה. הערכה כוללת סוללה, כבל ומטען.

מצלמת פעולה YI 4K

יתרונות:

 • מהירות קליעה גבוהה;
 • סוללה עוצמתית;
 • מייצב תמונה.

חסרונות:

 • אין הרכבה על חצובה או חדרגל.

שליטת מצלמות פעולה באמצעות הטלפון החכם

ניתן לשלוט מרחוק על כל הדגמים המוצגים באמצעות טלפון חכם באמצעות אפליקציית Xiaomi הקניינית. החיבור הוא באמצעות Wi-Fi. היישום מאפשר לך להתחיל או להפסיק לצלם מרחוק, להגדיר פרמטרים, להציג סרטונים ותמונות.

אם יש לך ניסיון עם מצלמות פעולה או טיפים שימושיים, כתוב עליהם בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *