מערכות הקולנוע הביתיות 5.1 הטובות ביותר לשנת 2020

0

ללכת לקולנוע זה טוב, כי ככה אדם תומך בכסף שלו במוצר משוחרר והוא כמעט מסוגל לצפות בסרט לפני מישהו אחר. עם זאת, לא כולם אוהבים לבקר במוסד זה, מכיוון שלעתים קרובות צחוק לא הולם של מישהו יכול להרוס את כל הרושם של התמונה, ולעתים אנשים שמגיעים לקולנוע מתנהגים בצורה לא הולמת ומפריעים. אך מדובר במקרים בודדים, לעתים קרובות יותר הסיבה לרכישת קולנוע ביתי היא ההנאה האסתטית שמקבל האדם בזמן שצפה בקומדיה או בסרט האהוב עליו. אחרי הכל, מחשב נייד או טלוויזיה אינם מסוגלים להעביר את כל עוצמת הקול שיצרו מהנדסי הקול. לכן עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של בתי הקולנוע הביתיים הטובים ביותר עם 5.1 אקוסטיקה לשנת 2020.

קצת על המכשיר עצמו

קולנוע ביתי הוא מערכת להפעלת קבצי וידיאו ולהשמעת תוכן שמע באופן מלא. באמצעות מכשירים כאלה, אדם לא רק משחזר את "אפקט הנוכחות" בקולנוע, הוא שוקע לחלוטין באווירת הסרט ו"עזב את המציאות ". אם אדם לא יכול לדמיין את החיים בלי לצפות מדי יום בסרטים או בתוכניות הספורט האהובות עליו, כמו גם במהדורות נדירות של תוכניות קונצרט ותיאטרון, הרי שקנייה של קולנוע ביתי היא חובה.

הפעלה מלאה של המכשיר אינה אפשרית ללא 4 מרכיבים עיקריים:

 1. מכשיר להפעלת וידיאו וסאונד באמצעות דיסקי Blu-Ray או USB וכו '. מובילים.
 2. מוצר הממיר אות דיגיטלי למובן יותר לאקוסטיקה, כמו גם מגביר אותו - מקלט AV.
 3. מערכת רמקולים מיוחדת, המורכבת מרמקולים וסאב וופר, המיועדת להעתקת שמע איכותית.
 4. טלוויזיה המציגה תמונה בהבחנה גבוהה או גבוהה במיוחד. זה יכול להיות מודל פלזמה או קריסטל נוזלי.

סוגי אקוסטיקה

כדי להקל על הקונים בניווט בקניית קולנוע ביתי, היצרן מציין שני מספרים במפרט הטכני. כאשר הראשון מציין את מספר הרמקולים, והשני אחראי על נוכחותו של סאב-וופר. באיזו מערכת לבחור, כל משתמש מחליט באופן עצמאי על פי העדפותיו, אך רק דגמי 5.1 ו- 7.1 משיגים צליל היקפי אמיתי. הם מבוקשים יותר בקרב הצרכנים ותפסו שוב ושוב מקומות ראשונים בביקורות שונות.

אם אדם רוצה לקבל צליל איכותי שיכול להתחרות משמעותית בבתי הקולנוע, אז אין דגם מתאים יותר. עם זאת, בנוסף לאפשרויות הסטנדרטיות, ישנם בעלים שמנסים לשדרג את הקולנוע הביתי שלהם במחיר הנמוך ביותר, אך באיכות הגבוהה ביותר. אז הם מתקינים רמקולים נוספים וסאב וופר, כמובן, לא כל ניסויים כאלה מתגלים כמוצלחים, לעתים קרובות יותר רק עבור אלה שמבינים את הרכיב בהנדסת רדיו ומסוגלים לעשות משהו במו ידיהם מאמצעים מאולתרים.

מערכות הרמקולים 9.1 ו- 9.2 נהנו מפופולריות מסוימת, אך זה היה לפני זמן רב, על מנת לקבל צליל באיכות גבוהה, אין צורך לשלם מעל 150,000 רובל, מה שמאפשר לרכוש קולנוע ביתי כמעט לכל משתמש.

עם זאת, כל האפשרויות הללו חלות רק על אנשים שיש להם אולם מרווח או שיש להם אפילו חדר נפרד לקולנוע. אם זה לא אפשרי, אז קניית סאונד-בר תהיה אופציה טובה, הוא קטן בהרבה בגודלו, ואיכות הצליל היא ברמה של נציגי הדגל, מה שרק מוסיף יתרון לרכישתו. מכשירים כאלה אינם דורשים מקום ומותקנים על הקיר או מתחת לטלוויזיה. בנוסף, ישנם דגמים המצוידים ביציאת USB, קורא כרטיסים, קריוקי ותכונות נוספות אחרות המפשטות חיים ותפעול.

כּוֹחַ

בנוסף לסוגי האקוסטיקה, אדם צריך להיות מודע לעוצמתה. לשם כך, עליך להסתכל על המחוון המתאים, ככל שהוא גבוה יותר, כך הצליל יהיה טוב יותר ושום דבר לא יוכל למנוע זאת. אך חשוב גם להבין כי המחיר הסופי תלוי באינדיקטור זה. כמה מומחים ממליצים לבחור את הקיבולת בהתאם לגודל החדר, כך שאם לבעלים יש חדר של 20 מ"ר. מ ', אז הפיתרון הטוב ביותר יהיה לקנות - 60-80 וואט, אם יותר, אז 100 וואט וכו'.

חשוב לדעת שיש שני סוגים של כוח המצוינים במכשיר: נומינלי (מסומן על ידי CPO) ומגבלה (PMPO). האחרון תמיד יהיה גבוה יותר, ויש יצרנים שמשתמשים בזה כדי למצב את הסחורה שלהם מהצד הטוב יותר. אז אדם מגיע לחנות ורואה את ערך ה- PMPO של 600 W, חושב שזו הבחירה שלו, וכשהוא יחזור הביתה הוא יתאכזב מאוד, שכן הערך הנקוב הוא 50 W בלבד, וזה אפילו המקרה הטוב ביותר. לכן, כדי לא להטעות ולהכיר תמיד את הערך הסטנדרטי, מספיק לחלק את ההספק המקסימלי ב- 12, התוצאה היא ה- CPO.

סוג נגן

איכות התמונה תלויה בכך, מכיוון שכאשר קונים קולנוע ביתי, אדם מצפה לראות משהו יוצא דופן וליהנות מעבודת הבמאי, ולא רק לצפות בסרט "להצגה". ישנם שני סוגים של שחקנים בסך הכל:

 • נגן DVD. שהיה פופולרי במיוחד בראשית אמצע שנות האלפיים. זה נתן לבעלים את האפשרות לצפות בסרט זר בגודל 720x576 פיקסלים. עכשיו זה נראה מגוחך, כי אפילו טלפונים מנגנים וידאו באיכות גבוהה יותר, אבל באותה תקופה זה היה UHD אמיתי, לעומת קלטות VHS ואותם נגנים.
 • הוא הוחלף במשהו מושלם, אך גם יקר יותר: נגן בלו-ריי, כמובן שהמצב הכלכלי במדינה לא איפשר לכולם לקנות מכשיר כזה, אך במעגלים מסוימים אי אפשר היה למצוא נציג כזה טוב יותר. כי הוא הוציא 4k יציב, שעם טלוויזיה מצוינת גרם לרגשות חיוביים מהצפייה וגרם לך לחוות את כל רגע הדמות הראשית בחיים. החיסרון העיקרי של מכשיר כזה הוא עלות הדיסקים, שעדיין נמכרים במחיר של עד 2,000 רובל, כאשר ניתן לקנות תקניים במחיר של 100. לכן, המשתמשים לא ראו את הטעם בכך.

פורמטים נתמכים

מרבית דגמי הקולנוע הביתי מסוגלים לתמוך בעשרות פורמטים שונים, המשפיעים על איכות התמונה ומספקים הזדמנויות נוספות. הסוגים הפופולריים ביותר:

 • AVCHD. פורמט זה מקליט סאונד ותמונה בהפרדה גבוהה.
 • בלו ריי. תומך ברזולוציה של 3840x2160 פיקסלים, המאפשרת ליהנות מהסרט באיכות UltraHD.
 • DLNA. הפורמט משמש כקשר בין כל החומרה התומכת בו. באמצעות DLNA תוכלו להחליף כמעט כל דבר.
 • MKV. תקן זה הוא תחרותי ביותר עם DVD מכיוון שהוא מאפשר לאחסן את הסרט כולו בקובץ אחד מבלי לפצל אותו לחלקים. לשנת 2020 זהו פורמט פופולרי שמשמש כמעט בכל מקום.

וזו לא רשימה מלאה, לעיל רק פורמטים פופולריים שמתעייפים במכשיר טוב. בנוסף לאלה, תומכים בעשרות אחרים, ביניהם: MPEG4, שיעניק למשתמש ניתוח איכותי של זרם הווידיאו במהלך הדחיסה, אייפוד לחיבור הציוד המתאים להשמעת מוזיקה מ- iTunes, JPG, WMV, כרטיסי זיכרון בפורמטים שונים, CD, DVD וכו '. פ.

עַכָּבָּה

במילה בלתי מובנת זו, היצרן מתכוון: התנגדות מערכת הרמקולים לזרם חילופין. זה נלקח בחשבון כאשר הרמקולים מחוברים למגבר חיצוני. להפעלה נכונה חשוב ששני הפרמטרים יהיו זהים. אם לאקוסטיקה יש אינדיקטור גבוה יותר, אז אתה לא צריך לצפות לצליל חזק, ואם זה נמוך יותר, אי אפשר להימנע מעיוות.

רְגִישׁוּת

הנפח המרבי האפשרי תלוי בפרמטר זה כאשר מתאים לו אות שמע בעוצמה מסוימת. כאשר ערך העכבה של שני הרמקולים זהה, רק המכשיר הרגיש ייתן ערך גבוה.

תדירות

רוחב הפרמטר הזה משפיע על הרוויה של הצליל ועל הסיכון לאובדן תדרים גבוהים ונמוכים. חשוב לדעת שאדם תופס את הטווח שבין 16 הרץ ל -20 קילוהרץ, כך שיהיה קל לבחור את המכשיר האופטימלי.

סוג חיבור

ישנם שני סוגים של חיבור בסך הכל:

 • קווית. אמינותה של שיטה זו הוכחה על ידי ניסיון רב שנים. אין כמעט הפרעות, ודגמים עם אפשרות זו יעלו כמה פעמים יותר זול.
 • אלחוטי הוא שיטה מודרנית המשמשת במכשירים יקרים רבים. החיסרון היחיד הוא באיכות הצליל הירודה.

כמה מילים על המקלט

הפרמטרים העיקריים שכל משתמש צריך לשים אליהם לב הם קצב הדגימה וערוצי ההגברה. איכות הצליל תלויה בראשון, בהתאם הוא נבחר על פי העיקרון: "ככל שיהיה יותר טוב." לדוגמא, עבור צליל טוב עם רפרודוקציה של קול כמו בקולנוע, תדר מקובל הוא 256 קילוהרץ, עדיף אפשרי, אך פחות אינו. כי לא יהיה שום טעם מהקולנוע.

הפרמטר השני מציין את מספר ערוצי ההגברה במכשיר קונבנציונאלי, ישנם 5 מהם וזה מספיק להפעלה נכונה. אם יש מכשירים עם מספר קטן יותר, אז אתה צריך לדעת שיש ערוץ אחד לכל 100 W כוח, ושטח החדר הוא עד 25 מ"ר. M.

איזה חומר שימש ליצירת הגוף

זו שאלה מועדפת על רוב הקונים. יש אנשים שלא רוצים לראות פלסטיק כי זה מעוות צליל. עם זאת, עלות מוצר כזה היא בסדר גודל נמוך יותר, והיצרן יכול ליצור מכשיר כמעט בכל צורה ואורך, שיכול לקשט את החדר בצורה נעימה.

אם אדם מחפש אפשרות ממוצעת, אז פיתרון מתאים הוא לקנות קולנוע ביתי, שבו הגוף עשוי MDF. אז מאפייני הצליל נשארים ברמה גבוהה, והמחיר לא גורם לכם לעבור במקום.

עץ הוא האופציה היקרה והאיכותית ביותר ולא רק בגלל מראה פרימיום. פרמטרי הסאונד הם ברמתם הסופית, המאפשרת לחשוף באופן מלא את כל עבודתו של מהנדס סאונד. משתמשים בו רק במכשירי עילית, ולכן הוא לא נמצא בשימוש נרחב.

היכן ממוקמים הרמקולים?

ישנם מקרים בהם אדם חסר ניסיון קונה קולנוע ביתי מחנות מקוונת או מחנות רגילה. הוא חוזר הביתה ומתחיל להרכיב, כמובן, תוך התעלמות מההוראות והדרישות. כתוצאה מכך, הוא ממקם את הרמקולים באופן אקראי ומקבל צליל באיכות ירודה.

עמודת מרכז. יחידה זו ממוקמת קרוב ככל האפשר לטלוויזיה ומותקנת מעליה או מתחתיה. חשוב להבין שהאקוסטיקה של הערוץ המרכזי מוגנת מגנטית, ולכן התקנה ליד לוח פלזמה עלולה לעוות את איכות התמונה.

הרמקולים הקדמיים ממוקמים בצידי הטלוויזיה, המרחק האופטימלי ביותר הוא יותר מ 0.5 מטר. יש להבין כי אפשרות זו משדרת כמעט את כל הצלילים העיקריים, ולכן לא מומלץ לשמור באינדיקטורים טכניים, אחרת תהיה צפייה רגילה בסרט ברזולוציה גבוהה, שלא תיזכר.

מאחורי הבעלים מותקנים רמקולים אחוריים. יש אנשים שמייעצים להציב אותם על קיר לקבלת האפקט הטוב ביותר. מכיוון שהצליל ישתקף, מה שייצור טבילה מוחלטת באווירת הסרט.

הסאב וופר ממוקם בכל מקום למעט בפינות החדר. מכיוון שהוא לא ממלא תפקיד מיוחד, המשימה שלו היא להעביר תדרים נמוכים, שלא ניתן יהיה להבחין בהם בכל הסרטים, אלא ביצירות מוזיקליות מיוחדות.

נקודה חשובה. הרמקולים צריכים להיות מותקנים בראש או מעט גבוה יותר מהראש. בנוסף, חפצים שנמצאים בחדר או בחדר עצמו משפיעים על איכות ההעתקה של אפקטים קוליים. לכן, לפני ההתקנה הסופית, עליכם לוודא שהמיקום מתאים ורק אז להתחיל בהרכבה. ואז אדם ישיג ביצועים גבוהים על ידי השקעת מינימום מאמץ.

דירוג דגמי הקולנוע הביתי הטובים ביותר עם 5.1 אקוסטיקה

LG LHB655

תקציב ורגש. להלן שני הפרמטרים העיקריים שכל משתמש רוצה למצוא. LG LHB655 מספק את בקשתו לחלוטין ויעניק מצב רוח חיובי לכל צופה. המכשיר עשוי פלסטיק, אך אין תלונות מיוחדות על איכות הצליל המועתק. ההספק הכולל של כל הרמקולים הוא כ 1000 וואט. תומך MKV, MPEG4, MP3, WMA, WMV וכו '. ניתנת להשמעה מכל הדיסקים מ- DVD-RW ועד Blu-Ray.

אם המשתמש רוצה לצפות בסרט תלת מימד, אז LG LHB655 נותן לו את ההזדמנות הזו. בנוסף, קיימת היכולת לחבר Wi-Fi ו- Bluetooth.

העלות הממוצעת היא 24,000 רובל.

LG LHB655

יתרונות:

 • סאונד מועבר ברמה מצוינת (עבור התקציב שלך). סצנות צילום, מרדף והרס מועברות כמו בבית קולנוע.
 • תמיכה בתלת מימד.
 • עובד עם כל המדיה כולל USB.
 • תומך ברדיו.
 • כוח רמקולים טוב.

חסרונות:

 • לא כל הסרטים נקראים;
 • אורך כבל קצר;
 • אין הרכבה על הקיר.

Onkyo HT-S7805

דגם פרימיום עם שליטה בטון טרבל ובס מעולה. הרמקולים הקדמיים, המרכזיים והאחוריים מצוידים ב -130 וואט. יש קלט שמע אופטי x2, כמו גם 8 HDMI. למקלט יש מפענחי פרימיום Dolby Atmos שיצרו רגשות חיוביים מצפייה בכל סרט. מנגן וידאו בכל רזולוציה למעט 8k. אתה יכול להשתמש ב- Wi-Fi וגם ב- Google Cast כדי להשמיע מוסיקה מהטלפון שלך.

עלות הציוד הממוצעת היא 70,000 רובל.

Onkyo HT-S7805

יתרונות:

 • עדכוני מערכת תכופים;
 • מערך אינטואיטיבי;
 • לא ניתן להשוות את צליל הפלט;
 • חיבור אינו דורש ריקודים שמניים.

חסרונות:

 • חוטים קצרים.

הרמן / Kardon BDS 880

כשאדם מחפש איכות במעטפת יפה ומינימליסטית, אז הוא מוכן לשלם כל כסף. למה לקנות מנוי לקולנוע ללא הגבלה אם הקולנוע יהיה בבית, ובסגנון ההוליוודי הטוב ביותר. Harman / Kardon BDS 880 הוא מכשיר יוצא דופן, מכשיר זה יחזיק מעמד לתקופה ארוכה, אפילו עם צפייה יומית בסרטים.

יש תמיכה בתלת מימד מלאה, שתגרום לכם להסתכל על עולם האווטאר או ליהנות מהגרפיקה של אליטה מנקודת מבט חדשה, ללא רשרוש נוסף של פופקורן או ריחות של מזון מהיר.

העלות הממוצעת היא 120,000 רובל.

הרמן / Kardon BDS 880

יתרונות:

 • קורא את כל הפורמטים;
 • משחזר צליל ברור וסראונד;
 • הכינוס נעשה במשך מאות שנים;
 • התאמה אישית קלה;
 • מראה חיצוני;
 • תמיכה בשירותי רשת.

חסרונות:

 • לא נמצא.

Sony BDV-E6100

נציג נוסף של תחום התקציב, אך של יצרן יפני ממותג. מכשיר זה אסף את כל הטוב ביותר. בזכותו הצופה יכול ליהנות מאפקטים מיוחדים, צלילים וכו '. הספק כולל של הרמקולים (RMS) הוא 1000 וואט. מפענחים בשימוש - Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD וכו '.

תומך בעבודה עם כל הפורמטים הפופולריים, בעוד שהסיכון שהקובץ לא יושמע הוא מינימלי. עובד עם USB (סוג A), Ethernet, Wi-Fi, ממשקי Bluetooth. בנוסף, ניתן לחבר כונן קשיח חיצוני.

העלות הממוצעת היא 33,000 רובל.

Sony BDV-E6100

יתרונות:

 • שומר על תדרים נמוכים היטב;
 • נשמע;
 • תופס את הרדיו;
 • Wi-Fi מובנה;
 • לְעַצֵב;
 • תמיכה בפורמטים רבים.

חסרונות:

 • זה טוען את האינטרנט במשך זמן רב;
 • לא כל כך קריוקי טוב.

חלוץ HTP-105

מכשיר פשוט מאוד המיועד למשתמש הלא תובעני. הצליל משוחזר ברמה ממוצעת. תומך בממשקים רבים מלבד Wi-Fi. כוחם של הרמקולים הקדמיים, המרכזיים והאחוריים הוא 140 וואט. בנוסף, הסאב וופר מחזיק היטב בתדרים נמוכים. המכשיר מיועד יותר לחיבור לקונסולת משחק ולצפייה בסרטים בפורמט 4k.

העלות הממוצעת היא 60,000 רובל.

חלוץ HTP-105

יתרונות:

 • עובד טוב;
 • יצרן ידוע;
 • קול היקפי;
 • צְפִיפוּת;
 • ניהול נוח;
 • תמיכה במוצרים של אפל.

חסרונות:

 • אין רשת אלחוטית;
 • לא עובד עם Blu-Ray.

סוף סוף

לפעמים סרטים מסוגלים לפתוח נקודת מבט חדשה על דברים שיהפכו את כל תפיסת העולם האנושית. אך לא ניתן להשיג זאת אם לא נזהרים מכיוון שחשוב לעקוב אחר הפרטים, אז אפילו הסרט הכי "פשוט" יתגלה כמבריק. אם יש לך ניסיון בשימוש בקולנוע ביתי עם אקוסטיקה 5.1 המתוארת בדירוג, או בדגמים מעניינים יותר, ספר לנו על כך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *