מיטות התינוק הטובות ביותר לשנת 2020

0

לידת תינוק היא אחד האירועים המרכזיים בכל משפחה. על מנת שיהיה לילד נוח, נרכשים הרבה דברים הכרחיים. הורים בוחרים בקפידה דברים וסחורות כדי למנוע בעיות בריאותיות של בן משפחה חדש. אדם קטנטן, קודם כל, זקוק למקום בו הוא ינוח, ישן ויצפה בניידת מצחיקה במהלך החודשים הראשונים לחייו. המיטה היא הרהיט העיקרי שיש לבחור בתבונה, מכיוון שיהיה צורך להשתמש בה עוד שלוש שנים. ואחרי שהתינוק מבוגר, כדאי גם להקדיש זמן לרכישת מיטה חדשה לשינה. במאמר נשקול מהם מודלים של עריסות, מה לחפש בעת בחירתם ועורכי האתר "best-iw.designuspro.com" הכינו עבורכם דירוג של מיטות התינוק הטובות ביותר לשנת 2020.

הצורך בעריסה

מדוע חשוב לקנות מיטת תינוק? בימים הראשונים לחייו, התינוק נמצא כמעט כל הזמן בזרועות ההורים, במיוחד האם. מכיוון שהדרך העיקרית להרוות צמא ורעב היא הנקה, למעט הזנה מלאכותית נדירה. בכל מקרה, לפחות לפעמים האם צריכה לנוח, והמקום הכי בטוח שאפשר להשאיר את הילד הוא המיטה, המגודרת במוטות מיוחדים ודפנות רכות. מאוחר יותר, ככל שההאכלה משתפרת, אמהות מנסות להרגיל את התינוק לשינה נפרדת ולהירדם בעצמה. בנוסף למטרה העיקרית של המיטה - שינה, עד שלושה חודשים, הילד לומד ללמוד על העולם בעזרת צעצועים שונים.

לאחר שלוש שנים, הבחירה בעריסה היא גם בראש סדר העדיפויות של ההורים, מכיוון שהתינוק יכול להסתובב בשנתו וליפול ממנו. בתקופה המבוגרת יותר, ילדים זקוקים באותה מידה למקום שינה איכותי.

יחד עם המיטה נרכש מזרן, בעל השפעה רבה על היציבה והתפתחות שרירי הגב.

דרישות בטיחות

הקריטריון החשוב ביותר בבחירת מיטת תינוק לכל גיל של ילד הוא בטיחות. להלן האינדיקטורים העיקריים המשפיעים על בטיחות המוצר:

 • כאשר רוכשים עריסה לתינוק או לתינוק עד גיל שלוש, עדיף לבחור סוג בעל צדדים מגנים. הם יגנו עליך מפני נפילה. העיקר הוא שהמרחק בין הדקים אינו עולה על 7 ס"מ, שכן במרחק קטן יותר הגפיים יכולות להיתקע, ובמרחק גדול יותר, את הראש;
 • כל חלקי העריסה צריכים להתאים זה לזה, לא יהיו רווחים, סדקים, אחרת המבנה עלול להירגע וליפול עם התינוק לרצפה;
 • הורים רבים חושבים שככל שהמיטה קלה יותר כך זה טוב יותר. המבנה הכבד לא יאפשר לפירור למלא אותו, אם תרצה בכך, להתכופף או לטפס על הצדדים;
 • ככלל, בעריסות לתינוקות עד גיל 3 ישנן מספר רמות של גובה המיטה, המאפשרות לבחור את האופטימלית. ראוי לציין שאם התינוק כבר יכול לשבת ולקום, אז כדאי להוריד את העריסה למפלס התחתון;
 • עיצובים מודרניים מאפשרים לך לכלול רכיבים נוספים נוספים בעריסה, אחד החידושים הוא הגלגלים, כאשר הילד גדל, זה יכול לגרום לבעיות, אז אתה צריך לשים לב לנוכחות קליפים.

קריטריון הבטיחות החשוב ביותר לכל מוצר המיועד לילד קטן הוא איכות הבנייה.

על המבנה להיות נקי לחלוטין מקצוות חדים, חומרי גלם, סדקים, שבבים ופגמים אחרים העלולים לגרום נזק. כמו כן, במהלך תהליך ההרכבה, החלקים המחברים את המבנה צריכים להתאים זה לזה וכתוצאה מכך להיות מוסתרים מהעיניים.

בהתבסס על האמור לעיל, ניתן להסיק את המסקנות הבאות, המיטה צריכה להיות:

 • יציב;
 • עָמִיד;
 • אין פינות חדות;
 • עשוי מחומרים טבעיים.

טיפים לבחירת דגם העריסה הטוב ביותר

אנשי מקצוע ממליצים לכם להקשיב לכמה טיפים שיעזרו לכם להימנע בהמשך מטעויות בבחירתכם:

 1. העריסה צריכה להיות ארוכה לפחות 20-30 ס"מ מהילד.
 2. המזרן הוא המרכיב העיקרי של המיטה, לכן עליכם לבחור לא רק את הגודל, אלא גם את המילוי.
 3. על המיטה להיות מאווררת היטב, אסור להכניס חללים סגורים.
 4. חומר טבעי הוא האופציה הטובה ביותר לתינוק בכל גיל.
 5. קונסטרוקציות הכוללות חלקים המודבקים יחד אסור להכיל חומרים רעילים.
 6. ברכישת מיטה אוניברסלית עם פונקציות שונות, עליכם לבחור באפשרות המאפשרת לכם להפוך את המיטה לקלאסית.
 7. גיל הילד הוא הקריטריון העיקרי לבחירה.
 8. על כל דגם לכלול תעודות איכות והתאמה של מוצרים. בקש מהמוכר את כל המסמכים הדרושים.
 9. אל תדחו את איסוף העריסה על מנת לבדוק את זמינות כל הרכיבים ובמידת הצורך להחליף את הסחורה.
 10. המיטה לא צריכה להיות גבוהה במיוחד, מכיוון שתינוקות נוטים להסתובב בשנתם.

המרכיבים העיקריים של העריסה

כאמור לעיל, המזרן הוא המרכיב העיקרי בעריסה. יש לנקוט בזהירות רבה יותר בבחירתו, שכן שנתו של התינוק תהיה תלויה בהרכבו. בקנייה כדאי לתת עדיפות למילוי טבעי כדי למנוע אלרגיות ואי נוחות. ישנם מוצרים רבים של יצרנים שונים בשוק, בתחילה לנתח את המוצרים, ואז עליך לרכוש מיטה ולמדוד את מידותיה, ורק אז לקנות את הגרסה הרצויה של המזרן.

אביזרים אופציונליים

בנוסף לעיצוב הסטנדרטי, האביזרים הבאים כלולים בעריסה:

 1. פגושים. בעיקרון, הם נחוצים לתינוק עד גיל שנה. הם מספקים הגנה מפני מכות, נפילה מגפיים של הילד מהעריסה ומטיוטות. אתה יכול למצוא אפשרויות שונות עבור הצדדים, החל הקלאסי - מרובע לעיצוב שנעשה בצורה של צמה.
 2. כרית. על פי המלצות רופאי הילדים, אין צורך בכרית לילד מתחת לגיל שנה. לאחר שנה תוכלו לרכוש דגם לא גדול במיוחד, אך עם מילוי מוצק. ככלל, גודלו הוא 40 * 40 ס"מ. בעת בחירת כרית, עדיף גם לתת עדיפות לתרכובות טבעיות, שכן חומרי מילוי מלאכותיים עלולים לגרום לאלרגיות ולהגביר את ההזעה.
 3. שְׂמִיכָה. עבור הילד, עליכם לרכוש כמה שמיכות למזג אוויר חם וקור. לעתים קרובות, ילדים ממעטים לישון מתחת לשמיכה עד לגיל שלוש. ילדים גדולים כבר מתחילים לגלות עניין באפשרות להסתתר ולהירדם בחיבוק החם והרך של השמיכה האהובה עליהם. אל תקנו מוצר גדול מדי, הילד עלול להסתבך בבד.
 4. מצעים. כותנה הוא הרכב החומרים הטבעי והלא מזיק ביותר. זה יאפשר לכם ליהנות משינה מלאה.
 5. חוּפָּה. בפועל, זה נרכש יותר בשביל יופי.אך אם המשפחה גרה בבית פרטי או באזורים עסוקים בעיר, זו תהיה אפשרות מצוינת להגן על הילד מפני עודף אבק, חרקים, שמש בוהקת ורכיבים מיותרים אחרים.

האם לצבע העריסה יש חשיבות

קודם כל, צבע העריסה מותאם לעיצוב הכללי של החדר. בדרך כלל, הורים מנסים לבחור צבעי מצעים חמים לתינוקות. לילדים גדולים נבחרים גם גוונים של גוונים רגועים. צריך להבין שילד שזה עתה נולד הוא מאוד מרשים ולומד ללמוד על העולם, לכן, צבעים גסים וגוונים של שחור, אפור רק יפחידו את התינוק. בפועל, מיטות תינוק עשויות מחומרים לבנים, חומים בהירים ובז '. אפשרויות אלה ישתלבו כמעט בכל עיצוב חדרים ויהוו קישוט מצוין לדירה כולה. אחרי הכל, זה מראה של מיטת אור יפהפייה ותינוק מרחרח בשקט בו שיגרמו להרבה רגשות חיוביים לכל בני המשפחה.

סוגי ומאפייני מיטות תינוק לילדים

נוף תיאוריתרונות: מינוסים
עריסות קלאסיותמתאים לתינוקות מהיום הראשון לחייהם ועד 8 חודשים (עד 80 ס"מ מגובה התינוק). זו מיטה קטנה עם רגליים גבוהות. העיצוב מאפשר להפעיל את מנגנון מחלת התנועה; ניתן לכלול גם חופה וכילה. קן נעים לפירורים. קומפקטיות ונוחות; מחיר גבוה;
תפקוד מחלת תנועה. דורש שינוי לאחר 8 חודשים של התינוק
אפשרות לעריסה רגילהבדרך כלל, מיטות אלה עשויות עם רצים המאפשרים לילד להתנדנד. מתאים לילדים עד גיל שלוש. המגלשות נשלפות, מה שהופך את המיטה ליציבהגדלים סטנדרטיים; תופס הרבה מקום;
משמש עד 3 שנים;לאפשרויות התקציב יש מעט תכונות.
מחיר נמוך.
מיטה קלאסית עם מטוטלתמשמעות המטוטלת זהה לזה של הרצים. הנדנדה מתבצעת מצד לצד. מתאים לילדים עד גיל שלוש. המטוטלת נעולה במידת הצורך מחלת תנועה בנגיעה אחת;המחיר גבוה מזה של עריסה רגילה;
שימוש ארוך.המטוטלת יכולה להישבר במהירות.
שַׁנַאיזהו מקום שינה עם ריהוט נוסף: ארגז למצעים, שולחן החתלה, שידת מגירות. אפשרויות מסוימות יכולות להפוך את המיטה לילדי בית הספר או לבני נוער. משמש עד 10 שניםרב תכליתיות;יקר במחיר;
פעולה לטווח ארוך.באופן כללי;
מיטה צרה עקב רכיבים נוספים (עד 60 ס"מ)
לול עריסההמבנה הוא קל משקל, עשוי בד, אלומיניום ופלסטיק, דגם מתקפל. ניתן לכבס את כל החלקים בבטחה. דגמים אלה הם בדרך כלל גדולים יותר מהמידות הסטנדרטיות. בזירה ניתן לבחור רמות גם לשימוש ובטיחות מיטביים. משמש לתינוקות עד 36 חודשים במשקל מרבי של 7 ק"ג בנייה קלה;שימוש לטווח קצר;
אפשרות תקציבית; לֹא יַצִיב;
הודות לחומר השקוף, אתה יכול להתבונן בילד;אין דרך למצוא תמיכה לפיתוח כישורי הליכה.
משמש כעריסה, לול, ארגז צעצועים.     
מיטות לילדים מגיל 3מיטות קלאסיות, לא גבוהות. הם יכולים להתבצע בצורה של מכוניות, בתים. הגדלים של מיטה סטנדרטית אחת וחצי, אך עשויים להיות רחבים יותר. יש גם עריסות שיכולות להאריך ככל שהתינוק גדל ישנן אפשרויות זולות;כשבוחרים מוצרים באיכות נמוכה המיטה מידרדרת.
מספר גדול של וריאציות מיטה;     
משמש זמן רב.  
מיטות במקום העבודההמיטות ממוקמות בקומה השנייה, בחלק התחתון יש מקום עבודה מלא לילד, עם שולחן ומדפים. ניתן להכין סולמות בהתחשב במקום לדברים. עיצוב אטרקטיבי; יָקָר;
רב שימושי;יש צורך למדוד את החדר לפני הקנייה;
תופס מינימום מקום.דורשים טיפול בעת הרכבת חלקים.
עריסות לשני ילדים ומעלהיש גם מיטות קומותיים וגם מיטות עם מיטה נוספת נפתחת. לא גדול במיוחד, משמש להגדלת החלל בחדר תופס פחות מקום מאשר דגמים חופשיים;יקר במחיר.
אפשרויות תכנון ובנייה רבות;·        
משמש זמן רב.·        

איפה הכי טוב לקנות עריסה

בעידן טכנולוגיית המידע קל יותר לקונה לרכוש סחורות בכל מקום בעולם. אתרים שונים של חנויות מקוונות מאפשרים לך לבחור את אפשרות העריסה הטובה ביותר עבור התינוק שלך. אך ראוי לציין כי היצרן, המוכר, בהתאמה, חייב להיות בעל תעודות איכות ותאימות המוצר. ללא מסמכים אלו תוכלו לרכוש דגם אשר יפגע בבריאות התינוק, או יתפרק לחלוטין לאחר ההרכבה. לכן, לפני שאתם קונים את הדגם המועדף עליכם, בקשו מהמוכר את כל הפרטים, בקשו לשלוח את המסמכים ורק אז ביצעו העברת כספים.

דירוג העריסות הטובות ביותר לשנת 2020

דירוג המוצרים האיכותיים מבוסס על חוות הדעת של הקונים, שתאפשר להבין איזה דגם עדיף לקנות לילדים הצעירים ביותר. גם בסקירה תוכלו לגלות איזו חברה עדיפה לקנות עריסה.

עריסה תינוק מתוק L

הפופולריות של המודל נובעת מהאיכות הגבוהה של עיבוד חומרים. דגם קלאסי עשוי סיבית ועץ. ניתן להשיג בשלושה צבעים: לבן, בז 'וחום. הצורה מלבנית. מידות המזרן: 60 * 120 ס"מ. עם מנגנון נדנדה: רצים ומטוטלת. מידות המבנה: 72 * 152 * 122 ס"מ. גב וקירות מתלה. חזית העריסה מונמכת. שתי רמות גובה. כלול גם מגירה עם מנגנון נשלף. מחיר ממוצע: 8,800 רובל.

עריסה תינוק מתוק L

יתרונות:

 • עיבוד חומרים באיכות גבוהה;
 • גוונים רגועים;
 • עיצוב נחמד;
 • רב שימושי;
 • כל החלקים מחוברים היטב;
 • המחיר תואם לאיכות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

תינוק מתוק Delizia 10 ב -1 עם מטוטלת

סוג המיטה: שנאי. עשוי ליבנה. וריאציות: עץ לבן ובהיר. צורת המודל יכולה להיות עגולה או סגלגלה. מידות המזרן: 75 * 125 ס"מ. עם מנגנון מטוטלת. מידות המיטה: 82 * 131 * 85 ס"מ. גב וקירות מתלה. הקיר הקדמי נשלף לחלוטין. מציע שלושה גבהים שתתאים לגיל הילד. הסט כולל גלגלים עם פקק. היצרן מודיע על השינויים הבאים: עריסה, מיטה סגלגלה, לול עגול, לול סגלגל, ספה, שולחן שולחן וכיסא. מחיר ממוצע: 11,590 רובל.

תינוק מתוק Delizia 10 ב -1 עם מטוטלת

יתרונות:

 • וריאציות רבות של טרנספורמציה;
 • צבע נחמד;
 • חומר טבעי.

חסרונות:

 • צבע גרוע;
 • קשה למצוא מזרן מתאים.

מיטת פיות 1100

דגם שנאי עשוי סיבית. ישנם מספר רב של פתרונות צבע עבור הדגם: בז ', לבן, צהוב, ירוק, אדום, ורוד, אפור, חום, אפור כהה ושחור. הצורה מלבנית. מידות המזרן: 60 * 170 ס"מ. מנגנון נדנדה: מטוטלת. מידות: 64 * 173 * 110 ס"מ. גב מלא, קירות מתלה. הקיר הקדמי מונמך. שתי רמות גובה. סט שלם: שתי מגירות, שידת שלוש מגירות ושולחן החתלה. מחיר ממוצע: 10,100 רובל.

מיטת פיות 1100

יתרונות:

 • נוח וקל לשימוש;
 • צבעים רבים;
 • יימשך זמן רב;
 • רב שימושי;
 • המחיר תואם את הפונקציונליות;
 • הרכבה, צביעה ועיבוד חומרים איכותיים.

חסרונות:

 • יש תלונות קטנות על פעולת המטוטלת (מפיקה צלילים מיותרים).

חברת נגרות עריסה Volzhskaya Magico

התצלום מציג מיטה רגילה קלאסית עשויה ליבנה. צורה מלבנית, מידות המזרן: 60 * 120 ס"מ. יש מנגנון מטוטלת. מידות: 65 * 125 * 95 ס"מ. גב, קירות, תחתית מתלה. משענת הגב הקדמית מונמכת ויש שתי רמות גובה. מחיר ממוצע: 1850 רובל.

חברת נגרות עריסה Volzhskaya Magico

יתרונות:

 • מחיר נמוך;
 • עיבוד באיכות גבוהה;
 • חומר שולחן;
 • מיטה סטנדרטית ויפה שתחזיק מעמד שנים רבות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

עריסה SKV-Company 12011x ליבנה חדש

מיטת ליבנה קלאסית. ניתן להשיג בחמישה צבעים. הצורה מלבנית. מידות המזרן הן סטנדרטיות. הנדנדה נעשית עם רצים. מידות הדגם: 72 * 125 * 112 ס"מ. גב, נולים ותחתית מתלה. קיר אחד יורד ויש גם שתי מפלסי גובה. יש גלגלים עם פקק. מחיר ממוצע: 3800 רובל.

עריסה SKV-Company 12011x ליבנה חדש

יתרונות:

 • מחיר ממוצע;
 • הרכבה פשוטה;
 • בנייה חזקה;
 • עיצוב פשוט ונעים.

חסרונות:

 • לא מאוד פונקציונלי.

מיטה LEL (Kubanlesstroy) Buttercup AB 15.0

מיטה מלבנית מעץ. 6 אפשרויות עיצוב צבעוניות. מידות המזרן הן סטנדרטיות. הנדנדה מתבצעת באמצעות רצים. גב וקירות מתלה, גב אחד מונמך. שתי רמות גובה. הסט כולל גלגלים עם פקק. מחיר ממוצע: 7500 רובל.

מיטה LEL (Kubanlesstroy) Buttercup AB 15.0

יתרונות:

 • עיבוד עץ טוב;
 • עיצוב אטרקטיבי;
 • הרכבה איכותית;
 • קל לשימוש.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • מנגנון מחלת תנועה אחד.

מיטת ארנב ואלה 04 מטוטלת רוחבית ללא מגירה

סוג מיטה קלאסי עשוי MDF ועץ. הצורה מלבנית. גדלי מזרנים 60 * 120 ס"מ. מנגנון מטוטלת. הגב מוצק / מתלה, הקירות והתחתית הם מתלה. שתי רמות כוונון ומשענת הגב הקדמית מונמכות גם כן. מחיר ממוצע: 11,400 רובל.

מיטת ארנב ואלה 04 מטוטלת רוחבית ללא מגירה

יתרונות:

 • עיבוד באיכות גבוהה;
 • עיצוב מעניין ונעים;
 • וריאציות צבע רבות.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

מיטת תינוק של ואלה אליסה (שנאי)

מיטה משתנה העשויה סיבית בשתי אפשרויות צבע: עץ לבן כהה. גודל המזרן הוא סטנדרטי. הצורה מלבנית. מנגנון מטוטלת. מידות הדגם: 68 * 175 * 107 ס"מ. גב מלא, מתלה / קירות מלאים. החלק האחורי הקדמי מונמך. שתי רמות גובה. כולל: שתי מגירות ושידת מגירות עם שתי מגירות. יש גם שולחן החלפה. מחיר ממוצע: 11,799 רובל.

מיטת תינוק של ואלה אליסה (שנאי)

יתרונות:

 • רב שימושי;
 • חוסך מקום;
 • הרכבה איכותית;
 • עיצוב נחמד.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

ערש פשטות 3060

המודל מיוצר בצורה של עריסה. מיועד לתינוקות עד 5 חודשים. מְצוֹרָף. עשוי מתכת ופלסטיק. מנגנון נדנדה: החלקה ותנופה אוטומטית. פונקציונליות: רטט, לחנים ואור לילה. גודל המזרן: 80 * 41. גודל בנייה: 80 * 43 * 150 ס"מ. יש 5 רמות גובה. נעילת גלגלים. כלול גם בערכה: מכסה מנוע, עם צווארון, נפילה ונשלף, סל תחתון. בנוסף, היצרן כלל את הסט: מזרן, סדין, צעצועים תלויים, שלט רחוק. מחיר ממוצע: 9,900 רובל.

ערש פשטות 3060

יתרונות:

 • עיצוב מקורי;
 • רב שימושי;
 • אפשרות מצוינת לתינוקות;
 • קל לשימוש.

חסרונות:

 • במחיר מוגזם מעט;
 • משמש במשך 5 חודשים בלבד.

לול SWEET BABY Inteletto 5 ב -1

לול עריסה מלידה ועד שלוש שנים. צורה מלבנית, מסגרת עשויה מתכת ופלסטיק, קירות עשויים טקסטיל. סוג מתקפל: מטריה. מתכוונן בשתי רמות. יש גלגלים עם קיבוע. כלול בערכה: מזרן, כיסוי / תיק נשיאה, כילה נגד יתושים. מידות: 120 * 60 * 76 ס"מ. מחיר ממוצע: 4500 רובל.

לול SWEET BABY Inteletto 5 ב -1

יתרונות:

 • בנייה איכותית;
 • קל לשימוש;
 • רב שימושי.

חסרונות:

 • חִיוּב יֶתֶר;
 • אין תמיכה בתינוק.

כיצד לבחור את הדגם הטוב ביותר

על מנת לבחור נכון, עליכם לשים לב לדברים הבאים:

אתה לא יכול:

 • לקנות עריסות עם ליקויים ברורים;
 • לרכוש מוצר שמדיף ריח של צבע או חומרים אחרים;
 • לקחת מבנים ללא בדיקה מקדימה של חלקים;
 • מחיר גבוה לא אומר איכות, אתה יכול לקנות דגם זול, אך עשוי על פי כל הסטנדרטים.

צריך ל:

 • למדוד את המקום העתידי לעריסה;
 • לקבוע את מכלול הפונקציות הדרושות לילד ולהורים;
 • לשאול חברים דעות, לקרוא פורומים, לנתח ביקורות של לקוחות;
 • קרא את ההוראות בעיון כדי להבין כיצד להרכיב את הדגם;
 • לקנות סחורה ממוכרים שיש להם את האישורים ואת כרטיסי האחריות הדרושים.

מתי להחליף עריסה

במיטה הראשונה, תינוקות מבלים בדרך כלל בשלוש השנים הראשונות לחייהם. לפעמים ההורים מחליטים להביא לעולם בן משפחה אחר, העריסה עוברת בירושה של הצעיר, ולגדול יותר קונים דגם ישן יותר. על פי הכללים, ברגע שהילד מתחיל לשלוף את הרגליים מהמוטות, כדאי לחשוב על מיטה חדשה למנוחה.

הילד צריך להיות מוכן בהדרגה לקראת המעבר, לא להתעקש. בתחילה, עדיף שזה יהיה רק ​​שינה ביום, וכבר, כשהילד מבין שזו העריסה שלו, לך לישון בלילה. נסו לצייד את מיטת הילדים בצעצועים שונים, או הכינו מנורת לילה יפה עם הדמות האהובה עליכם או חופה במו ידיכם. עריסה היא פרט חשוב בחיי התינוק, נסו להתקרב בסבלנות והמאמצים שלכם יתוגמלו.

הבחירה במיטה היא שאלה מרכזית להורים לילדים בכל הגילאים. יש הרבה דגמים ויצרנים, וכדי לא לטעות בבחירה, קרא את המידע מראש, או השתמש בסקירת המיטות הטובות ביותר לשנת 2020, שתעזור לך למצוא את האפשרות הטובה ביותר עבורך. תנו לקטנטנים שלכם לישון רגועים, שלמים ונוחים. תינוק שמח - הורים מאושרים! אם רכשתם אחד המוצרים המתוארים בדירוג, או אם אתם משתמשים בדגם אחר של העריסה, אז שתפו את דעתכם לגבי המוצר בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *