חומרי הניקוי הטובים ביותר מקרמיקה מזכוכית לשנת 2020

0

זה לא סוד שכיום תנורי גז למטבח כבר אינם הפופולאריים ביותר. בשימוש לאורך זמן חַשׁמַלִי ו כיריים אינדוקציה... כן, לרוב הם יקרים יותר ודורשים טיפול מיוחד, עם זאת, עקרות בית רבות בוחרות בטכנולוגיה מודרנית יותר. ובכן, לניקוי ושטיפת משטחי כיריים למטבחים מתקדמים, יש כבר זמן רב קומפוזיציות מיוחדות. לכן, עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" מביאים לתשומת ליבכם את חומרי הניקוי הטובים ביותר של TOP-7 לקרמיקה מזכוכית.

התפתחות הכיריים

כמו כל טכנולוגיה מודרנית, תנור המטבח עבר מסלול פיתוח קשה למדי, אך מעניין. הכל התחיל בזמן, כאשר התנור עדיין נקרא תנור.

זמנים מוקדמים

התנורים הראשונים, על פי נתונים היסטוריים, נבנו בבורות שנחפרו מראש. הייתה למעשה שריפה, ומעל הבור היו מכשירים מסוגים שונים, דומים לירוקים. הם בישלו עליהם אוכל. השלב הבא של ההתפתחות נחשב לשיפור הבור הזה. הדבר נעשה באופן הבא בערך: תחילה הודבקו הקירות, לאחר מכן כוסו בחימר ואז כוסו באבנים. הודות למכשיר זה, התנור שמר על חום זמן רב יותר.

הגיע הזמן שהחלו להעביר תנורים לבתים. עם זאת, בתחילה "ריהוט" זה שימש כגורם להרעלת דרכי הנשימה תכופות עבור הבעלים החיים שם. הסיבה לכך הייתה היעדר ארובות. בהתאם, כל העשן, כל האדים היו בתוך החדר. ורק בסביבות המאה ה -12, העולם החל להתקין תנורים עם ארובות.

התנור הופך למטבח

אגב, ההופעה הראשונה של כיריים עם ארובות קשורה למנעולים גדולים. שם, השימוש בהם הורחב פונקציונלית, כלומר, הם שימשו לא רק לבישול, אלא גם לחימום החדר. ממש כמו בבנייני "חרושצ'וב" הסובייטים בימי החורף הקשים.

עם זאת, עם הזמן אנשים אצילים רבים הפסיקו לארגן יישור כזה. הפיתרון היה להעביר את התנורים למטבחים (חדרי אוכל). מכשירי חשמל ביתיים מימי הביניים היו מבנה אבן עם מכסה עשוי אבן או לוח ברזל יצוק וכמובן ארובה.

עם זאת, בבניינים קטנים יותר, תנורים המשיכו לשלב בין שתי פונקציות: מטבח וחימום. דוגמה בולטת לכך היא בקתות רוסיות. יתר על כן, ברוסיה, תנורים שימשו לעתים קרובות כמקומות שינה. במיוחד בקור קשה.

גם היום תוכלו למצוא את תנור האם כביכול בכפרים נידחים, שבהם עדיין אין אספקת גז (ובמקום כלשהו אספקת חשמל).

תנורים הולנדים

ובכן, אצל רוסיה הכל ברור פחות או יותר: שפע היערות, בהתאמה, ודלק לתנורים. אבל מה לגבי אירופה, בה אין כל כך הרבה משאבים "מעץ"?

ההולנדים מצאו בחן דרך לצאת מהמצב הזה:

 • ראשית, במקום האבן הרגילה, הם החלו להשתמש בברזל יצוק כחומר לתנור. זה התחמם הרבה יותר מהר ולקח יותר זמן להתקרר.
 • שנית, התנור עמד מול אריחים, אריחים, עם מטרה זהה - להפחית את אובדן החום.
 • שלישית, העץ הוחלף בפחם.

לכבוד הממציאים שלהם, תנורים אלה קיבלו את השם "הולנדי", שהתפשט במהירות ברחבי אירופה.

סוף XVII - XIX מאוחר

ב- 1800 תנורי החימום כבר היו קומפקטיים ופרקטיים: הם היו עשויים מברזל יצוק ונורו באמצעות פחם. אבל הקולגות למטבח קיבלו את אותם היתרונות רק בסוף המאה ה -17. "רומפורד" נולד וקצת אחר כך "Rangemaster". לאחר מכן, אגב, היו רק ממדים גדולים יותר מלוחות מודרניים.

הפונקציונליות של Rangemaster הוסיפה לחימום מים (היה דוד נפרד) לעבודה טכנית ברחבי הבית. פלטה אחת סופקה לבישול בסיסי. עם זאת, זה לא הספיק. עם זאת, הגידול במספר המבערים לארבעה הרגילים התרחש רק לקראת סוף המאה ה -19. באותה תקופה הלוחות נעשו יותר ויותר משתלמים: גם במחיר וגם בגודל. החומר לגוף היה צבוע בפלדה באמייל.

תאריך משמעותי נוסף הוא 1826. אז נעשה שימוש לראשונה בכיריים למטבח המופעל על ידי גז. כמובן שתקופת הפעולה הייתה קצרה ביותר, אך העובדה שהכיריים עבדו על "דלק כחול" והוצב בשקט בדירה כבר מדברת כרכים.

שנות ה -20 - היום

בקרוב יגיע הזמן לסירים חשמליים. הראשון מ"משפחתו "נקשר בשמו של תומאס אהרן. התפתחותו שופרה מעט לאחר אמיל רטנאו, מייסד AEG. הוא גם הצליח להבטיח שהצלחת תפוצה.

הכל התחיל עם מהנדסים בשנת 1908. ואז רטנאו כינס קבוצה שלמה של מומחים לפיתוח תנור חשמלי חדש, שונה ומלא מן המניין. כתוצאה מכך ראיתי את אור הטכניקה, שבעריה חוממו במשך יותר מחצי שעה. יחד עם המחיר הגבוה, נראה כי המכשיר היה מבוקש לחלוטין. במציאות הכל קרה בדיוק ההפך: שום דבר לא הפחיד אנשים, כולם רצו "צעצוע" חדש למטבח שלהם.

בינתיים, תנורי גז לבית נמכרו באופן פעיל בעולם החדש. הם עבדו מבלון, שהיה נוח מצד אחד, אך מסוכן מאוד מצד שני. העובדה היא כי עקרות בית רבות לא ידעו להשתמש ולא פעלו על אמצעי בטיחות, ולכן התאונות היו די תכופות.

בשנת 1945 התרחש אירוע משמעותי נוסף - המצאת המיקרוגל. פרסי ספנסר המציא דרך בישול חדשה - באמצעות גלים אלקטרומגנטיים. אולי, אלמלא אספקת הגז הריכוזית המבוססת בשנים שלאחר המלחמה, יתרונות המיקרוגל היו עולים על היתרונות של דגמי הגז דאז.

הפופולריות של דגמים מונעי גז הייתה גבוהה יותר (בגלל המחיר הממוצע הנמוך למשאב טבעי זה) בהשוואה למודלים חשמליים. זה נמשך עד הופעת קרמיקה מזכוכית. במקום זאת, לפני תחילת השימוש במכשירי מטבח. לבסוף, הפאנל חלק ללא בליטות. תנורים חשמליים סיפקו לעצמם לא רק חימום מואץ של המבערים, הפעלה נוחה ויעילה, אלא גם עם בטיחות רבה יותר.

והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בייצור כיריים הן כיריים אינדוקציה. הכיריים עצמם מגיעים באותם גדלים כמו החשמליים (50x50 ס"מ, 60x60 וכו '). אבל הפלטות שונות. לאינדוקציה יתרונות רבים על פני חשמל. לדוגמא: הם מתחממים תוך מספר שניות (ישנם גם דגמים עם פונקציה של העברת "אנרגיה" מבער אחד למשנהו לחימום מהיר עוד יותר), צורכים מעט חשמל וכו '. באופן כללי מאפיינים טכניים גבוהים יותר. כמובן שיש גם חסרונות: נדרשים עלות גבוהה, כלים מיוחדים וחומר ניקוי מיוחד.

TOP 7 חומרי ניקוי קרמיקה מזכוכית הטובים ביותר לשנת 2020

מיטב היצרנים מציעים מגוון רחב של מכשירי חשמל ביתיים למטבח: מספר מבערים שונה, שילוב שונה (למשל, חצי חשמלי וחצי אינדוקטיבי), צורות שונות, פונקציות ועוד. אף על פי כן, אפילו הלוחות היקרים ביותר זקוקים לטיפול.בקרב כיריים חשמליות ואינדוקציה, הציפוי הנפוץ ביותר הוא קרמיקה מזכוכית.

למשטחי זכוכית קרמיקה ישנו תנאי חשוב - אסור לשרוט אותם, מכיוון שאם הם ניזוקים, תפקודו התקין של הכיריים עלול להיפגע. ובנוסף לכך לכלוך עיקש מצטבר בשריטות קטנות. יחד עם זאת, נוזל הניקוי חייב להיות חזק מספיק בכדי לשטוף כל שמן שרוף, חלב או טיפות מזון אחרות. לרוב, ישנם ג'לים או תרסיסים. אבל לפעמים אתה יכול להיתקל במוצרים בצורה של אבקה, הדבק או אפילו עיפרון.

ובכל זאת, יותר ביטחון נגרם על ידי עקביות נוזלית או מעט עבה. הנוזל בוודאי לא ישאיר שריטות, ולכן היצרנים מייצרים את המוצרים הטובים ביותר בעצמם במצב צבירה דומה.

חשוב גם להבין איך מנקים ואיך מנקים את הכיריים. למרבה המזל, תוכלו לקרוא על כך בהוראות. בהתחשב באילו אינדיקטורים אלו וכמה אחרים, אנו מציגים בפניך את דירוג ה- TOP-7 של חומרי ניקוי הקרמיקה הטובים ביותר לזכוכית לשנת 2020.

מקום 7 - באגי שומניט לקרמיקה מזכוכית

דירוג המוצרים האיכותיים שלנו למשטחי קרמיקה מזכוכית נפתח - באגי שומניט.

באגי שומניט מציעה שורה שלמה של מוצרים לניקוי משטחי מטבח (ולא רק). אך אנו מתעניינים בעיקר בהרכב לקרמיקה מזכוכית. נפחו 500 מ"ל. זה הגון בהשוואה לכימיקלים רבים אחרים. ההבדל הוא שמוצרים אחרים מרוכזים ואילו שומניט לא. עם זאת, הצריכה אינה גבוהה בהרבה מזו של תרכיזים.

Shumanit מיוצר בצורה של תרסיס. והתרסיס, כידוע, נוח יותר למריחה על פני השטח מאשר ג'ל או קרם. באשר ל"יכולות "של כימיקלים ביתיים מבאגי, בעיקר הוא מתמודד במיומנות עם כתמי שומן, אם כי הוא גם ינקה את כל השאר.

התיאור של שומניט לא יהיה שלם ללא אזהרה אחת. כן, המנקה יעיל מאוד, אך כל זה מושג בשל ההרכב הקאוסטי. לכן, עליכם לפעול בקפידה אחר המלצות ההוראות ואמצעי הזהירות.

באגי שומניט לקרמיקה מזכוכית

יתרונות:

 • יעילות גבוהה בתהליך ניקוי השטח;
 • צריכה חסכונית.

חסרונות:

 • עבור תנור חשמלי עם קרמיקה מזכוכית, עליך להשתמש בזהירות רבה, שכן ההרכב הוא קאוסטי מאוד;
 • לפיכך, זה קאוסטי לעור, לכן עליכם לעקוב אחר ההוראות
 • ריח לא נעים חזק;
 • אי אפשר לעבוד בלי הגנה אישית על הגוף.

תְפוּקָה:

לטובת שומניט, הפרסום שלו משחק. והשאלה אפילו לא מתעוררת היכן ניתן לקנות אותה. עם זאת, לטענת חלק מהקונים, לאורך זמן, לאחר השימוש בתרסיס זה על הכיריים, מופיעים עליו כתמים כחולים, שלא ניתן להסיר אותם מאוחר יותר. לכן, מקום 7 בלבד.

מקום 6 - סניטה לקרמיקה מזכוכית

הסקירה נמשכת עם המנקה המשתלם ביותר בדירוג שלנו - סניטה. הרכב התקציב לפעמים לא גרוע יותר מהסוגים היקרים יותר. אך זה חל רק על אותם זיהומים שעומדים להופיע. אם אנחנו מדברים על עצות, אז עדיף להשתמש בסניטה יחד עם מגרד. סאניטה לא תוכל להתחרות בכתמים והלכלוך שהוקמו, אל תנסו אפילו. עם זאת, ניתן לסווג כימיקלים ביתיים אלה כדגמים פופולריים. בשל מחירו, הוא נרכש ומשמש לעתים קרובות.

סניטה לקרמיקה מזכוכית

יתרונות:

 • מחיר נמוך מאוד;
 • ריח סובלני;
 • נפח גדול מספיק לאורך זמן;
 • מתמודד היטב עם לכלוך טרי.

חסרונות:

 • חלש;
 • מכיל שוחקים מפלסטיק;
 • זה לא יעיל לכתמים ישנים.

תְפוּקָה:

רק בגלל המחיר, סניטה מדורגת כל כך גבוה.

מקום 5 - טופרר לקרמיקה מזכוכית

אנו ממשיכים בדרכנו למעלה ובמקום החמישי נמצאת חברת Topperr, המייצגת באופן נרחב גם בשוק הכימיקלים הביתיים. ג'ל קרמי מזכוכית של החברה הנ"ל נראה כמו חלב לבן סמיך. חומר הניקוי פועל כמו כל האחרים: הוא מוחל על המשטח שהתקרר למשך 5 דקות.ואז בעזרת ספוג מנקים את הלכלוך ובסוף הכל נשטף במים או במגבונים לחים.

המוצר של חברת Topperr שייך לקטגוריית התקציב. הסט יכול גם להיקרא זול. בנוסף למנקה עצמו, החבילה כוללת גם מגרד ומפית מיוחדת.

טופרר לקרמיקה מזכוכית

יתרונות:

 • מחיר סביר;
 • ריח ניטרלי (דבר נדיר בקרב מוצרי כיריים);
 • מתמודד היטב עם לכלוך פשוט;
 • מכיל סיליקון.

חסרונות:

 • לא מתמודד עם לכלוך כבד.

תְפוּקָה:

כלי לא רע, אבל אם קריטריון הבחירה עבורך הוא הסרת מזהמים שונים לחלוטין, אז עדיף לרכוש משהו אחר. וכך, במיוחד, לריח ניטרלי אנו נותנים מקום 5.

מקום 4 - טופ האוס

מנקה ה- Top House הגיע הכי קרוב לשלושת הראשונים. מנקה כיריים זה פופולרי מאוד במיוחד בחנויות מקוונות. עם זאת, ביקורות על כלי זה סותרות מדי: מ"אני קונה רק אותו "ועד" כלי חסר תועלת שאינו מתמודד עם כלום. " אבל אני רוצה לומר שטופ האוס ראוי לתשומת לבך. לא פלא שהוא כל כך גבוה בדירוג.

ניתן להשיג בעזרת מגרד יעיל במיוחד בהסרת שומנים וכתמים אחרים. יתר על כן, הכלי והמגרד נמכרים לעתים קרובות בסט. בהתאם, זה יוצא רווחי יותר מאשר אם רוכשים הכל בנפרד. אבל הלהב (או הסכין, אם תרצו) נחשף מהר מאוד לחלודה. זאת בשל עיבוד לקוי של הלהבים.

למרבה הצער, טופ האוס טורח מאוד לנקות את האדים הקשוחים והעקשניים. ולפעמים זה בכלל לא מתנקה.

טופ האוס לקרמיקה מזכוכית

יתרונות:

 • יחד עם מגרד, הוא מנקה היטב את הלכלוך ממורכבות בינונית;
 • זה מועיל אם נרכש כסט;
 • מכיל סיליקון, שמשפיע לטובה על הברק של המשטח;
 • חסכוני.

חסרונות:

 • לא יעיל לזיהום מורכב;
 • יקר באיכותו;
 • הלהב על המגרד מחליד במהירות;
 • ריח לא נעים;
 • מאכל לעור;
 • משאיר פסים.

תְפוּקָה:

כמובן שטופ האוס מתאים לניקוי קרמיקה מזכוכית, אך כאשר מופיעים צריבה מורכבת, כתמים או משהו דומה, זה לא יתמודד. במקרה זה, תצטרך לקנות משהו יעיל יותר. אבל כל זה כבר יהיה יקר באופן בלתי סביר. לכן, כדי לא לעשות טעויות בבחירה, כדאי קודם לשקלל הכל.

מקום 3 - סט סטרטרים למתחילים

הסט הגרמני - פילטרו פותח את ראש הדירוג "חומרי הניקוי הטובים ביותר לקרמיקה מזכוכית לשנת 2020". זה נקרא לעתים קרובות גם ההתחלה, מכיוון שיש תצורות אחרות עם מספר רב של פריטים. הסוג שבחרנו כולל: המוצר עצמו, מפית (חומר סיבים) ומגרד. המגרד חזק מספיק כדי לא לשרוט. ובכן, עם מפית אתה יכול לא רק לשטוף, אלא גם ללטש.

פילטרו מציע גם הרכב מגן. לרוב הוא קטן בנפחו, אך יעיל. הגנה מיושמת לאחר שטיפת הכיריים במטלית (ניתן להשתמש בבד מהערכת) על כל רוחב המשטח. לאחר מכן, הכיריים החשמליות ייראו כמו חדשות, וחוץ מזה, הוא יהיה מוגן מפני זיהום חדש (לזמן מה).

ערכת סטרטר פילטרו

יתרונות:

 • הוא מנקה היטב גם לכלוך מורכב;
 • מכיל סיליקון;
 • הסט כולל מגרד (1 יח ') ומפית (1 יח');
 • ליטושים;
 • קל - המשקל של כל הסט הוא 500 גרם.

חסרונות:

 • אין להבים רזרביים;
 • ישנם מקרים ידועים רבים כאשר המפית מגיעה באיכות לא מספקת.

תְפוּקָה:

סט מצוין עבור הכסף שלכם. הוא מתמודד היטב עם כל זיהום, הוא בעל ביצועים סביבתיים גבוהים למדי. לרוב הוא מוזמן באינטרנט, מכיוון שלא בכל החנויות יש את סט הנסים הזה.

מקום 2 - מנקה מבוש

הוא מתמודד בהצלחה עם כל סוג של זיהום, בין אם זה אדי ממזון או ממלח. בנוסף להרכב עצמו, הכלי מיושם גם עם מגרד. בוש ייצרה מוצר עוצמתי שעובד במהירות, אך יחד עם זאת הוא עדין מספיק. עם זאת, לא מומלץ להשתמש בלוח הבקרה מאחר והסימנים עלולים להימחק.

ההרכב מבוש הוא אוניברסלי ומתאים לכיריים לא רק עשויים מקרמיקה מזכוכית, אלא גם לחומרים אחרים, למשל, לנירוסטה.

מנקה קרמיקה מזכוכית בוש

יתרונות:

 • מנקה במהירות כל לכלוך שיכול להיות;
 • מתאים לחומרים שונים;
 • לא קאוסטית;
 • מתאים לכיריים אינדוקציה;
 • המלצות טובות ממי שכבר השתמש.

חסרונות:

 • מחיר גבוה;
 • נפח קטן במחיר.

תְפוּקָה:

התרכיז טוב, נותן קצף מעולה, מתמודד עם לכלוך. ונראה כאילו הכל כל כך מסודר ונטול עננים. אך משום מה, הרוב עדיין מעדיף מוצר אחר, שלמעשה תופס את החלק העליון של הדום.

מקום 1 - טיפול ויטראו באלקטרולוקס

וזה המנצח שלנו! כלי מצוין שלא רק מנקה את המשטח המזוהם, אלא גם "מבצע עבודה מונעת". הטיפול במבחנה נעשה עם סיליקון, אשר לאחר שטיפת המוצר, מונח בשכבה דקה ומגן על פני השטח מפני לכלוך עיקש.

האיכות של מוצר ניקוי של Electrolux יכולה להישפט לא רק על ידי בדיקות רשמיות שביצע היצרן, אלא גם על ידי ביקורות רבות על לקוחות נלהבים.

טיפול ויטראו של אלקטרולוקס

יתרונות:

 • מנקה בצורה מושלמת גם ללא מגרד או עזרים אחרים;
 • כיסוי נוח;
 • עקביות נוזלית מבטיחה צריכה חסכונית;
 • יוצר סרט מגן;
 • לא משאיר פסים;
 • ליטושים;
 • מחזיק מעמד לאורך זמן, למרות נפחו של 250 מ"ל.

חסרונות:

 • מחיר;
 • ריח ספציפי.

חסרון קטן נוסף הוא העובדה כי טיפול ויטרו לרוב אינו זמין בחנויות גדולות. כאן, כמובן, יש יותר טענות כלפיהן מאשר לכימיה, אך עדיין זה משהו שכדאי לשים לב אליו.

תְפוּקָה:

ויטרו קארי זכה בניצחון ראוי. חלקם כמובן מבולבלים מכמה עולה המוצר. עם זאת, אנו מבינים שלאיכות יש מחיר. ולכן, התשובה הוודאית לשאלה "איזה מנקה עדיף לקנות לכיריים" תהיה טיפול באלקטרולוקס וירטה.

יתר על כן, הוא מראה תוצאה מצוינת בצורה של משטח כיריים קרמי מזכוכית נקייה.

מרבית הכספים משלושת הראשונים דומים מאוד זה לזה. ואיזו חברה עדיף לבחור היא עניין אינדיבידואלי. היתרון הגדול של שלושת הראשונים הוא שהם אינם מכילים חומרי שחיקה מפלסטיק המזהמים את הסביבה. האם אתה מסכים עם הדירוג הזה? שתף את החוויה שלך בתגובות.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן

קראתי את התנאים הסכמת המשתמש *