Switchמתגים האלחוטיים הטובים ביותר לשנת 2020

0

התקנה של מערכות תאורת פנים אינה משימה קלה, הקשורה בעלויות חומרים ועבודה חמורות. ניתוב חוטים פתוחים לא יהיה קישוט פנים. עבור מכשיר החיווט הנסתר, יהיה עליכם לחתוך ולנקב אגרופים - חריצים באבן וקירות ומחיצות בטון מזוין, חריצי קידוח לתיבות צומת ומתגים. הבעיה הופכת להיות חריפה במיוחד אם אתה צריך להרכיב גופי תאורה נוספים לאחר השיפוץ בחדר. דרך נפלאה לצאת ממצב זה היא לרכוש מתג אלחוטי. עורכי האתר "best-iw.designuspro.com" יסייעו לקוראים להכיר מוצר חדש זה בשוק מוצרי החשמל ולהציג דירוג של המתגים האלחוטיים הטובים ביותר לשנת 2020, על סמך ביקורות של לקוחות והמלצות מומחים.

היקף המתג האלחוטי

כך קורה שמתג אחד או יותר ממוקמים בצורה לא נוחה וזה יהיה נהדר להעביר אותם למקום אחר. לחלופין, עליך להדליק ולכבות את האור משתי נקודות שונות או יותר בדירה או בבית. הכל יהיה בסדר, אבל התקנת החיווט על קירות בטון ואבן היא תהליך ארוך, קשה ויקר, ובקוטג 'כפרי מעץ זה לא מציאותי לחלוטין.

אבל יש מוצא, פשוט, מודרני ותקציבי למדי, לא יותר מ 1000 רובל. אבל העיקר שכל העבודה על הרכבת הערכה לא תארך יותר מ -30 דקות. במקרה זה אינכם זקוקים למטר חוט או לעזרת חשמלאי מקצועי. ואין צורך בעונש.

כדי לארגן את הנס הזה, מתג אלחוטי או רדיו יעזור.

מתגי מעבר וחוצה

מתגי מעבר נוחים מאוד לתאורת מסדרונות וגרמי מדרגות ארוכים בבנייני משרדים ובכניסות של בנייני מגורים. זה מאוד נוח להדליק את האור בכניסה למסדרון או בקומה הראשונה בגרם המדרגות, להמשיך למשרד שלך או לעלות לקומה ולכבות את האור בזמן שאתה נמצא ליד דירתך או משרדך.

תוכנית כזו מאפשרת לך לחסוך ברצינות אנרגיה. עם זאת, לצורך יישומו, יהיה צורך לבצע כמות גדולה של עבודות בנייה וחשמל ולהחליף את בלוקי המפתחות הסדרתיים הסטנדרטיים בלחיצים מיוחדים - דרך, המאופיינים במספר רב של אנשי קשר.

השימוש במתגים צולבים מאפשר לשלוט בתאורה משלוש (או יותר) נקודות שונות בחדר.

העיקרון זהה למכשירי מעבר. ההבדל הוא כדלקמן:

 1. אין חסימות מפתח ייעודיות. מכשירים קונבנציונליים משמשים כמכשירים מוצלבים.
 2. מתגים צולבים משמשים במעגלים רק עם מתגי מעבר.

זה נוח בדירות גדולות או בתים כפריים, וגם בדירות "חתיכת קופיק" רגילות. תאר לעצמך שהלכת לישון בכוונה לקרוא ספר ידני לפני השינה, הדלקת את אור הלילה, אך שכחת לכבות את האור התקורה.בדרך כלל, במצב כזה, יהיה עליכם לקום, לכבות את האור ולחזור למיטה. עם מתג הצלב ליד המיטה, אתה לא צריך ללכת לשום מקום. נשכבנו, הדלקנו את אור הלילה, כיבינו את האור התקורה וזהו!

זה נהדר, אך היקף עבודות הבנייה וההתקנה, מכשיר החיווט הנסתר והפסקתם, יסיטו כל אחד מרעיונות כאלה, כמו במקרה של תוכנית המעבר. הופעתו של בקרת תאורה אלחוטית פשטה משימות אלה עד כדי כך שהטמעת מעגלי מעבר וחוצה צולבת הפכה לפופולארית ביותר בבנייה מודרנית למגורים, במיוחד בפרויקטים בודדים.

מתגים חכמים

סוג אחר של מכשירים אלחוטיים. משמש במערכות "בית חכם". עבור ההתקנה שלהם, זה לא דורש עבודות בנייה וחיווט. ההבדל המהותי הוא שהיישום שלה דורש גישה מתמדת לאינטרנט, בקר (שער) של מערכת "הבית החכם" ונורות חכמות. החיבור בין מכשיר הבקרה למכשיר התאורה מתבצע באמצעות Wi-Fi, ZigBee, Z-Wave. השימוש במעגלים חכמים מאפשר למשתמש להתאים אישית את פעולת גופי התאורה על פי תרחישים שונים:

 1. הדלקת וכיבוי האור מחיישן התנועה;
 2. הפעלת תאורת רחוב בזמן מסוים (לבתי כפרי);
 3. התאמת עוצמת שטף האור בהתאם לשעות היום.

יש הרבה אפשרויות תאורה חכמות. הנפוצים ביותר מופיעים כאן.

איך מתגי רדיו עובדים

הסט של הערכה הפשוטה ביותר כולל שתי יחידות חיווט: יחידת מקלדת ומודול רדיו כוח.

הראשון פועל בזוג זה כמשדר רדיו, שהאות שלו מתקבל על ידי מקלט - מודול רדיו. התקשורת מתבצעת בתדרים של 315 ו- 433.92 מגה הרץ.

מעניין! ערוץ הרדיו 433.92 MHz משמש לשליטה מרחוק על דלתות המוסך, מחסומים, הפעלת אזעקות רכב. שליטה מרחוק - פובי מפתח, המשמשים במקרה זה, יכולים לשמש גם בתוכניות תאורה כמכשיר בקרה נייד.

כדי שהמעגל יעבוד, עליך לחבר את מודול הרדיו לחוטי אספקת המתח למנורה. על הלוח שלה יש שתי קבוצות של מסופי מגע, עם שניים ושלושה מסופי מגע - קלט ופלט.

על מנת להקל על המשתמש בניווט בעת הרכבת המעגל, המסופים חתומים. בצד אחד של המודול ישנם שני מסופים עם החתימה - קלט. זו הכניסה. כאן מחוברים שני חוטי החשמל, ניטרליים ושלבים, מתיבת הצומת הקיימת. בצד השני של לוח המודולים ישנם שלושה מסופי מגע. שני הקצוות הם היציאה. מכאן, שני חוטים מתחברים למחזיק המנורה. הממדים של מודול הרדיו (רוחב, עומק וגובה) אינם חורגים מגודל קופסת גפרורים וניתן להסתיר אותם בגוף התאורה. זה כל ההתקנה.

בנוסף למסופי הקלט / הפלט ואלקטרוניקה אחרת, על הלוח מותקנים נתיך 5A וכפתור מרכזי המשמש להגדרת התצורה של המערכת. כיצד לחבר את מודול הרדיו למכשיר התאורה מתואר בפירוט בהוראות המוצר.

ניתן להתקין את יחידת בקרת התאורה (בואו נקרא כך) בכל מקום שנוח לכם, במרחק שאינו עולה על טווח המכשיר. תלוי בדגם שנבחר, מרחק זה נע בין 25 ל 100 מ '. ניתן לחבר את הבלוק עם המפתחות עצמו באמצעות ברגים לקיר או עם סרט דו צדדי על כל משטח חלק: זכוכית חלון, אריחים פונים, הקיר החיצוני של המקרר וכו'.

מתחת לכפתור יש לוח עם אנטנה ולחצן הפעלה מרכזי, סוללה ונורית שמסמנת שהמשדר קשור למודול הרדיו.

סוג הסוללה עשוי להשתנות. לרוב זה 27A12V. משאב העבודה המינימלי שלה הוא לפחות שנתיים. בנוסף לכפתור המרכזי, יש ללוח מקום פנוי להתקנת שני כפתורים נוספים. אם תרצה, תוכל להחליף מפתח אחד בשניים או שלושה.

כיצד לאגד לוח מקשים אלחוטי למודול רדיו

על מנת שיחידת הבקרה תתחיל לפעול, יש לתכנת אותה (לקשור אותה למודול הרדיו).זה נעשה באופן הבא:

 1. מצא ולחץ על הלחצן המרכזי של מודול הרדיו.
 2. המתן עד שהנורית על המקש מהבהבת.
 3. מבלי לשחרר את כפתור מודול הרדיו, לחץ בעדינות על כפתור המשדר. במקרה זה, נשמע קליק אופייני של הממסר המופעל.
 4. המתן עד שהנורית תידלק ללא הרף.

ההתקנה הושלמה. במידת הצורך, תוכלו לתכנת מראש את המכשיר. לשם כך, פשוט לחץ על כפתור הגדרת מודול הרדיו ושמור עליו לחוץ למשך 5 שניות. כאשר הנורית מתחילה להבהב, הפעולה הושלמה

קריטריוני בחירה למתגים אלחוטיים

לפי תכנון ועקרון פעולה, מוצרים של יצרנים שונים הם כמעט זהים. הם נבדלים על ידי כמה פרמטרים.

לפי סוג בקרה

ישנם שלושה סוגים עיקריים של מתגים: מקש, מגע ושלט. לוח המקשים הוא יחידת בקרה חד-מוטית מסורתית עם מקש אחד, שניים או שלושה. הדלקת וכיבוי האור נעשית על ידי לחיצה על המקש.

בלוקי בקרת מגע נקראים בלוקי בקרה בהם מוחלפים המקשים בלוח מגע. כדי להדליק או לכבות את האור, פשוט גע בסמל מסוים בלוח בעזרת האצבע.

הסוג המרוחק מניח נוכחות של שלט רחוק (או פוב מפתח).

על ידי נוכחות של דימר

יחידה קונבנציונאלית יכולה להדליק או לכבות את האור. בעזרת מכשיר מיוחד - דימר, ניתן לשלוט על עוצמת שטף האור על ידי סיבוב כפתור הסיבוב על לוח המכשיר בכיוון השעון כדי להגדיל אותו, או בכיוון ההפוך כדי להקטין אותו.

לפי מספר ערוצי הבקרה

ערוץ אחד הוא המעגל הפשוט ביותר, המורכב מיחידת מקלדת אחת השולטת במקור אחד. שני בלוקים עם שלושה מקשים מאפשרים לשלוט על שניים ושלושה מכשירי תאורה הממוקמים בחדרים שונים.

בעזרת השלט הרחוק תוכלו לארגן שליטה בארבעה, שישה ושמונה מכשירים.

לפי מחיר

הבחירה בסוג מסוים של מוצר תלויה במידת העלות שלו. מוצרים זולים לרוב אינם יכולים להתפאר במערך פונקציות עשיר. המשימה שלהם היא להדליק ולכבות את המנורה. ערכות רב ערוציות, עם מיקרו-גנרטור מובנה, יכולת להשתלב במערכת בית חכם, עם פונקציית דימר, יקרות פי כמה.

לפי חומר

לרוב, הגוף והמפתחות עשויים פלסטיק. המסגרות למתגים נסתרים יכולות להיות מפלסטיק או מתכת בדגמי פרימיום. משטח הפלסטיק של המוצר לרוב מבריק. שילובים אפשריים: משטח מפתח מבריק ושכבות-מט.

בבחירת יחידת בקרת רדיו למכשירי תאורה, עליך לקבוע בעצמך את אפשרות השימוש בה, את מספר המנורות שברצונך לקשר אליה, האם נדרשת ויסות עוצמת התאורה. נושא נפרד הוא השימוש במתג חכם. הגדרתו ופיתוח תרחישים ליישומו מסובך יותר מסתם חיבור יחידה אלחוטית. אבל הרב-תכליתיות בשליטה על גופי התאורה הביתיים שלך שווה את זה.

על מה עוד כדאי לשים לב

 1. טווח המכשיר. ערכות תקציב עובדות ללא דופי כאשר המרחק בין יחידת הבקרה למקלט אינו עולה על 30 מטר.
 2. מוצרים "ארוכי טווח" נוספים יכולים להיות ממוקמים ברדיוס של 100 מטר ומעלה מהמקלט (מנורה). המתקדמים ביותר שולטים באור במרחק של 250 מ '. אלה שימושיים במיוחד כאשר מארגנים תאורה חיצונית באזור פרברי.
 3. טווח המכשיר מצטמצם משמעותית אם ישנם קירות לבנים ובטון מזוין בין המשדר למקלט. כדי לנטרל את השפעתם השלילית, יש להשתמש בחוזרים על מנת להגדיל את טווח העברת האות.
 4. כאשר מחליטים על מחיר סביר, זכרו שככל שהמוצר פשוט יותר, כך הוא עולה פחות. מודולים לטווח ארוך עם פונקציונליות מורחבת הם תמיד יקרים יותר.
 5. מרבית אזעקות הרכב, פותחי השערים והמחסומים פועלים בתדר הרדיו 433 מגה הרץ. ברכישת דגם עם תדירות הפעלה "מרובת רעש" כזו, אתה נתקל בכמה בעיות.מספר הכשלים במעגל גדל בגלל ההפרעות הרבות. כדי להתגבר עליהם, אות הרדיו חייב להיות חזק יותר, וזה מקטין את חיי העבודה של הסוללה. טווח המוצר בתדר זה אינו עולה על 30 מ '. מודולים בתדירות הפעלה של 868 מגה-הרץ נעדרים מכל אלה. חיי השירות של הסוללות במכשירים כאלה ארוכים פי כמה, צריכת החשמל נמוכה בהרבה, הטווח הוא 200 מ 'ויותר.
 6. מספר יצרנים מייצרים מוצרים שפועלים ללא סוללות. במקרה של יחידת הבקרה, מתחת למפתח, מסופק מיקרוגנרטור הממיר את האנרגיה המכנית של לחיצה על המקש לאנרגיה חשמלית, בכמות המספיקה להפקת אות רדיו בתדר ההפעלה של מודול הרדיו. מכשירים כאלה חוסכים מהמשתמש את הצורך לקנות ולהחליף סוללות במועד.
 7. ברכישת ערכה אלחוטית, שימו לב לאחריות היצרן. אם תקופת האחריות אינה עולה על שנה, היצרן מודה באפשרות לתקלות לאחר 12 חודשי הפעלת המוצר. האם כדאי לרכוש דגם כזה הוא של הקונה. עדיף לבחור במוצרים עם 3 שנות אחריות.

איזו חברה היא המוצר הטוב ביותר לקנות

יש הרבה ספקים של ציוד כזה בשוק. איזה מודל לבחור בוודאי, מחברות ידועות. כאמור, כל היחידות האלחוטיות דומות זו לזו מבנית. ההבדל מתבטא בנוכחות או היעדר הפונקציונליות המורחבת של המוצר.
ערכות בקרת הרדיו הפשוטות והזולות ביותר למכשירי תאורה מגיעות לשוק שלנו מסין:

 1. ZDK Z-Light. מוצריה מצוידים בגנרטור מיני מובנה להמרת אנרגיה מכנית כאשר מקש נלחץ לאנרגיה חשמלית של אות רדיו. מכשירי החברה פועלים ללא סוללות. תקופת האחריות אינה עולה על שנה.
 2. אגארה. יחידות בקרת התאורה של המותג הזה משמשות במערכת הבית החכם של המערכת האקולוגית של Xiaomi. משתמשים נותנים את הביקורות הטובות ביותר לגבי המוצרים של יצרן זה.
 3. Feron הוא פיתוח רוסי עם ייצור בסין. מוצרי תקציב פשוטים נהנים ממוניטין טוב אצל הלקוחות.

אחת החברות הוותיקות ביותר בשוק מוצרי החשמל היא חברת לגראנד הצרפתית. מוצריה נבדלים על ידי פונקציונליות רחבה, עיצוב מסוגנן, איכות גבוהה ומחיר. מדובר בדגמי פרימיום.

חברת Zamel הפולנית, ספקית מתגים אלחוטיים מתקדמים, עם טווח של לפחות 200 מ ', יכולת להגדיר חמישה מצבי בקרה לגופי תאורה ותכונות שימושיות רבות אחרות. זה מבוקש בקרב קונים תובעניים.

חברת Nootechnika הבלארוסית מייצרת מוצרי חשמל Noolite. מוצריה נבדלים על ידי פתרונות חדשניים, פונקציונליות רחבה ומחירים נוחים.

מיטב היצרנים ברוסיה

 1. Gritt Elegance מייצרת דגמים פופולריים של מודולי בקרה קינטיים (עם מיקרו-גנרטור מובנה), תדירות הפעלה של 868 מגה-הרץ וטווח של 250 מ '.
 2. Hite Pro. יחידות בקרה אלחוטיות של חברה זו מופעלות באמצעות סוללה אחת למשך 7 שנים לפחות. היצרן מבטיח הפעלה ללא רבב של המכשיר למשך 3 שנים, בתדר של 868 מגה-הרץ בטווח של 250 מ '.
 3. דלומו. זה גם מבטיח את הפעולה הנכונה של מוצריה למשך שלוש שנים. תדירות ההפעלה והטווח זהים לזה של ה- Hite Pro. משתמש בסוללות CR2032 למכשירים שלה.

ייקח הרבה זמן לפרט את כל החברות שהדגמים שלה ללא ספק פופולריים. לפני הקנייה, הקשיבו להמלצות ולעצות של משתמשים מנוסים ומומחים מחנויות מקוונות שונות, קראו היטב את תיאור המכשירים באתרי החנויות המקוונות ובחרו.
לאחר שלמדנו איזה סוג של מודולי רדיו לבקרת תאורה, והכרנו את התכונות שלהם, נעבור לסקירה שלנו, המציגה כמה מהדגמים הפופולאריים.

דירוג מתגים אלחוטיים איכותיים

ג'וידיאל

את השורה העשירית בדירוג לוקחת הערכה של היצרנית הסינית JoyDeal. החברה מייצרת יחידות בקרת תאורה שונות: מקלדות ומסכי מגע, דגמים למערכות בית חכם, אלחוטיות, עם העברת אות בתדר של 433 מגה הרץ. הערכה כוללת שתי יחידות בקרה ומודול רדיו כוח. זהו ערכה מוכנה ליישום תוכניות מעבר במסדרונות ארוכים, במדרגות אמצע טיסה וכו '. מידות המודול מאפשרות מיקומו בבסיס גוף תאורה דקורטיבי או מאחורי תקרה תלויה. התקנתו לא תארך יותר מ- 45 דקות, יחד עם פריקת הסחורה. יחידות בקרה אלחוטיות מחוברות בכל מקום נוח עם סרט דו צדדי או ברגים הקשה עצמית. המרחק בין משדר למקלט לא יעלה על 20 מטר בדירה ו -80 מטר בשטח פתוח. העלות הממוצעת של הערכה היא 297 רובל.

החלף JoyDeal אלחוטי

יתרונות:

 • קלות התקנה;
 • שתי יחידות בקרה כלולות;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • סוללות אינן כלולות בחבילה.

Feron TM 2334

התשיעי בדירוג הוא לוח בקרת תאורה דו-ערוצי מרוחק של היצרנית הרוסית Feron, דגם TM 23344. הסט כולל מודול רדיו דו-ערוצי, לוח שליטה מרחוק וסוללה עבורו. אפשרות מצוינת לשליטה על נברשת עם מספר כלשהו של מנורות, בתנאי שמספר המנורות הכולל בנברשת מחולק לשתי קבוצות:

 1. הנברשת של שלוש מנורות מחולקת לשתי קבוצות: מנורה אחת מופעלת בנפרד והשניים האחרים גם הם בנפרד. שני לחצנים לחוצים בשלט הרחוק מדליקים את כל שלוש המנורות.
 2. את הנברשת עם ארבע המנורות ניתן לחלק לקבוצות, 2 + 2 ו- 3 + 1.
 3. נברשת עם חמש מנורות יכולה לתת אפשרויות רבות, אך במקרה שלנו המוצר מספק שליטה רק בשני ערוצים: 2 + 3 או 1 + 4. האפשרות הראשונה היא פונקציונלית יותר.

לאחרונה פופולריים זרקורים עם תאורת LED אחורית. מדובר במכשיר תאורה שבנוסף למנורה הראשית יש תאורת רצועת LED מובנית. Feron TM 23344 יעשה עבודה מצוינת בשליטה על גוף תאורה כזה. בתוך 30 דקות, אדם שיידע להחזיק מברג בידיו ויש לו מושג כלשהו לגבי בטיחות במהלך עבודות חשמל יחבר מכשיר כזה לחוטים הקיימים מרשת 220 וולט, דרך מודול הרדיו הדו-ערוצי מהערכה. באמצעות השלט הרחוק תוכלו ליישם שלושה תרחישים של המנורה:

 • הפעל את התאורה האחורית בנפרד;
 • בנפרד - המנורה הראשית;
 • אור ראשי ותאורה אחורית יחד.

טווח השלט הוא עד 30 מ '. עלות מכשיר זה היא 795 רובל.

מתג אלחוטי Feron TM 2334

יתרונות:

 • קלות התקנה;
 • שני מצבי תצורה;
 • אין צורך לפגוע בגדר ולהניח חוטים כדי ליישם תרחישי תאורה שונים;
 • כל ערוץ יכול לעמוד בעומס של עד 50 ואט; במצב הכל כלול - עד 1000 וואט.

חסרונות:

 • היצרן נותן תקופת אחריות קצרה - 12 חודשים.

אגארה WXKLG02LM

את המקום השמיני בדירוג תופסת יחידת בקרת התאורה הסינית "חכמה" אגארה WXKLG02LM. המודל משמש באופן פעיל בעבודה של המערכת האקולוגית של הבית החכם מבית Xiaomi Mi Home. מודול הבקרה הדו-מקשי של אגארה רשום במערכת הבית החכם ומקבל אות באמצעות Wi-Fi, ZigBee או Bluetooth. על מנת להדליק או לכבות את האור בחדר, אין צורך ללחוץ על המקשים, למרות שהם כלולים בערכה. המודול רשום ביישום המותקן בסמארטפון, אייפון או טאבלט. כדי להדליק או לכבות את האור, פשוט גע קלות בסמל המודול בגאדג'ט שלך. במקרה זה, הבעלים יכול להיות רחוק מביתו כנדרש. העיקר שהוא נמצא בטווח ה- Wi-Fi. עלות המודל, בממוצע, 998 רובל.

מתג אלחוטי Agara WXKLG02LM

יתרונות:

 • היעדר מוחלט של הצורך בהתקנה כלשהי;
 • עבודה ללא בעיות;
 • היכולת ליישם מספר רב של תרחישי תאורה;
 • מחיר סביר.

חסרונות:

 • עובד רק אם האינטרנט זמין.

Hite PRO SN-R1

במקום השביעי נמצא מתג הרדיו Hite PRO SN-R1 מתוצרת רוסית וייצור רוסית. הדגם מעניין בכך שהוא פועל בתדר של 865 מגה הרץ, עם טווח של 250 מטר. היצרן מבטיח הפעלה ללא רבב של המכשיר למשך 15 שנה ונותן אחריות לשלוש שנים. אלה התנאים הטובים ביותר של יצרני ציוד מסוג זה. מודול הרדיו Hite PRO SN-R1 אינו נחות מהמקבילים הזרים הטובים ביותר. הסוללה מספקת את הדגם במשך 7 שנים! יכולותיו מאפשרות להשתמש בו בהצלחה באזורים פרבריים, כאשר עליכם להדליק את התאורה האחורית על מנת להגיע לפינה המרוחקת ביותר שלה. השימוש ב- Hite PRO SN-R1 בגרסה זו יחסוך סכום מכובד בהנחת חוטים או כבלים. העלות הממוצעת של המודל תהיה 1,480 רובל.

מתג אלחוטי Hite PRO SN-R1

יתרונות:

 • רדיוס פעולה גדול;
 • קלות התקנה, הפעלה לטווח ארוך ללא בעיות;
 • אחריות יצרן לשלוש שנים;
 • שבע שנות פעילות על סוללה אחת.

חסרונות:

 • המוצר יקר מדי.

כוונון 220V

את המקום השישי בדירוג ניתן הדגם הסיני הבא Inted 220V. החבילה מכילה שני מודולי רדיו חשמליים ומודול אלחוטי עם שני כפתורים המותקן על קיר. תוכנית ההפעלה של המודל פשוטה: מודול רדיו אחד - מנורה אחת - מפתח אחד. לפיכך, הערכה מתאימה לתרחישי התאורה הבאים:

 • מנורת תקרה ראשית + ​​פמוטים במסדרון;
 • מנורת תקרה ראשית + ​​תאורת מטבח;
 • מנורות עיקריות בחדרי אמבטיה נפרדים - אמבטיה + שירותים.

יכולות להיות אפשרויות רבות. עיקרון ראשון - הכללת שני מכשירים או שתי קבוצות תאורה עם בלוק דו מקשי אחד. לצורך ההתקנה תצטרך מברג, גושי מסוף וזמן - לא יותר משעה. ושום עבודה על התקנת שטראבה, הנחת חוטים, ואחריה איטום של תעלות חיווט נסתרות. ניכר חיסכון בזמן ובכסף. ניתן לחבר את המתג בקלטת דו צדדית בכל מקום נוח למשתמש על משטח חלק, או באמצעות ברגים הקשה עצמית על כל קטע חופשי ומתאים בקיר. המחיר הממוצע של הדגם יהיה 1,790 רובל.

מתג אלחוטי 220 וולט

יתרונות:

 • קלות התקנה;
 • התקני תאורה מפעילים עד 1000 וואט;
 • סוללה כלולה.

חסרונות:

 • תקופת אחריות קצרה - 12 חודשים;
 • חִיוּב יֶתֶר.

ZDK Z-Light 0287

החמישי בדירוג הוא סט מסין ZDK Z-Light 0287. זהו מתג אלחוטי דו ערוצי (שני מקשים). הדגם מעניין מכיוון שהסוללה אינה כלולה בערכה כמיותרת. המיקרו-גנרטור המובנה מספק את כמות החשמל הדרושה ומספיקה להעברת אות בתדר של 433 מגה-הרץ למודול הרדיו. בנוסף, ניתן להשתמש ב- ZDK Z-Light 0287 בתרחישים לבקרת תאורה של מערכת בית חכם מאותו המותג ZDK. אז זה יכול לשמש כמתג קיר אלחוטי פשוט, או שהוא יכול להיות נשלט מרחוק מכל מקום בעולם, באמצעות הטלפון החכם או האייפון שלך עם יישום מיוחד כשלט רחוק. כדי ליישם תכונה זו, יש צורך בחיבור לאינטרנט. מתג זה עולה בממוצע 1,750 רובל.

מתג אלחוטי ZDK Z-Light 0287

יתרונות:

 • קלות התקנה;
 • אין צורך בהתקן חיווט;
 • שליטה בשני ערוצים (קבוצות) תאורה;
 • אין צורך בסוללה;
 • האפשרות לשלב את המודול במערכת הבית החכם מבית ZDK.

חסרונות:

 • מודול הרדיו אינו כלול בערכה והוא נרכש בנפרד;
 • לאור היעדר מודול רדיו בערכה, המחיר במחיר מופקע בבירור.

Armalight AS-6M

במקום הרביעי בדירוג נמצא מתג הרדיו הקינטי האלחוטי של Armalight AS-6M. מודול הרדיו, המחובר לאספקת חשמל 220 וולט, מקבל אות ומדליק או מכבה את המנורה. ל- Armalight AS-6M יש את כל היתרונות של בקרת תאורה אלחוטית: קלות התקנה, ללא חוטים, היכולת למקם את יחידת המקלדת בכל מקום נוח ובכל משטח, החל מזכוכית חלון ועד קירות בטון, מבלי לפגוע בגימור. בנוסף, לדגם זה תכונות ייחודיות משלו:

 • לחיצה על מקש מפעילה מודול מיוחד הממיר אנרגיה קינטית לאנרגיה חשמלית, בכמות המספיקה להעברת אות רדיו למקלט המנורה בטווח 433 מגה הרץ, ללא שימוש בסוללות;
 • המוצר פועל ללא בעיות בתנאי לחות גבוהה ואף שקוע במים לחלוטין;
 • משאב העבודה של המודול נועד להפסקת הפעלה / כיבוי של 200,000, התואם 15 שנות פעולה ללא בעיות.

העלות הממוצעת של המכשיר היא 1950 רובל. ניתן לרכוש רכיבים בנפרד. אבל אתה צריך לזכור שערוץ אחד יעבוד רק עם אחד עם מודול רדיו אחד. רדיוס הפעולה הוא 70 מטר.

מתג אלחוטי Armalight AS-6M

יתרונות:

 • התקנה קלה;
 • אין צורך לחתוך תעלות בקירות ולהתקין חיווט;
 • מהודק עם ברגים הקשה עצמית או סרט דו צדדי בכל מקום נוח;
 • אין צורך בסוללות.

חסרונות:

 • לא נמצא.

דלומו

את המקום השלישי בדירוג תופס המכשיר של המותג הרוסי דלומו. יש את כל היתרונות של מתג רדיו אלחוטי. הגרסה הדו-ערוצית מאפשרת להשתמש בה לשליטה בשני גופי תאורה או קבוצות גופי תאורה. מאפיין מובהק של דגם זה הוא העברת אותות רדיו בתדר של 868 מגה-הרץ ובטווח של עד 250 מטר. לוח עשיר של 25 צבעים יהפוך את המודל הזה לקישוט של כל פנים. המחיר הממוצע של המוצר הוא 2050 רובל. באותה סכום תוכלו לרכוש דימר רדיו של Delumo, עם הגנה מפני נחשולים מובנים. זה יאפשר לך להתאים את עוצמת האור, לחסוך באנרגיה ולהאריך את חיי המנורה עד 5 שנים. היצרן מבטיח את חיי הסוללה עד 7 שנים ללא החלפה. לטענת הקונים, דגם Delumo מציע את התמורה הטובה ביותר לכסף.

מתג Delumo אלחוטי

יתרונות:

 • שני ערוצים לבקרת תאורה;
 • לוח מגע במקום מקשים מכניים;
 • מבחר גדול של צבעי מוצר;
 • חיי סוללה ארוכים;
 • האפשרות להשתמש בעמעום רדיו.

חסרונות:

 • הצורך לרכוש דימר רדיו בנפרד מכפיל את עלות המוצר.

אלגנטיות של גריט

את השורה השנייה בדירוג תופסת דגם Gritt Elegance, היצרנית הרוסית Gritt Electric LLC. מתג הרדיו האלחוטי עם שני הלחצנים מסופק עם מודול רדיו אחד לשני קווי תאורה. מודול הבקרה מצויד במיקרו-גנרטור הממיר אנרגיה מכנית של לחיצה על מקש לאנרגיה חשמלית להעברת אות רדיו בתחום 433 מגה-הרץ. בנוסף מוסיפה למיקרו-גנרטור יחידת אחסון אנרגיה. משאב העבודה של המכשיר הוא מ- 200,000 קליקים. זה מספיק לפחות 10 שנים של פעולה תקינה. הערכה כוללת סרט דו צדדי וברגים עם הקשה עצמית לתיקון המוצר בכל מקום שנוח לבעלים. רכישת מכשיר זה תעלה לקונה 3405 רובל בממוצע.

מתג אלחוטי Gritt Elegance

יתרונות:

 • עובד ללא סוללות;
 • משאב עבודה - לפחות 200,000 קליקים;
 • קלות התקנה;
 • שליטה בשני ערוצי תאורה ממודול רדיו אחד.

חסרונות:

 • במחיר מופקע במקצת.

זאמל RZB - 04

את המקום הראשון בדירוג תופס המוצר של היצרן הפולני זאמל RZB-04. זה סט של שליטה אלחוטית דו-ערוצית על תאורה או מכשירים חשמליים אחרים: שערים, וילונות וכו '. הסט כולל מתג רדיו דו-ערוצי RNK 4 ומודול רדיו כוח בעל ארבעה ערוצים ROP-02. הדגם ניתן לכוונון חמישה מצבי הפעלה:

 • הפעלה וכיבוי;
 • עבודה מונו וביסטיבלית;
 • עיכוב כיבוי לפי זמן.

העלות הממוצעת של המכשיר היא 4980 רובל.

מתג אלחוטי Zamel RZB - 04

יתרונות:

 • קלות התקנה;
 • מבחר גדול של מצבים;
 • טווח של עד 200 מ ';
 • איתות LED לפעולה;
 • שימוש חסכוני בכוח.

חסרונות:

 • מחיר גבוה.

שם הדגם ומדינת המוצאמאפיינים טכניים עיקרייםמחיר ממוצע
Zamel RZB - 04 פוליןשני ממסרי יציאה (אנשי קשר ללא פוטנציאל 230 וולט),
שליטה על תאורה או מקלטים אחרים,
התקנה קלה בארגז פנימי Ø60 מ"מ,
5 מצבי הפעלה: מופעל, כבוי, מונוסטבל, bistable, זמני (כבוי בעיכוב),
טווח ארוך (עד 200 מ '),
איתות אופטי לעבודה,
צריכת חשמל נמוכה, אפשרות לפעולה רציפה,
האפשרות להגדיל את טווח ההפעלה באמצעות המשדר החוזר RTN-01.
4980 רובל
Gritt Elegance רוסיהצבע אפור מט
מספר המקשים 2 קל.
טווח פעולה (רחוב / חדר) 150 מ '.
פעולת מפתח נעילה לאחר לחיצה
השלם עם יחידת הבקרה שיש
מתח עבודה 220 וולט
עומס כוח 5 א
החלף ספק כוח ללא סוללות, מיקרו-גנרטור קינטי. סט: מתג אחד, יחידת בקרה לשני קווי תאורה, הוראות ברוסית, קלטת דו צדדית לחיבור המתג
מידות המתג (L x רוחב X גובה): 87 x 87 x 15 מ"מ
מידות תיבת הבקרה (L x W x T): 60 x 43 x 27 מ"מ
3405 רובל
דלומו רוסיהטווח טמפרטורות הפעלה
מ- 0 ° C עד + 50 °
מרחק שידור מרבי
250 מטר
מתח אספקה
220V, תא 3V 2450
תדירות עבודה
868 מגהרץ
צֶבַע
פנינים לבנות
2050 רובל
Armalight AS-6Mתדרי ההפעלה נעים 433 מגהרץ
טווח פעולה עד 70 מטר
מקסימום הספק 1000W
העברת כתובת קידוד אות
אספקת חשמל - אנרגיה קינטית אוטונומית
טווח טמפרטורות הפעלה בין -40 ל +45 ° C
שיטת הרכבה - סרט דו צדדי, ברגים עם הקשה עצמית
מידות 86 × 86 × 17 מ"מ
צבע לבן
1960 רובל
ZDK Z-Light 0287 סיןמותג ZDK Z-Light 0287
סוג המזון - מרשת 220V.
סוג - מודול בקרה.
מטרה - בקרת תאורה.
תצוגת מודול - מתג
מספר המכשירים הנשלטים, יח '. - 2.
מידות, מ"מ: 86 x 86 x 14. משקל מוצר - 85 גרם. הצבע כסוף.
1750 רובל
כוונת 220V סיןסוג: מתגי אור אלחוטיים
מתח עבודה: 220 - 240 וולט
מספר הערוצים: 2
כוח עומס, W: 1000W
ספק כוח שלט רחוק: 1 * 12V / A23
אחריות: 12 חודשים
1790 רובל
HiTE PRO SN-R1 רוסיהטווחי תדר הפעלה - 868 מגה הרץ.
טווח הפעולה הוא עד 250 מטר.
שיטת העברת האות היא חד כיוונית.
קידוד אותות - שידור ניתן לכתובת.
ספק כוח - CR2032, סוללה.
הזמן המשוער להחלפת הסוללה הוא 7 שנים.
טווח טמפרטורות הפעלה בין -30 ל +50 ° C
שיטת הרכבה - קלטת דו צדדית, ברגים הקשה עצמית.
מידות - 81x81x11 מ"מ
צבע: בז ', שחור, לבן.
1480 רובל
אגארה WXKLG02LM סיןסוג - מתג עם מעבר אלקטרוני.
צבע לבן.
מספר מקשים / מחברים - 2
עובד במערכת "הבית החכם"
מערכת אקולוגית - Xiaomi Mi Home
מידות (W x H x D) מ"מ - 86 x 15 x 86.
חיבור לסמארטפון - כן.
החומר הוא מפלסטיק.
מידע נוסף:
Android 4.1 ומעלה, iOS 8.0 ומעלה.
פרוטוקול תקשורת של ZigBee.
סוג חיבור המכשיר - אלחוטי.
998 רובל
Feron TM75 23344 רוסיה / סיןמראה חיצוני:
צבע עיקרי (מתכת) כסף שחור. מידות במ"מ (L * W * H): 97 * 53 * 25. מתח 230 V. תואר הגנה IP20. נתונים נוספים: הקלד 2 ערוצים; טמפרטורת עבודה -10 ° C - + 40 ° C אחריות 12 מספר תוכניות (מצבים) 2 עומס - 1000W. הופק על ידי Feron.
759 רובל
ג'וידל סיןמותג: Joydeal Remote. סוג מוצר: מתג רדיו כפתור. תדר עבודה 433 מגה-הרץ; מתח 110 - 220 וולט; הנוכחי 10A. החומר הוא מפלסטיק. הטווח הוא 20 מטר בדירה, 80 מטר בשטח פתוח. גודל: 86 מ"מ x 86 מ"מ x 11.5 מ"מ אפשרויות שימוש: מתגי חדר, מתגי קיר. אחריות לשנה 1. סט שלם: שני מתגים עם כפתור אחד (משדר), מודול רדיו כוח אחד (מקלט).297 רובל

מתגי רדיו אלחוטיים הרחיבו מאוד את האפשרויות להתאמה אישית של תאורה בבתים ובדירות שלנו. ההתקנה שלהם זמינה לאנשים שאינם מקצוענים.הם חוסכים מאיתנו כמות עצומה של עבודה בהתקנת חיווט נסתר, חוסכים זמן, כסף (ברכישת חוטים) ועצבים, מפטרים אותנו מהצורך לנקב קירות, לסגור ערוצים עם חוטים מונחים, להזיז רהיטים שסגרו מתגים נייחים. וכל זה בעלות הדגמים המתקדמים ביותר, וזה די זול לכולם, שרובם קל מאוד להזמין ומקבלים במהירות מעלי אקספרס. הסקירה שלנו תעזור לך לנווט בין מספר עצום של יצרנים ולא לטעות בבחירת דגם מתגים אלחוטי הגון.

השאר ביקורת

אנא הכנס את התגובה שלך!
אנא הזן את שמך כאן